pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 323

Subiect: "Cupa de la Poalele Tâmpei", Brașov - 23.06.2018

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    5.409
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    126 z 10 h 10 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15156

    "Cupa de la Poalele Tâmpei", Brașov - 23.06.2018

    Turneu A "Cupa de la Poalele Tâmpei", Brașov - Sâmbătă 23 Iunie 2018 – Open + Elite, Amatori + Incepatori

    LOCALITATEA: Brasov;
    DATA: Sâmbătă 23.06.2018;
    CATEGORII: Open + Elite, Incepatori + Amatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    AVANSAȚI/ÎNCEPĂTORI - 08.30 - 09.10 – validare înscrieri, la 09.10 încep meciurile;
    ELITE/OPEN - 13.00 - 13.30 – validare înscrieri, la 13.30 încep meciurile;
    SALA: Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibasi (Zona Garii Brasov);
    INDICAȚII DE ACCES:
    Brasov, Bulevardul Garii, nr 9 (Cum se iese din gara, se face stanga 200 m);
    LOGISTICĂ: 19 mese (Butterfly, Donic, Joola, Yasaka, etc.) aprobate ITTF, mingi plastic ***;
    SPAȚIU DE JOC: aprox 1000 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
    FACILITĂȚI:
    Vestiare, dușuri, garderobă, etc.;
    ASISTENȚĂ MEDICALĂ: medic/asistent.
    TAXA: adulți 50 Lei, copiii 30 Lei, dizabilitati zero lei, din care 1 Leu/participant vor fi donați în contul AmaTur;
    Se asigură: apă plată – 2 litri, meniu la pranz;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Incepatori + Amatori: Locurile 1-4 cupe/medalii/diplome;
    - Open + Elite: Locurile 1-4 – cupe/medalii/diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 21.06.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza personele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    Categoria Incepatori + Amatori
    - MP 0,00-19,99; cei cu MP sub 10 au dreptul numai la această categorie;
    - Număr maxim de participanţi: 112+ 2 Wild Card-uri;
    Categoria Open + Elite
    - MP 20-50. La această categorie au dreptul si cei care detin MP 10-19,99, si bineinteles sa-si exprime dorinta;
    Nr maxim de participanti : 58+2 Wild Card-uri;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP/Clasament;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1-6-3-2
    - Tabloul eliminatoriu se genereaza in functie de nr participanti: 16, 32, 64;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II pe tablou se fac "automat" (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) ;

    ORGANIZATORI:
    - Alex Bondoc, tel. 0743 086 313;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Bogdan Visan, tel. 0729 983 041;
    ECHIPAMENT:
    George Durdun - reprezentant Andro, Der Materialspezialist, DHS si Adidas - va fi prezent la turneu cu un stand bogat de echipamente si materiale de tenis de masa - www.pingpongshop.ro
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 05.06.2018 la 17:26.

  2. #2
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.589
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    71 z 9 h 19 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    6667
    Inscrieri Avansati/Incepatori - on 23.06.2018 at 09:34:41

    1. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 306 - 19,57 - A
    2. Ilie Octavian Marius, Brasov, 235 - 18,69 - A
    3. Florea Marian, Targoviste, 499 - 18,62 - A
    4. Plaiasu Ion, Plopeni, 249 - 18,45 - A
    5. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 335 - 18,27 - A
    6. Lolea Toma, Fagaras, 1853 - 18 - A
    7. Socaci Sorin, Panciu, 503 - 17,99 - AW
    8. Gecse Alpar, Chibed, 296 - 17,89 - A
    9. Grama Mihai, Azuga, 448 - 17,67 - AW
    10. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 543 - 17,4 - A
    11. Tutoveanu Razvan, Brasov, 431 - 17,31 - A
    12. Stoica Mihai, Mioveni, 391 - 17,23 - AW
    13. Codreanu Laurentiu, Buzau, 966 - 17,13 - A
    14. Balla Peter, Toplita, 361 - 16,92 - A
    15. Cocolos Alexandru, Bucuresti, 739 - 16,75 - A
    16. Vajda Erno, Reghin, 473 - 16,65 - AW
    17. Docan Cristian, Bucuresti, 302 - 16,59 - A
    18. Veris Dumitru, Brasov, 353 - 16,5 - A
    19. Campian Zoltan, Toplita, 944 - 16,5 - A
    20. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 358 - 16,33 - A
    21. Ene Florin, Ploiesti, 919 - 16,15 - A
    22. Ciky Cornel, Fagaras, 472 - 15,91 - AW
    23. Chivu Cornel, Craiova, 575 - 15,68 - A
    24. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 853 - 15,67 - AJ
    25. Rusea Gheorghe, Breaza, 344 - 15,66 - A
    26. Constantin Cristina, Bucuresti, 417 - 15,64 - AF
    27. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 469 - 15,59 - A
    28. Covataru Loredan, Brasov, 1237 - 15,55 - A
    29. Cristescu Cristian, Bucuresti, 421 - 15,5 - AW
    30. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 621 - 15,46 - AF
    31. Kis Istvan, Brasov, 384 - 15,39 - AW
    32. Nitu Serban, Paulesti, 385 - 15,34 - A
    33. Bedo Jozsef, Suseni, 552 - 15,08 - A
    34. Cazanel Gheorghe, Comanesti, 884 - 15 - A
    35. Mitrofan Petrica, Brasov, 834 - 14,85 - AW
    36. Fulop Laszlo, Targu Mures, 515 - 14,73 - A
    37. Lazar Dumitru, Mizil, 512 - 14,63 - A
    38. Lupescu Nicolae, Reghin, 494 - 14,57 - A
    39. Heja Zoltan, Ditrau, 466 - 14,5 - A
    40. Franculescu Marius, Sinaia, 1307 - 14,33 - A
    41. Ionica Marius, Comanesti, 842 - 14,25 - A
    42. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 1065 - 14,2 - AF
    43. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 591 - 14,17 - A
    44. Vajeu Ionut, Busteni, 664 - 13,85 - A
    45. Georgescu Vlad, Bucuresti, 668 - 13,78 - A
    46. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 871 - 13,6 - A
    47. Mihu Florin, Pitesti, 549 - 13,56 - A
    48. Pop Sabin, Targu Mures, 524 - 13,16 - A
    49. Todor Csaba, Gheorgheni, 535 - 13,14 - AH
    50. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 1203 - 12,8 - A
    51. Movileanu Neculae, Brasov, 633 - 12,69 - A
    52. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 715 - 12,34 - A
    53. Subtirelu Marius, Onesti, 1004 - 11,85 - A
    54. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 922 - 10,3 - A
    55. Bokor Zoltan Sr, Brasov, 2241 - 10 - AJ
    56. Pralea Constantin, Alba Iulia, 628 - 9,76 - IW
    57. Henegar Gabriel, Brasov, 1342 - 9,4 - I
    58. Grumeza Lucian, Bucuresti, 1264 - 9,14 - I
    59. Huica Petre, Bucuresti, 736 - 9,13 - I
    60. Orza Gabor, Miercurea Ciuc, 1228 - 9,05 - I
    61. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 951 - 8,94 - I
    62. Lambru Iustinian, Ploiesti, 1919 - 8,6 - I
    63. Malene Petru, Fagaras, 827 - 8,45 - I
    64. Ghitu Liviu, Onesti, 933 - 8,22 - I
    65. Sarcani Andrei, Targu Mures, 1304 - 8,2 - IW
    66. Gabor Sebastian, Sfantu Gheorghe, 1332 - 8 - I
    67. Lungu Lucian, Onesti, 1480 - 7,07 - I
    68. Popovici Mircea, Caracal, 1341 - 6,5 - I
    69. Sisak Ferenc, Brasov, 2413 - 6,5 - I
    70. Sterczer Zalan, Sanzieni, 1211 - 6,18 - I
    71. Ursulescu Ioan Stanga, Bacau, 1281 - 6,08 - I
    72. Misca Ovidiu, Blaj, 2275 - 6 - I
    73. Miron Catalin, Sfantu Gheorghe, 2506 - 6 - I
    74. Caranfilian Migo, Bucuresti, 1708 - 5,9 - I
    75. Stanciu Constantin, Brasov, 1652 - 5,8 - I
    76. Angi Zoltan, Gheorgheni, 1423 - 5,77 - I
    77. Movileanu Adrian, Brasov, 1373 - 5,68 - I
    78. Irimia Marian, Ploiesti, 1189 - 5,53 - I
    79. Serban Aurel, Fagaras, 1581 - 5 - I
    80. Babes Razvan, Brasov, 2147 - 5 - I
    81. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1187 - 4,75 - I
    82. Veris Amalia, Brasov, 3256 - 4 - IF
    83. Radu Sergiu, Comarnic, 3263 - 4 - I
    84. Saulea Bogdan, Brasov, 1746 - 0 - A
    85. Balan Claudia, Brasov, 1769 - 0 - AF
    86. Deak Sandor, Brasov, 1810 - 0 - A
    87. Contiu Mircea, Brasov, 1897 - 0 - A
    88. Serban Mircea, Brasov, 1915 - 0 - A
    89. Ardelean Antonio, Brasov, 1948 - 0 - A
    90. Cojocaru Nicusor, Brasov, 2006 - 0 - A
    91. Drobota Robert, Brasov, 2070 - 0 - A
    92. Urus Kristof, Sfantu Gheorghe, 2334 - 0 - A
    93. Veres Ionut, Brasov, 2546 - 0 - A
    94. Niculescu Marin, Bucuresti, 2670 - 0 - AW
    95. Macri Florin, Brasov, 2808 - 0 - A
    96. Raduly Marius, Sfantu Gheorghe, 2885 - 0 - A
    97. Petra Ioan, Balan, 3225 - 0 - A
    98. Bucsoiu Vlad, Brasov, 3282 - 0 - A
    99. Dovlecel Vlad, Brasov, 3338 - 0 - A
    100. Stan Adrian, Brasov, 3341 - 0 - A
    101. Moldovanu Dragos, Brasov, 5003 - 0 - A
    102. Gyerko Peter, Brasov, 5004 - 0 - A
    103. Radu Ciprian, Brasov, 5006 - 0 - A
    104. Brok Denes, Brasov, 5007 - 0 - A
    105. Apopei Rares Gabriel, Brasov, 5008 - 0 - A
    106. Profiroiu Dorel, Sfantu Gheorghe, 5009 - 0 - A
    107. Butnoiu Dorin, Brasov, 5010 - 0 - A
    108. Copacianu Adrian, Brasov, 5011 - 0 - A
    109. Balan Florin, Brasov, 5012 - 0 - A
    110. Peter Laszlo, Brasov, 5015 - 0 - A
    111. Hassa Davaniam, Brasov, 5018 - 0 - A
    112. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 5019 - 0 - A


    Absenti nemotivati:

    Misca Ovidiu, Blaj
    Peter Lazlo, Brasov
    Raduly Marius, Sf. Gheorghe


    Inscrieri Elite/Open - on 23.06.2018 at 11:39:55

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti, 3 - 46,17 - EL
    2. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 43,96 - EL
    3. Corcoz Costin, Focsani, 13 - 42,28 - EL
    4. Macovei Liviu, Brasov, 84 - 37,42 - E
    5. Vlase Gheorghe, Slobozia, 17 - 35,48 - E
    6. Grigore Alexandru, Campina, 27 - 34,84 - E
    7. Neagoe Costin, Bucuresti, 79 - 34,23 - E
    8. Constantin Teodor, Bucuresti, 153 - 33,63 - E
    9. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 122 - 33,61 - E
    10. Hutanu Alin, Brasov, 255 - 33,6 - E
    11. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 142 - 31,77 - E
    12. Galiu Mihai, Brasov, 731 - 31,7 - E
    13. Bondoc Alexandru, Brasov, 560 - 31,1 - E
    14. Bocaniala Norocel, Bucuresti, 159 - 30,46 - E
    15. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 173 - 30,33 - EW
    16. Istrate Cristian, Bucuresti, 54 - 30,11 - EW
    17. Migea Cornel, Sibiu, 97 - 30,04 - EW
    18. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 286 - 29,86 - O
    19. Padurariu Costel, Brasov, 66 - 29,54 - O
    20. Mitzea Alexandru, Sibiu, 228 - 28,93 - O
    21. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 77 - 28,1 - O
    22. Motorga Dorin, Targu Mures, 204 - 27,74 - O
    23. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 76 - 27,59 - OW
    24. Dumbrava Daniel, Focsani, 262 - 27,28 - OW
    25. Negrean Ioan, Sibiu, 117 - 27,1 - O
    26. Olteanu Mihai, Brasov, 612 - 27,1 - O
    27. Vladoiu Gelu, Brasov, 103 - 27,06 - OW
    28. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 148 - 26,98 - O
    29. Ciortescu Cristi, Iasi, 82 - 26,81 - O
    30. Bacanu Paulian, Brasov, 614 - 26,55 - O
    31. Petrov Dan, Bucuresti, 100 - 26,53 - OW
    32. Pascu Razvan, Magureni, 260 - 26,4 - O
    33. Spoiala Cristinel, Focsani, 373 - 26,2 - O
    34. Ticu Dorin, Bacau, 133 - 26,17 - OW
    35. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 401 - 26 - O
    36. Pitac Ovidiu, Brasov, 762 - 26 - OW
    37. Braniste George, Bacau, 191 - 25,93 - O
    38. Visan Bogdan, Targoviste, 152 - 25,84 - O
    39. Papacu Bejoli, Bucuresti, 299 - 25,77 - OW
    40. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 178 - 25,62 - O
    41. Beches Andrei, Sibiu, 207 - 25,51 - O
    42. Stancalie Doru, Craiova, 134 - 24,69 - OW
    43. Dospinescu George, Bucuresti, 185 - 24,3 - OW
    44. Stefan Patrick, Brasov, 210 - 24,25 - O
    45. Cioboiu Dan, Craiova, 480 - 23,7 - O
    46. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 525 - 23,1 - OJ
    47. Jimmy Lu, Bucuresti, 541 - 22,97 - O
    48. Decean Darian, Sibiu, 355 - 22,68 - O
    49. Radu Constantin, Sibiu, 171 - 22,34 - OW
    50. Palaghita Remus, Onesti, 2211 - 22 - OW
    51. Matei Mirel, Brasov, 637 - 21,67 - O
    52. Popa Mircea, Brasov, 247 - 21,08 - OW
    53. Jaouir Khaled, Bucuresti, 201 - 21,04 - OW
    54. Cuesdean Rares, Reghin, 686 - 20,6 - OJ
    55. Nicula Florin, Constanta, 542 - 20,37 - OW
    56. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 433 - 20,06 - O
    57. Simon Teodora, Sfantu Gheorghe, 1384 - 18 - AF
    58. Marton Adam, Sfantu Gheorghe, 1642 - 17 - A
    59. Constantin Gabriela, Bucuresti, 797 - 16,57 - AFH
    60. Nica Ionut, Brasov, 1890 - 0 - O


    Absent nemotivat:
    Palaghita Remus, Onesti.
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 23.06.2018 la 14:36.

  3. Îmi place Cristian Istrate, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.589
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    71 z 9 h 19 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    6667
    Clasament Avansati/Incepatori

    1. Balla Peter - Toplita
    2. Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    3 -- 4
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Cocolos Alexandru - Bucuresti
    5 -- 8
    Deak Sandor - Brasov
    Covataru Loredan - Brasov
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Gecse Alpar - Chibed
    9 -- 16
    Vajda Erno - Reghin
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    Stoica Mihai - Mioveni
    Cazanel Gheorghe - Comanesti
    Socaci Sorin - Panciu
    Grama Mihai - Azuga
    17 -- 32
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Chivu Cornel - Craiova
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Tutoveanu Razvan - Brasov
    Kis Istvan - Brasov
    Ene Florin - Ploiesti
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Subtirelu Marius - Onesti
    Mihu Florin - Pitesti
    Franculescu Marius - Sinaia
    33 -- 54
    Lazar Dumitru - Mizil
    Georgescu Vlad - Bucuresti
    Lambru Iustinian - Ploiesti
    Veris Dumitru - Brasov
    Lolea Toma - Fagaras
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Bedo Jozsef - Suseni
    Serban Mircea - Brasov
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Ciky Cornel - Fagaras
    Ionica Marius - Comanesti
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Campian Zoltan - Toplita
    Florea Marian - Targoviste
    Nitu Serban - Paulesti
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Huica Petre - Bucuresti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Burghelea Florin - Piatra Neamt
    Hassa Davaniam - Brasov
    Heja Zoltan - Ditrau
    Docan Cristian - Bucuresti
    55 -- 1v gr.sup.
    Urus Kristof - Sfantu Gheorghe
    56 -- 80 0v gr.sup.
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Vajeu Ionut - Busteni
    Pop Sabin - Targu Mures
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    Movileanu Neculae - Brasov
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    Bokor Zoltan Sr - Brasov
    Henegar Gabriel - Brasov
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Orza Gabor - Miercurea Ciuc
    Makszem Szabolcs - Gheorgheni
    Malene Petru - Fagaras
    Ghitu Liviu - Onesti
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Popovici Mircea - Caracal
    Ursulescu Ioan Stanga - Bacau
    Stanciu Constantin - Brasov
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    Serban Aurel - Fagaras
    Saulea Bogdan - Brasov
    Contiu Mircea - Brasov
    Ardelean Antonio - Brasov
    Drobota Robert - Brasov
    Profiroiu Dorel - Sfantu Gheorghe
    Butnoiu Dorin - Brasov
    81 -- 2v gr.inf.
    Copacianu Adrian - Brasov
    82 -- 91 1v gr.inf.
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    Lungu Lucian - Onesti
    Sisak Ferenc - Brasov
    Veris Amalia - Brasov
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    Macri Florin - Brasov
    Bucsoiu Vlad - Brasov
    Gyerko Peter - Brasov
    Brok Denes - Brasov
    Moldovanu Dragos - Brasov
    92 -- 109 0v gr.inf.
    Radu Sergiu - Comarnic
    Gabor Sebastian - Sfantu Gheorghe
    Miron Catalin - Sfantu Gheorghe
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Movileanu Adrian - Brasov
    Irimia Marian - Ploiesti
    Babes Razvan - Brasov
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Balan Claudia - Brasov
    Veres Ionut - Brasov
    Niculescu Marin - Bucuresti
    Petra Ioan - Balan
    Dovlecel Vlad - Brasov
    Stan Adrian - Brasov
    Radu Ciprian - Brasov
    Apopei Rares Gabriel - Brasov
    Balan Florin - Brasov
    Pralea David Constantin - Alba Iulia




    Clasament Elite/Open

    1. Lukasz Klimas - Ploiesti
    2. Enciu Alexandru - Slobozia
    3 -- 4
    Macovei Liviu - Brasov
    Corcoz Costin - Focsani
    5 -- 8
    Migea Cornel - Sibiu
    Galiu Mihai - Brasov
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    9 -- 16
    Hutanu Alin - Brasov
    Braniste George - Bacau
    Bondoc Alexandru - Brasov
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Pascu Razvan - Magureni
    Grigore Alexandru - Campina
    17 -- 28
    Marton Adam - Sfantu Gheorghe
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Petrov Dan - Bucuresti
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Cioboiu Dan - Craiova
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Ciortescu Cristi - Iasi
    29 -- 42 0v gr.sup.
    Bocaniala Norocel - Bucuresti
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Negrean Ioan - Sibiu
    Bacanu Paulian - Brasov
    Ticu Dorin - Bacau
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    Beches Andrei - Sibiu
    Stancalie Doru - Craiova
    Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
    Jimmy Lu - Bucuresti
    Matei Mirel - Brasov
    Popa Mircea - Brasov
    Cuesdean Rares - Reghin
    Nica Ionut - Brasov
    43 -- 45 2v gr.inf.
    Visan Bogdan - Targoviste
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    46 -- 53 1v gr.inf.
    Padurariu Costel - Brasov
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Olteanu Mihai - Brasov
    Spoiala Cristinel - Focsani
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Radu Constantin - Sibiu
    Simon Teodora - Sfantu Gheorghe
    Constantin Gabriela - Bucuresti
    54 -- 59 0v gr.inf.
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Dospinescu George - Bucuresti
    Stefan Patrick - Brasov
    Decean Darian - Sibiu
    Nicula Florin - Constanta
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 24.06.2018 la 14:47.

  5. Îmi place Cristian Istrate, INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    438
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 21 h 19 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    1502
    Sursilov Constantin - Bucuresti - Avansati

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  7. #5
    senior
    Avatarul lui tobyas69
    Data înscrierii
    18.05.2011
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    50
    Postări
    310
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 21 h 50 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    872
    Toboșaru Gheorghe - Avansați
    Moldovanu Dragoș - Începători
    Gyerko Peter - Începători

    Toți din Brașov
    Blade: Joola Rossi Emotion;
    FH: Butterfly Tenergy 05;
    BH: Victas Stiff.

  8. #6
    senior
    Avatarul lui tobyas69
    Data înscrierii
    18.05.2011
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    50
    Postări
    310
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 21 h 50 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    872
    Nițu Ioan din Brașov
    Începători
    Blade: Joola Rossi Emotion;
    FH: Butterfly Tenergy 05;
    BH: Victas Stiff.

  9. Îmi place Alexandrel Bv13, Kis Istvan, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  10. #7
    cadet
    Data înscrierii
    02.12.2016
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    34
    Postări
    42
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 18 h 38 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    41
    Se inscrie Vera Esteban din Sibiu la Avansati
    Mulțumesc

    Trimis de pe al meu ferrari gt spirit folosind Tapatalk

  11. Îmi place Alexandrel Bv13, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  12. #8
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.589
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    71 z 9 h 19 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    6667
    Babus Liviu, Ploiesti
    Marian Bogdan, Ploiesti
    Bivolaru Marius, Ploiesti
    Voicu Ionut, Ploiesti
    Visan Bogdan, Targoviste

    Open

  13. #9
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    5.409
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    126 z 10 h 10 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15156
    Elite Brasov

    Roman Iulian
    Macovei Liviu
    Hutanu Alin
    Olteanu Mihai
    Matei Mirel
    Pitac Ovidiu
    Bacanu Paulian
    Galiu Mihai
    Bondoc Alexandru
    Vladoiu Gelu

    Amatori
    Bucsa Sorin
    Mitrofan Petrica

  14. #10
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    766
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    30 z 21 h 37 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    2971
    Henegar Gabriel-incepatori

  15. Îmi place Alexandrel Bv13, INDISPONIBIL, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  16. #11
    senior
    Avatarul lui patrickstefan125
    Data înscrierii
    26.01.2018
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    49
    Postări
    340
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 14 h 42 m
    Timp online pe zi
    37 m
    Reputație
    620
    Stefan Patrick-OPEN,BRAȘOV!
    Mulțumesc!

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  17. #12
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    766
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    30 z 21 h 37 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    2971
    Dumitrescu Sorin
    Covataru Loredan

  18. Îmi place Alexandrel Bv13, CIKY, INDISPONIBIL, Johnny Plaiasu, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  19. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui Dumbrava Daniel
    Data înscrierii
    20.07.2012
    Locație
    focsani
    Vârstă
    54
    Postări
    115
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 17 h 45 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    164
    Dumbrava Daniel si Corcoz Costin -Focsani-open elite

  20. #14
    senior
    Avatarul lui Johnny Plaiasu
    Data înscrierii
    21.06.2015
    Locație
    PLOPENI
    Vârstă
    43
    Postări
    710
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    47 z 22 h 4 m
    Timp online pe zi
    48 m
    Reputație
    2904
    Plăiașu Ion, avansați, PLOPENI, Prahova

  21. #15
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    52
    Postări
    1.571
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    53 z 19 h 59 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    2146
    Lupescu Nicolae din Reghin la avansati.

  22. Îmi place Alexandrel Bv13, Kis Istvan, INDISPONIBIL, GeluBv le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa de la Poalele Tâmpei", Brașov - 06.10.2018
    De GeluBv în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 346
    Ultimul post: 30.01.2019, 11:17
  2. Turneu B "Cupa Pingpongmania - Centenar 2018", Oradea - 08.12.2018
    De MariusBH în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 16.12.2018, 16:56
  3. Răspunsuri: 350
    Ultimul post: 28.08.2014, 23:34
  4. Răspunsuri: 437
    Ultimul post: 16.09.2013, 22:39
  5. Răspunsuri: 74
    Ultimul post: 30.12.2012, 19:20

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •