vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 24 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 356

Subiect: "Domnița CHIAJNA", București - 14.07.2018

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    59
    Postări
    5.724
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    184 z 10 h 13 m
    Timp online pe zi
    1 h 22 m
    Reputație
    10675

    "Domnița CHIAJNA", București - 14.07.2018

    LOCALITATEA: BUCURESTI - SALA SPORTURILOR CONCORDIA CHIAJNA
    DATA
    :
    14 IULIE 2018
    ADRESA+INDICATII ACCES: localitatea CHIAJNA, centru, langa stadionul CONCORDIA;





    https://www.google.com/maps/@44.4628...i6656?hl=ro-RO




    TIMPUL PROBABIL ALOCAT:Sambata: 9,30 - 21,30 ;
    NUMAR PARTICIPANTI:Incepatori 24 - Avansati 66 - OPEN 54 - ELITE 36, in ordinea inscrierii pe site.
    NR MESE: 20 mese DONIC WALDNER 25+DONIC PERSSON 25, aprobate ITTF .
    SPATIU DE JOC:EXCELENT; suprafata de joc: PARCHET
    MINGI: STIGA PERFORM *** ABS 40+
    FACILITATI:Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome pentru primii 4 la fiecare categorie;
    ÎNSCRIERI: Pe forum; telefonic; ultima înscriere vineri 13 IULIE ora 21,00; la sala, in limita locurilor disponibile; ultima retragere joi 12 IULIE ora 21;
    Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului.
    TAXA PARTICIPARE:35 Lei . Doamnele, domnisoarele si copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori: 20 lei. Persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant se vireaza/doneaza catre AmaTur.

    - AVANSATI+OPEN: ora 9,30; confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - INCEPATORI+ELITE: ora 13,30 ; confirmarea inscrierii pana la ora 13,15

    TURNEUL PENTRU INCEPATORI ora 13,30-20,00

    Participa jucatori amatori cu MP<10.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 4 , se califica TOTI patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.


    TURNEUL PENTRU AVANSATI ora 9,30-19,00

    Participa jucatorii amatori cu MP<20.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6, se califica primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL OPEN ora 9,30- 19,30

    Participa jucatorii categoria OPEN cu 20<=MP<30 p., precum si jucatorii amatori cu 10<MP<20, care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN;
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti;


    TURNEUL ELITE ora 14,00 - 21,30

    Participa jucatorii cu media turneelor MINIM 30p.,jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii OPEN-isti cu MP<30 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la ELITE.
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti;

    Se asigura: minge oficiala ,apa; plata;/minerala;
    MASA: contra cost, vom anunta in timp util

    ORGANIZATORI:
    VIVA SPORT SHOP
    , prin Tiberiu Tanase, organizator principal, cu sprijinul clubului Concordia Chiajna si al Primariei comunei Chiajna
    Coordonarea tehnica: Dan Bodeanu tel 0745 340 668

    ATENTIE!
    - Repartizarea numarului de locuri intre categorii va fi definitivata pana joi 12 IULIE, ora 21.00, in functie de inscrieri;
    - Jucatorii inscrisi se pot retrage fara penalizari pana la termenul limita joi 12 IULIE ora 21.00;


    Jucatorii retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului!


    ATENTIE LA ORELE DE INCEPERE ALE CATEGORIILOR:
    OPEN ora 9,30 si INCEPATORI ora 13,30!

    ECHIPAMENT SPORTIV:
    - Viva Sport Shop va fi prezentă cu un bogat stand de materiale de tenis de masă.





    Vă așteptăm cu drag !


    .
    Ultima modificare făcută de Dan2; 30.06.2018 la 12:25.

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    59
    Postări
    5.724
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    184 z 10 h 13 m
    Timp online pe zi
    1 h 22 m
    Reputație
    10675
    Clasament INCEPATORI

    1. Badea Ionut - Bucuresti
    2. Bistreanu Armand - Bucuresti
    3 -- 4
    Matei Mircea - Targoviste
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    5 -- 8
    Constantin Eduard - Bucuresti
    Dobre Florin - Buftea
    Dima Alexia - Pitesti
    Marinescu Nelu - Targoviste
    9 -- 10
    Popa Bogdan - Bucuresti
    Sezciuc Codrin - Slobozia
    11 -- 2v gr.sup.
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    12 -- 16 1v gr.sup.
    Dobra Adrian - Giurgiu
    Rosoga Ana - Constanta
    Dumitru George - Targoviste
    Nuta Mario - Pitesti
    Tonciu Costin - Bucuresti
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Daia Cristina - Bucuresti
    Dobra Mihai - Giurgiu
    Ienasoae Dragos - Bucuresti
    Neagu Costin - Targoviste
    21 -- 2v gr.inf.
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    22 -- 25 1v gr.inf.
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Georgescu Cristian - Pitesti
    Balasoiu Liviu - Novaci
    Parlapan Marius - Bucuresti
    26 -- 30 0v gr.inf.
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Costea Marcel - Bucuresti
    Uzoma Ogbonna - Bucuresti
    Ciobanu Marius - Bucuresti
    Dinu Paul - Bucuresti

    Clasament AVANSATI

    1. Campean Adrian - Bucuresti
    2. Bucuroiu Alin - Pitesti
    3 -- 4
    Istrate Robert Alexandru - Bucuresti
    Cuna Gheorghe - Buzau
    5 -- 8
    Iordachi Adrian - Adjud
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
    Gheorghe Florin - Bucuresti
    9 -- 16
    Barca George - Pitesti
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Oancea Vasile - Buzau
    Dinca Raducu - Bucuresti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Georgescu Vlad - Bucuresti
    Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
    Docan Cristian - Bucuresti
    17 -- 30
    Gheorghe Daniel - Braila
    Ene Florin - Ploiesti
    Mihu Florin - Pitesti
    Chivu Cornel - Craiova
    Coclea Ionel - Braila
    Nitu Serban - Paulesti
    Zbant Mihai - Tulcea
    Sultan Valentin - Craiova
    Baluta Silviu - Bucuresti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Calin Anisoara - Bucuresti
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Trocan Nicolae - Mioveni
    31 -- 1v gr.sup.
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    32 -- 45 0v gr.sup.
    Popescu Cristi - Slatina
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Paraschiv Claudiu - Bucuresti
    Franculescu Marius - Sinaia
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    Lazar Dumitru - Mizil
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    Badulescu Rafael - Giurgiu
    Ipate Virgil - Valenii de Munte
    Vajeu Ionut - Busteni
    Dina Alexandru - Bucuresti
    Stefan Mihaela - Bucuresti
    Leanca Delia - Pitesti
    Holbia Cosmin - Bucuresti
    46 -- 48 2v gr.inf.
    Paul Cosmin Sebastian - Bucuresti
    Adam Teodor - Buzau
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    49 -- 56 1v gr.inf.
    Acriva Marian - Mizil
    Aldea Eduard - Buzau
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Moraru Marius - Bucuresti
    Suciu Dragos - Constanta
    Huica Petre - Bucuresti
    Lambru Iustinian - Ploiesti
    Moise Viorel - Braila
    57 -- 66 0v gr.inf.
    Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
    Rapan Mihai - Bucuresti
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Mihaescu Nicola - Pitesti
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Cotet Nicolae - Braila
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Radu Cristian - Bucuresti

    Clasament OPEN

    1. Retegan Cosmin - Plopeni
    2. Bivolaru Marius - Ploiesti
    3 -- 4
    Rosioara Razvan - Alexandria
    Pribeagu Sebastian - Pitesti
    5 -- 8
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Acatrinei Lucian Marian - Bucuresti
    Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    Petrov Dan - Bucuresti
    9 -- 16
    Salariu Adrian - Buftea
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Jimmy Lu - Bucuresti
    Dospinescu George - Bucuresti
    Virtopeanu Andrei - Bucuresti
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Pascu Razvan - Magureni
    17 -- 24
    Potarniche Bianca - Buzau
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Musat Catalin - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    25 -- 36 0v gr.sup.
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Gaitan Tiberiu - Braila
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Nicolae Alin - Bucuresti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Babus Liviu - Ploiesti
    Balaban Catalin - Bucuresti
    Lazar Ion - Bucuresti
    Sabin Cristian - Bucuresti
    37 -- 40 2v gr.inf.
    Valcea Daniel - Pitesti
    Tuta Radu Ionut - Pitesti
    Dicu Darius - Pitesti
    Minica Rares - Giurgiu
    41 -- 48 1v gr.inf.
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Darmaz Ion - Targoviste
    Macelaru Eugen - Bucuresti
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Panait Adrian - Braila
    Zaharia Puiu - Bucuresti
    Niculescu Daniel - Pitesti
    49 -- 54 0v gr.inf.
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Poenaru Adrian - Bucuresti
    Moraru Constantin - Bucuresti
    Vestineanu Ionut - Slobozia
    Tudor Emil - Bucuresti

    Clasament ELITE

    1. Lukasz Klimas - Ploiesti
    2. Istrate Andrei - Bucuresti
    3 -- 4
    Oprea Luca - Bucuresti
    Enciu Alexandru - Slobozia
    5 -- 8
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Stoica Cornel - Bucuresti
    Varbanescu Petre - Giurgiu
    9 -- 14
    Iancu George - Ploiesti
    Frasineanu Adrian - Bucuresti
    Radu Daniel - Bucuresti
    Buzatu Vasile - Buftea
    Boraciu Claudiu - Urziceni
    Ursut Horia - Bucuresti
    15 -- 22 1v gr.sup.
    Cristache George - Bucuresti
    Banescu Dragos - Pitesti
    Alexandru Constantin - Bucuresti
    Totpal Marius - Busteni
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Constantin Teodor - Bucuresti
    23 -- 28 0v gr.sup.
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Neculai Alexandru - Tulcea
    ON HO - Bucuresti
    Sandu Bogdan Gabriel - Bucuresti
    29 -- 34 1v gr.inf.
    Anghel Catalin - Giurgiu
    Grigore Alexandru - Campina
    Ciuca Dan - Pitesti
    Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
    Damian Alin - Campia Turzii
    Bodeanu Mihai - Bucuresti
    35 -- 39 0v gr.inf.
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Sinita Eugen - Bucuresti
    Motoroi Costin - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Macarenco Ion - Bucuresti
    Ultima modificare făcută de Dan2; 16.07.2018 la 17:04.

  3. Îmi place ClaudiuManoiu, Marian Bogdan, ADN, INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    59
    Postări
    5.724
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    184 z 10 h 13 m
    Timp online pe zi
    1 h 22 m
    Reputație
    10675
    ATENTIE la orele de incepere !

    AVANSATI + OPEN - dimineata ora 9,30

    INCEPATORI + ELITE - dupa amiaza ora 13,30 - 14,00


    Inscrieri INCEPATORI - on 11/07/2018 at 5:02:13 PM

    1. Grumeza Lucian, Bucuresti, 1024 - 9.83 - I
    2. Matei Mircea, Targoviste, 817 - 9.73 - I
    3. Dobra Adrian, Giurgiu, 1540 - 9.5 - I
    4. Daia Cristina, Bucuresti, 1194 - 9.35 - IF
    5. Rosoga Ana, Constanta, 703 - 9.07 - IF
    6. Bistreanu Armand, Bucuresti, 801 - 8.71 - I
    7. Dumitru George, Targoviste, 1264 - 8.7 - I
    8. Dobra Mihai, Giurgiu, 1680 - 8.67 - I
    9. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 2577 - 7.95 - I
    10. Ienasoae Dragos, Bucuresti, 1097 - 7.63 - I
    11. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 906 - 7.21 - I
    12. Marinescu Nelu, Targoviste, 991 - 7.05 - I
    13. Popa Bogdan, Bucuresti, 2118 - 6.7 - I
    14. Nuta Mario, Pitesti, 1739 - 6.6 - I
    15. Sezciuc Codrin, Slobozia, 3460 - 6.4 - I
    16. Caranfilian Migo, Bucuresti, 1265 - 6.03 - I
    17. Neagu Costin, Targoviste, 1641 - 5.75 - I
    18. Georgescu Cristian, Pitesti, 1464 - 5.4 - I
    19. Balasoiu Liviu, Novaci, 2665 - 5.3 - I
    20. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1087 - 4.63 - I
    21. Dobre Florin, Buftea, 5001 - 0 - A
    22. Parlapan Marius, Bucuresti, 5002 - 0 - A
    23. Uzoma Ogbonna, Bucuresti, 5003 - 0 - A
    24. Ciobanu Marius, Bucuresti, 5004 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Dima Alexia, Pitesti, 5005 - 0 - A
    2. Bica Bogdan, Bucuresti, 3482 - 6 - I
    3. Constantin Eduard, Bucuresti, 1323 - 8.18 - I
    4. Cioriceanu Bogdan, Bucuresti, 3164 - 9.9 - I
    5. Tonciu Costin, Bucuresti, 1311 - 5.6 - I
    6. Badea Ionut, Bucuresti, 5006 - 0 - A
    7. Neculai Marius Lucian, Tulcea, 5007 - 0 - A
    8. Banuta Silvia, Ploiesti, 3756 - 0 - AF
    9. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 837 - 9.95 - I
    10. Boraciu Relu, Urziceni, 5008 - 0 - A
    11. Dinu Paul, Bucuresti, 5009 - 0 - A
    12. Costea Marcel, Bucuresti, 3987 - 4 - I
    13. Carciog Ionut Alexandru, Calarasi, 3116 - 0 - A


    Inscrieri AVANSATI - on 11/07/2018 at 4:40:57 PM

    1. Negulescu Ioan, Ramnicu Valcea, 487 - 19.62 - A
    2. Sultan Valentin, Craiova, 373 - 18.94 - A
    3. Iordachi Adrian, Adjud, 481 - 18.67 - A
    4. Trocan Nicolae, Mioveni, 359 - 18.6 - AW
    5. Campean Adrian, Bucuresti, 602 - 18.5 - A
    6. Gheorghe Florin, Bucuresti, 503 - 18.09 - A
    7. Bucuroiu Alin, Pitesti, 665 - 17.97 - A
    8. Codreanu Laurentiu, Buzau, 692 - 17.92 - A
    9. Cuna Gheorghe, Buzau, 1064 - 17.67 - A
    10. Alexandru Marius, Bucuresti, 277 - 17.58 - A
    11. Barca George, Pitesti, 339 - 17.58 - A
    12. Stoica Mihai, Mioveni, 358 - 17.48 - AW
    13. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 461 - 17.04 - A
    14. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 513 - 16.98 - A
    15. Baluta Silviu, Bucuresti, 397 - 16.65 - AW
    16. Docan Cristian, Bucuresti, 309 - 16.49 - A
    17. Paraschiv Claudiu, Bucuresti, 781 - 16.03 - A
    18. Chivu Cornel, Craiova, 491 - 15.73 - A
    19. Coclea Ionel, Braila, 404 - 15.67 - AW
    20. Oancea Vasile, Buzau, 488 - 15.62 - A
    21. Paul Cosmin Sebastian, Bucuresti, 2583 - 15.6 - A
    22. Franculescu Marius, Sinaia, 1049 - 15.5 - A
    23. Constantin Cristina, Bucuresti, 403 - 15.46 - AF
    24. Ene Florin, Ploiesti, 581 - 15.4 - A
    25. Nitu Serban, Paulesti, 366 - 15.39 - A
    26. Bonciu Daniel, Bucuresti, 1273 - 15.35 - A
    27. Sursilov Constantin, Bucuresti, 371 - 15.21 - A
    28. Mihu Florin, Pitesti, 464 - 15.2 - A
    29. Ciocau Viorel, Bucuresti, 950 - 15.2 - A
    30. Dinca Raducu, Bucuresti, 840 - 15.07 - A
    31. Lazar Dumitru, Mizil, 415 - 14.87 - A
    32. Zbant Mihai, Tulcea, 654 - 14.82 - A
    33. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 642 - 14.65 - A
    34. Adam Teodor, Buzau, 1033 - 14.63 - A
    35. Acriva Marian, Mizil, 660 - 14.55 - A
    36. Badulescu Rafael, Giurgiu, 843 - 14.52 - A
    37. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 535 - 14.5 - A
    38. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 603 - 14.4 - A
    39. Aldea Eduard, Buzau, 2255 - 14.2 - A
    40. Banuta Dumitru, Ploiesti, 465 - 14.17 - A
    41. Moraru Marius, Bucuresti, 1104 - 14.05 - A
    42. Georgescu Vlad, Bucuresti, 657 - 13.92 - A
    43. Vajeu Ionut, Busteni, 606 - 13.74 - A
    44. Rapan Mihai, Bucuresti, 899 - 12.85 - A
    45. Suciu Dragos, Constanta, 1300 - 12.48 - AJ
    46. Gheorghe Daniel, Braila, 636 - 12.43 - A
    47. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 637 - 12.23 - A
    48. Dina Alexandru, Bucuresti, 764 - 11.97 - A
    49. Gavrila Aurel, Bucuresti, 1120 - 11.45 - A
    50. Mihaescu Nicola, Pitesti, 1766 - 11.35 - AF
    51. Stanescu Tiberiu, Slatina, 686 - 11.31 - A
    52. Carjan Dumitru, Bucuresti, 714 - 10.77 - AW
    53. Stefan Mihaela, Bucuresti, 900 - 10.67 - AF
    54. Huica Petre, Bucuresti, 676 - 10.62 - A
    55. Lambru Iustinian, Ploiesti, 1283 - 10.25 - A
    56. Cotet Nicolae, Braila, 879 - 8.99 - I
    57. Codreanu George, Tecuci, 1378 - 8.83 - I
    58. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 903 - 8.66 - I
    59. Enciu Marcel, Bucuresti, 787 - 8.07 - IW
    60. Calin Anisoara, Bucuresti, 2259 - 8 - IF
    61. Moise Viorel, Braila, 830 - 7.87 - IW
    62. Holbia Cosmin, Bucuresti, 2428 - 7.7 - I
    63. Curelariu Eduard, Bucuresti, 1381 - 7.55 - I
    64. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 1175 - 7.4 - I
    65. Radu Cristian, Bucuresti, 2351 - 4 - I
    66. Istrate Robert Alexandru, Bucuresti, 5001 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Caldararu Mihai Florentin, Giurgiu, 1140 - 16.15 - A
    2. Popescu Cristi, Slatina, 1281 - 17.5 - A
    3. Boroica Alex, Bucuresti, 2049 - 7.7 - I
    4. Boroica Gheorghe, Bucuresti, 1801 - 5.15 - I
    5. Leanca Delia, Pitesti, 3289 - 8 - IF
    6. Vestineanu Ionut, Slobozia, 727 - 17.23 - A
    7. Guluta Florin, Bucuresti, 1481 - 16.85 - A

    Inscrieri OPEN - on 11/07/2018 at 4:41:13 PM

    1. Munteanu Octavian, Tecuci, 111 - 29.93 - OW
    2. Pascu Razvan, Magureni, 233 - 29.15 - O
    3. Bivolaru Marius, Ploiesti, 61 - 29.1 - O
    4. Istrate Cristian, Bucuresti, 68 - 28.5 - OW
    5. Virtopeanu Andrei, Bucuresti, 1074 - 28.2 - O
    6. Sorescu Mircea, Paulesti, 122 - 28.17 - O
    7. Marian Bogdan, Ploiesti, 69 - 28.16 - OW
    8. Rosioara Razvan, Alexandria, 372 - 27.97 - O
    9. Dena Corneliu, Giurgiu, 98 - 27.83 - OW
    10. Salariu Adrian, Buftea, 142 - 27.78 - O
    11. Petrov Dan, Bucuresti, 96 - 27.51 - OW
    12. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 348 - 27.15 - O
    13. Darmaz Ion, Targoviste, 91 - 27.14 - OW
    14. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 120 - 26.96 - O
    15. Gaitan Tiberiu, Braila, 213 - 26.81 - OW
    16. Trocaru Remus, Tulcea, 100 - 26.76 - O
    17. Macelaru Eugen, Bucuresti, 304 - 26.68 - O
    18. Bratescu Adrian, Targoviste, 87 - 26.49 - OW
    19. Sarbu Dan, Ploiesti, 103 - 26.19 - OW
    20. Jimmy Lu, Bucuresti, 182 - 26.1 - O
    21. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 691 - 25.93 - O
    22. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 97 - 25.89 - O
    23. Pantelimon Andi, Bucuresti, 146 - 25.34 - O
    24. Acatrinei Lucian Marian, Bucuresti, 459 - 25.13 - O
    25. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 361 - 24.83 - O
    26. Retegan Cosmin, Plopeni, 303 - 24.2 - O
    27. Dima Cristi, Bucuresti, 426 - 24.1 - O
    28. Potarniche Bianca, Buzau, 174 - 24.07 - OJF
    29. Nicolae Alin, Bucuresti, 391 - 24.04 - O
    30. Dospinescu George, Bucuresti, 193 - 23.93 - OW
    31. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 151 - 23.6 - O
    32. Valcea Daniel, Pitesti, 325 - 23.59 - O
    33. Jaouir Khaled, Bucuresti, 175 - 23.24 - OW
    34. Craciun David Mihai, Bucuresti, 157 - 23.09 - OJ
    35. Babus Liviu, Ploiesti, 152 - 23.01 - O
    36. Corbu Darius, Valenii de Munte, 171 - 22.7 - O
    37. Pribeagu Sebastian, Pitesti, 667 - 22.27 - OJ
    38. Balaban Catalin, Bucuresti, 1056 - 22.05 - O
    39. Lita Gabriel, Bucuresti, 297 - 21.99 - O
    40. Lazar Ion, Bucuresti, 558 - 20.8 - O
    41. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 195 - 20.76 - OW
    42. Panait Genu, Teisani, 860 - 20.1 - O
    43. Sabin Cristian, Bucuresti, 546 - 19.7 - A
    44. Popescu Remus, Ramnicu Valcea, 567 - 19.62 - A
    45. Boroleanu Robert, Bucuresti, 711 - 19.35 - A
    46. Plaiasu Ion, Plopeni, 235 - 19.24 - A
    47. Tuta Radu Ionut, Pitesti, 433 - 19.05 - A
    48. Dicu Darius, Pitesti, 1313 - 18.7 - AJ
    49. Poenaru Adrian, Bucuresti, 849 - 17.95 - A
    50. Moraru Constantin, Bucuresti, 861 - 17.9 - AW
    51. Panait Adrian, Braila, 346 - 16.49 - AW
    52. Zaharia Puiu, Bucuresti, 1303 - 16.35 - A
    53. Achitei Nicolae, Bucuresti, 1150 - 15.7 - AJ
    54. Tudor Emil, Bucuresti, 2019 - 15.6 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Stolearenco Igor, Galati, 282 - 24 - O
    2. Minica Rares, Giurgiu, 1006 - 17.6 - AJ
    3. Papacu Bejoli, Bucuresti, 260 - 23.87 - OW
    4. Ileanu Bogdan, Bucuresti, 540 - 15.48 - A

    Inscrieri ELITE - on 11/07/2018 at 4:41:30 PM

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti, 3 - 46.17 - EL
    2. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44.86 - EL
    3. Istrate Andrei, Bucuresti, 623 - 44 - EJ
    4. Macarenco Andrei, Bucuresti, 59 - 40.4 - EL
    5. Oprea Luca, Bucuresti, 216 - 39.92 - EJ
    6. Varbanescu Petre, Giurgiu, 269 - 39.9 - EL
    7. Cristache George, Bucuresti, 13 - 39.26 - E
    8. Banescu Dragos, Pitesti, 21 - 39.13 - EL
    9. Dinca Daniel, Bucuresti, 6 - 38.49 - EH
    10. Ropotan Iulian, Bucuresti, 159 - 38.06 - E
    11. Buzatu Vasile, Buftea, 12 - 37.64 - EW
    12. Iancu George, Ploiesti, 49 - 36.8 - EW
    13. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 22 - 36.37 - E
    14. Anghel Catalin, Giurgiu, 340 - 36 - E
    15. Boraciu Claudiu, Urziceni, 47 - 35.57 - E
    16. Grigore Alexandru, Campina, 29 - 35.21 - E
    17. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 19 - 35.1 - EW
    18. Totpal Marius, Busteni, 448 - 34.8 - E
    19. Vlase Gheorghe, Slobozia, 23 - 34.61 - E
    20. Navacioiu Marian, Bucuresti, 27 - 34.53 - EW
    21. Radu Daniel, Bucuresti, 275 - 34.48 - E
    22. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 33 - 34.03 - EW
    23. Stoica Cornel, Bucuresti, 1852 - 34 - E
    24. Constantin Teodor, Bucuresti, 28 - 33.76 - E
    25. Ciuca Dan, Pitesti, 45 - 33.6 - EW
    26. Neculai Alexandru, Tulcea, 106 - 32.01 - E
    27. Badulescu Teodor, Ramnicu Valcea, 713 - 32 - E
    28. ON HO, Bucuresti, 200 - 31.56 - E
    29. Damian Alin, Campia Turzii, 493 - 31.27 - E
    30. Nitu Victor, Slobozia, 626 - 31.27 - E
    31. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 418 - 30.67 - E
    32. Sandu Bogdan Gabriel, Bucuresti, 720 - 29.47 - O
    33. Negria Mihai, Bucuresti, 435 - 22.92 - O
    34. Bodeanu Mihai, Bucuresti, 2216 - 22.5 - O
    35. Catana Claudiu, Bucuresti, 338 - 20.5 - O
    36. Macarenco Ion, Bucuresti, 5001 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Motoroi Costin, Bucuresti, 186 - 31.43 - EW
    2. Ursut Horia, Bucuresti, 715 - 41.33 - E
    3. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 64 - 38.03 - E
    4. Panea Ovidiu, Bucuresti, 127 - 36.73 - E
    Ultima modificare făcută de Dan2; 11.07.2018 la 18:03.

  5. #4
    senior

    Data înscrierii
    18.01.2014
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    50
    Postări
    169
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    32 z 3 h 27 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    419
    Crăciun David Mihai din București la Open.

  6. #5
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    235
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 11 h 53 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    990
    Constantin Cristina - avansati - București
    Constantin Teodor - elite - București

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

  7. #6
    junior

    Data înscrierii
    10.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    32
    Postări
    133
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 20 h 40 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    415
    Lita Gabriel - Bucuresti - Open

  8. #7
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    59
    Postări
    5.724
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    184 z 10 h 13 m
    Timp online pe zi
    1 h 22 m
    Reputație
    10675
    Stefan Mihaela Bucuresti - Avansati (MP 10,67)

  9. Îmi place Migo le-a plăcut acest mesaj
  10. #8
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    589
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 20 h 59 m
    Timp online pe zi
    27 m
    Reputație
    1911
    Sursilov Constantin - Bucuresti - Avansati

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  11. #9
    Banned

    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.783
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    106 z 11 h 46 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4931
    Dena Corneliu - Giurgiu - Open
    Gheorghe Nicolae - Călărași - Open

  12. #10
    junior
    Avatarul lui Pascu Razvan
    Data înscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Magureni
    Vârstă
    32
    Postări
    128
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 19 h 4 m
    Timp online pe zi
    41 m
    Reputație
    541
    Pascu Răzvan la Open din Magureni.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  13. #11
    senior
    Avatarul lui Dan V
    Data înscrierii
    30.01.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    56
    Postări
    151
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 9 h 28 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    441
    Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, incepatori

    Multumesc mult!

  14. Îmi place Cornel 67, - Marcel -, Constantin Sursilov, meme6513, Dan12 le-a plăcut acest mesaj
  15. #12
    junior

    Data înscrierii
    19.02.2017
    Locație
    bucuresti
    Vârstă
    47
    Postări
    84
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 21 h 59 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    108
    Dina Alexandru - București - avansați!
    Va mulțumesc!

    Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk

  16. #13
    senior
    Avatarul lui MrTed
    Data înscrierii
    31.01.2011
    Locație
    Slobozia
    Vârstă
    45
    Postări
    207
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 21 h 46 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    315
    Orac Teodor, Ramnicu Valcea, open

  17. #14
    junior Avatarul lui Vlad G
    Data înscrierii
    12.06.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    26
    Postări
    59
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 22 h 38 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    38
    Georgescu Vlad, Bucuresti - Avansati
    BTY Liu Shiwen ST | FH: Tenergy 05 | BH: Rakza 7 Soft
    website: www.vladgphoto.com

  18. Îmi place Constantin Sursilov, Tzupy le-a plăcut acest mesaj
  19. #15
    senior

    Data înscrierii
    14.01.2008
    Postări
    700
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    58 z 20 h 41 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    1059
    Din Campina la elite GRIGORE ALEXANDRU

  20. Îmi place Cornel 67, Pascu Razvan, sebyy, Johnny Plaiasu, B.Liviu le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 408
    Ultimul post: 26.03.2019, 20:43
  2. Turneu A+ București (Chiajna) - 29/30.09.2018
    De Dan2 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 643
    Ultimul post: 04.10.2018, 15:30
  3. Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", București - 01/02.09.2018 (Zona 3)
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 259
    Ultimul post: 03.09.2018, 21:54
  4. Turneu A "Cupa Table Tennis Team", București - 18.08.2018
    De Dan2 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 383
    Ultimul post: 03.09.2018, 20:16
  5. Turneu A "VIVA SPORT", București (Chiajna) - 03.03.2018
    De Dan2 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 413
    Ultimul post: 05.03.2018, 18:53

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •