vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60
Rezultate 1 la 9 din 9

Subiect: Turneu Mini AmaTur "Cupa Copiilor", Sibiu - 09.06.2018

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.470
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 21 h 9 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4949

    Turneu Mini AmaTur "Cupa Copiilor", Sibiu - 09.06.2018

    Turneu Copii "Cupa Copiilor", Sibiu - Sambata 09.06.2018


    LOCALITATEA: Sibiu, str. Alba Iulia, nr. 100;
    DATA: Sâmbătă 15 Aprilie 2018;
    CATEGORII:
    - Copii clasele I-II sau mai mici
    - Copii clasele III – IV
    - Copii clasele V – VI
    - Copii clasele VII – VIII
    - Copii clasele IX – XII

    ORA DE ÎNCEPERE:

    Rugam antrenorii şi parinţi sa ajunga in jurul orei 9:30 pentru a se stabili listele si copii sa faca incalzire

    9:30 – validare înscrieri, la 10:00 încep meciurile;

    SALA: Aria Sport TDM;
    INDICAŢII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 12 mese Joola;
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars G40+;
    SPAŢIU DE JOC: 600 mp
    SUPRAFAŢA DE JOC: Tarket Table Tennis;
    FACILITĂŢI: Vestiare;

    TAXA: - 10 lei de copil pentru sala;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1, 2, 3 - cupe + medalii + diplome;
    Locurile 4 -- medalii + diplome;
    Locurile 5-8 -- diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    SISTEMUL DE JOC:
    - Copii – maxim 100 participanţi;


    Sistemul de joc va fi stabilitt împreună cu antrenorii in funcţie de :
    - numărul de participanţi,
    - de vârsta copiilor

    ORGANIZATOR:
    - Mureşanu Alex, tel. 0723.856.419;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Filea Adonis, tel. 0747.297.093;



    PARTENERI LOCALI:

    DIRECTIA JUDEŢEANĂ PENTRU SPORT SI TINERET SIBIU http://www.tineretsibiu.ro/

    Reprezentata de domnul profesor Anton Călin :


    UNIVERSITATEA LUCIAN BLAGA SIBIU http://www.ulbsibiu.ro/ro/
    COLECTIVUL DE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT



    MULTUMIM SPONSORILOR ŞI PARTENERILOR PENTRU AJUTORUL ACORDAT

  2. Îmi place ioan.dragomir64, cucurucu le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    senior

    Data înscrierii
    10.03.2011
    Locație
    cisnadie
    Vârstă
    42
    Postări
    242
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 21 h 16 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    244
    Cisnadie: Dorling Raul
    Huja Eric
    Pasca Ionut
    Catanŕ Albert
    Costache David
    Vlad Daria
    Parvu Alex
    O sa scriem la sala categoriile.

  4. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  5. #3
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.132
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    82 z 20 h 37 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4419
    Din Agnita se inscriu:
    DALBEA Nikol si LEMNARU Alexandra=fete cl.V-VI,MARDARE Alexia=fete-cl.VII-VIII.
    BELA Paul,FODOR Timotei si COSTEA Sergiu= baleti cl. V-VI
    TOADER Valentin si CRISAN Casian=baieti cl.VII-VIII
    CIOCA Raul,KONDORT Arpad si PASCU Raul=baieti cl.IX-XII
    Mult succes tuturor copiilor!

  6. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  7. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui Alex Muresanu
    Data înscrierii
    29.07.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    45
    Postări
    666
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 9 h 11 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1635
    Se inscriu din Lugoj,
    Gherman Mihai /clasa I
    Burcea Daniel /clasa IV-a
    Bugarin Fabian /clasa a VI-a

  8. #5
    senior
    Avatarul lui ioan.dragomir64
    Data înscrierii
    24.09.2013
    Locație
    CRISTIAN,SIBIU
    Vârstă
    55
    Postări
    270
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    30 z 3 h 15 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    486
    Citat Postat în original de Alex Muresanu Vezi post
    Se inscriu din Lugoj,
    Gherman Mihai /clasa I
    Burcea Daniel /clasa IV-a
    Bugarin Fabian /clasa a VI-a
    Buna seara, din Cristian se inscriu la grupa cls. a V -a :
    1.Frunteanu Sebastian
    2. Matei Claudiu
    3.Catoiu Ioan.
    Vin la sala cu dl. Profesor Nicu Pampu. Multumim si succes!

    Sent from my A5_Ready using Tapatalk
    MAZUNOV-FL-109GR.
    DONIC BLUEFIRE M2
    DONIC BLUEFIRE M2

  9. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.470
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 21 h 9 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4949
    [SIZE=3] - Turneu - Local - Sibiu
    [B] Lista înscrieri - Copii - 09.06.2018 11:45

    Nr.Crt. Nume Prenume - Localitatea - - Obs1
    1 . Frunteanu Sebastian -- Cristian SB - - Cls V-VI
    2 . Matei Claudiu -- Cristian SB - - Cls V-VI
    3 . Catoiu Cristian -- Cristian SB - - Cls V-VI
    4 . Zedler Ianis -- Agnita - - Cls I-II
    5 . Dalbea Nicol -- Agnita - - Cls V-VI
    6 . Lemnaru Alexandra -- Agnita - - Cls V-VI
    7 . Popelca Andrei -- Agnita - - Cls V-VI
    8 . Toader Valentin -- Agnita - - Cls VII-VIII
    9 . Cioca Sergiu -- Agnita - - Cls VII-VIII
    10 . Gherman Mihai -- Lugoj - - Cls I-II
    11 . Burcea Daniel -- Lugoj - - Cls III-IV
    12 . Bugarin Fabian -- Lugoj - - Cls V-VI
    13 . Mutiu Dragos -- Sibiu - - Cls I-II
    14 . Pirvu Alexandru -- Cisnadie - - Cls III-IV
    15 . Pasca Ionut -- Cisnadie - - Cls III-IV
    16 . Vlad Daria -- Cisnadie - - Cls III-IV
    17 . Porumb Alexandru -- Sibiu - - Cls I-II
    18 . Porumb Cristian -- Sibiu - - Cls I-II
    19 . Sandu Andrei -- Sibiu - - Cls V-VI
    20 . Lacatus Petru -- Pelisor - - Cls V-VI
    21 . Bodi Laurentiu -- Pelisor - - Cls V-VI
    22 . Toda Alexandru -- Pelisor - - Cls VII-VIII
    23 . Catana albert -- Cisnadie - - Cls I-II
    24 . Diaconescu Cristiana -- Sibiu - - Cls III-IV
    25 . Huja Eric -- Cisnadie - - Cls I-II
    26 . Filea Rares -- Sibiu - - Cls III-IV
    27 . Costache David -- Cisnadie - - Cls I-II
    28 . Damian Alexandru -- Sibiu - - Cls III-IV
    29 . Lupu Vladimir -- Sibiu - - Cls III-IV
    30 . Bardas Patrick -- Dumbraveni SB - - Cls III-IV
    31 . Muntean Darian -- Sibiu - - Cls VII-VIII
    32 . Muntean David -- Sibiu - - Cls I-II
    33 . Branescu Medea -- Sibiu - - Cls I-II
    34 . Canciu Aurel -- Sibiu - - Cls VII-VIII
    35 . Cioran Raul -- Sibiu - - Cls V-VI
    36 . Mihaila Florin -- Sibiu - - Cls V-VI
    37 . Dicoiu Paul -- Sibiu - - Cls VII-VIII
    38 . Dorling Raul -- Cisnadie - - Cls V-VI
    39 . Weiss Eduard -- Cisnadie - - Cls VII-VIII
    40 . Bratu Vlad -- Sibiu - - Cls I-II
    41 . Iach Christopher -- Cisnadie - - Cls VII-VIII

    Clasament 01-iun-2018
    Toate modificarile si neconcordantele va rog pe forum pentru a nu exista discutii

  10. Îmi place Zosim1 le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.470
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 21 h 9 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4949
    - -

    - -

    - -

  12. Îmi place Zosim1 le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui iuliu zedler
    Data înscrierii
    19.10.2010
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    62
    Postări
    5.889
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    99 z 39 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    10519
    Citat Postat în original de csabazedler Vezi post
    Din Agnita se inscriu:
    DALBEA Nikol si LEMNARU Alexandra=fete cl.V-VI,MARDARE Alexia=fete-cl.VII-VIII.
    BELA Paul,FODOR Timotei si COSTEA Sergiu= baleti cl. V-VI
    TOADER Valentin si CRISAN Casian=baieti cl.VII-VIII
    CIOCA Raul,KONDORT Arpad si PASCU Raul=baieti cl.IX-XII
    Mult succes tuturor copiilor!
    Hai Agnita !

  14. #9
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.132
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    82 z 20 h 37 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4419
    Felicitări "trupei" din Agnita pentru prestaţiile curajoase ale lui Nikol,Alexandra,Andrei si Ianis!O menţiune pentru Sergiu Cioca (loc III) si mai ales Valentin TOADER (loc I).
    FELICITĂRI COPII !

  15. Îmi place ioan.dragomir64, Zosim1 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu Mini-AMATuR "BACK TO...2018", King Pong Oradea, 27.10.2018
    De King Pong Oradea în forumul Mini AmaTur
    Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 27.10.2018, 16:05
  2. Turneu Mini AmaTur "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - 15.07.2018
    De marcu vasile în forumul Mini AmaTur
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 06.07.2018, 12:20
  3. Turneu Mini AmaTur "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - 20.05.2018
    De marcu vasile în forumul Mini AmaTur
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 17.05.2018, 09:19
  4. Răspunsuri: 26
    Ultimul post: 18.04.2018, 23:39
  5. Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 04.04.2018, 19:15

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •