Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

URGENT CLASAMENT!!!!!!!!!!!!!!!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • URGENT CLASAMENT!!!!!!!!!!!!!!!

    Incepand de maine dimineata clasamentul AMATUR va fi rasturnat. Astfel primul loc va deveni ultimul iar ultimul primul. Termen de raspuns al celor care nu sunt de acord este pana luni 25 mai ora 01:00AM. Daca nu se strang 100 de raspunsuri impotriva nu mai e cale de intoarcere.
    -------------------------------
    Domnule Garaz nu stiu dar chiar nu va dati seama ce penibil sunteti cu topicurile incepute in ultima vreme?
    Vedeti-va domnule de amaturul d-voastra ca nu are nimeni treaba cu voi.
    Atata tam-tam pt nimic.
    Si daca tot aveti ceva de spus, spuneti domnule in fata lasati vrajelile astea electorale ca suntem satui de ele.
    Primorac Carbon
    FH Dignics 09C
    BH JOOLA MAXX

  • #2
    Re: URGENT CLASAMENT!!!!!!!!!!!!!!!

    Salut.Am o intrebare ce nu tine de subiectul asta.Cum ma pot inscrie in Amatour si cand este urmatorul turneu??...as vrea sa particip.Multumesc anticipat

    Comentariu


    • #3
      Re: URGENT CLASAMENT!!!!!!!!!!!!!!!

      Postat în original de cristy
      Salut.Am o intrebare ce nu tine de subiectul asta.Cum ma pot inscrie in Amatour si cand este urmatorul turneu??...as vrea sa particip.Multumesc anticipat
      Buna Cristi!Pe forum,mai exact la sectia AMATUR se anunta saptamanal cate un turneu de tip A sau B.Tot ce trebuie sa faci k sa te inscrii la un turneu la care vrei sa participi,este sa accesezi topicul turneului la care vrei sa mergi si sa-ti postezi acolo numele,prenumele si orasul din care esti.Dupa acest post esti inscris la turneu,si tot ce-ti mai ramane de facut este sa te prezinti la sala in ziua si la ora anuntarii turneului.Succes!
      LUMINITA

      Comentariu


      • #4
        Re: URGENT CLASAMENT!!!!!!!!!!!!!!!

        Tot la sectiunea Amatur ai topicuri cu "clasament Amatur","Calendar competitional 2009".Acolo gasesti turnee anuntate pt toata perioada anului.
        LUMINITA

        Comentariu


        • #5
          Re: URGENT CLASAMENT!!!!!!!!!!!!!!!

          Da un raspuns normal din partea unuia care numai gura e de el. Pacat ca asemenea oameni vorbesc in numele comunitatii amatorilor. Eu am preferat in locul amatourului sa ajut o generatie de copii foarte talentati sa aiba sansa sa joace la un nivel destul de ridicat pentru ei si fac asta de placere. Daca nu stiti ce vorbiti nu va mai agitati ca o faceti aiurea.
          Primorac Carbon
          FH Dignics 09C
          BH JOOLA MAXX

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X