Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Cimentul Fieni", Fieni - 24.03.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Dragi participanti de la toate categoriile, eu vă consider eroi, deoarece v-ati deplasat in conditii improprii la Fieni și mă înclin in fata dumneavoastră!!!
    în data de 23.03.2018, (vinei), ora 15.30 nu aveam nicio sperantă de a mai organiza acest eveniment, dar cu ajutorul unui om cu suflet mare, dl. Viceprimar al Orașului Fieni care m-a ajutat in ultimul moment să aduc acele mese de tenis, am avut puterea să cred că acest examen nu va fi picat!
    ?mi cer scuze fata de anumiti jucători care nu au avut parte de mese profi, dar sper ca pe viitor să nu se mai întâmple!
    Am avut parte de participanti cu suflet mare și mă bucur nespus că fac parte din această mișcare, numită Amatur!
    Multumesc pe această cale si firmei Vivasport , cu care voi colabora si pe viitor, pentru a organiza turnee de calitate!!!
    Blade - Timo Boll ZLF - OFF
    FH - Xiom Sigma II Pro
    BH- Xiom Sigma II Pro

    Comentariu



    • SALUT TUTUROR.

      Comentariu





      • Comentariu


        • PREMIERE INCEPARORI

          Comentariu


          • PREMIERE AVANSATI

            Comentariu


            • Comentariu


              • D-le Manoiu, in primul si primul rand vreau sa va felicit pentru reusita de a fi organizat acest turneu in pofida tuturor dificultatilor cu care v-ati confruntat si pentru eforturile pe care le-ati facut pentru a multumi cat mai multi dintre participanti
                In al doilea rand, pentru o experienta imbunatatita in cadrul viitoarelor turnee in aceasta sala, va sugerez cu respect ca mesele sa fie de la bun inceput orientate de-a lungul terenului, pentru a evita problemele cu lumina (atat naturala cat si artificiala) care au facut dificil jocul in multe situatii.
                Va urez multa sanatate si sa ne vedem cu bine la viitoare concursuri

                Comentariu


                • Postat în original de p_huica Vezi post
                  In al doilea rand, pentru o experienta imbunatatita in cadrul viitoarelor turnee in aceasta sala, va sugerez cu respect ca mesele sa fie de la bun inceput orientate de-a lungul terenului, pentru a evita problemele cu lumina (atat naturala cat si artificiala) care au facut dificil jocul in multe situatii.
                  Domnul Manoiu stie cum trebuie asezate mesele. De data aceasta, asezarea a fost o "gaselnita" foarte buna avand la dispozitie un numar de separatoare foarte mic. Nici nu m-asteptam ca numarul de intreruperi cauzate de mingiile celorlalte mese sa fie asa de mic fata de conditiile normale de joc.
                  Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                  FH: Butterfly - Dignics 80
                  BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                  Comentariu


                  • Absenti nemotivati!!!!


                    Dumitru Gheorghe - Targoviște
                    Dan Liviu - Targoviște
                    Cristea Silviu - Tragoviste
                    Suditu Madalin - Fieni
                    Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                    FH - Xiom Sigma II Pro
                    BH- Xiom Sigma II Pro

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X