tenismasa.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 26 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 378

Subiect: "Cupa TT Bacău", Bacău - 17.03.2018

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    9.116
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    394 z 17 h 31 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    32546

    "Cupa TT Bacău", Bacău - 17.03.2018

    Turneu A "Cupa TT Bacău", Bacău Ediția a IX-a - 17 Martie 2018

    LOCALITATEA: Bacău
    DATA: Sâmbătă 17 Martie 2018;
    CATEGORII: Elite + Open + Amatori + Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    AVANSAȚI - 08.00 - 09.15 validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    ÎNCEPĂTORI - 08.00 - 09.15 validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    OPEN - 13.00 - 13.45 validare înscrieri, la 14.30 încep meciurile;
    ELITE - 08.00 - 09.15 validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    INDICAȚII DE ACCES:
    SALA 1: Sala de Sport a Școlii generale nr. 2 "Constantin Platon", str. 9 Mai, nr. 64, 600026, Bacău: E+O+A;
    SALA 2: Sala de Sport a Școlii gimnaziale nr. 10, str. Cornișa Bistriței, nr. 28, Bacău: Începători;
    LOGISTICĂ: 16 mese aprobate ITTF, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 840 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Material sintetic multistrat;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    TAXA: adulți 35 Lei, copii sub 14 ani 20 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi donați către AmaTur;
    Se asigură apă plată 2 litri, "mizilic";
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷4 cupe + diplome;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 15.03.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite – maxim 30 participanți;
    - Open – maxim 48 participanți;
    - Avansați – maxim 66 participanți;
    - Începători – maxim 36 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    IMPORTANT:
    În funcție de numărul de jucători înscriși pot apărea modificări la sistemul de joc.
    ORGANIZATOR:
    - Sebastian Rojnița, tel. 0742.910.126;
    - Miron Călin, tel. 0766.700.830;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Ursulescu Ioan, tel. 0751.041.997;
    - Dumitrescu Dan, tel. 0744.969.987;
    SPONSORI:
    Fast Electrical Solutions, prin Dl. Daniel Butacu.
    www.fastgroup.ro
    Alergo Impex SRL, prin Dl. Viorel Mușat.

    Selgros Bacău

    ECHIPAMENT SPORTIV:
    - Viva Sport Shop va fi prezentă cu un bogat stand de materiale de tenis de masă.

    Vă așteptăm cu plăcere!
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 12.03.2018 la 20:56.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    9.116
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    394 z 17 h 31 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    32546

    Rezervat Înscrieri și Clasament Maeștri

    Inscrieri Elite - on 16.03.2018 at 21:36:33

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 44,75 - EL
    2. Ion Marius, Braila, 29 - 42 - E
    3. Hasna Cosmin, Straja, 217 - 41,5 - EL
    4. Corcoz Costin, Focsani, 4 - 41,27 - EL
    5. Ditu Daniel, Onesti, 44 - 38,2 - E
    6. Albu Catalin, Pascani, 193 - 37,48 - E
    7. Sumanaru Catalin, Iasi, 15 - 36,66 - E
    8. Marola Mihai, Bacau, 49 - 35,77 - E
    9. Ilies Ioan, Radauti, 156 - 35,5 - E
    10. Cozma Catalin, Falticeni, 37 - 35,49 - EW
    11. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 25 - 35,07 - E
    12. Vlase Gheorghe, Slobozia, 27 - 34,53 - E
    13. Parnica Leonid, Moinesti, 246 - 34,1 - EW
    14. Bularda Iulian, Barlad, 520 - 33,75 - EL
    15. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 39 - 33,36 - E
    16. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 211 - 33,28 - E
    17. Munteanu Octavian, Tecuci, 48 - 33,06 - EW
    18. Valeanu Cosmin, Bacau, 216 - 32,73 - EJ
    19. Ciubotariu Andrei, Moinesti, 716 - 32,5 - E
    20. Ursulean Vasile, Straja, 119 - 32,23 - E
    21. Surdu Marcel, Iasi, 1305 - 32,05 - E
    22. Valeanu Vlad, Bacau, 224 - 32,02 - E
    23. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 364 - 30,97 - E
    24. Rojnita Sebastian, Bacau, 54 - 30,96 - E
    25. Firu Marian, Vatra Dornei, 294 - 30,58 - E
    26. Constantinescu Rares, Braila, 786 - 30,23 - EJ
    27. Hogas Flaviu Alexandru, Barlad, 268 - 29,48 - O
    28. Barsa Ioan, Moinesti, 230 - 27,2 - O
    29. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 777 - 25,65 - O
    30. Nicolae Stelian, Bucuresti, 4063 - 0 - OW
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Zarinschi Catalin, Galati, 52 - 35,4 - E
    2. Zanescu Cristian, Roman, 941 - 32,2 - E

    Inscrieri Open - on 16.03.2018 at 21:36:59

    1. Polocoser Cristian, Suceava, 253 - 29,37 - O
    2. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 87 - 28,79 - O
    3. Nistor Florin, Comanesti, 137 - 28 - O
    4. Pizlaru Ionel, Focsani, 422 - 27,3 - O
    5. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 91 - 27,23 - OW
    6. Ciortescu Cristi, Iasi, 95 - 26,89 - O
    7. Bodin Ion, Tecuci, 368 - 26,88 - OW
    8. Ticu Dorin, Bacau, 106 - 26,6 - OW
    9. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 109 - 26,56 - OW
    10. Morosan Marian, Suceava, 148 - 26,52 - O
    11. Atomei Armand, Piatra Neamt, 298 - 26,5 - OW
    12. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc, 2022 - 26 - O
    13. Mironescu Adrian, Botosani, 181 - 25,93 - O
    14. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 125 - 25,84 - O
    15. Ciuca Sorin, Iasi, 545 - 25,83 - O
    16. Baisan Paul, Roman, 409 - 25,75 - O
    17. Braniste George, Bacau, 150 - 25,73 - O
    18. Corocaescu Cristian, Suceava, 245 - 25,6 - O
    19. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 121 - 25,59 - O
    20. Marola Dan, Bacau, 107 - 25,26 - O
    21. Barac Andreea, Braila, 513 - 25,2 - OF
    22. Spoiala Cristinel, Focsani, 419 - 25,05 - O
    23. Iacob Gabriel, Iasi, 140 - 23,57 - OW
    24. Pralea Marius Dan, Botosani, 128 - 23,51 - O
    25. Bogza Dragos, Iasi, 164 - 23,01 - O
    26. Cebotari Alexandru, Iasi, 752 - 23 - O
    27. Chetronie Liviu, Tecuci, 886 - 22,8 - OW
    28. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 222 - 22,67 - O
    29. Petenchi Edmond, Roman, 377 - 22,67 - OW
    30. Plamada Lucian, Iasi, 440 - 22,6 - O
    31. Sofian Corneliu, Suceava, 169 - 22,36 - OW
    32. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 345 - 22,06 - O
    33. Stroe Ionel, Bacau, 272 - 22,02 - O
    34. Tanu Mihai, Tecuci, 717 - 22 - O
    35. Stamate Eduard, Tecuci, 537 - 21,52 - O
    36. Serban Liviu, Onesti, 187 - 21,44 - O
    37. Pinzar Alin, Suceava, 309 - 21,4 - O
    38. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 249 - 20,71 - OW
    39. Lazar Vasile, Pufesti, 273 - 20,6 - O
    40. Dicu Vlad, Vaslui, 631 - 20 - O
    41. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 673 - 20 - O
    42. Golai Gheorghe, Piatra Neamt, 1263 - 20 - O
    43. Balaita Mihai, Bacau, 2231 - 20 - OJ
    44. Barbalata Lorin, Suceava, 681 - 18,88 - A
    45. Oancea Marian, Bacau, 315 - 17,73 - A
    46. Carnu Eugen, Bacau, 1217 - 13,3 - AW
    47. Ciubotariu Mihaela, Moinesti, 1596 - 0 - OLF
    48. Surmei Boby, Bacau, 1752 - 0 - O

    Clasament Elite

    1. Ion Marius - Braila
    2. Marola Mihai - Bacau
    3 -- 4
    Constantinescu Rares - Braila
    Surdu Marcel - Iasi
    5 -- 8
    Corcoz Costin - Focsani
    Kiss Janos - Miercurea Ciuc
    Hasna Cosmin - Straja
    Enciu Alexandru - Slobozia
    9 -- 10
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Albu Catalin - Pascani
    11 -- 15 1v gr.sup.
    Ditu Daniel - Onesti
    Bularda Iulian - Barlad
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Valeanu Vlad - Bacau
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Ciubotariu Andrei - Moinesti
    Firu Marian - Vatra Dornei
    Hogas Flaviu Alexandru - Barlad
    Nicolae Stelian - Bucuresti
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Ilies Ioan - Radauti
    Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
    23 -- 27 1v gr.inf.
    Cozma Catalin - Falticeni
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Valeanu Cosmin - Bacau
    28 -- 30 0v gr.inf.
    Parnica Leonid - Moinesti
    Ursulean Vasile - Straja
    Barsa Ioan - Moinesti

    Clasament Open

    1. Pizlaru Ionel - Focsani
    2. Surmei Boby - Bacau
    3 -- 4
    Braniste George - Bacau
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    5 -- 8
    Atomei Armand - Piatra Neamt
    Ticu Dorin - Bacau
    Stroe Ionel - Bacau
    Barac Andreea - Braila
    9 -- 16
    Plamada Lucian - Iasi
    Polocoser Cristian - Suceava
    Cebotari Alexandru - Iasi
    Mironescu Adrian - Botosani
    Spoiala Cristinel - Focsani
    Bodin Ion - Tecuci
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Pinzar Alin - Suceava
    17 -- 32
    Carnu Eugen - Bacau
    Baisan Paul - Roman
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Marola Dan - Bacau
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Petenchi Edmond - Roman
    Bogza Dragos - Iasi
    Sofian Corneliu - Suceava
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Ciuca Sorin - Iasi
    Chetronie Liviu - Tecuci
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    Dicu Vlad - Vaslui
    Morosan Marian - Suceava
    Ciortescu Cristi - Iasi
    33 -- 35 2v gr.inf.
    Iacob Gabriel - Iasi
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Tanu Mihai - Tecuci
    36 -- 39 1v gr.inf.
    Stamate Eduard - Tecuci
    Serban Liviu - Onesti
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Oancea Marian - Bacau
    40 -- 47 0v gr.inf.
    Nistor Florin - Comanesti
    Kelemen Laszlo - Miercurea Ciuc
    Corocaescu Cristian - Suceava
    Lazar Vasile - Pufesti
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    Golai Gheorghe - Piatra Neamt
    Balaita Mihai - Bacau
    Barbalata Lorin - Suceava
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 18.03.2018 la 19:17.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  3. Mulțumesc puiu, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  4. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    9.116
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    394 z 17 h 31 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    32546

    Rezervat Înscrieri și Clasament Amatori

    Inscrieri Avansați - on 16.03.2018 at 21:37:23

    1. Leteanu Marius, Bacau, 434 - 19,88 - A
    2. Buruiana Mihai, Marasesti, 683 - 19,65 - A
    3. Iordachi Adrian, Adjud, 471 - 19,28 - A
    4. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 319 - 18,43 - A
    5. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 410 - 18,02 - A
    6. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 682 - 17,93 - A
    7. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 389 - 17,52 - AW
    8. Lucic Corneliu, Suceava, 313 - 17,5 - AHW
    9. Dimitriu Vasile, Bacau, 1492 - 17,5 - A
    10. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 378 - 17,4 - A
    11. Mireuta Darius, Moinesti, 1448 - 17 - A
    12. Munteanu Diana, Moinesti, 1679 - 17 - AJF
    13. Fotia Iulian, Bacau, 321 - 16,53 - A
    14. Maftei Catalin Doru, Comanesti, 468 - 16,48 - AW
    15. Ilie Aurelian, Botosani, 1109 - 16,2 - A
    16. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 1000 - 16 - A
    17. Zimtescu Adrian, Husi, 5002 - 16 - A
    18. Robu Mihai, Mogosesti, 730 - 15,6 - A
    19. Panait Adrian, Braila, 454 - 15,58 - AW
    20. Bobarnac Gheorghe, Bacau, 1441 - 15,5 - A
    21. Roman Florin, Roman, 725 - 15,15 - A
    22. Dan Andrei, Piatra Neamt, 1137 - 15 - AW
    23. Stoean Mircea, Bacau, 1630 - 15 - A
    24. Bejan Alexandru, Tecuci, 548 - 14,93 - A
    25. Manea Dorinel, Tecuci, 685 - 14,83 - A
    26. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 1135 - 14,8 - A
    27. Boboc Cosmin, Targu Neamt, 770 - 14,74 - A
    28. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 785 - 14,68 - A
    29. Bacosca Catalin, Bacau, 1450 - 14,4 - A
    30. Heja Zoltan, Ditrau, 540 - 14,21 - A
    31. Aparaschivei Marcel, Botosani, 518 - 14,02 - AW
    32. Bedo Jozsef, Suseni, 756 - 13,9 - A
    33. Anastasiu Constantin, Comanesti, 621 - 13,88 - AW
    34. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 466 - 13,73 - AW
    35. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 640 - 13,12 - A
    36. Dumea Lucian, Roman, 1233 - 13 - A
    37. Olteanu Gabriel, Vaslui, 723 - 12,67 - A
    38. Cibotariu Bogdan, Piatra Neamt, 560 - 12,5 - A
    39. Ionica Marius, Comanesti, 1298 - 12 - A
    40. Calin Alexandru, Moinesti, 1653 - 12 - A
    41. Aprodu Lucian, Bacau, 1687 - 12 - A
    42. Mosneagu Mihnea, Falticeni, 1141 - 11,5 - A
    43. Tirdea Ionut, Tecuci, 734 - 11 - A
    44. Stan Costin, Bacau, 2152 - 11 - A
    45. Gherghel Petru, Bacau, 1707 - 10,85 - A
    46. Halbedel Marcel, Bacau, 2057 - 10,7 - A
    47. Albu Iulian, Comanesti, 753 - 10,67 - AW
    48. Brateanu Liviu, Bacau, 1799 - 10,5 - A
    49. Subtirelu Marius, Onesti, 1546 - 10,37 - A
    50. Gurgu Fabian, Halaucesti, 3054 - 10,3 - A
    51. Butacu Daniel, Bacau, 873 - 10 - AW
    52. Moisa Costel, Tecuci, 1410 - 10 - A
    53. Musat Viorel, Bacau, 1188 - 9,56 - A
    54. Pintileasa Gheorghe, Bacau, 1856 - 9 - A
    55. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 711 - 8,98 - A
    56. Gheorghe Daniel, Braila, 922 - 8,68 - A
    57. Ghitu Liviu, Onesti, 927 - 8,45 - A
    58. Galatanu Silviu, Bacau, 2053 - 7,2 - A
    59. Lungu Lucian, Onesti, 2081 - 7,07 - A
    60. Codreanu George, Tecuci, 1725 - 7 - A
    61. Plamada Aurelian, Botosani, 1269 - 6,63 - A
    62. Teris Valeriu, Comanesti, 2111 - 0 - A
    63. Tarcau Andrei, Bacau, 2856 - 0 - AJ
    64. Ciobica Teodora, Bacau, 5001 - 0 - A
    65. Dragastan Catalin, Bacau, 5003 - 0 - A
    66. Ciocoiu Gheorghe, Bacau, 5004 - 0 - A

    Inscrieri Începători - 54 locuri - on 16.03.2018 at 21:37:34

    1. Nutu Catalin, Targu Neamt, 1624 - 9,8 - A
    2. Popescu Doru Viorel, Botosani, 996 - 9,43 - A
    3. Mesterca Mihai, Roman, 1555 - 9,33 - A
    4. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 1841 - 9,03 - A
    5. Filip Cristi, Comanesti, 728 - 9 - AW
    6. Sisca Nicusor, Comanesti, 736 - 9 - AW
    7. Andrei Radu Alexandru, Iasi, 1237 - 9 - A
    8. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 1245 - 9 - A
    9. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 1512 - 9 - A
    10. Magdici Daniel, Roman, 1936 - 9 - A
    11. Huica Petre, Bucuresti, 772 - 8,92 - A
    12. Harmanescu Petrus, Braila, 1808 - 8,43 - A
    13. Cosau Toader, Targu Neamt, 1788 - 8,3 - A
    14. Moise Viorel, Braila, 740 - 8,19 - AW
    15. Morun Marian, Braila, 828 - 7,83 - A
    16. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 1499 - 7,8 - A
    17. Iordache Catalin, Comanesti, 1176 - 7,6 - AW
    18. Olaru Miruna Andreea, Comanesti, 1339 - 7,5 - AF
    19. Vines Liviu Cornel, Roman, 1978 - 7,5 - A
    20. Dolis Narcis, Comanesti, 1676 - 7,4 - A
    21. Antal Ionut, Targu Neamt, 2033 - 7 - A
    22. Varvara Ionel, Targu Neamt, 2280 - 7 - A
    23. Ivan Marian, Bacau, 2602 - 7 - A
    24. Pristavu Bogdan Constantin, Iasi, 1948 - 6,9 - A
    25. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 1310 - 6,66 - A
    26. Dan Popa, Tecuci, 1530 - 6,18 - A
    27. Bocancea Tiberiu, Bacau, 3555 - 6 - A
    28. Popa Romica, Pascani, 3752 - 5,4 - A
    29. Lepadatu Gheorghe, Pascani, 3766 - 5,2 - A
    30. Grosu Gheorghita, Targu Neamt, 1503 - 5 - A
    31. Mihai Denis, Moinesti, 1986 - 5 - A
    32. Barabancea Lili, Iasi, 2014 - 5 - AF
    33. Borcila Alexandru, Targu Neamt, 2210 - 5 - A
    34. Radulescu Marius, Iasi, 3792 - 5 - A
    35. Angi Zoltan, Gheorgheni, 2966 - 4 - A
    36. Paduraru Riana, Bacau, 3870 - 4 - AF
    37. Aprodu Mircea, Bacau, 3897 - 4 - A
    38. Tronciu Gabriel, Roman, 1806 - 0 - A
    39. Aldea Andrei, Roman, 1828 - 0 - A
    40. Fenea Alexia, Moinesti, 1940 - 0 - AF
    41. Chirila Viorel, Onesti, 2661 - 0 - A
    42. Nastase Ramona, Bacau, 2857 - 0 - AF
    43. Popa Catalin, Roman, 3850 - 0 - A
    44. Stoean Taisia, Bacau, 5001 - 0 - A
    45. Paduraru Mihnea, Bacau, 5002 - 0 - A
    46. Miron Oana, Bacau, 5003 - 0 - A
    47. Stan Stefan, Bacau, 5004 - 0 - A
    48. Tarcau Tiberiu, Bacau, 5005 - 0 - A
    49. Milea Severin, Panciu, 5007 - 0 - A
    50. Simon Gheorghe, Roman, 5009 - 0 - A
    51. Simon Alexandru, Roman, 5010 - 0 - A
    52. Ciobanu Iosif, Roman, 5011 - 0 - A
    53. Holostenco Andrei, Iasi, 5013 - 0 - A
    54. Nastase Marcel, Bacau, 5014 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Orza Gabor, Miercurea Ciuc, 1706 - 7,8 - A

    Clasament Avansați

    1. Iordachi Adrian - Adjud
    2. Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
    3 -- 4
    Buruiana Mihai - Marasesti
    Fotia Iulian - Bacau
    5 -- 8
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Zimtescu Adrian - Husi
    9 -- 16
    Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    Aprodu Lucian - Bacau
    Munteanu Diana - Moinesti
    Kovacs Istvan - Miercurea Ciuc
    Bobarnac Gheorghe - Bacau
    Mireuta Darius - Moinesti
    Dumea Lucian - Roman
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    17 -- 22
    Roman Florin - Roman
    Dimitriu Vasile - Bacau
    Bacosca Catalin - Bacau
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Boboc Cosmin - Targu Neamt
    23 -- 27 2v gr.sup.
    Leteanu Marius - Bacau
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Manea Dorinel - Tecuci
    Olteanu Gabriel - Vaslui
    Stan Costin - Bacau
    28 -- 33 1v gr.sup.
    Burghelea Florin - Piatra Neamt
    Maftei Catalin Doru - Comanesti
    Bedo Jozsef - Suseni
    Cibotariu Bogdan - Piatra Neamt
    Ionica Marius - Comanesti
    Mosneagu Mihnea - Falticeni
    34 -- 44 0v gr.sup.
    Lucic Corneliu - Suceava
    Ilie Aurelian - Botosani
    Robu Mihai - Mogosesti
    Panait Adrian - Braila
    Stoean Mircea - Bacau
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Gherghel Petru - Bacau
    Subtirelu Marius - Onesti
    Pintileasa Gheorghe - Bacau
    Galatanu Silviu - Bacau
    Ciocoiu Gheorghe - Bacau
    45 -- 47 2v gr.inf.
    Heja Zoltan - Ditrau
    Brateanu Liviu - Bacau
    Gheorghe Daniel - Braila
    48 -- 57 1v gr.inf.
    Gurgu Fabian - Halaucesti
    Aparaschivei Marcel - Botosani
    Halbedel Marcel - Bacau
    Albu Iulian - Comanesti
    Moisa Costel - Tecuci
    Ghitu Liviu - Onesti
    Codreanu George - Tecuci
    Plamada Aurelian - Botosani
    Teris Valeriu - Comanesti
    Tarcau Andrei - Bacau
    58 -- 66 0v gr.inf.
    Anastasiu Constantin - Comanesti
    Calin Alexandru - Moinesti
    Tirdea Ionut - Tecuci
    Butacu Daniel - Bacau
    Musat Viorel - Bacau
    Marin Bogdan Mihail - Bacau
    Lungu Lucian - Onesti
    Ciobica Teodora - Bacau
    Dragastan Catalin - Bacau

    Clasament Începători

    1. Aldea Andrei - Roman
    2. Andrei Radu Alexandru - Iasi
    3 -- 4
    Nutu Catalin - Targu Neamt
    Magdici Daniel - Roman
    5 -- 8
    Chirila Viorel - Onesti
    Nastase Ramona - Bacau
    Holostenco Andrei - Iasi
    Olaru Miruna Andreea - Comanesti
    9 -- 16
    Dan Popa - Tecuci
    Varvara Ionel - Targu Neamt
    Moise Viorel - Braila
    Popescu Doru Viorel - Botosani
    Vines Liviu Cornel - Roman
    Simon Alexandru - Roman
    Mesterca Mihai - Roman
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    17 -- 18
    Cosau Toader - Targu Neamt
    Mihai Denis - Moinesti
    19 -- 20 2v gr.sup.
    Makszem Szabolcs - Gheorgheni
    Borcila Alexandru - Targu Neamt
    21 -- 29 1v gr.sup.
    Filip Cristi - Comanesti
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Morun Marian - Braila
    Iordache Catalin - Comanesti
    Pristavu Bogdan Constantin - Iasi
    Tronciu Gabriel - Roman
    Tarcau Tiberiu - Bacau
    Simon Gheorghe - Roman
    Bocancea Tiberiu - Bacau
    30 -- 36 0v gr.sup.
    Huica Petre - Bucuresti
    Antal Ionut - Targu Neamt
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
    Popa Catalin - Roman
    Stan Stefan - Bacau
    Nastase Marcel - Bacau
    37 -- 41 2v gr.inf.
    Lepadatu Gheorghe - Pascani
    Orza Gabor - Miercurea Ciuc
    Dolis Narcis - Comanesti
    Ivan Marian - Bacau
    Milea Severin - Panciu
    42 -- 48 1v gr.inf.
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    Popa Romica - Pascani
    Grosu Gheorghita - Targu Neamt
    Barabancea Lili - Iasi
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    Paduraru Riana - Bacau
    Fenea Alexia - Moinesti
    49 -- 56 0v gr.inf.
    Harmanescu Petrus - Braila
    Radulescu Marius - Iasi
    Aprodu Mircea - Bacau
    Stoean Taisia - Bacau
    Paduraru Mihnea - Bacau
    Miron Oana - Bacau
    Ciobanu Iosif - Roman
    Simon Danisa - Roman
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 20.03.2018 la 20:15.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui ghiliv
    Data înscrierii
    26.09.2017
    Locație
    onesti
    Vârstă
    46
    Postări
    150
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 14 h 49 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    214
    De la Onești se înscriu la avansați Ghitu Liviu ,Lungu Lucian și Subțirelu Marius .

  7. Mulțumesc puiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea, halbedelmc le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    senior
    Avatarul lui Dan Popa
    Data înscrierii
    02.12.2013
    Locație
    Tecuci
    Vârstă
    41
    Postări
    274
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 9 h 54 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    243
    Vă rog să mă înscrieți la începători: Dan Popa, Tecuci

    Mulțumesc


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. Mulțumesc puiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea, tavy, ghiliv le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    senior
    Avatarul lui Pinzar Alin
    Data înscrierii
    25.01.2013
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    42
    Postări
    550
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    841
    Pinzar Alin la open

    Trimis de pe al meu Telefon Fix folosind Tapatalk
    JOOLA Rossi Emotion
    JOOLA Rhyzm-P
    JOOLA Rhyzer Pro 45

  11. Mulțumesc puiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate, marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    senior
    Avatarul lui Catalin Albu
    Data înscrierii
    13.07.2013
    Locație
    Pascani, Romania
    Vârstă
    27
    Postări
    318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 12 h 29 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    497
    Albu Catalin din Pascani, elite.

  13. Mulțumesc puiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea, Catalin Sumanaru le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    senior
    Avatarul lui ovidiuu
    Data înscrierii
    07.04.2011
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    48
    Postări
    327
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 2 h 32 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    338
    Polocoser Cristian --Suveava-open

  15. Mulțumesc puiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    senior
    Avatarul lui Lucian Plamada
    Data înscrierii
    26.08.2014
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    31
    Postări
    407
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 13 h 1 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    723
    Plamada Lucian - Iasi - Open

  17. Mulțumesc puiu au mulțumit pentru mesaj
  18. #10
    senior
    Avatarul lui coro
    Data înscrierii
    24.06.2012
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    35
    Postări
    185
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 23 h 35 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    279
    Corocaescu Cristian open
    Blade: Butterfly Timo Boll Alc
    FH: tenergy 05
    BH: tenergy 05

  19. Mulțumesc puiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate, marian oancea, Bubucrys le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    junior

    Data înscrierii
    02.03.2011
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    46
    Postări
    78
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 15 h 26 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    70
    Mosneagu Mihnea - avansati

  21. Mulțumesc puiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    49
    Postări
    723
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 7 h 16 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    836
    Heja Zoltŕn Ditrau avansati
    Todor Csaba Gheorgheni avansati
    Bedo Jozsef Suseni avansati
    Makszem Szabolcs Gheorgheni incepatori
    Angi Zoltŕn Gheorgheni incepatori

  23. Îmi place marcelgiosan, Cristian Istrate, marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    cadet
    Data înscrierii
    02.08.2017
    Locație
    Tg neamt
    Postări
    16
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 4 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    28
    Boboc Cosmin -tg neamț -avansați. Mulțumesc.

  25. Mulțumesc puiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea, Bubucrys le-a plăcut acest mesaj
  26. #14
    cadet Avatarul lui adiposu12
    Data înscrierii
    11.10.2016
    Locație
    Botoșani
    Vârstă
    34
    Postări
    49
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 8 h 51 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    55
    Se înscriu din Botosani la avansați :
    - Ilie Aurelian
    - Plămadă Aurelian
    - Chiriac Marius
    - Alexandru Liviu
    Iar la secțiunea începători :
    - Popescu Doru Viorel , deasemenea din Botosani


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. Mulțumesc puiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea, ghiliv le-a plăcut acest mesaj
  28. #15
    maestru
    Avatarul lui marian oancea
    Data înscrierii
    05.01.2014
    Locație
    Bacau
    Vârstă
    42
    Postări
    1.059
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    43 z 19 h 42 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    1992
    Oancea Marian, din Bacau, la open.
    Nittaku Septear
    FH - Rakza 7
    BH - Rakza 7

  29. Mulțumesc puiu au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Pingpongmania - Centenar 2018", Oradea - 08.12.2018
    De MariusBH în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 16.12.2018, 16:56
  2. Turneu B "Cupa Septembrie 2018", Ploiești - 09.09.2018
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 55
    Ultimul post: 09.09.2018, 15:03
  3. Turneu B "Cupa Iunie 2018", Ploiești - 24.06.2018
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 64
    Ultimul post: 25.06.2018, 12:03
  4. Turneu B "Cupa Martie 2018", Ploiesti - 17.03.2018
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 83
    Ultimul post: 18.03.2018, 20:40
  5. Răspunsuri: 74
    Ultimul post: 30.12.2012, 19:20

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •