Se inscrie Incze Levente,din Miercurea-Ciuc,la Elit.
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Memorialul Dan Leorda", Reghin - 26.05.2018
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
senior
- 06.iul.2008
- 238
- Galanesti, Suceava
- 54
Likes given: 0Likes received: 7
Se retrag:
Rosca Niculai-open,
Rosca Adela-amatori,
am incercat sa facem un efort sa participam dar nu putem.
Cerem scuze organizatorilor si lui Rares.ZORO
Comentariu
Inscrieri Elite - on 22-May-18 at 08:06:38
1. Nistor Dorel, Bistrița, 14 - 43.13 - E
2. Simon Csaba, Targu Mureș, 561 - 42 - EL
3. Farkas Gabor, Targu Mureș, 43 - 41.5 - EW
4. Mocean Dan, Cluj Napoca, 30 - 41.14 - EL
5. Rus Traian, Cluj Napoca, 510 - 39.4 - EL
6. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 276 - 39.33 - EL
7. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 133 - 39.2 - E
8. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 313 - 39.13 - E
9. Galban Calin, Viseu, 164 - 38.5 - E
10. Apian Florin, Bistrița, 26 - 38.12 - E
11. Corburean Ioana, Mediaș, 69 - 37.95 - EF
12. Bauer Lajos, Targu Mureș, 28 - 37.83 - EW
13. Pavel Calin, Hunedoara, 44 - 37.12 - E
14. Daneliuc Gabi, Selimbar, 33 - 36.53 - EW
15. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 148 - 36.52 - E
16. Irsai Istvan, Targu Mureș, 120 - 35.33 - EW
17. Zidar Victor, Reghin, 47 - 35.08 - E
18. Baciu Gabriel, Târnaveni, 381 - 34.83 - E
19. Nascu Serban, Cluj Napoca, 1230 - 34.7 - E
20. Sufletel Radu, Alba Iulia, 113 - 34.51 - ELW
21. Tira Viorel, Bistrița, 730 - 34.35 - EW
22. Mican Nicolae, Dej, 681 - 34.2 - E
23. Molnar Tihamer, Târnaveni, 178 - 34.18 - E
24. Simion Boby, Cluj Napoca, 258 - 33.46 - ELH
25. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 74 - 33.4 - E
26. Parcalab Mihai, Bistrița, 703 - 33 - E
27. Dabacan Dorin, Târnaveni, 235 - 32.75 - E
28. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 814 - 32.5 - EW
29. Lunca Razvan, Târnaveni, 94 - 32.43 - E
30. Boeriu Cezara, Targu Mureș, 298 - 32.38 - EJF
31. Medve Mihai, Reghin, 868 - 32 - E
32. Pascu Adrian, Cluj Napoca, 1314 - 32 - E
33. Mureșan Iulian, Cluj Napoca, 710 - 31.9 - E
34. Carpaci Alexandru, Ludus, 221 - 31.78 - ELW
35. Bleoca Marius, Târnaveni, 119 - 31.68 - E
36. Zelariu Petru, Târnaveni, 613 - 31.2 - EW
37. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 315 - 31.14 - E
38. Damian Alin, Campia Turzii, 716 - 31 - E
39. Leorda Rares, Reghin, 1131 - 30.5 - E
40. Barabas Sandor, Toplita, 108 - 30.36 - E
41. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 179 - 30.33 - EW
42. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 321 - 28.04 - O
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Calin Mihai, Barlad, 941 - 41 - E
2. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 16 - 34.56 - E
3. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 794 - 27.75 - O
Inscrieri Amatori - on 22-May-18 at 08:06:53
1. Spaller Tiberiu, Nasaud, 395 - 19.57 - A
2. Vass Sandor, Beclean, 506 - 18.88 - AW
3. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 575 - 18.68 - A
4. Scurtu Nicolae, Bistrița, 643 - 18.47 - AW
5. Gecse Alpar, Chibed, 271 - 18.27 - A
6. Moldovan Sidonia, Ludus, 1111 - 18.23 - AJF
7. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 337 - 18.22 - A
8. Olah Remus, Arad, 483 - 18.17 - A
9. Barabas Claudiu, Bistrița, 355 - 18.07 - A
10. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 688 - 18 - A
11. Adorjani Csilla, Targu Mureș, 934 - 18 - AJF
12. Csorbai Lorand, Sanpaul, 978 - 18 - A
13. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1517 - 18 - A
14. Lovin Eusebiu, Comănești, 260 - 17.73 - AW
15. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 527 - 17.6 - A
16. Barbuta Ioan, Dej, 601 - 17.24 - A
17. Vaduva Dan, Bistrița, 1367 - 16.9 - AW
18. Samoila Florin, Sighișoara, 1138 - 16.73 - AW
19. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 582 - 16.59 - A
20. Docan Cristian, București, 317 - 16.54 - A
21. Peta Octavian, Cluj Napoca, 397 - 16.54 - AW
22. Sicoe Ioan, Turda, 403 - 16.48 - AW
23. Balla Peter, Toplita, 363 - 16.4 - A
24. Maxim Cristian, Bistrița, 1728 - 16.2 - A
25. Oltean Silviu, Nasaud, 808 - 16.1 - A
26. Cristofor Razvan, Moinesti, 325 - 16.04 - AW
27. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 614 - 15.97 - A
28. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 871 - 15.9 - A
29. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 629 - 15.87 - A
30. Docea Beniamin, Aiud, 686 - 15.85 - A
31. Pop Ioan, Bistrița, 1044 - 15.85 - AW
32. Gusan Boris, Turda, 405 - 15.53 - AW
33. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 603 - 15.31 - A
34. Chira Lucian, Baia Mare, 1321 - 15.25 - A
35. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 587 - 15.1 - A
36. Moldovan Flavia, Târnaveni, 621 - 15.06 - AF
37. Bucur Delia, Ludus, 872 - 15.04 - AJF
38. Zavaski Ioan, Dej, 1125 - 15 - AW
39. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 594 - 14.83 - A
40. Lupescu Nicolae, Reghin, 536 - 14.22 - A
41. Heja Zoltan, Ditrau, 493 - 14.21 - A
42. Cinebuji Attila, Târnaveni, 1077 - 14.16 - A
43. Balan Viorel, Bistrița, 758 - 14 - A
44. Cotfas Gabriel, Toplita, 1058 - 14 - AW
45. Faltisca Eugen, Viseu, 1790 - 14 - A
46. Bedo Jozsef, Suseni, 635 - 13.92 - A
47. Bal Adrian, Gherla, 1310 - 13.8 - A
48. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 558 - 13.57 - A
49. Pop Sabin, Targu Mureș, 511 - 13.33 - A
50. Onet Nicolae, Sighișoara, 1659 - 13.3 - A
51. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1195 - 13 - A
52. Valea Claudiu, Targu Mureș, 1555 - 13 - A
53. Singeorzan Traian, Nasaud, 1730 - 13 - A
54. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1934 - 13 - A
55. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 1073 - 12.6 - AW
56. Bleoca Lucas, Târnaveni, 772 - 12.27 - AJ
57. Barbos Florin, Bistrița, 810 - 11.52 - A
58. Sabau Mircea, Târnaveni, 910 - 11.43 - A
59. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 777 - 11.22 - AJ
60. Damian Vasile, Nasaud, 883 - 11.04 - A
61. Nagy Attila, Suseni, 1093 - 11 - A
62. Kasper Thomas, Reghin, 1621 - 11 - A
63. Suciu Sergiu, Turda, 660 - 10.25 - AW
64. Pap Gyula, Gheorgheni, 996 - 10.25 - A
65. Ivascu Gavrila, Viseu, 1516 - 10.18 - A
66. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 1270 - 8.6 - IW
67. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 1200 - 8.5 - I
68. Szabo Aron, Gheorgheni, 1515 - 8 - I
69. Kutasi Ors, Sanpaul, 1974 - 8 - I
70. Sechel Vasile, Viseu, 2010 - 7.85 - I
71. Creta Petru, Luna CJ, 1216 - 7.4 - I
72. Szanto Szilard, Sanpaul, 1733 - 7.33 - I
73. Sticlet Doru, Bistrița, 1296 - 7.2 - IW
74. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1305 - 7 - I
75. Ceban Laurentiu, Cluj Napoca, 1847 - 6.5 - I
76. Blaga Monica, Viseu, 2251 - 6.5 - IF
77. Asavei Gheorghe, Razboieni, 1748 - 6 - I
78. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 1792 - 6 - I
79. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 1654 - 5 - I
80. Pop Dan Cristian, Dej, 1711 - 4.75 - IJ
81. Angi Zoltan, Gheorgheni, 1698 - 4.5 - I
82. Cristian Ioan, Batos, 1915 - 0 - A
83. Pulhac Bogdan, Sarmas, 2179 - 0 - A
84. Flore Claudiu, Bistrița, 2977 - 0 - A
85. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 3093 - 0 - A
86. Strugar Ioan, Deda, 5001 - 0 - A
87. Csinta Laszlo, Targu Mureș, 5002 - 0 - A
Inscrieri Open - on 22-May-18 at 08:07:03
1. Denes Ferenc, Praid, 136 - 29.99 - OW
2. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 157 - 29.89 - O
3. Dezso Lorand, Dej, 554 - 29.68 - O
4. Ticala Vasile Jr, Viseu, 461 - 29.62 - O
5. Tipser Gabriel, Sighișoara, 435 - 29.5 - OW
6. Atomei Armand, Piatra Neamț, 158 - 28.99 - OW
7. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 333 - 28.86 - OW
8. Mitzea Alexandru, Sibiu, 227 - 28.43 - O
9. Fazakas Attila, Toplita, 240 - 28.4 - O
10. Migea Cornel, Sibiu, 98 - 28.3 - OW
11. Pop Danut, Dej, 309 - 27.83 - O
12. Farkas Bence, Targu Mureș, 161 - 27.77 - O
13. Teglas Andreea, Ludus, 407 - 27.77 - OJF
14. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 794 - 27.75 - O
15. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 167 - 27.46 - O
16. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 80 - 27.3 - OW
17. Andreica Iulian, Viseu, 410 - 27.07 - O
18. Miron Mihai, Cluj Napoca, 293 - 27.03 - OH
19. Negrean Ioan, Sibiu, 125 - 26.88 - O
20. Colcer Nicolae, Toplita, 165 - 26.64 - O
21. Motorga Dorin, Targu Mureș, 211 - 26.57 - O
22. Dumitrescu Dan, Piatra Neamț, 155 - 26.28 - O
23. Ciobanu Daniel, Blaj, 126 - 26.25 - OW
24. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 294 - 26.13 - O
25. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 160 - 26.1 - O
26. Janosi Attila, Targu Mureș, 163 - 25.75 - O
27. Bothazan Florin, Dej, 269 - 25.73 - O
28. Marian Calin, Reghin, 1455 - 25 - O
29. Ambrus Szilard, Ludus, 439 - 24.38 - OJ
30. Bubulac Cristi, Piatra Neamț, 210 - 24 - O
31. Muntean Mircea, Baia Mare, 946 - 24 - O
32. Marian Florin, Reghin, 420 - 23.8 - O
33. Radu Constantin, Sibiu, 175 - 23.66 - OW
34. Macovei Cristi, Iași, 159 - 23.41 - O
35. Veres Janos, Targu Mureș, 349 - 23.37 - OW
36. Dirlea Ioan, Aiud, 225 - 23.33 - OH
37. Ban Peter, Cluj Napoca, 778 - 23.33 - O
38. Damian Mircea, Bistrița, 224 - 23.32 - O
39. Turcu Viorel, Piatra Neamț, 242 - 23.08 - OW
40. Kovaci Richard, Târnaveni, 481 - 23.08 - O
41. Sandulescu Adrian, Targu Mureș, 1190 - 23 - OW
42. Sava Petru, Cluj Napoca, 699 - 22.92 - O
43. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 255 - 22.73 - OW
44. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 326 - 22.62 - OW
45. Pinzar Alin, Suceava, 266 - 22.49 - O
46. Ferencz Valentin, Târnaveni, 1404 - 22.2 - O
47. Schuller Cristian, Sighișoara, 2205 - 22 - O
48. Beltechi Dumitru, Victoria, 952 - 21.63 - O
49. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1464 - 21 - O
50. Dinu Gheorghe, București, 177 - 20.86 - OW
51. Fulop Attila, Aiud, 219 - 20.83 - OW
52. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 273 - 20.65 - OW
53. Mal Denis, Baia Mare, 543 - 20.53 - O
54. Bumbu Pavel, Razboieni, 455 - 20.33 - O
55. Kincses Jozsef, Praid, 400 - 20.17 - O
56. Burghelea Florin, Piatra Neamț, 300 - 19.97 - A
57. Benyovski Bela, Sibiu, 541 - 19.73 - AW
58. Grosan Mircea, Dej, 665 - 19.67 - A
59. Neamțu Adrian, Gherla, 1208 - 18 - A
60. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 666 - 17.8 - A
61. Bozosan Petre, Sibiu, 311 - 16.7 - A
62. Krisan Iuliu, Viseu, 897 - 16.47 - A
63. Andreica Daniel, Viseu, 663 - 16.38 - A
64. Mihalca Bogdan, Bistrița, 1871 - 15.5 - A
65. Ivascu Cosmin, Viseu, 874 - 14.1 - A
66. Ticala Vasile, Viseu, 5001 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Mal Calin, Baia Mare, 556 - 26.5 - O
2. Horotan Catalin, Baia Mare, 1040 - 18.07 - A
3. Barac Marius, Sibiu, 402 - 26.06 - OW
4. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 560 - 26.25 - O
5. Maerean Claudiu, Bistrița, 1434 - 20.5 - OTEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
Comentariu
Atentie la orele de incepere ale celor 3 categorii !
ELITE
- Ora: 09.00 - inscrieri pana la 08:30
- Număr maxim de participanți: 42
AMATORI
- Ora: 09:00 - inscrieri pana la ora 08:30
- Număr maxim de participanți - 90
OPEN
- Ora: 13.00 - inscrieri pana la 12:30
- Număr maxim de participanți: 66TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Se retrage de la avansati Fulop Laszlo.FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Postat în original de Radu Serban Vezi postRadu Serban si Rusu Stefan din Cluj
... sau daca este vorba despre juniorul lui Rusu Calin trebuie specificat Jr ...TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
Comentariu
senior- 01.mar.2015
- 790
- Dumbraveni-Sighișoara
- 47
Likes given: 91Likes received: 214
Se retrage Schuller Cristian - Sighișoara -open.
Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk
Comentariu
Ora 08.30
Inscrieri Elite - on 23-May-18 at 10:34:50
1. Nistor Dorel, Bistrița, 14 - 43.13 - E
2. Simon Csaba, Targu Mureș, 561 - 42 - EL
3. Farkas Gabor, Targu Mureș, 43 - 41.5 - EW
4. Mocean Dan, Cluj Napoca, 30 - 41.14 - EL
5. Calin Mihai, Barlad, 941 - 41 - E
6. Rus Traian, Cluj Napoca, 510 - 39.4 - EL
7. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 276 - 39.33 - EL
8. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 133 - 39.2 - E
9. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 313 - 39.13 - E
10. Galban Calin, Viseu, 164 - 38.5 - E
11. Apian Florin, Bistrița, 26 - 38.12 - E
12. Corburean Ioana, Mediaș, 69 - 37.95 - EF
13. Bauer Lajos, Targu Mureș, 28 - 37.83 - EW
14. Pavel Calin, Hunedoara, 44 - 37.12 - E
15. Daneliuc Gabi, Selimbar, 33 - 36.53 - EW
16. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 148 - 36.52 - E
17. Irsai Istvan, Targu Mureș, 120 - 35.33 - EW
18. Zidar Victor, Reghin, 47 - 35.08 - E
19. Baciu Gabriel, Târnaveni, 381 - 34.83 - E
20. Nascu Serban, Cluj Napoca, 1230 - 34.7 - E
21. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 16 - 34.56 - E
22. Sufletel Radu, Alba Iulia, 113 - 34.51 - ELW
23. Tira Viorel, Bistrița, 730 - 34.35 - EW
24. Mican Nicolae, Dej, 681 - 34.2 - E
25. Molnar Tihamer, Târnaveni, 178 - 34.18 - E
26. Simion Boby, Cluj Napoca, 258 - 33.46 - ELH
27. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 74 - 33.4 - E
28. Parcalab Mihai, Bistrița, 703 - 33 - E
29. Dabacan Dorin, Târnaveni, 235 - 32.75 - E
30. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 814 - 32.5 - EW
31. Lunca Razvan, Târnaveni, 94 - 32.43 - E
32. Boeriu Cezara, Targu Mureș, 298 - 32.38 - EJF
33. Medve Mihai, Reghin, 868 - 32 - E
34. Pascu Adrian, Cluj Napoca, 1314 - 32 - E
35. Mureșan Iulian, Cluj Napoca, 710 - 31.9 - E
36. Carpaci Alexandru, Ludus, 221 - 31.78 - ELW
37. Bleoca Marius, Târnaveni, 119 - 31.68 - E
38. Zelariu Petru, Târnaveni, 613 - 31.2 - EW
39. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 315 - 31.14 - E
40. Damian Alin, Campia Turzii, 716 - 31 - E
41. Leorda Rares, Reghin, 1131 - 30.5 - E
42. Barabas Sandor, Toplita, 108 - 30.36 - E
43. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 179 - 30.33 - EW
44. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 321 - 28.04 - O
45. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 794 - 27.75 - O
Inscrieri Amatori - on 23-May-18 at 10:35:29
1. Spaller Tiberiu, Nasaud, 395 - 19.57 - A
2. Vass Sandor, Beclean, 506 - 18.88 - AW
3. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 575 - 18.68 - A
4. Scurtu Nicolae, Bistrița, 643 - 18.47 - AW
5. Gecse Alpar, Chibed, 271 - 18.27 - A
6. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 337 - 18.22 - A
7. Olah Remus, Arad, 483 - 18.17 - A
8. Barabas Claudiu, Bistrița, 355 - 18.07 - A
9. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 688 - 18 - A
10. Adorjani Csilla, Targu Mureș, 934 - 18 - AJF
11. Csorbai Lorand, Sanpaul, 978 - 18 - A
12. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1517 - 18 - A
13. Lovin Eusebiu, Comănești, 260 - 17.73 - AW
14. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 527 - 17.6 - A
15. Barbuta Ioan, Dej, 601 - 17.24 - A
16. Vaduva Dan, Bistrița, 1367 - 16.9 - AW
17. Samoila Florin, Sighișoara, 1138 - 16.73 - AW
18. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 582 - 16.59 - A
19. Docan Cristian, București, 317 - 16.54 - A
20. Peta Octavian, Cluj Napoca, 397 - 16.54 - AW
21. Sicoe Ioan, Turda, 403 - 16.48 - AW
22. Balla Peter, Toplita, 363 - 16.4 - A
23. Sosdean Cosmin, Bistrița, 1562 - 16.2 - A
24. Maxim Cristian, Bistrița, 1728 - 16.2 - A
25. Oltean Silviu, Nasaud, 808 - 16.1 - A
26. Cristofor Razvan, Moinesti, 325 - 16.04 - AW
27. Radu Serban, Cluj Napoca, 1172 - 16 - AW
28. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 614 - 15.97 - A
29. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 871 - 15.9 - A
30. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 629 - 15.87 - A
31. Docea Beniamin, Aiud, 686 - 15.85 - A
32. Pop Ioan, Bistrița, 1044 - 15.85 - AW
33. Gusan Boris, Turda, 405 - 15.53 - AW
34. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 603 - 15.31 - A
35. Chira Lucian, Baia Mare, 1321 - 15.25 - A
36. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 587 - 15.1 - A
37. Moldovan Flavia, Târnaveni, 621 - 15.06 - AF
38. Zavaski Ioan, Dej, 1125 - 15 - AW
39. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 594 - 14.83 - A
40. Lupescu Nicolae, Reghin, 536 - 14.22 - A
41. Heja Zoltan, Ditrau, 493 - 14.21 - A
42. Cinebuji Attila, Târnaveni, 1077 - 14.16 - A
43. Balan Viorel, Bistrița, 758 - 14 - A
44. Cotfas Gabriel, Toplita, 1058 - 14 - AW
45. Faltisca Eugen, Viseu, 1790 - 14 - A
46. Bedo Jozsef, Suseni, 635 - 13.92 - A
47. Bal Adrian, Gherla, 1310 - 13.8 - A
48. Pop Sabin, Targu Mureș, 511 - 13.33 - A
49. Onet Nicolae, Sighișoara, 1659 - 13.3 - A
50. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1195 - 13 - A
51. Valea Claudiu, Targu Mureș, 1555 - 13 - A
52. Singeorzan Traian, Nasaud, 1730 - 13 - A
53. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1934 - 13 - A
54. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 1073 - 12.6 - AW
55. Bleoca Lucas, Târnaveni, 772 - 12.27 - AJ
56. Barbos Florin, Bistrița, 810 - 11.52 - A
57. Sabau Mircea, Târnaveni, 910 - 11.43 - A
58. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 777 - 11.22 - AJ
59. Damian Vasile, Nasaud, 883 - 11.04 - A
60. Nagy Attila, Suseni, 1093 - 11 - A
61. Kasper Thomas, Reghin, 1621 - 11 - A
62. Suciu Sergiu, Turda, 660 - 10.25 - AW
63. Pap Gyula, Gheorgheni, 996 - 10.25 - A
64. Ivascu Gavrila, Viseu, 1516 - 10.18 - A
65. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 1270 - 8.6 - IW
66. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 1200 - 8.5 - I
67. Szabo Aron, Gheorgheni, 1515 - 8 - I
68. Kutasi Ors, Sanpaul, 1974 - 8 - I
69. Sechel Vasile, Viseu, 2010 - 7.85 - I
70. Creta Petru, Luna CJ, 1216 - 7.4 - I
71. Szanto Szilard, Sanpaul, 1733 - 7.33 - I
72. Sticlet Doru, Bistrița, 1296 - 7.2 - IW
73. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1305 - 7 - I
74. Ceban Laurentiu, Cluj Napoca, 1847 - 6.5 - I
75. Blaga Monica, Viseu, 2251 - 6.5 - IF
76. Asavei Gheorghe, Razboieni, 1748 - 6 - I
77. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 1792 - 6 - I
78. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 1654 - 5 - I
79. Pop Dan Cristian, Dej, 1711 - 4.75 - IJ
80. Angi Zoltan, Gheorgheni, 1698 - 4.5 - I
81. Cristian Ioan, Batos, 1915 - 0 - A
82. Pulhac Bogdan, Sarmas, 2179 - 0 - A
83. Flore Claudiu, Bistrița, 2977 - 0 - A
84. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 3093 - 0 - A
85. Strugar Ioan, Deda, 5001 - 0 - A
86. Csinta Laszlo, Targu Mureș, 5002 - 0 - A
Ora 12.30
Inscrieri Open - on 23-May-18 at 10:35:38
1. Denes Ferenc, Praid, 136 - 29.99 - OW
2. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 157 - 29.89 - O
3. Dezso Lorand, Dej, 554 - 29.68 - O
4. Ticala Vasile Jr, Viseu, 461 - 29.62 - O
5. Tipser Gabriel, Sighișoara, 435 - 29.5 - OW
6. Atomei Armand, Piatra Neamț, 158 - 28.99 - OW
7. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 333 - 28.86 - OW
8. Mitzea Alexandru, Sibiu, 227 - 28.43 - O
9. Fazakas Attila, Toplita, 240 - 28.4 - O
10. Migea Cornel, Sibiu, 98 - 28.3 - OW
11. Pop Danut, Dej, 309 - 27.83 - O
12. Farkas Bence, Targu Mureș, 161 - 27.77 - O
13. Teglas Andreea, Ludus, 407 - 27.77 - OJF
14. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 167 - 27.46 - O
15. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 80 - 27.3 - OW
16. Andreica Iulian, Viseu, 410 - 27.07 - O
17. Miron Mihai, Cluj Napoca, 293 - 27.03 - OH
18. Negrean Ioan, Sibiu, 125 - 26.88 - O
19. Colcer Nicolae, Toplita, 165 - 26.64 - O
20. Motorga Dorin, Targu Mureș, 211 - 26.57 - O
21. Mal Calin, Baia Mare, 556 - 26.5 - O
22. Dumitrescu Dan, Piatra Neamț, 155 - 26.28 - O
23. Ciobanu Daniel, Blaj, 126 - 26.25 - OW
24. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 294 - 26.13 - O
25. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 160 - 26.1 - O
26. Janosi Attila, Targu Mureș, 163 - 25.75 - O
27. Bothazan Florin, Dej, 269 - 25.73 - O
28. Marian Calin, Reghin, 1455 - 25 - O
29. Ambrus Szilard, Ludus, 439 - 24.38 - OJ
30. Bubulac Cristi, Piatra Neamț, 210 - 24 - O
31. Muntean Mircea, Baia Mare, 946 - 24 - O
32. Marian Florin, Reghin, 420 - 23.8 - O
33. Radu Constantin, Sibiu, 175 - 23.66 - OW
34. Macovei Cristi, Iași, 159 - 23.41 - O
35. Veres Janos, Targu Mureș, 349 - 23.37 - OW
36. Dirlea Ioan, Aiud, 225 - 23.33 - OH
37. Ban Peter, Cluj Napoca, 778 - 23.33 - O
38. Damian Mircea, Bistrița, 224 - 23.32 - O
39. Turcu Viorel, Piatra Neamț, 242 - 23.08 - OW
40. Kovaci Richard, Târnaveni, 481 - 23.08 - O
41. Sandulescu Adrian, Targu Mureș, 1190 - 23 - OW
42. Sava Petru, Cluj Napoca, 699 - 22.92 - O
43. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 255 - 22.73 - OW
44. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 326 - 22.62 - OW
45. Pinzar Alin, Suceava, 266 - 22.49 - O
46. Ferencz Valentin, Târnaveni, 1404 - 22.2 - O
47. Beltechi Dumitru, Victoria, 952 - 21.63 - O
48. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1464 - 21 - O
49. Dinu Gheorghe, București, 177 - 20.86 - OW
50. Fulop Attila, Aiud, 219 - 20.83 - OW
51. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 273 - 20.65 - OW
52. Mal Denis, Baia Mare, 543 - 20.53 - O
53. Bumbu Pavel, Razboieni, 455 - 20.33 - O
54. Kincses Jozsef, Praid, 400 - 20.17 - O
55. Burghelea Florin, Piatra Neamț, 300 - 19.97 - A
56. Benyovski Bela, Sibiu, 541 - 19.73 - AW
57. Grosan Mircea, Dej, 665 - 19.67 - A
58. Horotan Catalin, Baia Mare, 1040 - 18.07 - A
59. Neamțu Adrian, Gherla, 1208 - 18 - A
60. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 666 - 17.8 - A
61. Bozosan Petre, Sibiu, 311 - 16.7 - A
62. Krisan Iuliu, Viseu, 897 - 16.47 - A
63. Andreica Daniel, Viseu, 663 - 16.38 - A
64. Mihalca Bogdan, Bistrița, 1871 - 15.5 - A
65. Ivascu Cosmin, Viseu, 874 - 14.1 - A
66. Ticala Vasile, Viseu, 5001 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Barac Marius, Sibiu, 402 - 26.06 - OW
2. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 560 - 26.25 - O
3. Maerean Claudiu, Bistrița, 1434 - 20.5 - O
4. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 78 - 28.09 - O
5. Rusu Stefan, Cluj Napoca, 5002 - 0 - OTEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
Comentariu
IMPORTANT!
Se realoca 3 locuri de la Amatori pentru Elite.
Limitele devin 45 - Elite, 87 - Amatori ... total 132 = 22 grupe pe 22 mese. Eventualele 2-3 grupe de 7 de la Amatori vor fi compensate cu grupele de 5 de la Elite ... dar inca nu s-au incheiat retragerile ...TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
Comentariu
senior- 23.iul.2011
- 397
- Cluj-Napoca, Romania
- 52
Likes given: 0Likes received: 1
Io is tare emotionat cand vad asemenea elite...si ma retrag tiptil. Va tzuc pe paleta! Adrian PASCU-Cluj.
Sa aveti parte de un turneu exceptional si un gulash unguresc facut de romanul FlorinCrestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 08:52.Procesare...X
Comentariu