tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 14 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 209

Subiect: Râmnicu Vâlcea - 30.06.2018

  1. #1
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    01.11.2009
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    60
    Postări
    2.700
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    29 z 13 h 3 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    4451

    Râmnicu Vâlcea - 30.06.2018

    LOCALITATEA: Ramnicu Valcea
    DATA: Sâmbătă 30 iunie 2018;
    CATEGORII: INCEPATORI+AVANSATI+OPEN+ELITE
    SALA: Sala Polivalenta
    INDICAȚII DE ORIENTARE:


    LOGISTICĂ: 16 mese aprobate ITTF
    TAXA: 30 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură apă plata
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷4 cupe + medalii + diplome;
    - Locurile 5-8 diplome
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 28 iunie 2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:

    INCEPATORI: 8h30 - 9h validare inscrieri; ora 9h 15 incep meciurile
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 9.99;
    - Număr maxim de participanţi: 30
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    AVANSATI: 8h30 - 9h validare inscrieri; ora 9h 15 incep meciurile
    - Participă orice jucător amator cu MP intre 10 SI 19.99
    - Număr maxim de participanţi: 72
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    OPEN:13h30 - 14h validare inscrieri; ora 14h 15 incep meciurile
    - Participă jucătorii cu MP intre 20 si 20.99 precum si jucatorii AVANSATI cu MP mai mic de 20 (care sunt rugați să-şi anunțe opțiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 30
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    ELITE: 13h30 - 14h validare inscrieri; ora 14h 15 incep meciurile
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare de 29.99;
    - Număr maxim de participanţi: 24
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    Organizator
    : LUPSA Bogdan: 0753 363 617

    Organizator tehnic: TOMA Florin: 0748 204 733;

    SPONSOR:
    Prin amabilitatea D-lui Vali POPA, firma NORDEXIM srl va asigura apa plata/minerala


    In functie de numarul participantilor, locurile disponibile fiecarei categorii pot suferi modificari.
    Vom anunta in timp util.




    ECHIPAMENT:
    Va fi alături de noi George Durdun cu standul de echipament de tenis de masă ANDRO.


    George Durdun
    reprezentant andro Romania


    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747


    Clasament Incepatori

    1. Andrei Gheorghe - Petrila
    2. Huica Petre - Bucuresti
    3 -- 4
    Popa Vali - Ramnicu Valcea
    Fusca Georgian - Targoviste
    5 -- 8
    Matei Mircea - Targoviste
    Nemteanu Victor - Ramnicu Valcea
    Dumitru George - Targoviste
    Marinescu Nelu - Targoviste
    9 -- 10
    Nuta Mario - Pitesti
    Tataru Tiberiu - Targu Jiu
    11 -- 2v gr.sup.
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    12 -- 15 1v gr.sup.
    Fratila Dan - Ocna Sibiului
    Mitu Nicolae - Pitesti
    Teodorad Valentin - Slatina
    Martoiu Gabriel - Targu Jiu
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Cirstea Toni - Targu Jiu
    Georgescu Cristian - Pitesti
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Balasoiu Liviu - Novaci
    Serbanica Eugen - Targoviste
    21 -- 23 1v gr.inf.
    Bucureanu Nicolae - Ramnicu Valcea
    Fabian Mihai - Targoviste
    Preda Vasilica - Curtea de Arges
    24 -- 27 0v gr.inf.
    Tudosie Ilarian - Dragasani
    Serbanica Alessandra - Targoviste
    Vladutoiu Titel - Ramnicu Valcea
    Popescu Adrian - Ramnicu Valcea

    Clasament Avansati

    1. Tuta Radu Ionut - Pitesti
    2. Dicu Darius - Pitesti
    3 -- 4
    Campean Adrian - Bucuresti
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
    5 -- 8
    Botanel Eduard - Rovinari
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Ciobanu Cosmin - Cristian SB
    Mateescu Octavian - Slatina
    9 -- 16
    Morariu Marius - Sibiu
    Nicolae Iulian - Slatina
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Barca George - Pitesti
    Tuca Cristi - Slatina
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    17 -- 18
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    Stanciu Marian - Dragasani
    19 -- 20 2v gr.sup.
    Sultan Valentin - Craiova
    Tompi Gabriel - Ramnicu Valcea
    21 -- 30 1v gr.sup.
    Stoica Mihai - Mioveni
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    Banea Radu - Sibiu
    Chivu Cornel - Craiova
    Mihu Florin - Pitesti
    Simion Cristi - Targu Jiu
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Melinte Eleodor - Ramnicu Valcea
    Badulescu Gheorghe - Ramnicu Valcea
    Burlan Catalin - Dragasani
    31 -- 36 0v gr.sup.
    Bucuroiu Alin - Pitesti
    Petre Cristian - Pitesti
    Fronie Cristian - Ramnicu Valcea
    Stanca Cristian - Ramnicu Valcea
    Mihaescu Nicola - Pitesti
    Metea Ioan - Ramnicu Valcea
    37 -- 43 1v gr.inf.
    Botanel Grigore - Rovinari
    Moraru Marius - Bucuresti
    Rotariu Andrei - Sibiu
    Neferu Robert - Ramnicu Valcea
    Croitoru Carli - Craiova
    Dinu Silviu - Dragasani
    Leanca Delia - Pitesti
    44 -- 51 0v gr.inf.
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
    Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
    Diaconeasa Sorin - Sibiu
    Iordache Gabriela - Ramnicu Valcea
    Bucureanu Matei - Ramnicu Valcea
    Gheroiu Catalin - Ramnicu Valcea
    Iancu Adrian - Corabia

    Clasament Open

    1. Bercea Alex - Drobeta Tr Severin
    2. Gatman Laurentiu - Targu Jiu
    3 -- 4
    Oproiu Olimpiu - Craiova
    Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    5 -- 8
    Farkas Bence - Targu Mures
    Pribeagu Sebastian - Pitesti
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Seceta Andreas - Medias
    9 -- 10
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Barac Marius - Sibiu
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Rosca Florin - Ramnicu Valcea
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    Cretu Marian - Craiova
    Stancalie Doru - Craiova
    Dospinescu George - Bucuresti
    Cioboiu Dan - Craiova
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    Railean Vlad - Ramnicu Valcea
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Smeureanu Nicolae - Ramnicu Valcea
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Iordache Marian - Ramnicu Valcea
    Valcea Daniel - Pitesti
    23 -- 27 1v gr.inf.
    Doba Vasile - Pitesti
    Stroe Ionel - Bacau
    Radu Constantin - Sibiu
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Benyovski Bela - Sibiu
    28 -- 29 0v gr.inf.
    Matei Dumitru - Deva
    Lungu Veronel - Ramnicu Valcea


    Clasament Elite

    1. Durdun George - Bucuresti
    2. Tudorache Viorel - Bucuresti
    3 -- 4
    Toma Florin - Pitesti
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    5 -- 8
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Raducan Bogdan - Craiova
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Temelie Dragos - Selimbar
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Vasiliu Remus - Mioveni
    Ciuca Dan - Pitesti
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Barbu Dan - Ramnicu Valcea
    Constantin Teodor - Bucuresti
    17 -- 2v gr.inf.
    Istrate Cristian - Bucuresti
    18 -- 20 1v gr.inf.
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Stremtan Gabriel Darius - Teius
    Gradinaru Alin - Sibiu
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
    Migea Cornel - Sibiu
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Chirea Laurentiu - Targu Jiu
    Ultima modificare făcută de florin toma; 01.07.2018 la 08:51.

  2. #2
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    14.04.2008
    Locație
    Topoloveni-Arges
    Vârstă
    40
    Postări
    2.827
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 19 h 16 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    3872
    Rezervat Inscrieri si Clasamente!

    Absenti nemotivati:

    CHIREA Laurentiu - Tirgu Jiu

    CIOBANU Laurentiu - Ramnicu Valcea
    FLORESCU Ioan - Ramnicu Valcea


    Clasament Incepatori


    1. Andrei Gheorghe - Petrila
    2. Huica Petre - Bucuresti
    3 -- 4
    Popa Vali - Ramnicu Valcea
    Fusca Georgian - Targoviste
    5 -- 8
    Matei Mircea - Targoviste
    Nemteanu Victor - Ramnicu Valcea
    Dumitru George - Targoviste
    Marinescu Nelu - Targoviste
    9 -- 10
    Nuta Mario - Pitesti
    Tataru Tiberiu - Targu Jiu
    11 -- 2v gr.sup.
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    12 -- 15 1v gr.sup.
    Fratila Dan - Ocna Sibiului
    Mitu Nicolae - Pitesti
    Teodorad Valentin - Slatina
    Martoiu Gabriel - Targu Jiu
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Cirstea Toni - Targu Jiu
    Georgescu Cristian - Pitesti
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Balasoiu Liviu - Novaci
    Serbanica Eugen - Targoviste
    21 -- 23 1v gr.inf.
    Bucureanu Nicolae - Ramnicu Valcea
    Fabian Mihai - Targoviste
    Preda Vasilica - Curtea de Arges
    24 -- 27 0v gr.inf.
    Tudosie Ilarian - Dragasani
    Serbanica Alessandra - Targoviste
    Vladutoiu Titel - Ramnicu Valcea
    Popescu Adrian - Ramnicu Valcea

    Clasament Avansati

    1. Tuta Radu Ionut - Pitesti
    2. Dicu Darius - Pitesti
    3 -- 4
    Campean Adrian - Bucuresti
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
    5 -- 8
    Botanel Eduard - Rovinari
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Ciobanu Cosmin - Cristian SB
    Mateescu Octavian - Slatina
    9 -- 16
    Morariu Marius - Sibiu
    Nicolae Iulian - Slatina
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Barca George - Pitesti
    Tuca Cristi - Slatina
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    17 -- 18
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    Stanciu Marian - Dragasani
    19 -- 20 2v gr.sup.
    Sultan Valentin - Craiova
    Tompi Gabriel - Ramnicu Valcea
    21 -- 30 1v gr.sup.
    Stoica Mihai - Mioveni
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    Banea Radu - Sibiu
    Chivu Cornel - Craiova
    Mihu Florin - Pitesti
    Simion Cristi - Targu Jiu
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Melinte Eleodor - Ramnicu Valcea
    Badulescu Gheorghe - Ramnicu Valcea
    Burlan Catalin - Dragasani
    31 -- 36 0v gr.sup.
    Bucuroiu Alin - Pitesti
    Petre Cristian - Pitesti
    Fronie Cristian - Ramnicu Valcea
    Stanca Cristian - Ramnicu Valcea
    Mihaescu Nicola - Pitesti
    Metea Ioan - Ramnicu Valcea
    37 -- 43 1v gr.inf.
    Botanel Grigore - Rovinari
    Moraru Marius - Bucuresti
    Rotariu Andrei - Sibiu
    Neferu Robert - Ramnicu Valcea
    Croitoru Carli - Craiova
    Dinu Silviu - Dragasani
    Leanca Delia - Pitesti
    44 -- 51 0v gr.inf.
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
    Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
    Diaconeasa Sorin - Sibiu
    Iordache Gabriela - Ramnicu Valcea
    Bucureanu Matei - Ramnicu Valcea
    Gheroiu Catalin - Ramnicu Valcea
    Iancu Adrian - Corabia

    Clasament Open

    1. Bercea Alex - Drobeta Tr Severin
    2. Gatman Laurentiu - Targu Jiu
    3 -- 4
    Oproiu Olimpiu - Craiova
    Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    5 -- 8
    Farkas Bence - Targu Mures
    Pribeagu Sebastian - Pitesti
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Seceta Andreas - Medias
    9 -- 10
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Barac Marius - Sibiu
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Rosca Florin - Ramnicu Valcea
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    Cretu Marian - Craiova
    Stancalie Doru - Craiova
    Dospinescu George - Bucuresti
    Cioboiu Dan - Craiova
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    Railean Vlad - Ramnicu Valcea
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Smeureanu Nicolae - Ramnicu Valcea
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Iordache Marian - Ramnicu Valcea
    Valcea Daniel - Pitesti
    23 -- 27 1v gr.inf.
    Doba Vasile - Pitesti
    Stroe Ionel - Bacau
    Radu Constantin - Sibiu
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Benyovski Bela - Sibiu
    28 -- 29 0v gr.inf.
    Matei Dumitru - Deva
    Lungu Veronel - Ramnicu Valcea

    Clasament Elite


    1. Durdun George - Bucuresti
    2. Tudorache Viorel - Bucuresti
    3 -- 4
    Toma Florin - Pitesti
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    5 -- 8
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Raducan Bogdan - Craiova
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Temelie Dragos - Selimbar
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Vasiliu Remus - Mioveni
    Ciuca Dan - Pitesti
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Barbu Dan - Ramnicu Valcea
    Constantin Teodor - Bucuresti
    17 -- 2v gr.inf.
    Istrate Cristian - Bucuresti
    18 -- 20 1v gr.inf.
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Stremtan Gabriel Darius - Teius
    Gradinaru Alin - Sibiu
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
    Migea Cornel - Sibiu
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Chirea Laurentiu - Targu Jiu


    Inscrieri Incepatori- on 6/27/2018 at 1:59:32 PM

    1. Huica Petre, Bucuresti, 736 - 9.13 - I
    2. Matei Mircea, Targoviste, 920 - 9.1 - I
    3. Andrei Gheorghe, Petrila, 2073 - 8.9 - I
    4. Fratila Dan, Ocna Sibiului, 1648 - 8.35 - I
    5. Mitu Nicolae, Pitesti, 1149 - 7.43 - I
    6. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 1003 - 7.2 - I
    7. Dumitru George, Targoviste, 1848 - 7.05 - I
    8. Fusca Georgian, Targoviste, 1289 - 6.8 - I
    9. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 1895 - 6.6 - I
    10. Marinescu Nelu, Targoviste, 1275 - 6.53 - I
    11. Tudosie Ilarian, Dragasani, 2896 - 5.85 - I
    12. Georgescu Cristian, Pitesti, 1605 - 5.5 - I
    13. Martoiu Gabriel, Targu Jiu, 1661 - 5.4 - I
    14. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1187 - 4.75 - I
    15. Balasoiu Liviu, Novaci, 3139 - 4.65 - I
    16. Serbanica Alessandra, Targoviste, 2839 - 4 - IF
    17. Serbanica Eugen, Targoviste, 3949 - 4 - I
    18. Nuta Mario, Pitesti, 1862 - 0 - A
    19. Vladutoiu Titel, Ramnicu Valcea, 3213 - 0 - A
    20. Florescu Ioan, Ramnicu Valcea, 4170 - 0 - A
    21. Bucureanu Nicolae, Ramnicu Valcea, 4253 - 0 - I
    22. Nemteanu Victor, Ramnicu Valcea, 4287 - 0 - I
    23. Popescu Adrian, Ramnicu Valcea, 5003 - 0 - A
    24. Ciobanu Laurentiu, Ramnicu Valcea, 5004 - 0 - A
    25. Popa Vali, Ramnicu Valcea, 5005 - 0 - A
    26. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 5006 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 6/27/2018 at 1:59:46 PM

    1. Popescu Remus, Ramnicu Valcea, 557 - 19.77 - A
    2. Negulescu Ioan, Ramnicu Valcea, 558 - 19.43 - A
    3. Bradusca Cornel, Targu Jiu, 419 - 19.39 - AW
    4. Sultan Valentin, Craiova, 357 - 19.14 - A
    5. Tuca Cristi, Slatina, 573 - 18.93 - A
    6. Tuta Radu Ionut, Pitesti, 672 - 18.87 - A
    7. Trocan Nicolae, Mioveni, 440 - 18.43 - AW
    8. Barca George, Pitesti, 379 - 18.14 - A
    9. Stoica Mihai, Mioveni, 391 - 17.23 - AW
    10. Botanel Eduard, Rovinari, 892 - 17.07 - A
    11. Campean Adrian, Bucuresti, 784 - 16.73 - A
    12. Nicolae Iulian, Slatina, 1376 - 16.7 - A
    13. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 576 - 16.18 - A
    14. Morariu Marius, Sibiu, 452 - 16.1 - A
    15. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 693 - 16.1 - A
    16. Preda Nicolae, Curtea de Arges, 598 - 15.95 - AW
    17. Banea Radu, Sibiu, 987 - 15.9 - A
    18. Chivu Cornel, Craiova, 575 - 15.68 - A
    19. Constantin Cristina, Bucuresti, 417 - 15.64 - AF
    20. Bucuroiu Alin, Pitesti, 836 - 15.57 - A
    21. Ciobanu Cosmin, Cristian SB, 1059 - 15.55 - A
    22. Anescu Andu, Dragasani, 493 - 15.49 - A
    23. Dicu Darius, Pitesti, 1603 - 15 - AJ
    24. Petre Cristian, Pitesti, 701 - 14.63 - A
    25. Lupescu Nicolae, Reghin, 494 - 14.57 - A
    26. Fronie Cristian, Ramnicu Valcea, 619 - 14.43 - A
    27. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 1065 - 14.2 - AF
    28. Mihu Florin, Pitesti, 549 - 13.56 - A
    29. Botanel Grigore, Rovinari, 740 - 13.17 - A
    30. Moraru Marius, Bucuresti, 1286 - 13.15 - A
    31. Mateescu Octavian, Slatina, 1656 - 13.15 - A
    32. Rotariu Andrei, Sibiu, 1074 - 13.03 - A
    33. Stanca Cristian, Ramnicu Valcea, 1118 - 12.25 - A
    34. Neferu Robert, Ramnicu Valcea, 1293 - 12 - A
    35. Pascu Constantin, Slatina, 2014 - 11.1 - A
    36. Mihaescu Marian, Ramnicu Valcea, 1317 - 11 - A
    37. Mihaescu Nicola, Pitesti, 2044 - 11 - AF
    38. Simion Cristi, Targu Jiu, 1956 - 10.9 - A
    39. Diaconeasa Sorin, Sibiu, 1659 - 10.7 - A
    40. Iordache Gabriela, Ramnicu Valcea, 1413 - 10.68 - AF
    41. Stanescu Tiberiu, Slatina, 813 - 9.4 - I
    42. Stanciu Marian, Dragasani, 1533 - 9.25 - I
    43. Metea Ioan, Ramnicu Valcea, 2615 - 0 - A
    44. Tompi Gabriel, Ramnicu Valcea, 2628 - 0 - A
    45. Badulescu Gheorghe, Ramnicu Valcea, 3000 - 0 - A
    46. Bucureanu Matei, Ramnicu Valcea, 4163 - 0 - A
    47. Burlan Catalin, Dragasani, 4164 - 0 - A
    48. Dinu Silviu, Dragasani, 4265 - 0 - I
    49. Leanca Delia, Pitesti, 5003 - 0 - A
    50. Gheroiu Catalin, Ramnicu Valcea, 5004 - 0 - A
    51. Preda Vasilica, Curtea de Arges, 5005 - 0 - A

    Inscrieri Open - on 6/27/2018 at 1:59:58 PM

    1. Rosca Florin, Ramnicu Valcea, 1205 - 29.6 - O
    2. Farkas Bence, Targu Mures, 123 - 29.37 - O
    3. Mitzea Alexandru, Sibiu, 228 - 28.93 - O
    4. Zavricescu George, Curtea de Arges, 195 - 28.43 - OW
    5. Gatman Laurentiu, Targu Jiu, 754 - 27.83 - O
    6. Stan Catalin, Curtea de Arges, 329 - 27.48 - O
    7. Barac Marius, Sibiu, 386 - 26.76 - OW
    8. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea, 304 - 26.6 - O
    9. Iordache Marian, Ramnicu Valcea, 710 - 24.9 - O
    10. Stancalie Doru, Craiova, 134 - 24.69 - OW
    11. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 587 - 24.65 - O
    12. Dospinescu George, Bucuresti, 185 - 24.3 - OW
    13. Cioboiu Dan, Craiova, 480 - 23.7 - O
    14. Valcea Daniel, Pitesti, 346 - 23.04 - O
    15. Railean Vlad, Ramnicu Valcea, 1748 - 23 - O
    16. Radu Constantin, Sibiu, 171 - 22.34 - OW
    17. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 186 - 20.73 - OW
    18. Matei Dumitru, Deva, 276 - 20.48 - OW
    19. Barbulescu Dan, Sibiu, 487 - 20.1 - O
    20. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 229 - 19.11 - A
    21. Benyovski Bela, Sibiu, 481 - 19.04 - AW
    22. Lungu Veronel, Ramnicu Valcea, 1798 - 17 - A
    23. Pribeagu Sebastian, Pitesti, 1070 - 15 - AJ
    24. Seceta Andreas, Medias, 1100 - 15 - A
    25. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 735 - 12.32 - A
    26. Smeureanu Nicolae, Ramnicu Valcea, 4086 - 0 - OW
    27. Bercea Alex, Drobeta Tr Severin, 5003 - 0 - A
    28. Gradinaru Alin, Sibiu, 5004 - 0 - A

    Inscrieri Elite - on 6/27/2018 at 2:00:09 PM

    1. Durdun George, Bucuresti, 181 - 44.6 - E
    2. Farkas Gabor, Targu Mures, 16 - 42.9 - EW
    3. Sicoe Rodica, Cugir, 59 - 42.58 - ELF
    4. Frasineanu Adrian, Bucuresti, 649 - 42 - E
    5. Toma Florin, Pitesti, 31 - 40.17 - ELW
    6. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 99 - 39.48 - E
    7. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 380 - 38.93 - E
    8. Govoreanu Florin, Cisnadie, 8 - 37.84 - EW
    9. Temelie Dragos, Selimbar, 116 - 37.53 - E
    10. Aron Darie, Sibiu, 49 - 36.83 - E
    11. Daneliuc Gabi, Selimbar, 33 - 36.37 - EW
    12. Sufletel Radu, Alba Iulia, 111 - 35.44 - ELW
    13. Raducan Bogdan, Craiova, 68 - 35.18 - E
    14. Barbu Dan, Ramnicu Valcea, 1455 - 34.6 - E
    15. Constantin Teodor, Bucuresti, 153 - 33.63 - E
    16. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 122 - 33.61 - E
    17. Vasiliu Remus, Mioveni, 278 - 31.9 - E
    18. Ciuca Dan, Pitesti, 83 - 31.73 - EW
    19. Badulescu Teodor, Ramnicu Valcea, 816 - 31.55 - E
    20. Istrate Cristian, Bucuresti, 54 - 30.11 - EW
    21. Migea Cornel, Sibiu, 97 - 30.04 - EW
    22. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 330 - 27.58 - OW
    23. Chirea Laurentiu, Targu Jiu, 1215 - 27.3 - O
    24. Stremtan Gabriel Darius, Teius, 5003 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de Sorin Botirca; 01.07.2018 la 19:54.

  3. Îmi place Cristian Istrate, MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee

    Data înscrierii
    12.01.2015
    Locație
    Rm, Valcea
    Vârstă
    44
    Postări
    657
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 14 h 46 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    715
    Govoreanu Florin - Ciznadie si Barbu Dan - Rm. Valcea - elite.

  5. #4
    organizator turnee

    Data înscrierii
    12.01.2015
    Locație
    Rm, Valcea
    Vârstă
    44
    Postări
    657
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 14 h 46 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    715
    Lipescu Nicolae - Reghin - avansati.

  6. #5
    organizator turnee

    Data înscrierii
    08.07.2012
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    36
    Postări
    801
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 10 h 57 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    1091
    Un turneu de la care nu pot lipsii , din Craiova se înscrie la elite Răducan Bogdan.
    Ultima modificare făcută de Bogdan Raducan; 10.06.2018 la 16:26.

  7. Mulțumesc Lupsa Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  8. #6
    junior
    Data înscrierii
    24.10.2016
    Locație
    Rovinari
    Vârstă
    17
    Postări
    75
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 7 h 9 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    46
    Botanel Eduard - Rovinari - Avansati
    Botanel Grigore - Rovinari - Avansati

    Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

  9. Mulțumesc Lupsa Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Gabi Martoiu, &1c le-a plăcut acest mesaj
  10. #7
    senior
    Avatarul lui Dan Cinca
    Data înscrierii
    12.09.2016
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    42
    Postări
    499
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 17 h 27 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    524
    La open din Craiova :Stancalie Doru ,Cinca Daniel ,Cretu Marian,Cioboiu Dan
    La amatori din Craiova:Sultan Valentin,Chivu Cornel
    La elite din Craiova:Raducan Bogdan
    Din Amarastii de Jos la open Marin Puiu

  11. Mulțumesc Lupsa Bogdan au mulțumit pentru mesaj
  12. #8
    organizator turnee

    Data înscrierii
    12.01.2015
    Locație
    Rm, Valcea
    Vârstă
    44
    Postări
    657
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 14 h 46 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    715
    Cinca Daniel , Stancalie Doru , Marin Puiu , Cretu Marian , Cioboiu Dan - open , Bogdan Raducan - elite , Sultan Valentin si Chivu Cornel - avansati.

  13. Îmi place MARIUS67, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  14. #9
    organizator turnee

    Data înscrierii
    12.01.2015
    Locație
    Rm, Valcea
    Vârstă
    44
    Postări
    657
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 14 h 46 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    715
    Iordache Marian - Rm.Vilcea - open ,Moldovan Alexandru - Tarnaveni - elite , Iordache Gabriela si Naulea Stefania , avansati - Rm. Valcea

  15. Îmi place MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj
  16. #10
    organizator turnee

    Data înscrierii
    12.01.2015
    Locație
    Rm, Valcea
    Vârstă
    44
    Postări
    657
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 14 h 46 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    715
    Fronie Cristian , Stanca Cristian - Rm.Valcea - avansati.

  17. Îmi place MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj
  18. #11
    înțelept
    Avatarul lui mateidumitru
    Data înscrierii
    25.02.2008
    Locație
    Deva
    Vârstă
    69
    Postări
    2.916
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 10 h 3 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    3512
    Matei Dumitru - Deva - open

  19. Mulțumesc Lupsa Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate, mihais mioveni le-a plăcut acest mesaj
  20. #12
    senior
    Avatarul lui remusica74
    Data înscrierii
    16.11.2009
    Locație
    Valcea
    Vârstă
    45
    Postări
    400
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    36 z 21 h 10 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    126
    Popescu Remus Rm. Valcea Avansați
    Echipament: www.tenismasa.ro

  21. Mulțumesc Lupsa Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place mihais mioveni, MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj
  22. #13
    organizator turnee

    Data înscrierii
    12.01.2015
    Locație
    Rm, Valcea
    Vârstă
    44
    Postări
    657
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 14 h 46 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    715
    Din Tg.Jiu la elite - Cruceru Sergiu , Dondera Marius , Chirea Laurentiu Teica Radu , la open- Gatman Laurentiu , la avansati - Bradusca Cornel.

  23. Îmi place mihais mioveni le-a plăcut acest mesaj
  24. #14
    organizator turnee

    Data înscrierii
    12.01.2015
    Locație
    Rm, Valcea
    Vârstă
    44
    Postări
    657
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 14 h 46 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    715
    Smeureanu Nicolae , Cojocaru Didi , Rosca Florin , open Rm.Valcea.

  25. #15
    organizator turnee

    Data înscrierii
    12.01.2015
    Locație
    Rm, Valcea
    Vârstă
    44
    Postări
    657
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 14 h 46 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    715
    Valcea Daniel - open - Pitesti.

  26. Îmi place MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A Râmnicu Vâlcea - 25.05.2019
    De florin toma în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 191
    Ultimul post: 27.05.2019, 13:57
  2. Turneu B Râmnicu Vâlcea - 11.11.2018
    De florin toma în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 80
    Ultimul post: 12.11.2018, 22:11
  3. Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 16.04.2018, 14:56
  4. Răspunsuri: 45
    Ultimul post: 16.04.2018, 14:47
  5. Ramnicu Valcea
    De PRIZA TOK în forumul Locuri în care ne putem antrena
    Răspunsuri: 10
    Ultimul post: 27.08.2010, 09:02

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •