tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 30

Subiect: "WTTD - AmaTur România", Sfântu Gheorghe (E/O+A/Î) - 14.04.2018 - ok

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    22.03.2010
    Locație
    Sfantu Gheorghe
    Vârstă
    48
    Postări
    591
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 4 h 29 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    723

    "WTTD - AmaTur România", Sfântu Gheorghe (E/O+A/Î) - 14.04.2018 - ok

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Sfântu Gheorghe - Sâmbătă 14.04.2018

    AmaTur România și ITTF organizează - World Table Tennis Day 2018



    LOCALITATEA: Sfântu Gheorghe, str. Aleea Centralei, nr. 1;
    DATA: Sâmbătă 14 Aprilie 2018;
    CATEGORII: E/O+A/Î
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    SALA: Topspin Saint George;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 8 mese Butterfly, Donic;
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars G40+;
    SPAȚIU DE JOC: 400 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor Taraflex;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, etc.;
    TAXA: Adulți - 20 Lei, Copii - 5 Lei, Persoane cu dizabilități - 0 Lei, fără taxă de afiliere;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – medalii + diplome;
    Locurile 5÷8 – diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 12.04.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite/Open – maxim 24 participanți;
    - Avansați/Începători – maxim 24 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform Clasament AmaTur;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ORGANIZATOR:
    - AS Topspin Saint George Sfântu Gheorghe;
    - Olah Oliver, e-mail: oliverjanos(at)yahoo.com;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Olah Oliver, tel. 0744.331.777;
    PARTENER:
    GEORGE DURDUN
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747
    PARTENER:
    Emi TT,
    reprezentant Joola:
    www.mesedetenis.ro;
    PARTENER:
    SC Androgir SRL,
    reprezentant Xiom și Nittaku:
    www.tenismasa.ro;


    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    PARTENER:
    Viva Sport Shop,
    reprezentant Yasaka:
    PARTENER:
    SC TT.MGVSPORT SRL:
    www.ttsport.ro;
    Ultima modificare făcută de olah oliver; 05.04.2018 la 10:33.

  2. Îmi place ADN le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    22.03.2010
    Locație
    Sfantu Gheorghe
    Vârstă
    48
    Postări
    591
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 4 h 29 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    723
    Inscrieri AVANSATI-INCEPATORI - on 13.04.2018 at 13:40:02

    1. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 336 - 18,22 - A
    2. Veris Dumitru, Brasov, 359 - 16,23 - A
    3. Bartha Laszlo, Valea Scurta, 1080 - 15,4 - AJ
    4. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1127 - 15,4 - A
    5. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 656 - 15,1 - A
    6. Kontzey Jozsef, Targu Secuiesc, 721 - 14,45 - A
    7. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 589 - 14,12 - A
    8. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 1450 - 10,4 - A
    9. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 1395 - 8 - I
    10. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1645 - 7,8 - I
    11. Sterczer Sandor, Sanzieni, 961 - 7,26 - I
    12. Popa Csosz Alexandru, Sfantu Gheorghe, 2045 - 7 - I
    13. Sterczer Zalan, Sanzieni, 1482 - 5,63 - I
    14. Kovacs Attila, Covasna, 2023 - 5 - I
    15. Bordas Zsolt, Santionlunca, 2574 - 0 - A
    16. Raduly Zoltan, Calnic, 2775 - 0 - A
    17. Minea George, Sfantu Gheorghe, 5001 - 0 - A
    18. Ardelean ionuti, Sfantu Gheorghe, 5002 - 0 - A
    19. Raduly Marius, Sfantu Gheorghe, 5003 - 0 - A
    20. Alexandru ion , Sfantu Gheorghe, 5004 - 0 - A
    21. Asztalos Zoltan, Sfantu Gheorghe, 5006 - 0 - A
    22. Joos Stefan, Sfantu Gheorghe, 5007 - 0 - A
    23. Fulop Arpad, Sfantu Gheorghe, 5008 - 0 - A
    Clasament AVANSATI-INCEPATORI

    1. Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    2. Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    3 -- 4
    Szakacs Sandor - Sfantu Gheorghe
    Veris Dumitru - Brasov
    5 -- 8
    Kontzey Jozsef - Targu Secuiesc
    Bartha Laszlo - Valea Scurta
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Elekes Csaba - Valea Scurta
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    Bordas Laszlo - Santionlunca
    Popa Csosz Alexandru - Sfantu Gheorghe
    Raduly Marius - Sfantu Gheorghe
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    Bordas Zsolt - Santionlunca
    Minea George - Sfantu Gheorghe
    17 -- 2v gr.inf.
    Kovacs Attila - Covasna
    18 -- 19 1v gr.inf.
    Ardelean ionuti - Sfantu Gheorghe
    Joos Stefan - Sfantu Gheorghe
    20 -- 23 0v gr.inf.
    Raduly Zoltan - Calnic
    Asztalos Zoltan - Sfantu Gheorghe
    Fulop Arpad - Sfantu Gheorghe
    Darauti Alexandru - Olteni
    Ultima modificare făcută de olah oliver; 15.04.2018 la 08:18.

  4. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  5. #3
    organizator turnee

    Data înscrierii
    22.03.2010
    Locație
    Sfantu Gheorghe
    Vârstă
    48
    Postări
    591
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 4 h 29 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    723
    Inscrieri ELIT-OPEN - on 13.04.2018 at 13:30:39

    1. Bardocz Szilard, Capeni, 58 - 34,33 - E
    2. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 166 - 31,77 - E
    3. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 81 - 28,3 - O
    4. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 152 - 26,1 - O
    5. Elekes Hunor, Valea Scurta, 855 - 23,3 - OJ
    6. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe, 1038 - 22,55 - O
    7. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 1518 - 0 - O
    Clasament ELIT-OPEN

    1. Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    2. Cocean Valer - Baraolt
    3 -- 4
    Bardocz Szilard - Capeni
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    5 -- 7
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Persa Florin - Sfantu Gheorghe
    Szasz Erno - Sfantu Gheorghe
    8 -- 0v gr.inf.
    Elekes Hunor - Valea Scurta
    Ultima modificare făcută de olah oliver; 15.04.2018 la 09:45.

  6. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  7. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui CKA
    Data înscrierii
    26.09.2015
    Locație
    Targu Secuiesc
    Vârstă
    40
    Postări
    495
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 3 h 6 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    783
    Se inscrie Canea-Kocsis Andras - Tg. Secuiesc - Avansati

  8. Îmi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui CKA
    Data înscrierii
    26.09.2015
    Locație
    Targu Secuiesc
    Vârstă
    40
    Postări
    495
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 3 h 6 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    783
    Se inscrie
    la Avansati
    Elekes Csaba - Valea Scurta
    Barta Laszlo - Valea Scurta
    Kontzey Jozsef - Tg. Secuiesc
    La Open - Elekes Hunor - Valea Scurta

  10. Îmi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    senior

    Data înscrierii
    14.05.2013
    Locație
    Aita Mare
    Vârstă
    50
    Postări
    362
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    58 z 12 h 30 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    446
    la open
    Petho Mihaly - Racosul de Sus
    Cocean Valer - Baraolt
    Bardocz Szilard - Capeni
    la avansati
    Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare

  12. Îmi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    organizator turnee

    Data înscrierii
    22.03.2010
    Locație
    Sfantu Gheorghe
    Vârstă
    48
    Postări
    591
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 4 h 29 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    723
    Persa Florin Open
    Din Sf. Gheorghe

  14. #8
    cadet
    Data înscrierii
    15.01.2018
    Locație
    Sfântu Gheorghe
    Vârstă
    45
    Postări
    30
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 h 50 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    36
    Se înscrie Gîță Dan - amatori- Sf. Gheorghe

  15. #9
    cadet
    Data înscrierii
    15.01.2018
    Locație
    Sfântu Gheorghe
    Vârstă
    45
    Postări
    30
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 h 50 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    36
    Se înscriu Miron Cătălin, Ardelean Ionuț, Raduly Marius-Sf. Gheorghe - Amatori

  16. #10
    senior

    Data înscrierii
    05.01.2016
    Locație
    Sfantu Gheorghe
    Vârstă
    19
    Postări
    157
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 14 h N/A
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    134
    Se inscrie Minea George din Sfantu Gheorghe, la incepatori. (Nou)

  17. #11
    organizator turnee

    Data înscrierii
    22.03.2010
    Locație
    Sfantu Gheorghe
    Vârstă
    48
    Postări
    591
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 4 h 29 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    723
    Welker Ivan ,Szasz Erno,Olah Oliver
    din Sf. Gheorghe. open, elit

  18. #12
    organizator turnee

    Data înscrierii
    22.03.2010
    Locație
    Sfantu Gheorghe
    Vârstă
    48
    Postări
    591
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 4 h 29 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    723
    Pal Abel din Sf.Gheorghe
    incepatori.

  19. #13
    organizator turnee

    Data înscrierii
    22.03.2010
    Locație
    Sfantu Gheorghe
    Vârstă
    48
    Postări
    591
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 4 h 29 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    723
    din Sintionlunca
    Bordas Laszlo SI Bordas Zsolt
    din Sf. Gheorghe
    SZAKACS SANDOR

  20. #14
    organizator turnee

    Data înscrierii
    22.03.2010
    Locație
    Sfantu Gheorghe
    Vârstă
    48
    Postări
    591
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 4 h 29 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    723
    Se inscrie Din Sf.Gheorghe
    POPA CSOSZ SI ALEXANDRU ION
    Din Covasna Kovacs Attila

  21. #15
    cadet
    Data înscrierii
    15.01.2018
    Locație
    Sfântu Gheorghe
    Vârstă
    45
    Postări
    30
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 h 50 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    36
    Se înscriu Barabas Jozsef, Barabas Csaba, Profiroiu Dorel, Asztalos Zoltan avansați toți din Sfântu Gheorghe.

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 12.04.2019, 00:37
  2. Răspunsuri: 33
    Ultimul post: 12.04.2019, 00:34
  3. Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 13.04.2018, 12:10
  4. Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 02.04.2018, 19:57
  5. Răspunsuri: 36
    Ultimul post: 10.04.2017, 10:28

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •