tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 89

Subiect: Brașov - 03.03.2018

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.696
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 14 h 50 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15662

    Brașov - 03.03.2018

    Turneu B Brasov , 03.03.2018

    Ora 9:00

    Locatia: Liceul "Remus Radulet" (fostul "Energetic) situat in Brasov, str Zizinului;

    https://www.google.com/maps/place/Co...20114?hl=ro-RO

    Indicatii rutiere: Cum se coboara podul "Zizinului"(dinspre oras catre Centura) a doua strada la dreapta, care este la aprox 40 m, si in fatza se vede liceul, cu indicator catre "Cantina" (va indruma portarul). Cei ce vin dinspre Bucuresti pe Centura, fac stanga (la sensul giratoriu) si intra pe str. Zizinului si inainte de podul Zizinului fac stanga (se vede liceul in capatul strazii, zona deschisa);

    Categoria turneului: "B" se puncteaza ca atare si se premiaza primii 4 cu medalie si diploma ;Locul 1 la ambele categorii-Cupa, medalie si diploma;

    INCEPATORI /AMATORI media pana la 20 ,OPEN /elite orice medie ;

    Taxa de participare este de 20 lei , copiii 10 lei; pers cu dizabilitati nu vor plati inscrierea.(1 leu catre Amatur, 2 lei apa, 7 lei chirie, 8 lei cupe diplome si medalii, 2 lei mingi)

    Mese Butterfly Octet 25 8 Buc aprobate ITTF;
    se asigura:
    -Mingi TT Expert**
    -apa plata/minerala;
    Contra cost :meniu cantina liceului.

    Nr de participanti: 48;
    24 AMATORI si 24 ELITE

    Sistem de joc clasic grupe de cate 6, se califica primii 4 in sup, si primii doi din sup trec in tabelul eliminatoriu (nu se joaca finala mica);Eventualele Bye-uri se acorda celor mai bine clasati in ordinea grupelor superioare;

    Formarea grupelor : dupa MP;

    Altele:
    -ultima retragere joi 01.03.2018 orele 21-data la care orice retragere se penalizeaza cu 2 pct (R2)
    -grupele se alcatuiesc vineri 02.03.2018 orele 21- data la care orice retragere apare nemotivata


    Organizator:

    Alex Bondoc 0743086313
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 26.02.2018 la 18:14.

  2. Mulțumesc Alexandrel Bv13, PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy, Tamas Vivien, sterczer sandor, Brulea Petre, remy, ADN le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.696
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 14 h 50 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15662
    Inscrieri OPEN-ELITE - on 3/2/2018 at 7:11:43 PM

    1. Macovei Liviu - Brasov, 67 - 38.88 - E
    2. Marola Mihai - Bacau, 49 - 35.77 - E
    3. Galiu Mihai - Brasov, 663 - 32.4 - E
    4. Neagoe Costin - Bucuresti, 64 - 32.24 - E
    5. Hutanu Alin - Brasov, 170 - 31.92 - E
    6. Muresan Iulian - Cluj Napoca, 887 - 31.9 - E
    7. Welker Ivan - Sfantu Gheorghe, 183 - 31.05 - E
    8. Bondoc Alexandru - Brasov, 763 - 30.6 - E
    9. Stanciulescu Bogdan - Brasov, 317 - 29.8 - O
    10. Padurariu Costel - Brasov, 80 - 29.37 - O
    11. Olteanu Mihai - Brasov, 349 - 28.24 - O
    12. Bacanu Paulian - Brasov, 535 - 27.03 - O
    13. Vladoiu Gelu - Brasov, 83 - 26.48 - OW
    14. Matei Mirel - Brasov, 515 - 20.2 - O
    15. Ilie Octavian Marius - Brasov, 235 - 18.14 - A
    16. Simon Teodora - Sfantu Gheorghe, 1347 - 18 - AF
    17. Mitrofan Petrica - Brasov, 992 - 16.05 - AW
    18. Bokor Zoltan Jr - Brasov, 868 - 15.67 - AJ

    Grupe inferioare OPEN-ELITE
    1 Macovei Liviu Muresan Iulian Welker Ivan Bacanu Paulian Vladoiu Gelu Bokor Zoltan Jr
    2 Marola Mihai Hutanu Alin Bondoc Alexandru Olteanu Mihai Matei Mirel Mitrofan Petrica
    3 Galiu Mihai Neagoe Costin Stanciulescu Bogdan Padurariu Costel Ilie Octavian Marius Simon Teodora



    Inscrieri INCEPATORI-AMATORI - on 3/2/2018 at 2:30:59 PM

    1. Stefan Patrick - Brasov, 293 - 19.63 - A
    2. Szanto Lajos - Miercurea Ciuc, 378 - 17.4 - A
    3. Veris Dumitru - Brasov, 352 - 16.23 - A
    4. Tamas Szilard - Miercurea Ciuc, 785 - 14.68 - A
    5. Darjan Daniel - Brasov, 594 - 13.33 - A
    6. Gered Ferenc - Miercurea Ciuc, 640 - 13.12 - A
    7. Movileanu Neculae - Brasov, 608 - 13.09 - A
    8. Vaszi Denes - Miercurea Ciuc, 870 - 11.4 - A
    9. Gita Dan - Sfantu Gheorghe, 1829 - 10.4 - A
    10. Henegar Gabriel - Brasov, 1445 - 9.45 - A
    11. Gabor Sebastian - Sfantu Gheorghe, 1866 - 8 - A
    12. Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc, 1499 - 7.8 - A
    13. Sterczer Sandor - Sanzieni, 932 - 7.26 - A
    14. Costache Marian - Brasov, 1748 - 7 - A
    15. Veres Ionut - Brasov, 2127 - 7 - A
    16. Stanciu Constantin - Brasov, 2514 - 6.1 - A
    17. Sterczer Zalan - Sanzieni, 1327 - 5.63 - A
    18. Ciobanu Adrian - Brasov, 1576 - 0 - A
    19. Cojocaru Nicusor - Brasov, 2170 - 0 - A
    20. Contiu Mircea - Brasov, 2939 - 0 - A
    21. Orzanica Marian - Brasov, 5001 - 0 - A
    22. Constantin Sebastian - Brasov, 5002 - 0 - A
    23. Popescu Daniel - Brasov, 5004 - 0 - A
    24. Trofin Cristian - Brasov, 5005 - 0 - A



    Grupe inferioare INCEPATORI-AMATORI
    1 Stefan Patrick Vaszi Denes Gita Dan Stanciu Constantin Sterczer Zalan Trofin Cristian
    2 Szanto Lajos Movileanu Neculae Henegar Gabriel Veres Ionut Ciobanu Adrian Popescu Daniel
    3 Veris Dumitru Gered Ferenc Gabor Sebastian Costache Marian Cojocaru Nicusor Constantin Sebastian
    4 Tamas Szilard Darjan Daniel Lorincz Zoltan Sterczer Sandor Contiu Mircea Orzanica Marian

    Grupe inferioare OPEN-ELITE

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    1
    2 MURESAN IULIAN CLUJ NAPOCA
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    3
    3 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    4 OLTEANU MIHAI BRASOV
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    5 BACANU PAULIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    6 MITROFAN PETRICA BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    7 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    3-1
    3-2
    3
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MAROLA MIHAI BACAU
    3-1
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    1
    2 HUTANU ALIN BRASOV
    1-3
    3-1
    3-1
    2-3
    3-2
    3
    2
    3 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    3-2
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 PADURARIU COSTEL BRASOV
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    4
    5 VLADOIU GELU BRASOV
    3-1
    3-2
    0-3
    1-3
    3-1
    3
    6 SIMON TEODORA SFANTU GHEORGHE
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GALIU MIHAI BRASOV
    3-2
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
    3 MARANDICI ADRIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    4 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
    3-2
    1-3
    3-1
    3-1
    2-3
    3
    3
    5 MATEI MIREL BRASOV
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    6 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    2-3
    1


    Grupe superioare OPEN-ELITE

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-0
    1-3
    1
    2
    2 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    0-3
    1-3
    0
    3 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
    3-1
    3-1
    2
    1
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MAROLA MIHAI BACAU
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 MURESAN IULIAN CLUJ NAPOCA
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 MARANDICI ADRIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GALIU MIHAI BRASOV
    3-1
    0-3
    1
    2
    2 OLTEANU MIHAI BRASOV
    1-3
    3-2
    1
    3 PADURARIU COSTEL BRASOV
    3-0
    2-3
    1
    1
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
    2-3
    1-3
    0
    2 HUTANU ALIN BRASOV
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    3-1
    0-3
    1
    2
    4


    Eliminatorii OPEN-ELITE
    1. Stanciulescu Bogdan
    ------------------------- Muresan Iulian 1-3
    8. Muresan Iulian
    -------------------------------------------------- Galiu Mihai 2-3
    5. Galiu Mihai
    ------------------------- Galiu Mihai 3-2
    4. Hutanu Alin
    --------------------------------------------------------------------------- Marola Mihai 0-3
    3. Padurariu Costel
    ------------------------- Bokor Zoltan Jr 2-3
    6. Bokor Zoltan Jr
    -------------------------------------------------- Marola Mihai 0-3
    7. Macovei Liviu
    ------------------------- Marola Mihai 0-3
    2. Marola Mihai


    Clasament OPEN-ELITE

    1. Marola Mihai - Bacau
    2. Galiu Mihai - Brasov
    3 -- 4
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    Muresan Iulian - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Macovei Liviu - Brasov
    Hutanu Alin - Brasov
    Padurariu Costel - Brasov
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    9 -- 1v gr.sup.
    Olteanu Mihai - Brasov
    10 -- 12 0v gr.sup.
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Bondoc Alexandru - Brasov
    Marandici Adrian - Brasov
    13 -- 14 3v gr.inf.
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Vladoiu Gelu - Brasov
    15 -- 17 1v gr.inf.
    Bacanu Paulian - Brasov
    Matei Mirel - Brasov
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    18 -- 19 0v gr.inf.
    Simon Teodora - Sfantu Gheorghe
    Mitrofan Petrica - Brasov




    Grupe inferioare INCEPATORI-AMATORI

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STEFAN PATRICK BRASOV
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 VASZI DENES MIERCUREA CIUC
    3-2
    3-1
    3-1
    3-2
    3-2
    5
    1
    3 GITA DAN SFANTU GHEORGHE
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    0-3
    2
    4
    4 STANCIU CONSTANTIN BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    5 STERCZER ZALAN SANZIENI
    1-3
    2-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6 TROFIN CRISTIAN BRASOV
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SZANTO LAJOS MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    0-3
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    4
    3 HENEGAR GABRIEL BRASOV
    0-3
    3-2
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    3
    4 VERES IONUT BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    6 POPESCU DANIEL BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VERIS DUMITRU BRASOV
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 GERED FERENC MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 GABOR SEBASTIAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 COSTACHE MARIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 COJOCARU NICUSOR BRASOV
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 ORZANICA MARIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TAMAS SZILARD MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 DARJAN DANIEL BRASOV
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 LORINCZ ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    3-0
    2
    4 STERCZER SANDOR SANZIENI
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    4
    5 CONTIU MIRCEA BRASOV
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    6 DROBOTA ROBERT BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0



    Grupe superioare INCEPATORI-AMATORI

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VASZI DENES MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    2 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    3 COSTACHE MARIAN BRASOV
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    4 STERCZER SANDOR SANZIENI
    3-0
    1-3
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SZANTO LAJOS MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 GERED FERENC MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 CONTIU MIRCEA BRASOV
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 GITA DAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VERIS DUMITRU BRASOV
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 DARJAN DANIEL BRASOV
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 TROFIN CRISTIAN BRASOV
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAMAS SZILARD MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 STEFAN PATRICK BRASOV
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 HENEGAR GABRIEL BRASOV
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 GABOR SEBASTIAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    3-2
    1



    Eliminatorii INCEPATORI-AMATORI
    1. Ciobanu Adrian
    ------------------------- Ciobanu Adrian 3-1
    8. Gered Ferenc
    -------------------------------------------------- Stefan Patrick 1-3
    5. Darjan Daniel
    ------------------------- Stefan Patrick 0-3
    4. Stefan Patrick
    --------------------------------------------------------------------------- Stefan Patrick 3-2
    3. Veris Dumitru
    ------------------------- Tamas Szilard 0-3
    6. Tamas Szilard
    -------------------------------------------------- Tamas Szilard 3-1
    7. Costache Marian
    ------------------------- Szanto Lajos 1-3
    2. Szanto Lajos


    Clasament INCEPATORI-AMATORI

    1. Stefan Patrick - Brasov
    2. Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    3 -- 4
    Ciobanu Adrian - Brasov
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    5 -- 8
    Darjan Daniel - Brasov
    Veris Dumitru - Brasov
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Costache Marian - Brasov
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Gabor Sebastian - Sfantu Gheorghe
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Movileanu Neculae - Brasov
    Contiu Mircea - Brasov
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    Henegar Gabriel - Brasov
    Trofin Cristian - Brasov
    17 -- 2v gr.inf.
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    18 -- 20 1v gr.inf.
    Veres Ionut - Brasov
    Stanciu Constantin - Brasov
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    Drobota Robert - Brasov
    Orzanica Marian - Brasov
    Popescu Daniel - Brasov







    R2:
    Olah Oliver-Sf Gheorghe
    Drobota Robert-Brasov
    Szekeres Levente-Brasov

    Nemotivat:
    -Popescu Daniel- Brasov
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 03.03.2018 la 19:44.

  4. Mulțumesc PaliHR, FlorinBN, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.696
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 14 h 50 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15662
    ELITE BV

    Galiu Mihai
    Hutanu Alin
    Petrica Mitrofan
    Pitac Ovidiu
    Bacanu Paulian
    Matei Mirel
    Olteanu Mihai
    Anita Dorel
    Vladoiu Gelu

  6. Mulțumesc Aly78 au mulțumit pentru mesaj
  7. #4
    maestru
    Avatarul lui remy
    Data înscrierii
    22.12.2010
    Locație
    Tulcea
    Vârstă
    44
    Postări
    1.016
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    89 z 12 h 18 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    1202
    Trocaru Remus din Tulcea - Open.

  8. #5
    senior

    Data înscrierii
    10.10.2017
    Locație
    sanzieni jud covasna
    Vârstă
    39
    Postări
    164
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 23 h 18 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    298
    Sterczer Sandor si Sterczer Zalan din Sanzieni se inscriu la amatori

  9. Îmi place Alexandrel Bv13, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    senior

    Data înscrierii
    12.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    37
    Postări
    199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 1 h 49 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    500
    Loghin Florin...amatori...Brasov

  11. Îmi place Alexandrel Bv13 le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    senior

    Data înscrierii
    12.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    37
    Postări
    199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 1 h 49 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    500
    Vreau la open daca se poate...scuze

  13. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  14. #8
    senior

    Data înscrierii
    26.08.2017
    Locație
    Miercurea-Ciuc
    Vârstă
    11
    Postări
    322
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 6 h 34 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    486
    Se inscrie Tamas Szilard,din Miercurea-Ciuc,la Amatori.

  15. Îmi place sterczer sandor, Alexandrel Bv13, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    cadet
    Data înscrierii
    04.11.2017
    Locație
    Sfantu Gheorghe
    Vârstă
    44
    Postări
    46
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 h 28 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    61
    Simon Teodora
    Welker Ivan
    Open
    Gabor Sebastian
    Miron Cătălin
    Gîță Dan
    Avansați
    toți din Sf Gheorghe

  17. Îmi place GeluBv, sterczer sandor, Alexandrel Bv13 le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    junior

    Data înscrierii
    28.05.2017
    Locație
    Fagaras
    Vârstă
    19
    Postări
    80
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 4 h 52 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    85
    Pica Horia Fagaras amatori
    Malene Petru Fagaras amatori

  19. Îmi place GeluBv, Mija le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui Alexandrel Bv13
    Data înscrierii
    10.10.2008
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    35
    Postări
    1.140
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 55 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    1191
    Elite
    Bondoc Alex
    Macovei Liviu
    Padurariu Costel
    Bokor Zoltan Jr
    Avansati/Incepatori
    Orzanica Marian Bv NOU
    Veres Ionut
    Patrick Stefan
    Contiu Mircea
    Ciobanu Adrian
    Darjan Daniel
    Henegar Gabi
    Bokor Zoltan Sr
    Movileanu Neculae
    Butnoiu Dorin
    Drobota Robert

  21. Îmi place GeluBv, danjan le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    junior

    Data înscrierii
    28.05.2017
    Locație
    Fagaras
    Vârstă
    19
    Postări
    80
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 4 h 52 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    85
    Serban Aurel amatori Fagaras

  23. Îmi place Alexandrel Bv13, GeluBv, Mija le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui Alexandrel Bv13
    Data înscrierii
    10.10.2008
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    35
    Postări
    1.140
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 55 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    1191
    Buksa Ioan Sorin Avansati
    13 Rules


  25. #14
    senior
    Avatarul lui patrickstefan125
    Data înscrierii
    26.01.2018
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    16
    Postări
    384
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 20 h 3 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    682
    Confirm înscrierea la avansați dar cu numele de Stefan Patrick cum e in clasament ca sa nu se încurce
    Multumesc!

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  26. Îmi place Tamas Vivien, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  27. #15
    senior
    Avatarul lui patrickstefan125
    Data înscrierii
    26.01.2018
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    16
    Postări
    384
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 20 h 3 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    682
    Constantin Sebastian-avansați,Brasov
    Nu stiu daca mai figurează în clasament.
    A fost anul trecut in aprilie la turneu A

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  28. Îmi place Alexandrel Bv13 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. World Table Tennis Day 2018 - WTTD 2018
    De marcelgiosan în forumul Turnee B+ WTTD
    Răspunsuri: 109
    Ultimul post: 26.01.2019, 20:59
  2. Turneu B "Cupa Decembrie 2018", Ploiești - 22/23.12.2018
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 126
    Ultimul post: 25.12.2018, 09:01
  3. Turneu B "Cupa Pingpongmania - Centenar 2018", Oradea - 08.12.2018
    De MariusBH în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 16.12.2018, 16:56
  4. Turneu Mini-AMATuR "BACK TO...2018", King Pong Oradea, 27.10.2018
    De King Pong Oradea în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 27.10.2018, 15:05
  5. Turneu B "Cupa Martie 2018", Ploiesti - 17.03.2018
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 83
    Ultimul post: 18.03.2018, 20:40

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •