Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa PRO TM", Giurgiu - 21.07.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de dantim Vezi post
    Mda ,noroc cu nevasta-sa ca altfel
    Recunosc Danut ca m-a ajutat sotia foarte mult, ii multumesc public.

    Comentariu


    • Bună ziua,
      Mulțumesc Cornel pentru efortul depus care a dus la buna desfășurare a turneului. Mulțumesc tuturor constantenilor, giurgiuveni lor și năvodarenilor(aici l-am inclus și pe Domnul Mitrea) pentru suport. Voi reveni oricând cu plăcere la Giurgiu!

      Comentariu


      • uitat tricou negru DOMYOS zona masa 4 - ma adresez celor care au ramas dupa ora 9,30pm / se ofera recompensa / CAMPEAN ADRIAN 0724279816

        Comentariu


        • prin adoptie esti giurgiuvean 100% !

          Comentariu


          • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
            Din pacate am avut ceva probleme cu lumina la sala datorita furtunii iscate. Se pare ca au fost variatii mari la curentul electric, mie acasa mi-a ars centrala. Bine ca nu am ramas definitiv fara lumina. Imi cer scuze participantilor pentru lipsa de lumina din unele momente ale turneului, au dat dovada de multa intelegere continuind sa joace chiar daca se vedea foarte greu in sala. Vreau sa le multumesc pentru amabilitate. Spre sfarsit nu au mai fost probleme.

            Cam asta a fost ieri la Giurgiu. In perioada de varf a furtunii apa a intrat si in sala.




            Cornel, poate nu au fost cele mai bune conditii de joc dar a fost vorba de factori naturali... S-a mai intamplat si la Gura Humorului si in alte parti... Deci, trebuie sa fim intelegatori!
            Ca intotdeauna, ai facut tot posibilul sa fie bine... ca sa nu fie rau! [emoji4]

            Felicitari! Atat tie cat si sotiei tale!!!

            Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
            Blade: Andro Treiber H
            Fh: Nittaku Fastarc G-1
            Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

            Comentariu


            • Semifinalahttp://cloud.tapatalk.com/s/5b5466d9...semifinala.mp4

              Trimis de pe al meu Redmi Note 3 folosind Tapatalk

              Comentariu


              • Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
                Cornel, poate nu au fost cele mai bune conditii de joc dar a fost vorba de factori naturali... S-a mai intamplat si la Gura Humorului si in alte parti... Deci, trebuie sa fim intelegatori!
                Ca intotdeauna, ai facut tot posibilul sa fie bine... ca sa nu fie rau! [emoji4]

                Felicitari! Atat tie cat si sotiei tale!!!

                Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
                Multumesc Costica. Anul trecut la turneul din Iulie a fost cea mai mare caldura din ultimii ani, 45 de grade la umbra, cod rosu. Noroc cu aerul conditionat.
                Anul asta a fost cea mai a naibii furtuna de anul asta in Giurgiu. Se pare ca am ghinion.
                Va multumesc pentru intelegere, stiu ca tu ai jucat in zona intunecoasa inferioarele. Si a naibii lumina de la 9 seara pana am terminat luminile au fost perfecte, se poate verifica si pe Facebook la filmarile pe care le-am facut.

                Comentariu


                • Postat în original de Shosho2206 Vezi post
                  Bună ziua,
                  Mulțumesc Cornel pentru efortul depus care a dus la buna desfășurare a turneului. Mulțumesc tuturor constantenilor, giurgiuveni lor și năvodarenilor(aici l-am inclus și pe Domnul Mitrea) pentru suport. Voi reveni oricând cu plăcere la Giurgiu!
                  Te asteptam cu placere Mircea la Giurgiu de fiecare data cand reusesti sa vii fiindca asa cum zice si nea Cornel mai sus esti pe jumate Giurgiuvean, ACSM Dunarea Giurgiu scrie pe spate.

                  Comentariu


                  • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                    Multumesc Costica. Anul trecut la turneul din Iulie a fost cea mai mare caldura din ultimii ani, 45 de grade la umbra, cod rosu. Noroc cu aerul conditionat.
                    Anul asta a fost cea mai a naibii furtuna de anul asta in Giurgiu. Se pare ca am ghinion.
                    Va multumesc pentru intelegere, stiu ca tu ai jucat in zona intunecoasa inferioarele. Si a naibii lumina de la 9 seara pana am terminat luminile au fost perfecte, se poate verifica si pe Facebook la filmarile pe care le-am facut.
                    Una peste alta, a fost bine... Plus nota 10 pentru cafeaua doamnei! Să ne revedem sănătoși! Johnny
                    BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                    Blade: KAZAK
                    FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                    Comentariu


                    • Felicitari pentru organizare si atmosfera Cornel
                      Multumim

                      Comentariu


                      • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                        George Bernard Shaw

                        https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                        https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                        Comentariu


                        • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                          George Bernard Shaw

                          https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                          https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                          Comentariu


                          • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                            George Bernard Shaw

                            https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                            https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                            Comentariu


                            • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                              George Bernard Shaw

                              https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                              https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                              Comentariu


                              • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                George Bernard Shaw

                                https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                                https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                                Comentariu


                                • Felicitari Cornelus pt turneu. Felicitari concurentilor ,castigatorilor si nu in ultimul rand lui Mircea Neagu care a fost intr-o forma deosebita!

                                  Comentariu


                                  • Felicitari castigatorilor, respecte tuturor participantilor.
                                    Multumesc organizatorilor pentru eforturile depuse pentru o buna desfasurare a turneului.
                                    Felicitari lui Eduard pentru locul 3 la amatori.

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de CAMPEAN ADRIAN Vezi post
                                      uitat tricou negru DOMYOS zona masa 4 - ma adresez celor care au ramas dupa ora 9,30pm / se ofera recompensa / CAMPEAN ADRIAN 0724279816
                                      Dnu Cimpean,
                                      Tricoul l am dat dlui Dena.

                                      Comentariu


                                      • multumesc / raman dator la primul turneu

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
                                          exista si maxi taxi 17 lei.....dus
                                          Nu e bine cu maxi, se rasturnase unul dimineata la Calugareni ,nici cu trenul ca la Domnesti cazu de pe sine . Cel mai bine e sa mergi pe jos ,te uiti in sus sa nu cada un ghiveci de flori,te uiti in jos sa nu cazi in canal,te uiti in stanga sa nu ti-o traga vreunul si in dreapta sa nu iasa animalul din curte si neaparat treb sa porti "DOAR " un costum de FIRMA. Cornelus lasa plimbarile cu masina lui Petrov si mergi cu mine si cu Cristache la pas spre turnee DOAR dupa ce am imbracat niste costume de la cei mai titrati croitori!

                                          Comentariu


                                          • Salutare tuturor, Multumim Cornelus pentru turneu, care a avut de toate, jocuri frumoase o scurta oprire a curentului datorat unei ploi ca-n filme si multi prieteni care au facut acest turneu un regal. Felicitari castigatorilor si participantilor, ne revedem la urmatorul turneu negresit.

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de shogun Vezi post
                                              - Draga Cristi

                                              - Cu siguranta ca Mariana a inteles din mesajul meu tot ce era de inteles si s-a bucurat... ... constat ca tu nu ai inteles nimic... ... deci ..."Asta e"

                                              - A fost un mesaj al meu catre Mariana...
                                              - Ce cauti tu in mesajul asta chiar nu inteleg ???...
                                              - De ce vrei tu sa te transformi intr-un avocat care pledeaza intr-o cauza care nu exista ???... iar nu este de inteles...
                                              - De ce vrei tu sa creezi o situatie conflictuala din nimic ???... iar nu este de inteles...
                                              - Si de ce faci din "Tantar armasar" ???... iar nu este de inteles...

                                              - Daca vrei sa-i transmiti ceva de bine lui Mariana, poti sa o faci fara sa amesteci lucrurile...
                                              Draga Tibi,
                                              ...cautand prin arhiva turneului am dat peste aceasta postare interesanta in care tu ma tragi de urechi cum ca eu nu te "inteleg" pe tine cum vine treaba cu postarea ta. In aceasta chestiune n-am facut altceva decat sa remarc o impolitete din partea ta afisata public fata de o doamna, dar fara sa te fac sa te simti aiurea, din cauza unei propozitii de bun simt cred eu " nu cred ca Mariana se poate juca cu vorbele si sa ne minta asa de amorul artei pe o situatie total neplacuta " reactionezi intr-un mod brutal cum ca nu-ti inteleg eu relatia ta cu Mariana, ca m-am transformat intr-un avocat, ca vreau sa creiez o situatie conflictuala !?! si ai mai vorbit ceva despre niste insecte de parca am fi la Antipa, nu ti se pare ca reactia ta e complet nejustificata ? De CE reactionezi Tu asa, pentru mine nu e o enigma, din pacate la penultimul turneu cel de la Chiajna m-ai dezamagit, nu ma asteptam sa nu existe fair-play din partea ta cu toate ca ma deranjat teribil ce s-a intamplat in meciul pe care l-am avut, nu am comentat pe forum ca nu-si avea rostul dar vad ca datorita acelui incident ai rabufnit acum. Daca tot am deschis subiectul ii avertizez pe toti cei care joaca cu tine sa fie atenti atunci cand cineva din sala striga stop (toti auzim stop in jurul nostru dar nu ne vaitam ca cineva a strigat stop la masa vecina si am pierdut punctul ) sa nu repete punctul decat daca exista mingie in spatiul de joc, din nefericire vrei sa castigi cu orice pret si uiti de fair-play. Prin urmare reactia ta vine pe fondul situatiei de acum o saptamana generata de tine pe care eu am trecut-o cu vederea dar se pare ca cel care a generat acea situatie nu a putut trece peste.
                                              PS Sper ca n-am stricat relatia ta cu Mariana si sper din toata inima sa se bucure de mesajele tale pline de eleganta.

                                              Comentariu

                                              Who has read this thread:
                                              Procesare...
                                              X