Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"WTTD - AmaTur România", Cluj Napoca Gheorgheni (E/O/A/Î) - 12.04.2018 - ok

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Postat în original de Radu Serban Vezi post
    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Cluj Napoca Gheorgheni - Joi 12.04.2018
    ...
    LOGISTICĂ: 6 mese (non-ITTF);
    ...
    SPAȚIU DE JOC: 600 mp
    ...
    SUPRAFAȚA DE JOC: rasina epoxidica;
    ...
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, etc.; încălțăminte de sport curată, de schimb obligatorie in vestiar!!!
    ...
    TAXA: GRATUIT;
    Cristi, te rog sa-mi spui daca ai citit inainte de concurs / inainte de a te inscrie / in prealabil cele citate mai sus.
    Daca tot o fortezi (n-am vrut sa intervin mai devreme), hai sa ne dam seama daca vorbim despre aceleasi lucruri, ca poate daca formulai altfel nu exista nimeni care sa te inteleaga gresit.

    A propos, bafta pentru turneele care urmeaza in programul tau de saptamana asta!
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • #77
      Cristi nu fi suparat na fost chiar asa rau,eu find de la tara mia placut.Eu personal multumesc organizatorului ca se gindeste si la noi care jucam pin pong
      .Scuzama ca team contrazis,dar mie mea placut.Multumesc Cluj ,multumesc Radu Serban!!!!Nu santem toti la fel,sa ne intalnim cu bine!!!!

      Comentariu


      • #78
        Turneu B+ "WTTD - AmaTur România" - 163 de evenimente.

        163 - unasutășaizecișitrei. Nu unu șaizeci trei.

        Cristi, șii câte mese am contabilizat în Excelul unde țin evidența turneelor B+?
        931! Mă întreb dacă există în România 1000 de mese aprobate ITTF. Probabil că da. Dar nu avem noi acces la toate.

        Cristi, au dreptate și Pali și Mihai. în anunțul turneului s-a specificat, așa cum prevede Regulamentul, condițiile de joc. Anunțul trebuie citit integral, nu doar pe diagonală. La fel Regulamentul. Unii dintre noi ne mai chinuim și sa-l scriem și tot mai greșim.

        Turneu B+ nu ?nseamnă un turneu B de calitate plus. ?nseamnă să facem un turneu la sala la care ne antrenăm, fie ea mai bună sau mai rea, pe mesele pe care jucăm zi de zi, bune sau rele, în orașul în care locuim ca să minimizăm costurile organizării și costurile legate de deplasare. I-am spus B+ ca să putem adăuga un spor de 2 puncte la grilă. Uită-te un pic la cele 163 de turnee. Unele au avut loc în parc, pe mese de beton, altele pe stradă. Bucuria tenisului de masă e ceea ce contează.

        Așa că mai bine să mulțumim organizatorilor pentru această întâlnire la ceas festiv și hai să ne vedem la Turneul A "Cluj Napoca" din 11 August 2018, când putem avea altă discuție:
        închiriat Sală Polivalentă, închiriat mese aprobate ITTF, Transport mese, aranjat sală, etc. Desigur, din anunțul turneului va lipsi sintagma: Taxă - Gratuit!

        Mulțumesc pentru înțelegere!
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X