Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Orasului Baicoi" - Baicoi, 12.05.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari organizatorilor pentru organizare si bravo Gelu ptr loc 2 la open si Marius Ilie loc 3 Avansati, Bogdan loc 3-4 Open... nu-i rau
    O revedere placuta cu prieteni vechi!
    13 Rules

    Comentariu


    • - FELICITARI TUTUROR CASTIGATORILOR DE LA TOATE CATEGORIILE - AVANSATI - OPEN - ELITE

      - A fost un turneu cu multi jucatori foarte buni si cu multi pretendenti la primele trei locuri... dar pentru ca doar voi ati ajuns in "Varf" ... - meritati sa va bucurati in aplaozele noastre...

      Comentariu


      • - Pentru Corbu Darius...

        - Probabil ca Locul Unu cu Felicitari obtinut azi la categoria Amatori te va propulsa catre categoria Open - lucru pe care eu ti l-am dorit cu mult timp in urma - si acum ma bucur alaturi de tine ca se va intampla...

        - Si ca un "Spirit de Gluma"... iti sugerez ca pana trece luna si se calculeaza MP ul - poti inca " SA MAI DAI AUTOGRAFE DE CAMPION"... ... pe unde ai ocazia... ca dupa ce treci la Open - cel putin pentru o perioada... o sa le cam duci doru...

        - Eu personal impreuna cu toti cei care te indragesc ... iti dorim sa ai o evolutie frumoasa in tenis pentru ca meriti...

        Comentariu


        • După un drum lung și obositor, am ajuns și eu cu bine acasă. Mulțumesc Lucica, Bogdan, nenea Iancu si celorlalți oameni care au contribuit la buna desfășurare a unui turneu frumos și de calitate.

          Comentariu


          • - In mod SPECIAL...
            - FELICITARI lui Avram Nicolae - pentru Locul Unu la categoria Open...

            - Este o cupa la un turneu A - la categoria Open ... care s-a lasat mult timp asteptata dar care ... cred eu ca a venit la "Momentul potrivit" si de care meriti sa te bucuri din plin...

            - Pentru Vladoiu Gelu - multe Felicitari - si ma bucur ca la "Colectia ta de Cupe" azi ai adaugat una de Locul Doi la categoria OPEN...

            - Felicitari speciale lui Migea Cornel si Stanciulescu Bogdan pentru locul Trei la categoria Open...

            - In jurul meselor de Tenis ne-am adunat cu totii pentru a ne bucura de "Spiritul Turneului" si de "Fiorul meciurilor jucate"... motiv pentru care ii salut pe toti cu mare drag

            - Gazdele - in calitate de Organizatori au avut sub control toate etapele de desfasurare ale Turneului...

            - Cu precizarea ca la anumite mese de joc, lumina nu a fost suficienta in rest totul a fost Ok motiv pentru care le multumim organizatorilor pentru efortul facut...

            Comentariu


            • - Toata categoria Elite in frunte cu meritosii castigatori - Durdun George Locul Unu - Enciu Alexandru Locul Doi - Fratila Robert si Macarenco Andrei locul Trei merita Super Felicitari...

              - Ii salut pe toti si ma bucur ca - O sala atat de mare devine mica in comparatie cu cat de mare este pasiunea jucatorilor care se intalnesc pentru asi arata si demonstra nivelul la care si-au ridicat aptitudinile pentru a juca la Elite...

              - Amatur inseamna mult... sau putin... - depinde de fiecare cum vrea sa priveasca lucrurile

              - SA NE VEDEM SANATOSI SI DORNICI DE MECIURI FRUMOASE SI TENIS DE CALITATE LA URMATOARELE TURNEE AMATUR

              Comentariu


              • buna dimineata.m-am bucurat de revederea cu prietenii din amatur.ganduri bune pentru toti.o duminica frumoasa tuturor.

                Comentariu


                • Felicitări Nae Avram, Robert Frățilă, Darius Corbu, Gelu Vlădoiu, Ilie Octaw, Cornel Migea, Genu Panait! Cam mulți, dar asta este...
                  BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                  Blade: KAZAK
                  FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                  Comentariu


                  • Postat în original de bogdy991 Vezi post
                    Felicitari tuturor participantilor, castigatorilor la cele 3 categorii si nu in ultimul rand organizatorilor!! Vreau sa-mi cer scuze pentru faptul ca n-am fost prezent la festivitatea de premiere la Open, intrucat am crezut ca Gelu m-a batut in sferturi si am plecat acasa ). Ne-am simtit foarte bine la turneu si sper sa ne revedem sanatosi curand. O seara cat mai placuta!
                    Am ridicat cupa "III" , te astept .


                    Lucică, George , Bogdan si toți ceilalți, inclusiv doamnele care au muncit pentru acest turneu le mulțumesc , felicitari!
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • Felicitari Gelu!!Gry Club power!!
                      BLADE:JOOLA KOOL
                      FH: Acuda Blue P1Turbo
                      BH:Tenergy 05fx

                      Comentariu


                      • Postat în original de shogun Vezi post
                        - Pentru Corbu Darius... [emoji106]

                        - Probabil ca Locul Unu cu Felicitari obtinut azi la categoria Amatori te va propulsa catre categoria Open - lucru pe care eu ti l-am dorit cu mult timp in urma - si acum ma bucur alaturi de tine ca se va intampla...[emoji106]

                        - Si ca un "Spirit de Gluma"... iti sugerez ca pana trece luna si se calculeaza MP ul - poti inca " SA MAI DAI AUTOGRAFE DE CAMPION"... [emoji38] [emoji38] [emoji106] ... pe unde ai ocazia... ca dupa ce treci la Open - cel putin pentru o perioada... o sa le cam duci doru... [emoji38][emoji38]

                        - Eu personal impreuna cu toti cei care te indragesc ... iti dorim sa ai o evolutie frumoasa in tenis pentru ca meriti... [emoji106]
                        Multumesc foarte mult

                        Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L31 folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • Finala Elite plus ultima parte din finala Open:

                          Comentariu


                          • intr-o finala dramatica a castigat cine trebuie !

                            Comentariu


                            • Va multumim tuturor pentru aprecieri! Multumesc, in numele meu, al lui Luci Bozga si al lui George Iancu, tuturor pentru participarea la acest turneu!

                              Nu a fost un turneu usor, mai ales ca lumina din sala ne-a tradat, iar in a doua parte a concursului am "beneficiat" de inutilitatea aproape completa a 5 mese. Va multumim si pentru intelegerea de care ati dat dovada vis-a-vis de aceasta problema tehnica.

                              Felicitari castigatorilor, Darius, in sfarsit ai trecut de stresul finalei, Nae, ai fost ca Danemarca la Euro in '92 si ai castigat pe merit, George...inca nu cred ca ai adversar si, vorba unui clasic in viata, nu dau nume, Grigore, n-am idee ce mai cauti in AmaTur.
                              Si, daca tot am adus vorba de Durdun, as vrea sa-i multumesc pentru efortul facut, nu este la indemana oricui sa stai de la ora 8 la ora 23 in picioare, sa vinzi cate ceva, sa lipesti palete, sa oferi sfaturi pentru 100 de oameni si sa mai si joci la cel mai inalt nivel. Chapeau, monsieur, si ne bucuram ca esti alaturi de noi. Dar si mai mult ne bucuram ca ai o sotie intelegatoare.

                              Inca o data, va multumim tuturor si va asteptam la urmatorul turneu de la Baicoi, Regionalul din 1 Septembrie!

                              Comentariu


                              • - Nu stiu daca este intentionat "Blocata" posibilitatea de a posta fotografiile facute la turneu... ... sau ceva nu functioneaza cum trebuie... dar nu le pot pune asa cum le postam de obicei...

                                - Am incercat si aseara dupa ce am ajuns de la turneu ... dar ... NICHT - CANGI - NIENTE... le descarca dar nu le posteaza...

                                - Sunt convins ca toti participantii la turneu ar fi vrut sa vada cel putin o imagine cu ei din timpul Concursului...
                                Ultima editare de shogun; 13.mai.2018, 15:17.

                                Comentariu


                                • O mica rectificare va rog in tabloul eliminatoriu scorul dintre mine si Adrian Salariu a fost 3-2 nu 3-0,a avut 2-1 si putin i a lipsit sa ma bata,meci foarte greu.
                                  Multumesc inca o data tuturor celor ce m au felicitat,a fost un turneu ce a adunat jucatori buni,de valori apropiate,multe meciuri terminate la scor de 3-2.Spor la antrenamente si sa ne vedem sanatosi la urmatoarele turnee.
                                  FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                                  BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                                  BH:Stiga Energy Absorber

                                  Comentariu


                                  • Postati si rezultatele din grupele inferioare de la amatori, va rog|

                                    Comentariu


                                    • Desfasurarea turneului Amatori:

                                      Inscrieri Amatori - on 12.05.2018 at 9:50:57

                                      1. Corbu Darius, Valenii de Munte, 265 - 19,47 - A
                                      2. Alexandru Marius, București, 245 - 18,77 - A
                                      3. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 241 - 18,61 - A
                                      4. Ilie Octavian Marius, Brașov, 236 - 18,27 - A
                                      5. Tutoveanu Razvan, Brașov, 406 - 18,17 - A
                                      6. Dinu Cristian, Mizil, 662 - 18,03 - A
                                      7. Grama Mihai, Azuga, 512 - 17,82 - AW
                                      8. Cocolos Alexandru, București, 1088 - 17,6 - A
                                      9. Cucu Cristin, Targoviște, 329 - 17,58 - AW
                                      10. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 360 - 17,44 - A
                                      11. Campean Adrian, București, 1020 - 17 - A
                                      12. Loghin Florin, Brașov, 299 - 16,93 - A
                                      13. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 1490 - 16,8 - A
                                      14. Panait Adrian, Brăila, 436 - 16,55 - AW
                                      15. Docan Cristian, București, 317 - 16,54 - A
                                      16. Piperea Florin, Campina, 1052 - 16,5 - A
                                      17. Codreanu Laurentiu, Buzău, 1178 - 16,37 - A
                                      18. Stoica Mihai, Mioveni, 471 - 16,23 - AW
                                      19. Ene Florin, Ploiești, 1410 - 16,2 - A
                                      20. Kis Istvan, Brașov, 359 - 16,17 - AW
                                      21. Marin Iulian, Campina, 1253 - 16 - AW
                                      22. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 1505 - 16 - A
                                      23. Panait Genu, Teisani, 1932 - 16 - A
                                      24. Tobosaru Gheorghe, Brașov, 447 - 15,81 - A
                                      25. Ciky Cornel, Fagaras, 479 - 15,79 - AW
                                      26. Rusea Gheorghe, Breaza, 332 - 15,76 - A
                                      27. Constantin Cristina, București, 426 - 15,57 - AF
                                      28. Sursilov Constantin, București, 356 - 15,51 - A
                                      29. Coclea Ionel, Brăila, 456 - 15,45 - AW
                                      30. Banuta Dumitru, Ploiești, 401 - 15,42 - A
                                      31. Nitu Serban, Paulesti, 385 - 15,13 - A
                                      32. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 1502 - 15,1 - A
                                      33. Irimia Madalin, Baicoi, 1366 - 15 - A
                                      34. Pop Alexandru, Campina, 1850 - 15 - A
                                      35. Dinu Adrian, Darmanesti, 409 - 14,73 - A
                                      36. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 596 - 14,68 - A
                                      37. Serban Marius, București, 851 - 14,58 - A
                                      38. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 564 - 14,43 - A
                                      39. Georgescu Vlad, București, 671 - 14,08 - A
                                      40. Mihu Florin, Pitești, 555 - 13,51 - A
                                      41. Acriva Marian, Mizil, 672 - 13,5 - A
                                      42. Covataru Loredan, Brașov, 1414 - 13,5 - A
                                      43. Movileanu Neculae, Brașov, 606 - 13,26 - A
                                      44. Parvu Nicolae, Cornu, 947 - 13,25 - A
                                      45. Panait Constantin, Mizil, 563 - 13,06 - A
                                      46. Dogaru Bianca, Baicoi, 1242 - 13 - AF
                                      47. Marica Dan, Brașov, 869 - 12,8 - A
                                      48. Vajeu Ionut, Busteni, 718 - 12,72 - A
                                      49. Banciu George, Constanța, 1617 - 12 - A
                                      50. Dumitrescu Sorin, Brașov, 1006 - 11,33 - A
                                      51. Carjan Dumitru, București, 698 - 10,38 - AW
                                      52. Huica Petre, București, 736 - 8,94 - I
                                      53. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 938 - 8,85 - I
                                      54. Ion Nelu, Mioveni, 915 - 8,83 - I
                                      55. Tanase Claudiu, Giurgiu, 1421 - 8,57 - I
                                      56. Pascu Cristian, Ploiești, 1363 - 8,5 - I
                                      57. Matei Mircea, Targoviște, 980 - 8,38 - I
                                      58. Malene Petru, Fagaras, 804 - 7,93 - I
                                      59. Cotet Nicolae, Brăila, 1143 - 7,84 - I
                                      60. Popescu Adrian, Valcanesti, 2662 - 7 - I
                                      61. Serban Aurel, Fagaras, 1333 - 6,8 - I
                                      62. Grumeza Lucian, București, 1473 - 6,6 - I
                                      63. Marinescu Nelu, Targoviște, 1550 - 6,3 - I
                                      64. Ienasoae Dragos, București, 1245 - 6,2 - I
                                      65. Radulescu Catalin, Ploiești, 2215 - 6 - IH
                                      66. Cazacu Razvan, Busteni, 2629 - 6 - I
                                      67. Bardas Viorel, Ploiești, 1697 - 5,75 - IW
                                      68. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 3726 - 5 - I
                                      69. Varbanescu Radu, București, 1221 - 4,25 - I
                                      70. Radu Sergiu, Comarnic, 3887 - 4 - I
                                      71. Negrea Bogdan, Moreni, 1454 - 0 - A
                                      72. Craciun Laurentiu, Moreni, 1765 - 0 - A
                                      73. Dima Mihai, Moreni, 2184 - 0 - A
                                      74. Caranfilian Migo, București, 3363 - 0 - A
                                      75. Grigore Marian, Cocorastii Mislii, 3778 - 0 - A
                                      76. Balbaie Madalin, Baicoi, 5001 - 0 - A
                                      77. Coman Emil, Breaza, 5002 - 0 - A
                                      78. Zanogeanu Florin, Cocarastii Mislii, 5003 - 0 - A


                                      Grupe inferioare Amatori

                                      Gr.inferioara nr. 1
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      7
                                      V
                                      Loc
                                      1 CORBU DARIUS VALENII DE MUNTE
                                      3-1
                                      3-0
                                      3-1
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-1
                                      6
                                      1
                                      2 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
                                      1-3
                                      3-1
                                      0-3
                                      3-1
                                      3-0
                                      3-1
                                      4
                                      2
                                      3 CIKY CORNEL FAGARAS
                                      0-3
                                      1-3
                                      3-0
                                      3-2
                                      3-0
                                      3-1
                                      4
                                      3
                                      4 VAJEU IONUT BUSTENI
                                      1-3
                                      3-0
                                      0-3
                                      0-3
                                      3-0
                                      3-0
                                      3
                                      4
                                      5 BANCIU GEORGE CONSTANTA
                                      0-3
                                      1-3
                                      2-3
                                      3-0
                                      3-0
                                      1-3
                                      2
                                      6 VARBANESCU RADU BUCURESTI
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0
                                      7 DIMA MIHAI MORENI
                                      1-3
                                      1-3
                                      1-3
                                      0-3
                                      3-1
                                      3-0
                                      2
                                      Gr.inferioara nr. 2
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      7
                                      V
                                      Loc
                                      1 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
                                      1-3
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      2-3
                                      3-0
                                      4
                                      3
                                      2 PANAIT GENU TEISANI
                                      3-1
                                      3-2
                                      3-0
                                      3-1
                                      3-1
                                      3-0
                                      6
                                      1
                                      3 RUSEA GHEORGHE BREAZA
                                      0-3
                                      2-3
                                      1-3
                                      2-3
                                      0-3
                                      3-0
                                      1
                                      4 MARICA DAN BRASOV
                                      0-3
                                      0-3
                                      3-1
                                      1-3
                                      2-3
                                      0-3
                                      1
                                      5 PASCU CRISTIAN PLOIESTI
                                      0-3
                                      1-3
                                      3-2
                                      3-1
                                      0-3
                                      3-0
                                      3
                                      4
                                      6 NEGREA BOGDAN MORENI
                                      3-2
                                      1-3
                                      3-0
                                      3-2
                                      3-0
                                      3-0
                                      5
                                      2
                                      7 CARANFILIAN MIGO BUCURESTI
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      3-0
                                      0-3
                                      0-3
                                      1
                                      Gr.inferioara nr. 3
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      7
                                      V
                                      Loc
                                      1 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA
                                      3-0
                                      3-1
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-1
                                      6
                                      1
                                      2 TRIF FLORIN COCORASTII MISLII
                                      0-3
                                      1-3
                                      3-2
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      4
                                      4
                                      3 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
                                      1-3
                                      3-1
                                      0-3
                                      3-2
                                      3-0
                                      3-1
                                      4
                                      3
                                      4 DOGARU BIANCA BAICOI
                                      0-3
                                      2-3
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-1
                                      3-0
                                      4
                                      2
                                      5 TANASE CLAUDIU GIURGIU
                                      0-3
                                      0-3
                                      2-3
                                      0-3
                                      3-1
                                      3-0
                                      2
                                      6 RADU SERGIU COMARNIC
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      1-3
                                      1-3
                                      0-3
                                      0
                                      7 ZANOGEANU FLORIN COCARASTII MISLII
                                      1-3
                                      0-3
                                      1-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      3-0
                                      1
                                      Gr.inferioara nr. 4
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      7
                                      V
                                      Loc
                                      1 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-1
                                      3-2
                                      3-1
                                      3-0
                                      6
                                      1
                                      2 MARIN IULIAN CAMPINA
                                      0-3
                                      0-3
                                      2-3
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-2
                                      3
                                      4
                                      3 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
                                      0-3
                                      3-0
                                      2-3
                                      3-0
                                      2-3
                                      3-0
                                      3
                                      3
                                      4 PANAIT CONSTANTIN MIZIL
                                      1-3
                                      3-2
                                      3-2
                                      3-0
                                      3-1
                                      3-1
                                      5
                                      2
                                      5 HUICA PETRE BUCURESTI
                                      2-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      1-3
                                      0-3
                                      0
                                      6 CRACIUN LAURENTIU MORENI
                                      1-3
                                      0-3
                                      3-2
                                      1-3
                                      3-1
                                      1-3
                                      2
                                      7 BALBAIE MADALIN BAICOI
                                      0-3
                                      2-3
                                      0-3
                                      1-3
                                      3-0
                                      3-1
                                      2
                                      Gr.inferioara nr. 5
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      7
                                      V
                                      Loc
                                      1 TUTOVEANU RAZVAN BRASOV
                                      2-3
                                      3-1
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      5
                                      1
                                      2 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
                                      3-2
                                      1-3
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      1-3
                                      4
                                      4
                                      3 COCLEA IONEL Brăila
                                      1-3
                                      3-1
                                      3-2
                                      3-2
                                      3-0
                                      0-3
                                      4
                                      3
                                      4 PARVU NICOLAE CORNU
                                      0-3
                                      0-3
                                      2-3
                                      3-2
                                      3-0
                                      2-3
                                      2
                                      5 FICLEANU GABRIEL GIURGIU
                                      0-3
                                      0-3
                                      2-3
                                      2-3
                                      3-0
                                      0-3
                                      1
                                      6 GRIGORE MADALIN COCORASTII MISLII
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0
                                      7 COMAN EMIL BREAZA
                                      0-3
                                      3-1
                                      3-0
                                      3-2
                                      3-0
                                      3-0
                                      5
                                      2
                                      Gr.inferioara nr. 6
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      7
                                      V
                                      Loc
                                      1 DINU CRISTIAN MIZIL
                                      3-0
                                      3-1
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-1
                                      3-2
                                      6
                                      1
                                      2 ENE FLORIN PLOIESTI
                                      0-3
                                      1-3
                                      3-2
                                      3-1
                                      0-3
                                      3-1
                                      3
                                      4
                                      3 NITU SERBAN PAULESTI
                                      1-3
                                      3-1
                                      3-1
                                      3-0
                                      3-1
                                      3-0
                                      5
                                      2
                                      4 MOVILEANU NECULAE BRASOV
                                      0-3
                                      2-3
                                      1-3
                                      3-1
                                      2-3
                                      1-3
                                      1
                                      5 ION NELU MIOVENI
                                      0-3
                                      1-3
                                      0-3
                                      1-3
                                      3-2
                                      1-3
                                      1
                                      6 GRUMEZA LUCIAN BUCURESTI
                                      1-3
                                      3-0
                                      1-3
                                      3-2
                                      2-3
                                      3-1
                                      3
                                      3
                                      7 GRIGORE MARIAN COCORASTII MISLII
                                      2-3
                                      1-3
                                      0-3
                                      3-1
                                      3-1
                                      1-3
                                      2
                                      Gr.inferioara nr. 7
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      Loc
                                      1 GRAMA MIHAI AZUGA
                                      1-3
                                      3-0
                                      3-1
                                      3-0
                                      3-0
                                      4
                                      2
                                      2 STOICA MIHAI MIOVENI
                                      3-1
                                      3-1
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      5
                                      1
                                      3 BANUTA DUMITRU PLOIESTI
                                      0-3
                                      1-3
                                      0-3
                                      3-0
                                      3-0
                                      2
                                      4
                                      4 COVATARU LOREDAN BRASOV
                                      1-3
                                      0-3
                                      3-0
                                      3-2
                                      3-0
                                      3
                                      3
                                      5 CARJAN DUMITRU BUCURESTI
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      2-3
                                      3-2
                                      1
                                      6 CAZACU RAZVAN BUSTENI
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      2-3
                                      0
                                      Gr.inferioara nr. 8
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      Loc
                                      1 COCOLOS ALEXANDRU BUCURESTI
                                      3-0
                                      3-1
                                      3-1
                                      3-1
                                      3-0
                                      5
                                      1
                                      2 CODREANU LAURENTIU BUZAU
                                      0-3
                                      3-0
                                      1-3
                                      3-0
                                      3-0
                                      3
                                      3
                                      3 PREDA GHEORGHE COCORASTII MISLII
                                      1-3
                                      0-3
                                      3-2
                                      2-3
                                      3-0
                                      2
                                      4 VLASCEANU VALENTIN DARMANESTI
                                      1-3
                                      3-1
                                      2-3
                                      3-2
                                      3-0
                                      3
                                      2
                                      5 DUMITRESCU SORIN BRASOV
                                      1-3
                                      0-3
                                      3-2
                                      2-3
                                      3-0
                                      2
                                      4
                                      6 RADULESCU CATALIN PLOIESTI
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0
                                      Gr.inferioara nr. 9
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      Loc
                                      1 CUCU CRISTIN TARGOVISTE
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      1-3
                                      4
                                      1
                                      2 PIPEREA FLORIN CAMPINA
                                      0-3
                                      3-0
                                      3-1
                                      3-2
                                      3-0
                                      4
                                      2
                                      3 IRIMIA MADALIN BAICOI
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0
                                      4 MIHU FLORIN PITESTI
                                      0-3
                                      1-3
                                      3-0
                                      3-2
                                      0-3
                                      2
                                      4
                                      5 COTET NICOLAE Brăila
                                      0-3
                                      2-3
                                      3-0
                                      2-3
                                      3-0
                                      2
                                      6 IENASOAE DRAGOS BUCURESTI
                                      3-1
                                      0-3
                                      3-0
                                      3-0
                                      0-3
                                      3
                                      3
                                      Gr.inferioara nr. 10
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      Loc
                                      1 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU
                                      2-3
                                      1-3
                                      1-3
                                      3-0
                                      3-0
                                      2
                                      4
                                      2 KIS ISTVAN BRASOV
                                      3-2
                                      2-3
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-2
                                      4
                                      2
                                      3 POP ALEXANDRU CAMPINA
                                      3-1
                                      3-2
                                      3-1
                                      3-0
                                      3-1
                                      5
                                      1
                                      4 GEORGESCU VLAD BUCURESTI
                                      3-1
                                      0-3
                                      1-3
                                      3-0
                                      3-2
                                      3
                                      3
                                      5 MALENE PETRU FAGARAS
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      1-3
                                      0
                                      6 MARINESCU NELU TARGOVISTE
                                      0-3
                                      2-3
                                      1-3
                                      2-3
                                      3-1
                                      1
                                      Gr.inferioara nr. 11
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      Loc
                                      1 CAMPEAN ADRIAN BUCURESTI
                                      3-1
                                      3-2
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      5
                                      1
                                      2 PANAIT ADRIAN Brăila
                                      1-3
                                      3-2
                                      2-3
                                      3-1
                                      3-0
                                      3
                                      4
                                      3 DINU ADRIAN DARMANESTI
                                      2-3
                                      2-3
                                      3-0
                                      3-1
                                      3-0
                                      3
                                      2
                                      4 ACRIVA MARIAN MIZIL
                                      0-3
                                      3-2
                                      0-3
                                      3-0
                                      3-0
                                      3
                                      3
                                      5 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
                                      0-3
                                      1-3
                                      1-3
                                      0-3
                                      3-0
                                      1
                                      6 BARDAS VIOREL PLOIESTI
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0
                                      Gr.inferioara nr. 12
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      Loc
                                      1 LOGHIN FLORIN BRASOV
                                      0-3
                                      2-3
                                      3-2
                                      3-0
                                      3-1
                                      3
                                      2
                                      2 SIMION SILVIU COCORASTII MISLII
                                      3-0
                                      3-2
                                      3-1
                                      3-1
                                      3-0
                                      5
                                      1
                                      3 IPATE VIRGIL VALENII DE MUNTE
                                      3-2
                                      2-3
                                      1-3
                                      2-3
                                      3-0
                                      2
                                      4 SERBAN MARIUS BUCURESTI
                                      2-3
                                      1-3
                                      3-1
                                      3-2
                                      3-0
                                      3
                                      3
                                      5 POPESCU ADRIAN VALCANESTI
                                      0-3
                                      1-3
                                      3-2
                                      2-3
                                      3-0
                                      2
                                      4
                                      6 SERBAN AUREL FAGARAS
                                      1-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0

                                      Grupe superioare Amatori

                                      Gr.superioara nr. 1
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      Loc
                                      1 CORBU DARIUS VALENII DE MUNTE
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-1
                                      3
                                      1
                                      2 DOGARU BIANCA BAICOI
                                      0-3
                                      1-3
                                      3-2
                                      1
                                      3 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
                                      0-3
                                      3-1
                                      2-3
                                      1
                                      2
                                      4 PASCU CRISTIAN PLOIESTI
                                      1-3
                                      2-3
                                      3-2
                                      1
                                      Gr.superioara nr. 2
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      Loc
                                      1 PANAIT GENU TEISANI
                                      3-1
                                      3-1
                                      3-0
                                      3
                                      1
                                      2 PANAIT CONSTANTIN MIZIL
                                      1-3
                                      0-3
                                      3-1
                                      1
                                      3 COCLEA IONEL Brăila
                                      1-3
                                      3-0
                                      1-3
                                      1
                                      2
                                      4 TRIF FLORIN COCORASTII MISLII
                                      0-3
                                      1-3
                                      3-1
                                      1
                                      Gr.superioara nr. 3
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      Loc
                                      1 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA
                                      3-1
                                      3-0
                                      3-1
                                      3
                                      1
                                      2 COMAN EMIL BREAZA
                                      1-3
                                      3-0
                                      3-1
                                      2
                                      2
                                      3 GRUMEZA LUCIAN BUCURESTI
                                      0-3
                                      0-3
                                      1-3
                                      0
                                      4 MARIN IULIAN CAMPINA
                                      1-3
                                      1-3
                                      3-1
                                      1
                                      Gr.superioara nr. 4
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      Loc
                                      1 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
                                      3-0
                                      3-1
                                      3-1
                                      3
                                      1
                                      2 NITU SERBAN PAULESTI
                                      0-3
                                      2-3
                                      1-3
                                      0
                                      3 COVATARU LOREDAN BRASOV
                                      1-3
                                      3-2
                                      3-0
                                      2
                                      2
                                      4 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
                                      1-3
                                      3-1
                                      0-3
                                      1
                                      Gr.superioara nr. 5
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      Loc
                                      1 TUTOVEANU RAZVAN BRASOV
                                      0-3
                                      0-3
                                      3-1
                                      1
                                      2 GRAMA MIHAI AZUGA
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      3
                                      1
                                      3 CODREANU LAURENTIU BUZAU
                                      3-0
                                      0-3
                                      3-1
                                      2
                                      2
                                      4 ENE FLORIN PLOIESTI
                                      1-3
                                      0-3
                                      1-3
                                      0
                                      Gr.superioara nr. 6
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      Loc
                                      1 DINU CRISTIAN MIZIL
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      3
                                      1
                                      2 VLASCEANU VALENTIN DARMANESTI
                                      0-3
                                      3-2
                                      3-0
                                      2
                                      2
                                      3 IENASOAE DRAGOS BUCURESTI
                                      0-3
                                      2-3
                                      0-3
                                      0
                                      4 BANUTA DUMITRU PLOIESTI
                                      0-3
                                      0-3
                                      3-0
                                      1
                                      Gr.superioara nr. 7
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      Loc
                                      1 STOICA MIHAI MIOVENI
                                      3-0
                                      3-2
                                      3-0
                                      3
                                      1
                                      2 PIPEREA FLORIN CAMPINA
                                      0-3
                                      3-1
                                      3-0
                                      2
                                      2
                                      3 GEORGESCU VLAD BUCURESTI
                                      2-3
                                      1-3
                                      1-3
                                      0
                                      4 DUMITRESCU SORIN BRASOV
                                      0-3
                                      0-3
                                      3-1
                                      1
                                      Gr.superioara nr. 8
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      Loc
                                      1 COCOLOS ALEXANDRU BUCURESTI
                                      0-3
                                      3-0
                                      3-0
                                      2
                                      2
                                      2 KIS ISTVAN BRASOV
                                      3-0
                                      3-2
                                      3-0
                                      3
                                      1
                                      3 ACRIVA MARIAN MIZIL
                                      0-3
                                      2-3
                                      3-1
                                      1
                                      4 MIHU FLORIN PITESTI
                                      0-3
                                      0-3
                                      1-3
                                      0
                                      Gr.superioara nr. 9
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      Loc
                                      1 CUCU CRISTIN TARGOVISTE
                                      3-0
                                      3-2
                                      3-0
                                      3
                                      1
                                      2 DINU ADRIAN DARMANESTI
                                      0-3
                                      0-3
                                      3-2
                                      1
                                      3 SERBAN MARIUS BUCURESTI
                                      2-3
                                      3-0
                                      1-3
                                      1
                                      4 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU
                                      0-3
                                      2-3
                                      3-1
                                      1
                                      2
                                      Gr.superioara nr. 10
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      Loc
                                      1 POP ALEXANDRU CAMPINA
                                      2-3
                                      2-3
                                      3-0
                                      1
                                      2 LOGHIN FLORIN BRASOV
                                      3-2
                                      2-3
                                      3-1
                                      2
                                      2
                                      3 CIKY CORNEL FAGARAS
                                      3-2
                                      3-2
                                      3-2
                                      3
                                      1
                                      4 PANAIT ADRIAN Brăila
                                      0-3
                                      1-3
                                      2-3
                                      0
                                      Gr.superioara nr. 11
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      Loc
                                      1 CAMPEAN ADRIAN BUCURESTI
                                      2-3
                                      3-2
                                      3-2
                                      2
                                      2
                                      2 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
                                      3-2
                                      1-3
                                      3-0
                                      2
                                      3 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
                                      2-3
                                      3-1
                                      3-2
                                      2
                                      1
                                      4 POPESCU ADRIAN VALCANESTI
                                      2-3
                                      0-3
                                      2-3
                                      0
                                      Gr.superioara nr. 12
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      Loc
                                      1 SIMION SILVIU COCORASTII MISLII
                                      3-1
                                      3-1
                                      3-0
                                      3
                                      1
                                      2 NEGREA BOGDAN MORENI
                                      1-3
                                      1-3
                                      3-1
                                      1
                                      3 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
                                      1-3
                                      3-1
                                      3-2
                                      2
                                      2
                                      4 VAJEU IONUT BUSTENI
                                      0-3
                                      1-3
                                      2-3
                                      0

                                      Eliminatorii Amatori

                                      1. Corbu Darius
                                      --------------- Corbu Darius 3-0
                                      32. Bye
                                      ------------------------------ Corbu Darius 3-0
                                      17. Piperea Florin
                                      --------------- Loghin Florin 3-0
                                      16. Loghin Florin
                                      --------------------------------------------- Corbu Darius 3-2
                                      9. Cucu Cristin
                                      --------------- Cucu Cristin 3-1
                                      24. Coclea Ionel
                                      ------------------------------ Cucu Cristin 3-1
                                      25. Bye
                                      --------------- Kis Istvan 3-0
                                      8. Kis Istvan
                                      A------------------------------------------------------------ Corbu Darius 3-0
                                      5. Grama Mihai
                                      --------------- Grama Mihai 3-0
                                      28. Bye
                                      ------------------------------ Simion Silviu 3-0
                                      21. Coman Emil
                                      --------------- Simion Silviu 3-2
                                      12. Simion Silviu
                                      --------------------------------------------- Ilie Octavian Marius 3-2
                                      13. Campean Adrian
                                      --------------- Campean Adrian 3-0
                                      20. Vlasceanu Valentin
                                      ------------------------------ Ilie Octavian Marius 3-1
                                      29. Bye
                                      --------------- Ilie Octavian Marius 3-0
                                      4. Ilie Octavian Marius
                                      ---------------------------------------------------------------------- Corbu Darius 3-0
                                      3. Lupsa Bogdan
                                      --------------- Lupsa Bogdan 3-0
                                      30. Bye
                                      ------------------------------ Lupsa Bogdan 3-2
                                      19. Codreanu Laurentiu
                                      --------------- Codreanu Laurentiu 3-1
                                      14. Constantin Cristina
                                      --------------------------------------------- Lupsa Bogdan 3-0
                                      11. Alexandru Marius
                                      --------------- Alexandru Marius 3-0
                                      22. Covataru Loredan
                                      ------------------------------ Dinu Cristian 3-1
                                      27. Bye
                                      --------------- Dinu Cristian 3-0
                                      6. Dinu Cristian
                                      B------------------------------------------------------------ Panait Genu 3-0
                                      7. Stoica Mihai
                                      --------------- Stoica Mihai 3-0
                                      26. Bye
                                      ------------------------------ Stoica Mihai 3-0
                                      23. Sursilov Constantin
                                      --------------- Ciky Cornel 3-2
                                      10. Ciky Cornel
                                      --------------------------------------------- Panait Genu 3-1
                                      15. Dumitrache Gabriel
                                      --------------- Cocolos Alexandru 3-1
                                      18. Cocolos Alexandru
                                      ------------------------------ Panait Genu 3-1
                                      31. Bye
                                      --------------- Panait Genu 3-0
                                      2. Panait Genu


                                      Clasament Amatori

                                      1. Corbu Darius - Valenii de Munte
                                      2. Panait Genu - Teisani
                                      3 -- 4
                                      Ilie Octavian Marius - Brașov
                                      Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
                                      5 -- 8
                                      Cucu Cristin - Targoviște
                                      Stoica Mihai - Mioveni
                                      Simion Silviu - Cocorastii Mislii
                                      Dinu Cristian - Mizil
                                      9 -- 16
                                      Loghin Florin - Brașov
                                      Cocolos Alexandru - București
                                      Campean Adrian - București
                                      Codreanu Laurentiu - Buzău
                                      Kis Istvan - Brașov
                                      Ciky Cornel - Fagaras
                                      Grama Mihai - Azuga
                                      Alexandru Marius - București
                                      17 -- 24
                                      Coclea Ionel - Brăila
                                      Coman Emil - Breaza
                                      Piperea Florin - Campina
                                      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
                                      Vlasceanu Valentin - Darmanesti
                                      Constantin Cristina - București
                                      Sursilov Constantin - București
                                      Covataru Loredan - Brașov
                                      25 -- 2v gr.sup.
                                      Tobosaru Gheorghe - Brașov
                                      26 -- 39 1v gr.sup.
                                      Tutoveanu Razvan - Brașov
                                      Docan Cristian - București
                                      Marin Iulian - Campina
                                      Trif Florin - Cocorastii Mislii
                                      Banuta Dumitru - Ploiești
                                      Pop Alexandru - Campina
                                      Dinu Adrian - Darmanesti
                                      Serban Marius - București
                                      Acriva Marian - Mizil
                                      Panait Constantin - Mizil
                                      Dogaru Bianca - Baicoi
                                      Dumitrescu Sorin - Brașov
                                      Pascu Cristian - Ploiești
                                      Negrea Bogdan - Moreni
                                      40 -- 48 0v gr.sup.
                                      Panait Adrian - Brăila
                                      Ene Florin - Ploiești
                                      Nitu Serban - Paulesti
                                      Georgescu Vlad - București
                                      Mihu Florin - Pitești
                                      Vajeu Ionut - Busteni
                                      Popescu Adrian - Valcanesti
                                      Grumeza Lucian - București
                                      Ienasoae Dragos - București
                                      49 -- 58 2v gr.inf.
                                      Preda Gheorghe - Cocorastii Mislii
                                      Ipate Virgil - Valenii de Munte
                                      Parvu Nicolae - Cornu
                                      Banciu George - Constanța
                                      Tanase Claudiu - Giurgiu
                                      Cotet Nicolae - Brăila
                                      Craciun Laurentiu - Moreni
                                      Dima Mihai - Moreni
                                      Grigore Marian - Cocorastii Mislii
                                      Balbaie Madalin - Baicoi
                                      59 -- 68 1v gr.inf.
                                      Rusea Gheorghe - Breaza
                                      Movileanu Neculae - Brașov
                                      Marica Dan - Brașov
                                      Carjan Dumitru - București
                                      Ficleanu Gabriel - Giurgiu
                                      Ion Nelu - Mioveni
                                      Matei Mircea - Targoviște
                                      Marinescu Nelu - Targoviște
                                      Caranfilian Migo - București
                                      Zanogeanu Florin - Cocarastii Mislii
                                      69 -- 78 0v gr.inf.
                                      Irimia Madalin - Baicoi
                                      Huica Petre - București
                                      Malene Petru - Fagaras
                                      Serban Aurel - Fagaras
                                      Radulescu Catalin - Ploiești
                                      Cazacu Razvan - Busteni
                                      Bardas Viorel - Ploiești
                                      Grigore Madalin - Cocorastii Mislii
                                      Varbanescu Radu - București
                                      Radu Sergiu - Comarnic

                                      Comentariu


                                      • Desfasurarea turneului Open:

                                        Inscrieri Open - on 12.05.2018 at 15:36:07

                                        1. Istrate Cristian, București, 58 - 29,69 - OW
                                        2. Stanciulescu Bogdan, Brașov, 443 - 29,33 - O
                                        3. Ivan Valentin, Campina, 88 - 29,13 - O
                                        4. Bivolaru Marius, Ploiești, 67 - 28,41 - O
                                        5. Migea Cornel, Sibiu, 98 - 28,3 - OW
                                        6. Dena Corneliu, Giurgiu, 82 - 27,84 - OW
                                        7. Mihaila Nicolae, Breaza, 72 - 27,67 - O
                                        8. Marian Bogdan, Ploiești, 75 - 27,29 - OW
                                        9. Vladoiu Gelu, Brașov, 103 - 26,9 - OW
                                        10. Salariu Adrian, Buftea, 147 - 26,82 - O
                                        11. Sorescu Mircea, Paulesti, 192 - 26,43 - O
                                        12. Darmaz Ion, Targoviște, 90 - 26,27 - OW
                                        13. Avram Nicolae, Nedelea, 100 - 26,06 - O
                                        14. Gaitan Tiberiu, Brăila, 200 - 26,03 - OW
                                        15. Demeny Zoltan, Brașov, 102 - 25,61 - O
                                        16. Petrov Dan, București, 97 - 25,53 - OW
                                        17. Sarbu Dan, Ploiești, 107 - 24,8 - OW
                                        18. Cobeanu Marius, Breaza, 714 - 24,5 - O
                                        19. Stancalie Doru, Craiova, 131 - 24,47 - OW
                                        20. Pascu Razvan, Magureni, 310 - 24,28 - O
                                        21. Dima Victor, Azuga, 457 - 23,75 - O
                                        22. Babus Liviu, Ploiești, 206 - 23,63 - O
                                        23. Stancescu Sebastian, Ploiești, 144 - 23,45 - O
                                        24. Bacanu Paulian, Brașov, 726 - 23,03 - O
                                        25. Manta Viorel, Baicoi, 1396 - 23 - O
                                        26. Stefan Patrick, Brașov, 237 - 21,88 - O
                                        27. Jaouir Khaled, București, 189 - 21,79 - OW
                                        28. Popa Mircea, Brașov, 280 - 21,53 - OW
                                        29. Dinu Gheorghe, București, 177 - 20,86 - OW
                                        30. Bozga Razvan, Baicoi, 995 - 20 - O
                                        31. Cuna Gheorghe, Buzău, 1038 - 19,77 - A
                                        32. Radu Florin, Ploiești, 647 - 19,75 - A
                                        33. Szekeres Levente, Brașov, 858 - 18,25 - A
                                        34. Banica Dan, Ploiești, 1005 - 17 - A
                                        35. Anita Dorel, Brașov, 2132 - 16 - A
                                        36. Mitrofan Petrica, Brașov, 822 - 14,85 - AW

                                        Grupe inferioare Open

                                        Gr.inferioara nr. 1
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        6
                                        V
                                        Loc
                                        1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
                                        3-0
                                        1-3
                                        3-1
                                        2-3
                                        3-0
                                        3
                                        4
                                        2 DARMAZ ION TARGOVISTE
                                        0-3
                                        3-1
                                        3-2
                                        3-2
                                        3-0
                                        4
                                        1
                                        3 SARBU DAN PLOIESTI
                                        3-1
                                        1-3
                                        3-0
                                        2-3
                                        3-0
                                        3
                                        3
                                        4 BACANU PAULIAN BRASOV
                                        1-3
                                        2-3
                                        0-3
                                        3-0
                                        3-2
                                        2
                                        5 MANTA VIOREL BAICOI
                                        3-2
                                        2-3
                                        3-2
                                        0-3
                                        3-0
                                        3
                                        2
                                        6 MITROFAN PETRICA BRASOV
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        2-3
                                        0-3
                                        0
                                        Gr.inferioara nr. 2
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        6
                                        V
                                        Loc
                                        1 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
                                        0-3
                                        3-1
                                        3-1
                                        3-2
                                        3-2
                                        4
                                        2
                                        2 SORESCU MIRCEA PAULESTI
                                        3-0
                                        3-1
                                        3-0
                                        3-2
                                        3-0
                                        5
                                        1
                                        3 GAITAN TIBERIU Brăila
                                        1-3
                                        1-3
                                        1-3
                                        0-3
                                        3-0
                                        1
                                        4
                                        4 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                                        1-3
                                        0-3
                                        3-1
                                        2-3
                                        0-3
                                        1
                                        5 STEFAN PATRICK BRASOV
                                        2-3
                                        2-3
                                        3-0
                                        3-2
                                        3-0
                                        3
                                        3
                                        6 CUNA GHEORGHE BUZAU
                                        2-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        3-0
                                        0-3
                                        1
                                        Gr.inferioara nr. 3
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        6
                                        V
                                        Loc
                                        1 IVAN VALENTIN CAMPINA
                                        2-3
                                        1-3
                                        1-3
                                        3-1
                                        3-1
                                        2
                                        4
                                        2 SALARIU ADRIAN BUFTEA
                                        3-2
                                        3-1
                                        3-1
                                        3-0
                                        3-1
                                        5
                                        1
                                        3 DEMENY ZOLTAN BRASOV
                                        3-1
                                        1-3
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        4
                                        2
                                        4 BABUS LIVIU PLOIESTI
                                        3-1
                                        1-3
                                        0-3
                                        3-1
                                        3-0
                                        3
                                        3
                                        5 JAOUIR KHALED BUCURESTI
                                        1-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        1-3
                                        3-0
                                        1
                                        6 BANICA DAN PLOIESTI
                                        1-3
                                        1-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0
                                        Gr.inferioara nr. 4
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        6
                                        V
                                        Loc
                                        1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                                        1-3
                                        2-3
                                        3-0
                                        3-1
                                        3-1
                                        3
                                        3
                                        2 VLADOIU GELU BRASOV
                                        3-1
                                        0-3
                                        3-2
                                        3-1
                                        3-1
                                        4
                                        2
                                        3 PETROV DAN BUCURESTI
                                        3-2
                                        3-0
                                        1-3
                                        3-1
                                        3-0
                                        4
                                        1
                                        4 DIMA VICTOR AZUGA
                                        0-3
                                        2-3
                                        3-1
                                        3-2
                                        3-2
                                        3
                                        4
                                        5 BOZGA RAZVAN BAICOI
                                        1-3
                                        1-3
                                        1-3
                                        2-3
                                        3-2
                                        1
                                        6 SZEKERES LEVENTE BRASOV
                                        1-3
                                        1-3
                                        0-3
                                        2-3
                                        2-3
                                        0
                                        Gr.inferioara nr. 5
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        6
                                        V
                                        Loc
                                        1 MIGEA CORNEL SIBIU
                                        3-2
                                        3-2
                                        0-3
                                        3-2
                                        3-0
                                        4
                                        2
                                        2 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                                        2-3
                                        3-0
                                        0-3
                                        3-1
                                        3-1
                                        3
                                        3
                                        3 COBEANU MARIUS BREAZA
                                        2-3
                                        0-3
                                        2-3
                                        1-3
                                        3-0
                                        1
                                        4 PASCU RAZVAN MAGURENI
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-2
                                        2-3
                                        3-0
                                        4
                                        1
                                        5 DINU GHEORGHE BUCURESTI
                                        2-3
                                        1-3
                                        3-1
                                        3-2
                                        1-3
                                        2
                                        4
                                        6 ANITA DOREL BRASOV
                                        0-3
                                        1-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        3-1
                                        1
                                        Gr.inferioara nr. 6
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        6
                                        V
                                        Loc
                                        1 DENA CORNELIU GIURGIU
                                        0-3
                                        2-3
                                        3-1
                                        3-1
                                        3-1
                                        3
                                        2
                                        2 MIHAILA NICOLAE BREAZA
                                        3-0
                                        0-3
                                        1-3
                                        3-0
                                        1-3
                                        2
                                        3 AVRAM NICOLAE NEDELEA
                                        3-2
                                        3-0
                                        3-2
                                        3-0
                                        3-1
                                        5
                                        1
                                        4 STANCALIE DORU CRAIOVA
                                        1-3
                                        3-1
                                        2-3
                                        3-2
                                        2-3
                                        2
                                        4
                                        5 POPA MIRCEA BRASOV
                                        1-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        2-3
                                        0-3
                                        0
                                        6 RADU FLORIN PLOIESTI
                                        1-3
                                        3-1
                                        1-3
                                        3-2
                                        3-0
                                        3
                                        3

                                        Grupe superioare Open

                                        Gr.superioara nr. 1
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        Loc
                                        1 DARMAZ ION TARGOVISTE
                                        1-3
                                        3-0
                                        1
                                        2
                                        2 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                                        3-1
                                        3-2
                                        2
                                        1
                                        3 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                                        0-3
                                        2-3
                                        0
                                        4
                                        Gr.superioara nr. 2
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        Loc
                                        1 SORESCU MIRCEA PAULESTI
                                        3-1
                                        3-0
                                        2
                                        1
                                        2 BABUS LIVIU PLOIESTI
                                        1-3
                                        3-0
                                        1
                                        2
                                        3 RADU FLORIN PLOIESTI
                                        0-3
                                        0-3
                                        0
                                        4
                                        Gr.superioara nr. 3
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        Loc
                                        1 SALARIU ADRIAN BUFTEA
                                        3-1
                                        3-1
                                        2
                                        1
                                        2 STEFAN PATRICK BRASOV
                                        1-3
                                        3-1
                                        1
                                        2
                                        3 STANCALIE DORU CRAIOVA
                                        1-3
                                        1-3
                                        0
                                        4
                                        Gr.superioara nr. 4
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        Loc
                                        1 PETROV DAN BUCURESTI
                                        3-2
                                        3-0
                                        2
                                        1
                                        2 SARBU DAN PLOIESTI
                                        2-3
                                        3-1
                                        1
                                        2
                                        3 DINU GHEORGHE BUCURESTI
                                        0-3
                                        1-3
                                        0
                                        4
                                        Gr.superioara nr. 5
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        Loc
                                        1 PASCU RAZVAN MAGURENI
                                        3-1
                                        3-1
                                        2
                                        1
                                        2 MANTA VIOREL BAICOI
                                        1-3
                                        3-0
                                        1
                                        2
                                        3 DIMA VICTOR AZUGA
                                        1-3
                                        0-3
                                        0
                                        4
                                        Gr.superioara nr. 6
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        Loc
                                        1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
                                        3-2
                                        3-1
                                        2
                                        1
                                        2 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
                                        2-3
                                        3-2
                                        1
                                        2
                                        3 IVAN VALENTIN CAMPINA
                                        1-3
                                        2-3
                                        0
                                        4
                                        Gr.superioara nr. 7
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        Loc
                                        1 DENA CORNELIU GIURGIU
                                        3-1
                                        3-0
                                        2
                                        1
                                        2 DEMENY ZOLTAN BRASOV
                                        1-3
                                        3-2
                                        1
                                        2
                                        3 GAITAN TIBERIU Brăila
                                        0-3
                                        2-3
                                        0
                                        4
                                        Gr.superioara nr. 8
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        Loc
                                        1 MIGEA CORNEL SIBIU
                                        1-3
                                        3-1
                                        1
                                        2
                                        2 VLADOIU GELU BRASOV
                                        3-1
                                        3-0
                                        2
                                        1
                                        3 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
                                        1-3
                                        0-3
                                        0
                                        4

                                        Eliminatorii Open

                                        1. Bivolaru Marius
                                        --------------- Babus Liviu 3-2
                                        16. Babus Liviu
                                        ------------------------------ Vladoiu Gelu 3-1
                                        9. Demeny Zoltan
                                        --------------- Vladoiu Gelu 3-0
                                        8. Vladoiu Gelu
                                        --------------------------------------------- Vladoiu Gelu 3-2
                                        5. Pascu Razvan
                                        --------------- Stanciulescu Bogdan 3-0
                                        12. Stanciulescu Bogdan
                                        ------------------------------ Stanciulescu Bogdan 3-0
                                        13. Stefan Patrick
                                        --------------- Petrov Dan 3-1
                                        4. Petrov Dan
                                        ------------------------------------------------------------ Avram Nicolae 3-1
                                        3. Salariu Adrian
                                        --------------- Salariu Adrian 3-1
                                        14. Sarbu Dan
                                        ------------------------------ Avram Nicolae 3-2
                                        11. Manta Viorel
                                        --------------- Avram Nicolae 3-0
                                        6. Avram Nicolae
                                        --------------------------------------------- Avram Nicolae 3-1
                                        7. Dena Corneliu
                                        --------------- Migea Cornel 3-1
                                        10. Migea Cornel
                                        ------------------------------ Migea Cornel 3-1
                                        15. Darmaz Ion
                                        --------------- Sorescu Mircea 3-2
                                        2. Sorescu Mircea

                                        Clasament Open

                                        1. Avram Nicolae - Nedelea
                                        2. Vladoiu Gelu - Brașov
                                        3 -- 4
                                        Migea Cornel - Sibiu
                                        Stanciulescu Bogdan - Brașov
                                        5 -- 8
                                        Salariu Adrian - Buftea
                                        Babus Liviu - Ploiești
                                        Sorescu Mircea - Paulesti
                                        Petrov Dan - București
                                        9 -- 16
                                        Manta Viorel - Baicoi
                                        Demeny Zoltan - Brașov
                                        Dena Corneliu - Giurgiu
                                        Pascu Razvan - Magureni
                                        Sarbu Dan - Ploiești
                                        Bivolaru Marius - Ploiești
                                        Darmaz Ion - Targoviște
                                        Stefan Patrick - Brașov
                                        17 -- 24 0v gr.sup.
                                        Istrate Cristian - București
                                        Ivan Valentin - Campina
                                        Marian Bogdan - Ploiești
                                        Gaitan Tiberiu - Brăila
                                        Stancalie Doru - Craiova
                                        Dima Victor - Azuga
                                        Dinu Gheorghe - București
                                        Radu Florin - Ploiești
                                        25 -- 26 2v gr.inf.
                                        Mihaila Nicolae - Breaza
                                        Bacanu Paulian - Brașov
                                        27 -- 32 1v gr.inf.
                                        Cobeanu Marius - Breaza
                                        Stancescu Sebastian - Ploiești
                                        Jaouir Khaled - București
                                        Bozga Razvan - Baicoi
                                        Cuna Gheorghe - Buzău
                                        Anita Dorel - Brașov
                                        33 -- 36 0v gr.inf.
                                        Popa Mircea - Brașov
                                        Szekeres Levente - Brașov
                                        Banica Dan - Ploiești
                                        Mitrofan Petrica - Brașov

                                        Comentariu


                                        • Desfasurare turneu Elite:

                                          Inscrieri Elite - on 12.05.2018 at 15:37:11

                                          1. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44,53 - EL
                                          2. Durdun George, București, 185 - 43,8 - E
                                          3. Frasineanu Adrian, București, 861 - 43 - E
                                          4. Wischegg Robert, Galați, 112 - 41,12 - EL
                                          5. Ropotan Iulian, București, 139 - 39,28 - E
                                          6. Cristache George, București, 36 - 38,42 - E
                                          7. Macarenco Andrei, București, 106 - 37,8 - EL
                                          8. Macovei Liviu, Brașov, 117 - 37,68 - E
                                          9. Dinca Daniel, București, 6 - 37,56 - EH
                                          10. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 7 - 37,53 - E
                                          11. Tigau Dan, București, 9 - 37,03 - ELW
                                          12. Iancu George, Ploiești, 13 - 36,36 - EW
                                          13. Buzatu Vasile, Buftea, 32 - 35,95 - EW
                                          14. Vlase Gheorghe, Slobozia, 19 - 35,45 - E
                                          15. Grigore Alexandru, Campina, 25 - 34,79 - E
                                          16. Dumitrescu Cornel, București, 21 - 34,44 - EW
                                          17. Navacioiu Marian, București, 55 - 33,98 - EW
                                          18. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 52 - 33,37 - EW
                                          19. Neagoe Costin, București, 83 - 33,28 - E
                                          20. Pavunev Dan, București, 41 - 32,74 - E
                                          21. Galiu Mihai, Brașov, 913 - 32,4 - E
                                          22. Boraciu Claudiu, Urziceni, 92 - 31,73 - E
                                          23. Arion Costel, Galați, 174 - 31,43 - E
                                          24. Dracea Gabriel, Sinaia, 307 - 31,04 - E
                                          25. Suditu Andrei, Campina, 664 - 31 - E
                                          26. Ilie Marian, Targoviște, 1904 - 31 - E
                                          27. Sencu Victor, Targoviște, 183 - 30,72 - E
                                          28. Pintilie Nela, Galați, 415 - 30,67 - EF
                                          29. Bondoc Alexandru, Brașov, 697 - 30,6 - E
                                          30. Chiru Sorin, Campina, 627 - 30,33 - EW
                                          31. Zainescu Corneliu, Galați, 243 - 29,6 - OW
                                          32. Visan Bogdan, Targoviște, 134 - 25,65 - O
                                          33. Balan Cristian, Ramnicu Valcea, 2084 - 25,4 - O
                                          34. Potarniche Bianca, Buzău, 250 - 21,68 - OJF
                                          35. Bruchiu Doru, Ploiești, 1364 - 0 - O

                                          Grupe inferioare Elite

                                          Gr.inferioara nr. 1
                                          Nume si prenume Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          5
                                          6
                                          V
                                          Loc
                                          1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
                                          3-0
                                          2-3
                                          3-1
                                          3-0
                                          3
                                          2
                                          2 IANCU GEORGE PLOIESTI
                                          0-3
                                          0-3
                                          1-3
                                          1-3
                                          0
                                          3 NAVACIOIU MARIAN BUCURESTI
                                          3-2
                                          3-0
                                          3-0
                                          3-0
                                          4
                                          1
                                          4 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
                                          1-3
                                          3-1
                                          0-3
                                          1-3
                                          1
                                          4
                                          5 SUDITU ANDREI CAMPINA
                                          0-3
                                          3-1
                                          0-3
                                          3-1
                                          2
                                          3
                                          6
                                          Gr.inferioara nr. 2
                                          Nume si prenume Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          5
                                          6
                                          V
                                          Loc
                                          1 DURDUN GEORGE BUCURESTI
                                          3-2
                                          3-2
                                          3-0
                                          3-0
                                          3-0
                                          5
                                          1
                                          2 TIGAU DAN BUCURESTI
                                          2-3
                                          3-0
                                          3-2
                                          3-1
                                          3-0
                                          4
                                          2
                                          3 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
                                          2-3
                                          0-3
                                          3-1
                                          0-3
                                          3-2
                                          2
                                          4
                                          4 ARION COSTEL Galați
                                          0-3
                                          2-3
                                          1-3
                                          2-3
                                          3-1
                                          1
                                          5 ILIE MARIAN TARGOVISTE
                                          0-3
                                          1-3
                                          3-0
                                          3-2
                                          3-1
                                          3
                                          3
                                          6 BRUCHIU DORU PLOIESTI
                                          0-3
                                          0-3
                                          2-3
                                          1-3
                                          1-3
                                          0
                                          Gr.inferioara nr. 3
                                          Nume si prenume Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          5
                                          6
                                          V
                                          Loc
                                          1 FRASINEANU ADRIAN BUCURESTI
                                          0-3
                                          2-3
                                          2-3
                                          3-0
                                          3-2
                                          2
                                          4
                                          2 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
                                          3-0
                                          3-1
                                          3-1
                                          3-0
                                          3-0
                                          5
                                          1
                                          3 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
                                          3-2
                                          1-3
                                          1-3
                                          3-1
                                          3-2
                                          3
                                          3
                                          4 BORACIU CLAUDIU URZICENI
                                          3-2
                                          1-3
                                          3-1
                                          3-1
                                          3-1
                                          4
                                          2
                                          5 PINTILIE NELA Galați
                                          0-3
                                          0-3
                                          1-3
                                          1-3
                                          3-1
                                          1
                                          6 POTARNICHE BIANCA BUZAU
                                          2-3
                                          0-3
                                          2-3
                                          1-3
                                          1-3
                                          0
                                          Gr.inferioara nr. 4
                                          Nume si prenume Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          5
                                          6
                                          V
                                          Loc
                                          1 WISCHEGG ROBERT Galați
                                          3-2
                                          3-1
                                          3-0
                                          1-3
                                          3-0
                                          4
                                          2
                                          2 DINCA DANIEL BUCURESTI
                                          2-3
                                          3-0
                                          3-1
                                          2-3
                                          3-1
                                          3
                                          3
                                          3 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
                                          1-3
                                          0-3
                                          3-0
                                          1-3
                                          3-0
                                          2
                                          4
                                          4 GALIU MIHAI BRASOV
                                          0-3
                                          1-3
                                          0-3
                                          3-2
                                          3-2
                                          2
                                          5 SENCU VICTOR TARGOVISTE
                                          3-1
                                          3-2
                                          3-1
                                          2-3
                                          3-1
                                          4
                                          1
                                          6 BALAN CRISTIAN RAMNICU VALCEA
                                          0-3
                                          1-3
                                          0-3
                                          2-3
                                          1-3
                                          0
                                          Gr.inferioara nr. 5
                                          Nume si prenume Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          5
                                          6
                                          V
                                          Loc
                                          1 ROPOTAN IULIAN BUCURESTI
                                          3-0
                                          1-3
                                          3-1
                                          3-2
                                          3-0
                                          4
                                          2
                                          2 MACOVEI LIVIU BRASOV
                                          0-3
                                          1-3
                                          3-2
                                          3-0
                                          3-0
                                          3
                                          3
                                          3 BUZATU VASILE BUFTEA
                                          3-1
                                          3-1
                                          3-1
                                          3-1
                                          3-0
                                          5
                                          1
                                          4 PAVUNEV DAN BUCURESTI
                                          1-3
                                          2-3
                                          1-3
                                          0-3
                                          2-3
                                          0
                                          5 CHIRU SORIN CAMPINA
                                          2-3
                                          0-3
                                          1-3
                                          3-0
                                          3-0
                                          2
                                          4
                                          6 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
                                          0-3
                                          0-3
                                          0-3
                                          3-2
                                          0-3
                                          1
                                          Gr.inferioara nr. 6
                                          Nume si prenume Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          5
                                          6
                                          V
                                          Loc
                                          1 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI
                                          3-2
                                          3-1
                                          3-1
                                          2-3
                                          3-1
                                          4
                                          1
                                          2 MACARENCO ANDREI BUCURESTI
                                          2-3
                                          3-2
                                          3-0
                                          3-1
                                          3-0
                                          4
                                          2
                                          3 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
                                          1-3
                                          2-3
                                          3-0
                                          3-0
                                          1-3
                                          2
                                          4 DRACEA GABRIEL SINAIA
                                          1-3
                                          0-3
                                          0-3
                                          1-3
                                          1-3
                                          0
                                          5 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
                                          3-2
                                          1-3
                                          0-3
                                          3-1
                                          3-1
                                          3
                                          3
                                          6 ZAINESCU CORNELIU Galați
                                          1-3
                                          0-3
                                          3-1
                                          3-1
                                          1-3
                                          2
                                          4

                                          Grupe superioare Elite

                                          Gr.superioara nr. 1
                                          Nume si prenume Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          Loc
                                          1 NAVACIOIU MARIAN BUCURESTI
                                          2-3
                                          3-1
                                          1
                                          1
                                          2 DINCA DANIEL BUCURESTI
                                          3-2
                                          1-3
                                          1
                                          3 MACOVEI LIVIU BRASOV
                                          1-3
                                          3-1
                                          1
                                          2
                                          4
                                          Gr.superioara nr. 2
                                          Nume si prenume Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          Loc
                                          1 DURDUN GEORGE BUCURESTI
                                          3-0
                                          3-0
                                          2
                                          1
                                          2 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
                                          0-3
                                          3-1
                                          1
                                          2
                                          3 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
                                          0-3
                                          1-3
                                          0
                                          4
                                          Gr.superioara nr. 3
                                          Nume si prenume Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          Loc
                                          1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
                                          3-0
                                          3-0
                                          2
                                          1
                                          2 ILIE MARIAN TARGOVISTE
                                          0-3
                                          3-2
                                          1
                                          2
                                          3 ZAINESCU CORNELIU Galați
                                          0-3
                                          2-3
                                          0
                                          4
                                          Gr.superioara nr. 4
                                          Nume si prenume Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          Loc
                                          1 SENCU VICTOR TARGOVISTE
                                          3-0
                                          0-3
                                          1
                                          2
                                          2 SUDITU ANDREI CAMPINA
                                          0-3
                                          3-1
                                          1
                                          3 CHIRU SORIN CAMPINA
                                          3-0
                                          1-3
                                          1
                                          1
                                          4
                                          Gr.superioara nr. 5
                                          Nume si prenume Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          Loc
                                          1 BUZATU VASILE BUFTEA
                                          1-3
                                          3-2
                                          1
                                          2
                                          2 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
                                          3-1
                                          3-2
                                          2
                                          1
                                          3 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
                                          2-3
                                          2-3
                                          0
                                          4
                                          Gr.superioara nr. 6
                                          Nume si prenume Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          Loc
                                          1 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI
                                          3-2
                                          2-3
                                          1
                                          2
                                          2 TIGAU DAN BUCURESTI
                                          2-3
                                          2-3
                                          0
                                          3 FRASINEANU ADRIAN BUCURESTI
                                          3-2
                                          3-2
                                          2
                                          1
                                          4
                                          Gr.superioara nr. 7
                                          Nume si prenume Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          Loc
                                          1 MACARENCO ANDREI BUCURESTI
                                          2-3
                                          3-2
                                          1
                                          2
                                          2 BORACIU CLAUDIU URZICENI
                                          3-2
                                          3-0
                                          2
                                          1
                                          3 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
                                          2-3
                                          0-3
                                          0
                                          4
                                          Gr.superioara nr. 8
                                          Nume si prenume Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          Loc
                                          1 ROPOTAN IULIAN BUCURESTI
                                          3-1
                                          3-0
                                          2
                                          1
                                          2 WISCHEGG ROBERT Galați
                                          1-3
                                          3-1
                                          1
                                          2
                                          3 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
                                          0-3
                                          1-3
                                          0
                                          4

                                          Eliminatorii Elite

                                          1. Navacioiu Marian
                                          --------------- Grigore Alexandru 3-1
                                          16. Grigore Alexandru
                                          ------------------------------ Macarenco Andrei 3-0
                                          9. Macarenco Andrei
                                          --------------- Macarenco Andrei 3-0
                                          8. Ropotan Iulian
                                          --------------------------------------------- Enciu Alexandru 3-2
                                          5. Enciu Alexandru
                                          --------------- Enciu Alexandru 3-1
                                          12. Cristache George
                                          ------------------------------ Enciu Alexandru 3-2
                                          13. Ilie Marian
                                          --------------- Ilie Marian 3-0
                                          4. Chiru Sorin
                                          ------------------------------------------------------------ Durdun George 3-0
                                          3. Fratila Robert
                                          --------------- Fratila Robert 3-2
                                          14. Sencu Victor
                                          ------------------------------ Fratila Robert 3-2
                                          11. Buzatu Vasile
                                          --------------- Frasineanu Adrian 3-1
                                          6. Frasineanu Adrian
                                          --------------------------------------------- Durdun George 3-1
                                          7. Boraciu Claudiu
                                          --------------- Boraciu Claudiu 3-0
                                          10. Wischegg Robert
                                          ------------------------------ Durdun George 3-0
                                          15. Macovei Liviu
                                          --------------- Durdun George 3-0
                                          2. Durdun George


                                          Clasament Elite

                                          1. Durdun George - București
                                          2. Enciu Alexandru - Slobozia
                                          3 -- 4
                                          Fratila Robert - Filipestii de Targ
                                          Macarenco Andrei - București
                                          5 -- 8
                                          Boraciu Claudiu - Urziceni
                                          Ilie Marian - Targoviște
                                          Frasineanu Adrian - București
                                          Grigore Alexandru - Campina
                                          9 -- 16
                                          Macovei Liviu - Brașov
                                          Cristache George - București
                                          Sencu Victor - Targoviște
                                          Ropotan Iulian - București
                                          Wischegg Robert - Galați
                                          Chiru Sorin - Campina
                                          Buzatu Vasile - Buftea
                                          Navacioiu Marian - București
                                          17 -- 18 1v gr.sup.
                                          Dinca Daniel - București
                                          Suditu Andrei - Campina
                                          19 -- 24 0v gr.sup.
                                          Tigau Dan - București
                                          Vlase Gheorghe - Slobozia
                                          Dumitrescu Cornel - București
                                          Neagoe Costin - București
                                          Bondoc Alexandru - Brașov
                                          Zainescu Corneliu - Galați
                                          25 -- 26 2v gr.inf.
                                          Panaitescu Stefan - Izvoarele
                                          Galiu Mihai - Brașov
                                          27 -- 29 1v gr.inf.
                                          Arion Costel - Galați
                                          Pintilie Nela - Galați
                                          Visan Bogdan - Targoviște
                                          30 -- 35 0v gr.inf.
                                          Iancu George - Ploiești
                                          Pavunev Dan - București
                                          Dracea Gabriel - Sinaia
                                          Balan Cristian - Ramnicu Valcea
                                          Potarniche Bianca - Buzău
                                          Bruchiu Doru - Ploiești

                                          Comentariu


                                          • Frumos turneu, felicitări organizatorilor și câștigătorilor!
                                            A fost o placuta experienta.
                                            Voi reveni cu bucurie de cate ori voi putea.
                                            Multumesc

                                            Comentariu


                                            • Felicitari Gelu pentru calificarea in finala, bravo ADN-ule !
                                              Felicitari Bogdan si Cornel pentru clasarea pe podium !
                                              Blade - Butterfly Zhang Jike Super ZLC
                                              FH - Butterfly Tenergy 05 FX
                                              BH - Butterfly Tenergy 05 FX

                                              Comentariu


                                              • Din ce vad pe forum, se pare ca a fost un turneu super! Felicitari prahovenilor, in numar mare pe podiumul celor trei categorii, Darius, Genu, Robert, Avram. Bravo baieti! Felicitari George Durdun, si nu in ultimul rand, felicitari Gelu Vladoiu! Va asteptam la Cocorastii Mislii! Bravo Silviu, un meritoriu loc 7 la amatori. In curand urcam pe podium, nu?

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Bogdan V Vezi post
                                                  Va multumim tuturor pentru aprecieri! Multumesc, in numele meu, al lui Luci Bozga si al lui George Iancu, tuturor pentru participarea la acest turneu!

                                                  Nu a fost un turneu usor, mai ales ca lumina din sala ne-a tradat, iar in a doua parte a concursului am "beneficiat" de inutilitatea aproape completa a 5 mese. Va multumim si pentru intelegerea de care ati dat dovada vis-a-vis de aceasta problema tehnica.

                                                  Felicitari castigatorilor, Darius, in sfarsit ai trecut de stresul finalei, Nae, ai fost ca Danemarca la Euro in '92 si ai castigat pe merit, George...inca nu cred ca ai adversar si, vorba unui clasic in viata, nu dau nume, Grigore, n-am idee ce mai cauti in AmaTur.
                                                  Si, daca tot am adus vorba de Durdun, as vrea sa-i multumesc pentru efortul facut, nu este la indemana oricui sa stai de la ora 8 la ora 23 in picioare, sa vinzi cate ceva, sa lipesti palete, sa oferi sfaturi pentru 100 de oameni si sa mai si joci la cel mai inalt nivel. Chapeau, monsieur, si ne bucuram ca esti alaturi de noi. Dar si mai mult ne bucuram ca ai o sotie intelegatoare.

                                                  Inca o data, va multumim tuturor si va asteptam la urmatorul turneu de la Baicoi, Regionalul din 1 Septembrie!
                                                  Salut . Imi cer scuze pentru mesajul acela la adresa ta Visane chiar am crezut ca mie mi-ai adresat intrebarea ce mai cauti in amatur si enervat foarte tare de asta am avut acea replica urata..

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X