vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 324

Subiect: "Cupa Orasului Baicoi" - Baicoi, 12.05.2018

  1. #1
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.887
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 15 h 51 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    7017

    "Cupa Orasului Baicoi" - Baicoi, 12.05.2018

    TURNEU A - Cupa Orasului Baicoi, Sambata 12.05.2018, A+O+E

    LOCALITATEA: Baicoi, Prahova;

    DATA: Sâmbătă 12.05.2018;

    CATEGORII: Amatori + Open + Elite;

    ORA DE ÎNCEPERE:
    AMATORI - 08:15 - 09:15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    OPEN si ELITE - 12:15 - 13:15 – validare înscrieri, la 13:30 încep meciurile;

    SALA:
    Sala de Sport a Orasului Baicoi, in Parcul Schelei Baicoi, Strada Republicii nr. 10

    INDICAȚII DE ACCES:

    1. Din directia Bucuresti: DN1 Ploiesti - Brasov, dupa Metro a patra intrare la dreapta, catre Baicoi (aproximativ 15 km); la aproximativ 1,5 km, pe partea dreapta, se afla Sala de Sport, in Parcul Schelei Baicoi
    2. Din directia Brasov: DN1 Brasov - Ploiesti, dupa ce se trece de localitatea Banesti, la aproximativ 13 km prima intrare la stanga catre orasul Baicoi; la aproximativ 1,5 km, pe partea dreapta, se afla Sala de Sport, in Parcul Schelei Baicoi




    LOGISTICĂ: 18 mese aprobate ITTF, mingi plastic
    Andro Speedball 3S 40+***;

    SPAȚIU DE JOC: 800 mp;

    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet

    FACILITĂȚI: Vestiare

    ASISTENȚĂ MEDICALĂ: asistent Ionut Voicu, colegul nostru, care vi fi prezent la sala cu trusa medicala

    TAXA: adulți 30 Lei, copii 15 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi donați în contul AmaTur;


    Se asigură: apă plată – 2 litri



    MATERIALE DE PREMIERE:

    Locurile 1 - 4: cupe/medalii/diplome;


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:

    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 10.05.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza personele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC***:

    Amatori (ora incepere turneu 9:30)
    :
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 20;
    - Număr maxim de participanţi: 78;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5, 6 sau 7 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 sau 3 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1342;
    - Tablou eliminatoriu;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;

    Open (ora incepere turneu 13:30):
    - Participă jucătorii cu MP intre 20 si 29,99 precum si jucatorii amatori cu MP 10-20 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 36;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 (5) jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 sau 3 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1342;
    - Tablou eliminatoriu;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;

    Elite (ora incepere turneu 13:30):
    - Participă jucătorii cu MP mai mare de 30 precum si jucatorii cu MP 20-26.99 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la Elite), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 36;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 (5) jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 sau 3 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1342;
    - Tablou eliminatoriu;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;

    *** In functie de dinamica inscrierilor organizatorii isi rezerva dreptul de a face permutari (ora de incepere, locuri alocate) intre categorii, acestea urmand a fi anuntate in timp util, pana Joi 10.05.2018, ora 22:00;


    ORGANIZATOR:

    - Lucian Bozga tel.
    0787 809 267

    ORGANIZATOR TEHNIC:

    - Bogdan Visan tel. 0729 983 041


    ECHIPAMENT:

    La acest Turneu sunt invitati sa participe toti furnizorii de echipament sportiv!

    Primul pe lista este:
    George Durdun - reprezentant Andro, Der Materialspezialist, DHS si Adidas - va fi prezent la turneu cu un stand bogat de echipamente si materiale de tenis de masa.




    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro


    Urmatorul furnizor de echipament sportiv care va fi prezent cu un stand bogat de produse este Vivasport:

    VIVASPORT - Tibi Tanase
    http://www.vivasportshop.ro



    Va asteptam cu drag!
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 06.05.2018 la 14:52.

  2. #2
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.887
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 15 h 51 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    7017
    Inscrieri Amatori - on 12.05.2018 at 9:50:57

    1. Corbu Darius, Valenii de Munte, 265 - 19,47 - A
    2. Alexandru Marius, Bucuresti, 245 - 18,77 - A
    3. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 241 - 18,61 - A
    4. Ilie Octavian Marius, Brasov, 236 - 18,27 - A
    5. Tutoveanu Razvan, Brasov, 406 - 18,17 - A
    6. Dinu Cristian, Mizil, 662 - 18,03 - A
    7. Grama Mihai, Azuga, 512 - 17,82 - AW
    8. Cocolos Alexandru, Bucuresti, 1088 - 17,6 - A
    9. Cucu Cristin, Targoviste, 329 - 17,58 - AW
    10. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 360 - 17,44 - A
    11. Campean Adrian, Bucuresti, 1020 - 17 - A
    12. Loghin Florin, Brasov, 299 - 16,93 - A
    13. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 1490 - 16,8 - A
    14. Panait Adrian, Braila, 436 - 16,55 - AW
    15. Docan Cristian, Bucuresti, 317 - 16,54 - A
    16. Piperea Florin, Campina, 1052 - 16,5 - A
    17. Codreanu Laurentiu, Buzau, 1178 - 16,37 - A
    18. Stoica Mihai, Mioveni, 471 - 16,23 - AW
    19. Ene Florin, Ploiesti, 1410 - 16,2 - A
    20. Kis Istvan, Brasov, 359 - 16,17 - AW
    21. Marin Iulian, Campina, 1253 - 16 - AW
    22. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 1505 - 16 - A
    23. Panait Genu, Teisani, 1932 - 16 - A
    24. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 447 - 15,81 - A
    25. Ciky Cornel, Fagaras, 479 - 15,79 - AW
    26. Rusea Gheorghe, Breaza, 332 - 15,76 - A
    27. Constantin Cristina, Bucuresti, 426 - 15,57 - AF
    28. Sursilov Constantin, Bucuresti, 356 - 15,51 - A
    29. Coclea Ionel, Braila, 456 - 15,45 - AW
    30. Banuta Dumitru, Ploiesti, 401 - 15,42 - A
    31. Nitu Serban, Paulesti, 385 - 15,13 - A
    32. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 1502 - 15,1 - A
    33. Irimia Madalin, Baicoi, 1366 - 15 - A
    34. Pop Alexandru, Campina, 1850 - 15 - A
    35. Dinu Adrian, Darmanesti, 409 - 14,73 - A
    36. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 596 - 14,68 - A
    37. Serban Marius, Bucuresti, 851 - 14,58 - A
    38. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 564 - 14,43 - A
    39. Georgescu Vlad, Bucuresti, 671 - 14,08 - A
    40. Mihu Florin, Pitesti, 555 - 13,51 - A
    41. Acriva Marian, Mizil, 672 - 13,5 - A
    42. Covataru Loredan, Brasov, 1414 - 13,5 - A
    43. Movileanu Neculae, Brasov, 606 - 13,26 - A
    44. Parvu Nicolae, Cornu, 947 - 13,25 - A
    45. Panait Constantin, Mizil, 563 - 13,06 - A
    46. Dogaru Bianca, Baicoi, 1242 - 13 - AF
    47. Marica Dan, Brasov, 869 - 12,8 - A
    48. Vajeu Ionut, Busteni, 718 - 12,72 - A
    49. Banciu George, Constanta, 1617 - 12 - A
    50. Dumitrescu Sorin, Brasov, 1006 - 11,33 - A
    51. Carjan Dumitru, Bucuresti, 698 - 10,38 - AW
    52. Huica Petre, Bucuresti, 736 - 8,94 - I
    53. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 938 - 8,85 - I
    54. Ion Nelu, Mioveni, 915 - 8,83 - I
    55. Tanase Claudiu, Giurgiu, 1421 - 8,57 - I
    56. Pascu Cristian, Ploiesti, 1363 - 8,5 - I
    57. Matei Mircea, Targoviste, 980 - 8,38 - I
    58. Malene Petru, Fagaras, 804 - 7,93 - I
    59. Cotet Nicolae, Braila, 1143 - 7,84 - I
    60. Popescu Adrian, Valcanesti, 2662 - 7 - I
    61. Serban Aurel, Fagaras, 1333 - 6,8 - I
    62. Grumeza Lucian, Bucuresti, 1473 - 6,6 - I
    63. Marinescu Nelu, Targoviste, 1550 - 6,3 - I
    64. Ienasoae Dragos, Bucuresti, 1245 - 6,2 - I
    65. Radulescu Catalin, Ploiesti, 2215 - 6 - IH
    66. Cazacu Razvan, Busteni, 2629 - 6 - I
    67. Bardas Viorel, Ploiesti, 1697 - 5,75 - IW
    68. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 3726 - 5 - I
    69. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1221 - 4,25 - I
    70. Radu Sergiu, Comarnic, 3887 - 4 - I
    71. Negrea Bogdan, Moreni, 1454 - 0 - A
    72. Craciun Laurentiu, Moreni, 1765 - 0 - A
    73. Dima Mihai, Moreni, 2184 - 0 - A
    74. Caranfilian Migo, Bucuresti, 3363 - 0 - A
    75. Grigore Marian, Cocorastii Mislii, 3778 - 0 - A
    76. Balbaie Madalin, Baicoi, 5001 - 0 - A
    77. Coman Emil, Breaza, 5002 - 0 - A
    78. Zanogeanu Florin, Cocarastii Mislii, 5003 - 0 - A


    Fara absenti nemotivati.




    Inscrieri Open - on 12.05.2018 at 15:36:07

    1. Istrate Cristian, Bucuresti, 58 - 29,69 - OW
    2. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 443 - 29,33 - O
    3. Ivan Valentin, Campina, 88 - 29,13 - O
    4. Bivolaru Marius, Ploiesti, 67 - 28,41 - O
    5. Migea Cornel, Sibiu, 98 - 28,3 - OW
    6. Dena Corneliu, Giurgiu, 82 - 27,84 - OW
    7. Mihaila Nicolae, Breaza, 72 - 27,67 - O
    8. Marian Bogdan, Ploiesti, 75 - 27,29 - OW
    9. Vladoiu Gelu, Brasov, 103 - 26,9 - OW
    10. Salariu Adrian, Buftea, 147 - 26,82 - O
    11. Sorescu Mircea, Paulesti, 192 - 26,43 - O
    12. Darmaz Ion, Targoviste, 90 - 26,27 - OW
    13. Avram Nicolae, Nedelea, 100 - 26,06 - O
    14. Gaitan Tiberiu, Braila, 200 - 26,03 - OW
    15. Demeny Zoltan, Brasov, 102 - 25,61 - O
    16. Petrov Dan, Bucuresti, 97 - 25,53 - OW
    17. Sarbu Dan, Ploiesti, 107 - 24,8 - OW
    18. Cobeanu Marius, Breaza, 714 - 24,5 - O
    19. Stancalie Doru, Craiova, 131 - 24,47 - OW
    20. Pascu Razvan, Magureni, 310 - 24,28 - O
    21. Dima Victor, Azuga, 457 - 23,75 - O
    22. Babus Liviu, Ploiesti, 206 - 23,63 - O
    23. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 144 - 23,45 - O
    24. Bacanu Paulian, Brasov, 726 - 23,03 - O
    25. Manta Viorel, Baicoi, 1396 - 23 - O
    26. Stefan Patrick, Brasov, 237 - 21,88 - O
    27. Jaouir Khaled, Bucuresti, 189 - 21,79 - OW
    28. Popa Mircea, Brasov, 280 - 21,53 - OW
    29. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 177 - 20,86 - OW
    30. Bozga Razvan, Baicoi, 995 - 20 - O
    31. Cuna Gheorghe, Buzau, 1038 - 19,77 - A
    32. Radu Florin, Ploiesti, 647 - 19,75 - A
    33. Szekeres Levente, Brasov, 858 - 18,25 - A
    34. Banica Dan, Ploiesti, 1005 - 17 - A
    35. Anita Dorel, Brasov, 2132 - 16 - A
    36. Mitrofan Petrica, Brasov, 822 - 14,85 - AW


    Absent nemotivat Iorgoiu Constantin.


    Inscrieri Elite - on 12.05.2018 at 15:37:11

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44,53 - EL
    2. Durdun George, Bucuresti, 185 - 43,8 - E
    3. Frasineanu Adrian, Bucuresti, 861 - 43 - E
    4. Wischegg Robert, Galati, 112 - 41,12 - EL
    5. Ropotan Iulian, Bucuresti, 139 - 39,28 - E
    6. Cristache George, Bucuresti, 36 - 38,42 - E
    7. Macarenco Andrei, Bucuresti, 106 - 37,8 - EL
    8. Macovei Liviu, Brasov, 117 - 37,68 - E
    9. Dinca Daniel, Bucuresti, 6 - 37,56 - EH
    10. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 7 - 37,53 - E
    11. Tigau Dan, Bucuresti, 9 - 37,03 - ELW
    12. Iancu George, Ploiesti, 13 - 36,36 - EW
    13. Buzatu Vasile, Buftea, 32 - 35,95 - EW
    14. Vlase Gheorghe, Slobozia, 19 - 35,45 - E
    15. Grigore Alexandru, Campina, 25 - 34,79 - E
    16. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 21 - 34,44 - EW
    17. Navacioiu Marian, Bucuresti, 55 - 33,98 - EW
    18. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 52 - 33,37 - EW
    19. Neagoe Costin, Bucuresti, 83 - 33,28 - E
    20. Pavunev Dan, Bucuresti, 41 - 32,74 - E
    21. Galiu Mihai, Brasov, 913 - 32,4 - E
    22. Boraciu Claudiu, Urziceni, 92 - 31,73 - E
    23. Arion Costel, Galati, 174 - 31,43 - E
    24. Dracea Gabriel, Sinaia, 307 - 31,04 - E
    25. Suditu Andrei, Campina, 664 - 31 - E
    26. Ilie Marian, Targoviste, 1904 - 31 - E
    27. Sencu Victor, Targoviste, 183 - 30,72 - E
    28. Pintilie Nela, Galati, 415 - 30,67 - EF
    29. Bondoc Alexandru, Brasov, 697 - 30,6 - E
    30. Chiru Sorin, Campina, 627 - 30,33 - EW
    31. Zainescu Corneliu, Galati, 243 - 29,6 - OW
    32. Visan Bogdan, Targoviste, 134 - 25,65 - O
    33. Balan Cristian, Ramnicu Valcea, 2084 - 25,4 - O
    34. Potarniche Bianca, Buzau, 250 - 21,68 - OJF
    35. Bruchiu Doru, Ploiesti, 1364 - 0 - O

    Absent nemotivat Totpal Marius.
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 12.05.2018 la 15:46.

  3. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place BOZGANU, GeluBv, mandelafree le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.887
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 15 h 51 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    7017
    Clasament Amatori

    1. Corbu Darius - Valenii de Munte
    2. Panait Genu - Teisani
    3 -- 4
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    5 -- 8
    Cucu Cristin - Targoviste
    Stoica Mihai - Mioveni
    Simion Silviu - Cocorastii Mislii
    Dinu Cristian - Mizil
    9 -- 16
    Loghin Florin - Brasov
    Cocolos Alexandru - Bucuresti
    Campean Adrian - Bucuresti
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Kis Istvan - Brasov
    Ciky Cornel - Fagaras
    Grama Mihai - Azuga
    Alexandru Marius - Bucuresti
    17 -- 24
    Coclea Ionel - Braila
    Coman Emil - Breaza
    Piperea Florin - Campina
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Covataru Loredan - Brasov
    25 -- 2v gr.sup.
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    26 -- 39 1v gr.sup.
    Tutoveanu Razvan - Brasov
    Docan Cristian - Bucuresti
    Marin Iulian - Campina
    Trif Florin - Cocorastii Mislii
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Pop Alexandru - Campina
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Serban Marius - Bucuresti
    Acriva Marian - Mizil
    Panait Constantin - Mizil
    Dogaru Bianca - Baicoi
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Pascu Cristian - Ploiesti
    Negrea Bogdan - Moreni
    40 -- 48 0v gr.sup.
    Panait Adrian - Braila
    Ene Florin - Ploiesti
    Nitu Serban - Paulesti
    Georgescu Vlad - Bucuresti
    Mihu Florin - Pitesti
    Vajeu Ionut - Busteni
    Popescu Adrian - Valcanesti
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Ienasoae Dragos - Bucuresti
    49 -- 58 2v gr.inf.
    Preda Gheorghe - Cocorastii Mislii
    Ipate Virgil - Valenii de Munte
    Parvu Nicolae - Cornu
    Banciu George - Constanta
    Tanase Claudiu - Giurgiu
    Cotet Nicolae - Braila
    Craciun Laurentiu - Moreni
    Dima Mihai - Moreni
    Grigore Marian - Cocorastii Mislii
    Balbaie Madalin - Baicoi
    59 -- 68 1v gr.inf.
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Movileanu Neculae - Brasov
    Marica Dan - Brasov
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    Ion Nelu - Mioveni
    Matei Mircea - Targoviste
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Zanogeanu Florin - Cocarastii Mislii
    69 -- 78 0v gr.inf.
    Irimia Madalin - Baicoi
    Huica Petre - Bucuresti
    Malene Petru - Fagaras
    Serban Aurel - Fagaras
    Radulescu Catalin - Ploiesti
    Cazacu Razvan - Busteni
    Bardas Viorel - Ploiesti
    Grigore Madalin - Cocorastii Mislii
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Radu Sergiu - Comarnic


    Clasament Open

    1. Avram Nicolae - Nedelea
    2. Vladoiu Gelu - Brasov
    3 -- 4
    Migea Cornel - Sibiu
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    5 -- 8
    Salariu Adrian - Buftea
    Babus Liviu - Ploiesti
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Petrov Dan - Bucuresti
    9 -- 16
    Manta Viorel - Baicoi
    Demeny Zoltan - Brasov
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Pascu Razvan - Magureni
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Darmaz Ion - Targoviste
    Stefan Patrick - Brasov
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Ivan Valentin - Campina
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Gaitan Tiberiu - Braila
    Stancalie Doru - Craiova
    Dima Victor - Azuga
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Radu Florin - Ploiesti
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Bacanu Paulian - Brasov
    27 -- 32 1v gr.inf.
    Cobeanu Marius - Breaza
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Bozga Razvan - Baicoi
    Cuna Gheorghe - Buzau
    Anita Dorel - Brasov
    33 -- 36 0v gr.inf.
    Popa Mircea - Brasov
    Szekeres Levente - Brasov
    Banica Dan - Ploiesti
    Mitrofan Petrica - Brasov


    Clasament Elite

    1. Durdun George - Bucuresti
    2. Enciu Alexandru - Slobozia
    3 -- 4
    Fratila Robert - Filipestii de Targ
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    5 -- 8
    Boraciu Claudiu - Urziceni
    Ilie Marian - Targoviste
    Frasineanu Adrian - Bucuresti
    Grigore Alexandru - Campina
    9 -- 16
    Macovei Liviu - Brasov
    Cristache George - Bucuresti
    Sencu Victor - Targoviste
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Wischegg Robert - Galati
    Chiru Sorin - Campina
    Buzatu Vasile - Buftea
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    17 -- 18 1v gr.sup.
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Suditu Andrei - Campina
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Tigau Dan - Bucuresti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Bondoc Alexandru - Brasov
    Zainescu Corneliu - Galati
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Galiu Mihai - Brasov
    27 -- 29 1v gr.inf.
    Arion Costel - Galati
    Pintilie Nela - Galati
    Visan Bogdan - Targoviste
    30 -- 35 0v gr.inf.
    Iancu George - Ploiesti
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Balan Cristian - Ramnicu Valcea
    Potarniche Bianca - Buzau
    Bruchiu Doru - Ploiesti
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 13.05.2018 la 14:09.

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place BOZGANU le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.887
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 15 h 51 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    7017
    Cobeanu Marius, Open.

  7. #5
    senior
    Avatarul lui Victor Sencu
    Data înscrierii
    20.07.2015
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    43
    Postări
    515
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 2 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    1351
    Şencu Victor
    Târgovişte
    Elite


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #6
    maestru

    Data înscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vârstă
    54
    Postări
    1.001
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 12 h 14 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4179
    Rusea Gheorghe - Breaza - amatori

  9. Mulțumesc Bogdan V, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
  10. #7
    senior

    Data înscrierii
    05.07.2012
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    57
    Postări
    831
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 15 h 16 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    3244
    Sarbu Dan, Ploiesti, Open

  11. #8
    junior
    Avatarul lui Pascu Razvan
    Data înscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Magureni
    Vârstă
    32
    Postări
    125
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 14 h 1 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    534
    Pascu Răzvan la Open din Magureni.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  12. #9
    senior
    Avatarul lui Unchiul Mortimar
    Data înscrierii
    14.02.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Postări
    193
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 6 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    280
    Serban Marius Amatori Bucuresti

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Xiom Feel HX
    FH- Tenergy 05FX
    BH- Nittaku Fastarc G1

  13. #10
    senior
    Avatarul lui nitu serban
    Data înscrierii
    14.04.2017
    Locație
    paulesti
    Vârstă
    51
    Postări
    562
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 14 h 16 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    1808
    Citat Postat în original de Bogdan V Vezi post
    Rezervat inscrieri.
    Nitu Serban-Paulesti-Avansati

  14. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  15. #11
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    14.10.2017
    Locație
    Slobozia
    Vârstă
    51
    Postări
    59
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 22 h 25 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    358
    Vlase și Enciu vor fi la acest turneu.

  16. #12
    senior
    Avatarul lui Victor Sencu
    Data înscrierii
    20.07.2015
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    43
    Postări
    515
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 2 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    1351
    Citat Postat în original de Vlase Gheorghe Vezi post
    Vlase și Enciu vor fi la acest turneu.
    Aham


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. Îmi place sebyy, BOZGANU le-a plăcut acest mesaj
  18. #13
    junior

    Data înscrierii
    05.10.2015
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    51
    Postări
    139
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 20 h 5 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    301
    Ropotan Iulian Bucuresti Elite
    Multumesc!

  19. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  20. #14
    senior

    Data înscrierii
    29.06.2013
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    55
    Postări
    444
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 15 h 50 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    1573
    Apar 2 date de desfasurare in anunt: 05.05 si 12.05?!

  21. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place BOZGANU le-a plăcut acest mesaj
  22. #15
    senior
    Avatarul lui spintactic
    Data înscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    236
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 16 h 27 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    846
    Buna seara,

    Alexandru Marius, amatori/avansati - Bucuresti.

    Multumesc.

Subiecte similare

  1. Turneu A Baicoi Cupa "Dupa alegeri" 22.11.2014
    De BOZGANU în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 276
    Ultimul post: 29.11.2014, 22:38
  2. Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 25.08.2013, 22:47
  3. "Cupa Orasului Cristur"-Turneu de casa-28.01.2012
    De csabazedler în forumul Competiții
    Răspunsuri: 7
    Ultimul post: 15.02.2012, 23:05
  4. "Cupa Orasului Agnita"-Turneu de copii-28.05.2011
    De csabazedler în forumul Competiții
    Răspunsuri: 10
    Ultimul post: 22.06.2011, 22:58
  5. Răspunsuri: 153
    Ultimul post: 16.04.2011, 23:35

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •