vivasportshop.ro 2 468x60tenismasa.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 19 din 19 PrimulPrimul ... 9171819
Rezultate 271 la 284 din 284

Subiect: "EMI-TT & SELGROS", Dumbrăvița - 16.06.2018

organizator turnee
    Data nscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vrstă
    44
    Postări
    3.594
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    99 z 5 h 22 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    9256
    Scuze Leo (Zbancu) ca a trebuit sa modific clasamentul si sa il trec pe Avram castigator,ne-a prins ,am vrut sa te favorizez pe tine ca tu te mai prinzi de ironiile mele si am crezut ca Avram nu ,dar a inceput sa se prinda si el si ne-a turnat la mamaliga

Clasament ELITE

1. Mutrescu Eugen - Timisoara
    2. Sorescu Deian - Resita
    3 -- 4
    Gajta Jonel - Varset
    Put Gabriel - Oravita
    5 -- 8
    Iana Remus - Timisoara
    Avram Victor - Arad
    Butnariu Daniel - Timisoara
    Istrate Cristian - Timisoara
    9 -- 10
    Zbancu Leo - Deva
    Roman Bogdan - Arad
    11 -- 15 1v gr.sup.
    Parvu Nicolae - Resita
    Verdet Adrian - Oravita
    Boru Lucian - Timisoara
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Popet Doru - Timisoara
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Moldovan Daniel - Dumbravita
    Curut Gabriel - Timisoara
    Spatariu Daniel - Arad
    Kaposta Victor - Arad
    Alupoaie Florin Mirel - Timisoara
    21 -- 2v gr.inf.
    Vaida Sorin - Oradea
    22 -- 25 1v gr.inf.
    Creinicean Liviu - Oravita
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    Tanc Florin - Oradea
    Deak Valentin - Sebis
    26 -- 29 0v gr.inf.
    Crisanov Aurel - Timisoara
    Tarhuna Alin - Dumbravita
    Manea Adrian - Timisoara
    Beltechi Dumitru - Victoria

2. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    mi place victor.arad, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
    senior
    Data nscrierii
    22.06.2006
    Locație
    Timisoara
    Vrstă
    47
    Postări
    1.690
    Timp total online
    3 z 12 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    144
    Citat Postat n original de Zosim1 Vezi post
    Berea trebuie sa ti-o ofer in particular ,ca altfel se v-a interpreta ca la alte turnee ca vreau sa mituiesc participanti

P.S. Ce s-ar alege de forumul asta daca nu exista si astfel de postari?Ar deveni prea "fad" si lipsit de interes.Sarea si piperul unei imbucaturi de slana cu ceapa rosie ar deveni doar un "big mac" infulecat in graba la un "pit stop" al unei curse de anduranta. .
    Ultimele postari din aceste zile m-au dus cu gandul la o replica celebra a acestui forum care mi-a ramas intiparita mai mult sau mai putin exacta a unui mare impatimit al acestui sport din acest circuit care m-a marcat multa vreme:"mai bine ramaneam si ma antrenam ca un masochist intr-un garaj de cartier".Atunci nu am inteles sensul acestei afirmatii ,dar incet ,incet imi pun interbareaare am devenit toti masochisti de ne place sa luam parte la astfel de "orgii" numite Turnee Amatur.
    Sincer incep sa ma simt facand parte din elita "masochistilor " sefii din aceasta comunitate.

P.S. 2. Daca dispare de pe acest forum "masochistul suprem " dantim promit ca ma retrag si eu in rezerva., cel putin cu grad de general sef.
    P.S.3 Sper ca cei mai defavorizati de ironiile mele sa riposteze vehement impotriva mea si sa isi exprime dispretul si indignarea a activitatii mele in aceasta comunitate, ca Nea Matei,dantim,Veres Francisc,Avram,Andone,Gabi Curut,Nea Pralea,Pali ,Apian si alti care nu mai suportati ironiile mele.
    Relax, nu ai sa imi oferi nici o bere , sa speram ca nu vom mai avea ocazia sa ne vedem vreodata

mmroglobalnet
    Guest
    Cu scuze ca intervin,e foarte ciudat subiectul de discutie.Ceea ce mi se pare cu adevarat sarit de pe fix este faptul ca ambii jucatori au cazut de acord asupra faptului ca mingea este ovala si trebuiau sa schimbe mingea.Tot cu o minge Joola-care si aia era ovala;cele oferite de organizator erau ovale(!!!!)
    Intrebarea care se pune,nu avea nici unul dintre ei o minge la el (alta marca), ca sa o schimbe,nu puteau juca decat cu minge Joola?Nici colegii nu aveau posibilitatea sa le imprumute o minge?

Chiar trebuie sa ne vaitam pentru orice detaliu ,chiar foarte mic?Romanii au devenit mult prea sensibili.Ne meritam soarta pe care o avem , am ajuns un popor de babe.Doar ne vaitam si dam vina pe altii.Insuccesul nostru e datorat altuia,nu e vina noastra.

La alt turneu, am vazut ca se reclama ca era foarte cald in sala, insuportabil.Asa o fi fost,insa cine te obilga sa stai 8 ore numai in sala?Nu poti iesi afara ,sau pe langa sala,la umbra , la un suc, o inghetata si poti lasa telefonul sa te sune cineva ca ai meci?

Din cauza acestor mizerii repetate, scarbiti,multi organizatori au renuntat.Pur si simplu au lasat o balta.

5. mi place mihaipos, cara, Zosim1, andreyutzu, mateidumitru, darmaz ion le-a plăcut acest mesaj
    organizator turnee
    Data nscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vrstă
    44
    Postări
    3.594
    Timp total online
    99 z 5 h 22 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    9256
    Citat Postat n original de mmroglobalnet Vezi post
    Cu scuze ca intervin,e foarte ciudat subiectul de discutie.Ceea ce mi se pare cu adevarat sarit de pe fix este faptul ca ambii jucatori au cazut de acord asupra faptului ca mingea este ovala si trebuiau sa schimbe mingea.Tot cu o minge Joola-care si aia era ovala;cele oferite de organizator erau ovale(!!!!)
    Intrebarea care se pune,nu avea nici unul dintre ei o minge la el (alta marca), ca sa o schimbe,nu puteau juca decat cu minge Joola?Nici colegii nu aveau posibilitatea sa le imprumute o minge?

Chiar trebuie sa ne vaitam pentru orice detaliu ,chiar foarte mic?Romanii au devenit mult prea sensibili.Ne meritam soarta pe care o avem , am ajuns un popor de babe.Doar ne vaitam si dam vina pe altii.Insuccesul nostru e datorat altuia,nu e vina noastra.

La alt turneu, am vazut ca se reclama ca era foarte cald in sala, insuportabil.Asa o fi fost,insa cine te obilga sa stai 8 ore numai in sala?Nu poti iesi afara ,sau pe langa sala,la umbra , la un suc, o inghetata si poti lasa telefonul sa te sune cineva ca ai meci?

Din cauza acestor mizerii repetate, scarbiti,multi organizatori au renuntat.Pur si simplu au lasat o balta.
    Mai Mihai ce ne-am face noi,eu ,tu ,dantim,nea Denny,nea Titi daca nu ar exista si astfel de postari.
    Nu vezi ca toate lumea intelege o gluma,o ironie,un pamflet numai subiectii nostri sunt fixati pe problemele lor.
    Noi sa fim sanatosi ca mortul nu isi da seama ca-i bolnav.

7. mi place INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj
    senior
    Data nscrierii
    22.06.2006
    Locație
    Timisoara
    Vrstă
    47
    Postări
    1.690
    Timp total online
    3 z 12 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    144

Mda, daca taceai filozof ramaneai. Mingile de plastic si nu numai au probleme de controlul calitatii - poti gasi mai mult sau mai putin ovale printre ele. Daca esti ignorant poate nu realizezi , daca te intereseaza fenomenul esti atent la detalii. Poti gasi minge mai putin ovala printre mingile Joola, nu am zis ca toate sunt ovale.
    In general organizatorii nu au probleme in a schimba mingea de joc daca jucatorii se plang , nu am avut probleme pana acum in Romania, Serbia , Ungaria pe unde am umblat. Si la acest turneu s-au schimbat mingile de cateva ori, nu numai eu am fost "obsedatul" . Nu am inteles reactia si ironia , asta e tot.
    Iar cu vaitatul e alta problema si cu poporul de babe. Tot inghitind mizerii am ajuns asa. Daca platesti 40 RON si ti se da cu tifla ce trebuie sa faci?
    Daca esti organizator macar trateaza oamenii cu respectul cu care ai fost tratat. Unii dintre noi s-au saturat de mistouri ieftine. Organizatorii care "au lasat o balta" bine au facut . Probabil au sictirit lumea cu mirosul . )
    Blade : DHS Wind CW-E
    Tenergy 05

9. mi place dantim le-a plăcut acest mesaj
    mmroglobalnet
    Guest
    Citat Postat n original de vali Vezi post
    Mda, daca taceai filozof ramaneai. Mingile de plastic si nu numai au probleme de controlul calitatii - poti gasi mai mult sau mai putin ovale printre ele. Daca esti ignorant poate nu realizezi , daca te intereseaza fenomenul esti atent la detalii. Poti gasi minge mai putin ovala printre mingile Joola, nu am zis ca toate sunt ovale.
    In general organizatorii nu au probleme in a schimba mingea de joc daca jucatorii se plang , nu am avut probleme pana acum in Romania, Serbia , Ungaria pe unde am umblat. Si la acest turneu s-au schimbat mingile de cateva ori, nu numai eu am fost "obsedatul" . Nu am inteles reactia si ironia , asta e tot.
    Iar cu vaitatul e alta problema si cu poporul de babe. Tot inghitind mizerii am ajuns asa. Daca platesti 40 RON si ti se da cu tifla ce trebuie sa faci?
    Daca esti organizator macar trateaza oamenii cu respectul cu care ai fost tratat. Unii dintre noi s-au saturat de mistouri ieftine. Organizatorii care "au lasat o balta" bine au facut . Probabil au sictirit lumea cu mirosul . )
    Zici ca n ai gasit alta minge in sala ca sa joci? Jucai numai daca ti dadea organizatorul o minge?La antrenament cu ce joci?N ai minge?Sunt prea scumpe?Vad ca ai bani ca umblii in Serbia, Ungaria peste tot.

Daca nu ai adidasi cumva , trebuie sa ti dea organizatorii vreo pereche?Cum faci? Iti zic eu ce sa faciune mana nene si organizeaza turnee,e loc destul.Noi sa venim la tine la concurs sa jucam si sa ne vaitam!!!!Asta i solutia!!!!

11. Nu-mi place dantim nu le-a plăcut mesajul
    senior
    Data nscrierii
    22.06.2006
    Locație
    Timisoara
    Vrstă
    47
    Postări
    1.690
    Timp total online
    3 z 12 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    144
    Zici ca n ai gasit alta minge in sala ca sa joci? Jucai numai daca ti dadea organizatorul o minge?La antrenament cu ce joci?N ai minge?Sunt prea scumpe?Vad ca ai bani ca umblii in Serbia, Ungaria peste tot.

Daca nu ai adidasi cumva , trebuie sa ti dea organizatorii vreo pereche?Cum faci? Iti zic eu ce sa faciune mana nene si organizeaza turnee,e loc destul.Noi sa venim la tine la concurs sa jucam si sa ne vaitam!!!!Asta i solutia!!!!
    Nu intelegi ca NU s-a mai intamplat niciodata ca organizatorul sa nu permita sa iti alegi mingea daca avea de unde si sa te mai ia si peste picior pe tema asta?

De fiecare data am minge la mine . Prefer Nittaku daca tot ai adus vorba. A fost cazul cand am jucat cu mingile noastre . A fost si cazul in care adversarul a preferat sa joace cu mingea turneului (Donic de antrenament ) desi l-am imbiat cu minge noua Butterfly de 3 stele. De atunci nu mai fortez nota ca adversarul sa joace cu mingea adusa de mine.
    Faza cu adidasii nu are nici o relevanta in acest topic.
    Blade : DHS Wind CW-E
    Tenergy 05

13. mi place INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj
    mmroglobalnet
    Guest
    Dacă este așa atunci este regretabil.imi pare rau că vi s a intamplat asta.

15. mi place vali le-a plăcut acest mesaj
    organizator turnee
    Data nscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vrstă
    44
    Postări
    3.594
    Timp total online
    99 z 5 h 22 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    9256

nțelept
    Data nscrierii
    25.02.2008
    Locație
    Deva
    Vrstă
    68
    Postări
    2.724
    Timp total online
    72 z 11 h 3 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    3417
    E pacat ca o minge atat de mititica, creeaza probleme atat de mari. Cred ca ar trebui sa fim, toti, un pic mai toleranti.

18. mi place adiszy, dantim, victor.arad, cara, Zosim1, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
    Coordonator AmaTur
    Data nscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vrstă
    54
    Postări
    5.057
    Timp total online
    118 z 21 h 44 m
    Timp online pe zi
    1 h N/A
    Reputație
    14924
    Vaaaiii, oare ce este asa regretabil!?)

20. mi place dantim, Zosim1 le-a plăcut acest mesaj
    junior
    Data nscrierii
    24.06.2007
    Locație
    Timisoara
    Vrstă
    37
    Postări
    51