tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 24 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 346

Subiect: "Memorialul Mihai Transmim", Slobozia - 31.03.2018

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.456
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 2 h 48 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33352

    "Memorialul Mihai Transmim", Slobozia - 31.03.2018

    Turneu A "Memorialul Mihai Transmim" Ediția a II-a, Slobozia - Sâmbătă 31.03.2018

    LOCALITATEA: Slobozia, Șoseaua de Centură București-Constanța;
    DATA: Sâmbătă 31 Martie 2018;
    CATEGORII: Elite + Open + Avansați + Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansați + Începători: 08.30 - 09.15 – înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    Elite + Open: 13.15 - 13.45 – înscrieri, la 14.15 încep meciurile;
    SALA: Sala Sporturilor "Andreea Nică" (în incinta Stadionului 1 Mai);
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 22 mese (Butterfly, Donic, Joola), mingi plastic Andro Speedball 3S ***;
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Taraflex;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă, etc.;
    TAXA: Adulți - 30 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei, un leu de participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri, cafea;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 29.03.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite – maxim 48 participanți;
    - Open – maxim 48 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Fără grupe superioare la categoriile Elite și Open;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă inferioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    - Avansați – maxim 48 participanți;
    - Începători – maxim 42 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se așează automat pe tabloul eliminatoriu;
    ORGANIZATOR:
    - Vlase Gheorghe, tel. 0722.259.054;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Giosan Marcel, tel. 0723.283.701;
    FACEBOOK:
    - www.facebook.AmaTurRomania
    ECHIPAMENT SPORTIV:
    GEORGE DURDUN
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 29.03.2018 la 21:53.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.456
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 2 h 48 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33352

    Rezervat Înscrieri și Clasament Elite + Open

    Inscrieri Elite - 48 locuri - on 29.03.2018 at 20:52:17

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 44,75 - EL
    2. Corcoz Costin, Focsani, 4 - 41,27 - EL
    3. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 8 - 38,39 - E
    4. Dinca Daniel, Bucuresti, 14 - 36,61 - EH
    5. Radu Costica, Galati, 22 - 38,98 - E
    6. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 23 - 35,18 - EW
    7. Ion Marius, Braila, 29 - 42 - E
    8. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 33 - 34,44 - EW
    9. Neagu Mircea, Constanta, 36 - 41,18 - EL
    10. Zarinschi Catalin, Galati, 52 - 35,4 - E
    11. Rojnita Sebastian, Bacau, 54 - 30,96 - E
    12. Chiscop Bogdan, Galati, 58 - 33,63 - E
    13. Pavunev Dan, Bucuresti, 61 - 30,91 - E
    14. Leolea Andrei, Constanta, 71 - 31 - EW
    15. Fratea Aurel, Constanta, 73 - 30 - EW
    16. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 90 - 34,83 - E
    17. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 104 - 33,78 - E
    18. Macarenco Andrei, Bucuresti, 134 - 36,21 - EL
    19. Toma Iulian, Braila, 145 - 33,68 - EW
    20. Zamfir Ionel, Bucuresti, 168 - 33,33 - E
    21. Hutanu Alin, Brasov, 170 - 31,92 - E
    22. Bocaniala Norocel, Bucuresti, 177 - 30,46 - E
    23. Wischegg Robert, Galati, 186 - 41,5 - EL
    24. Buta Radu, Bucuresti, 194 - 31,15 - E
    25. Ropotan Iulian, Bucuresti, 201 - 37 - E
    26. Neculai Alexandru, Tulcea, 213 - 30,08 - E
    27. Stanciu Alin, Calarasi, 221 - 41 - E
    28. Oprea Luca, Bucuresti, 232 - 40,75 - EJ
    29. Arion Costel, Galati, 233 - 30,98 - E
    30. Manea Mihaita, Tulcea, 254 - 30,5 - E
    31. Doncea Catalin, Giurgiu, 295 - 38,32 - EL
    32. Teodorescu Sandica, Ramnicu Sarat, 308 - 30,5 - ELF
    33. Varbanescu Petre, Giurgiu, 393 - 40,25 - EL
    34. Costache Claudiu, Calarasi, 475 - 32 - E
    35. Anghel Catalin, Giurgiu, 489 - 34,1 - E
    36. Stanciu Silviu, Calarasi, 600 - 33,5 - E
    37. Taranu Nicusor, Tulcea, 641 - 31 - E
    38. Durdun George, Bucuresti, 653 - 45 - E
    39. Nitu Victor, Slobozia, 667 - 30 - E
    40. Pintilie Nela, Galati, 696 - 33 - EF
    41. Constantinescu Rares, Braila, 786 - 30,23 - EJ
    42. Faur Laurentiu, Calarasi, 948 - 32 - E
    43. Dinca Dorinel, Calarasi, 1155 - 38 - E
    44. Balan Ionel, Calarasi, 1343 - 31 - E
    45. Rasnoveanu Daniel, Bucuresti, 1628 - 21 - O
    46. Aftenii Daniel, Bucuresti, 1889 - 30,9 - E
    47. Patulan Gabriel, Giurgiu, 4069 - 0 - OL
    48. Musetescu Stefan, Slobozia, 5002 - 0 - A

    Inscrieri Open - 48 locuri - on 29.03.2018 at 21:01:05

    1. Mitrea Silviu, Navodari, 75 - 28,14 - OW
    2. Istrate Cristian, Bucuresti, 76 - 28,46 - OW
    3. Vladoiu Gelu, Brasov, 83 - 26,48 - OW
    4. Dena Corneliu, Giurgiu, 101 - 27,51 - OW
    5. Ticu Dorin, Bacau, 106 - 26,6 - OW
    6. Petrov Dan, Bucuresti, 111 - 25,59 - OW
    7. Gherasim Iulian, Tulcea, 123 - 27,62 - O
    8. Trocaru Remus, Tulcea, 124 - 25,94 - O
    9. Avram Nicolae, Nedelea, 126 - 25,5 - O
    10. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 138 - 26,77 - O
    11. Boraciu Claudiu, Urziceni, 139 - 29,06 - O
    12. Voin Doru, Bucuresti, 151 - 26,91 - O
    13. Brulea Petre, Paulesti, 159 - 24,73 - OW
    14. Nicola Marian, Constanta, 163 - 21,5 - O
    15. Craciun David Mihai, Bucuresti, 167 - 21,69 - OJ
    16. Solcan Florin, Constanta, 175 - 23,01 - O
    17. Dospinescu George, Bucuresti, 205 - 21,64 - OW
    18. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 209 - 24,65 - O
    19. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 219 - 19,61 - AW
    20. Peiu Cosmin, Babadag, 228 - 24,66 - O
    21. Pantelimon Andi, Bucuresti, 234 - 20,51 - O
    22. Ilie Octavian Marius, Brasov, 235 - 18,14 - A
    23. Gaitan Tiberiu, Braila, 236 - 23,74 - OW
    24. Luca Octavian, Tulcea, 247 - 20,6 - O
    25. Plaiasu Ion, Plopeni, 276 - 17,25 - A
    26. Potarniche Bianca, Buzau, 277 - 19,33 - AJF
    27. Baiburi Levent, Tulcea, 292 - 25,64 - O
    28. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 328 - 20,36 - O
    29. Silivestru Nicu, Tulcea, 340 - 19,75 - A
    30. Popescu Valentin, Bucuresti, 356 - 23,83 - O
    31. Papacu Bejoli, Bucuresti, 372 - 21,85 - OW
    32. Stanciu Stelian, Calarasi, 404 - 22 - O
    33. Spoiala Cristinel, Focsani, 419 - 25,05 - O
    34. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 491 - 29,67 - O
    35. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 529 - 25,9 - O
    36. Staicu Dan, Constanta, 607 - 26,55 - OW
    37. Varbanescu Marian, Giurgiu, 703 - 21,84 - O
    38. Firica Lucian, Constanta, 743 - 20,55 - O
    39. Vlad Maria Victoria, Bucuresti, 750 - 12,17 - AF
    40. Zbant Mihai, Tulcea, 814 - 15,3 - A
    41. Vlad Petrica, Bucuresti, 929 - 13,33 - A
    42. Craciunica Gabriel, Calarasi, 962 - 25 - OW
    43. Anton Cristian, Tulcea, 971 - 11,95 - A
    44. Mitrofan Petrica, Brasov, 992 - 16,05 - AW
    45. Virtopeanu Andrei, Bucuresti, 1328 - 18,8 - A
    46. Vasile Marius, Calarasi, 1568 - 18 - A
    47. Voinea Emil, Braila, 1715 - 24,7 - O
    48. Mandru Ionel, Calarasi, 2551 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Chivu Adrian, Sibiu, 2000 - 0 - O

    Clasament Elite

    1. Ion Marius - Braila
    2. Corcoz Costin - Focsani
    3 -- 4
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    5 -- 8
    Neagu Mircea - Constanta
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Varbanescu Petre - Giurgiu
    Radu Costica - Galati
    9 -- 16
    Wischegg Robert - Galati
    Chiscop Bogdan - Galati
    Durdun George - Bucuresti
    Leolea Andrei - Constanta
    Costache Claudiu - Calarasi
    Anghel Catalin - Giurgiu
    Stanciu Alin - Calarasi
    Oprea Luca - Bucuresti
    17 -- 32
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Fratila Robert - Filipestii de Targ
    Taranu Nicusor - Tulcea
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Fratea Aurel - Constanta
    Buta Radu - Bucuresti
    Neculai Alexandru - Tulcea
    Bocaniala Norocel - Bucuresti
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Hutanu Alin - Brasov
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Zarinschi Catalin - Galati
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Constantinescu Rares - Braila
    Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
    33 -- 3v gr.inf.
    Stanciu Silviu - Calarasi
    34 -- 2v gr.inf.
    Faur Laurentiu - Calarasi
    35 -- 39 1v gr.inf.
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Pintilie Nela - Galati
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Manea Mihaita - Tulcea
    40 -- 46 0v gr.inf.
    Dinca Dorinel - Calarasi
    Toma Iulian - Braila
    Balan Ionel - Calarasi
    Arion Costel - Galati
    Nitu Victor - Slobozia
    Rasnoveanu Daniel - Bucuresti
    Patulan Gabriel - Giurgiu

    Clasament Open

    1. Baiburi Levent - Tulcea
    2. Boraciu Claudiu - Urziceni
    3 -- 4
    Gaitan Tiberiu - Braila
    Trocaru Remus - Tulcea
    5 -- 8
    Virtopeanu Andrei - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Craciunica Gabriel - Calarasi
    Voinea Emil - Braila
    9 -- 16
    Mitrea Silviu - Navodari
    Luca Octavian - Tulcea
    Ticu Dorin - Bacau
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Varbanescu Marian - Giurgiu
    Avram Nicolae - Nedelea
    Istrate Cristian - Bucuresti
    17 -- 32
    Mandru Ionel - Calarasi
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Potarniche Bianca - Buzau
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Solcan Florin - Constanta
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    Vasile Marius - Calarasi
    Nicola Marian - Constanta
    Spoiala Cristinel - Focsani
    Voin Doru - Bucuresti
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Staicu Dan - Constanta
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Dospinescu George - Bucuresti
    33 -- 3v gr.inf.
    Firica Lucian - Constanta
    34 -- 35 2v gr.inf.
    Petrov Dan - Bucuresti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    36 -- 41 1v gr.inf.
    Brulea Petre - Paulesti
    Peiu Cosmin - Babadag
    Stanciu Stelian - Calarasi
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Silivestru Nicu - Tulcea
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    42 -- 47 0v gr.inf.
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Zbant Mihai - Tulcea
    Vlad Petrica - Bucuresti
    Vlad Maria Victoria - Bucuresti
    Anton Cristian - Tulcea

    Penalizari Slobozia - 2018.03.31
    ID Nume si prenume Data Penalizare
    673 Pancrat Cristian - Tulcea 2018.03.31 - N
    672 Dima Paul - Slobozia 2018.03.31 - N
    671 Cristea Ovidiu - Bucuresti 2018.03.31 - N
    670 Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc 2018.03.31 - R2
    669 Daia Cristina - Bucuresti 2018.03.31 - R2
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 01.04.2018 la 15:14.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  3. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  4. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.456
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 2 h 48 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33352

    Rezervat Înscrieri și Clasament Avansați + Începători

    Inscrieri Avansați - 48 locuri - on 30.03.2018 at 11:51:28

    1. Alexandru Marius, Bucuresti, 259 - 18,37 - A
    2. Docan Cristian, Bucuresti, 312 - 17,01 - A
    3. Samoila Ion, Babadag, 316 - 19,86 - A
    4. Lita Gabriel, Bucuresti, 329 - 19,04 - A
    5. Sursilov Constantin, Bucuresti, 357 - 15,53 - A
    6. Stolearenco Igor, Galati, 363 - 18,55 - A
    7. Ghizdavescu Adrian, Navodari, 396 - 18,6 - A
    8. Nitu Serban, Paulesti, 411 - 15,19 - A
    9. Carata Catalin, Tulcea, 423 - 15,98 - A
    10. Cristescu Cristian, Bucuresti, 428 - 15,33 - AW
    11. Giosan Marcel, Galati, 445 - 13,54 - A
    12. Panait Adrian, Braila, 454 - 15,58 - AW
    13. Lazar Dumitru, Mizil, 482 - 14,68 - A
    14. Coclea Ionel, Braila, 488 - 15,02 - AW
    15. Ivan Adrian, Tulcea, 505 - 16,75 - A
    16. Constantin Cristina, Bucuresti, 521 - 12,64 - AF
    17. Ileanu Bogdan, Bucuresti, 587 - 14,72 - A
    18. Carjan Dumitru, Bucuresti, 610 - 11,73 - AW
    19. Budescu Marian, Galati, 620 - 17,03 - A
    20. Acriva Marian, Mizil, 634 - 13,8 - A
    21. Osman Metin, Tulcea, 637 - 18,9 - A
    22. Durac Viorel, Constanta, 677 - 18,33 - AW
    23. Patrascu Traian, Bucuresti, 802 - 16,53 - A
    24. Capus Giani, Galati, 809 - 18,5 - A
    25. Morun Marian, Braila, 828 - 7,83 - A
    26. Curelea Petre, Lehliu Gara, 853 - 15,55 - A
    27. Gheorghe Daniel, Braila, 922 - 8,68 - A
    28. Paraschiv Claudiu, Bucuresti, 1004 - 13,65 - A
    29. Hutanu Adrian, Slobozia, 1005 - 10,83 - A
    30. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 1023 - 11,06 - A
    31. Dinu Cristian, Mizil, 1054 - 17,8 - A
    32. Enculescu Mihaita, Bucuresti, 1113 - 11,98 - A
    33. Bucur Mario, Bucuresti, 1115 - 6,9 - A
    34. Ciocau Viorel, Bucuresti, 1128 - 13,13 - A
    35. Pancrat Cristian, Tulcea, 1161 - 16 - A
    36. Hulpan Cristian, Galati, 1183 - 11,55 - A
    37. Musat Viorel, Bacau, 1188 - 9,56 - A
    38. Stoica Liviu Gabriel, Slobozia, 1189 - 15,85 - A
    39. Mihaila George, Bucuresti, 1306 - 8,9 - A
    40. Todi Dumitru, Slobozia, 1372 - 14,55 - A
    41. Ticu Iulian, Constanta, 1403 - 13,5 - A
    42. Raducan Florian, Calarasi, 1590 - 11,5 - A
    43. Meregiu Gheorghe, Tulcea, 1705 - 0 - A
    44. Visan Victor, Slobozia, 1712 - 10,2 - A
    45. Florea Cristian, Constanta, 1732 - 9,25 - A
    46. Vasilescu Emil, Calarasi, 1848 - 17 - A
    47. Nitu Florin, Slobozia, 3062 - 10 - A
    48. Matei Razvan, Bucuresti, 3342 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Codreanu Laurentiu, Buzau, 1348 - 18 - A

    Inscrieri Începători - 42 locuri - on 30.03.2018 at 11:51:51

    1. Moise Viorel, Braila, 740 - 8,19 - AW
    2. Plesoianu Stefan, Constanta, 742 - 8,35 - AW
    3. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 827 - 6,75 - A
    4. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 842 - 9,5 - A
    5. Stan Mariana, Constanta, 982 - 5,3 - AF
    6. Dragu Fanel, Slobozia, 1163 - 7,17 - A
    7. Bran Florin, Tulcea, 1207 - 7,63 - A
    8. Irimia Marian, Ploiesti, 1214 - 5,37 - A
    9. Olareanu Madalina, Ramnicu Sarat, 1257 - 9 - AF
    10. Boboc Viorel, Slobozia, 1342 - 5,75 - A
    11. Cotet Nicolae, Braila, 1389 - 7,37 - A
    12. Ursulescu Ioan Stanga, Bacau, 1557 - 6,23 - A
    13. Gurita Ionut, Babadag, 1577 - 6,6 - A
    14. Stefan Mihaela, Bucuresti, 1599 - 8,33 - AF
    15. Nicolae Gabriel, Babadag, 1764 - 7,25 - A
    16. Varbanescu Radu, Bucuresti, 2037 - 4 - A
    17. Urdes Florentina Ruxandra, Tulcea, 2051 - 6,33 - AF
    18. Cristea Ovidiu, Bucuresti, 2080 - 5,7 - A
    19. Nani Adrian, Tulcea, 2201 - 7 - A
    20. Dumitrache Marius Jr, Galati, 2229 - 4,7 - A
    21. Bolozan Laurentiu, Braila, 2258 - 5,4 - A
    22. Dragu Eduard Andrei, Slobozia, 2508 - 4,33 - A
    23. Arama Gicu, Braila, 2612 - 4 - A
    24. Ciulei Adrian, Movila, 2783 - 0 - A
    25. Pascu Gabriel, Braila, 3045 - 7,2 - AW
    26. Grumeza Lucian, Bucuresti, 3197 - 4,5 - A
    27. Pantaze Andrei, Slobozia, 3630 - 6 - A
    28. Serban Nicolae, Slobozia, 3631 - 6 - A
    29. Stan Constantin, Slobozia, 3632 - 6 - A
    30. Budea Andra, Galati, 3650 - 4 - AF
    31. Portase Daria, Galati, 3651 - 4 - AF
    32. Portase Raluca, Galati, 3652 - 4 - AF
    33. Tanase Ingrid, Galati, 3653 - 4 - AF
    34. Stoian Sebastian, Slobozia, 3807 - 5 - A
    35. Dumitru George, Slobozia, 3985 - 4 - A
    36. Bolozan Andrei, Braila, 5002 - 0 - A
    37. Dumitru Florin, Slobozia, 5003 - 0 - A
    38. Pancrat Adrian, Tulcea, 5006 - 0 - A
    39. Miha Taut, Calarasi, 5007 - 0 - A
    40. Dima Paul, Slobozia, 5008 - 0 - A
    41. Dobre Ionel, Braila, 5009 - 0 - A
    42. Ion Radu, Slobozia, 5010 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Ienasoae Dragos, Bucuresti, 2142 - 6,25 - A
    2. Geanta Mihai, Slobozia, 3486 - 7 - A
    3. Trandafir Catalin, Slobozia, 2957 - 5,5 - A
    4. Blefoianu Laurentiu, Galati, 3125 - 0 - A

    Clasament Avansați

    1. Samoila Ion - Babadag
    2. Lita Gabriel - Bucuresti
    3 -- 4
    Stolearenco Igor - Galati
    Osman Metin - Tulcea
    5 -- 8
    Durac Viorel - Constanta
    Ivan Adrian - Tulcea
    Ghizdavescu Adrian - Navodari
    Paraschiv Claudiu - Bucuresti
    9 -- 16
    Panait Adrian - Braila
    Todi Dumitru - Slobozia
    Mihaila George - Bucuresti
    Patrascu Traian - Bucuresti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Dinu Cristian - Mizil
    Visan Victor - Slobozia
    17 -- 22
    Nitu Serban - Paulesti
    Enculescu Mihaita - Bucuresti
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    Coclea Ionel - Braila
    Curelea Petre - Lehliu Gara
    Meregiu Gheorghe - Tulcea
    23 -- 24 1v gr.sup.
    Capus Giani - Galati
    Carata Catalin - Tulcea
    25 -- 33 0v gr.sup.
    Budescu Marian - Galati
    Vasilescu Emil - Calarasi
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Ileanu Bogdan - Bucuresti
    Lazar Dumitru - Mizil
    Acriva Marian - Mizil
    Giosan Marcel - Galati
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    34 -- 2v gr.inf.
    Matei Razvan - Bucuresti
    35 -- 41 1v gr.inf.
    Docan Cristian - Bucuresti
    Stoica Liviu Gabriel - Slobozia
    Ticu Iulian - Constanta
    Raducan Florian - Calarasi
    Hutanu Adrian - Slobozia
    Florea Cristian - Constanta
    Bucur Mario - Bucuresti
    42 -- 48 0v gr.inf.
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Hulpan Cristian - Galati
    Nitu Florin - Slobozia
    Musat Viorel - Bacau
    Gheorghe Daniel - Braila
    Morun Marian - Braila
    Ienasoae Dragos - Bucuresti


    Clasament Începători

    1. Olareanu Madalina - Ramnicu Sarat
    2. Ion Radu - Slobozia
    3 -- 4
    Geanta Mihai - Slobozia
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    5 -- 8
    Trandafir Catalin - Slobozia
    Cotet Nicolae - Braila
    Bran Florin - Tulcea
    Stoian Sebastian - Slobozia
    9 -- 16
    Pancrat Adrian - Tulcea
    Pantaze Andrei - Slobozia
    Nicolae Gabriel - Babadag
    Stefan Mihaela - Bucuresti
    Stan Constantin - Slobozia
    Moise Viorel - Braila
    Boboc Viorel - Slobozia
    Serban Nicolae - Slobozia
    17 -- 20
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Plesoianu Stefan - Constanta
    Bolozan Laurentiu - Braila
    Miha Taut - Calarasi
    21 -- 30 0v gr.sup.
    Pascu Gabriel - Braila
    Dragu Fanel - Slobozia
    Gurita Ionut - Babadag
    Urdes Florentina Ruxandra - Tulcea
    Ursulescu Ioan Stanga - Bacau
    Dumitrache Marius Jr - Galati
    Dragu Eduard Andrei - Slobozia
    Portase Daria - Galati
    Dumitru George - Slobozia
    Dumitru Florin - Slobozia
    31 -- 36 1v gr.inf.
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Irimia Marian - Ploiesti
    Budea Andra - Galati
    Ciulei Adrian - Movila
    Bolozan Andrei - Braila
    Dobre Ionel - Braila
    37 -- 42 0v gr.inf.
    Nani Adrian - Tulcea
    Stan Mariana - Constanta
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Arama Gicu - Braila
    Portase Raluca - Galati
    Tanase Ingrid - Galati
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 01.04.2018 la 08:46.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui Dan V
    Data înscrierii
    30.01.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    56
    Postări
    150
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 8 h 45 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    432
    Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, incepatori

    Multumesc mult!

  7. Mulțumesc marcelgiosan, Vlase Gheorghe au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place - Marcel -, Cornel 67, Durdun Gheorghe le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    senior
    Avatarul lui Johnny Plaiasu
    Data înscrierii
    21.06.2015
    Locație
    PLOPENI
    Vârstă
    43
    Postări
    802
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 6 h 54 m
    Timp online pe zi
    46 m
    Reputație
    3161
    Plăiașu Ion, PLOPENI, Prahova, open ������

  9. #6
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    36
    Postări
    2.514
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    131 z 23 h 53 m
    Timp online pe zi
    1 h 33 m
    Reputație
    7937
    Avram Nicolae-Nedelea-Open
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  10. #7
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.928
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    134 z 1 h N/A
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15850
    Vladoiu Gelu...open...Brasov
    Hutanu Alin...elite...Brasov

  11. #8
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    36
    Postări
    2.514
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    131 z 23 h 53 m
    Timp online pe zi
    1 h 33 m
    Reputație
    7937
    Fratila Robert-Filipestii de Targ-Elite
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  12. Mulțumesc Vlase Gheorghe au mulțumit pentru mesaj
  13. #9
    junior
    Avatarul lui bilacostika90
    Data înscrierii
    14.01.2018
    Locație
    Drajna de Jos
    Vârstă
    49
    Postări
    56
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 19 h 40 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    142
    Iorgoiu constantin din Drajna -Open

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  14. #10
    organizator turnee

    Data înscrierii
    24.11.2016
    Locație
    Lucieni Db
    Vârstă
    51
    Postări
    336
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 48 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    950
    Lazaroiu Adrian - elite , Lucieni (DB). Multumesc !

  15. #11
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.12.2009
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    59
    Postări
    2.908
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 17 h 19 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    4957
    Iancu George - Elite

  16. #12
    senior
    Avatarul lui Adi Panait
    Data înscrierii
    20.06.2013
    Locație
    Braila, Romania
    Vârstă
    63
    Postări
    317
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    43 z 5 h 59 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    681
    Panait Adrian ,Gheorghe Daniel-Brăila-avansaţi

    Trimis de pe al meu HTC U Play folosind Tapatalk

  17. Mulțumesc marcelgiosan, Vlase Gheorghe au mulțumit pentru mesaj
  18. #13
    senior

    Data înscrierii
    18.01.2014
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    50
    Postări
    168
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    32 z 57 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    416
    Crăciun David Mihai din București la Open.

  19. #14
    senior
    Avatarul lui peg307
    Data înscrierii
    01.05.2013
    Locație
    BRAILA
    Vârstă
    48
    Postări
    150
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 12 h 16 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    148
    Barac Andreea, Brăila, open. Mulțumesc!

  20. Mulțumesc marcelgiosan, Vlase Gheorghe au mulțumit pentru mesaj
  21. #15
    senior
    Avatarul lui nitu serban
    Data înscrierii
    14.04.2017
    Locație
    paulesti
    Vârstă
    51
    Postări
    592
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 15 h 37 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    1911
    Nitu serban-paulesti-avansati

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa CSM", Slobozia - 02.02.2018
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 392
    Ultimul post: 15.02.2019, 21:52
  2. Turneu B "Cupa Moș Crăciun", Slobozia - 15.12.2018
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 80
    Ultimul post: 16.12.2018, 13:58
  3. Turneu A "Memorialul Mihai Transmim", Slobozia - 20.10.2018
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 280
    Ultimul post: 27.10.2018, 00:42
  4. Turneu B "Cupa Mihai Eminescu", Pitești - 13.01.2018
    De florin toma în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 95
    Ultimul post: 24.01.2018, 10:40
  5. Turneu A "Memorialul Mihai Transmim", Slobozia - 14.10.2017
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 284
    Ultimul post: 16.10.2017, 16:41

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •