Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Ardealul", Bistrița - 07.07.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de KOASA Vezi post
    Lumina nu a fost chiar excelenta...la mesele de începători ...era dezavantajat cel "care stătea cu spatele la zid"...de fapt știți acest lucru...
    Incepatorii sint pusi tot timpul la zid

    Comentariu


    • Postat în original de Pinzar Alin Vezi post
      in a doua jumatate a grupelor la open, cand a inceput ploaia marunta (si multi au plecat deja acasa) sala s-a mai aerisit, temperatura a fost super OK. Lumina excelenta, ca de obicei
      La ce ora ai intrat sa joci primul meci in inf.?
      Cat desre incalzire ce putem spune,am intrat la o masa care terminase inf.am fost repeziti repede de acolo,s-a eliberat alta masa dar acelasi lucru langa noi mai erau meciuri in gr.inf.si mai intra cate o mingie,asa m-am retras fara sa mai am observatii !!!
      Daca nu erau despartitoare nu puteai spune nimic ,dar din moment ce erau de ce nu s-au montat tot n-am inteles ?

      Comentariu


      • Postat în original de Antal Denes Vezi post
        La ce ora ai intrat sa joci primul meci in inf.?
        Cat desre incalzire ce putem spune,am intrat la o masa care terminase inf.am fost repeziti repede de acolo,s-a eliberat alta masa dar acelasi lucru langa noi mai erau meciuri in gr.inf.si mai intra cate o mingie,asa m-am retras fara sa mai am observatii !!!
        Daca nu erau despartitoare nu puteai spune nimic ,dar din moment ce erau de ce nu s-au montat tot n-am inteles ?
        Nea Deny ,tu chiar exagerezi pai despartitoarele nu sau pus sa fie mai mult aer si de incalzit intra-i in sala si erai gata de joc

        Comentariu


        • Gata transpirat vrei sa spui ?
          Ha.....ha...ha

          Comentariu


          • Glumim dar episodul Blejoi se pare ca nu a fost o lectie........sa vedem ce va mai urma

            Comentariu


            • Propun pentru toate turneele care sint in calendar sa se specifice toate conditile de joc la care vor fi expusi participantii circuitului Amatur

              Comentariu


              • Postat în original de dantim Vezi post
                Propun pentru toate turneele care sint in calendar sa se specifice toate conditile de joc la care vor fi expusi participantii circuitului Amatur
                Un simplu amator

                Comentariu


                • Postat în original de dantim Vezi post
                  Glumim dar episodul Blejoi se pare ca nu a fost o lectie........sa vedem ce va mai urma
                  Aici daca se putea organiza in 2 zile iesea superb.

                  Comentariu


                  • A fost foarte bine asa cum a fost... cel putin pentru mine
                    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                    FH: Tenergy 05 FX
                    BH: Tenergy 05 FX

                    Comentariu


                    • Postat în original de KOASA Vezi post
                      Lumina nu a fost chiar excelenta...la mesele de începători ...era dezavantajat cel "care stătea cu spatele la zid"...de fapt știți acest lucru...
                      am jucat doua meciuri in eliminatorii la zid si nu m-a deranjat lumina sau peretele...sincer. Bine, poate au fost unii deranjati, nu pot sa vorbesc decat in nume propriu.
                      JOOLA Zelebro
                      FH Joola Rhyzer Pro 45
                      BH Joola Rhyzer Pro 45

                      Comentariu


                      • Va salut! Prima data la Bistrița! Ok 99%! Inconvenient la masa 1-5 unde lipsea o portiune din suorafata de joc la nivelul solului cca 15 cm! Mam impiedicat de citeva ori! Restu ok! Felicitari!

                        Comentariu


                        • Sunt si voi ramane amator.Cand stiu cine joaca si se antreneaza in sala de la Bistrița, si cand stiu ce jucatori de elite ,de open,ce jocuri am vazut,ma consider favorizat.Multumesc organizatorilor.

                          Comentariu


                          • Postat în original de daviris Vezi post
                            Sunt si voi ramane amator.Cand stiu cine joaca si se antreneaza in sala de la Bistrița, si cand stiu ce jucatori de elite ,de open,ce jocuri am vazut,ma consider favorizat.Multumesc organizatorilor.
                            Nea Costica tu ai dreptate ,problema la acest turneu a fost numarul participantilor peste capacitatea salii si despartitoarele intre mese,partea cealalta ar trebui vazuta de figurantul ala de presedinte de la federatie care ar trebui sa mai investeasca si in locatii care au dat ceva pentru tenisul de masa nu sa se joace pe mese de 20 de ani la Bistrița cind la București si in alte locuri locuri a dat mese noi pentru cei care lau sustinut si il sustin

                            Comentariu


                            • Postat în original de dantim Vezi post
                              Propun pentru toate turneele care sint in calendar sa se specifice toate conditile de joc la care vor fi expusi participantii circuitului Amatur
                              Ai dreptate.Nici Simonei Halep nu i-a mers bine spre seara.Era un pic de condens sau poate nu-i place iarba.
                              Ultima editare de marin bada; 10.iul.2018, 20:35.

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X