tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 18 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 268

Subiect: "Cupa Petrodava", Piatra Neamț - 28.04.2018

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    10.048
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    418 z 4 h 17 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34090

    "Cupa Petrodava", Piatra Neamț - 28.04.2018

    Turneu A "Cupa Petrodava", Ediția a III-a, Piatra Neamț - Sâmbătă 28.04.2018

    LOCALITATEA: Piatra Neamț, str. Mihai Viteazul;
    DATA: Sâmbătă 28 Aprilie 2018;
    CATEGORII: Elite + Open + Avansați + Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    -Elite+Avansați+Începători: 08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    -Open: 13.30 - 14.15 – validare înscrieri, la 14.30 încep meciurile;
    SALA: Sala Polivalentă - Piatra Neamț;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 16 mese (Donic Waldner 25), mingi plastic DHS***;
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    TAXA: 35 Lei, un leu de participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri, un mizilic, cafea și un șpritz de primăvară;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 26.04.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite – maxim 18 participanți;
    - Open – maxim 48 participanți;
    - Avansați – maxim 42 participanți;
    - Începători – maxim 36 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1324;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - În funcție de dinamica înscrierilor numărul de locuri alocate unei categorii pot fi modificate, fără a se depăși 96 de jucători dimineața, respectiv 48 de jucători după masa.
    ORGANIZATOR:
    - Bubulac Cristi, tel. 0740.697.281;
    - Burghelea Florin, tel. 0745.773.003;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Dumitrescu Dan, tel. 0744.969.987;
    - Giosan Marcel, tel. 0723.283.701;
    ECHIPAMENT SPORTIV:
    SC Androgir SRL,
    reprezentant Xiom și Nittaku:
    www.tenismasa.ro;


    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 22.04.2018 la 23:17.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  2. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    senior
    Avatarul lui darksideofthemoon
    Data înscrierii
    27.03.2012
    Locație
    Piatra Neamt
    Vârstă
    47
    Postări
    927
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    93 z 15 h 58 m
    Timp online pe zi
    46 m
    Reputație
    2355

    Rezervat Înscrieri și Clasament A/Î

    Inscrieri Incepatori - on 27.04.2018 at 21:59:27

    1. Pralea Constantin, Alba Iulia, 628 - 9,91 - IW
    2. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 1692 - 9,65 - I
    3. Filip Cristi, Comanesti, 742 - 9 - IW
    4. Florea Cristian, Constanta, 1610 - 8,83 - I
    5. Cosau Toader, Targu Neamt, 1357 - 8,67 - I
    6. Sisca Nicusor, Comanesti, 715 - 8,66 - IW
    7. Harmanescu Petrus, Braila, 1455 - 8,43 - I
    8. Butacu Daniel, Bacau, 983 - 8,33 - IW
    9. Marin Doru, Iasi, 1192 - 8 - I
    10. Suciu Andrei, Borsec, 1285 - 7,33 - I
    11. Boariu Timofte Danut, Borsec, 1263 - 6,97 - I
    12. Pristavu Bogdan Constantin, Iasi, 1800 - 6,75 - I
    13. Amariei Vasile Lucian, Piatra Neamt, 1646 - 6,7 - I
    14. Simon Gheorghe, Roman, 3545 - 6,6 - I
    15. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 1210 - 6,32 - I
    16. Ursulescu Ioan Stanga, Bacau, 1408 - 6,07 - I
    17. Ungureanu Adrian, Piatra Neamt, 3199 - 5,6 - I
    18. Ojog Petrisor, Bacau, 3728 - 5,5 - I
    19. Milea Severin, Panciu, 3729 - 5,5 - I
    20. Savina Dan, Piatra Neamt, 1689 - 5,4 - I
    21. Grosu Gheorghita, Targu Neamt, 1440 - 5 - I
    22. Mikk Aurelian Victor, Borsec, 4047 - 0 - I
    23. Terente Catalin, Piatra Neamt, 5001 - 0 - I
    24. Apetroaei Mircea , Suceava, 5002 - 0 - I
    25. Chiriluta Bogdan, Iasi, 5003 - 0 - I
    26. Munteanu Ionut, Iasi, 5004 - 0 - I
    27. Artenie Laurentiu, Iasi, 5005 - 0 - I
    28. Florea Mihai, Alexandru cel Bun, 5006 - 0 - I
    29. Tabrea Cornel, Suceava, 5007 - 0 - I
    30. Ailincai Marius, Piatra Neamt, 5008 - 0 - I
    31. Patrascu Marius, Piatra Neamt, 5009 - 0 - I
    32. Baltat Matei, Piatra Neamt, 5010 - 0 - I

    Clasament Incepatori

    1. Baltat Matei - Piatra Neamt
    2. Florea Cristian - Constanta
    3 -- 4
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    Harmanescu Petrus - Braila
    5 -- 8
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Simon Gheorghe - Roman
    Butacu Daniel - Bacau
    Pristavu Bogdan Constantin - Iasi
    9 -- 10
    Cosau Toader - Targu Neamt
    Ojog Petrisor - Bacau
    11 -- 15 1v gr.sup.
    Marin Doru - Iasi
    Suciu Andrei - Borsec
    Boariu Timofte Danut - Borsec
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    Milea Severin - Panciu
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Filip Cristi - Comanesti
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Ursulescu Ioan Stanga - Bacau
    Ungureanu Adrian - Piatra Neamt
    Savina Dan - Piatra Neamt
    21 -- 2v gr.inf.
    Amariei Vasile Lucian - Piatra Neamt
    22 -- 24 1v gr.inf.
    Apetroaei Mircea - Suceava
    Florea Mihai - Alexandru cel Bun
    Ailincai Marius - Piatra Neamt
    25 -- 28 0v gr.inf.
    Grosu Gheorghita - Targu Neamt
    Mikk Aurelian Victor - Borsec
    Tabrea Cornel - Suceava
    Patrascu Marius - Piatra Neamt

    Inscrieri Avansati - on 27.04.2018 at 21:57:30

    1. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 294 - 19,23 - AW
    2. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 678 - 18,75 - A
    3. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 718 - 18,67 - A
    4. Lovin Eusebiu, Comanesti, 257 - 18,11 - AW
    5. Tabacaru Constantin, Piatra Neamt, 901 - 18 - A
    6. Socaci Sorin, Panciu, 372 - 17,67 - AW
    7. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 364 - 17,63 - A
    8. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 840 - 17,35 - A
    9. Fotia Iulian, Bacau, 298 - 17,11 - A
    10. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 371 - 16,82 - AW
    11. Kurennoi Andrei, Moldova, 1391 - 16,2 - A
    12. Boboc Cosmin, Targu Neamt, 759 - 15,2 - A
    13. Robu Mihai, Mogosesti, 696 - 15,02 - A
    14. Dior Dorin, Iasi, 683 - 14,64 - A
    15. Pop Sabin, Targu Mures, 471 - 14,24 - A
    16. Giosan Marcel, Galati, 447 - 13,94 - A
    17. Olteanu Gabriel, Vaslui, 595 - 13,29 - A
    18. Cibotariu Bogdan, Piatra Neamt, 546 - 13,25 - A
    19. Ionica Marius, Comanesti, 1142 - 12,5 - A
    20. Mosneagu Mihnea, Falticeni, 804 - 12,42 - A
    21. Ujeniuc Dan, Suceava, 725 - 12,17 - A
    22. Tirdea Ionut, Tecuci, 750 - 11 - A
    23. Andrei Radu Alexandru, Iasi, 947 - 10,04 - A
    24. Borcila Alexandru, Targu Neamt, 1729 - 10 - A
    25. Holostenco Andrei, Iasi, 3100 - 10 - A
    26. Tronciu Gabriel, Roman, 1542 - 7,45 - I
    27. Bondor George, Iasi, 5001 - 0 - A

    Clasament Avansati

    1. Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    2. Bondor George - Iasi
    3 -- 4
    Socaci Sorin - Panciu
    Tabacaru Constantin - Piatra Neamt
    5 -- 8
    Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Fotia Iulian - Bacau
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    9 -- 10
    Robu Mihai - Mogosesti
    Holostenco Andrei - Iasi
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Boboc Cosmin - Targu Neamt
    Dior Dorin - Iasi
    Olteanu Gabriel - Vaslui
    Mosneagu Mihnea - Falticeni
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Giosan Marcel - Galati
    Ujeniuc Dan - Suceava
    Andrei Radu Alexandru - Iasi
    21 -- 24 1v gr.inf.
    Pop Sabin - Targu Mures
    Ionica Marius - Comanesti
    Borcila Alexandru - Targu Neamt
    Tronciu Gabriel - Roman
    25 -- 27 0v gr.inf.
    Kurennoi Andrei - Moldova
    Cibotariu Bogdan - Piatra Neamt
    Tirdea Ionut - Tecuci

    Penalizari Piatra Neamt - 2018.04.28
    ID Nume si prenume Data Penalizare
    756 Chiriluta Bogdan - Iasi 2018.04.28 - N
    755 Munteanu Ionut - Iasi 2018.04.28 - N
    754 Artenie Laurentiu - Iasi 2018.04.28 - N
    753 Terente Catalin - Piatra Neamt 2018.04.28 - N
    752 Pinzar Alin - Suceava 2018.04.28 - R2
    751 Tamas Szilard - Miercurea Ciuc 2018.04.28 - R2
    750 Simon Alexandru - Roman 2018.04.28 - R2
    749 Duceac Catalin - Botosani 2018.04.28 - R2
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 28.05.2018 la 12:54.
    blade: btf amultart
    fh: acuda blue p1
    bh: rasanter r37

  4. Îmi place patrickstefan125, Bubucrys, sherkan69 le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    senior
    Avatarul lui darksideofthemoon
    Data înscrierii
    27.03.2012
    Locație
    Piatra Neamt
    Vârstă
    47
    Postări
    927
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    93 z 15 h 58 m
    Timp online pe zi
    46 m
    Reputație
    2355

    Rezervat Înscrieri și Clasament E/O

    Inscrieri Open - on 28.04.2018 at 10:01:52

    1. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 81 - 28,3 - O
    2. Macelaru Eugen, Bucuresti, 376 - 28,25 - O
    3. Subcinski Alexandru, Suceava, 504 - 27,85 - O
    4. Cojocaru Stefan, Suceava, 244 - 27,83 - OJ
    5. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 436 - 27,8 - OW
    6. Mironescu Adrian, Botosani, 139 - 26,92 - O
    7. Marola Dan, Bacau, 83 - 26,84 - O
    8. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 99 - 26,83 - OW
    9. Braniste George, Bacau, 138 - 26,68 - O
    10. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 111 - 26,63 - O
    11. Ticu Dorin, Bacau, 104 - 26,47 - OW
    12. Ciortescu Cristi, Iasi, 87 - 26,42 - O
    13. Morosan Marian, Suceava, 148 - 25,92 - O
    14. Colcer Nicolae, Toplita, 135 - 25,78 - O
    15. Ciuca Sorin, Iasi, 468 - 25,42 - O
    16. Ivanov Sorin, Piatra Neamt, 965 - 25 - O
    17. Rosca Niculai, Galanesti, 397 - 24,95 - O
    18. Corocaescu Cristian, Suceava, 286 - 24,54 - O
    19. Bogza Dragos, Iasi, 132 - 24,37 - O
    20. Pinzar Alin, Suceava, 217 - 24,23 - O
    21. Trandafir Vasile, Targu Mures, 239 - 24,1 - O
    22. Iacob Gabriel, Iasi, 141 - 23,54 - OW
    23. Plamada Lucian, Iasi, 377 - 23,02 - O
    24. Martz Sebastian, Comanesti, 1138 - 23 - O
    25. Pralea Marius Dan, Botosani, 147 - 22,67 - O
    26. Sofian Corneliu, Suceava, 185 - 22,5 - OW
    27. Macovei Cristi, Iasi, 168 - 22,15 - O
    28. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 254 - 20,99 - OW
    29. Iordachi Adrian, Adjud, 443 - 20,33 - O
    30. Nicu Constantin, Iasi, 425 - 20,05 - O
    31. Stolearenco Igor, Galati, 306 - 19,4 - A
    32. Oancea Marian, Bacau, 327 - 16,97 - A
    33. Dan Andrei, Piatra Neamt, 1011 - 15,9 - AW
    34. Bobarnac Gheorghe, Bacau, 1449 - 15,9 - A
    35. Gatea Marius, Piatra Neamt, 1557 - 0 - AW

    Clasament Open

    1. Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
    2. Cojocaru Stefan - Suceava
    3 -- 4
    Colcer Nicolae - Toplita
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    5 -- 8
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Nicu Constantin - Iasi
    9 -- 16
    Subcinski Alexandru - Suceava
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    Braniste George - Bacau
    Stolearenco Igor - Galati
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Plamada Lucian - Iasi
    Rosca Niculai - Galanesti
    Ivanov Sorin - Piatra Neamt
    17 -- 1v gr.sup.
    Ciortescu Cristi - Iasi
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Macelaru Eugen - Bucuresti
    Marola Dan - Bacau
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Ticu Dorin - Bacau
    Morosan Marian - Suceava
    Bogza Dragos - Iasi
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    25 -- 27 2v gr.inf.
    Corocaescu Cristian - Suceava
    Macovei Cristi - Iasi
    Bobarnac Gheorghe - Bacau
    28 -- 32 1v gr.inf.
    Ciuca Sorin - Iasi
    Iacob Gabriel - Iasi
    Martz Sebastian - Comanesti
    Oancea Marian - Bacau
    Gatea Marius - Piatra Neamt
    33 -- 35 0v gr.inf.
    Mironescu Adrian - Botosani
    Sofian Corneliu - Suceava
    Iordachi Adrian - Adjud

    Inscrieri Elite - on 27.04.2018 at 18:41:50

    1. Corcoz Costin, Focsani, 6 - 41,5 - EL
    2. Surdu Marcel, Iasi, 698 - 39,35 - E
    3. Albu Catalin, Pascani, 180 - 37,44 - E
    4. Morosanu Vasile, Suceava, 105 - 36,65 - EW
    5. Cozma Catalin, Falticeni, 32 - 35,97 - EW
    6. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 23 - 34,47 - E
    7. Valeanu Cosmin, Bacau, 194 - 33,72 - EJ
    8. Valeanu Vlad, Bacau, 205 - 33,23 - E
    9. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 207 - 33,22 - E
    10. Munteanu Octavian, Tecuci, 50 - 32,67 - EW
    11. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 35 - 32,6 - E
    12. Rojnita Sebastian, Bacau, 41 - 31,99 - E
    13. Firu Marian, Vatra Dornei, 126 - 31,59 - E
    14. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 273 - 31,23 - E
    15. Atomei Armand, Piatra Neamt, 176 - 27,67 - OW
    16. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 88 - 27,06 - OW
    17. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 199 - 23,82 - O

    Clasament Elite

    1. Firu Marian - Vatra Dornei
    2. Corcoz Costin - Focsani
    3 -- 4
    Valeanu Cosmin - Bacau
    Surdu Marcel - Iasi
    5 -- 8
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Cozma Catalin - Falticeni
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Albu Catalin - Pascani
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Morosanu Vasile - Suceava
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Atomei Armand - Piatra Neamt
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    13 -- 2v gr.inf.
    Rojnita Sebastian - Bacau
    14 -- 1v gr.inf.
    Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
    15 -- 17 0v gr.inf.
    Valeanu Vlad - Bacau
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 28.05.2018 la 12:53.
    blade: btf amultart
    fh: acuda blue p1
    bh: rasanter r37

  6. Îmi place Bubucrys, Moise Viorel, sherkan69 le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    senior
    Avatarul lui darksideofthemoon
    Data înscrierii
    27.03.2012
    Locație
    Piatra Neamt
    Vârstă
    47
    Postări
    927
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    93 z 15 h 58 m
    Timp online pe zi
    46 m
    Reputație
    2355
    Bondor George -Iasi -avansati.
    blade: btf amultart
    fh: acuda blue p1
    bh: rasanter r37

  8. Îmi place Bubucrys, marian oancea, macocco le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui Bubucrys
    Data înscrierii
    28.02.2016
    Locație
    Piatra Neamț
    Vârstă
    44
    Postări
    902
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 6 h 31 m
    Timp online pe zi
    48 m
    Reputație
    1222
    Amariei Vasile Lucian -Piatra Neamț-incepatori
    Nittaku Acoustic
    FH Tenergy 05
    BH Rakza 7 soft

  10. Îmi place darksideofthemoon le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui Bubucrys
    Data înscrierii
    28.02.2016
    Locație
    Piatra Neamț
    Vârstă
    44
    Postări
    902
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 6 h 31 m
    Timp online pe zi
    48 m
    Reputație
    1222
    Kurennoi Andrei- Moldova- Avansati
    Nittaku Acoustic
    FH Tenergy 05
    BH Rakza 7 soft

  12. Îmi place darksideofthemoon le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    senior

    Data înscrierii
    09.06.2015
    Locație
    vatra dornei
    Vârstă
    51
    Postări
    347
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 14 h 40 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    478
    badaluta marian si boicu gabriel-avansati,hagatis andrei,georgiu dragos si firu marian-elite,toti din vatra dornei.

  14. Mulțumesc Bubucrys, darksideofthemoon au mulțumit pentru mesaj
  15. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui Bubucrys
    Data înscrierii
    28.02.2016
    Locație
    Piatra Neamț
    Vârstă
    44
    Postări
    902
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 6 h 31 m
    Timp online pe zi
    48 m
    Reputație
    1222
    Terente Cătălin-incepatori-Piatra neamt
    Nittaku Acoustic
    FH Tenergy 05
    BH Rakza 7 soft

  16. Mulțumesc darksideofthemoon au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    senior

    Data înscrierii
    07.06.2013
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    47
    Postări
    267
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 10 h 49 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    832
    Se înscriu Ciuca Sorin, Plamada Lucian, Macovei Cristi şi Nicu Constantin, din Iași, la open.
    Mult succes organizatorilor și tuturor participanților!

  18. Mulțumesc Bubucrys, darksideofthemoon au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy, marian oancea, Lucian Plamada le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui Bubucrys
    Data înscrierii
    28.02.2016
    Locație
    Piatra Neamț
    Vârstă
    44
    Postări
    902
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 6 h 31 m
    Timp online pe zi
    48 m
    Reputație
    1222
    Savina Dan- incepatori Piatra Neamț
    Nittaku Acoustic
    FH Tenergy 05
    BH Rakza 7 soft

  20. Îmi place marian oancea, darksideofthemoon le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui Bubucrys
    Data înscrierii
    28.02.2016
    Locație
    Piatra Neamț
    Vârstă
    44
    Postări
    902
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 6 h 31 m
    Timp online pe zi
    48 m
    Reputație
    1222
    Ungureanu Adrian-incepatori Piatra Neamț
    Nittaku Acoustic
    FH Tenergy 05
    BH Rakza 7 soft

  22. Îmi place marian oancea, darksideofthemoon le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    senior

    Data înscrierii
    05.09.2012
    Locație
    Tecuci, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    409
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    55 z 17 h 6 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    1603
    Munteanu Octavian Tecuci Elite
    Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

  24. #13
    senior
    Avatarul lui mariomoro
    Data înscrierii
    17.12.2011
    Locație
    suceava
    Postări
    628
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 3 h 33 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    727
    Morosan Marian - open

    Sofian Corneliu - open

    Lucic Corneliu - avansati

    Toti din Suceava

  25. Mulțumesc Bubucrys, darksideofthemoon au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea, Brulea Petre, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  26. #14
    maestru
    Avatarul lui marian oancea
    Data înscrierii
    05.01.2014
    Locație
    Bacau
    Vârstă
    42
    Postări
    1.089
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 2 h 17 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    2021
    Oancea Marian, din Bacau, la open
    Nittaku Septear
    FH - Rakza 7
    BH - Rakza 7

  27. Mulțumesc Bubucrys au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy, darksideofthemoon, shogun, halbedelmc le-a plăcut acest mesaj
  28. #15
    cadet
    Avatarul lui DEMMYS
    Data înscrierii
    22.04.2012
    Locație
    BACAU
    Vârstă
    59
    Postări
    41
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 22 h 14 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    104
    Daniel Butacu - Incepatori - Bacau

  29. Mulțumesc Bubucrys au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place darksideofthemoon, marian oancea, halbedelmc le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Petrodava", Piatra Neamț - 13.04.2019
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 301
    Ultimul post: 16.04.2019, 18:22
  2. Turneu B "Cupa Pietricica", Piatra Neamț - 02.12.2018
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 54
    Ultimul post: 03.12.2018, 21:14
  3. Turneu B "Cupa Pietricica", Piatra Neamț - 06.10.2018
    De darksideofthemoon în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 76
    Ultimul post: 07.10.2018, 21:37
  4. Turneu B "Cupa Petrodava", Piatra Neamț - 20.01.2018
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 166
    Ultimul post: 25.01.2018, 14:12
  5. Turneu B "Cupa Petrodava", Piatra Neamț - 26.08.2017
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 137
    Ultimul post: 31.08.2017, 23:18

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •