tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Nu-mi place Nu-mi place:  0
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 10 din 10 PrimulPrimul ... 8910
Rezultate 136 la 147 din 147

Subiect: Arad - 23.06.2018

  1. #136
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.257
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    448 z 6 h 8 m
    Timp online pe zi
    3 h 47 m
    Reputație
    16087
    Neda Cosmin si Tanasie Radu apar din Lipova in evidente (in loc de Arad). Daca sint aceiasi jucatori dati un mesaj cu localitatea corecta.
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  2. #137
    junior
    Avatarul lui lulciuc.dumitru
    Data înscrierii
    25.10.2012
    Locație
    timisoara
    Vârstă
    43
    Postări
    137
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 18 h 27 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    190
    felicitari Borcsi 1 ,felicitari Veres 3,felicitari Iana 2 si felicitari Mutrescu 3 bv Timisorenilor

  3. Mulțumesc Adrian Veres, Ioji au mulțumit pentru mesaj
  4. #138
    senior

    Data înscrierii
    08.02.2015
    Locație
    deva
    Vârstă
    47
    Postări
    194
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 12 h 6 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    205
    Bravo Victor!!!! Super rezultat
    Citat Postat în original de Pitzi Vezi post
    Clasament Open

    1. Avram Victor - Arad
    2. Iana Remus - Timisoara
    3 -- 4
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    Verdet Adrian - Oravita
    5 -- 8
    Boru Lucian - Timisoara
    Roman Bogdan - Arad
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Spatariu Daniel - Arad
    9 -- 10
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Dani Leo - Arad
    11 -- 2v gr.sup.
    Ticu Sorin - Lugoj
    12 -- 16 1v gr.sup.
    Orban Madalina - Timisoara
    Szalay Liviu - Oradea
    Mirza Sorin - Arad
    Demian Daniel - Arad
    Deak Valentin - Sebis
    17 -- 0v gr.sup.
    Ardelean Raul - Arad
    18 -- 20 0v gr.inf.
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Olah Remus - Arad
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

  5. Îmi place andreyutzu, cara, victor.arad le-a plăcut acest mesaj
  6. #139
    înțelept
    Avatarul lui leo33
    Data înscrierii
    08.07.2010
    Locație
    Metropola > ARAD >
    Vârstă
    41
    Postări
    2.428
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    226 z 10 h 1 m
    Timp online pe zi
    1 h 54 m
    Reputație
    1468
    A fost un concurs frumos,multumiri organizatorilor! ,,, feliciari tuturor participantilor ,,, si premianţilor ,, ne-am simtit bine impreuna!

    Broavo Lotul de la Arad, am fost cu totii la intaltime,,,Bravo Doru! ,,, Felicitari pentru nr. 1 pesimistule de Victor ,,, nu mai spune niciodata nu pot.... totul este posibil daca vrei si ati merge mintea,,,
    Cu multa munca si perseverenta, am reusit !!! > https://www.facebook.com/video.php?v=10152877317254608

  7. Mulțumesc alandala au mulțumit pentru mesaj
  8. #140
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    48
    Postări
    837
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 22 h 42 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    1374

    Incepatori - filmul turneului

    Inscrieri Incepatori - on 6/24/2018 at 3:24:04 PM

    1. Sirbu Florin - Sannicolau Mare, 1439 - 9.9 - I
    2. Moldoveanu Sorin Florian - Hunedoara, 1885 - 9.5 - I
    3. Sabau Victor - Arad, 895 - 8.92 - I
    4. Chiscan Bogdan - Arad, 1090 - 8.08 - I
    5. Creta Petru - Luna CJ, 992 - 7.6 - I
    6. Effler Stefan - Arad, 1987 - 7.05 - I
    7. Voicu Florin - Arad, 2219 - 7 - I
    8. Beldean Octavian - Arad, 1649 - 6.7 - I
    9. Coiov Nicolae - Arad, 1650 - 6.7 - I
    10. Bulzan Claudiu - Arad, 2342 - 6.7 - I
    11. Dobanda Dinu - Arad, 1276 - 6.44 - I
    12. Herteg Doru - Arad, 1668 - 6.33 - IW
    13. Gligor Paul - Arad, 1182 - 6.14 - I
    14. Schiau Dan - Hunedoara, 2276 - 6 - I
    15. Peter Stefan - Arad, 3021 - 6 - I
    16. Simion Dani - Arad, 2086 - 5.5 - I
    17. Popa Cosmin - Arad, 2634 - 5.5 - I
    18. Rusu Ciprian - Arad, 3683 - 5.3 - I
    19. Nastase Laurentiu - Arad, 2049 - 5 - I
    20. Kovacs Iosif - Arad, 2402 - 5 - I
    21. Podrumar Casian - Arad, 2740 - 4.5 - I
    22. Schiau Teodora - Hunedoara, 2426 - 4 - IJF
    23. Ardelean Raul 2 - Arad, 3265 - 4 - I
    24. Simion Razvan - Arad, 2021 - 0 - A
    25. Daroti Florin - Lipova, 2857 - 0 - A
    26. Misaras Marius - Arad, 2869 - 0 - A
    27. Mihal Alexandru - Deva, 3576 - 0 - A
    28. Sandu Roli - Arad, 4039 - 0 - A
    29. Tarcan Mihai - Arad, 5003 - 0 - A
    30. Tanasie Radu - Arad, 5004 - 0 - A
    31. Raicu Robert - Arad, 5005 - 0 - A
    32. Pirv Ovidiu - Arad, 5006 - 0 - A
    33. Neda Cosmin - Arad, 5007 - 0 - A
    34. Culda Alex - Arad, 5008 - 0 - A
    35. Suciu Costel - Arad, 5010 - 0 - A
    36. Seba Baltat - Arad, 5011 - 0 - A

    Grupe inferioare Incepatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SIRBU FLORIN SANNICOLAU MARE
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 RUSU CIPRIAN ARAD
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 NASTASE LAURENTIU ARAD
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    4 SEBA BALTAT ARAD
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOLDOVEANU SORIN FLORIAN HUNEDOARA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 POPA COSMIN ARAD
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    3
    3 KOVACS IOSIF ARAD
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    4 SUCIU COSTEL ARAD
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SABAU VICTOR ARAD
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 SIMION DANI ARAD
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    3
    3 PODRUMAR CASIAN ARAD
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    4
    4 CULDA ALEX ARAD
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    2
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CHISCAN BOGDAN ARAD
    3-2
    3-0
    1-3
    2
    2
    2 PETER STEFAN ARAD
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    3
    3 SCHIAU TEODORA HUNEDOARA
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4
    4 NEDA COSMIN ARAD
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CRETA PETRU LUNA CJ
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    2 GLIGOR PAUL ARAD
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 ARDELEAN RAUL 2 ARAD
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    4 PIRV OVIDIU ARAD
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 EFFLER STEFAN ARAD
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 SCHIAU DAN HUNEDOARA
    3-0
    1-3
    1-3
    1
    4
    3 SIMION RAZVAN ARAD
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    4 RAICU ROBERT ARAD
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    3
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VOICU FLORIN ARAD
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    2 HERTEG DORU ARAD
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    1
    3 DAROTI FLORIN LIPOVA
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    4 TANASIE RADU ARAD
    3-1
    3-2
    0-3
    2
    3
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BELDEAN OCTAVIAN ARAD
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
    2 DOBANDA DINU ARAD
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    3
    3 MISARAS MARIUS ARAD
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    4 TARCAN MIHAI ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 9
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 COIOV NICOLAE ARAD
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 BULZAN CLAUDIU ARAD
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 MIHAL ALEXANDRU DEVA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    4 SANDU ROLI ARAD
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    5
    6

    Grupe superioare Incepatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SIRBU FLORIN SANNICOLAU MARE
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 CHISCAN BOGDAN ARAD
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 SIMION DANI ARAD
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 KOVACS IOSIF ARAD
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOLDOVEANU SORIN FLORIAN HUNEDOARA
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 CRETA PETRU LUNA CJ
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 PETER STEFAN ARAD
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4 PODRUMAR CASIAN ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABAU VICTOR ARAD
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SIMION RAZVAN ARAD
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 ARDELEAN RAUL 2 ARAD
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 SCHIAU TEODORA HUNEDOARA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NEDA COSMIN ARAD
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 DAROTI FLORIN LIPOVA
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    3 RAICU ROBERT ARAD
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4 PIRV OVIDIU ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GLIGOR PAUL ARAD
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    1
    2 BELDEAN OCTAVIAN ARAD
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 TANASIE RADU ARAD
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    4 SCHIAU DAN HUNEDOARA
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 EFFLER STEFAN ARAD
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 COIOV NICOLAE ARAD
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 DOBANDA DINU ARAD
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4 VOICU FLORIN ARAD
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HERTEG DORU ARAD
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 RUSU CIPRIAN ARAD
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 SANDU ROLI ARAD
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4 TARCAN MIHAI ARAD
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MISARAS MARIUS ARAD
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SUCIU COSTEL ARAD
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 NASTASE LAURENTIU ARAD
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 MIHAL ALEXANDRU DEVA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 9
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BULZAN CLAUDIU ARAD
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 CULDA ALEX ARAD
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    3 POPA COSMIN ARAD
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1
    4 SEBA BALTAT ARAD
    0-3
    3-0
    1-3
    1

    Eliminatorii Incepatori
    1. Chiscan Bogdan
    -------------------- Chiscan Bogdan 3-0
    32. Bye
    ---------------------------------------- Chiscan Bogdan 3-2
    17. Creta Petru
    -------------------- Simion Razvan 3-0
    16. Simion Razvan
    ------------------------------------------------------------ Chiscan Bogdan 3-0
    9. Popa Cosmin
    -------------------- Popa Cosmin 3-0
    24. Bye
    ---------------------------------------- Misaras Marius 3-1
    25. Bye
    -------------------- Misaras Marius 3-0
    8. Misaras Marius

    A. -------------------------------------------------------------------------------- Chiscan Bogdan 3-1

    5. Gligor Paul
    -------------------- Gligor Paul 3-0
    28. Bye
    ---------------------------------------- Gligor Paul 3-1
    21. Bye
    -------------------- Rusu Ciprian 3-0
    12. Rusu Ciprian
    ------------------------------------------------------------ Gligor Paul 3-1
    13. Coiov Nicolae
    -------------------- Coiov Nicolae 3-0
    20. Bye
    ---------------------------------------- Neda Cosmin 3-1
    29. Bye
    -------------------- Neda Cosmin 3-0
    4. Neda Cosmin



    3. Sabau Victor
    -------------------- Sabau Victor 3-0
    30. Bye
    ---------------------------------------- Sabau Victor 3-1
    19. Bye
    -------------------- Beldean Octavian 3-0
    14. Beldean Octavian
    ------------------------------------------------------------ Sabau Victor 3-1
    11. Suciu Costel
    -------------------- Suciu Costel 3-0
    22. Bye
    ---------------------------------------- Effler Stefan 3-2
    27. Bye
    -------------------- Effler Stefan 3-0
    6. Effler Stefan

    B. -------------------------------------------------------------------------------- Daroti Florin 3-1

    7. Herteg Doru
    -------------------- Herteg Doru 3-0
    26. Bye
    ---------------------------------------- Bulzan Claudiu 3-0
    23. Bye
    -------------------- Bulzan Claudiu 3-0
    10. Bulzan Claudiu
    ------------------------------------------------------------ Daroti Florin 3-0
    15. Daroti Florin
    -------------------- Daroti Florin 3-1
    18. Sirbu Florin
    ---------------------------------------- Daroti Florin 3-2
    31. Bye
    -------------------- Moldoveanu Sorin Florian 3-0
    2. Moldoveanu Sorin Florian



    Finala - Incepatori
    Chiscan Bogdan
    -------------------- Chiscan Bogdan 3-1
    Daroti Florin


    Finala mica - Incepatori

    Gligor Paul
    -------------------- Sabau Victor 3-2
    Sabau Victor


    Clasament Incepatori

    1. Chiscan Bogdan - Arad
    2. Daroti Florin - Lipova
    3 -- 4
    Sabau Victor - Arad
    Gligor Paul - Arad
    5 -- 8
    Misaras Marius - Arad
    Bulzan Claudiu - Arad
    Effler Stefan - Arad
    Neda Cosmin - Arad
    9 -- 16
    Simion Razvan - Arad
    Moldoveanu Sorin Florian - Hunedoara
    Beldean Octavian - Arad
    Rusu Ciprian - Arad
    Popa Cosmin - Arad
    Herteg Doru - Arad
    Suciu Costel - Arad
    Coiov Nicolae - Arad
    17 -- 18
    Sirbu Florin - Sannicolau Mare
    Creta Petru - Luna CJ
    19 -- 2v gr.sup.
    Raicu Robert - Arad
    20 -- 28 1v gr.sup.
    Dobanda Dinu - Arad
    Schiau Dan - Hunedoara
    Simion Dani - Arad
    Nastase Laurentiu - Arad
    Schiau Teodora - Hunedoara
    Peter Stefan - Arad
    Tarcan Mihai - Arad
    Tanasie Radu - Arad
    Seba Baltat - Arad
    29 -- 32 0v gr.sup.
    Podrumar Casian - Arad
    Ardelean Raul 2 - Arad
    Sandu Roli - Arad
    Culda Alex - Arad
    33 -- 36 0v gr.inf.
    Voicu Florin - Arad
    Kovacs Iosif - Arad
    Mihal Alexandru - Deva
    Pirv Ovidiu - Arad

  9. #141
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    48
    Postări
    837
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 22 h 42 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    1374

    Avansati -filmul turneului

    Inscrieri Avansati - on 6/24/2018 at 3:27:46 PM

    1. Veres Adrian - Timisoara, 362 - 18.64 - A
    2. Neamt Doru - Arad, 1001 - 18.3 - AW
    3. Hancig Mircea - Dumbravita, 545 - 18.12 - A
    4. Fekete Istvan - Arad, 437 - 17.84 - A
    5. Botas Constantin - Sannicolau Mare, 586 - 17.42 - A
    6. Borcsi Jozsef - Timisoara, 485 - 16.97 - A
    7. Avasilcai Marcel - Arad, 725 - 16.7 - A
    8. Banu Florentin - Timisoara, 1217 - 16.25 - AW
    9. Ankar Wasim - Timisoara, 930 - 16.07 - A
    10. Piper Petru - Luna CJ, 536 - 14.85 - AH
    11. Jurescu Sorin - Timisoara, 967 - 14.47 - A
    12. Caraus Sorin - Deva, 700 - 12.32 - A
    13. Oprean Andrei - Deva, 720 - 12.3 - A
    14. Clisic Iosif - Sannicolau Mare, 885 - 12.28 - A
    15. Bartha Attila - Arad, 981 - 12.02 - A
    16. Berchi Ioan - Arad, 818 - 11.18 - A
    17. Dumitru Florin - Arad, 1136 - 10.5 - A
    18. Dobanda Alexandru - Arad, 916 - 10.12 - AW
    19. Ghile Ioan - Oradea, 2397 - 8.75 - I
    20. Gandore Antonio - Petris, 2689 - 0 - A
    21. Radulet Emanuel - Arad, 5003 - 0 - A

    Grupe inferioare Avansati

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VERES ADRIAN TIMISOARA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 PIPER PETRU LUNA CJ
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 CLISIC IOSIF SANNICOLAU MARE
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 DUMITRU FLORIN ARAD
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 RADULET EMANUEL ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 NEAMT DORU ARAD
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 ANKAR WASIM TIMISOARA
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 CARAUS SORIN DEVA
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    3
    4 GHILE IOAN ORADEA
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HANCIG MIRCEA DUMBRAVITA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BANU FLORENTIN TIMISOARA
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 OPREAN ANDREI DEVA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    4 DOBANDA ALEXANDRU ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FEKETE ISTVAN ARAD
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    2 AVASILCAI MARCEL ARAD
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    1
    3 JURESCU SORIN TIMISOARA
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 GANDORE ANTONIO PETRIS
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOTAS CONSTANTIN SANNICOLAU MARE
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    2 BORCSI JOZSEF TIMISOARA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 BARTHA ATTILA ARAD
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    4 BERCHI IOAN ARAD
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    5
    6

    Grupe superioare Avansati

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VERES ADRIAN TIMISOARA
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    2 JURESCU SORIN TIMISOARA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 OPREAN ANDREI DEVA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 GHILE IOAN ORADEA
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NEAMT DORU ARAD
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    2 BOTAS CONSTANTIN SANNICOLAU MARE
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 FEKETE ISTVAN ARAD
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    4 DOBANDA ALEXANDRU ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HANCIG MIRCEA DUMBRAVITA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 PIPER PETRU LUNA CJ
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 BERCHI IOAN ARAD
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 GANDORE ANTONIO PETRIS
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 AVASILCAI MARCEL ARAD
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    2
    2 ANKAR WASIM TIMISOARA
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3 DUMITRU FLORIN ARAD
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    4 BARTHA ATTILA ARAD
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BORCSI JOZSEF TIMISOARA
    3-0
    3-2
    2-3
    2
    2
    2 BANU FLORENTIN TIMISOARA
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3 CARAUS SORIN DEVA
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    4 CLISIC IOSIF SANNICOLAU MARE
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    1

    Eliminatorii Avansati
    1. Jurescu Sorin
    -------------------- Jurescu Sorin 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Neamt Doru 3-0
    9. Neamt Doru
    -------------------- Neamt Doru 3-1
    8. Hancig Mircea
    ------------------------------------------------------------ Neamt Doru 3-0
    5. Clisic Iosif
    -------------------- Clisic Iosif 3-0
    12. Bye
    ---------------------------------------- Dumitru Florin 3-1
    13. Bye
    -------------------- Dumitru Florin 3-0
    4. Dumitru Florin

    . -------------------------------------------------------------------------------- Borcsi Jozsef 3-1

    3. Piper Petru
    -------------------- Piper Petru 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Borcsi Jozsef 3-0
    11. Bye
    -------------------- Borcsi Jozsef 3-0
    6. Borcsi Jozsef
    ------------------------------------------------------------ Borcsi Jozsef 3-1
    7. Avasilcai Marcel
    -------------------- Veres Adrian 3-1
    10. Veres Adrian
    ---------------------------------------- Veres Adrian 3-0
    15. Bye
    -------------------- Botas Constantin 3-0
    2. Botas Constantin


    Finala mica - Avansati

    Dumitru Florin
    -------------------- Veres Adrian 3-1
    Veres Adrian

    Clasament Avansati

    1. Borcsi Jozsef - Timisoara
    2. Neamt Doru - Arad
    3 -- 4
    Veres Adrian - Timisoara
    Dumitru Florin - Arad
    5 -- 8
    Piper Petru - Luna CJ
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Clisic Iosif - Sannicolau Mare
    9 -- 10
    Hancig Mircea - Dumbravita
    Avasilcai Marcel - Arad
    11 -- 2v gr.sup.
    Fekete Istvan - Arad
    12 -- 16 1v gr.sup.
    Banu Florentin - Timisoara
    Ankar Wasim - Timisoara
    Caraus Sorin - Deva
    Berchi Ioan - Arad
    Ghile Ioan - Oradea
    17 -- 0v gr.sup.
    Oprean Andrei - Deva
    18 -- 21 0v gr.inf.
    Bartha Attila - Arad
    Dobanda Alexandru - Arad
    Gandore Antonio - Petris
    Radulet Emanuel - Arad

  10. Îmi place Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
  11. #142
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    48
    Postări
    837
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 22 h 42 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    1374

    Open+Elite - filmul turneului

    Inscrieri Open - on 6/24/2018 at 3:32:47 PM

    1. Roman Bogdan - Arad, 14 - 40.7 - E
    2. Iana Remus - Timisoara, 569 - 40.5 - E
    3. Mutrescu Eugen - Timisoara, 30 - 40.29 - E
    4. Avram Victor - Arad, 6 - 39.31 - E
    5. Verdet Adrian - Oravita, 11 - 38.24 - E
    6. Boru Lucian - Timisoara, 303 - 35.13 - E
    7. Mihalescu Dinu - Timisoara, 93 - 33.5 - EW
    8. Orban Madalina - Timisoara, 95 - 32.55 - EJF
    9. Spatariu Daniel - Arad, 197 - 32.52 - E
    10. Szalay Liviu - Oradea, 85 - 31.2 - E
    11. Mirza Sorin - Arad, 293 - 28.9 - O
    12. Schiopulescu Ion - Lugoj, 457 - 25.46 - O
    13. Demian Daniel - Arad, 406 - 24.98 - O
    14. Ardelean Raul - Arad, 415 - 24.9 - O
    15. Deak Valentin - Sebis, 429 - 23.66 - O
    16. Dani Leo - Arad, 348 - 21.83 - OH
    17. Jichici Svetozar - Timisoara, 150 - 21.74 - OW
    18. Ticu Sorin - Lugoj, 397 - 20.02 - O
    19. Olah Remus - Arad, 492 - 17.57 - A
    20. Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare, 735 - 12.32 - A

    Grupe inferioare Open

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROMAN BOGDAN ARAD
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 SZALAY LIVIU ORADEA
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    3 MIRZA SORIN ARAD
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    4 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IANA REMUS TIMISOARA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SPATARIU DANIEL ARAD
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 SCHIOPULESCU ION LUGOJ
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    4 OLAH REMUS ARAD
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ORBAN MADALINA TIMISOARA
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 DEMIAN DANIEL ARAD
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    4 TICU SORIN LUGOJ
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 AVRAM VICTOR ARAD
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 MIHALESCU DINU TIMISOARA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 ARDELEAN RAUL ARAD
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    4 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VERDET ADRIAN ORAVITA
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 BORU LUCIAN TIMISOARA
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 DEAK VALENTIN SEBIS
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 DANI LEO ARAD
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    5
    6

    Grupe superioare Open

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ROMAN BOGDAN ARAD
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MIHALESCU DINU TIMISOARA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 DEMIAN DANIEL ARAD
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4 OLAH REMUS ARAD
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IANA REMUS TIMISOARA
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 BORU LUCIAN TIMISOARA
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    1
    3 ARDELEAN RAUL ARAD
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 TICU SORIN LUGOJ
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 MIRZA SORIN ARAD
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3 DANI LEO ARAD
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 AVRAM VICTOR ARAD
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 SPATARIU DANIEL ARAD
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    1
    3 SZALAY LIVIU ORADEA
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    4 DEAK VALENTIN SEBIS
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VERDET ADRIAN ORAVITA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ORBAN MADALINA TIMISOARA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3 SCHIOPULESCU ION LUGOJ
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Eliminatorii Open
    1. Roman Bogdan
    -------------------- Roman Bogdan 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Iana Remus 3-0
    9. Iana Remus
    -------------------- Iana Remus 3-0
    8. Dani Leo
    ------------------------------------------------------------ Iana Remus 3-0
    5. Verdet Adrian
    -------------------- Verdet Adrian 3-0
    12. Bye
    ---------------------------------------- Verdet Adrian 3-1
    13. Bye
    -------------------- Spatariu Daniel 3-0
    4. Spatariu Daniel

    . -------------------------------------------------------------------------------- Avram Victor 3-2

    3. Mutrescu Eugen
    -------------------- Mutrescu Eugen 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Mutrescu Eugen 3-0
    11. Bye
    -------------------- Schiopulescu Ion 3-0
    6. Schiopulescu Ion
    ------------------------------------------------------------ Avram Victor 3-2
    7. Avram Victor
    -------------------- Avram Victor 3-0
    10. Mihalescu Dinu
    ---------------------------------------- Avram Victor 3-1
    15. Bye
    -------------------- Boru Lucian 3-0
    2. Boru Lucian


    Finala mica - Open

    Verdet Adrian
    -------------------- Mutrescu Eugen 3-2
    Mutrescu Eugen

    Clasament Open

    1. Avram Victor - Arad
    2. Iana Remus - Timisoara
    3 -- 4
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    Verdet Adrian - Oravita
    5 -- 8
    Boru Lucian - Timisoara
    Roman Bogdan - Arad
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Spatariu Daniel - Arad
    9 -- 10
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Dani Leo - Arad
    11 -- 2v gr.sup.
    Ticu Sorin - Lugoj
    12 -- 16 1v gr.sup.
    Orban Madalina - Timisoara
    Szalay Liviu - Oradea
    Mirza Sorin - Arad
    Demian Daniel - Arad
    Deak Valentin - Sebis
    17 -- 0v gr.sup.
    Ardelean Raul - Arad
    18 -- 20 0v gr.inf.
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Olah Remus - Arad
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare

  12. Îmi place Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
  13. #143
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    48
    Postări
    837
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 22 h 42 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    1374
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Neda Cosmin si Tanasie Radu apar din Lipova in evidente (in loc de Arad). Daca sint aceiasi jucatori dati un mesaj cu localitatea corecta.
    Raman pe Lipova ,din pacate mi-au fost comunicatii la concursul asta gresit.
    Pe clasamentul d epe prima pagina ii pun pe Lipova in caz ca te ajuta cu ceva.

    Merci si scuze .

  14. #144
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    48
    Postări
    837
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 22 h 42 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    1374
    Felicitari si multumiri tuturor participantilor .
    Sper ca v-ati simtit bine la Arad si va asteptam cu drag pe 1 septembrie la A+ regional .

  15. Îmi place Ioji, cara, victor.arad, xyz1992 le-a plăcut acest mesaj
  16. #145
    senior

    Data înscrierii
    08.02.2015
    Locație
    deva
    Vârstă
    47
    Postări
    194
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 12 h 6 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    205
    Citat Postat în original de Pitzi Vezi post
    Felicitari si multumiri tuturor participantilor .
    Sper ca v-ati simtit bine la Arad si va asteptam cu drag pe 1 septembrie la A+ regional .
    Ne putem inscrie de pe-acum?

    Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

  17. Îmi place Adrian Veres, andreyutzu, mihaipos le-a plăcut acest mesaj
  18. #146
    organizator turnee

    Data înscrierii
    24.01.2015
    Locație
    hunedoara
    Vârstă
    33
    Postări
    318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 1 h 54 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    330
    Bravo Victor SI Adi💪👏

  19. Îmi place victor.arad, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  20. #147
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.257
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    448 z 6 h 8 m
    Timp online pe zi
    3 h 47 m
    Reputație
    16087
    Citat Postat în original de Pitzi Vezi post
    Raman pe Lipova ,din pacate mi-au fost comunicatii la concursul asta gresit.
    Pe clasamentul d epe prima pagina ii pun pe Lipova in caz ca te ajuta cu ceva.

    Merci si scuze .
    Ok, mersi, i-am trecut aseara pe Lipova.
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  21. Mulțumesc Pitzi au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Ioji le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Arădeana", Arad - 26.09.2018
    De kvictors în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 46
    Ultimul post: 27.09.2018, 08:43
  2. Răspunsuri: 184
    Ultimul post: 03.09.2018, 12:36
  3. Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Arad (E/O+A/Î) - 14.04.2018 - ok
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 68
    Ultimul post: 15.04.2018, 23:38
  4. Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Arad (E/O+A/Î) - 11.04.2018 - ok
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 43
    Ultimul post: 12.04.2018, 00:47
  5. Turneu A "Memorialul Eugen Roman", Arad - 03.03.2018
    De Pitzi în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 216
    Ultimul post: 07.03.2018, 20:58

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •