Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TTA", București - 16-17.06.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari lupisorului Razvan Pascu pt. locul obtinut la Open!
    Bravo Razvaneee!!! Hauuuuuuuu!!! [emoji16]

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Blade: Andro Treiber H
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

    Comentariu


    • Felicitari Razvan Pascu! Bravooo!

      Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
      "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

      Comentariu


      • Postat în original de Ionut.Vlasie Vezi post
        Multumesc pentru raspuns. Totusi de la MP 6.5 la MP 0...
        Oricum ii urez succes in continuare si felicitari pentru performanta!
        A crescut si ROBOR-ul si inflatia si de asta MP (real) a ajuns la 0
        Lemn dă Cireș supranumit și Fix-caria
        FH Cauciuc natural de la Danubiana
        BH Camera de bicicleta de la Luduș

        Comentariu


        • Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
          Felicitari lupisorului Razvan Pascu pt. locul obtinut la Open!
          Bravo Razvaneee!!! Hauuuuuuuu!!!
          - A scapat ca prin urechile acului... ... Am avut 2-1 cu el inainte de semifinala... a facut 2-2 la avantaje... si a castigat cu 3-2... strans la limita... dar a fost un meci frumos...

          - Toate Felicitarile si din partea mea... ... Ma bucur pentru el ca a castigat turneul la open
          ... Macar daca tot am pierdut la el,... am pierdut la CAMPION...

          - Cred ca meciul cu mine va fi unul pe care il va tine minte ... pentru ca a dat de cineva care ... a avut o abordare de retur al serviciului foarte eficienta...


          - Multe felicitari inca o data...

          Comentariu


          • - TUTUROR CAMPIONILOR DE LA OPEN SI ELITE MULTE FELICITARI...

            - Tuturor participantilor numai de bine pentru ca impreuna am reusit sa incarcam cu multa viata sala Top Tenis Arena din București, si cu o atmosfera competitionala super tare...

            - Cele doua zile de turneu au reprezentat o frumoasa "Sarbatoare a Amaturului" unde jucatorii veniti la turneu s-au bucurat de tot ce poate oferi un turneu reusit.

            - Pe timp de vara cand in toate salile din tara jucatorii se lupta cu "Caldura Excesiva"... cu "Aerul Irespirabil"... cu Paletele ude tot timpul... si cu "Lumina Solara" care paralizeaza jocul la anumite mese din sala ore intregi... aici la Top Tenis Arena... nimic din cele mentionate mai sus nu a deranjat...

            - Aerul conditionat a facut sa uitam ca afara este vara si ca gradele... sunt multe... Lumina solara nu a deranjat pe nimeni pentru ca nu a existat nicaeri in sala... iar lumina artificiala a fost suficienta... mantinelele au delimitat foarte bine suprafata de joc... facand ca "Stopurile Inervante" sa fie foarte rare...

            - Spun toate aceste lucruri pentru ca... toti jucatorii din Amatur... la capatul sutelor de kilometri parcursi isi doresc sa gaseasca o sala de turneu unde "CALITATEA CONDITIILOR DE JOC" sa fie cel mai important lucru oferit... si mai putin daca organizatorii sunt si bucatari sau magicieni sau orice alt lucru...

            - Parerea mea este ca ... dincolo de toate disputele existente sau inexistente... vizibile sau invizibile... pareri pro sau contra... - Sala Top Tenis Arena cel putin pe perioada verii si apoi in restul anului ar trebui exploatata cu turnee Amatur mult mai mult decat este in prezent...

            - Nici un organizator oricat de "Magician" ar fi el nu poate sa scoata caldura excesiva pe timpul verii dintr-o sala Polivalenta si nici sa faca minuni opturand in totalitate "Lumina Solara"...

            - Iar despre mingiile de turneu eu am vrut sa scriu de mult ca trebuie sa se ia o hotarare favorabila si jucatorului (contribuabilului)... dar am constatat ca desi sunt multi nemultumiti "suturile in c..r" si le ia numai cel care face o remarca sau un repros pe forum...

            - Organizatorii si Coordonatorii sunt tot dintre noi si nimeni nu vrea sa ii critice... numai ca trebuie sa conteze si parerea celor multi... a noastra a jucatorilor...

            - SA NE VEDEM SANATOSI SI DORNICI DE MECIURI FRUMOASE SI TENIS DE CALITATE LA URMATOARELE TURNEE AMATUR

            Comentariu


            • - IMAGINI DIN TIMPUL TURNEULUI










































              Comentariu


              • - 17 IUN 2018 TOP TENIS ARENA BUCURESTI - IMAGINI DIN TIMPUL TURNEULUI
































































                Comentariu


                • Turneul a fost organizat foarte bine,sala este cea mai buna din tara .Felicitari!!!Cred ca pe viitor ar trebui utilizate mingi Nittaku .

                  Comentariu


                  • Conditii de joc fara cusur. Racoare, spatiu. Felicitari.

                    Comentariu


                    • Bogdan_TG-JIU - a spus:
                      A crescut si ROBOR-ul si inflatia si de asta MP (real) a ajuns la 0

                      @Bogdan_TG-JIU

                      Multumesc de pretioasa informatie. Foarte bine documentata insa pe langa subiect.
                      Ultima editare de Ionut.Vlasie; 18.iun.2018, 13:28. Motiv: Adaugare

                      Comentariu


                      • Postat în original de Dan Cinca Vezi post
                        Turneul a fost organizat foarte bine,sala este cea mai buna din tara .Felicitari!!!Cred ca pe viitor ar trebui utilizate mingi Nittaku .
                        Cu siguranță nu este cea mai buna din sală.

                        Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                        Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                        FH: Donic Bluefire JP 01 max
                        BH:Yasaka Rakza X max

                        Comentariu


                        • Postat în original de Dan Cinca Vezi post
                          Turneul a fost organizat foarte bine,sala este cea mai buna din tara .Felicitari!!!Cred ca pe viitor ar trebui utilizate mingi Nittaku .
                          As merge pe Butterfly ***

                          Comentariu


                          • Am testat si ultimele aparute la Donic si sint excelente

                            Comentariu


                            • Andro ,Stiga destul de acceptabile

                              Comentariu


                              • Mingiile "subțirele",iar mesele vechi cu fețele ca de sticlă!!!!

                                Comentariu


                                • Bravo razvan!
                                  Fa te bine in primul rind.
                                  Succes.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de ivamaistru Vezi post
                                    Cu siguranță nu este cea mai buna din sală.

                                    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                                    Care este atunci cea mai buna sala dupa parerea ta?

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                                      Care este atunci cea mai buna sala dupa parerea ta?
                                      Poate se referă la sala mică din sala mare,ehe ce ști tu Cornele

                                      Comentariu


                                      • Din cate am observat sala mica nu e asa mare si sala mare nu e asa mica!🤣🤣 Parerea mea, bune amandoua!
                                        Postat în original de dantim Vezi post
                                        Poate se referă la sala mică din sala mare,ehe ce ști tu Cornele
                                        Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • Mulțumesc tuturor pentru susținere si sper sa va bucur cu cat mai multe astfel de turnee. Condițiile de joc au fost foarte bune, si nu spun asta ca am jucat finala, ci doar pentru ca asa a fost. Va doresc jocuri cat mai multe, fără accidentari! Numai bine! Răzvan Pascu

                                          Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

                                          Comentariu

                                          Who has read this thread:
                                          Procesare...
                                          X