tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Nu-mi place Nu-mi place:  0
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567
Rezultate 91 la 102 din 102

Subiect: "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - 14.07.2018

  1. #91
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data înscrierii
    05.02.2011
    Locație
    botosani
    Vârstă
    49
    Postări
    1.570
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 1 h 37 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    3064
    Grupe inferioare Elite + Open

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GOVOREANU FLORIN CISNADIE
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CIOBANU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    3-2
    0-3
    3-2
    3-1
    3
    3
    3 COJOCARU STEFAN SUCEAVA
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
    4 CIUCA SORIN IASI
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    5 MARCU VASILE VATRA DORNEI
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HAGATIS ANDREI VATRA DORNEI
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 DEZSO LORAND DEJ
    0-3
    2-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    3 FARKAS BENCE TARGU MURES
    0-3
    3-2
    2-3
    3-2
    2
    2
    4 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
    1-3
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    5
    5 MACOVEI CRISTI IASI
    1-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    3
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MICAN NICOLAE DEJ
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    2 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 BARSA IOAN MOINESTI
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 CORNEANU SORIN BOTOSANI
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 NICULA FLORIN CONSTANTA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
    6




    Grupe superioare Elite + Open

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    Loc
    1 GOVOREANU FLORIN CISNADIE
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 COJOCARU STEFAN SUCEAVA
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    2
    3 MICAN NICOLAE DEJ
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 DEZSO LORAND DEJ
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    5 NICULA FLORIN CONSTANTA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    Loc
    1 HAGATIS ANDREI VATRA DORNEI
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 FARKAS BENCE TARGU MURES
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    3 CIOBANU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    1-3
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    4 CORNEANU SORIN BOTOSANI
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
    5 MARCU VASILE VATRA DORNEI
    0-3
    3-0
    2-3
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    Loc
    1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 BARSA IOAN MOINESTI
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 MACOVEI CRISTI IASI
    1-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    4 CIUCA SORIN IASI
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    5 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
    0-3
    1-3
    2-3
    0





    Eliminatorii Elite + Open
    1. Govoreanu Florin
    --------------- Govoreanu Florin 3-0
    8. Macovei Cristi
    ------------------------------ Govoreanu Florin 3-1
    5. Corneanu Sorin
    --------------- Barsa Ioan 3-0
    4. Barsa Ioan
    --------------------------------------------- Hagatis Andrei 3-0
    3. Georgiu Dragos
    --------------- Georgiu Dragos 3-2
    6. Cojocaru Stefan
    ------------------------------ Hagatis Andrei 3-1
    7. Mican Nicolae
    --------------- Hagatis Andrei 3-0
    2. Hagatis Andrei
    Ultima modificare făcută de sorin_client; 14.07.2018 la 21:00.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  2. Mulțumesc marcelgiosan, Ben, darksideofthemoon au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy le-a plăcut acest mesaj
  3. #92
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data înscrierii
    05.02.2011
    Locație
    botosani
    Vârstă
    49
    Postări
    1.570
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 1 h 37 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    3064
    Grupe inferioare Avansati

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALLA PETER TOPLITA
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 PLAMADA IULIAN PUTNA
    3-1
    3-1
    2-3
    3-1
    3
    1
    3 KURENNOI ANDREI MOLDOVA
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    4 CAPRA ARTHUR VATRA DORNEI
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GUGLES MARIUS CAMPULUNG MOLD
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 PAVLENKO IUSTINA CRISTINA UCRAINA
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 BAL ADRIAN GHERLA
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 PINTESCU TEODORA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    5 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    6 BOARIU TIMOFTE DANUT BORSEC
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MURARU IOANA VATRA DORNEI
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 PIPER PETRU LUNA CJ
    3-2
    3-1
    1-3
    3-2
    3-0
    4
    1
    3 HEJA ZOLTAN DITRAU
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    3
    4 MIHAILA GABRIEL RADAUTI
    1-3
    3-1
    1-3
    1-3
    3-1
    2
    5 ARSENIUC ALEXANDRU CAMPULUNG MOLD
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    6 SUCIU ANDREI BORSEC
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LUCIC CORNELIU SUCEAVA
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 BOICU GABRIEL VATRA DORNEI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 VISAN VICTOR SLOBOZIA
    3-0
    0-3
    3-2
    2-3
    3-1
    3
    2
    4 POP SABIN TARGU MURES
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    5 VACARIUC MARIANA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    6 CONSTANTINESCU BOGDAN CAMPULUNG MOLD
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETRESCU CLAUDEL PUTNA
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 VASS SANDOR BECLEAN
    3-1
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 BALAN VIOREL BISTRITA
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    4
    4 LUPESCU NICOLAE REGHIN
    2-3
    3-2
    1-3
    3-0
    1-3
    2
    5 VIERU TEODORA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 MAKSZEM SZABOLCS GHEORGHENI
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    3








    Grupe superioare Avansati

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PLAMADA IULIAN PUTNA
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    2 VISAN VICTOR SLOBOZIA
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    3 HEJA ZOLTAN DITRAU
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    1
    4 BOARIU TIMOFTE DANUT BORSEC
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GUGLES MARIUS CAMPULUNG MOLD
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    2 PETRESCU CLAUDEL PUTNA
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    2
    3 LUCIC CORNELIU SUCEAVA
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
    4 ARSENIUC ALEXANDRU CAMPULUNG MOLD
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PIPER PETRU LUNA CJ
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    2 BALLA PETER TOPLITA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 MAKSZEM SZABOLCS GHEORGHENI
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4 POP SABIN TARGU MURES
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BOICU GABRIEL VATRA DORNEI
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 PAVLENKO IUSTINA CRISTINA UCRAINA
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    3 CAPRA ARTHUR VATRA DORNEI
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 BALAN VIOREL BISTRITA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VASS SANDOR BECLEAN
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    2 MURARU IOANA VATRA DORNEI
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 BAL ADRIAN GHERLA
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    4 KURENNOI ANDREI MOLDOVA
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    2





    Eliminatorii Avansati
    1. Heja Zoltan
    --------------- Heja Zoltan 3-0
    16. Bye
    ------------------------------ Heja Zoltan 3-2
    9. Petrescu Claudel
    --------------- Piper Petru 3-2
    8. Piper Petru
    --------------------------------------------- Muraru Ioana 3-0
    5. Muraru Ioana
    --------------- Muraru Ioana 3-0
    12. Bye
    ------------------------------ Muraru Ioana 3-0
    13. Bye
    --------------- Boicu Gabriel 3-0
    4. Boicu Gabriel
    ------------------------------------------------------------ Balla Peter 3-1
    3. Balla Peter
    --------------- Balla Peter 3-0
    14. Bye
    ------------------------------ Balla Peter 3-0
    11. Bye
    --------------- Kurennoi Andrei 3-0
    6. Kurennoi Andrei
    --------------------------------------------- Balla Peter 3-0
    7. Capra Arthur
    --------------- Plamada Iulian 3-1
    10. Plamada Iulian
    ------------------------------ Plamada Iulian 3-1
    15. Bye
    --------------- Lucic Corneliu 3-0
    2. Lucic Corneliu
    Ultima modificare făcută de sorin_client; 14.07.2018 la 19:47.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  4. Mulțumesc marcelgiosan, darksideofthemoon au mulțumit pentru mesaj
  5. #93
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data înscrierii
    05.02.2011
    Locație
    botosani
    Vârstă
    49
    Postări
    1.570
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 1 h 37 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    3064
    Grupe inferioare Incepatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CRETA PETRU LUNA CJ
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BUZILA ROBERT VATRA DORNEI
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 ANGI ZOLTAN GHEORGHENI
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 VRASMAS ILINCA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 PRALEA DAVID CONSTANTIN ALBA IULIA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CALANCEA DRAGOS SIRET
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 ENEA ANDREA VATRA DORNEI
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 CHIRUTA VLAD VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 PINTESCU EMILIA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 GHERMAN ROBERT CAMPULUNG MOLD
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    6 MOROSAN DANA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GOVOREANU CENDANA CISNADIE
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 NISTOR ANDREEA BOTOSANI
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    3 VAIDEANU FABIANA VATRA DORNEI
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    4
    4 ONESEMNIUC IOAN MILISAUTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    5 MELICEANU DENIS VATRA DORNEI
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 IONITA PAUL LUNA CJ
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FOCA MELANIA RADAUTI
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 ROGOJAN TITUS ANDREI COSNA
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 CIOBANU DAVID FLORIN SUCEAVA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 PORTARIUC GHEORGHE BOTOSANI
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 MELINCEANU PETRU PAVEL VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    6 MELINCEANU ANDREEA VATRA DORNEI
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0





    Grupe superioare Incepatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRETA PETRU LUNA CJ
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
    2 FOCA MELANIA RADAUTI
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3 IONITA PAUL LUNA CJ
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    4 MOROSAN DANA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CALANCEA DRAGOS SIRET
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ANGI ZOLTAN GHEORGHENI
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 PORTARIUC GHEORGHE BOTOSANI
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4 VAIDEANU FABIANA VATRA DORNEI
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GOVOREANU CENDANA CISNADIE
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 ENEA ANDREA VATRA DORNEI
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 BUZILA ROBERT VATRA DORNEI
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 CIOBANU DAVID FLORIN SUCEAVA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ROGOJAN TITUS ANDREI COSNA
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 NISTOR ANDREEA BOTOSANI
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 PINTESCU EMILIA VATRA DORNEI
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 PRALEA DAVID CONSTANTIN ALBA IULIA
    0-3
    0-3
    0-3
    0




    Eliminatorii Incepatori
    1. Creta Petru
    --------------- Creta Petru 3-0
    8. Angi Zoltan
    ------------------------------ Creta Petru 3-2
    5. Enea Andrea
    --------------- Enea Andrea 3-1
    4. Rogojan Titus Andrei
    --------------------------------------------- Calancea Dragos 3-0
    3. Govoreanu Cendana
    --------------- Govoreanu Cendana 3-1
    6. Nistor Andreea
    ------------------------------ Calancea Dragos 3-2
    7. Ionita Paul
    --------------- Calancea Dragos 3-0
    2. Calancea Dragos
    Ultima modificare făcută de sorin_client; 14.07.2018 la 16:39.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  6. Mulțumesc marcelgiosan, darksideofthemoon au mulțumit pentru mesaj
  7. #94
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data înscrierii
    05.02.2011
    Locație
    botosani
    Vârstă
    49
    Postări
    1.570
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 1 h 37 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    3064
    Clasamente:


    Clasament Elite + Open

    1. Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    2. Govoreanu Florin - Cisnadie
    3 -- 4
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Barsa Ioan - Moinesti
    5 -- 8
    Mican Nicolae - Dej
    Macovei Cristi - Iasi
    Cojocaru Stefan - Suceava
    Corneanu Sorin - Botosani
    9 -- 11 1v gr.sup.
    Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
    Farkas Bence - Targu Mures
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    12 -- 14 0v gr.sup.
    Dezso Lorand - Dej
    Ciuca Sorin - Iasi
    Morosan Marian - Suceava
    15 -- 0v gr.inf.
    Nicula Florin - Constanta




    Clasament Avansati

    1. Balla Peter - Toplita
    2. Muraru Ioana - Vatra Dornei
    3 -- 4
    Plamada Iulian - Putna
    Heja Zoltan - Ditrau
    5 -- 8
    Kurennoi Andrei - Moldova
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Lucic Corneliu - Suceava
    Piper Petru - Luna CJ
    9 -- 10
    Capra Arthur - Vatra Dornei
    Petrescu Claudel - Putna
    11 -- 12 2v gr.sup.
    Pavlenko Iustina Cristina - Ucraina
    Visan Victor - Slobozia
    13 -- 15 1v gr.sup.
    Gugles Marius - Campulung Mold
    Vass Sandor - Beclean
    Pop Sabin - Targu Mures
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Bal Adrian - Gherla
    Balan Viorel - Bistrita
    Arseniuc Alexandru - Campulung Mold
    Makszem Szabolcs - Gheorgheni
    Boariu Timofte Danut - Borsec
    21 -- 23 2v gr.inf.
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Mihaila Gabriel - Radauti
    Vacariuc Mariana - Vatra Dornei
    24 -- 1v gr.inf.
    Zamfirache Ioan - Botosani
    25 -- 29 0v gr.inf.
    Pintescu Teodora - Vatra Dornei
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Vieru Teodora - Vatra Dornei
    Constantinescu Bogdan - Campulung Mold
    Suciu Andrei - Borsec





    Clasament Incepatori

    1. Calancea Dragos - Siret
    2. Creta Petru - Luna CJ
    3 -- 4
    Govoreanu Cendana - Cisnadie
    Enea Andrea - Vatra Dornei
    5 -- 8
    Ionita Paul - Luna CJ
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    Nistor Andreea - Botosani
    Rogojan Titus Andrei - Cosna
    9 -- 2v gr.sup.
    Foca Melania - Radauti
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Buzila Robert - Vatra Dornei
    Vaideanu Fabiana - Vatra Dornei
    Pintescu Emilia - Vatra Dornei
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Ciobanu David Florin - Suceava
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    Pralea David Constantin - Alba Iulia
    Morosan Dana - Vatra Dornei
    17 -- 19 1v gr.inf.
    Onesemniuc Ioan - Milisauti
    Gherman Robert - Campulung Mold
    Melinceanu Petru Pavel - Vatra Dornei
    20 -- 23 0v gr.inf.
    Chiruta Vlad - Vatra Dornei
    Vrasmas Ilinca - Vatra Dornei
    Meliceanu Denis - Vatra Dornei
    Melinceanu Andreea - Vatra Dornei
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  8. Mulțumesc darksideofthemoon, marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  9. #95
    maestru
    Avatarul lui Ben
    Data înscrierii
    23.05.2007
    Locație
    Vatra Dornei, Romania
    Vârstă
    33
    Postări
    848
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 16 h 34 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    896
    nu stiu daca are relevanta dar scorul in finala de la elite a fost 3-0
    Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
    BH : Tenergy 80
    FH : Tenergy 80

  10. Mulțumesc sorin_client au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ursuleanvasile le-a plăcut acest mesaj
  11. #96
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data înscrierii
    05.02.2011
    Locație
    botosani
    Vârstă
    49
    Postări
    1.570
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 1 h 37 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    3064
    Citat Postat în original de Ben Vezi post
    nu stiu daca are relevanta dar scorul in finala de la elite a fost 3-0
    Modific imediat. Am ajuns acasa si le-am scris din amintiri (din ce mi-a spus d-nul Vasile prin telefon).


    Rezolvat.
    Ultima modificare făcută de sorin_client; 14.07.2018 la 21:00.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  12. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj
  13. #97
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    52
    Postări
    2.263
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 15 h 45 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    3002






























































    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  14. Mulțumesc Ben au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place darksideofthemoon, sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  15. #98
    senior

    Data înscrierii
    09.06.2015
    Locație
    vatra dornei
    Vârstă
    50
    Postări
    239
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 5 h 9 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    406





















































  16. Îmi place darksideofthemoon le-a plăcut acest mesaj
  17. #99
    senior

    Data înscrierii
    09.06.2015
    Locație
    vatra dornei
    Vârstă
    50
    Postări
    239
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 5 h 9 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    406



  18. Mulțumesc darksideofthemoon, Ben au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  19. #100
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data înscrierii
    05.02.2011
    Locație
    botosani
    Vârstă
    49
    Postări
    1.570
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 1 h 37 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    3064
    Mihai Nemaciuc acum pe TVR HD.



    La 15.30 va juca Romania-Polonia.
    Ultima modificare făcută de sorin_client; 15.07.2018 la 10:21.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  20. Mulțumesc patrickstefan125 au mulțumit pentru mesaj
  21. #101
    senior

    Data înscrierii
    13.03.2014
    Locație
    Toplita
    Vârstă
    45
    Postări
    256
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 19 h 54 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    356
    Felicitări Balla Peter pentru primul loc.

  22. Mulțumesc balpet au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place alx_vass, Pop Sabin le-a plăcut acest mesaj
  23. #102
    junior
    Avatarul lui ghiliv
    Data înscrierii
    26.09.2017
    Locație
    onesti
    Vârstă
    44
    Postări
    57
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 6 h 34 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    71
    Felicitări Barsa Ioan ,la mai mare !

  24. Mulțumesc johny_b au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu Mini AmaTur "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - 15.07.2018
    De marcu vasile în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 06.07.2018, 11:20
  2. Turneu A "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - 19.05.2018
    De sorin_client în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 127
    Ultimul post: 24.05.2018, 22:38
  3. Turneu Mini AmaTur "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - 20.05.2018
    De marcu vasile în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 17.05.2018, 08:19
  4. Turneu A "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - Copii 16.07.2017
    De marcu vasile în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 20
    Ultimul post: 17.07.2017, 20:24
  5. Turneu A "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - 15.07.2017
    De marcu vasile în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 130
    Ultimul post: 17.07.2017, 15:25

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •