tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 19 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 284

Subiect: "Cupa Cimentul Fieni", Fieni - 24.03.2018

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    1.885
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    41 z 3 h 54 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2545

    "Cupa Cimentul Fieni", Fieni - 24.03.2018

    TURNEU A, CUPA CIMENTUL FIENI, SAMBATA 24 MARTIE 2018!!!


    Locatie : Sala de sport orășenească situata pe Strada Stadionului, Oraș Fieni!!! (vis-a-vis de stadionul Cimentul Fieni)!!!

    https://www.google.ro/maps/place/Fie...5!4d25.4152063
    Strada Stadionului, Fieni 135100

    Data concursului: 24.03.2018.

    Ora de desfășurare a concursului:

    INCEPATORI,ora 8.30-8.55 validarea jucatorilor, 9.00 începerea concursului.
    AMATORI ora 8.30-9.10 validarea jucatorilor, 9.15 începerea concursului.

    OPEN, ELITE ora 13.00-13.20 validarea jucatorilor, 13.30 începerea concursului.


    Distante: Din Brasov pe DN 1, apoi din Sinaia pe DN 72 - 81 km, 1h. 42 min.
    Din Bucuresti spre Târgoviște pe DN 71 - 105 km, 1h. 51 min.
    Din Ploiești spre Târgoviște, apoi dreapta spre Fieni DN71 73 km, 1h.19min.
    Din Pitești spre Târgoviște A 1 , apoi spre Fieni DN 71 - 106 km, 1h. 37 min.

    Turneul se realizează pe URMATOARELE SECTIUNI sectiuni, INCEPATORI, AVANSATI, OPEN SI ELITE!!! Grupele se vor face in funcție de MP!!!

    Taxa de înscriere este de 30 lei adulti si 20 lei copii pana in 14 ani!!!(1 leu catre Amatur).
    Materiale de premiere: cupe si diplome - locurile 1-4.
    Se joacă după sistemul cel mai bun din 5 seturi(3/5), grupe inferioare, superioare si eliminatorii!
    Se ofera apa plata,minerala, covrigei, sucuri si ceva lichid cu grade de 3 stele!!!!
    Logistica: 14 mese ITTF, mingi plastic 3 stele, STIGA PERFORM ABS.
    Facilități: vestiare, dușuri.

    NUMAR DE PARTICIPANTI PE CELE 4 CATEGORII!!!

    INCEPATORI : 30
    AVANSATI 48
    OPEN 36
    ELITE 24

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi, 22.03.2018, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N.

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    Numar maxim de jucatori: 30
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători, se califică primii 3;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 48
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    OPEN
    Numar maxim de jucatori: 36!
    - poate participa orice jucator cu media intre 20,00 si 29,99
    Validare inscrieri: 13:00 - 13:20
    Ora de incepere: 13:30 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    ELITE
    Numar maxim de jucatori: 24!
    - poate participa orice jucator cu media peste 30,00;
    Validare inscrieri: 13:13.20 - 13:30
    Ora de incepere: 13:30 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    Numarul de participanti pentru fiecare categorie, poate suferi modificari in functie de solicitarile dumneavoastra!!!!

    Coordonator turneu:
    Bozga Lucian 0787062403

    Organizator:

    Manoiu Claudiu 0722534596


    Suport tehnic:
    Manoiu Claudiu

    Vor veni cu un stand bogat de materiale destinate tenisului de masă, firma Vivasport!!
    Le multumesc frumos!!!

    http://www.vivasportshop.ro


    Mulțumim Primăriei Orașului Fieni pentru sprijinul acordat!!!
    Ultima modificare făcută de ClaudiuManoiu; 23.03.2018 la 14:39.
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    1.885
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    41 z 3 h 54 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2545
    Inscrieri Incepatori - on 17.03.2018 at 13:27:44

    1. Henegar Gabriel - Brasov, 1445 - 9,45 - A
    2. Huica Petre - Bucuresti, 772 - 8,92 - A
    3. Ontoiu Catalin - Pitesti, 1258 - 8,75 - A
    4. Matei Mircea - Targoviste, 1104 - 7,25 - A
    5. Trifu Marian - Bucuresti, 1604 - 7,1 - A
    6. Lazar Alin - Breaza, 1594 - 6,75 - A
    7. Popovici Mircea - Caracal, 1890 - 6,4 - A
    8. Stanciu Constantin - Brasov, 2514 - 6,1 - A
    9. Dan Liviu - Targoviste, 2106 - 6 - A
    10. Nicolescu Victor - Razvad, 2107 - 6 - A
    11. Nedelcu Mihai - Azuga, 2533 - 6 - A
    12. Rizea Costinel - Bucuresti, 2268 - 5,67 - A
    13. Irimia Marian - Ploiesti, 1214 - 5,37 - A
    14. Fusca Georgian - Targoviste, 1689 - 5 - A
    15. Ionescu Andreea - Targoviste, 1374 - 4,63 - AF
    16. Grumeza Lucian - Bucuresti, 3197 - 4,5 - A
    17. Varbanescu Radu - Bucuresti, 2037 - 4 - A
    18. Floarea Adrian - Valea Voievozilor, 2110 - 4 - A
    19. Andrei Bogdan - Targoviste, 4056 - 0 - A
    20. Banu Sidonia - Targoviste, 5001 - 0 - A
    21. Ionescu Vladut - Fieni, 5002 - 0 - A
    22. Georgescu Adrian - Brasov, 5003 - 0 - A
    23. Dracea Alexandru - Pitesti, 5005 - 0 - A
    24. Eftimie Gabriel - Pucioasa, 5006 - 0 - A
    25. Neagu Costin - Targoviste, 5007 - 0 - A
    26. Marinescu Nelu - Targoviste, 5008 - 0 - A
    27. Dumitru George - Targoviste, 5009 - 0 - A
    28. Fabian Mihai - Targoviste, 5010 - 0 - A
    29. Popa Marian - Targoviste, 5011 - 0 - A
    30. Cazacu Razvan - Busteni, 5012 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 17.03.2018 at 13:28:06

    1. Stefan Patrick - Brasov, 293 - 19,63 - A
    2. Potarniche Bianca - Buzau, 277 - 19,33 - AJF
    3. Lita Gabriel - Bucuresti, 329 - 19,04 - A
    4. Cinca Daniel - Craiova, 326 - 18,72 - A
    5. Alexandru Marius - Bucuresti, 259 - 18,37 - A
    6. Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea, 260 - 18 - A
    7. Barca George - Pitesti, 431 - 17,87 - A
    8. Grama Mihai - Azuga, 400 - 17,73 - AW
    9. Plaiasu Ion - Plopeni, 276 - 17,25 - A
    10. Corbu Darius - Valenii de Munte, 331 - 17,22 - A
    11. Docan Cristian - Bucuresti, 312 - 17,01 - A
    12. Loghin Florin - Brasov, 305 - 16,91 - A
    13. Stoian Sorin - Curtea de Arges, 1304 - 16,7 - A
    14. Kis Istvan - Brasov, 341 - 16,54 - AW
    15. Veris Dumitru - Brasov, 352 - 16,23 - A
    16. Stoica Mihai - Mioveni, 490 - 16,19 - AW
    17. Tobosaru Gheorghe - Brasov, 461 - 16,04 - A
    18. Cristescu Cristian - Bucuresti, 428 - 15,33 - AW
    19. Dinu Adrian - Darmanesti, 392 - 15,29 - A
    20. Ipate Virgil - Valenii de Munte, 586 - 15,22 - A
    21. Nitu Serban - Paulesti, 411 - 15,19 - A
    22. Bivolaru Stelian - Targoviste, 523 - 14,87 - A
    23. Rusea Gheorghe - Breaza, 366 - 14,86 - A
    24. Vlasceanu Valentin - Darmanesti, 568 - 14,67 - A
    25. Petre Cristian - Pitesti, 516 - 14,43 - A
    26. Parvu Nicolae - Cornu, 946 - 14 - A
    27. Bitoiu Horia - Azuga, 1139 - 13,75 - A
    28. Grigore Marian - Ramnicu Valcea, 657 - 13,58 - A
    29. Darjan Daniel - Brasov, 594 - 13,33 - A
    30. Movileanu Neculae - Brasov, 608 - 13,09 - A
    31. Toma Dan - Sfantu Gheorghe, 804 - 13,08 - A
    32. Constantin Cristina - Bucuresti, 521 - 12,64 - AF
    33. Mihu Florin - Pitesti, 642 - 12,07 - A
    34. Carjan Dumitru - Bucuresti, 610 - 11,73 - AW
    35. Rapan Mihai - Bucuresti, 1088 - 11,52 - A
    36. Vajeu Ionut - Busteni, 885 - 11,33 - A
    37. Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea, 1427 - 11,1 - A
    38. Delimart Alexiana - Targoviste, 754 - 10,82 - AF
    39. Sandu Mihai - Bucuresti, 1187 - 10,6 - A
    40. Marin Catalin - Targoviste, 2154 - 10 - A
    41. Tanase Tiberiu - Bucuresti, 1200 - 9,87 - A
    42. Ion Nelu - Mioveni, 1015 - 8,63 - A
    43. Gabor Sebastian - Sfantu Gheorghe, 1866 - 8 - A
    44. Dan Popa - Tecuci, 1530 - 6,18 - A
    45. Butunoiu Dorin - Brasov, 2204 - 6 - A
    46. Stancescu Ciprian - Fieni, 3591 - 6 - A
    47. Suditu Madalin - Fieni, 5001 - 0 - A




    Inscrieri Open - on 17.03.2018 at 13:28:25

    1. Padurariu Costel - Brasov, 80 - 29,37 - O
    2. Bivolaru Marius - Ploiesti, 85 - 28,46 - O
    3. Marian Bogdan - Ploiesti, 97 - 27,29 - OW
    4. Antal Denes - Brasov, 92 - 26,59 - OW
    5. Bratescu Adrian - Targoviste, 94 - 26,46 - OW
    6. Darmaz Ion - Targoviste, 100 - 26,4 - OW
    7. Sorescu Mircea - Paulesti, 220 - 25,73 - O
    8. Demeny Zoltan - Brasov, 118 - 24,71 - O
    9. Babus Liviu - Ploiesti, 210 - 23,63 - O
    10. Pascu Razvan - Magureni, 361 - 23,35 - O
    11. Dima Victor - Azuga, 476 - 23,33 - O
    12. Stancescu Sebastian - Ploiesti, 190 - 22,53 - O
    13. Toma Adrian - Sfantu Gheorghe, 479 - 22,32 - OJ
    14. Ionescu Mihai - Targoviste, 237 - 22,05 - O
    15. Dospinescu George - Bucuresti, 205 - 21,64 - OW
    16. Valcea Daniel - Pitesti, 333 - 21,33 - O
    17. Popa Mircea - Brasov, 188 - 21,3 - OW
    18. Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos, 328 - 20,36 - O
    19. Dinu Gheorghe - Bucuresti, 219 - 19,61 - AW
    20. Safta Alexandru - Targoviste, 1069 - 18,5 - A
    21. Manoiu Claudiu - Fieni, 512 - 18,4 - A
    22. Florea Marian - Targoviste, 616 - 18,25 - A
    23. Ilie Octavian Marius - Brasov, 235 - 18,14 - A
    24. Glavan Alexandru - Targoviste, 869 - 15,67 - A
    25. Ileanu Bogdan - Bucuresti, 587 - 14,72 - A
    26. Panait Genu - Teisani, 2616 - 0 - O

    Inscrieri Elite - on 17.03.2018 at 13:28:45

    1. Enciu Alexandru - Slobozia, 1 - 44,75 - EL
    2. Ropotan Iulian - Bucuresti, 201 - 37 - E
    3. Vlase Gheorghe - Slobozia, 27 - 34,53 - E
    4. Panaitescu Stefan - Izvoarele, 62 - 33,33 - EW
    5. Grigore Alexandru - Campina, 50 - 32,91 - E
    6. Gorum Adrian - Topoloveni, 160 - 32,65 - EL
    7. Totpal Marius - Busteni, 373 - 32,6 - E
    8. Neagoe Costin - Bucuresti, 64 - 32,24 - E
    9. Pavunev Dan - Bucuresti, 61 - 30,91 - E
    10. Dracea Gabriel - Sinaia, 281 - 30,67 - E
    11. Pascal Raul - Targoviste, 474 - 30,5 - E
    12. Mihaila Nicolae - Breaza, 79 - 28,51 - O
    13. Ivan Valentin - Campina, 89 - 28,1 - O
    14. Miron Liviu - Campina, 748 - 26,35 - O
    15. Ivan Sorin Ioan - Targoviste, 105 - 25,65 - O

    Penalizari Fieni - 2018.03.24
    ID Nume si prenume Data Penalizare
    665 Suditu Madalin - Fieni 2018.03.24 - N
    664 Cristea Silviu - Targoviste 2018.03.24 - N
    663 Dan Liviu - Targoviste 2018.03.24 - N
    662 Dumitru George - Targoviste 2018.03.24 - N
    661 Demeny Zoltan - Brasov 2018.03.24 - R2
    660 Padurariu Costel - Brasov 2018.03.24 - R2
    659 Popa Mircea - Brasov 2018.03.24 - R2
    658 Lita Gabriel - Bucuresti 2018.03.24 - R2
    657 Stanciulescu Bogdan - Brasov 2018.03.24 - R2
    656 Nicolae Alin - Bucuresti 2018.03.24 - R2
    655 Butunoiu Dorin - Brasov 2018.03.24 - R2
    654 Cristescu Cristian - Bucuresti 2018.03.24 - R2
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 01.04.2018 la 13:24.
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  3. Îmi place Cristian Istrate, Gabone, mironliviu le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    1.885
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    41 z 3 h 54 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2545
    Clasament Incepatori

    1. Pop Alexandru - Campina
    2. Stefan Mihaela - Bucuresti
    3 -- 4
    Campean Adrian - Bucuresti
    Trifu Marian - Bucuresti
    5 -- 8
    Huica Petre - Bucuresti
    Stancescu Ciprian - Fieni
    Henegar Gabriel - Brasov
    Cristea Silviu - Targoviste
    9 -- 12
    Constantin Eduard - Bucuresti
    Floarea Adrian - Valea Voievozilor
    Matei Mircea - Targoviste
    Ienasoae Dragos - Bucuresti
    13 -- 18 1v gr.sup.
    Nicolescu Victor - Razvad
    Nedelcu Mihai - Azuga
    Rizea Costinel - Bucuresti
    Fusca Georgian - Targoviste
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Cazacu Razvan - Busteni
    19 -- 23 0v gr.sup.
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    Lazar Alin - Breaza
    Stanciu Constantin - Brasov
    Teodorad Valentin - Slatina
    Neagu Costin - Targoviste
    24 -- 1v gr.inf.
    Marinescu Nelu - Targoviste
    25 -- 28 0v gr.inf.
    Andrei Bogdan - Targoviste
    Banu Sidonia - Targoviste
    Eftimie Gabriel - Pucioasa
    Doncioiu Robert - Fieni


    Clasament Avansati

    1. Stefan Patrick - Brasov
    2. Mocanu Adrian - Targoviste
    3 -- 4
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Noragiu Paul - Targoviste
    5 -- 8
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Docan Cristian - Bucuresti
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    9 -- 14
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Harabagiu Doru - Bucuresti
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Loghin Florin - Brasov
    Darjan Daniel - Brasov
    Mihu Florin - Pitesti
    15 -- 16 2v gr.sup.
    Nitu Serban - Paulesti
    Vajeu Ionut - Busteni
    17 -- 25 1v gr.sup.
    Barca George - Pitesti
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    Stoica Mihai - Mioveni
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Sandu Mihai - Bucuresti
    Rapan Mihai - Bucuresti
    26 -- 28 0v gr.sup.
    Movileanu Neculae - Brasov
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Bica Gheorghe - Targoviste
    29 -- 32 1v gr.inf.
    Kis Istvan - Brasov
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Mihaila George - Bucuresti
    Botea Marian - Fieni
    33 -- 36 0v gr.inf.
    Parvu Nicolae - Cornu
    Bitoiu Horia - Azuga
    Marin Catalin - Targoviste
    Radu Dragos - Targoviste



    Clasament Open

    1. Boraciu Claudiu - Urziceni
    2. Rosioara Razvan - Alexandria
    3 -- 4
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Darmaz Ion - Targoviste
    5 -- 8
    Laur Boro - Sinaia
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Dospinescu George - Bucuresti
    Sorescu Mircea - Paulesti
    9 -- 14 1v gr.sup.
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Dima Cristi - Bucuresti
    Dima Victor - Azuga
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Valcea Daniel - Pitesti
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    15 -- 16 0v gr.sup.
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Florea Marian - Targoviste
    Niculescu Daniel - Pitesti
    19 -- 22 0v gr.inf.
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Manoiu Claudiu - Fieni
    Panait Genu - Teisani

    Clasament Elite

    1. Petrescu Liviu - Pitesti
    2. Enciu Alexandru - Slobozia
    3 -- 4
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Tigau Dan - Bucuresti
    5 -- 8
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Bobeico Igor - Iasi
    Grigore Alexandru - Campina
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Ivan Valentin - Campina
    13 -- 16 1v gr.inf.
    Totpal Marius - Busteni
    Pascal Raul - Targoviste
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Miron Liviu - Campina
    17 -- 0v gr.inf.
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Ultima modificare făcută de ClaudiuManoiu; 31.03.2018 la 15:57.
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place meme6513, Gabone, mironliviu le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    523
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 10 h 43 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    1711
    Docan Cristian - Avansati - Bucuresti

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  7. #5
    maestru

    Data înscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vârstă
    54
    Postări
    1.001
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 12 h 14 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4179
    Claudiu, cel mai bun din 3 seturi, sau cel mai bun din 5?

  8. Îmi place Antal Denes, ClaudiuManoiu, GeluBv, Gabone, Doru 72 le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    01.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    61
    Postări
    5.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    142 z 14 h 50 m
    Timp online pe zi
    1 h 4 m
    Reputație
    5121
    Petre 3/5 seturi, bafta.

  10. Îmi place ClaudiuManoiu le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    senior

    Data înscrierii
    21.02.2011
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    41
    Postări
    616
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 1 h 14 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1838
    Ivan Sorin Ioan si Raul Pascal la Elite

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
    Blade:Butterfly Innerforce ZLC
    FH: Donic Bluefire JP 01 max
    BH:Yasaka Rakza X max

  12. #8
    senior

    Data înscrierii
    18.11.2015
    Locație
    bucuresti
    Vârstă
    67
    Postări
    154
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 20 h 53 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    181
    Varbanescu Radu - Bucuresti - incepatori

  13. Îmi place ClaudiuManoiu, meme6513, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  14. #9
    senior
    Avatarul lui meme6513
    Data înscrierii
    15.10.2016
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    53
    Postări
    235
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 2 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    797
    Matei Mircea, Targoviste, incepatori
    „Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca !” – Necunoscut
    Blade -Donic Waldner Allplay,, FH - Butterfly Tenergy 05, BH- Butterfly Tenergy 05FX

  15. #10
    senior
    Avatarul lui Victor Sencu
    Data înscrierii
    20.07.2015
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    43
    Postări
    515
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 2 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    1351
    Şencu Victor
    Târgovişte
    Elite


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #11
    senior
    Avatarul lui Johnny Plaiasu
    Data înscrierii
    21.06.2015
    Locație
    PLOPENI
    Vârstă
    43
    Postări
    760
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 3 h 1 m
    Timp online pe zi
    46 m
    Reputație
    3062
    Plăiașu Ion, PLOPENI, Prahova, avansați... Dinu Adrian, Dărmănești, Dâmbovița, avansați, Vlăsceanu Valentin, Darmaz, avansați...

  17. #12
    senior
    Avatarul lui nitu serban
    Data înscrierii
    14.04.2017
    Locație
    paulesti
    Vârstă
    51
    Postări
    562
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 14 h 16 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    1808
    Nitu serban-paulesti-avansati

  18. #13
    junior

    Data înscrierii
    05.01.2016
    Locație
    Sfantu Gheorghe
    Vârstă
    19
    Postări
    139
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 16 h 5 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    130
    Se inscriu din Sfantu Gheorghe: Toma Dan la Avansati si Toma Adrian la Open

  19. Îmi place ClaudiuManoiu le-a plăcut acest mesaj
  20. #14
    junior

    Data înscrierii
    19.05.2017
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    51
    Postări
    89
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 4 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    216
    Se inscriu la Avansati:
    Ion Nelu -- Mioveni
    Stoica Mihai -- Mioveni
    Mihu Florin -- Pitesti

  21. Îmi place ClaudiuManoiu, Victor Sencu, mihais mioveni, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  22. #15
    senior
    Avatarul lui MARIUS67
    Data înscrierii
    02.02.2017
    Locație
    PITESTI
    Vârstă
    51
    Postări
    233
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 19 h 29 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    300
    Petre Cristian - avansati Pitesti.

  23. Îmi place ClaudiuManoiu, mihais mioveni le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Orașului Fieni", Fieni - 13/14.04.2019
    De ClaudiuManoiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 295
    Ultimul post: 15.04.2019, 09:17
  2. Turneu A "Cupa orașului Fieni", Fieni - 24.11.2018
    De ClaudiuManoiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 253
    Ultimul post: 02.12.2018, 09:16
  3. Turneu A "Cupa Orașului Fieni", Fieni - 30.09.2017
    De ClaudiuManoiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 284
    Ultimul post: 04.10.2017, 19:22
  4. Turneu A "Cupa Cimentul Fieni", Fieni - 18.03.2017.
    De ClaudiuManoiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 209
    Ultimul post: 20.03.2017, 08:36
  5. Răspunsuri: 148
    Ultimul post: 12.09.2016, 17:15

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •