tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 25 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 369

Subiect: "Cupa Tel George Jr.", Ploiești - 19.05.2018

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    59
    Postări
    5.633
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    181 z 14 h 34 m
    Timp online pe zi
    1 h 22 m
    Reputație
    10627

    "Cupa Tel George Jr.", Ploiești - 19.05.2018

    Turneu A PLOIESTI - Tel George Junior -SAMBATA 19.05.2018


    Va invitam cu drag la PLOIESTI! ! Cu bunavointa Calendarului 2018, cel de-al treilea turneu A prahovean din aceasta luna si primul din Ploiesti din acest an se va desfasura in Sala Sporturilor TelGeorge Junior!


    Fericita coincidenta ne creeaza prilejul de a multumi iubitorilor de tenis de masa participanti fideli la turneele prahovene din 5, 12 si 19 MAI 2018, si de a oferi doua premii speciale pentru doi dintre jucatorii prezenti:


    -PREMIU SPECIAL pentru un participant prahovean care a participat la toate cele 3 turnee prahovene (5, 12, 19 mai) prin tragere la sorti!
    -PREMIU SPECIAL pentru un participant din afara judetului Prahova care a participat la minim 2 turnee prahovene - prin tragere la sorti!


    LOCALITATEA
    : Ploiesti VEST, str Ghe. Gr. Cantacuzino nr. 332 lângă supermarketul Kaufland, la ieșirea spre Târgoviște;
    DATA: Sambata 19 mai 2018;
    CATEGORII: I+A+O+E (4 categorii)
    NUMAR PARTICIPANTI: Incepatori 24 - Avansati 72 - OPEN 48 - ELITE 36, in ordinea inscrierii pe site.
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    SALA: Tel George Junior.;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 20 mese (Donic Waldner 25);
    SPAȚIU DE JOC: 1000 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet; Gerflor;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, etc.;
    TAXA: Adulți - 35 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – Cupe, medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 17.05.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    TURNEUL PENTRU AVANSATI ora 9,30-18,00

    Participa jucatori amatori cu 10< MP<20.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6, se califica primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.


    TURNEUL
    OPEN ora 10,00-18,00
    Participa jucatorii cu media turneelor 20-29,99p., precum si jucatorii amatori cu MP<20 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN;
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti;

    TURNEUL
    INCEPATORI ora 13,30- 21,00


    Participa jucatori amatori cu MP<10.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 , se califica; primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL ELITE ora 14,00 - 21,30

    Participa jucatorii cu media turneelor MINIM 30p., jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii OPEN-isti cu MP<30 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la ELITE.
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti;


    Se asigura: minge oficiala ,apa; plata;/minerala; ,
    MASA ; contra cost, vom anunta in timp util

    ORGANIZATORI:
    - TELGEORGE JUNIOR prin D-l Victor Ionescu;

    - AVRAM NICOLAE, tel. 0729 096 355;
    - MARIAN BOGDAN tel. 0740 955 416

    Coordonarea tehnica
    : Dan Bodeanu tel 0745 340 668

    ATENTIE!
    - Repartizarea numarului de locuri intre categorii va fi definitivata pana joi 17 mai, ora 21.00, in functie de inscrieri;
    - Jucatorii inscrisi se pot retrage fara penalizari pana la termenul limita joi 17 mai ora 21.00;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului!



    Ultima modificare făcută de Dan2; 06.05.2018 la 13:57.

  2. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan, marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    59
    Postări
    5.633
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    181 z 14 h 34 m
    Timp online pe zi
    1 h 22 m
    Reputație
    10627
    Clasament INCEPATORI

    1. Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    2. Sterczer Sandor - Sanzieni
    3 -- 4
    Radu Adrian - Ploiesti
    Huica Petre - Bucuresti
    5 -- 8
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Dumitru George - Targoviste
    Mihaila Robert - Breaza
    Lambru Iustinian - Ploiesti
    9 -- 14
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Radulescu Catalin - Ploiesti
    Matei Mircea - Targoviste
    Ienasoae Dragos - Bucuresti
    Eparu Leontin - Ploiesti
    Eparu Matei - Ploiesti
    15 -- 21 0v gr.sup.
    Popa Bogdan - Bucuresti
    Rusu Andrei - Strejnicu
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Nedelcu Mihai - Azuga
    Tudose Gabriel - Calinesti Prahova
    Tonciu Costin - Bucuresti
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    22 -- 25 1v gr.inf.
    Neagu Costin - Targoviste
    Bardas Viorel - Ploiesti
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Marias Laurentiu - Ploiesti
    26 -- 30 0v gr.inf.
    Lazar Alin - Breaza
    Stan Mariana - Constanta
    Negrea Mihai - Ploiesti
    Constantinescu Daniel - Azuga
    Cudalbu Tiberiu - Ploiesti

    Clasament AVANSATI

    1. Corbu Darius - Valenii de Munte
    2. Gheorghe Dragos - Boldesti
    3 -- 4
    Panait Genu - Teisani
    Dinca Raducu - Bucuresti
    5 -- 8
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Pop Alexandru - Campina
    Osman Metin - Tulcea
    Rasid Aihan - Constanta
    9 -- 16
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Nitu Serban - Paulesti
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Carata Catalin - Tulcea
    Ghizdavescu Adrian - Navodari
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Durac Viorel - Constanta
    Lazar Dumitru - Mizil
    17 -- 30
    Campean Adrian - Bucuresti
    Dica Danut - Caracal
    Barca George - Pitesti
    Botoc Ovidiu - Ploiesti
    Kis Istvan - Brasov
    Chivu Cornel - Craiova
    Serban Lucian Maricel - Bucuresti
    Cocolos Alexandru - Bucuresti
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Balanescu Boby - Ploiesti
    Vajeu Ionut - Busteni
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Franculescu Marius - Sinaia
    Loghin Florin - Brasov
    31 -- 1v gr.sup.
    Veris Dumitru - Brasov
    32 -- 45 0v gr.sup.
    Docan Cristian - Bucuresti
    Sdranca Mircea - Ploiesti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Ene Florin - Ploiesti
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Oancea Vasile - Buzau
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Ipate Virgil - Valenii de Munte
    Acriva Marian - Mizil
    Pascu Cristian - Ploiesti
    Ionita Robert - Ploiesti
    Panait Adrian - Braila
    46 -- 2v gr.inf.
    Ciocan |Georgeta - Berceni
    47 -- 54 1v gr.inf.
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Georgescu Vlad - Bucuresti
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    Panait Constantin - Mizil
    Vlad Petrica - Bucuresti
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Ialama Marinel - Urleta
    55 -- 64 0v gr.inf.
    Dumitru Silviu - Constanta
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Visan Victor - Slobozia
    Parvu Nicolae - Cornu
    Enache Paul - Ploiesti
    Tanase Tiberiu - Bucuresti
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Irimia Marian - Ploiesti
    Bucatos Mircea - Campina
    Stoicuta Marius Adrian - Ploiesti

    Clasament OPEN

    1. Dena Corneliu - Giurgiu
    2. Ionescu Mihai - Targoviste
    3 -- 4
    Baceanu Constantin - Buzau
    Sorescu Mircea - Paulesti
    5 -- 8
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Samoila Ion - Babadag
    Pascu Razvan - Magureni
    Avram Nicolae - Nedelea
    9 -- 16
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Voin Doru - Bucuresti
    Voicu Ionut - Ploiesti
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Padurariu Costel - Brasov
    17 -- 24
    Rosioara Razvan - Alexandria
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Miron Liviu - Campina
    Ivan Valentin - Campina
    Potarniche Bianca - Buzau
    Demeny Zoltan - Brasov
    Cinca Daniel - Craiova
    Sarbu Dan - Ploiesti
    25 -- 1v gr.sup.
    Stolearenco Igor - Galati
    26 -- 34 0v gr.sup.
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Mitrea Silviu - Navodari
    Gaitan Tiberiu - Braila
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Peiu Cosmin - Babadag
    Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Stefan Patrick - Brasov
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Darmaz Ion - Targoviste
    35 -- 38 2v gr.inf.
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    39 -- 45 1v gr.inf.
    Dospinescu George - Bucuresti
    Dima Cristi - Bucuresti
    Babus Liviu - Ploiesti
    Macovei Cristi - Iasi
    Manta Viorel - Baicoi
    Iordachi Adrian - Adjud
    Niculescu Daniel - Pitesti
    46 -- 54 0v gr.inf.
    Petrov Dan - Bucuresti
    Nitescu Horia - Ploiesti
    Ionita Fabian - Ploiesti
    Popa Mircea - Brasov
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Vlad Maria Victoria - Bucuresti

    Clasament ELITE

    1. Tudorache Viorel - Bucuresti
    2. Enciu Alexandru - Slobozia
    3 -- 4
    Ion Marius - Braila
    Neagu Mircea - Constanta
    5 -- 8
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Fratila Robert - Filipestii de Targ
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    9 -- 2v gr.sup.
    Tigau Dan - Bucuresti
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Caloianu Iuliana - Ploiesti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Sencu Victor - Targoviste
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Grigore Alexandru - Campina
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Cudalbu Ciprian - Ploiesti
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Constantinescu Rares - Braila
    Bodeanu Mihai - Bucuresti
    Bruchiu Doru - Ploiesti
    Ultima modificare făcută de Dan2; 22.05.2018 la 11:03.

  4. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kis Istvan, gabiopel, tavy, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    59
    Postări
    5.633
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    181 z 14 h 34 m
    Timp online pe zi
    1 h 22 m
    Reputație
    10627
    Inscrieri INCEPATORI - on 18/05/2018 at 10:16:06 AM

    1. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 809 - 9.48 - I
    2. Huica Petre, Bucuresti, 736 - 8.94 - I
    3. Matei Mircea, Targoviste, 980 - 8.38 - I
    4. Bistreanu Armand, Bucuresti, 860 - 8.32 - I
    5. Popa Bogdan, Bucuresti, 2308 - 7.6 - I
    6. Eparu Leontin, Ploiesti, 1050 - 7.4 - I
    7. Eparu Matei, Ploiesti, 965 - 7.38 - IJ
    8. Sterczer Sandor, Sanzieni, 889 - 7.33 - I
    9. Lazar Alin, Breaza, 1341 - 6.75 - I
    10. Grumeza Lucian, Bucuresti, 1473 - 6.6 - I
    11. Marinescu Nelu, Targoviste, 1550 - 6.3 - I
    12. Ienasoae Dragos, Bucuresti, 1245 - 6.2 - I
    13. Nedelcu Mihai, Azuga, 1384 - 6 - I
    14. Neagu Costin, Targoviste, 1873 - 6 - I
    15. Rusu Andrei, Strejnicu, 1913 - 6 - I
    16. Radulescu Catalin, Ploiesti, 2215 - 6 - IH
    17. Tudose Gabriel, Calinesti Prahova, 2838 - 6 - I
    18. Bardas Viorel, Ploiesti, 1697 - 5.75 - IW
    19. Dumitru George, Targoviste, 2123 - 5.5 - I
    20. Tonciu Costin, Bucuresti, 1418 - 5.2 - I
    21. Stan Mariana, Constanta, 1145 - 4.91 - IF
    22. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1221 - 4.25 - I
    23. Radu Sergiu, Comarnic, 3887 - 4 - I
    24. Negrea Mihai, Ploiesti, 2458 - 0 - A
    25. Sarbu Romulus, Ploiesti, 2792 - 0 - A
    26. Constantinescu Daniel, Azuga, 3176 - 0 - A
    27. Lambru Iustinian, Ploiesti, 3294 - 0 - A
    28. Caranfilian Migo, Bucuresti, 3363 - 0 - A
    29. Cudalbu Tiberiu, Ploiesti, 5002 - 0 - A
    30. Mihaila Robert, Breaza, 5003 - 0 - A


    Inscrieri AVANSATI - on 17/05/2018 at 10:00:55 PM

    1. Rasid Aihan, Constanta, 784 - 19.85 - A
    2. Osman Metin, Tulcea, 454 - 19.78 - A
    3. Corbu Darius, Valenii de Munte, 265 - 19.47 - A
    4. Alexandru Marius, Bucuresti, 245 - 18.77 - A
    5. Ghizdavescu Adrian, Navodari, 354 - 18.73 - A
    6. Durac Viorel, Constanta, 661 - 18.6 - AW
    7. Ilie Octavian Marius, Brasov, 236 - 18.27 - A
    8. Trocan Nicolae, Mioveni, 498 - 18 - AW
    9. Cocolos Alexandru, Bucuresti, 1088 - 17.6 - A
    10. Plaiasu Ion, Plopeni, 289 - 17.2 - A
    11. Dumitru Silviu, Constanta, 763 - 17 - A
    12. Campean Adrian, Bucuresti, 1020 - 17 - A
    13. Carata Catalin, Tulcea, 357 - 16.95 - A
    14. Loghin Florin, Brasov, 299 - 16.93 - A
    15. Panait Adrian, Braila, 436 - 16.55 - AW
    16. Docan Cristian, Bucuresti, 317 - 16.54 - A
    17. Codreanu Laurentiu, Buzau, 1178 - 16.37 - A
    18. Sdranca Mircea, Ploiesti, 459 - 16.3 - A
    19. Veris Dumitru, Brasov, 347 - 16.23 - A
    20. Stoica Mihai, Mioveni, 471 - 16.23 - AW
    21. Ene Florin, Ploiesti, 1410 - 16.2 - A
    22. Kis Istvan, Brasov, 359 - 16.17 - AW
    23. Panait Genu, Teisani, 1932 - 16 - A
    24. Bejan Alexandru, Tecuci, 502 - 15.83 - A
    25. Chivu Cornel, Craiova, 570 - 15.83 - A
    26. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 447 - 15.81 - A
    27. Rusea Gheorghe, Breaza, 332 - 15.76 - A
    28. Bivolaru Stelian, Targoviste, 424 - 15.7 - A
    29. Constantin Cristina, Bucuresti, 426 - 15.57 - AF
    30. Oancea Vasile, Buzau, 568 - 15.56 - A
    31. Cristescu Cristian, Bucuresti, 422 - 15.55 - AW
    32. Nitu Serban, Paulesti, 385 - 15.13 - A
    33. Balanescu Boby, Ploiesti, 1264 - 15 - A
    34. Pop Alexandru, Campina, 1850 - 15 - A
    35. Dinu Adrian, Darmanesti, 409 - 14.73 - A
    36. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 596 - 14.68 - A
    37. Georgescu Vlad, Bucuresti, 671 - 14.08 - A
    38. Botoc Ovidiu, Ploiesti, 765 - 14.04 - A
    39. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 917 - 13.93 - A
    40. Visan Victor, Slobozia, 974 - 13.63 - A
    41. Franculescu Marius, Sinaia, 1574 - 13.5 - A
    42. Parvu Nicolae, Cornu, 947 - 13.25 - A
    43. Panait Constantin, Mizil, 563 - 13.06 - A
    44. Vlad Petrica, Bucuresti, 1090 - 12.75 - A
    45. Vajeu Ionut, Busteni, 718 - 12.72 - A
    46. Serban Lucian Maricel, Bucuresti, 2012 - 12.6 - A
    47. Dica Danut, Caracal, 1181 - 12 - A
    48. Enache Paul, Ploiesti, 1435 - 12 - A
    49. Dinca Raducu, Bucuresti, 1196 - 11.16 - A
    50. Carjan Dumitru, Bucuresti, 698 - 10.38 - AW
    51. Enciu Marcel, Bucuresti, 782 - 8.91 - IW
    52. Pascu Cristian, Ploiesti, 1363 - 8.5 - I
    53. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 940 - 6.68 - I
    54. Irimia Marian, Ploiesti, 1203 - 5.37 - I
    55. Gheorghe Dragos, Boldesti, 1578 - 0 - A
    56. Florea Marin, Filipestii de Targ, 2273 - 0 - A
    57. Ialama Marinel, Urleta, 3620 - 0 - A
    58. Bucatos Mircea, Campina, 5001 - 0 - A
    59. Ciocan |Georgeta, Berceni, 5002 - 0 - A
    60. Stoicuta Marius Adrian, Ploiesti, 5003 - 0 - A

    Clasament OPEN

    1. Dena Corneliu - Giurgiu
    2. Ionescu Mihai - Targoviste
    3 -- 4
    Baceanu Constantin - Buzau
    Sorescu Mircea - Paulesti
    5 -- 8
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Samoila Ion - Babadag
    Pascu Razvan - Magureni
    Avram Nicolae - Nedelea
    9 -- 16
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Voin Doru - Bucuresti
    Voicu Ionut - Ploiesti
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Padurariu Costel - Brasov
    17 -- 23
    Rosioara Razvan - Alexandria
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Miron Liviu - Campina
    Ivan Valentin - Campina
    Potarniche Bianca - Buzau
    Demeny Zoltan - Brasov
    Cinca Daniel - Craiova
    Sarbu Dan - Ploiesti
    24 -- 1v gr.sup.
    Stolearenco Igor - Galati
    25 -- 34 0v gr.sup.
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Mitrea Silviu - Navodari
    Gaitan Tiberiu - Braila
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Peiu Cosmin - Babadag
    Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Stefan Patrick - Brasov
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Darmaz Ion - Targoviste
    35 -- 38 2v gr.inf.
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    39 -- 45 1v gr.inf.
    Dospinescu George - Bucuresti
    Dima Cristi - Bucuresti
    Babus Liviu - Ploiesti
    Macovei Cristi - Iasi
    Manta Viorel - Baicoi
    Iordachi Adrian - Adjud
    Niculescu Daniel - Pitesti
    46 -- 54 0v gr.inf.
    Petrov Dan - Bucuresti
    Nitescu Horia - Ploiesti
    Ionita Fabian - Ploiesti
    Popa Mircea - Brasov
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Vlad Maria Victoria - Bucuresti



    Inscrieri ELITE - on 17/05/2018 at 10:04:13 PM

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44.53 - EL
    2. Ion Marius, Braila, 18 - 43.57 - E
    3. Neagu Mircea, Constanta, 57 - 40.8 - EL
    4. Caloianu Iuliana, Ploiesti, 404 - 40.33 - EF
    5. Ropotan Iulian, Bucuresti, 139 - 39.28 - E
    6. Constantinescu Rares, Braila, 398 - 38.9 - EJ
    7. Tudorache Viorel, Bucuresti, 375 - 38.33 - EL
    8. Macarenco Andrei, Bucuresti, 106 - 37.8 - EL
    9. Dinca Daniel, Bucuresti, 6 - 37.56 - EH
    10. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 7 - 37.53 - E
    11. Tigau Dan, Bucuresti, 9 - 37.03 - ELW
    12. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 64 - 36.55 - E
    13. Vlase Gheorghe, Slobozia, 19 - 35.45 - E
    14. Panea Ovidiu, Bucuresti, 109 - 35.05 - E
    15. Grigore Alexandru, Campina, 25 - 34.79 - E
    16. Constantin Teodor, Bucuresti, 71 - 33.58 - E
    17. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 52 - 33.37 - EW
    18. Pavunev Dan, Bucuresti, 41 - 32.74 - E
    19. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 142 - 31.77 - E
    20. Dracea Gabriel, Sinaia, 307 - 31.04 - E
    21. Sencu Victor, Targoviste, 183 - 30.72 - E
    22. Cobeanu Marius, Breaza, 714 - 24.5 - O
    23. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 591 - 20 - O
    Ultima modificare făcută de Dan2; 21.05.2018 la 21:09.

  6. Mulțumesc mihais mioveni, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
  7. #4
    senior

    Data înscrierii
    18.01.2014
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    50
    Postări
    162
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    30 z 22 h 13 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    394
    Crăciun David Mihai din București la Open.

  8. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tzupy, Brulea Petre, sebyy, gabiopel le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    maestru

    Data înscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vârstă
    54
    Postări
    1.001
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 12 h 14 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4179
    Botoc Ovidiu -Ploiesti- avansati

  10. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Doru 72, Dan12, sebyy, waves, mironliviu, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    maestru

    Data înscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vârstă
    54
    Postări
    1.001
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 12 h 14 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4179
    Rusea Gheorghe -Breaza - avansati

  12. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
  13. #7
    junior
    Avatarul lui Pascu Razvan
    Data înscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Magureni
    Vârstă
    32
    Postări
    125
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 14 h 1 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    534
    Pascu Răzvan la Open din Magureni.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  14. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
  15. #8
    senior
    Avatarul lui spintactic
    Data înscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    236
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 16 h 27 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    846
    Buna ziua,

    Alexandru Marius, avansati - Bucuresti.

    Multumesc.

  16. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
  17. #9
    junior
    Avatarul lui Dan V
    Data înscrierii
    30.01.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    56
    Postări
    148
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 1 h 2 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    423
    Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, avansati
    Mulțumesc mult!

  18. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
  19. #10
    senior
    Avatarul lui Doru 72
    Data înscrierii
    15.12.2013
    Locație
    Poienarii Burchii
    Vârstă
    47
    Postări
    228
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 15 h 23 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    926
    Bănuță Dumitru - Avansați

  20. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
  21. #11
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    216
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 20 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    887
    Constantin Cristina, avansati, Bucuresti
    Constantin Teodor, elite, Bucuresti

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

  22. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre, sebyy, - Marcel -, spintactic, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    senior

    Data înscrierii
    27.02.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    51
    Postări
    341
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 18 h 47 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    546
    Bistreanu Armand - incepatori - Bucuresti

  24. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place - Marcel - le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    senior
    Avatarul lui meme6513
    Data înscrierii
    15.10.2016
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    53
    Postări
    235
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 2 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    797
    Matei Mircea , Targoviste, incepatori,multumesc!
    „Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca !” – Necunoscut
    Blade -Donic Waldner Allplay,, FH - Butterfly Tenergy 05, BH- Butterfly Tenergy 05FX

  26. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
  27. #14
    senior
    Avatarul lui Johnny Plaiasu
    Data înscrierii
    21.06.2015
    Locație
    PLOPENI
    Vârstă
    43
    Postări
    760
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 3 h 1 m
    Timp online pe zi
    46 m
    Reputație
    3062
    Plăiașu Ion, avansați, PLOPENI, Prahova

  28. #15
    senior

    Data înscrierii
    05.07.2012
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    57
    Postări
    831
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 15 h 16 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    3244
    Bardas Viorel, Ploiesti, Incepatori
    Sarbu Dan, Ploiesti, Open

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 196
    Ultimul post: 09.04.2019, 13:27
  2. Turneu A "Tel George Junior", Ploiești - 08/09.12.2018
    De ADN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 511
    Ultimul post: 01.02.2019, 09:39
  3. Turneu B "Tel George Jr.", Ploiești - 17.10.2018
    De ADN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 61
    Ultimul post: 18.10.2018, 06:30
  4. Turneu A "Tel George Junior", Ploiești - 25.08.2018
    De ADN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 326
    Ultimul post: 28.08.2018, 21:06
  5. Răspunsuri: 201
    Ultimul post: 19.04.2018, 17:14

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •