tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60
Nu-mi place Nu-mi place:  0
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 16 la 25 din 25

Subiect: "Cupa SMILEY 39", Club 11 Timișoara - 30.06.2018.

  1. #16
    cadet
    Data înscrierii
    28.09.2017
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    29
    Postări
    15
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 h 13 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    19
    Din pacate trebuie sa ma retrag....Silviu Trisca, avansati

  2. #17
    cadet
    Data înscrierii
    23.02.2013
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    40
    Postări
    12
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 15 h 50 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    12
    Dacă se joacă de dimineața și open aș veni și eu. Dat fiind că sunt puțini înscriși... Cred că se poate. Alte păreri?

  3. #18
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    38
    Postări
    442
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    33 z 17 h 37 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    649
    daca sunt putin inscrisi cu siguranta se va juca open+amatori impreuna de dimineata , eu as opta pentru varianta asta!
    Blade: Levi Combi // Dr. Neubauer Kung Fu
    FH: SpinLord Waran // SpinLord Waran
    BH: Death Metal TT // SpinLord Dornenglanz

  4. #19
    cadet Avatarul lui Mariusf
    Data înscrierii
    11.10.2016
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    42
    Postări
    16
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 h 53 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    16
    Furca Marius, Timisoara - Avansati

  5. Îmi place Ioji le-a plăcut acest mesaj
  6. #20
    senior
    Avatarul lui clickofmind
    Data înscrierii
    26.10.2008
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    34
    Postări
    349
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 46 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    160
    Se retrage Ioan POP

  7. #21
    organizator turnee
    Avatarul lui Bogy
    Data înscrierii
    10.03.2010
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    42
    Postări
    997
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 8 h 9 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    1262
    IMPORTANT!

    Datorita numarului mic de jucatori inscrisi la cele doua categorii, ambele turnee vor incepe la ora 10:00.
    BLADE: Stiga Allround Classic
    FH: Stiga Almana Sound
    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

  8. #22
    senior
    Avatarul lui Mitar Marius Tiberiu
    Data înscrierii
    20.11.2017
    Locație
    Sannicolau Mare
    Vârstă
    44
    Postări
    260
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 2 h 49 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    226
    Va salut! Botas Constantin / Clisics Iosif / Mitar Marius Tiberiu se inscriu la avansati!

  9. Îmi place Adrian Veres le-a plăcut acest mesaj
  10. #23
    senior

    Data înscrierii
    24.03.2013
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    40
    Postări
    177
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 6 h 14 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    353
    Gabriel Curuț, Timișoara, open

  11. #24
    organizator turnee
    Avatarul lui Bogy
    Data înscrierii
    10.03.2010
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    42
    Postări
    997
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 8 h 9 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    1262
    Grupe inferioare AVANSATI


    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 VERES ADRIAN TIMISOARA
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    1
    2 ANKAR WASIM TIMISOARA
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    0-3
    4
    2
    3 JURESCU SORIN TIMISOARA
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    3
    4 CLISIC IOSIF SANNICOLAU MARE
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    4
    5 GHILEZAN ALEXANDRU TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 NASTASE PAUL TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    7 FILIPICI ZOLI TIMISOARA
    0-3
    3-0
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 HANCIG MIRCEA DUMBRAVITA
    3-2
    3-1
    3-1
    0-3
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 BOTAS CONSTANTIN SANNICOLAU MARE
    2-3
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    3
    3 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    2
    4 FURCA MARIUS TIMISOARA
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    5 DAIANU ION TIMISOARA
    3-0
    2-3
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    4
    6 SAMSON TIMISOARA
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    7 ALMAJANU SERGIU TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0




    Grupe superioare AVANSATI

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VERES ADRIAN TIMISOARA
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3 JURESCU SORIN TIMISOARA
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 DAIANU ION TIMISOARA
    1-3
    2-3
    1-3
    0

    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HANCIG MIRCEA DUMBRAVITA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ANKAR WASIM TIMISOARA
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 BOTAS CONSTANTIN SANNICOLAU MARE
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 CLISIC IOSIF SANNICOLAU MARE
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Eliminatorii AVANSATI
    1. Veres Adrian
    -------------------- Veres Adrian 3-0
    8. Bye
    ---------------------------------------- Veres Adrian 3-0
    5. Bye
    -------------------- Ankar Wasim 3-0
    4. Ankar Wasim
    ------------------------------------------------------------ Veres Adrian 3-2
    3. Jurescu Sorin
    -------------------- Jurescu Sorin 3-0
    6. Bye
    ---------------------------------------- Hancig Mircea 3-0
    7. Bye
    -------------------- Hancig Mircea 3-0
    2. Hancig Mircea



    Finala mica - AVANSATI

    Ankar Wasim
    -------------------- Jurescu Sorin 3-0
    Jurescu Sorin



    Clasament AVANSATI

    1. Veres Adrian - Timisoara
    2. Hancig Mircea - Dumbravita
    3 -- 4
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Ankar Wasim - Timisoara
    5 -- 6 1v gr.sup.
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    7 -- 8 0v gr.sup.
    Clisic Iosif - Sannicolau Mare
    Daianu Ion - Timisoara
    9 -- 3v gr.inf.
    Filipici Zoli - Timisoara
    10 -- 11 2v gr.inf.
    Furca Marius - Timisoara
    Samson - Timisoara
    12 -- 1v gr.inf.
    Nastase Paul - Timisoara
    13 -- 14 0v gr.inf.
    Ghilezan Alexandru - Timisoara
    Almajanu Sergiu - Timisoara
    Ultima modificare făcută de Bogy; 30.06.2018 la 16:15.
    BLADE: Stiga Allround Classic
    FH: Stiga Almana Sound
    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

  12. Mulțumesc FlorinBN, marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Antal Denes, Adrian Veres, mateidumitru le-a plăcut acest mesaj
  13. #25
    organizator turnee
    Avatarul lui Bogy
    Data înscrierii
    10.03.2010
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    42
    Postări
    997
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 8 h 9 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    1262
    Grupe inferioare OPEN

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IANA REMUS TIMISOARA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 CURUT GABRIEL TIMISOARA
    0-3
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    2
    3 ORBAN MADALINA TIMISOARA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    4 FLOREA RADU LUGOJ
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2-3
    2
    3
    5 CECAN VASILE TIMISOARA
    0-3
    3-1
    2-3
    2-3
    0-3
    1
    6 TICU SORIN LUGOJ
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VERDET ADRIAN ORAVITA
    3-0
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 MIHALESCU DINU TIMISOARA
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
    3 KRAMARSIC MILOS BELGRAD
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    5
    1
    4 FRUNZA ALEXANDRU TIMISOARA
    0-3
    2-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    5 MANEA ADRIAN TIMISOARA
    1-3
    3-0
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    6 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0

    Grupe superioare OPEN

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IANA REMUS TIMISOARA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 VERDET ADRIAN ORAVITA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 FLOREA RADU LUGOJ
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 MIHALESCU DINU TIMISOARA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 KRAMARSIC MILOS BELGRAD
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2 CURUT GABRIEL TIMISOARA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 MANEA ADRIAN TIMISOARA
    3-0
    0-3
    3-2
    2
    1
    4 TICU SORIN LUGOJ
    0-3
    0-3
    2-3
    0

    Eliminatorii OPEN
    1. Iana Remus
    -------------------- Iana Remus 3-0
    8. Bye
    ---------------------------------------- Iana Remus 3-1
    5. Bye
    -------------------- Curut Gabriel 3-0
    4. Curut Gabriel
    ------------------------------------------------------------ Iana Remus 3-2
    3. Verdet Adrian
    -------------------- Verdet Adrian 3-0
    6. Bye
    ---------------------------------------- Verdet Adrian 3-0
    7. Bye
    -------------------- Manea Adrian 3-0
    2. Manea Adrian


    Finala mica - OPEN

    Curut Gabriel
    -------------------- Manea Adrian 3-2
    Manea Adrian


    Clasament OPEN

    1. Iana Remus - Timisoara
    2. Verdet Adrian - Oravita
    3 -- 4
    Manea Adrian - Timisoara
    Curut Gabriel - Timisoara
    5 -- 2v gr.sup.
    Kramarsic Milos - Belgrad
    6 -- 1v gr.sup.
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    7 -- 8 0v gr.sup.
    Florea Radu - Lugoj
    Ticu Sorin - Lugoj
    9 -- 2v gr.inf.
    Orban Madalina - Timisoara
    10 -- 11 1v gr.inf.
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Cecan Vasile - Timisoara
    12 -- 0v gr.inf.
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Ultima modificare făcută de Bogy; 30.06.2018 la 17:07.
    BLADE: Stiga Allround Classic
    FH: Stiga Almana Sound
    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

  14. Mulțumesc marcelgiosan, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Antal Denes, Adrian Veres, pedrosyto, mateidumitru le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa SMILEY 40", Club 11 Timișoara - 15.09.2018.
    De Bogy în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 32
    Ultimul post: 15.09.2018, 18:52
  2. Turneu B "Cupa SMILEY 38", Club 11 Timișoara - 24.02.2018.
    De Bogy în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 25
    Ultimul post: 25.02.2018, 16:57
  3. Turneu B "Cupa SMILEY 37", Club 11 Timișoara - 25.11.2017
    De Bogy în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 62
    Ultimul post: 29.11.2017, 14:52
  4. Turneu B "Cupa SMILEY 35", Club 11 Timișoara - 26.08.2017
    De Bogy în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 27.08.2017, 19:24
  5. Răspunsuri: 47
    Ultimul post: 27.06.2017, 16:18

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •