tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60
Nu-mi place Nu-mi place:  0
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 27

Subiect: Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Sibiu Mini AmaTur - 15.04.2018

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    45
    Postări
    1.824
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 35 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4296

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Sibiu Mini AmaTur - 15.04.2018

    Turneu Copii "WTTD - AmaTur România", Sibiu - Duminică 15.04.2018

    AmaTur România şi ITTF organizează - World Table Tennis Day 2018



    LOCALITATEA: Sibiu, str. Alba Iulia, nr. 100;
    DATA: Sâmbătă 15 Aprilie 2018;
    CATEGORII:
    - Copii clasele I-II sau mai mici
    - Copii clasele III – IV
    - Copii clasele V – VI
    - Copii clasele VII – VIII
    - Copii clasele IX – XII

    ORA DE ÎNCEPERE:

    Rugam antrenorii şi parinţi sa ajunga in jurul orei 9:30 pentru a se stabili listele si copii sa faca incalzire

    9:30 – validare înscrieri, la 10:00 încep meciurile;

    SALA: Aria Sport TDM;
    INDICAŢII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 12 mese Joola;
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars G40+;
    SPAŢIU DE JOC: 600 mp
    SUPRAFAŢA DE JOC: Tarket Table Tennis;
    FACILITĂŢI: Vestiare;
    TAXA: -, fără taxă de afiliere;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1, 2, 3 - cupe + medalii + diplome;
    Locurile 4 -- medalii + diplome;
    Locurile 5-8 -- diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    SISTEMUL DE JOC:
    - Copii – maxim 72 participanţi;


    Sistemul de joc va fi stabilitt împreună cu antrenorii in funcţie de :
    - numărul de participanţi,
    - de vârsta copiilor

    ORGANIZATOR:
    - Mureşanu Alex, tel. 0723.856.419;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Filea Adonis, tel. 0747.297.093;
    PARTENER:
    GEORGE DURDUN
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747
    PARTENER:
    Emi TT,
    reprezentant Joola:
    www.mesedetenis.ro;
    PARTENER:
    SC Androgir SRL,
    reprezentant Xiom și Nittaku:
    www.tenismasa.ro;


    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    PARTENER:
    Viva Sport Shop,
    reprezentant Yasaka:
    PARTENER:
    SC TT.MGVSPORT SRL:
    www.ttsport.ro;



    SPONSOR LOCAL:

    ARIA Sport http://aria.com.ro/sport/



    PARTENERI LOCALI:

    DIRECTIA JUDEŢEANĂ PENTRU SPORT SI TINERET SIBIU http://www.tineretsibiu.ro/

    Reprezentata de domnul profesor Anton Călin :


    UNIVERSITATEA LUCIAN BLAGA SIBIU http://www.ulbsibiu.ro/ro/
    COLECTIVUL DE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT



    MULTUMIM SPONSORILOR ŞI PARTENERILOR PENTRU AJUTORUL ACORDAT
    Ultima modificare făcută de adof; 09.04.2018 la 12:15.

  2. Îmi place Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    45
    Postări
    1.824
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 35 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4296
    Rezervat Organizatori

    Multumim antrenorilor, profesorilor si celor care au ajutat pentru desfasurarea acestui turneu de tenis de masa

    Felicitari participantilor
    Ultima modificare făcută de adof; 18.04.2018 la 12:49.

  4. Îmi place Alex Muresanu, dorin holom le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    45
    Postări
    1.824
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 35 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4296
    Rezervat inscrieri

    Cupa Primaverii - WTTD - Amatur - Turneu - Local - Sibiu - 15.04.2018
    Lista înscrieri - Toate Categoriile - 18.04.2018 12:46

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT Categorie - Obs1 "Semnatura
    declaratie" Obs.2
    1 . Apolzan Eduard - Nou - Sibiu - - Nou Cls IX-XII Gheorghe Lazar
    2 . Apolzan Horatiu - Nou - Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
    3 . Banu Claudiu - 58 - Cisnadie - - 0,00 Cls IX-XII
    4 . Besoiu Alexandru - Nou - Sibiu - - Nou Cls V-VI Brukental
    5 . Birsan Alexia - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
    6 . Bodi Marcu - Nou - Birghis - - Nou Cls V-VI
    7 . Bodocean Serban - Nou - Sibiu - - Nou Cls IX-XII
    8 . Borbil Octavian - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls IX-XII
    9 . Branescu Medea Maria - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II
    10 . Bratu Vlad Andrei - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Octavian Goga
    11 . Calinoiu Ioan Darius - Nou - Sibiu - - Nou Cls VII-VIII Regina Maria
    12 . Catana Albert - Nou - Cisnadie - - Nou Cls I-II
    13 . Catoiu Cristian - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
    14 . Cercea Rares - 72 - Cisnadie - - 0,00 Cls IX-XII
    15 . Cioca Raul - Nou - Agnita - - Nou Cls IX-XII
    16 . Cioran Raul - Nou - Sibiu - - Nou Cls V-VI Scoala 4
    17 . Comsa Alexandru - Nou - Selimbar - - Nou Cls VII-VIII
    18 . Costache David - Nou - Cisnadie - - Nou Cls I-II
    19 . Crisan Casian - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
    20 . Dalbea Nikol - Nou - Agnita - - Nou Cls V-VI
    21 . Damian Alexandru - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV O Ghibu
    22 . Diaconescu Cristiana - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 5
    23 . Dorling Raul - 81 - Cisnadie - - 0,00 Cls V-VI
    24 . Dragan Alexanda - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
    25 . Drimboceanu Mihai - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 3
    26 . Duca Paul - Nou - Birghis - - Nou Cls IX-XII
    27 . Filea Rares - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala
    28 . Florea Adrian - Nou - Birghis - - Nou Cls IX-XII
    29 . Frunteanu Sebastian - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
    30 . Govoreanu Cendana - 92 - Cisnadie - - 0,00 Cls VII-VIII
    31 . Grozav Andrei - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
    32 . Grozav David - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
    33 . Hotea Darius - Nou - Agnita - - Nou Cls IX-XII
    34 . Huja Eric - Nou - Cisnadie - - Nou Cls I-II
    35 . Joanta Daria - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 4
    36 . Kondort Arpad - Nou - Agnita - - Nou Cls IX-XII
    37 . Lacatus Petre - Nou - Birghis - - Nou Cls V-VI
    38 . Lemnaru Bogdan - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
    39 . Lupu Vladimir - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 4
    40 . Mardare Alexia - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
    41 . Matei Claudiu - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
    42 . Moga Teodora - Nou - Saliste - - Nou Cls VII-VIII
    43 . Moga Tudor - Nou - Saliste - - Nou Cls V-VI
    44 . Muntean Darian Petru - Nou - Sibiu - - Nou Cls VII-VIII Regina Maria
    45 . Muntean David Ilie - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Regina Maria
    46 . Nanu Gabriel - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Octavian Goga
    47 . Oana Diana - Nou - Selimbar - - Nou Cls VII-VIII
    48 . Oprica Robert - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls III-IV
    49 . Opris Dariana - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
    50 . Pasca Ionut - Nou - Cisnadie - - Nou Cls III-IV
    51 . Pascu Raul - Nou - Agnita - - Nou Cls IX-XII
    52 . Pârvu Alex - Nou - Cisnadie - - Nou Cls III-IV
    53 . Pipernea Marius - 41 - Cristian Sibiu - - 14,29 Cls VII-VIII
    54 . Porumb Alexandru - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II
    55 . Porumb Cristian - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II
    56 . Rahovean Darius - Nou - Saliste - - Nou Cls VII-VIII
    57 . Sebastian Zlatar - Nou - Birghis - - Nou Cls VII-VIII
    58 . Sipoianu Denis - Nou - Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
    59 . Sitoianu Alexandru - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls III-IV
    60 . Sitoianu Delia - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
    61 . Sitoianu Denisa - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
    62 . Sora Eric - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 2
    63 . Sorostinean Cristian - Nou - Sibiu - - Nou Cls V-VI Scoala 2
    64 . Stanciu Adnana - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Scoala Finlandeza
    65 . Stanciu Hadasa - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II
    66 . Stanciu Naomi - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Scoala Finlandeza
    67 . Sterp Florin - 37 - Cristian Sibiu - - 21,75 Cls IX-XII
    68 . Suciu Nicolae - Nou - Cisnadie - - Nou Cls IX-XII
    69 . Tarcea Ciprian - Nou - Sibiu - - Nou Cls VII-VIII Scoala 1
    70 . Tavala Cosmin - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
    71 . Toader Valentin - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
    72 . Toda Antonio - Nou - Birghis - - Nou Cls VII-VIII
    73 . Tolciu Cornel - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
    74 . Tolciu Flavius - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
    75 . Tomescu Andreea - Nou - Sibiu - - Nou Cls V-VI Nicolae Iorga
    76 . Vanga Danusia - Nou - Cisnadie - - Nou Cls III-IV
    77 . Vlad Daria - Nou - Cisnadie - - Nou Cls III-IV
    78 . Vrancea Markus - 147 - Sibiu - - 0,00 Cls IX-XII
    79 . Weiss Eduard - 148 - Cisnadie - - 0,00 Cls VII-VIII

    Clasament 01-ian-2018
    Ultima modificare făcută de adof; 18.04.2018 la 12:49.

  6. Îmi place Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    senior

    Data înscrierii
    10.03.2011
    Locație
    cisnadie
    Vârstă
    40
    Postări
    182
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 21 h 11 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    201
    Din Cisnadie : cat 1 , cls 1-2
    Catanŕ Albert
    Huja Eric
    Iordache David
    Cat 2: cls 3-4
    Vanga Danusia
    Vlad Daria
    Pârvu Alex
    Pasca Ionut
    Hozat Andreas
    Cat 3 cls 5-8
    Govoreanu Cendana
    Weiss Eduard
    Dorling Raul
    Sasu Razvan

  8. Îmi place Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    45
    Postări
    1.824
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 35 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4296
    In urma discutiilor cu Domnul Anton Calin
    Vor fi 5 Categorii


    - Copii clasele I-II sau mai mici
    - Copii clasele III – IV
    - Copii clasele V – VI
    - Copii clasele VII – VIII
    - Copii clasele IX – XII

    Precizam ca se vor juca finalele mici pentru locul III

    Citat Postat în original de adof Vezi post
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1, 2, 3 - cupe + medalii + diplome;
    Locurile 4 -- medalii + diplome;
    Locurile 5-8 -- diplome;
    Ultima modificare făcută de adof; 01.04.2018 la 19:33.

  10. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    45
    Postări
    1.824
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 35 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4296
    Turneu WTTD Copii - Turneu - Local - Sibiu - 15.04.2018
    Lista înscrieri - Toate Categoriile - 09.04.2018 12:24

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Dorling Raul - 81 - Cisnadie - - 0,00
    2 . Govoreanu Cendana - 92 - Cisnadie - - 0,00
    3 . Weiss Eduard - 148 - Cisnadie - - 0,00
    4 . Catana Albert - Nou - Cisnadie - - Nou
    5 . Huja Eric - Nou - Cisnadie - - Nou
    6 . Vanga Danusia - Nou - Cisnadie - - Nou
    7 . Vlad Daria - Nou - Cisnadie - - Nou
    8 . Pârvu Alex - Nou - Cisnadie - - Nou
    9 . Pasca Ionut - Nou - Cisnadie - - Nou
    10 . Hozat Andreas - Nou - Cisnadie - - Nou
    11 . Sasu Razvan - Nou - Cisnadie - - Nou

    Clasament 01-ian-2018

  11. #7
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    58
    Postări
    1.946
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    73 z 20 h 27 m
    Timp online pe zi
    39 m
    Reputație
    4185
    Din Agnita se inscriu urmatorii:
    -DALBEA Nikol,LEMNARU Alexandra,DRAGAN Alexandra,MARDARE Alexia,POPELCA Andrei,LEMNARU Bogdan,CRISAN Casian,TOADER Valentin,CIOCA Raul,PASCU Raul.

  12. Îmi place iuliu zedler, Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    boboc
    Data înscrierii
    15.02.2018
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    18
    Postări
    6
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 h 39 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    3
    Vrancea Markus din Sibiu la clasele IX-XII

  14. #9
    junior
    Avatarul lui Andrei668
    Data înscrierii
    24.05.2014
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    18
    Postări
    59
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 15 h 25 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    66
    Rotariu Andrei din Sibiu clasele IX-XII


    Trimis de pe al meu X4_Soul_Style folosind Tapatalk

  15. #10
    senior
    Avatarul lui ioan.dragomir64
    Data înscrierii
    24.09.2013
    Locație
    CRISTIAN,SIBIU
    Vârstă
    53
    Postări
    210
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 21 h 33 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    439
    Adonis, te rog adauga la lista din Cristian (ar trebui s-o ai de la Dragos , pe Wattsup...) :
    - Popa Claudia - cls.5-6
    -Sitoianu Delia -cls.5-6
    - Grozav David - cls.5-6
    -Grozav Andrei - cls.7-8

    Multumim !
    MAZUNOV-FL-109GR.
    DONIC BLUEFIRE M2
    DONIC BLUEFIRE M2

  16. #11
    senior
    Avatarul lui ioan.dragomir64
    Data înscrierii
    24.09.2013
    Locație
    CRISTIAN,SIBIU
    Vârstă
    53
    Postări
    210
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 21 h 33 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    439
    Tot din Cristian,se inscrie:

    - Sitoianu Denisa - cls. 7-8

    Multumim !
    MAZUNOV-FL-109GR.
    DONIC BLUEFIRE M2
    DONIC BLUEFIRE M2

  17. #12
    junior
    Avatarul lui Andrei668
    Data înscrierii
    24.05.2014
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    18
    Postări
    59
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 15 h 25 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    66
    Cu părere de rău, Se retrage Rotariu Andrei

    Trimis de pe al meu X4_Soul_Style folosind Tapatalk

  18. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    45
    Postări
    1.824
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 35 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4296
    43205 - Turneu - Local - Sibiu - 15.04.2018
    Lista înscrieri - Toate Categoriile - 15.04.2018 18:15

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT Categorie - Obs1 "Semnatura
    declaratie" Obs.2
    1 . Apolzan Eduard - Nou - Sibiu - - Nou Cls IX-XII Gheorghe Lazar
    2 . Apolzan Horatiu - Nou - Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
    3 . Banu Claudiu - 58 - Cisnadie - - 0,00 Cls IX-XII
    4 . Besoiu Alexandru - Nou - Sibiu - - Nou Cls V-VI Brukental
    5 . Birsan Alexia - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
    6 . Bodi Marcu - Nou - Birghis - - Nou Cls V-VI
    7 . Bodocean Serban - Nou - Sibiu - - Nou Cls IX-XII
    8 . Borbil Octavian - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls IX-XII
    9 . Branescu Medea Maria - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II
    10 . Bratu Vlad Andrei - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Octavian Goga
    11 . Calinoiu Ioan Darius - Nou - Sibiu - - Nou Cls VII-VIII Regina Maria
    12 . Catana Albert - Nou - Cisnadie - - Nou Cls I-II
    13 . Catoiu Cristian - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
    14 . Cercea Rares - 72 - Cisnadie - - 0,00 Cls IX-XII
    15 . Cioca Raul - Nou - Agnita - - Nou Cls IX-XII
    16 . Cioran Raul - Nou - Sibiu - - Nou Cls V-VI Scoala 4
    17 . Comsa Alexandru - Nou - Selimbar - - Nou Cls VII-VIII
    18 . Costache David - Nou - Cisnadie - - Nou Cls I-II
    19 . Crisan Casian - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
    20 . Dalbea Nikol - Nou - Agnita - - Nou Cls V-VI
    21 . Damian Alexandru - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV O Ghibu
    22 . Diaconescu Cristiana - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 5
    23 . Dorling Raul - 81 - Cisnadie - - 0,00 Cls V-VI
    24 . Dragan Alexanda - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
    25 . Drimboceanu Mihai - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 3
    26 . Duca Paul - Nou - Birghis - - Nou Cls IX-XII
    27 . Filea Rares - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala
    28 . Florea Adrian - Nou - Birghis - - Nou Cls IX-XII
    29 . Frunteanu Sebastian - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
    30 . Govoreanu Cendana - 92 - Cisnadie - - 0,00 Cls VII-VIII
    31 . Grozav Andrei - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
    32 . Grozav David - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
    33 . Hotea Darius - Nou - Agnita - - Nou Cls IX-XII
    34 . Huja Eric - Nou - Cisnadie - - Nou Cls I-II
    35 . Joanta Daria - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 4
    36 . Kondort Arpad - Nou - Agnita - - Nou Cls IX-XII
    37 . Lacatus Petre - Nou - Birghis - - Nou Cls V-VI
    38 . Lemnaru Bogdan - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
    39 . Lupu Vladimir - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 4
    40 . Mardare Alexia - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
    41 . Matei Claudiu - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
    42 . Moga Teodora - Nou - Saliste - - Nou Cls VII-VIII
    43 . Moga Tudor - Nou - Saliste - - Nou Cls V-VI
    44 . Muntean Darian Petru - Nou - Sibiu - - Nou Cls VII-VIII Regina Maria
    45 . Muntean David Ilie - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Regina Maria
    46 . Nanu Gabriel - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Octavian Goga
    47 . Oana Diana - Nou - Selimbar - - Nou Cls VII-VIII
    48 . Oprica Robert - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls III-IV
    49 . Opris Dariana - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
    50 . Pasca Ionut - Nou - Cisnadie - - Nou Cls III-IV
    51 . Pascu Raul - Nou - Agnita - - Nou Cls IX-XII
    52 . Pârvu Alex - Nou - Cisnadie - - Nou Cls III-IV
    53 . Pipernea Marius - 41 - Cristian Sibiu - - 14,29 Cls VII-VIII
    54 . Porumb Alexandru - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II
    55 . Porumb Cristian - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II
    56 . Rahovean Darius - Nou - Saliste - - Nou Cls VII-VIII
    57 . Sebastian Zlatar - Nou - Birghis - - Nou Cls VII-VIII
    58 . Sitoianu Alexandru - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls III-IV
    59 . Sitoianu Delia - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
    60 . Sitoianu Denisa - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
    61 . Sora Eric - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 2
    62 . Sorostinean Cristian - Nou - Sibiu - - Nou Cls V-VI Scoala 2
    63 . Stanciu Adnana - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Scoala Finlandeza
    64 . Stanciu Hadasa - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II
    65 . Stanciu Naomi - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Scoala Finlandeza
    66 . Sterp Florin - 37 - Cristian Sibiu - - 21,75 Cls IX-XII
    67 . Suciu Nicolae - Nou - Cisnadie - - Nou Cls IX-XII
    68 . Tarcea Ciprian - Nou - Sibiu - - Nou Cls VII-VIII Scoala 1
    69 . Tavala Cosmin - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
    70 . Toader Valentin - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
    71 . Toda Antonio - Nou - Birghis - - Nou Cls VII-VIII
    72 . Tolciu Cornel - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
    73 . Tolciu Flavius - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
    74 . Tomescu Andreea - Nou - Sibiu - - Nou Cls V-VI Nicolae Iorga
    75 . Vanga Danusia - Nou - Cisnadie - - Nou Cls III-IV
    76 . Vlad Daria - Nou - Cisnadie - - Nou Cls III-IV
    77 . Vrancea Markus - 147 - Sibiu - - 0,00 Cls IX-XII
    78 . Weiss Eduard - 148 - Cisnadie - - 0,00 Cls VII-VIII

    Clasament 01-ian-2018
    Ultima modificare făcută de adof; 15.04.2018 la 18:16.

  19. Îmi place Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  20. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    45
    Postări
    1.824
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 35 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4296
    Clasele I-II si mai mici









    Clasament
    WTTD -Amatur
    Turneu - Local - Sibiu - 15.04.2018
    Cls I-II
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"


    LOCUL 1
    Huja Eric - Cisnadie

    LOCUL 2
    Catana Albert - Cisnadie

    LOCUL 3
    Costache David - Cisnadie

    LOCUL 4
    Stanciu Naomi - Sibiu

    LOCUL 5 -- Grupe Inf. 3 vic.
    Branescu Medea Maria - Sibiu

    LOCURILE 6 - 10 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Stanciu Adnana - Sibiu
    Muntean David Ilie - Sibiu
    Porumb Alexandru - Sibiu
    Muntean David Ilie - Sibiu
    Porumb Alexandru - Sibiu

    LOCURILE 11 - 13 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Stanciu Hadasa - Sibiu
    Nanu Gabriel - Sibiu
    Porumb Cristian - Sibiu

    LOCUL 14 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Bratu Vlad Andrei - Sibiu
    Ultima modificare făcută de adof; 15.04.2018 la 20:00.

  21. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    45
    Postări
    1.824
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 35 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4296
    Cls III-IV







    Clasament
    WTTD - Amatur
    Turneu - Local - Sibiu - 15.04.2018
    Cls III-IV
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"


    LOCUL 1
    Damian Alexandru - Sibiu

    LOCUL 2
    Pârvu Alex - Cisnadie

    LOCUL 5 -- Grupe Inf. 4 vic.
    Diaconescu Cristiana - Sibiu

    LOCURILE 6 - 7 -- Grupe Inf. 3 vic.
    Sitoianu Alexandru - Cristian Sibiu
    Lupu Vladimir - Sibiu

    LOCUL 8 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Pasca Ionut - Cisnadie

    LOCURILE 9 - 10 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Vanga Danusia - Cisnadie
    Vlad Daria - Cisnadie

    LOCUL 11 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Joanta Daria - Sibiu
    Ultima modificare făcută de adof; 15.04.2018 la 23:16.

  22. Îmi place ioan.dragomir64 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 17.04.2018, 17:51
  2. Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 16.04.2018, 22:21
  3. Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 16.04.2018, 20:48
  4. Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 04.04.2018, 18:15
  5. Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 03.04.2018, 20:32

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •