Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand/ Schimb Xiom Omega V Pro

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand/ Schimb Xiom Omega V Pro

    VANDUTA - Vand sau schimb fata rosie Xiom Omega V Pro, 2 mm,taiata pe Timo Boll ALC, probata maxim 2 ore. A fost lipita cu Revolution, 2 staturi. Lipiciul nu l-am curatat. Este impecabila. Pret 150 lei. Posibil schimb cu Tenergy rosu patrat, 2.1 sau 1.9 mm si cu diferenta din partea mea. Telefon: 0724052640. Liviu

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
    Ultima editare de B.Liviu; 29.iul.2018, 10:10.
    "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

  • #2
    Te rog sa nu te superi, dar care doua ore, cand ea e rupta-n doua saraca. Poate 20 de ore cel putin!!!

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de agud Vezi post
      Te rog sa nu te superi, dar care doua ore, cand ea e rupta-n doua saraca. Poate 20 de ore cel putin!!!
      Eu zic ca nu e rupta deloc! Afirmatia este gratuita Absolut! Nu-mi permit sa scriu prostii pe forum. Nu fac afaceri cu nimeni, dimpotriva, las de la mine.Nu stiu unde si ce te-a determinat sa afirmi chestia asta. Sunt dispus sa-ti trimit gratis fata numai pt a verifica aceasta afirmatie si pt a dovedi contrariul. Returul il platesti! Inteleg ca pozele cu buretele lasa o urma de indoiala. Da. Am vrut sa-l curat si am renuntat. N-am rabdarea necesara. Eu te inteleg, poate pozele sunt prea explicite si te induc in eroare . Te asigur, este impecabila dupa 3 ore de incercare.Daca te intereseaza si chiar te pricepi, sunt disponibil.


      Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
      "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

      Comentariu


      • #4
        Stai ca m-am prins! Am doua poze cu partea inferioara respectiv superioara, separate. Le-am facut pt a surprinde mai multe detalii. Daca acest amanunt este cel ca care te-a indus in eroare, atunci gresesti flagrant! Te asigur ca fata este noua!

        Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
        "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

        Comentariu


        • #5
          Ce faci Liviule? Vinzi jumatati de fete? Pune poze intregi ca poate asa nu se mai pacaleste lumea sau ?nădeștele sa pară una întreaga!

          Comentariu


          • #6
            Imi cer scuze, nu am vazut bine pt ca nu aveam ochelarii corespunzatori.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de agud Vezi post
              Imi cer scuze, nu am vazut bine pt ca nu aveam ochelarii corespunzatori.
              Este in regula. Bine ca am lamurit lucurile. Zi frumoasa!

              Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
              "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

              Comentariu


              • #8
                Valabil!
                Pret redus de la 150 la 120 lei, fara transport.

                Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk
                "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

                Comentariu


                • #9
                  Fata vanduta, post inchis.
                  "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X