tt-shop.ro 468x60 2vivasportshop.ro 2 468x60pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 20 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 288

Subiect: "Zilele Orașului", Vălenii de Munte - 05.05.2018

  1. #1
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.883
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 14 h 14 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    7017

    "Zilele Orașului", Vălenii de Munte - 05.05.2018

    TURNEU A - ZILELE ORASULUI Valenii de Munte, Sambata 05.05.2018, A+O+E

    LOCALITATEA: Valenii de Munte, Prahova;

    DATA: Sâmbătă 05.05.2018;

    CATEGORII: Elite+Open + Amatori;

    ORA DE ÎNCEPERE:
    AMATORI - 08:15 - 09:15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    OPEN si ELITE - 12:15 - 13:15 – validare înscrieri, la 13:30 încep meciurile;

    SALA:
    Sala de Sport Stelian Manolescu. Bulevardul Nicolae Iorga, in Piata Garii;

    INDICAȚII DE ACCES:






    LOGISTICĂ: 16 mese aprobate ITTF, mingi plastic
    Andro Speedball 3S 40+***;

    SPAȚIU DE JOC: 800 mp;

    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet

    FACILITĂȚI: Vestiare

    ASISTENȚĂ MEDICALĂ: asistent Ionut Voicu, colegul nostru, care vi fi prezent la sala cu trusa medicala

    TAXA: adulți 30 Lei, copii 15 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi donați în contul AmaTur;

    Se asigură: apă plată – 2 litri si cafea
    MASA – contra cost, in incinta salii, pe baza de comanda;


    MATERIALE DE PREMIERE:

    Locurile 1-4 – cupe/medalii/diplome;


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:

    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 03.05.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza personele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC***:

    Amatori (ora incepere turneu 9:30):

    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 20;
    - Număr maxim de participanţi: 66;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5, 6 sau 7 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 sau 3 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1342;
    - Tablou eliminatoriu;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;

    Open (ora incepere turneu 13:30):
    - Participă jucătorii cu MP intre 20 si 29,99 precum si jucatorii amatori cu MP 10-20 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 42;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 (5) jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 sau 3 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1342;
    - Tablou eliminatoriu;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;

    Elite (ora incepere turneu 13:30):
    - Participă jucătorii cu MP mai mare de 30 precum si jucatorii cu MP 20-26.99 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la Elite), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 24;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 (5) jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 sau 3 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1342;
    - Tablou eliminatoriu;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;

    *** In functie de dinamica inscrierilor organizatorii isi rezerva dreptul de a face permutari (ora de incepere, locuri alocate) intre categorii, acestea urmand a fi anuntate in timp util, pana Joi 03.05.2018, ora 22:00;


    ORGANIZATOR:

    - Valentin Soare tel.
    0766 454264

    ORGANIZATOR TEHNIC:

    - Bogdan Visan tel. 0729 983 041


    ECHIPAMENT:

    George Durdun - reprezentant Andro, Der Materialspezialist, DHS si Adidas - va fi prezent la turneu cu un stand bogat de echipamente si materiale de tenis de masa.




    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro


    CAZARE:
    Pentru participantii care doresc sa cunoasca mai bine zona, precum si pentru cei care doresc sa deguste dupa turneu renumita licoare din zona Teleajenului, recomandam rezervarea unei camere din timp, camerele fiind de obicei ocupate.
    Hotelul Capitol 0244281965, Pensiunea Vera si Livia 0762423262/0729023989 si Hotel Ciucas 0244280425 pot fi gazde ospitaliere.



    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 04.05.2018 la 23:39.

  2. #2
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.883
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 14 h 14 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    7017
    Inscrieri Amatori - on 05.05.2018 at 9:47:57

    1. Corbu Darius, Valenii de Munte, 264 - 19,47 - A
    2. Trocan Alexa, Mioveni, 507 - 19,18 - AF
    3. Alexandru Marius, Bucuresti, 244 - 18,77 - A
    4. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 240 - 18,61 - A
    5. Ilie Octavian Marius, Brasov, 235 - 18,27 - A
    6. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 337 - 18,22 - A
    7. Trocan Nicolae, Mioveni, 498 - 18 - AW
    8. Cocolos Alexandru, Bucuresti, 1088 - 17,6 - A
    9. Plaiasu Ion, Plopeni, 289 - 17,2 - A
    10. Loghin Florin, Brasov, 299 - 16,93 - A
    11. Docan Cristian, Bucuresti, 317 - 16,54 - A
    12. Piperea Florin, Campina, 1052 - 16,5 - A
    13. Codreanu Laurentiu, Buzau, 1178 - 16,37 - A
    14. Sdranca Mircea, Ploiesti, 459 - 16,3 - A
    15. Stoica Mihai, Mioveni, 471 - 16,23 - AW
    16. Ene Florin, Ploiesti, 1410 - 16,2 - A
    17. Kis Istvan, Brasov, 359 - 16,17 - AW
    18. Marin Floricel, Brasov, 1059 - 16,15 - AW
    19. Marin Iulian, Campina, 1253 - 16 - AW
    20. Panait Genu, Teisani, 1932 - 16 - A
    21. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 447 - 15,81 - A
    22. Rusea Gheorghe, Breaza, 332 - 15,76 - A
    23. Bivolaru Stelian, Targoviste, 424 - 15,7 - A
    24. Constantin Cristina, Bucuresti, 426 - 15,57 - AF
    25. Oancea Vasile, Buzau, 568 - 15,56 - A
    26. Cristescu Cristian, Bucuresti, 422 - 15,55 - AW
    27. Sursilov Constantin, Bucuresti, 356 - 15,51 - A
    28. Banuta Dumitru, Ploiesti, 401 - 15,42 - A
    29. Nitu Serban, Paulesti, 385 - 15,13 - A
    30. Pop Alexandru, Campina, 1850 - 15 - A
    31. Dinu Adrian, Darmanesti, 409 - 14,73 - A
    32. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 596 - 14,68 - A
    33. Botoc Ovidiu, Ploiesti, 765 - 14,04 - A
    34. Darjan Daniel, Brasov, 566 - 13,79 - A
    35. Visan Victor, Slobozia, 974 - 13,63 - A
    36. Franculescu Marius, Sinaia, 1574 - 13,5 - A
    37. Movileanu Neculae, Brasov, 606 - 13,26 - A
    38. Parvu Nicolae, Cornu, 947 - 13,25 - A
    39. Panait Constantin, Mizil, 563 - 13,06 - A
    40. Dogaru Bianca, Baicoi, 1242 - 13 - AF
    41. Petrache Codrut, Breaza, 1535 - 13 - A
    42. Vajeu Ionut, Busteni, 718 - 12,72 - A
    43. Olareanu Madalina, Ramnicu Sarat, 1187 - 10,6 - AF
    44. Carjan Dumitru, Bucuresti, 698 - 10,38 - AW
    45. Mircescu Alexandru, Breaza, 1628 - 10,2 - A
    46. Rosoga Ana, Constanta, 659 - 9,24 - IF
    47. Enciu Marcel, Bucuresti, 782 - 8,91 - IW
    48. Matei Mircea, Targoviste, 980 - 8,38 - I
    49. Eparu Leontin, Ploiesti, 1050 - 7,4 - I
    50. Eparu Matei, Ploiesti, 965 - 7,38 - IJ
    51. Sterczer Sandor, Sanzieni, 889 - 7,33 - I
    52. Huidu Stefan, Valenii de Munte, 2504 - 7 - IJ
    53. Lazar Alin, Breaza, 1341 - 6,75 - I
    54. Popovici Mircea, Caracal, 1426 - 6,6 - I
    55. Grumeza Lucian, Bucuresti, 1473 - 6,6 - I
    56. Marinescu Nelu, Targoviste, 1550 - 6,3 - I
    57. Ienasoae Dragos, Bucuresti, 1245 - 6,2 - I
    58. Moraru Cristina, Breaza, 2170 - 6 - IF
    59. Babes Razvan, Brasov, 2284 - 6 - I
    60. Bardas Viorel, Ploiesti, 1697 - 5,75 - IW
    61. Sterczer Zalan, Sanzieni, 1401 - 5,63 - I
    62. Pal Abel, Sfantu Gheorghe, 1438 - 5,43 - I
    63. Irimia Marian, Ploiesti, 1203 - 5,37 - I
    64. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1221 - 4,25 - I
    65. Balbaie Madalin, Baicoi, 5002 - 0 - A
    66. Cretu Maxim, Brasov, 5003 - 0 - A


    Absenti nemotivati:
    - Pascu Cristian
    - Florea Bogdan



    Inscrieri Open - on 05.05.2018 at 21:04:12

    1. Padurariu Costel, Brasov, 62 - 29,37 - O
    2. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 443 - 29,33 - O
    3. Ivan Valentin, Campina, 88 - 29,13 - O
    4. Pitac Ovidiu, Brasov, 740 - 29 - OW
    5. Mostovoi Andrei, Campina, 418 - 28,68 - OW
    6. Bivolaru Marius, Ploiesti, 66 - 28,41 - O
    7. Diaconescu Lucian, Targoviste, 198 - 28,25 - O
    8. Mitrea Silviu, Navodari, 65 - 27,99 - OW
    9. Dena Corneliu, Giurgiu, 82 - 27,84 - OW
    10. Laur Boro, Sinaia, 612 - 27,77 - O
    11. Marian Bogdan, Ploiesti, 75 - 27,29 - OW
    12. Antal Denes, Brasov, 81 - 26,69 - OW
    13. Sorescu Mircea, Paulesti, 191 - 26,43 - O
    14. Darmaz Ion, Targoviste, 90 - 26,27 - OW
    15. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 160 - 26,1 - O
    16. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 182 - 26,1 - O
    17. Avram Nicolae, Nedelea, 99 - 26,06 - O
    18. Miron Liviu, Campina, 577 - 25,93 - O
    19. Demeny Zoltan, Brasov, 101 - 25,61 - O
    20. Voicu Ionut, Ploiesti, 263 - 25,48 - O
    21. Sarbu Dan, Ploiesti, 106 - 24,8 - OW
    22. Pascu Razvan, Magureni, 310 - 24,28 - O
    23. Dima Victor, Azuga, 457 - 23,75 - O
    24. Babus Liviu, Ploiesti, 205 - 23,63 - O
    25. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 373 - 23,63 - O
    26. Pralea Marius Dan, Botosani, 139 - 23,49 - O
    27. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 143 - 23,45 - O
    28. Brulea Petre, Paulesti, 176 - 23,33 - OW
    29. Nitescu Horia, Ploiesti, 572 - 23,33 - O
    30. Bacanu Paulian, Brasov, 726 - 23,03 - O
    31. Craciun David Mihai, Bucuresti, 166 - 22,49 - OJ
    32. Pantelimon Andi, Bucuresti, 192 - 22,47 - O
    33. Stefan Patrick, Brasov, 236 - 21,88 - O
    34. Potarniche Bianca, Buzau, 250 - 21,68 - OJF
    35. Matei Mirel, Brasov, 636 - 21,67 - O
    36. Popa Mircea, Brasov, 280 - 21,53 - OW
    37. Viciu Dragos, Pitesti, 365 - 21,36 - OW
    38. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 177 - 20,86 - OW
    39. Retegan Cosmin, Plopeni, 348 - 20,5 - O
    40. Soare Valentin, Valenii de Munte, 2354 - 18 - AW
    41. Anita Dorel, Brasov, 2132 - 16 - A
    42. Nicolae Andrei, Ploiesti, 2921 - 11 - A


    Fara absenti nemotivati.


    Inscrieri Elite - on 05.05.2018 at 21:05:13

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti, 3 - 46,17 - EL
    2. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44,53 - EL
    3. Durdun George, Bucuresti, 184 - 43,8 - E
    4. Varbanescu Petre, Giurgiu, 248 - 39,84 - EL
    5. Ropotan Iulian, Bucuresti, 138 - 39,28 - E
    6. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 7 - 37,53 - E
    7. Iancu George, Ploiesti, 13 - 36,36 - EW
    8. Buzatu Vasile, Buftea, 29 - 35,95 - EW
    9. Grigore Alexandru, Campina, 23 - 34,79 - E
    10. Bardocz Szilard, Capeni, 53 - 34,33 - E
    11. Vlase Gheorghe, Slobozia, 36 - 33,89 - E
    12. Anghel Catalin, Giurgiu, 343 - 33,8 - E
    13. Hutanu Alin, Brasov, 257 - 33,53 - E
    14. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 51 - 33,37 - EW
    15. Neagoe Costin, Bucuresti, 83 - 33,28 - E
    16. Leolea Andrei, Constanta, 89 - 32,43 - EW
    17. Boraciu Claudiu, Urziceni, 92 - 31,73 - E
    18. Dracea Gabriel, Sinaia, 307 - 31,04 - E
    19. Teodorescu Sandica, Ramnicu Sarat, 362 - 30,5 - ELF
    20. Pascal Raul, Targoviste, 287 - 30 - E
    21. Fratea Aurel, Constanta, 59 - 29,79 - OW
    22. Mihaila Nicolae, Breaza, 72 - 27,67 - O
    23. Voin Doru, Bucuresti, 202 - 25,95 - O
    24. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 591 - 20 - O


    Fara absenti nemotivati.
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 05.05.2018 la 21:05.

  3. #3
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.883
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 14 h 14 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    7017
    Clasament Amatori

    1. Plaiasu Ion - Plopeni
    2. Trocan Nicolae - Mioveni
    3 -- 4
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Panait Genu - Teisani
    5 -- 8
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Botoc Ovidiu - Ploiesti
    Trocan Alexa - Mioveni
    9 -- 16
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Pop Alexandru - Campina
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Cocolos Alexandru - Bucuresti
    Loghin Florin - Brasov
    Darjan Daniel - Brasov
    Stoica Mihai - Mioveni
    17 -- 20
    Sdranca Mircea - Ploiesti
    Olareanu Madalina - Ramnicu Sarat
    Ene Florin - Ploiesti
    Panait Constantin - Mizil
    21 -- 31 1v gr.sup.
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Docan Cristian - Bucuresti
    Piperea Florin - Campina
    Marin Iulian - Campina
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Oancea Vasile - Buzau
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Nitu Serban - Paulesti
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Visan Victor - Slobozia
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    32 -- 40 0v gr.sup.
    Kis Istvan - Brasov
    Marin Floricel - Brasov
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Ipate Virgil - Valenii de Munte
    Movileanu Neculae - Brasov
    Dogaru Bianca - Baicoi
    Matei Mircea - Targoviste
    Balbaie Madalin - Baicoi
    41 -- 43 3v gr.inf.
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Franculescu Marius - Sinaia
    Mircescu Alexandru - Breaza
    44 -- 47 2v gr.inf.
    Parvu Nicolae - Cornu
    Petrache Codrut - Breaza
    Vajeu Ionut - Busteni
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    48 -- 56 1v gr.inf.
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Rosoga Ana - Constanta
    Eparu Matei - Ploiesti
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Popovici Mircea - Caracal
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Moraru Cristina - Breaza
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    57 -- 66 0v gr.inf.
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Eparu Leontin - Ploiesti
    Huidu Stefan - Valenii de Munte
    Lazar Alin - Breaza
    Ienasoae Dragos - Bucuresti
    Babes Razvan - Brasov
    Bardas Viorel - Ploiesti
    Pal Abel - Sfantu Gheorghe
    Irimia Marian - Ploiesti
    Cretu Maxim - Brasov



    Clasament Open

    1. Stanciulescu Bogdan - Brasov
    2. Soare Valentin - Valenii de Munte
    3 -- 4
    Darmaz Ion - Targoviste
    Retegan Cosmin - Plopeni
    5 -- 8
    Pascu Razvan - Magureni
    Voicu Ionut - Ploiesti
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Brulea Petre - Paulesti
    9 -- 14
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Avram Nicolae - Nedelea
    Dena Corneliu - Giurgiu
    15 -- 24 1v gr.sup.
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Mitrea Silviu - Navodari
    Antal Denes - Brasov
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Demeny Zoltan - Brasov
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Stefan Patrick - Brasov
    Potarniche Bianca - Buzau
    25 -- 28 0v gr.sup.
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Mostovoi Andrei - Campina
    Laur Boro - Sinaia
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    29 -- 2v gr.inf.
    Popa Mircea - Brasov
    30 -- 37 1v gr.inf.
    Padurariu Costel - Brasov
    Ivan Valentin - Campina
    Babus Liviu - Ploiesti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Bacanu Paulian - Brasov
    Matei Mirel - Brasov
    Viciu Dragos - Pitesti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    38 -- 42 0v gr.inf.
    Miron Liviu - Campina
    Dima Victor - Azuga
    Nitescu Horia - Ploiesti
    Anita Dorel - Brasov
    Nicolae Andrei - Ploiesti



    Clasament Elite

    1. Durdun George - Bucuresti
    2. Lukasz Klimas - Ploiesti
    3 -- 4
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Buzatu Vasile - Buftea
    5 -- 8
    Bardocz Szilard - Capeni
    Boraciu Claudiu - Urziceni
    Fratila Robert - Filipestii de Targ
    Varbanescu Petre - Giurgiu
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Iancu George - Ploiesti
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Hutanu Alin - Brasov
    Leolea Andrei - Constanta
    Pascal Raul - Targoviste
    17 -- 21 2v gr.inf.
    Grigore Alexandru - Campina
    Fratea Aurel - Constanta
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Voin Doru - Bucuresti
    Cudalbu Ciprian - Ploiesti
    22 -- 1v gr.inf.
    Anghel Catalin - Giurgiu
    23 -- 24 0v gr.inf.
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 06.05.2018 la 00:13.

  4. Mulțumesc Antal Denes, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  5. #4
    senior
    Avatarul lui patrickstefan125
    Data înscrierii
    26.01.2018
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    16
    Postări
    384
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 20 h 3 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    682
    Stefan Patrick-Open,Brasov
    Multumesc!

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  6. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  7. #5
    senior
    Avatarul lui patrickstefan125
    Data înscrierii
    26.01.2018
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    16
    Postări
    384
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 20 h 3 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    682
    Darjan Daniel-Avansati,Brasov


    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  8. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  9. #6
    senior

    Data înscrierii
    12.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    37
    Postări
    199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 14 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    500
    Demeny Zoltan...open, Popa Mircea...open, Costel Padurariu...open, Antal Denes...open si Marin Floricel...avansati...toti din Brasov

  10. #7
    junior
    Avatarul lui Pascu Razvan
    Data înscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Magureni
    Vârstă
    32
    Postări
    125
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 13 h 57 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    534
    Pascu Răzvan la Open din Magureni.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  11. #8
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    523
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 10 h 17 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    1711
    Sursilov Constantin - Bucuresti - Avansati

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  12. #9
    senior
    Avatarul lui spintactic
    Data înscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    236
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 16 h 27 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    846
    Buna ziua,

    Alexandru Marius, avansati - Bucuresti.

    Multumesc.

  13. #10
    maestru

    Data înscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vârstă
    54
    Postări
    1.001
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 12 h 14 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4179
    Rusea Gheorghe -Breaza - amatori

  14. Mulțumesc Bogdan V, patrickstefan125 au mulțumit pentru mesaj
  15. #11
    senior

    Data înscrierii
    11.09.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    25
    Postări
    238
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 15 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    498
    Neagoe Costin -Bucuresti- Elite

  16. #12
    maestru

    Data înscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vârstă
    54
    Postări
    1.001
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 12 h 14 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4179
    Botoc Ovidiu- Ploiesti- amatori

  17. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  18. #13
    senior

    Data înscrierii
    12.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    37
    Postări
    199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 14 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    500
    Kis Istvan...avansati...Brasov

  19. #14
    senior

    Data înscrierii
    05.07.2012
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    57
    Postări
    831
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    3244
    Sarbu Dan, Ploiesti, Open

  20. #15
    maestru

    Data înscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vârstă
    54
    Postări
    1.001
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 12 h 14 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4179
    Ivan Valentin -Campina - Open

Subiecte similare

  1. Turneu A "Zilele Orașului", Vălenii de Munte - 04.05.2019
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 276
    Ultimul post: 15.08.2019, 23:48
  2. Turneu A "Serbările Toamnei", Vălenii de Munte - 27.10.2018
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 366
    Ultimul post: 29.10.2018, 11:01
  3. Turneu A "Zilele Orașului", Fălticeni - 21.07.2018
    De cata_60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 186
    Ultimul post: 24.07.2018, 15:02
  4. Turneu A "Serbările Toamnei", Vălenii de Munte - 28.10.2017
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 276
    Ultimul post: 29.10.2017, 17:02
  5. Răspunsuri: 252
    Ultimul post: 08.05.2017, 13:59

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •