Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Concurs doctori Brăila- 28 apr 2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Concurs doctori Brăila- 28 apr 2018

    Salutare, am incercat sa pun ieri sau alaltaieri un mesaj pe tema asta, dar vad ca NU a aparut.

    Despre ce este vorba? Incercam sa facem un concurs de tenis de masă pentru doctori (si asistenti, sa nu credeti ca facem pe nebunii) sambata viitoare, 28 aprilie, la sala Lipan, pe strada Stefan cel Mare. Am vorbit cu o serie de potential participanti, plus, evident, cu Doru Lipan, este posibil sa jucam incepand de la ora 13.30 asa ca va asteptam cu drag.

    Se va juca cu grupe inferioare, urmate de dublu knock-out, ca sa nu se supere nimeni ca a jucat prea devreme cu mine Intentionam sa-l introducem ca un concurs de categorie B AMATUR.

    Avand in vedere timpul relativ redus, de data asta nu avem pretentii de campionat national, dar tare as vrea sa putem organiza un astfel de concurs cu toti medicii si asistentii medicali din tara, eventual la București sau in alt loc accesibil pentru cat mai multi, posibil peste cateva luni. Pana atunci, sper ca macar cei din zona Brăila- Galați sa poata fi prezenti...

    Revin cu amanunte si cu lista de inscrieri pe masura ce mai apar amanunte.
    Iulian Toma

  • #2
    Toate bune si frumoase, mai puțin partea cu "categorie B AmaTur". Din păcate, exist?nd o restricție ce ține de diploma existentă la CV, nu se va putea puncta în AmaTur.
    Totuși, nu numai punctele AmaTur ne aduc în fața mesei de tenis, așa că vă doresc mult succes!
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      Revin cu lista partiala de participanti, care sper sa creasca:
      DOCTORI:
      1. Toma Iulian
      2. Pavel Nicolae
      3. Vulpe Gheorghe
      4. Meirosu Georgel

      ASISTENTI;
      1. Vasile Marian
      2. Constantin Anghelus
      3. Tihan Silviu
      4. Grigore Iulian

      Lista ramane deschisa... Revin pe masura ce mai am raspunsuri (pozitive, sper)
      Iulian Toma

      Comentariu


      • #4
        Iar n-ai adversar pe masura valorii tale.Daca faci concursul pe tara,sa zicem la BUCURESTI,vin sa te mai "ung"pe la articulatii.Adica sa-ti acord o revansa de la ultimul nostru meci jucat tot la BUCURESTI la TOP TENIS ARENA.Pe curand.
        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

        Comentariu


        • #5
          Asta este si intentia mea, sa facem unul pentru toata lumea, cumva prin vara, preferabil prin Buc. In sfarsitul lui iunie avem la Buc un concurs de tenis de camp, deja am facut niscaiva vorbe in acest sens. Evident, daca reusim ceva serios, punem mesaj. DACA MAI ESTE CAREVA DISPUS SA SE IMPLICE... asteptam cu drag.

          Pana atunci, am propus sa facem unul local in Brăila, sa incercam sa adunam cat de cat lumea, sa clintim cumva lucrurile.
          Iulian Toma

          Comentariu


          • #6
            Lista se mareste, sper tot mai mult:

            DOCTORI:
            1. Toma Iulian
            2. Pavel Nicolae
            3. Vulpe Gheorghe
            4. Meirosu Georgel
            5. Ene Costica
            6. Chiscop Stefan

            ASISTENTI;
            1. Vasile Marian
            2. Constantin Anghelus
            3. Tihan Silviu
            4. Grigore Iulian
            5. Mosescu Adrian
            Iulian Toma

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X