Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Constanța

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    constanta

    am mai postat un subiect in legatura cu tenisul in constanta.revin si cu alte intrebari acum.in afara de domnul Aurel Fratea( sper ca nu am gresit numele), unde altundeva m-as putea antrena?a nu se intelege ca am ceva cu domnul Fratea, dar timpul nu imi permite sa ma duc cand au dansii antrenamente.asadar, exista alte locuri?de exemplu, clubul Farul am inteles ca are echipa de tenis de masă.stie cineva daca as putea sa ma inscriu?cam cat ar trebui sa platesc.astept si alte sugestii in legatura cu locurile de antrenament.multumesc.o zi buna

    Comentariu


    • #27
      Intr-adevar e cam incomoda si pentru mine ora la care incep antrenamentele acolo, dar, din pacate nici o alta sala pe care o stiu nu e mai buna la nimic altceva (exceptand programul) decat aceea a domnului Fratea.
      Nici ca spatiu, nici ca bani, iar de adversari nici nu mai zic. Se joaca prin rotatie, ai ocazia sa joci si cu parteneri mai slabi (sau comparabili) si cu unii mult mai buni care sunt destul de de treaba ca sa iti arate una-alta daca intrebi. Cel putin in cazul meu asa e. Poate si pentru ca sunt constienti ca n-o sa-i ajung niciodata, nu stiu.

      Nu-i fac reclama acelei sali (oricum scopul ei nu e deloc comercial) dar, in afara de faptul ca are zile si ore fixe si uneori incomode, nota 10+.

      Toate cele bune.
      Xiom OmegaIV Elite 2.0 / Xiom STRATO /Xiom OmegaIV Europe 2.0

      Comentariu


      • #28
        ai putea sa-mi spui, te rog, programul acestor antrenamente?poate,odata cu schimbarea orarului de la facultate, as putea sa ma adaptez programului acesta pe care dansii il urmeaza.multumesc.o zi buna

        Comentariu


        • #29
          Nu prea as putea. Programul se mai schimba si eu ma duc cam rar in ultimul timp. Cel mai sigur suna-l pe dl. Aurel Fratea. Gasesti numarul lui pe aici pe undeva.
          Xiom OmegaIV Elite 2.0 / Xiom STRATO /Xiom OmegaIV Europe 2.0

          Comentariu


          • #30
            ok.multumesc mult.o zi buna

            Comentariu


            • #31
              care vreti sa jucati si sunteti din constanta puteti sa postati aici.chiar va rog.cum se face ca exact in constanta nu prea se joaca(sau nu stiu eu) tenis de masă?!?!?!cumva multi asteapta sezonul estival pentru a juca in constanta?!eu astept vara ca sa ma imbat in vama veche.o zi buna!!

              Comentariu


              • #32
                salutare tuturor..si eu joc tenis de masă,daca stie cineva alte locuri in afara de sala de la spiru si feleac il rog sa posteze aici

                Comentariu


                • #33
                  Salut,daca doriți sa jucați în Constanța,sunați la tel. 0726.686.175 Aurel Fratea
                  Ultima editare de Aurel Fratea; 14.dec.2013, 15:54.

                  Comentariu


                  • #34
                    Buna ziua,
                    Observ ca nimeni nu a dat nici o adresa cu o sala unde se poate juca tennis de masa in Constanța.Doar niste numere de telefon Chiar asa nu e nici una?
                    Eu sunt din Constanța, mutat in București dupa liceu. De 10-15 ori pe an, trec prin Constanța. Am mai cautat si cu alte ocazii sali in Constanța dar fara succes.
                    Singurele 2 locuri stiute de mine cu mese de tenis de masă nu se califica a fi numite locuri unde poti juca.
                    1) Feleac. In spate la restaurantul Dobrogea, la capatul liniei 100, putin inainte de satul de vacanta. Un loc oribil cu spatiu foarte mic, neventilat si mese execrabile.
                    2) Cleopatra. Discoteca-cantina de pe malul marii. Daca mergi pe malul marii de la Perla spre Cazino nu ai cum sa o ratezi.Foarte cald vara, mesele aproape acceptabile, dar foarte vechi si cand alegi trebuie sa fii cu grija sa nu prinzi una ondulata. N-am mai fost de vre-o 2 ani, dar ma duc sa mai dau o raita weekendul asta.
                    Astept adrese daca stiti. Daca aveti adresa completa cu atat mai bine, se poate cauta pe google maps. E pacat daca nu mai exista, maare pacat. In București joc la top tennis arena saptamanal. Cand ma duc la C-ta tre' sa fac o pauza mai ales toamna/iarna/primavara, Cleopatra e inchisa si la Feleac nu am ce cauta.

                    Comentariu


                    • #35
                      Adresa salii unde se antreneaza cei din Amatur Constanța era simplu de obtinut.
                      Vezi unde se tin turneele de B. Str. Agricultori, nr. 2, colt cu str. București.
                      E bine sa suni la nr. de mai sus, al lui Aurel Fratea, ca el are cheia de la sala, sa iti spuna programul si daca este loc.
                      Se intalnesc de 3 ori pe saptamana, dupa ora 18. Sunt 6 mese ITTF, spatiul ok.
                      Se plateste si o mica taxa, de vreo 5 lei/antrenament. E vorba de curent, caldura, curatenie, mingi joc...etc.
                      Daca stii sa joci, poti veni si in Eforie Nord, tot cu telefon in prealabil. 0722-317974. O masa ittf. Gratuit.
                      Cele bune!
                      Xiom -Mitzutani - Xiom

                      Comentariu


                      • #36
                        Salut si eu sunt din Constanța vreau sa invat sa joc bine, cine doreste sa joace sa ma anunte si pe mine poate ne intalnim.

                        Comentariu


                        • #37
                          Salut , nou in zona , cu lipsa de parteneri de joc..daca e cineva interesat astetp un semn..merci

                          Comentariu


                          • #38
                            Sunt din Constanța; detin masa de tenis (free of charge); caut pregatitor si adversari.
                            Ultima editare de l i; 13.dec.2013, 13:17.

                            Comentariu


                            • #39
                              Salut,
                              Am cautat pe google maps Str. Agricultori, Constanța si da ceva dar nu sunt sigur. E aproape de casa de cultura?

                              Comentariu


                              • #40
                                Da,dă-mi un mesaj privat cu nr. de telefon.

                                Comentariu


                                • #41
                                  Caut partener Tenis de masa . Sunt nou in Constanța si nu stiu unde as putea sa ma antrenez .Multumesc

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Postat în original de Andrei94 Vezi post
                                    Caut partener Tenis de masa . Sunt nou in Constanța si nu stiu unde as putea sa ma antrenez .Multumesc
                                    salut !
                                    poti sa.mi spui unde as putea sa joc tenis de masă in Constanța ? eventual sa incerc si ceva palete mai bune ?

                                    Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Si eu sunt interesat...

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Am vorbit cu cineva din CT si mi.a zis ca ar fi in mamaia vis-a-vis de hotel Flora... Nu am apucat sa ajung sa intreb ce si cum ...

                                        Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Cred ca e vorba de Lake View, http://lake-view.ro/portfolio/arcade/
                                          o sa dau o tura pe acolo, maine, dupa 18...

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Hei. Caut jucatori. La adivin in inel 2 este o sala biliard & tenis de masă / 8 lei h. Hai sa ne antrenam impreuna!

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Salut,
                                              Si eu sunt nou in Constanța si in cautare de parteneri de joc! Dacă e cineva interesat aștept un semn.
                                              Merci

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Postat în original de Costin D Vezi post
                                                Salut,
                                                Si eu sunt nou in Constanța si in cautare de parteneri de joc! Dacă e cineva interesat aștept un semn.
                                                Merci
                                                Salut,

                                                Iulian - 0747349092
                                                Suna-ma sa vedem cum ne intalnim sa jucam.

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Buna ziua,
                                                  doresc să ?nvăț tenis de masă și caut o persoană - antrenor sau un jucator cu experiență - care mă poate iniția în acest sport.
                                                  Sunt zilnic în Constanța, locuiesc în Eforie Nord.
                                                  Vă mulțumesc,
                                                  Laurențiu
                                                  Xiom Allround S
                                                  Xiom Vega Europe
                                                  Xiom Vega Europe

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Daca spui ca esti la inceput, o sala cu masa profesionala de tenis, spatiu, mingi, palete si 3 jucatori de la care ai ce invata gasesti chiar in Eforie Nord!
                                                    Pentru detalii: 0722-317974
                                                    O zi buna!
                                                    Xiom -Mitzutani - Xiom

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X