tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 15 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 222

Subiect: "Cupa Orașului Dumbrăveni", Dumbrăveni - 16.06.2018

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data nscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vrstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818

    "Cupa Orașului Dumbrăveni", Dumbrăveni - 16.06.2018

    "Cupa ORASULUI DUMBRĂVENI editia a IV-a 2018 "

    LOCALITATEA: DUMBRĂVENI SIBIU
    DATA: Smbătă 16 Iunie 2018;
    CATEGORIE Amatori / Open

    SALA : Sala de sport baza sportivă
    ADRESA: Loc Dumbrăveni str. Stadionului nr . 12
    https://www.google.ro/maps/dir/46.22...!3m1!1e3?hl=ro

    TOTAL NR. MESE:
    LOGISTICA: 16 mese (aprobate ITTF)
    - mingi competitie - plastic
    SPAŢIU DE JOC: - conditii bune - iluminat artificial


    NUMĂR MAXIM PARTICIPANŢI: 96
    60 la AMATORI ncepatori+Avansati si - 36 la OPEN+ELITE
    cte 2 wildcard fiecare categorie

    ORGANIZATORI

    ACS ALICLA DUMBRAVENI


    asociatiaclubsportivalicla@gmail.com

    ASOCIATIA ELISABETSTADT ,
    C.S.E.I. DUMBRAVENI ,
    [/COLOR]

    PARTENER
    PRIMARIA ORAŞULUI DUMBRAVENI


    SPONSORI

    SPONSOR PINCIPAL
    BAUM GAMES DUMBRĂVENI http://www.baumgames.ro/


    JAY GSM http://www.jaygsm.ro/

    DURATĂ APROXIMATIVĂ : 8:15 pnă la terminare
    Se asigură : mingi de joc, apă , cafea, un "răcoritor"

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:

    NSCRIERI: Pe forum ultima nscriere , VINERI 15 Iunie 2018 ora 21:00
    RETRAGERI: Pe forum ultima retragere, JOI 14 Iunie 2018 , ora 21:00
    - retragerile nainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;

    - organizatorii și rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare
    sau de natură a mpiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    ;


    PENTRU PARTICIPARE: 35 Lei. Copiii pnă la 18 ani 20 lei. Persoanele cu dizabilităţi nu plătesc.
    Cte 1 leu / participant către AmaTur.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Cupe, diplome şi medalii - locurile 1 -- 4,
    Diplome - locurile 5 -- 8

    II. OPEN+ELITE
    - număr maxim de participanţi: 34 + 2 wildcard
    ORA NCEPERE MECIURI 9:30
    I. AMATORI
    - număr maxim de participanti: 58 + 2 wildcard
    ORA NCEPERE MECIURI 09:40

    - nscrierile la sală se fac doar n limita locurilor disponibile ( dacă sunt absenţi) , pnă la ora: 9:10
    - confirmarea se face odată cu nscrierea ce are loc ntre orele: 08:15 - 9:25
    - cei care ntzie sunt rugaţi să confirme la telefon pnă la ora: 9:20


    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare şi eliminatorii - 3 din 5 seturi
    CAPI DE SERIE: conform MP din clasamentul AmaTur la zi;

    - se joacă 3 din 5 seturi
    - nr. mese pentru grupele inferioare 10
    - grupe inferioare de 6 jucători, se fac după Media Turneelor , regula şarpelui, cu modificări după localităţii (primul loc din grupe nu se schimbă);
    - se califică primi 4 jucători
    - nr mese pentru grupele Superioare 10
    - grupe superioare de 4 jucători - Locurile 1 sunt locurile 1 din grupele inferioare , locurile 2 - 4 se vor selecta după chei grupe superioare trase la sorţi de catre jucători
    - se califică primi 2 jucători
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjează pe tablou după Locul 1 Grupe Superioare , locurile 2 se trag la sorti

    Organizatori locali:
    - Prof. Holom Dumitru Dorin 0787803126
    dorinholom@gmail.com
    - Prof. Prodan Vasile

    Organizatori amatur:
    - Mureşanu Alex - 0723856419 alexmuresanu@yahoo.com
    - Filea Adonis - 0747297093 adonisfilea@gmail.com

    ALTE INFORMATII :
    Pentru toate categoriile
    n cazul n care sunt absenţi locurile libere vor fi alocate prin tragere la sorţi la jucatorii prezenţi la sală de pe lista de aşteptare
    Absenţii nemotivati la turneu vor fi trecuti n evidentele AmaTur-ului
    Orice lipsă a unor participanţi sau intrziaţi, NU afectează nceperea jocurilor,
    - Rugăm fiecare participant să menţioneze categoria la care doreşte să participe, cu respectarea regulamentului AmaTur, n sensul ca open-iştii nu pot juca la amatori;
    nscrierea se face : - Nume Prenume , localitate , categorie. Vă rugam folositi numele şi prenumele nscrise n clasamentul Amatur pentru a nu avea surprize sa apăreţi ca jucător nou.
    In cazul in care sunt mai multi inscris la o anumita categorie se vor modifica numarul de locuri la ambele categorii.
    Sau vom modifica NUMARUL MAXIM DE PARTICIPANTI si ORELE DE INCEPERE a jocurilor pentru categorii (in sensul ca, Categoria Open + Elite va juca de la ora 14)- vom preciza pe Forum Joi 14.06.2018 pana la ora 22

    Spor la antrenamente şi vă aşteptăm!

  2. mi place Kis Istvan, Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data nscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vrstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818
    Clasament
    Cupa Orasului Dumbraveni ed IV-a
    Turneu - A - Dumbrăveni SB - 16.06.2018
    Open
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"


    LOCUL 1
    Farkas Gabor - Targu Mures

    LOCUL 2
    Sufletel Radu - Alba Iulia

    LOCUL 3 - 4
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Pinzar Andrei - Medias



    LOCURILE 5 - 8
    Stancalie Doru - Craiova
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    Dabacan Dorin - Tarnaveni

    LOCURILE 9 - 16
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Simon Csaba - Targu Mures
    Weiss Simona - Cisnadie
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc

    LOCURILE 17 - 20 -- Grupe Sup. 2 vic.
    Corburean Ioana - Medias
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Teglas Andreea - Ludus
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc

    LOCURILE 21 - 24 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Aron Darie - Sibiu
    Stefan Patrick - Brasov
    Barac Marius - Sibiu
    Barbulescu Dan - Sibiu

    LOCURILE 25 - 32 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Antal Denes - Brasov
    Boeriu Cezara - Targu Mures
    Dani Leo - Arad
    Ambrus Szilard - Ludus
    Decean Darian - Sibiu
    Cuesdean Rares - Reghin
    Zedler Csaba - Agnita

    LOCUL 33 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Motorga Dorin - Targu Mures

    LOCURILE 34 - 37 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Popa Mircea - Brasov
    Benyovski Bela - Sibiu

    LOCURILE 38 - 45 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Padurariu Costel - Brasov
    Negrean Ioan - Sibiu
    Radu Constantin - Sibiu
    Janosi Attila - Targu Mures
    Dospinescu George - Bucuresti
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    Dordea Lucian - Medias
    Somlea Darian - Cisnadie


    Clasament
    Cupa Orasului Dumbraveni ed IV-a
    Turneu - A - Dumbrăveni SB - 16.06.2018
    Amatori
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"


    LOCUL 1
    Bucur Dan - Cisnadie

    LOCUL 2
    Seceta Andreas - Medias

    LOCUL 3-4
    Morariu Marius - Sibiu

    Ivan Catalin - Fagaras

    LOCURILE 5 - 8
    Manitiu Florin - Sibiu
    Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
    Fulop Attila - Aiud
    Muresanu Alex - Sibiu

    LOCURILE 9 - 16
    Kis Istvan - Brasov
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Ferencz Valentin - Tarnaveni
    Onet Nicolae - Sighisoara
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Loghin Florin - Brasov
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Filea Adonis - Sibiu

    LOCURILE 17 - 25 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Ciky Cornel - Fagaras
    Vajda Erno - Reghin
    Pop Sabin - Targu Mures
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Vera Esteban - Sibiu
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Ciobanu Cosmin - Cristian SB
    Ciurca Ovidiu - Targu Mures
    Kulcsar Lorand - Sanpaul

    LOCURILE 26 - 32 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Bozosan Petre - Sibiu
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Movileanu Neculae - Brasov
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    Fratila Dan - Ocna Sibiului
    Forgaciu Mitrut - Dumbraveni SB

    LOCUL 33 -- Grupe Inf. 3 vic.
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea

    LOCURILE 34 - 36 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Rotariu Andrei - Sibiu
    Serban Aurel - Fagaras
    Neagu Viorel - Medias

    LOCURILE 37 - 43 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Berchi Ioan - Arad
    Malene Petru - Fagaras
    Anton Calin - Sibiu
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Decuseara Adrian - Medias
    Duma Tiberiu - Bazna
    Metes Radu - Dumbraveni SB

    LOCURILE 44 - 50 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Ilie Victor - Medias
    Misca Ovidiu - Blaj
    Muresanu Mihaela - Sibiu
    Prodan Vasile - Medias
    Ghira Marcel - Medias
    Munteanu Ioan - Dumbraveni SB
    Ultima modificare făcută de adof; 17.06.2018 la 06:22.

  4. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    mi place Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data nscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vrstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818
    Cupa Orasului Dumbraveni ed IV-a - Turneu - A - Dumbrăveni SB - 16.06.2018
    Lista nscrieri - Open - 15.06.2018 12:45

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Farkas Gabor - 16 - Targu Mures - MS - 42,90
    2 . Simon Csaba - 430 - Targu Mures - MS - 42,03
    3 . Corburean Ioana - 62 - Medias - SB - 38,90
    4 . Jozsa Zoltan - 96 - Odorheiu Secuiesc - HR - 38,18
    5 . Govoreanu Florin - 8 - Cisnadie - SB - 37,84
    6 . Irsai Istvan - 109 - Targu Mures - MS - 36,95
    7 . Aron Darie - 49 - Sibiu - SB - 36,83
    8 . Daneliuc Gabi - 33 - Selimbar - SB - 36,37
    9 . Sufletel Radu - 111 - Alba Iulia - AB - 35,44
    10 . Moldovan Alexandru - 122 - Tarnaveni - MS - 33,61
    11 . Molnar Tihamer - 192 - Tarnaveni - MS - 33,18
    12 . Dabacan Dorin - 244 - Tarnaveni - MS - 32,97
    13 . Boeriu Cezara - 241 - Targu Mures - MS - 32,82
    14 . Lunca Razvan - 112 - Tarnaveni - MS - 32,43
    15 . Teglas Andreea - 318 - Ludus - MS - 31,88
    16 . Lakatos Zsolt - 173 - Miercurea Ciuc - HR - 30,33
    17 . Stanciulescu Bogdan - 286 - Brasov - BV - 29,86
    18 . Padurariu Costel - 66 - Brasov - BV - 29,54
    19 . Zelariu Petru - 636 - Tarnaveni - MS - 29,20
    20 . Iancu Sorin - 128 - Sibiu - SB - 29,16
    21 . Tipser Gabriel - 451 - Sighisoara - MS - 28,46
    22 . Laszlo Levente - 77 - Miercurea Ciuc - HR - 28,10
    23 . Motorga Dorin - 204 - Targu Mures - MS - 27,74
    24 . Fancsali Kalman - 76 - Miercurea Ciuc - HR - 27,59
    25 . Negrean Ioan - 117 - Sibiu - SB - 27,10
    26 . Barac Marius - 386 - Sibiu - SB - 26,76
    27 . Ambrus Szilard - 349 - Ludus - MS - 26,65
    28 . Ciobanu Daniel - 124 - Blaj - AB - 26,55
    29 . Weiss Simona - 305 - Cisnadie - SB - 26,18
    30 . Antal Denes - 88 - Brasov - BV - 26,00
    31 . Tokos Pal - 401 - Odorheiu Secuiesc - HR - 26,00
    32 . Janosi Attila - 175 - Targu Mures - MS - 25,30
    33 . Stancalie Doru - 134 - Craiova - DJ - 24,69
    34 . Kriszta Arpad Lorand - 297 - Sanpaul - MS - 24,38
    35 . Dospinescu George - 185 - Bucuresti - B - 24,30
    36 . Stefan Patrick - 210 - Brasov - BV - 24,25
    37 . Dordea Lucian - 617 - Medias - SB - 23,50
    38 . Decean Darian - 355 - Sibiu - SB - 22,68
    39 . Somlea Darian - 624 - Cisnadie - SB - 22,67
    40 . Radu Constantin - 171 - Sibiu - SB - 22,34
    41 . Imecs Attila - 263 - Miercurea Ciuc - HR - 21,78
    42 . Popa Mircea - 247 - Brasov - BV - 21,08
    43 . Cuesdean Rares - 686 - Reghin - MS - 20,60
    44 . Barbulescu Dan - 487 - Sibiu - SB - 20,10
    45 . Benyovski Bela - 481 - Sibiu - SB - 19,04

    Clasament 01-iun-2018


    Cupa Orasului Dumbraveni ed IV-a - Turneu - A - Dumbrăveni SB - 16.06.2018
    Lista nscrieri - Amatori - 15.06.2018 12:55

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Fulop Attila - 246 - Aiud - AB - 19,33
    2 . Lupsa Bogdan - 229 - Ramnicu Valcea - VL - 19,11
    3 . Bucur Dan - 478 - Cisnadie - SB - 17,45
    4 . Predescu Levente - 543 - Miercurea Ciuc - HR - 17,40
    5 . Chibulcutean Bogdan - 544 - Tarnaveni - MS - 17,40
    6 . Muresanu Alex - 1064 - Sibiu - SB - 17,00
    7 . Loghin Florin - 300 - Brasov - BV - 16,90
    8 . Vajda Erno - 473 - Reghin - MS - 16,65
    9 . Bucur Alin Adrian - 584 - Targu Mures - MS - 16,59
    10 . Bardas Ioan - 572 - Dumbraveni SB - SB - 16,22
    11 . Morariu Marius - 452 - Sibiu - SB - 16,10
    12 . Bozosan Petre - 316 - Sibiu - SB - 16,01
    13 . Ciky Cornel - 472 - Fagaras - BV - 15,91
    14 . Ciobanu Cosmin - 1059 - Cristian SB - SB - 15,55
    15 . Chibulcutean Ioan - 640 - Tarnaveni - MS - 15,50
    16 . Moldovan Flavia - 621 - Tarnaveni - MS - 15,46
    17 . Kis Istvan - 384 - Brasov - BV - 15,39
    18 . Vera Esteban - 627 - Sibiu - SB - 15,20
    19 . Manitiu Florin - 870 - Sibiu - SB - 15,08
    20 . Seceta Andreas - 1100 - Medias - SB - 15,00
    21 . Fulop Laszlo - 515 - Targu Mures - MS - 14,73
    22 . Filea Adonis - 823 - Sibiu - SB - 14,38
    23 . Anton Calin - 1026 - Sibiu - SB - 14,35
    24 . Naulea Stefania - 1065 - Ramnicu Valcea - VL - 14,20
    25 . Sabau Mircea - 808 - Tarnaveni - MS - 13,95
    26 . Pop Sabin - 524 - Targu Mures - MS - 13,16
    27 . Ciurca Ovidiu - 1084 - Targu Mures - MS - 13,16
    28 . Marian Ioan - 695 - Alba Iulia - AB - 13,07
    29 . Rotariu Andrei - 1074 - Sibiu - SB - 13,03
    30 . Kulcsar Lorand - 1936 - Sanpaul - MS - 13,00
    31 . Movileanu Neculae - 633 - Brasov - BV - 12,69
    32 . Onet Nicolae - 1584 - Sighisoara - MS - 12,53
    33 . Bardas Patrick - 801 - Dumbraveni SB - SB - 11,52
    34 . Zedler Iuliu - 1246 - Blaj - AB - 10,48
    35 . Neagu Viorel - 2132 - Medias - SB - 9,30
    36 . Malene Petru - 827 - Fagaras - BV - 8,45
    37 . Fratila Dan - 1648 - Ocna Sibiului - SB - 8,35
    38 . Sarcani Andrei - 1304 - Targu Mures - MS - 8,20
    39 . Stoican Adrian - 2013 - Alba Iulia - AB - 7,90
    40 . Decuseara Adrian - 1927 - Medias - SB - 7,65
    41 . Moldovan Cristian - 1208 - Alba Iulia - AB - 7,18
    42 . Marcu Cristian - 1691 - Alba Iulia - AB - 6,20
    43 . Rusu Marius - 1892 - Alba Iulia - AB - 6,10
    44 . Misca Ovidiu - 2275 - Blaj - AB - 6,00
    45 . Zelariu Codrut - 3411 - Tarnaveni - MS - 6,00
    46 . Ilie Victor - 2164 - Medias - SB - 5,60
    47 . Bregar Dan - 2924 - Alba Iulia - AB - 5,50
    48 . Prodan Vasile - 2927 - Medias - SB - 5,50
    49 . Serban Aurel - 1581 - Fagaras - BV - 5,00
    50 . Muresanu Mihaela - 2580 - Sibiu - SB - 4,00
    51 . Duma Tiberiu - 2933 - Bazna - SB - 4,00
    52 . Susman Dan - 2226 - Alba Iulia - AB - 0,00
    53 . Radu Metes - Nou - Dumbraveni SB - SB - Nou
    54 . Bina Marian - Nou - Dumbraveni SB - SB - Nou
    55 . Ivan Catalin - Nou - Fagaras - BV - Nou

    Lista de asteptare Amatori
    1 . Andrei Orha - Nou - Targu Mures - MS - Nou
    2 . Andrei Barna - Nou - Targu Mures - MS - Nou
    3 . Ghira Marcel - Nou - Medias - SB - Nou
    4 . Popa Decebal - 1433 - Alba Iulia - AB - 12,77

    Clasament 01-iun-2018
    Ultima modificare făcută de adof; 15.06.2018 la 12:56.

  6. mi place Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    senior

    Data nscrierii
    13.11.2015
    Locație
    Sibiu
    Vrstă
    46
    Postări
    176
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    7 z 9 h 20 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    280
    Marius Morariu - Sibiu - Amatori

    Mr. Tomahawk

  8. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  9. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data nscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vrstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    110 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Corburean Ioana -Medias-Open/Elite

  10. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    mi place Kis Istvan, Johnny Plaiasu, ADN le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data nscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vrstă
    54
    Postări
    870
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    34 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    3249
    Kis Istvan-Brasov-avansati

  12. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    mi place Johnny Plaiasu, CIKY, ADN le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    senior

    Data nscrierii
    25.03.2012
    Locație
    Cisnadie
    Vrstă
    29
    Postări
    201
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    2 z 3 h 3 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    136
    Din Cisnadie Somlea Darian si Weiss Simona Open, iar somlea Codrin, Groza Alexandru si Bucur Dan Amatori

  14. mi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    senior
    Avatarul lui neluturap
    Data nscrierii
    01.03.2015
    Locație
    Dumbraveni-Sighisoara
    Vrstă
    42
    Postări
    284
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    8 z 8 h 49 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    205
    SDin Sighisoara Samoila Florin, Onet Nicolae, Ghidiu Valer toti la amatori si Tipser Gabriel si Schuller Cristian la open.

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  16. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data nscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vrstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818
    La Amatori
    Filea Adonis - Sibiu - Amatori
    Muresanu Alex - Sibiu - Amatori
    Muresanu Mihaela - Sibiu - Amatori
    Dragomir Paul - Sibiu - Amatori
    Bozosan Petre - Sibiu - Amatori
    Anton Calin - Sibiu - Amatori
    Holom Dorin-Dumbraveni-Amatori

    La Open / Elite
    Decean Darian - Sibiu - Open
    Negrean Ioan - Sibiu - Open
    Barbulescu Dan - Sibiu - Open
    Barac Marius - Sibiu - Open
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului - Open
    Aron Darie - Sibiu - Open
    Daneliuc Gabi - Selimbar - Open
    Iancu Sorin - Sibiu - Open
    Mitzea Alexandru - Sibiu - Open

  17. Mulțumesc Barbulescu Dan au mulțumit pentru mesaj
    mi place CIKY, Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    senior
    Avatarul lui neluturap
    Data nscrierii
    01.03.2015
    Locație
    Dumbraveni-Sighisoara
    Vrstă
    42
    Postări
    284
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    8 z 8 h 49 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    205
    Bardas Patrick si Bardas Ioan Dumbraveni amatori.

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  19. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    mi place Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    senior

    Data nscrierii
    22.05.2011
    Locație
    cugir
    Vrstă
    49
    Postări
    562
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    85 z 12 h 47 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    436
    Sicoe Rodica, Andone Claudiu si Kromek Iulian open
    Cristea Virgil amatori
    4/3 din oameni au probleme cu fractiile

  21. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    mi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    junior

    Data nscrierii
    13.09.2014
    Locație
    medias
    Vrstă
    61
    Postări
    94
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    15 z 18 h 6 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    76
    Dordea Lucian,Medias,open-elite

  23. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  24. #13
    senior
    Avatarul lui neluturap
    Data nscrierii
    01.03.2015
    Locație
    Dumbraveni-Sighisoara
    Vrstă
    42
    Postări
    284
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    8 z 8 h 49 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    205
    Din Medias Ilie Victor, Dragomir Mircea , Decuseara Adrian , Seceta Andreeas, Neagu Viorel toti la amatori.

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  25. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    mi place Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  26. #14
    cadet
    Data nscrierii
    25.05.2015
    Locație
    Medias
    Vrstă
    48
    Postări
    16
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    13 h 50 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    13
    Prodan Vasile Mircea -Medias -Amatori

  27. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    mi place Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  28. #15
    senior

    Data nscrierii
    12.10.2015
    Locație
    lugoj
    Vrstă
    35
    Postări
    224
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    4 z 21 h 50 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    183
    Oprea Adrian din Lugoj la open. Multumesc

  29. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    mi place cule le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 16.04.2018, 20:48
  2. Turneu A "Cupa Orașului Dumbrăveni", Dumbrăveni - 07.10.2017
    De adof n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 187
    Ultimul post: 11.10.2017, 22:06
  3. Răspunsuri: 194
    Ultimul post: 20.07.2017, 20:03
  4. Răspunsuri: 246
    Ultimul post: 22.04.2016, 15:54
  5. Răspunsuri: 88
    Ultimul post: 25.10.2015, 10:24

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •