vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 23

Subiect: Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Pitești Mini Amatur - 10.04.2018

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.641
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 21 h 46 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1505

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Pitești Mini Amatur - 10.04.2018

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Pitești - Mini Amatur - Marţi 10.04.2018

    AmaTur România și ITTF organizează - World Table Tennis Day 2018



    LOCALITATEA: Piteşti , str. Ionescu Gh. Gion , nr. 5;
    DATA:Marţi 10 Aprilie 2018;
    CATEGORII: Copii ;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    14.45 - 15.00 – validare înscrieri, la 15.00 încep meciurile;
    SALA:Sala de sport Şc Gimn. “Matei Basarab” ( fosta nr. 19) ;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 6 mese (Yasaka, Joola, Tibhar, aprobate ITTF);
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars G40+;

    FACILITĂȚI: Vestiare, etc.;
    TAXA: fără taxă , fără taxă de afiliere;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Luni 09.04.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Copii până la 18 ani
    – maxim 36 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;

    - Tablou eliminatoriu de 32 ( locurile I si doua de II - prin tragere la sorti au BYE );
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.

    ORGANIZATOR:
    - Pribeagu Claudiu - tel 0745 762 305;

    PARTENER:
    GEORGE DURDUN
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747
    PARTENER:
    Emi TT,
    reprezentant Joola:
    www.mesedetenis.ro;
    PARTENER:
    SC Androgir SRL,
    reprezentant Xiom și Nittaku:
    www.tenismasa.ro;


    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    PARTENER:
    Viva Sport Shop,
    reprezentant Yasaka:
    PARTENER:
    SC TT.MGVSPORT SRL:
    www.ttsport.ro;
    Ultima modificare făcută de pribeagu; 29.03.2018 la 20:54.

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.641
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 21 h 46 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1505
    Clasament Mini Amatur

    1. Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    2. Pribeagu Sebastian - Pitesti
    3 -- 4
    Bucuroiu Alin - Pitesti
    Rizea Elena - Pitesti
    5 -- 8
    Turcescu Stefan - Pitesti
    Serbanel Bianca - Pitesti
    Leanca Delia - Pitesti
    Mihaescu Nicola - Pitesti
    9 -- 16
    Georgescu Alexandru - Pitesti
    Ion Ana Stefania - Pitesti
    Dobrin Alexandru - Pitesti
    Orosanu Alexandru - Pitesti
    Iagar Marius - Pitesti
    Virla Antonio - Pitesti
    Nuta Mario - Pitesti
    Muresan Alexandru - Pitesti
    17 -- 24
    Stan Gabriel - Pitesti
    Vlad Gabriel - Pitesti
    Langa Matei - Pitesti
    Receanu Marius - Pitesti
    Ion Eduard - Pitesti
    Podina Gabriela - Pitesti
    Furduescu Matei - Pitesti
    Georgescu Elena - Pitesti
    25 -- 31 1v gr.inf.
    Costache Eliza - Pitesti
    Grigore Adrian - Pitesti
    Popescu Alexandru - Pitesti
    Iliescu Denisa - Pitesti
    Ion Marin - Pitesti
    Rizoiu Elena - Pitesti
    Riciu Ionut - Pitesti
    32 -- 36 0v gr.inf.
    Mitu Eusebiu - Pitesti
    Mitrea Briana - Pitesti
    Riciu Stefan - Pitesti
    Mogos Alexandru - Pitesti
    Pirvu Ana - Pitesti




    Ultima modificare făcută de pribeagu; 10.04.2018 la 22:56.

  3. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.641
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 21 h 46 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1505
    Pribeagu Sebastian - Pitesti

  4. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.641
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 21 h 46 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1505
    1. Cosmin Corbu - (F.C. Arges)
    2. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab”
    3. Cristina Rizea – FC Arges
    4. Alin Bucuroiu – FC Arges
    5 – Nicola Mihaescu - Pitesti

  5. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.641
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 21 h 46 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1505
    1. Ştefan Turcescu – FC Arges
    2. Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” )
    3. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” )
    4. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” )
    5. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” )

  6. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.641
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 21 h 46 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1505
    1. Raluca Stănescu - (Sc Gimn „M. Basarab”)
    2.Antonio Vîrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    3. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab”
    4 – Alexandru Dobrin - Sc Gimn „M. Basarab”

  7. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.641
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 21 h 46 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1505
    1.Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab”
    2. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab”
    3. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab”

  8. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.641
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 21 h 46 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1505
    Serbanel Bianca - Pitesti
    Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab”
    Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab”

  9. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.641
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 21 h 46 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1505
    Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab”
    Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab”
    Gabriela Podina – FC Arges
    Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab”
    Furduescu Matei - FC Arges

  10. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.641
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 21 h 46 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1505
    Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab”
    Petrescu Ştefania - FC Arges
    Marinescu Raluca - Sc Gimn „M. Basarab”
    Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab”

  11. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.641
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 21 h 46 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1505
    Anghel Flavius - Pitesti

  12. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.641
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 21 h 46 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1505
    Dicu Darius-Pitesti

  13. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.641
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 21 h 46 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1505
    Cristina Rizea - F.C. Arges

  14. #14
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    01.11.2009
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    60
    Postări
    2.902
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    34 z 1 h 12 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    4710
    Grupe inferioare Mini Amatur

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CORBU MIHAI COSMIN PITESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 MIHAESCU NICOLA PITESTI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 DOBRIN ALEXANDRU PITESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 FURDUESCU MATEI PITESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 GRIGORE ADRIAN PITESTI
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 MITU EUSEBIU PITESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PRIBEAGU SEBASTIAN PITESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 NUTA MARIO PITESTI
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 OROSANU ALEXANDRU PITESTI
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 STAN GABRIEL PITESTI
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    5 COSTACHE ELIZA PITESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    6 MITREA BRIANA PITESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 RIZEA ELENA PITESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 TURCESCU STEFAN PITESTI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 GEORGESCU ELENA PITESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 ION ANA STEFANIA PITESTI
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 POPESCU ALEXANDRU PITESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 RICIU STEFAN PITESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BUCUROIU ALIN PITESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 VIRLA ANTONIO PITESTI
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 GEORGESCU ALEXANDRU PITESTI
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 VLAD GABRIEL PITESTI
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 ILIESCU DENISA PITESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 MOGOS ALEXANDRU PITESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LEANCA DELIA PITESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 SERBANEL BIANCA PITESTI
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 LANGA MATEI PITESTI
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 PODINA GABRIELA PITESTI
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 ION MARIN PITESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 PIRVU ANA PITESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MURESAN ALEXANDRU PITESTI
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 IAGAR MARIUS PITESTI
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 RECEANU MARIUS PITESTI
    1-3
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    3
    4 ION EDUARD PITESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    5 RIZOIU ELENA PITESTI
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    6 RICIU IONUT PITESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    2-3
    1

  15. #15
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    01.11.2009
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    60
    Postări
    2.902
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    34 z 1 h 12 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    4710
    Eliminatorii Mini Amatur
    1. Corbu Mihai Cosmin
    --------------- Corbu Mihai Cosmin 3-0
    32. Bye
    ------------------------------ Corbu Mihai Cosmin 3-0
    17. Langa Matei
    --------------- Georgescu Alexandru 3-2
    16. Georgescu Alexandru
    --------------------------------------------- Corbu Mihai Cosmin 3-0
    9. Turcescu Stefan
    --------------- Turcescu Stefan 3-1
    24. Stan Gabriel
    ------------------------------ Turcescu Stefan 3-2
    25. Bye
    --------------- Iagar Marius 3-0
    8. Iagar Marius
    A------------------------------------------------------------ Corbu Mihai Cosmin 3-0
    5. Leanca Delia
    --------------- Leanca Delia 3-0
    28. Bye
    ------------------------------ Leanca Delia 3-0
    21. Georgescu Elena
    --------------- Nuta Mario 3-0
    12. Nuta Mario
    --------------------------------------------- Bucuroiu Alin 3-0
    13. Dobrin Alexandru
    --------------- Dobrin Alexandru 3-2
    20. Ion Eduard
    ------------------------------ Bucuroiu Alin 3-0
    29. Bye
    --------------- Bucuroiu Alin 3-0
    4. Bucuroiu Alin
    ---------------------------------------------------------------------- Corbu Mihai Cosmin 3-1
    3. Rizea Elena
    --------------- Rizea Elena 3-0
    30. Bye
    ------------------------------ Rizea Elena 3-0
    19. Podina Gabriela
    --------------- Orosanu Alexandru 3-1
    14. Orosanu Alexandru
    --------------------------------------------- Rizea Elena 3-0
    11. Mihaescu Nicola
    --------------- Mihaescu Nicola 3-0
    22. Vlad Gabriel
    ------------------------------ Mihaescu Nicola 3-0
    27. Bye
    --------------- Muresan Alexandru 3-0
    6. Muresan Alexandru
    B------------------------------------------------------------ Pribeagu Sebastian 3-0
    7. Serbanel Bianca
    --------------- Serbanel Bianca 3-0
    26. Bye
    ------------------------------ Serbanel Bianca 3-2
    23. Furduescu Matei
    --------------- Virla Antonio 3-1
    10. Virla Antonio
    --------------------------------------------- Pribeagu Sebastian 3-0
    15. Ion Ana Stefania
    --------------- Ion Ana Stefania 3-0
    18. Receanu Marius
    ------------------------------ Pribeagu Sebastian 3-0
    31. Bye
    --------------- Pribeagu Sebastian 3-0
    2. Pribeagu Sebastian

  16. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 09.04.2019, 23:23
  2. Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 09.04.2019, 23:21
  3. Răspunsuri: 29
    Ultimul post: 19.04.2018, 19:18
  4. Răspunsuri: 13
    Ultimul post: 11.04.2018, 23:54
  5. Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 03.04.2018, 21:32

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •