Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 31.03.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felic

    Comentariu


    • Felicitari Toma Florin pentru organizare, felicitari Cruceru Sergiu (un om deosebit) pentru gazduire, felicitari Rosca Florin pentru locul 1 obtinut, redpectiv Grigore Marian, locul 3 obtinut la avansati, felicitari tuturor valcenilor participanti la acest turneu. Oricand impreuna vom reveni cu placere.

      Comentariu


      • ��‍♂️��‍♂️��‍♂️������������

        Comentariu


        • Sannicolau Mare va multumeste!��‍♂️��‍♂️��‍♂️

          Comentariu


          • Va multumim! Sannicolau Mare / Timis

            Comentariu


            • Păcat..Jucători Puțini pentru Toate Categoriile!!In schimb jocuri str?nse și tari!!A fost 1 Turneu Minunat!!Chiar nu stiu și nu înțeleg de ce, nu am onorat cu prezenta Openistii și Elitistii din Vestul si Sudul tarii si nu numai!!Oameni minunați Gorjenii (Nu ma pun sa enumar).Pentru noi Oravitenii va fi pe harta ptr următorul Turneu Organizat de Voi!!
              Ultima editare de pedrosyto; 03.apr.2018, 14:24.

              Comentariu


              • In primul rand tin sa multumesc tuturor celor care m-au felicitat pt. primul meu concurs castigat in Amatur ( cam era timpul ) . In al doilea rand tin sa felicit organizatorii care au facut eforturi mari din cate am inteles pt ca turneul sa fie unul deosebit si s-a reusit cu ajutorul prietenilor valceni si severineni precum si cu aportul sponsorilor . Cu toate ca taxa a fost cea mai mica pe care am platit-o in ultimele 15 luni , am primit un sandwich consistent , o ciocolata , o sticla de suc si una de apa minerala . Turneul nu a avut timpi morti , am inceput la 14,30 si la 20,00 a fost gata . Multumesc lui Dan Comsa pt sustinere in momentele mai dificile si abia astept sa revin la Targu Jiu . Si o corectura : nu stiu cine a dat rezultatul , dar in eliminatorii l-am invins pe Sebastian Cornianu greu , cu 3-2 nu cu 3-1 . In finala cu Robert , experienta si tactica mai buna a mea a invins tineretea si valoarea oponentului meu , iar avalansa de sfaturi din afara mai mult l-au incurcat decat l-au ajutat . In rest toate cele bune tuturor participantilor si sa ne revedem sanatosi la urmatoarele turnee din Amatur .

                Comentariu


                • Postat în original de CAMPEAN ADRIAN Vezi post
                  Tin sa felicit organizatorii pentru reusita turneului de la TG-JIU - a fost super. Ma felicit pentru alegerea turneului de la TG-JIU in detrimentul celui de la Slobozia - a meritat deplasarea.
                  Si calitatea jucatorilor de la amatori a fost superioara turneelor de la Topoloveni si de la Fieni. Cu jucatori ca si SIMION, ANDREI, STOICA, STARCZ, MITAR ne vom intalni in curand la avansati. Felicitari inca odata organizatorilor.
                  ! Si noi multumim!

                  Comentariu


                  • Postat în original de bestnr1girl Vezi post
                    Acesta a fost primul meu turneu. Am fost incantat de atmosfera si de organizare. Felicitari organizatorilor. Tinta mea a fost locul 1.Tin sa felicit pe domnul Campean Adrian, din București , care a participat in luna Martie la 4 turnee. Din cele 4 turnee , s-a intors acasa cu 3 locuri 1 si un loc 3. Impresionant. S-a dovedit o nuca prea tare. Dar e bine si cu locul 3. Un jucator care stie cum si cand sa ia pauze, stie cum sa te scoata din ritm, si stie jocul cu mingea. Participarea lui la amatori, a fost doar de incalzire. Va mai face un scurt popas la avansati, dupa care va face saltul la Open. Asa vad eu viitorul. Felicitari organizatorilor Toma Florin si Cruceru Sergiu.Si eu felicit jucatorii :Starcz - Lupeni, Stoica - Hateg,Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare, si Simion Cristi - Targu Jiu, precum si restul participantilor.
                    Multumim! Sa ne revedem cu bine!

                    Comentariu


                    • Felicitari Pedro si Feri!

                      Comentariu


                      • Postat în original de dani 0205 Vezi post
                        Salut Florin
                        In primul rand La multi ani !
                        Legat de oprobiul organizatorilor vis-a-vis de familia Midvichi, sa stiti ca nu il merita. Să vă spun si de ce...
                        In primul rand, dani0205 a venit la turneu (asa cum a promis) impreuna cu cei 2 prieteni - ca anul trecut, dealtfel.
                        Probabil că fam. Midvichi a avut motive întemeiate sa faca respectiva schimbare.( va rog sa rețineți că la precedenta ediție au fost prezenți)
                        In ceea ce-l priveste pe dl. Florin Mureșan, lucrurile nu stau chiar așa. Are mașina personală, are telefon, are cunoscuti care au fost ieri la turneu....
                        Deci, daca era atat de îndrăgostit de acest turneu, ( nu stiu cand a prins atata drag) avea cum sa ajunga, credeti-mă.
                        Nu blamez si nu apar pe nimeni, este doar o expunere obiectiva a lucrurilor.
                        Sărbători fericite va doresc!


                        Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk
                        Din pacate doar ieri am aflat despre aceasta discutie, in care fam. mea a fost "implicata". Cu siguranta as fi avut o reactie mult mai devreme. Adica mai la cald. Motivele retragerii noastre au fost de natura pur personala dar nu doresc sa le dezvolt aici , pentru a nu supara anumite persoane. In ceea ce priveste faptul ca nu am anuntat colegul Florin Mureșan, de la Deva despre aceasta hotarare este o foarte mare minciuna. Informarea am facut-o DIRECT catre colegul Mureșan, chiar la sala de antrenament din Deva de fata cu mai multi colegi. Am dorit sa fac aceste precizari deoarece lipsa de bun simt nu ma caracterizeaza in nici un fel. La multe turnee am fost prezent impreuna cu baiatul meu, mergand cu masina personala fara a avea alti "coplatitori". Daca am putut si mi-am dorit am mers.

                        Cu siguranta ati fost umpic dezinformat.


                        Va doresc tuturor Sarbatori Fericite si Linistite!

                        Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • Postat în original de dmidvichi Vezi post
                          Din pacate doar ieri am aflat despre aceasta discutie, in care fam. mea a fost "implicata". Cu siguranta as fi avut o reactie mult mai devreme. Adica mai la cald. Motivele retragerii noastre au fost de natura pur personala dar nu doresc sa le dezvolt aici , pentru a nu supara anumite persoane. In ceea ce priveste faptul ca nu am anuntat colegul Florin Mureșan, de la Deva despre aceasta hotarare este o foarte mare minciuna. Informarea am facut-o DIRECT catre colegul Mureșan, chiar la sala de antrenament din Deva de fata cu mai multi colegi. Am dorit sa fac aceste precizari deoarece lipsa de bun simt nu ma caracterizeaza in nici un fel. La multe turnee am fost prezent impreuna cu baiatul meu, mergand cu masina personala fara a avea alti "coplatitori". Daca am putut si mi-am dorit am mers.

                          Cu siguranta ati fost umpic dezinformat.


                          Va doresc tuturor Sarbatori Fericite si Linistite!

                          Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
                          Subscriu la cele spuse de Dan.Am fost atat la sala atunci la Deva cat si la turneu la Tg Jiu.In rest e cancan.

                          Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • Postat în original de dmidvichi Vezi post
                            Din pacate doar ieri am aflat despre aceasta discutie, in care fam. mea a fost "implicata". Cu siguranta as fi avut o reactie mult mai devreme. Adica mai la cald. Motivele retragerii noastre au fost de natura pur personala dar nu doresc sa le dezvolt aici , pentru a nu supara anumite persoane. In ceea ce priveste faptul ca nu am anuntat colegul Florin Mureșan, de la Deva despre aceasta hotarare este o foarte mare minciuna. Informarea am facut-o DIRECT catre colegul Mureșan, chiar la sala de antrenament din Deva de fata cu mai multi colegi. Am dorit sa fac aceste precizari deoarece lipsa de bun simt nu ma caracterizeaza in nici un fel. La multe turnee am fost prezent impreuna cu baiatul meu, mergand cu masina personala fara a avea alti "coplatitori". Daca am putut si mi-am dorit am mers.

                            Cu siguranta ati fost umpic dezinformat.


                            Va doresc tuturor Sarbatori Fericite si Linistite!

                            Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk

                            Postat în original de cara Vezi post
                            Subscriu la cele spuse de Dan.Am fost atat la sala atunci la Deva cat si la turneu la Tg Jiu.In rest e cancan.

                            Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk
                            Multumesc. ramine sa ne intilnim data viitoare la o bere, si sa aplicam proverbul..cele rele sa se spele, cele bune sa se adune.

                            Comentariu


                            • Postat în original de florin toma Vezi post
                              Multumesc. ramine sa ne intilnim data viitoare la o bere, si sa aplicam proverbul..cele rele sa se spele, cele bune sa se adune.
                              Intru totul de acord cu tine!

                              Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X