vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456
Rezultate 76 la 89 din 89

Subiect: Sibiu - 14.07.2018

  1. #76
    organizator turnee
    Avatarul lui cucurucu
    Data înscrierii
    16.07.2009
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    49
    Postări
    420
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 16 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    355
    Calificati in superioare - E+O+A+I
    1 Timaru Ilie Sufletel Radu Kis Istvan Decean Darian
    2 Fulop Attila Aron Darie Groza Alexandru Bozosan Petre
    3 Kromek Iulian Moldovan Alexandru Radu Constantin Bardas Ioan
    4 Teglas Andreea Ivan Catalin Moldovan Flavia Barbulescu Dan
    5 Moldovan Horvath Csaba Carpaci Alexandru Benyovski Bela Naulea Stefania
    6 Molnar Tihamer Iordache Marian Manzat Mircea Ciky Cornel
    7 Stefan Patrick Bucur Dan Tincu Laurentiu Duca Marius
    8 Gecse Alpar Weiss Simona Iancu Sorin Ciobanu Cosmin
    9 Stancalie Doru Csaky Tiberiu Bucur Delia Cristea Virgil
    10 Demeny Zoltan Ambrus Szilard Manitiu Florin Puia Darius
    Butterfly Michael Maze Arylate
    BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

  2. Îmi place adof le-a plăcut acest mesaj
  3. #77
    organizator turnee
    Avatarul lui cucurucu
    Data înscrierii
    16.07.2009
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    49
    Postări
    420
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 16 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    355
    Grupe superioare E+O+A+I

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TIMARU ILIE OCNA SIBIULUI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    2 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 GROZA ALEXANDRU CISNADIE
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    2
    4 BARBULESCU DAN SIBIU
    3-0
    2-3
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FULOP ATTILA AIUD
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 IVAN CATALIN FAGARAS
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 RADU CONSTANTIN SIBIU
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    4 NAULEA STEFANIA RAMNICU VALCEA
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 KROMEK IULIAN CUGIR
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 CARPACI ALEXANDRU LUDUS
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 MOLDOVAN FLAVIA TARNAVENI
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4 CIKY CORNEL FAGARAS
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TEGLAS ANDREEA LUDUS
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 IORDACHE MARIAN RAMNICU VALCEA
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 BENYOVSKI BELA SIBIU
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4 DUCA MARIUS SIBIU
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOLDOVAN HORVATH CSABA TARGU MURES
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BUCUR DAN CISNADIE
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    3 MANZAT MIRCEA SALISTE
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4 CIOBANU COSMIN CRISTIAN SB
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOLNAR TIHAMER TARNAVENI
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 WEISS SIMONA CISNADIE
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 TINCU LAURENTIU SIBIU
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    4 CRISTEA VIRGIL CUGIR
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STEFAN PATRICK BRASOV
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    2 CSAKY TIBERIU RESITA
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    2
    3 IANCU SORIN SIBIU
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    4 PUIA DARIUS STREMT
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GECSE ALPAR CHIBED
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    2 AMBRUS SZILARD LUDUS
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    3 BUCUR DELIA LUDUS
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    1
    4 DECEAN DARIAN SIBIU
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 9
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STANCALIE DORU CRAIOVA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 SUFLETEL RADU ALBA IULIA
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 MANITIU FLORIN SIBIU
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 BOZOSAN PETRE SIBIU
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 10
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DEMENY ZOLTAN BRASOV
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 ARON DARIE SIBIU
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
    3 KIS ISTVAN BRASOV
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4 BARDAS IOAN DUMBRAVENI SB
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    Ultima modificare făcută de cucurucu; 14.07.2018 la 17:01.
    Butterfly Michael Maze Arylate
    BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

  4. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place adof le-a plăcut acest mesaj
  5. #78
    organizator turnee
    Avatarul lui cucurucu
    Data înscrierii
    16.07.2009
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    49
    Postări
    420
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 16 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    355
    Calificati in eliminatorii - E+O+A+I
    1 Moldovan Alexandru Groza Alexandru
    2 Fulop Attila Ivan Catalin
    3 Carpaci Alexandru Kromek Iulian
    4 Teglas Andreea Iordache Marian
    5 Moldovan Horvath Csaba Bucur Dan
    6 Molnar Tihamer Weiss Simona
    7 Iancu Sorin Csaky Tiberiu
    8 Bucur Delia Ambrus Szilard
    9 Sufletel Radu Stancalie Doru
    10 Aron Darie Demeny Zoltan
    Ultima modificare făcută de cucurucu; 14.07.2018 la 17:01.
    Butterfly Michael Maze Arylate
    BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

  6. Îmi place adof le-a plăcut acest mesaj
  7. #79
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    53
    Postări
    501
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 16 h 46 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    1959
    Salutări

    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

  8. Mulțumesc cucurucu, ioan.dragomir64, Antal Denes, mateidumitru au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place iuliu zedler, adof, CIKY le-a plăcut acest mesaj
  9. #80
    organizator turnee
    Avatarul lui cucurucu
    Data înscrierii
    16.07.2009
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    49
    Postări
    420
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 16 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    355
    Eliminatorii E+O+A+I
    1. Moldovan Alexandru
    -------------------- Moldovan Alexandru 3-0
    32. Bye
    ---------------------------------------- Moldovan Alexandru 3-0
    17. Kromek Iulian
    -------------------- Weiss Simona 3-0
    16. Weiss Simona
    ------------------------------------------------------------ Sufletel Radu 3-1
    9. Sufletel Radu
    -------------------- Sufletel Radu 3-0
    24. Bye
    ---------------------------------------- Sufletel Radu 3-1
    25. Bye
    -------------------- Bucur Delia 3-0
    8. Bucur Delia

    A. -------------------------------------------------------------------------------- Sufletel Radu 3-1

    5. Moldovan Horvath Csaba
    -------------------- Moldovan Horvath Csaba 3-0
    28. Bye
    ---------------------------------------- Moldovan Horvath Csaba 3-1
    21. Bye
    -------------------- Demeny Zoltan 3-0
    12. Demeny Zoltan
    ------------------------------------------------------------ Teglas Andreea 3-1
    13. Csaky Tiberiu
    -------------------- Csaky Tiberiu 3-0
    20. Ivan Catalin
    ---------------------------------------- Teglas Andreea 3-0
    29. Bye
    -------------------- Teglas Andreea 3-0
    4. Teglas Andreea



    3. Carpaci Alexandru
    -------------------- Carpaci Alexandru 3-0
    30. Bye
    ---------------------------------------- Ambrus Szilard 3-2
    19. Groza Alexandru
    -------------------- Ambrus Szilard 3-0
    14. Ambrus Szilard
    ------------------------------------------------------------ Molnar Tihamer 3-2
    11. Stancalie Doru
    -------------------- Stancalie Doru 3-0
    22. Bye
    ---------------------------------------- Molnar Tihamer 3-2
    27. Bye
    -------------------- Molnar Tihamer 3-0
    6. Molnar Tihamer

    B. -------------------------------------------------------------------------------- Molnar Tihamer 3-0

    7. Iancu Sorin
    -------------------- Iancu Sorin 3-0
    26. Bye
    ---------------------------------------- Iancu Sorin 3-1
    23. Bye
    -------------------- Aron Darie 3-0
    10. Aron Darie
    ------------------------------------------------------------ Iordache Marian 3-2
    15. Bucur Dan
    -------------------- Iordache Marian 3-1
    18. Iordache Marian
    ---------------------------------------- Iordache Marian 3-0
    31. Bye
    -------------------- Fulop Attila 3-0
    2. Fulop Attila
    Ultima modificare făcută de cucurucu; 14.07.2018 la 19:43.
    Butterfly Michael Maze Arylate
    BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

  10. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place adof le-a plăcut acest mesaj
  11. #81
    organizator turnee
    Avatarul lui cucurucu
    Data înscrierii
    16.07.2009
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    49
    Postări
    420
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 16 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    355
    Finala - E+O+A+I
    Sufletel Radu
    -------------------- Molnar Tihamer 3-1
    Molnar Tihamer


    Finala mica - E+O+A+I

    Teglas Andreea
    -------------------- Teglas Andreea 3-0
    Iordache Marian
    Butterfly Michael Maze Arylate
    BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

  12. Îmi place Kis Istvan, adof le-a plăcut acest mesaj
    Nu-mi place fulop nu le-a plăcut mesajul
  13. #82
    organizator turnee
    Avatarul lui cucurucu
    Data înscrierii
    16.07.2009
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    49
    Postări
    420
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 16 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    355
    Clasament E+O+A+I

    1. Molnar Tihamer - Tarnaveni
    2. Sufletel Radu - Alba Iulia
    3 -- 4
    Teglas Andreea - Ludus
    Iordache Marian - Ramnicu Valcea
    5 -- 8
    Ambrus Szilard - Ludus
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    Iancu Sorin - Sibiu
    9 -- 16
    Stancalie Doru - Craiova
    Bucur Delia - Ludus
    Csaky Tiberiu - Resita
    Fulop Attila - Aiud
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Weiss Simona - Cisnadie
    Demeny Zoltan - Brasov
    Aron Darie - Sibiu
    17 -- 20
    Kromek Iulian - Cugir
    Groza Alexandru - Cisnadie
    Ivan Catalin - Fagaras
    Bucur Dan - Cisnadie
    21 -- 31 1v gr.sup.
    Stefan Patrick - Brasov
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Decean Darian - Sibiu
    Radu Constantin - Sibiu
    Benyovski Bela - Sibiu
    Gecse Alpar - Chibed
    Cristea Virgil - Cugir
    Ciobanu Cosmin - Cristian SB
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Bozosan Petre - Sibiu
    32 -- 40 0v gr.sup.
    Tincu Laurentiu - Sibiu
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Manzat Mircea - Saliste
    Puia Darius - Stremt
    Manitiu Florin - Sibiu
    Duca Marius - Sibiu
    Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
    Ciky Cornel - Fagaras
    Kis Istvan - Brasov
    41 -- 51 1v gr.inf.
    Vera Esteban - Sibiu
    Movileanu Neculae - Brasov
    Golban Nicolae - Alba Iulia
    Marian Ioan - Alba Iulia
    Brasoveanu Vali - Sibiu
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    Dragomir Ioan - Cristian SB
    Iordache Gabriela - Ramnicu Valcea
    Homana Marius - Stremt
    Mija Gheorghe - Fagaras
    Brasoveanu Robert - Sebesel
    52 -- 60 0v gr.inf.
    Banea Radu - Sibiu
    Fratila Dan - Ocna Sibiului
    Stoican Adrian - Alba Iulia
    Neagu Catalin - Arad
    Cuntan Ioan - Saliste
    Susman Dan - Alba Iulia
    Restea Lucian Constantin - Fagaras
    Cristea Alexandru - Sebesel
    Craciun Calin - Sibiu
    Ultima modificare făcută de cucurucu; 14.07.2018 la 19:45.
    Butterfly Michael Maze Arylate
    BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

  14. Mulțumesc marcelgiosan, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kis Istvan, adof le-a plăcut acest mesaj
  15. #83
    senior

    Data înscrierii
    10.03.2011
    Locație
    cisnadie
    Vârstă
    40
    Postări
    190
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 21 h 47 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    204
    Ceva nu e bine. Eu am castigat cu Kromek

  16. #84
    organizator turnee
    Avatarul lui cucurucu
    Data înscrierii
    16.07.2009
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    49
    Postări
    420
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 16 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    355
    Citat Postat în original de Simo Vezi post
    Ceva nu e bine. Eu am castigat cu Kromek
    Butterfly Michael Maze Arylate
    BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

  17. #85
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    53
    Postări
    501
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 16 h 46 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    1959
    Buna

    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

  18. Mulțumesc cucurucu, ioan.dragomir64, mateidumitru au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place adof, Manitiu Florin, Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
  19. #86
    junior

    Data înscrierii
    11.06.2017
    Locație
    aiud
    Vârstă
    54
    Postări
    104
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 12 h 47 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    184
    Un concurs mic cu suflet mare!!marca Darie si compania.Multumim Sibiu,multumim Aria,o sa revin cu drag!.Felicitari anvinsilor si un mare BRAVO castogatorilor!!!

  20. Mulțumesc cucurucu, Antal Denes au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Space, dzolly, Barbulescu Dan, adof, CIKY, mateidumitru le-a plăcut acest mesaj
  21. #87
    junior
    Avatarul lui banea.radu
    Data înscrierii
    05.06.2014
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    32
    Postări
    83
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 20 h 53 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    252
    Multumim tuturor!

  22. Mulțumesc Dari SD au mulțumit pentru mesaj
  23. #88
    senior
    Avatarul lui ioan.dragomir64
    Data înscrierii
    24.09.2013
    Locație
    CRISTIAN,SIBIU
    Vârstă
    54
    Postări
    212
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 13 h 9 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    442
    Multumiri organizatorilor, participantilor, pentru sportivitate si prezenta ! Rar avem ocazia sa ne incrucisam spadele cu jucatori valorosi, de la care, si doar privind, poti invata...Mai vrem jocuri ,,impreuna,, ,asa suna cel mai frumos !Pe curand !
    MAZUNOV-FL-109GR.
    DONIC BLUEFIRE M2
    DONIC BLUEFIRE M2

  24. Îmi place mateidumitru, Barbulescu Dan, banea.radu le-a plăcut acest mesaj
  25. #89
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    53
    Postări
    501
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 16 h 46 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    1959
    O zi faina.

    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

  26. Mulțumesc ioan.dragomir64, cucurucu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place CIKY, Pop Sabin le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 11.06.2018, 09:41
  2. Turneu B Sibiu - 06.05.2018
    De cucurucu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 50
    Ultimul post: 10.05.2018, 15:06
  3. Răspunsuri: 44
    Ultimul post: 11.04.2018, 23:18
  4. Turneu B Sibiu - 31.03.2018
    De cucurucu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 103
    Ultimul post: 02.04.2018, 16:48
  5. Turneu B Sibiu - 24.02.2018
    De cucurucu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 102
    Ultimul post: 28.02.2018, 14:59

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •