tenismasa.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 122

Subiect: "Primăvara", Cluj Napoca - 25.03.2018

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui valentinm
    Data înscrierii
    21.03.2009
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    45
    Postări
    777
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    41 z 4 h 51 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    389

    "Primăvara", Cluj Napoca - 25.03.2018

    Turneu B "Primăvara" – Cluj Napoca, Duminică, 25.03.2018

    LOCALITATEA: Cluj Napoca;
    DATA: Duminică, 25.03.2018 ;
    CATEGORII: Elite/Open/Avansați/Începători/Copii;
    Elite- 12 locuri
    Open-12 locuri
    Avansați -12 locuri
    Începători-12 locuri

    * Organizatorul poate acorda un wild card la fiecare categorie.
    Daca sunt înscriși cel puțin 6 copii sub 14 ani o sa fie organizată o categorie distinctă.

    *Se va juca pe 9 mese. Nr de mese alocat fiecarei categorii va fi anuntat în funcție de nr. celor inscrisi la fiecare categorie.


    Tinand cont de inscrierile de pana acum, pe 9 mese pot face 2 grupe pentru elite, 2 grupe la open, 2 grupe la avansați, 2 grupe la incepatori si 1 grupă pentru copii (<14)

    PENTRU GRUPA DE COPII O SA IAU IN CONSIDERARE ORDINEA INSCRIERILOR. GRUPA O SA FIE DE 7. DACA VREUN COPIL/PĂRINTE DOREȘTE SA PARTICIPE LA ALTĂ CATEGORIE (unde ii permite media si momentul inscrierii) SA FACA PRECIZAREA PANA JOI SEARA.

    ORA DE ÎNCEPERE: 9.45 pentru toate categoriile
    09.00 - 09.30 – validare înscrieri, la 09.45 încep meciurile;

    SALA: Colegiului Național ”George Coșbuc”, str. Avram Iancu, nr.70-72;
    INDICAȚII DE ACCES:




    LOGISTICĂ: 8 mese (Butterfly, Donic, Tibhar) aprobate ITTF, mingi plastic Joola Flash***;
    SPAȚIU DE JOC: generos;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor albastru;
    FACILITĂȚI: Vestiare, parcare in curtea școlii;

    Contribuția financiara a participanților(consumabile, utilitați): adulți 10 Lei, copii pana la 14 ani 0 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi donați în contul AmaTur;


    MATERIALE DE PREMIERE:
    Diplome (locurile 1-4 la fiecare categorie organizată)

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 23.03.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    - Participă orice jucător cu MP în limitele fixate de Regulament; Jucătorii se pot înscrie, în limita locurilor disponibile, la categoria căreia îi aparțin sau la categoria imediat superioară.
    - Număr maxim de participanţi: 48;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP/Clasament;
    *In funcție de nr. de participanti la fiecare categorie anuntam daca se organizează grupe superioare sau se trece direct în eliminatorii.
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Tablou eliminatorii generat automat

    ORGANIZATOR:
    - Maxim Valentin, tel. 0743 374 304
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Maxim Valentin, tel. 0743 374 304;
    Ultima modificare făcută de valentinm; 17.03.2018 la 16:33.
    Globe999 BS/ DHS Skyline II
    TBS/Avalox C555-Ma Wenge Carbon
    T05

  2. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui valentinm
    Data înscrierii
    21.03.2009
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    45
    Postări
    777
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    41 z 4 h 51 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    389
    Rezervat pentru înscrieri/clasament

    Inscrieri Elite - on 23.03.2018 at 21:05:33

    1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 2 - 43,11 - EW
    2. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 270 - 38,85 - E
    3. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 172 - 38,75 - EL
    4. Apian Florin, Bistrita, 26 - 37,53 - E
    5. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 146 - 36,52 - E
    6. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 51 - 34,83 - E
    7. Nascu Serban, Cluj Napoca, 1423 - 34,7 - E
    8. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 57 - 34,3 - E
    9. Simion Boby, Cluj Napoca, 252 - 33,46 - ELH
    10. Irimia Sorin Jr, Moinesti, 291 - 32,28 - E
    11. Pop Zoltan, Dej, 207 - 31,88 - E
    12. Blaga Marius, Cluj Napoca, 212 - 31,83 - E
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Blaga Doru, Cluj Napoca, 2880 - 0 - A
    2. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 334 - 31,14 - E
    3. Parjol Rares, Cluj Napoca, 1534 - 30 - E
    4. Muresan Iulian, Cluj Napoca, 887 - 31,9 - E


    La elite nu am dat wild card dedicat. A intrat primul de pe lista de asteptare.


    Inscrieri Open - on 23.03.2018 at 21:07:23

    1. Preda Ionut, Moinesti, 1260 - 29,1 - O
    2. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 369 - 28,04 - O
    3. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 782 - 27,75 - O
    4. Miron Mihai, Cluj Napoca, 274 - 27,46 - OH
    5. Ciobanu Daniel, Blaj, 103 - 27,24 - OW
    6. Pop Danut, Dej, 256 - 26,86 - O
    7. Bothazan Florin, Dej, 323 - 25,73 - O
    8. Damian Mircea, Bistrita, 171 - 23,27 - O
    9. Dirlea Ioan, Aiud, 189 - 22,39 - OH
    10. Grosan Mircea, Dej, 617 - 21,75 - O
    11. Krisan Iuliu, Viseu, 1134 - 16,47 - A
    12. Wild card O, Cluj Napoca, 5002 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 998 - 18,4 - A





    Inscrieri Avansați - on 23.03.2018 at 21:09:28

    1. Barbuta Ioan, Dej, 566 - 17,2 - A
    2. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 800 - 16,97 - AW
    3. Radu Serban, Cluj Napoca, 1379 - 16 - AW
    4. Gusan Boris, Turda, 412 - 15,15 - AW
    5. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 613 - 14,83 - A
    6. Zavaski Ioan, Dej, 1013 - 14,5 - AW
    7. Bal Adrian, Gherla, 1761 - 13,8 - A
    8. Piper Petru, Luna CJ, 978 - 13,6 - AH
    9. Suciu Sergiu, Turda, 718 - 10,25 - AW
    10. Prodan Daniel, Campia Turzii, 1861 - 0 - A
    11. Naiba Dragos, Cluj Napoca, 2396 - 0 - A
    12. Wild Card a , Cluj Napoca, 5001 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Manzat Dan, Cluj Napoca, 1753 - 0 - A
    2. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 362 - 18,91 - AH
    3. Campean Eugen, Dej, 1899 - 14,1 - A


    La avansați wild card va primi Rosca Marius, Cluj Napoca. (Daca cumva prinde loc la incepatori intra in calcul primul de pe lista de asteptare)



    Inscrieri Incepatori - on 23.03.2018 at 21:12:16

    1. Onofrei Petru, Gherla, 939 - 9,83 - AW
    2. Pralea Constantin, Alba Iulia, 647 - 9,17 - AW
    3. Boariu Timofte Danut, Borsec, 1487 - 8,2 - A
    4. Pascu Gabriel, Cluj Napoca, 1518 - 7,48 - A
    5. Creta Petru, Luna CJ, 1767 - 7,4 - A
    6. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1478 - 7 - A
    7. Piper Mirel, Luna CJ, 3603 - 6 - A
    8. Horvath Carol, Cluj Napoca, 2212 - 4 - A
    9. Varvari Dan, Cluj Napoca, 2383 - 4 - A
    10. Simonfi Attila, Campia Turzii, 2641 - 0 - A
    11. Zalanyi Sandor, Cluj Napoca, 5002 - 0 - A
    12. Wild card î, Cluj Napoca, 5008 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 5004 - 0 - A
    2. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 5005 - 0 - A
    3. Ceban Laurentiu, Cluj Napoca, 5006 - 0 - A
    4. Srarcz Adrian, Cluj Napoca, 5007 - 0 - A


    La incepatori favoriti pentru wild card sunt dsoara Piper si Rosca Marius. Daca Piper prinde loc la copii, intra Rosca. Vedem duminica.


    Inscrieri Copii - on 23.03.2018 at 21:14:17

    1. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 876 - 12,5 - AJ
    2. Iepure Teodor Calin, Aiud, 880 - 11,15 - AJ
    3. Faraian Alexandru, Aiud, 1329 - 7,94 - AJ
    4. Sirbu Vlad, Aiud, 1211 - 7,57 - A
    5. Cristea Samuel, Bistrita, 1331 - 7,17 - AJ
    6. Cristea Daniel, Bistrita, 1288 - 6,33 - AJ
    7. Pop Dan Cristian, Dej, 1434 - 5 - AJ
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Piper Alexandra Maria, Luna CJ, 5001 - 0 - A
    2. Csenge Albert, Cluj Napoca, 5002 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de valentinm; 25.03.2018 la 07:34.
    Globe999 BS/ DHS Skyline II
    TBS/Avalox C555-Ma Wenge Carbon
    T05

  4. Îmi place FlorinBN, PaliHR, D.D. le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui valentinm
    Data înscrierii
    21.03.2009
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    45
    Postări
    777
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    41 z 4 h 51 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    389
    Maxim Valentin-Cluj-elite
    Iaru Horațiu- Cluj-open
    Naiba Dragos- Cluj-avansati
    Globe999 BS/ DHS Skyline II
    TBS/Avalox C555-Ma Wenge Carbon
    T05

  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui valentinm
    Data înscrierii
    21.03.2009
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    45
    Postări
    777
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    41 z 4 h 51 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    389
    Teleki Zsolt-Cluj-elite
    Globe999 BS/ DHS Skyline II
    TBS/Avalox C555-Ma Wenge Carbon
    T05

  7. Îmi place Iaru Horatiu le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    cadet
    Data înscrierii
    16.01.2011
    Locație
    Cluj - Napoca
    Vârstă
    47
    Postări
    33
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 19 h 3 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    9
    Deak Sandor-CJ-Incepatori

    Sandor

  9. #6
    cadet
    Data înscrierii
    22.01.2014
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    44
    Postări
    36
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 h 49 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    51
    Nascu Serban - Cluj-Napoca - elite

  10. Îmi place D.D. le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    senior

    Data înscrierii
    05.05.2011
    Locație
    nasaud
    Vârstă
    49
    Postări
    794
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 20 h 15 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    380
    Spaller Tiberiu-avansati.

  12. #8
    senior

    Data înscrierii
    19.03.2012
    Locație
    cluj napoca
    Vârstă
    39
    Postări
    690
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 16 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    1189
    Simion Boby-elite
    Vald Farcas-elite
    Makszin Dacian-open

  13. #9
    senior

    Data înscrierii
    31.07.2011
    Locație
    cluj
    Vârstă
    55
    Postări
    189
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 7 h 40 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    66
    Blaga Marius - Cluj-Napoca - Elite

  14. #10
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.494
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    519 z 35 m
    Timp online pe zi
    3 h 53 m
    Reputație
    17417
    Apian Florin
    Nistor Dorel

    Bistrita - Elite
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  15. Îmi place valentinm, Cristian Istrate, D.D. le-a plăcut acest mesaj
  16. #11
    junior
    Data înscrierii
    24.01.2013
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    54
    Postări
    73
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 h 7 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    25
    Galfi Levente si Csiki Sandor

  17. #12
    senior

    Data înscrierii
    17.09.2012
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    22
    Postări
    365
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 16 h 56 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    341
    Mocean Dan, Cluj-elite

  18. Îmi place D.D. le-a plăcut acest mesaj
  19. #13
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    367
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 6 h 4 m
    Timp online pe zi
    32 m
    Reputație
    289
    Damian Mircea -Open -Bistrita

  20. #14
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    367
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 6 h 4 m
    Timp online pe zi
    32 m
    Reputație
    289
    Cristea Samuel ,Cristea Daniel -Bistrita copii daca se tine categoria incepatori daca nu
    Ultima modificare făcută de jacsonn; 06.03.2018 la 21:17.

  21. #15
    senior
    Avatarul lui Radu Serban
    Data înscrierii
    19.12.2010
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    62
    Postări
    648
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 19 h 53 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    499
    Radu Serban - Cluj - Avansati

  22. Îmi place D.D. le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Politehnica", Cluj-Napoca - 11.08.2018
    De hjz70 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 342
    Ultimul post: 14.08.2018, 23:22
  2. Răspunsuri: 53
    Ultimul post: 16.04.2018, 14:36
  3. Răspunsuri: 77
    Ultimul post: 14.04.2018, 00:38
  4. Turneu A "Cupa Bamboo Table Tennis", Cluj Napoca - 17.02.2018
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 209
    Ultimul post: 21.02.2018, 17:54
  5. Răspunsuri: 74
    Ultimul post: 30.12.2012, 19:20

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •