tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60
Nu-mi place Nu-mi place:  0
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 22 din 22 PrimulPrimul ... 12202122
Rezultate 316 la 327 din 327

Subiect: "Cupa de la Poalele Tâmpei", Brașov - 23.06.2018

înțelept
    Data înscrierii
    01.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    5.725
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    134 z 19 h 46 m
    Timp online pe zi
    1 h 8 m
    Reputație
    4953
    Citat Postat în original de dantim Vezi post
    Ce cind am fost la tine la Dumbravita am comentat ceva,la Medias da ca sa terminat piinea si tu ai zuitat carnea in frigider
    Asa e Dane de ce am mai rade,cand ne intalnim in cazul in care n-ar fi si cate una !
    Ex. Cand s-a terminat ceaunul si ei nici n-au stiut uni ca a fost !!!

2. Îmi place dantim le-a plăcut acest mesaj
    organizator turnee

Data înscrierii
    13.02.2012
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    65
    Postări
    819
    Timp total online
    19 z 11 h 30 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    2485
    Am fost onorat si incantat in acelasi timp sa joc in sala in care trei ani am fost doar spectator.Organizare si conditii excelente.organizatorii,implicati 100% chiar daca,au fost si la masa de joc.Felicitari !Nu voi face o lista cu cei remarcati pentru ca ar fi prea lunga.Il felicit totusi pe Balla Peter.

4. Mulțumesc GeluBv, balpet au mulțumit pentru mesaj
    junior
    Data înscrierii
    02.08.2013
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    28
    Postări
    90
    Timp total online
    3 z 20 h 18 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    141
    Felicitari Balla Peti si Sass Imre! Bravo!

6. Mulțumesc balpet au mulțumit pentru mesaj
    Coordonator AmaTur
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    5.057
    Timp total online
    118 z 21 h 44 m
    Timp online pe zi
    1 h N/A
    Reputație
    14924
    Citat Postat în original de coco68 Vezi post
    Ar fi prea multe de spus. TOTUL, numai de bine, despre acest turneu. O singură precizare însă, Gelu nu a vrut să-mi spună unde sunt dușurile, dar le-am găsit. ��
    Tu ai facut prea des baie, te-ai sters foarte des, s'apai la cat stai tu la un meci iti trebuie calendar pe set-uri,... m-am gandit sa nu ramai prin baie.

Despre turneu ce sa zic, a fost un turneu normal, ne-a ajutat si "Sala", au fost suficiente mantinele, am inceput meciurile cu aproape o ora mai devreme decat ora anuntata, s.a.m.d.

S-ar fi terminat exact la ora anuntata, numai ca titirezul sef a stat la un meci cu Teo in eliminatorii 50 minute, ma rugam sa iasa mingea de pe masa, da' ce sa-i faci, asta este, tot prietenul meu ramane . M-am dus la ei sa-l invat pe Teo cum sa loveasca si sa nu mai stea in jocul titirezului. Titirezul cica "filmeaza-ma si pe mine", cat tupeu, i-am luat telefonul si l-am abandonat la 50 m, sper ca-mi multumeste ca i-am salvat bateria

Sala Sporturilor din Brasov se preteaza pentru turnee de calitate, se preteaza pentru un Turneu al Campionilor, numai ca la un turneu de calitate nr max de jucatori este de 6 /masa si numai cu incepere dimineata, deci 20 mese x 6 =120 partipanti (max).

Daca nu sunt oferte sau cereri pentru Turneul Campionilor o sa incercam un mega turneu in combinatie cu Sf Gheorghe, adica 20 mese/ 120 la Brasov (Alex) si 35 mese/210 la Sf Gh (Oli), toti dimineata.

Or sa fie discutii pe care le cunosc, cum ar fi: de ce aia joaca la Sf.Gh si nu la Brasov? de ce nu bagati si dupa-amiaza pe jumatate din mese? noi de ce jucam mereu unde este lumina mai slaba? Nu o zic cu arogantza, este simplu, nu se poate!

-In final, tin sa multumesc celor care au inteles regulile stabilite de organizatori, le cer scuze celor nemultumiti ca i-am luat de mana si i-am bagat la masa. Nu stiu cati au digerat sistemul de 3 /grupa in superioare, dar recomand celor implicati sa adopte metoda, si anume:

-de regula avem 10 mese disponibile la ora pranzului cand vin ceilalti, deci trebuie sa ne restrangem cu cele 20 de grupe pe 10 mese. Daca avem grupe de 4 in superioare ne intindem prea mult pana la eliminatorii , asa ca putem face grupe de 3.

-In conditiile de mai sus avem 3 grupe / masa, in loc de 2 grupe /masa (cred ca stie toata lumea!), ideea este ca daca trimiti la masa 3 grupe se produce o bulibaseala.. Eu am trimis la mese primele 10 grupe, dupa care am strigat ca la sistemul eliminatoriu, adica imediat cum venea o foaie pleca grupa nr 11, se mai elibera o masa pleca gr 12 (era simplu, pleca la aceiasi masa). In felul acesta se stia cam cand iti vine randul si am scurtat binisor timpii morti, nu era nicio masa libera.

-In conditiile in care trimiti toate cele 27 grupe la mese te alegi cu ele nefolosite. EX:Se termina primele meciuri la o masa (cele 3 grupe), ramane masa goala , si pana cand se termina sa zicem la ultima masa dureaza vreo ora, asa ca pe sistemul gen eliminatorii, vine o grupa a plecat urmatoarea si nici nu se calca pe picioare 9 insi /masa.

Multumesc tuturor celor implicati, sa ne revedem sanatosi!
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 25.06.2018 la 11:22.

organizator turnee
    Data înscrierii
    22.01.2009
    Locație
    Bacau
    Vârstă
    55
    Postări
    703
    Timp total online
    15 z 3 h 4 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    2272

organizator turnee
    Data înscrierii
    22.01.2009
    Locație
    Bacau
    Vârstă
    55
    Postări
    703
    Timp total online
    15 z 3 h 4 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    2272

organizator turnee
    Data înscrierii
    22.01.2009
    Locație
    Bacau
    Vârstă
    55
    Postări
    703
    Timp total online
    15 z 3 h 4 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    2272
    Felicitari organizatorilor Gelu, Bogdan, Alex dar si celor care v-au ajutat si nu i-am mentionat ,conditii excelente fara timpi morti generati de organizare. Felicitari castigatorilor...

11. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    senior
    Data înscrierii
    21.06.2015
    Locație
    PLOPENI
    Vârstă
    42
    Postări
    543
    Timp total online
    40 z 13 h 59 m
    Timp online pe zi
    47 m
    Reputație
    2358
    Felicitări tuturor participanților! Felicitări Alex și Gelu pentru organizare + Vișan de la butoane! Mâncarea bună și suficientă, sala frumoasă, vremea a ținut cu noi, meciuri tari, totul "pe repede" și la 2o.3o plecam spre Ploiești! Bonus - o cupă �� în mașină! Mulțumim Brașov, mulțumesc tuturor celor care au fost implicați în organizarea și desfășurarea acestui turneu! Să ne revedem cu bine și spor la antrenamente!!!

ͲЯѺՆՆ
    Data înscrierii
    20.09.2011
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    50
    Postări
    2.752
    Timp total online
    199 z 8 h 44 m
    Timp online pe zi
    1 h 50 m
    Reputație
    4964
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Tu ai facut prea des baie, te-ai sters foarte des, s'apai la cat stai tu la un meci iti trebuie calendar pe set-uri,... m-am gandit sa nu ramai prin baie.

Despre turneu ce sa zic, a fost un turneu normal, ne-a ajutat si "Sala", au fost suficiente mantinele, am inceput meciurile cu aproape o ora mai devreme decat ora anuntata, s.a.m.d.

S-ar fi terminat exact la ora anuntata, numai ca titirezul sef a stat la un meci cu Teo in eliminatorii 50 minute, ma rugam sa iasa mingea de pe masa, da' ce sa-i faci, asta este, tot prietenul meu ramane . M-am dus la ei sa-l invat pe Teo cum sa loveasca si sa nu mai stea in jocul titirezului. Titirezul cica "filmeaza-ma si pe mine", cat tupeu, i-am luat telefonul si l-am abandonat la 50 m, sper ca-mi multumeste ca i-am salvat bateria

Sala Sporturilor din Brasov se preteaza pentru turnee de calitate, se preteaza pentru un Turneu al Campionilor, numai ca la un turneu de calitate nr max de jucatori este de 6 /masa si numai cu incepere dimineata, deci 20 mese x 6 =120 partipanti (max).

Daca nu sunt oferte sau cereri pentru Turneul Campionilor o sa incercam un mega turneu in combinatie cu Sf Gheorghe, adica 20 mese/ 120 la Brasov (Alex) si 35 mese/210 la Sf Gh (Oli), toti dimineata.

Or sa fie discutii pe care le cunosc, cum ar fi: de ce aia joaca la Sf.Gh si nu la Brasov? de ce nu bagati si dupa-amiaza pe jumatate din mese? noi de ce jucam mereu unde este lumina mai slaba? Nu o zic cu arogantza, este simplu, nu se poate!

-In final, tin sa multumesc celor care au inteles regulile stabilite de organizatori, le cer scuze celor nemultumiti ca i-am luat de mana si i-am bagat la masa. Nu stiu cati au digerat sistemul de 3 /grupa in superioare, dar recomand celor implicati sa adopte metoda, si anume:

-de regula avem 10 mese disponibile la ora pranzului cand vin ceilalti, deci trebuie sa ne restrangem cu cele 20 de grupe pe 10 mese. Daca avem grupe de 4 in superioare ne intindem prea mult pana la eliminatorii , asa ca putem face grupe de 3.

-In conditiile de mai sus avem 3 grupe / masa, in loc de 2 grupe /masa (cred ca stie toata lumea!), ideea este ca daca trimiti la masa 3 grupe se produce o bulibaseala.. Eu am trimis la mese primele 10 grupe, dupa care am strigat ca la sistemul eliminatoriu, adica imediat cum venea o foaie pleca grupa nr 11, se mai elibera o masa pleca gr 12 (era simplu, pleca la aceiasi masa). In felul acesta se stia cam cand iti vine randul si am scurtat binisor timpii morti, nu era nicio masa libera.

-In conditiile in care trimiti toate cele 27 grupe la mese te alegi cu ele nefolosite. EX:Se termina primele meciuri la o masa (cele 3 grupe), ramane masa goala , si pana cand se termina sa zicem la ultima masa dureaza vreo ora, asa ca pe sistemul gen eliminatorii, vine o grupa a plecat urmatoarea si nici nu se calca pe picioare 9 insi /masa.

Multumesc tuturor celor implicati, sa ne revedem sanatosi!
    Ar fi prea fain
    Ultima modificare făcută de dantim; 25.06.2018 la 14:44.

14. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
    cadet
    Data înscrierii
    15.01.2018
    Locație
    Sfântu Gheorghe
    Vârstă
    44
    Postări
    29
    Timp total online
    5 h 43 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    36

Citat Postat în original de Kis Istvan Vezi post
    ..............................................................
    O seara faina tuturor.

16. Îmi place dantim, Alexandrel Bv13, puiu, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
    organizator turnee
    Data înscrierii
    10.10.2008
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    34
    Postări
    932
    Timp total online
    8 z 12 h 8 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    951
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Posibile dubluri in baza de date:

Butnoiu Dorin ... Butunoiu Dorin
    Moldovanu Dragos ... Moldovanu Dragos Stefan

Daca sint aceiasi jucatori dati un semn.
    Aceleasi pers doar ca corect este:
    Butunoiu Dorin in loc de Butnoiu Dorin
    la Moldovanu a raspuns Gica Tobosaru!!!
    13 Rules

18. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kis Istvan, barabassandor le-a plăcut acest mesaj
    senior
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    53
    Postări
    503
    Timp total online
    20 z 17 h 46 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    1961
    Bandiți de cupe.

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

20. Îmi place Johnny Plaiasu, Space, Mija, puiu, miklosimre le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

1. Turneu A "Cupa de la Poalele Tâmpei", Brașov - 06.10.2018
    De GeluBv în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 343
    Ultimul post: 09.10.2018, 11:40
  2. Turneu B "Cupa Iunie 2018", Ploiești - 24.06.2018
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 64
    Ultimul post: 25.06.2018, 12:03
  3. Răspunsuri: 350
    Ultimul post: 28.08.2014, 23:34
  4. Răspunsuri: 437