ttmall.ro 468x60tt-shop.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 36 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 539

Subiect: "Cupa Ardealul", Bistrița - 07.07.2018

  1. #1
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.894
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    489 z 19 h 54 m
    Timp online pe zi
    3 h 51 m
    Reputație
    16639

    "Cupa Ardealul", Bistrița - 07.07.2018

    Bistrita, Sambata 07 iulie 2018
    ORA: 09.30 Elite si Avansati, 14.00 Open si Incepatori
    SALA de tenis de masa "Gheorghe Bozga"
    ADRESA: str. Parcului (in parc, langa super-marketul LIDL, AQUABIS, stadionul Gloria)
    LOGISTICA:
    - 21 mese ITTF;
    - spatiu de joc: 9x5 mp/masa.
    - apa plata/minerala, cafea;
    - cupe, medalii si diplome - locurile 1-4

    Standul cu echipamente va fi asigurat de Viva Sport Shop,
    dealer oficial Stiga, Donic, Yasaka si Tibhar, in Romania.
    Mingea oficiala a turneului: Stiga Perform *** 40+

    TAXA: 30 lei;
    - juniori maxim 14 ani - 15 lei;
    - doamne/domnisoare - 15 lei;
    - persoane cu dizabilitati - fara taxa;

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - inscrierile se fac dupa clasament, pana luni 02 iulie ora 21.00, iar apoi in ordinea inscrierilor, primul venit-primul servit (pastrand listele de asteptare asa cum apar ele la ora 21.00 - daca exista);

    - clasamentul se va actualiza duminica 01 iulie (seara) urmand a fi operate apoi schimbarile de categorie;
    - ultima retragere la termen joi 05 iulie ora 21.00;
    - ultima inscriere pe forum vineri 06 iulie ora 18.00;

    SISTEMUL DE JOC:
    - 4 categorii;
    - jucatorii se pot inscrie doar la categoria cu care figureaza in clasament, pana luni 02 iulie ora 21.00, dupa care pot opta pentru categoria superioara daca doresc;

    Elite - 60 jucatori, ora 09.30 ultima confirmare
    - grupe inferioare (5-6 jucatori) - se califica primii 4;
    - fara grupe superioare;
    - eliminatorii - tablou generat automat

    Avansati - 66 jucatori, ora 09.30 ultima confirmare
    - grupe inferioare (5-6 jucatori) - se califica primii 4;
    - fara grupe superioare
    - eliminatorii - tablou generat automat


    Open
    - 54 jucatori, ora 14.00 ultima confirmare
    - grupe inferioare (5-6 jucatori) - se califica primii 4;
    - fara grupe superioare;
    - eliminatorii - tablou generat automat

    Incepatori - 24 jucatori, ora 14.00 ultima confirmare
    - grupe inferioare (5-6 jucatori) - se califica primii 4;
    - fara grupe superioare
    - eliminatorii - tablou generat automat


    ORGANIZATORI: Apian Florin - 0748 143566, Nistor Dorel - 0740 511665

    Sistemul de joc - numar de jucatori, ore de incepere/categorii - poate suferi modificari in functie de inscrierile din primele zile, schema finala va fi batuta in cuie in data de 18 iunie.

    Spor la antrenamente si va asteptam!
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  2. #2
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.894
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    489 z 19 h 54 m
    Timp online pe zi
    3 h 51 m
    Reputație
    16639
    Inscrieri Elite - on 06-Jul-18 at 12:10:16

    1. Roman Iulian, Brasov, 85 - 46.67 - ELW
    2. Petrescu Liviu, Pitesti, 1 - 45.46 - ELW
    3. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44.86 - EL
    4. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 349 - 44 - EL
    5. Nistor Dorel, Bistrita, 36 - 42.87 - E
    6. Farkas Gabor, Targu Mures, 9 - 42.65 - EW
    7. Corcoz Costin, Focsani, 25 - 41.62 - EL
    8. Tudorache Viorel, Bucuresti, 150 - 41.6 - EL
    9. Mutrescu Eugen, Timisoara, 31 - 40.97 - E
    10. Avram Victor, Arad, 14 - 40.77 - E
    11. Macarenco Andrei, Bucuresti, 59 - 40.4 - EL
    12. Toma Florin, Pitesti, 17 - 40.2 - ELW
    13. Galban Calin, Viseu, 141 - 40.2 - E
    14. Simon Csaba, Targu Mures, 353 - 39.85 - EL
    15. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 131 - 39.17 - E
    16. Sumanaru Catalin, Iasi, 7 - 39.01 - E
    17. Cozma Catalin, Falticeni, 30 - 38.25 - EW
    18. Onufrei Ciprian, Botosani, 74 - 38.19 - E
    19. Govoreanu Florin, Cisnadie, 10 - 38.13 - EW
    20. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 114 - 38.08 - E
    21. Tigau Dan, Bucuresti, 11 - 37.79 - ELW
    22. Apian Florin, Bistrita, 58 - 37.79 - E
    23. Sufletel Radu, Alba Iulia, 95 - 37.77 - ELW
    24. Radu Costica, Galati, 56 - 37.44 - E
    25. Marola Mihai, Bacau, 32 - 37.32 - E
    26. Aron Darie, Sibiu, 42 - 37.22 - E
    27. Chiscop Bogdan, Galati, 15 - 37.21 - E
    28. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 44 - 36.78 - EW
    29. Zidar Victor, Reghin, 62 - 36.39 - E
    30. Mihalescu Dinu, Timisoara, 54 - 36.22 - EW
    31. Teglas Andreea, Ludus, 382 - 35.82 - EJF
    32. Ilies Ioan, Radauti, 237 - 35.58 - E
    33. Daneliuc Gabi, Selimbar, 38 - 35.35 - EW
    34. Grigore Alexandru, Campina, 29 - 35.21 - E
    35. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 124 - 35.1 - E
    36. Carpaci Alexandru, Ludus, 300 - 34.84 - ELW
    37. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 83 - 34.83 - E
    38. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 73 - 34.77 - E
    39. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 16 - 34.73 - E
    40. Mican Nicolae, Dej, 344 - 34.62 - E
    41. Vlase Gheorghe, Slobozia, 23 - 34.61 - E
    42. Firu Marian, Vatra Dornei, 130 - 34.6 - E
    43. Savu Cristian, Oradea, 24 - 34.57 - E
    44. Tic Ioan, Oradea, 40 - 34.42 - E
    45. Simion Boby, Cluj Napoca, 302 - 34 - ELH
    46. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 60 - 33.9 - E
    47. Tira Viorel, Bistrita, 377 - 33.9 - EW
    48. Constantin Teodor, Bucuresti, 28 - 33.76 - E
    49. Pavunev Dan, Bucuresti, 37 - 33.76 - E
    50. Ciuca Dan, Pitesti, 45 - 33.6 - EW
    51. Curut Gabriel, Timisoara, 70 - 33.42 - E
    52. Boeriu Cezara, Targu Mures, 267 - 33.04 - EJF
    53. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 84 - 32.99 - E
    54. Vaida Sorin, Oradea, 34 - 32.87 - EW
    55. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 365 - 32.55 - E
    56. Dezso Lorand, Dej, 390 - 31.78 - E
    57. Orban Madalina, Timisoara, 143 - 31.76 - EJF
    58. Craciun Calin, Oradea, 305 - 31.64 - E
    59. Birtalan Robert, Oradea, 48 - 31.56 - E
    60. Blaga Marius, Cluj Napoca, 184 - 31.55 - EH
    61. Bleoca Marius, Tarnaveni, 194 - 31.47 - E
    62. Oprea Adrian, Lugoj, 118 - 30.96 - E
    63. Fratea Aurel, Constanta, 51 - 30.8 - EW
    64. Kaposta Victor, Arad, 46 - 30.66 - E
    65. Szalay Liviu, Oradea, 137 - 30.31 - E
    66. Farkas Bence, Targu Mures, 202 - 30.17 - E
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Irimia Sorin Jr, Moinesti, 424 - 34.55 - E
    2. Valcu Alin, Botosani, 479 - 34.85 - E
    3. Damian Alin, Campia Turzii, 493 - 31.27 - E
    4. Parcalab Mihai, Bistrita, 706 - 33 - E
    5. Dumitru Ioan, Bistrita, 4183 - 0 - E
    6. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 206 - 36.5 - E
    Inscrieri Open - on 05-Jul-18 at 21:01:26

    1. Munteanu Octavian, Tecuci, 111 - 29.93 - OW
    2. Diaconescu Lucian, Targoviste, 293 - 29.33 - O
    3. Bocaniala Norocel, Bucuresti, 79 - 29.19 - O
    4. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 154 - 28.87 - O
    5. Avram Nicolae, Nedelea, 92 - 28.63 - O
    6. Istrate Cristian, Bucuresti, 68 - 28.5 - OW
    7. Fazakas Attila, Toplita, 257 - 28.4 - O
    8. Motorga Dorin, Targu Mures, 179 - 28.39 - O
    9. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 67 - 28.06 - OW
    10. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 86 - 27.86 - OW
    11. Dena Corneliu, Giurgiu, 98 - 27.83 - OW
    12. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 82 - 27.81 - O
    13. Colcer Nicolae, Toplita, 162 - 27.7 - O
    14. Ciortescu Cristi, Iasi, 77 - 27.53 - O
    15. Petrov Dan, Bucuresti, 96 - 27.51 - OW
    16. Demeny Zoltan, Brasov, 93 - 27.43 - O
    17. Ciobanu Daniel, Blaj, 139 - 27.4 - OW
    18. Ursulean Vasile, Straja, 187 - 27.33 - O
    19. Dragan Petru Ioan, Iasi, 90 - 27.16 - O
    20. Darmaz Ion, Targoviste, 91 - 27.14 - OW
    21. Beches Andrei, Sibiu, 279 - 27.1 - O
    22. Dumbrava Daniel, Focsani, 215 - 26.96 - OW
    23. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 289 - 26.73 - O
    24. Trandafir Vasile, Targu Mures, 209 - 26.67 - O
    25. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 375 - 26.64 - O
    26. Antal Denes, Brasov, 89 - 26.6 - OW
    27. Marola Dan, Bacau, 76 - 26.53 - O
    28. Bratescu Adrian, Targoviste, 87 - 26.49 - OW
    29. Corneanu Sorin, Botosani, 219 - 26.4 - O
    30. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 314 - 26.27 - O
    31. Mironescu Adrian, Botosani, 211 - 26.14 - O
    32. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 99 - 25.9 - O
    33. Birtalan Laszlo, Oradea, 115 - 25.79 - O
    34. Morosan Marian, Suceava, 281 - 25.6 - O
    35. Visan Bogdan, Targoviste, 155 - 25.59 - O
    36. Padurariu Costel, Brasov, 105 - 25.57 - O
    37. Negrean Ioan, Sibiu, 170 - 25.47 - O
    38. Dirlea Ioan, Aiud, 208 - 25.12 - OH
    39. Plamada Lucian, Iasi, 318 - 24.65 - O
    40. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 191 - 24.58 - O
    41. Pralea Marius Dan, Botosani, 145 - 24.18 - O
    42. Stolearenco Igor, Galati, 282 - 24 - O
    43. Janosi Attila, Targu Mures, 201 - 23.8 - O
    44. Nagy Iosif, Arad, 254 - 23.66 - OW
    45. Veres Janos, Targu Mures, 362 - 23.57 - OW
    46. Pinzar Alin, Suceava, 342 - 23.53 - O
    47. Colesniuc Romeo, Botosani, 135 - 23.45 - OW
    48. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 299 - 23.4 - OW
    49. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 341 - 23.38 - O
    50. Macovei Cristi, Iasi, 166 - 23.36 - O
    51. Jaouir Khaled, Bucuresti, 175 - 23.24 - OW
    52. Curpas Ioan, Oradea, 295 - 23.23 - OW
    53. Cecan Vasile, Timisoara, 296 - 22.91 - O
    54. Iacob Gabriel, Iasi, 196 - 22.61 - OW
    55. Damian Mircea, Bistrita, 264 - 22.33 - O
    56. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 443 - 21.82 - OW
    57. Jichici Svetozar, Timisoara, 223 - 21.2 - OW
    58. Sofian Corneliu, Suceava, 316 - 20.97 - OW
    59. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 195 - 20.76 - OW
    60. Matei Dumitru, Deva, 285 - 20.12 - OW
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Barac Marius, Sibiu, 389 - 27.48 - OW
    2. Csaky Tiberiu, Resita, 395 - 26.4 - O
    3. Marian Florin, Reghin, 399 - 28.63 - O
    4. Cuesdean Rares, Reghin, 400 - 26.53 - OJ
    5. Nicu Constantin, Iasi, 428 - 24.58 - O
    6. Bothazan Florin, Dej, 430 - 22.88 - O
    7. Rosca Niculai, Galanesti, 431 - 27 - O
    8. Spaller Tiberiu, Nasaud, 505 - 20.42 - O
    9. Grosu Alexandru, Botosani, 516 - 20.14 - OJ
    10. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 537 - 29.15 - O
    11. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 550 - 25.14 - OW
    12. Covalciuc Luca, Iasi, 618 - 25.5 - O
    13. Catricicau Adrian, Baia Mare, 785 - 29.05 - O
    14. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 1422 - 24 - O
    15. Gimbuta Catalin, Bistrita, 1539 - 20.3 - O
    16. Denes Ferenc, Praid, 158 - 29.03 - OW
    17. Corbu Darius, Valenii de Munte, 171 - 22.7 - O
    Inscrieri Avansati - on 05-Jul-18 at 21:36:49

    1. Fulop Attila, Aiud, 261 - 19.95 - AW
    2. Pop Alexandru, Oradea, 351 - 19.91 - A
    3. Vieru Costica, Botosani, 229 - 19.89 - AW
    4. Balla Peter, Toplita, 308 - 19.4 - A
    5. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 416 - 19.37 - A
    6. Lovin Eusebiu, Comanesti, 262 - 19.31 - AW
    7. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 570 - 19.15 - AH
    8. Scurtu Nicolae, Bistrita, 575 - 18.93 - AW
    9. Vecian Marius, Cluj Napoca, 886 - 18.8 - A
    10. Gecse Alpar, Chibed, 283 - 18.79 - A
    11. Mosneagu Mihnea, Falticeni, 564 - 18.78 - A
    12. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 330 - 18.52 - A
    13. Fotia Iulian, Bacau, 332 - 18.17 - A
    14. Horotan Catalin, Baia Mare, 814 - 18.12 - A
    15. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 678 - 18.04 - AJF
    16. Lucic Corneliu, Suceava, 388 - 17.65 - AWH
    17. Barabas Claudiu, Bistrita, 446 - 17.43 - A
    18. Vass Sandor, Beclean, 578 - 17.4 - AW
    19. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 385 - 17.34 - A
    20. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 629 - 17.33 - A
    21. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 398 - 17.1 - AW
    22. Krisan Iuliu, Viseu, 728 - 17.08 - A
    23. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 705 - 17.07 - A
    24. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 538 - 17.03 - A
    25. Fulop Laszlo, Targu Mures, 422 - 17 - A
    26. Piper Petru, Luna CJ, 485 - 16.85 - AH
    27. Loghin Florin, Brasov, 298 - 16.83 - A
    28. Bucur Delia, Ludus, 848 - 16.76 - AJF
    29. Vajda Erno, Reghin, 432 - 16.59 - AW
    30. Barbuta Ioan, Dej, 631 - 16.58 - A
    31. Salavastru Petru, Botosani, 420 - 16.57 - AW
    32. Bivolaru Stelian, Targoviste, 376 - 16.48 - A
    33. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 569 - 16.48 - A
    34. Cristofor Razvan, Moinesti, 345 - 16.36 - AW
    35. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 677 - 16.12 - A
    36. Bozosan Petre, Sibiu, 328 - 16.09 - A
    37. Jurescu Sorin, Timisoara, 674 - 16.02 - A
    38. Dior Dorin, Iasi, 557 - 15.75 - A
    39. Constantin Cristina, Bucuresti, 403 - 15.46 - AF
    40. Ivascu Cosmin, Viseu, 782 - 15.28 - A
    41. Bal Adrian, Gherla, 842 - 15.23 - A
    42. Sicoe Ioan, Turda, 496 - 15.19 - AW
    43. Bedo Jozsef, Suseni, 478 - 15.11 - A
    44. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 532 - 15.11 - AW
    45. Heja Zoltan, Ditrau, 419 - 14.92 - A
    46. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 601 - 14.9 - A
    47. Balan Viorel, Bistrita, 759 - 14.58 - A
    48. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 737 - 14.53 - AJ
    49. Sabau Mircea, Tarnaveni, 855 - 14.5 - A
    50. Lupescu Nicolae, Reghin, 530 - 14.45 - A
    51. Barbos Florin, Bistrita, 763 - 14.42 - A
    52. Pop Sabin, Targu Mures, 492 - 14.01 - A
    53. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 702 - 13.9 - A
    54. Giosan Marcel, Galati, 508 - 13.89 - A
    55. Pop Gabriel, Oradea, 637 - 13.43 - A
    56. Todor Csaba, Gheorgheni, 542 - 13.26 - AH
    57. Damian Vasile, Nasaud, 862 - 12.76 - A
    58. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 775 - 12.7 - AJ
    59. Popescu Doru Viorel, Botosani, 857 - 12.54 - A
    60. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 636 - 12.23 - A
    61. Pralea Constantin, Alba Iulia, 590 - 11.89 - AW
    62. Aparaschivei Marcel, Botosani, 632 - 11.37 - AW
    63. Iepure Teodor Calin, Aiud, 874 - 11.17 - AJ
    64. Zamfirache Ioan, Botosani, 577 - 11.14 - AW
    65. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 760 - 10.68 - A
    66. Sterczer Sandor, Sanzieni, 669 - 10.53 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Oltean Silviu, Nasaud, 904 - 14.6 - A
    2. Grosan Mircea, Dej, 924 - 18 - A
    3. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 932 - 11.05 - A
    4. Pop Ioan, Bistrita, 989 - 15.53 - AW
    5. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 1053 - 10.56 - AJF
    6. Vaduva Dan, Bistrita, 1058 - 16.33 - AW
    7. Gasner Paul, Iasi, 1071 - 14 - A
    8. Zavaski Ioan, Dej, 1125 - 16.5 - AW
    9. Ciurca Ovidiu, Targu Mures, 1167 - 11.8 - AW
    10. Singeorzan Traian, Nasaud, 1231 - 18.2 - A
    11. Rosca Adela, Galanesti, 1245 - 10.03 - AF
    12. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 1258 - 13.95 - A
    13. Sosdean Cosmin, Bistrita, 1350 - 16.35 - A
    14. Maerean Claudiu, Bistrita, 1527 - 18 - A
    15. Istrate Adrian, Bistrita, 1744 - 14.4 - AW
    16. Ticala Vasile, Viseu, 1853 - 17 - A
    17. Ghioc Stefan, Nasaud, 2616 - 0 - AW
    18. Motofelea Calin, Nasaud, 2919 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 06-Jul-18 at 22:07:04

    1. Matei Mircea, Targoviste, 817 - 9.73 - I
    2. Creta Petru, Luna CJ, 929 - 9.63 - I
    3. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 865 - 9.62 - I
    4. Weisz Zsofia, Targu Mures, 1391 - 9.5 - IJF
    5. Filip Cristi, Comanesti, 990 - 9 - IW
    6. Ursulean Daniel, Straja, 1212 - 8.87 - IJ
    7. Ghitu Liviu, Onesti, 851 - 8.86 - I
    8. Faraian Alexandru, Aiud, 1185 - 8.6 - IJ
    9. Sisca Nicusor, Comanesti, 918 - 8.42 - IW
    10. Onofrei Petru, Gherla, 966 - 8.35 - IW
    11. Grusca Narcis, Gura Humorului, 975 - 7.92 - I
    12. Cristea Samuel, Bistrita, 1289 - 7.8 - IJ
    13. Sarcani Andrei, Targu Mures, 1383 - 7.62 - IW
    14. Fusca Georgian, Targoviste, 1034 - 7.6 - I
    15. Iordache Catalin, Comanesti, 1106 - 7.4 - IW
    16. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 1390 - 7.35 - I
    17. Ceban Laurentiu, Cluj Napoca, 1537 - 7.25 - I
    18. Pascu Gabriel, Braila, 1663 - 7 - IW
    19. Dan Popa, Tecuci, 1162 - 6.54 - I
    20. Cristea Daniel, Bistrita, 1248 - 6.4 - IJ
    21. Angi Zoltan, Gheorgheni, 1169 - 6.15 - I
    22. Barabancea Lili, Iasi, 1501 - 5.88 - IF
    23. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1200 - 5.5 - IF
    24. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1087 - 4.63 - I
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Spermezan Dorel, Nasaud, 1760 - 9.2 - IW
    2. Hoha Cristian, Bistrita, 2100 - 6 - I
    3. Garaz Mircea, Bistrita, 2693 - 6 - IW
    4. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 3071 - 5 - I
    5. Nica Alexandru, Iasi, 3210 - 4.5 - I
    6. Ivisuc Teofil, Poiana Stampei, 3392 - 7.6 - I
    7. Moise Viorel, Braila, 830 - 7.87 - IW
    8. Olaru Miruna Andreea, Comanesti, 823 - 9.42 - IF
    9. Pop Stefan, Bistrita, 2302 - 5 - IW
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  3. #3
    senior

    Data înscrierii
    01.12.2013
    Locație
    Viseu de Sus, Romania
    Vârstă
    17
    Postări
    472
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 16 h 3 m
    Timp online pe zi
    54 m
    Reputație
    135
    Din Vișeu:
    Elite:
    Galban Calin
    Open:
    Ticala Vasile Jr
    Andreica Iulian
    Ticala Vasile
    Krisan Iuliu

    Avansați:
    Andreica Daniel
    Ivascu Cosmin
    Ivascu Gavrila
    Faltisca Eugen
    Începători:
    Sechel Vasile
    Blaga Monica
    Grigor Fabian

  4. #4
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    436
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 18 h 8 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    1496
    Sursilov Constantin - Avansati - Bucuresti

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  5. #5
    senior

    Data înscrierii
    01.07.2009
    Locație
    Tg Mures
    Vârstă
    51
    Postări
    456
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 9 h 26 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    420
    din Tg Mures: Farkas Gabor -elite, Farkas Bence -Open
    blade:timo boll tamca 5000
    fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
    bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

  6. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.433
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    186 z 1 h 58 m
    Timp online pe zi
    1 h 27 m
    Reputație
    4848
    Daca nu pot vin..daca pot nu vin...Dar cred ca vin oricum..tocmai am observat postul anterior si e probabil ca voi avea o victorie garantata in grupele inferioare
    Of all the things i"ve lost i miss my mind the most

  7. Îmi place FlorinBN, mateidumitru, INDISPONIBIL, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  8. #7
    junior

    Data înscrierii
    11.06.2017
    Locație
    aiud
    Vârstă
    55
    Postări
    142
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 18 h 23 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    226
    Fulop Attila amatori,Ciobanu Daniel Blaj open,Dirlea Ioan open Aiud

  9. #8
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui roman bogdan
    Data înscrierii
    29.10.2009
    Locație
    Arad
    Vârstă
    37
    Postări
    3.478
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 1 h 15 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    1987
    Din Arad:

    Roman Bogdan -elite
    Gherman Romulus -incepatori
    Balaj Roland -avansati
    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

  10. Îmi place remy, alex.pop, shogun, darmaz ion le-a plăcut acest mesaj
  11. #9
    senior

    Data înscrierii
    06.05.2016
    Locație
    toplita
    Vârstă
    41
    Postări
    162
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 10 h 1 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    102
    Balla Peter Toplita av.

  12. Îmi place Johnny Plaiasu, dzolly, miklosimre le-a plăcut acest mesaj
  13. #10
    senior
    Avatarul lui Ben
    Data înscrierii
    23.05.2007
    Locație
    Vatra Dornei, Romania
    Vârstă
    34
    Postări
    863
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    52 z 2 h 30 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    890
    Hagatis Andrei elite
    Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
    BH : Tenergy 05Fx
    FH : Tenergy 05Fx

  14. Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  15. #11
    organizator turnee

    Data înscrierii
    05.09.2012
    Locație
    Tecuci, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    389
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    52 z 4 h 57 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    1505
    Munteanu Octavian Tecuci Elite
    Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

  16. #12
    junior

    Data înscrierii
    29.03.2014
    Locație
    Targu mures
    Vârstă
    51
    Postări
    127
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 20 h 54 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    74
    Se înscriu din Tg.Mureş: Boeriu Cezara la Elite şi Weisz Zsofia la Începători!

    Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

  17. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  18. #13
    senior
    Avatarul lui cousin
    Data înscrierii
    08.03.2008
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    33
    Postări
    158
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 16 h 36 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    144
    Jozsa Zoltán Odorheiu Secuiesc, elite

    Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
    Blade: Butterfly Timo Boll OFF
    FH: Andro COR2 Supersponge max
    BH: Butterfly Sriver-EL max

    I want more speed...

  19. Îmi place miklosimre le-a plăcut acest mesaj
    Nu-mi place jacsonn nu le-a plăcut mesajul
  20. #14
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    316
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 7 h 49 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    250
    Damian Alin -Câmpia Turzii elite Damian Mircea -Bistrita ,Bumbu Pavel -Războieni open Cristea Daniel ,Cristea Samuel-Bistrita Incepatori

  21. Îmi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  22. #15
    cadet
    Data înscrierii
    30.10.2017
    Locație
    Dej
    Vârstă
    54
    Postări
    28
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 h 57 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    6
    La avansati: Barbuta Ioan din Dej
    Bal Adrian din Gherla

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Pingpongmania - Centenar 2018", Oradea - 08.12.2018
    De MariusBH în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 16.12.2018, 16:56
  2. Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Bistrița (E/O+A/Î) - 11.04.2018 - ok
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 53
    Ultimul post: 12.04.2018, 17:49
  3. Turneu A "Cupa Winter Is Coming", Bistrița - 25.11.2017
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 231
    Ultimul post: 27.11.2017, 10:05
  4. Răspunsuri: 74
    Ultimul post: 30.12.2012, 19:20
  5. Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 04.01.2012, 09:56

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •