tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 23 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 343

Subiect: "Cupa Politehnica", Cluj-Napoca - 11.08.2018

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    49
    Postări
    723
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 7 h 16 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    836

    "Cupa Politehnica", Cluj-Napoca - 11.08.2018

    LOCALITATEA: Cluj-Napoca.
    DATA: 11 august 2018.
    CATEGORII: OPEN + AMATORI.

    ORA DE ÎNCEPERE: 09.00 - OPEN, respectiv 12.30 - AMATORI (termenele de înscrieri: 08:30, 12:00).
    LOCUL DE DESFĂȘURARE: Sala Sporturior Horia Demian, Splaiul Independenței, nr. 5.
    INDICAȚII DE ACCES:


    LOGISTICĂ: 20 de mese ITTF, mingi plastic***.
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă.
    ECHIPAMENT SPORTIV: încălțăminte sport de schimb obligatoriu.
    ASISTENȚĂ MEDICALĂ: Ambulanță contractată de la “SOS Ambulanța”.

    TAXA DE PARTICIPARE:
    40 ron pt. adulți, 15 ron pt. copii sub 14 ani și 0 ron pt. persoanele cu dizabilități.
    SE ASIGURĂ:
    sandwich, 2 mere și apă.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - cupe și diplome (locurile 1-4.), medalii și diplome (locurile 5-8.)
    - se premiază și cel mai tânăr şi cel mai în vârstă participant.

    ÎNSCRIEREA ȘI RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic,
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit,
    - ultima retragere joi, 09.08.2018, ora 21,00,
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2,
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N.

    SISTEMUL DE JOC:

    CATEGORII: Amatori și Open.
    La turneu poate participa orice amator de tenis de masă care nu evoluează în divizia A sau superliga României.

    La amatori poate participa orice jucător cu media între 0 și 19,99.
    La open poate participa orice jucător cu media peste 20 (inclusiv), și în limita locurilor disponibile și cei cu media mai mică.
    Număr maxim de jucători: 96 + 78.

    La orele 9:00 va începe categoria OPEN (12 grupe pe 18 mese, jucând 2 grupe alternativ pe 3 mese + o grupa pe 2 mese), iar la orele 12:30 va începe categoria AMATORI (cu 16 grupe pe 16 mese).

    Jucătorii care doresc să participe la oricare dintre categoriile turneului trebuie să declare că sunt apți de joc din punct de vedere medical.

    - Grupe și tablou:
    - Grupe inferioare de câte 5-6 jucători în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceiași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4;
    - Tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2, 3 și 4 din inferioare se face prin butonul auto al programului AmaTur (by Apian).

    În cadrul turneelor din cadrul circuitului AmaTur se pot folosi doar fețe omologate de pe lista ITTF.

    STAND:
    La turneu va fi prezent cu materiale de tenis de masă Beltechi Dumitru - EMI-TT.

    ORGANIZATOR: CS Politehnica Cluj,
    reprezentat prin dir. ex. Liviu Crișan,
    responsabil secția TDM Vasile Robciuc.

    Responsabil proiect:
    - Radu Șerban: 0744.565.412.
    Responsabil organizare tehnică:
    - Tokos-Bethleni Pal: 0742.257.995.
    Ultima modificare făcută de hjz70; 30.07.2018 la 20:07.

  2. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    49
    Postări
    723
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 7 h 16 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    836
    Clasament Elite+Open

    1. Mocean Dan - Cluj Napoca
    2. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Morosanu Vasile - Suceava
    5 -- 8
    Apian Florin - Bistrita
    Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Teglas Andreea - Ludus
    9 -- 16
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Cozma Catalin - Falticeni
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Moldovan Ovidiu - Sighetu Marmatiei
    Craciun Calin - Oradea
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Rus Traian - Cluj Napoca
    17 -- 32
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    Blaga Marius - Cluj Napoca
    Irimia Sorin Jr - Moinesti
    Galban Calin - Viseu
    Petrus Florin - Alba Iulia
    Birtalan Robert - Oradea
    Butura Vasile - Alba Iulia
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    Vaida Sorin - Oradea
    Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Parjol Rares - Cluj Napoca
    Parus Lilian - Oradea
    Bothazan Florin - Dej
    33 -- 48
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Preda Ionut - Moinesti
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    Negrean Ioan - Sibiu
    Tic Ioan - Oradea
    Barac Marius - Sibiu
    Ambrus Szilard - Ludus
    Ticala Vasile Jr - Viseu
    Bozosan Petre - Sibiu
    Nagy Iosif - Arad
    Dirlea Ioan - Aiud
    Sava Petru - Cluj Napoca
    Mican Nicolae - Dej
    Catricicau Adrian - Baia Mare
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Lacatis Ghita - Arad
    49 -- 2v gr.inf.
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    50 -- 61 1v gr.inf.
    Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
    Mal Calin - Baia Mare
    Curpas Ioan - Oradea
    Ifrosa Petru - Cluj Napoca
    Ban Peter - Cluj Napoca
    Veres Janos - Targu Mures
    Rozenfeld Robert - Cluj Napoca
    Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
    Mal Denis - Baia Mare
    Rusu Calin - Cluj Napoca
    Matei Dumitru - Deva
    Makszin Dacian - Cluj Napoca
    62 -- 70 0v gr.inf.
    Coroian Claudiu - Gherla
    Janosi Attila - Targu Mures
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Pop Sabin - Targu Mures
    Moldovan Iulia - Ludus
    Opris Dora - Ludus

    Inscrieri Elite+Open - on 8/12/2018 at 12:07:09 PM

    1. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 206 - 44.5 - EL
    2. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 11 - 43.7 - EW
    3. Mocean Dan, Cluj Napoca, 94 - 42.25 - EL
    4. Galban Calin, Viseu, 81 - 39.8 - E
    5. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 68 - 39.3 - E
    6. Rus Traian, Cluj Napoca, 922 - 39.2 - EL
    7. Sufletel Radu, Alba Iulia, 69 - 38.69 - ELW
    8. Nascu Serban, Cluj Napoca, 552 - 38.2 - E
    9. Cozma Catalin, Falticeni, 25 - 38.07 - EW
    10. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 60 - 37.99 - E
    11. Teglas Andreea, Ludus, 202 - 37.83 - EJF
    12. Apian Florin, Bistrita, 42 - 37.37 - E
    13. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 139 - 37.1 - E
    14. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 295 - 35.63 - E
    15. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 61 - 35.54 - E
    16. Daneliuc Gabi, Selimbar, 20 - 35.37 - EW
    17. Mican Nicolae, Dej, 219 - 35.37 - E
    18. Carpaci Alexandru, Ludus, 168 - 35.23 - ELW
    19. Morosanu Vasile, Suceava, 156 - 35.06 - EW
    20. Tic Ioan, Oradea, 35 - 34.83 - E
    21. Simion Boby, Cluj Napoca, 204 - 33.97 - ELH
    22. Petrus Florin, Alba Iulia, 649 - 33.97 - E
    23. Parus Lilian, Oradea, 681 - 33.9 - E
    24. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 290 - 33.3 - E
    25. Birtalan Robert, Oradea, 92 - 32.92 - E
    26. Parjol Rares, Cluj Napoca, 1325 - 32.9 - E
    27. Irimia Sorin Jr, Moinesti, 526 - 32.37 - E
    28. Vaida Sorin, Oradea, 49 - 32.21 - EW
    29. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 210 - 32.08 - E
    30. Ticala Vasile Jr, Viseu, 439 - 31.3 - E
    31. Craciun Calin, Oradea, 221 - 31.03 - E
    32. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 313 - 31 - EW
    33. Blaga Marius, Cluj Napoca, 126 - 30.56 - EH
    34. Butura Vasile, Alba Iulia, 612 - 29.83 - O
    35. Preda Ionut, Moinesti, 943 - 29.1 - O
    36. Motorga Dorin, Targu Mures, 116 - 28.98 - O
    37. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 1188 - 28.85 - O
    38. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 185 - 28.47 - O
    39. Mal Calin, Baia Mare, 609 - 28.13 - O
    40. Catricicau Adrian, Baia Mare, 971 - 28.1 - O
    41. Barac Marius, Sibiu, 387 - 27.48 - OW
    42. Ambrus Szilard, Ludus, 408 - 27.12 - OJ
    43. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 352 - 25.98 - O
    44. Dirlea Ioan, Aiud, 142 - 25.96 - OH
    45. Birtalan Laszlo, Oradea, 128 - 25.79 - O
    46. Nagy Iosif, Arad, 173 - 25.63 - OW
    47. Negrean Ioan, Sibiu, 129 - 25.33 - O
    48. Curpas Ioan, Oradea, 212 - 24.7 - OW
    49. Coroian Claudiu, Gherla, 884 - 24.63 - O
    50. Janosi Attila, Targu Mures, 213 - 24.37 - O
    51. Lacatis Ghita, Arad, 308 - 24.1 - O
    52. Fabian Wilhelm, Oradea, 674 - 24.05 - O
    53. Sava Petru, Cluj Napoca, 931 - 23.63 - O
    54. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 582 - 23.33 - OH
    55. Ban Peter, Cluj Napoca, 873 - 23.33 - O
    56. Veres Janos, Targu Mures, 302 - 23.04 - OW
    57. Rozenfeld Robert, Cluj Napoca, 1805 - 23 - OJ
    58. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca, 1806 - 23 - O
    59. Mal Denis, Baia Mare, 503 - 22.38 - O
    60. Bothazan Florin, Dej, 443 - 21.88 - O
    61. Rusu Calin, Cluj Napoca, 1354 - 21.6 - OW
    62. Peta Octavian, Cluj Napoca, 393 - 21.55 - OW
    63. Bumbu Pavel, Razboieni, 524 - 20.8 - O
    64. Matei Dumitru, Deva, 296 - 20.45 - OW
    65. Spaller Tiberiu, Nasaud, 484 - 20.42 - O
    66. Bozosan Petre, Sibiu, 311 - 16.19 - A
    67. Pop Sabin, Targu Mures, 467 - 14.73 - A
    68. Makszin Dacian, Cluj Napoca, 3029 - 0 - OH
    69. Moldovan Iulia, Ludus, 4133 - 0 - OF
    70. Opris Dora, Ludus, 4134 - 0 - OF

    ***

    Clasament Avansați+Începători

    1. Ploscaru Bogdan - Cluj Napoca
    2. Barbuta Ioan - Dej
    3 -- 4
    Bucur Delia - Ludus
    Radu Serban - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Manzat Dan - Cluj Napoca
    Galfi Levente - Cluj Napoca
    Chira Camelia - Baia Mare
    Joldes Adrian - Bistrita
    9 -- 16
    Cristea Virgil - Cugir
    Neamt Doru - Arad
    David Zoltan - Cluj Napoca
    Homana Marius - Stremt
    Cristea Andrei Cosmin - Aiud
    Sicoe Ioan - Turda
    Dragoste Dorin - Cluj Napoca
    Zalar Marian - Tarnaveni
    17 -- 32
    Marian Ioan - Alba Iulia
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Chira Lucian - Baia Mare
    Bal Adrian - Gherla
    Vass Sandor - Beclean
    Vecian Marius - Cluj Napoca
    Palfi Ferencz - Cluj Napoca
    Balaj Roland - Arad
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Feher Robert - Turda
    Horotan Catalin - Baia Mare
    Tarasescu Victor - Cluj Napoca
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Chiscan Bogdan - Arad
    Piper Petru - Luna CJ
    Csiki Sandor - Cluj Napoca
    33 -- 64
    Asavei Gheorghe - Razboieni
    Iepure Teodor Calin - Aiud
    Turbas Gelu - Cluj Napoca
    Caraus Sorin - Deva
    Petrache Radu - Blaj
    Puscas Razvan - Cluj Napoca
    Moldovan Sidonia - Ludus
    Faraian Alexandru - Aiud
    Chira Angel - Baia Mare
    Pascu Gabriel - Cluj Napoca
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Rosoga Liviu - Cluj Napoca
    Sava Andrei - Cluj Napoca
    Gherman Romulus - Arad
    Sirbu Vlad - Aiud
    Vaduva Dan - Bistrita
    Prodan Tiberiu - Tarnaveni
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Marginean Mihai - Luna CJ
    Badescu Tudor - Cluj Napoca
    Preda Giani - Cluj Napoca
    Onofrei Petru - Gherla
    Ivascu Cosmin - Viseu
    Prodan Iosif Lucian - Tarnaveni
    Solyom Sandor - Cluj Napoca
    Asteleanu Lucian - Cluj Napoca
    Tigaroi Florin - Cluj Napoca
    Susman Dan - Alba Iulia
    Sticlet Doru - Bistrita
    65 -- 66 2v gr.inf.
    Puia Darius - Stremt
    Pojar Ciprian - Cluj Napoca
    67 -- 78 1v gr.inf.
    Halasz Levente - Cluj Napoca
    Orban Marc Adrian - Turda
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Creta Petru - Luna CJ
    Hica Cristina - Cluj Napoca
    Parv Calin - Cluj Napoca
    Moldovan Ioan - Viseu
    Tigoan Alex - Dej
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Ujvari Iosif - Cluj Napoca
    Vladescu Adrian - Cluj Napoca
    Cristi Costin - Cluj Napoca
    79 -- 92 0v gr.inf.
    Anitei Marcel - Cluj Napoca
    Fodor Iosif - Cluj Napoca
    Popa Cristian Vasile - Cluj Napoca
    Moldovan Cristian - Alba Iulia
    Pop Mihai - Dej
    Apetroaei Mircea - Suceava
    Varvari Dan - Cluj Napoca
    Agopcsa Sandor - Cluj Napoca
    Maksutovici Gelcu - Cluj Napoca
    Criste Mihai Marius - Cluj Napoca
    Muresanu Marian - Cluj Napoca
    Csipkes Attila - Cluj Napoca
    Cir Florin - Razboieni
    Coldea David - Cluj Napoca

    Inscrieri Avansați+Începători - on 8/12/2018 at 12:07:56 PM

    1. Neamt Doru, Arad, 1243 - 19.75 - AW
    2. Feher Robert, Turda, 918 - 19.15 - A
    3. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 944 - 19 - AW
    4. Moldovan Sidonia, Ludus, 1735 - 18.85 - AJF
    5. Jurescu Sorin, Timisoara, 500 - 18.53 - A
    6. Horotan Catalin, Baia Mare, 730 - 18.52 - A
    7. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 909 - 18.25 - A
    8. Vecian Marius, Cluj Napoca, 726 - 17.75 - A
    9. Cristea Virgil, Cugir, 689 - 17.7 - A
    10. Chira Angel, Baia Mare, 823 - 17.6 - AW
    11. Bucur Delia, Ludus, 579 - 17.48 - AJF
    12. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 533 - 17.41 - A
    13. Joldes Adrian, Bistrita, 899 - 17.35 - A
    14. Puia Darius, Stremt, 565 - 17.07 - A
    15. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 446 - 17.03 - A
    16. Fulop Laszlo, Targu Mures, 351 - 17.01 - A
    17. Barbuta Ioan, Dej, 525 - 17 - A
    18. Vass Sandor, Beclean, 458 - 16.99 - AW
    19. Piper Petru, Luna CJ, 398 - 16.76 - AH
    20. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1842 - 16.7 - A
    21. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 447 - 16.63 - AW
    22. Chira Lucian, Baia Mare, 1021 - 16.6 - A
    23. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 614 - 16.45 - AF
    24. Sicoe Ioan, Turda, 450 - 16.38 - AW
    25. Vaduva Dan, Bistrita, 954 - 16.33 - AW
    26. Galfi Levente, Cluj Napoca, 1053 - 16.3 - AW
    27. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 911 - 16.26 - AF
    28. Radu Serban, Cluj Napoca, 1169 - 16 - AW
    29. Zalar Marian, Tarnaveni, 1606 - 16 - A
    30. Chira Camelia, Baia Mare, 1009 - 15.93 - AJF
    31. Sabau Mircea, Tarnaveni, 647 - 15.84 - A
    32. Ivascu Cosmin, Viseu, 642 - 15.34 - A
    33. Orban Marc Adrian, Turda, 1014 - 15.05 - A
    34. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 601 - 14.93 - AJ
    35. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 680 - 14.52 - A
    36. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 1228 - 13.95 - A
    37. Bal Adrian, Gherla, 695 - 13.73 - A
    38. Caraus Sorin, Deva, 714 - 13.4 - A
    39. Marian Ioan, Alba Iulia, 671 - 13.32 - AW
    40. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1720 - 13.25 - A
    41. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 630 - 12.77 - A
    42. Sava Andrei, Cluj Napoca, 1856 - 12.75 - A
    43. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 1781 - 12.5 - A
    44. Turbas Gelu, Cluj Napoca, 2383 - 12.5 - A
    45. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 577 - 12.27 - A
    46. Balaj Roland, Arad, 792 - 11.86 - A
    47. Iepure Teodor Calin, Aiud, 705 - 11.81 - AJ
    48. Prodan Tiberiu, Tarnaveni, 963 - 11.68 - A
    49. Petrache Radu, Blaj, 1157 - 11.5 - A
    50. Fodor Iosif, Cluj Napoca, 1685 - 10.5 - AH
    51. Faraian Alexandru, Aiud, 1043 - 10.48 - AJ
    52. Gherman Romulus, Arad, 1019 - 10.24 - A
    53. Creta Petru, Luna CJ, 827 - 9.4 - I
    54. Homana Marius, Stremt, 1373 - 9.37 - I
    55. Chiscan Bogdan, Arad, 988 - 9.28 - I
    56. Onofrei Petru, Gherla, 846 - 8.79 - IW
    57. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 2328 - 8.5 - I
    58. Marginean Mihai, Luna CJ, 3230 - 8 - I
    59. Hica Cristina, Cluj Napoca, 3231 - 8 - IF
    60. Parv Calin, Cluj Napoca, 3246 - 8 - I
    61. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1314 - 7.8 - I
    62. Moldovan Ioan, Viseu, 1639 - 7.68 - I
    63. Pascu Gabriel, Cluj Napoca, 1359 - 7.63 - I
    64. Sticlet Doru, Bistrita, 1207 - 7.4 - IW
    65. Moldovan Cristian, Alba Iulia, 1327 - 6.98 - I
    66. Prodan Iosif Lucian, Tarnaveni, 1386 - 6.94 - I
    67. Sirbu Vlad, Aiud, 1283 - 6.65 - I
    68. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 1264 - 6.57 - I
    69. David Zoltan, Cluj Napoca, 3443 - 6 - I
    70. Pop Mihai, Dej, 2201 - 5.85 - I
    71. Asavei Gheorghe, Razboieni, 2218 - 5.5 - I
    72. Tigoan Alex, Dej, 2556 - 5.5 - I
    73. Apetroaei Mircea, Suceava, 1956 - 5.23 - I
    74. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1034 - 4.57 - I
    75. Varvari Dan, Cluj Napoca, 1557 - 4 - I
    76. Susman Dan, Alba Iulia, 1945 - 4 - I
    77. Agopcsa Sandor, Cluj Napoca, 2362 - 0 - A
    78. Manzat Dan, Cluj Napoca, 2421 - 0 - A
    79. Maksutovici Gelcu, Cluj Napoca, 2775 - 0 - A
    80. Pojar Ciprian, Cluj Napoca, 2881 - 0 - A
    81. Ujvari Iosif, Cluj Napoca, 2891 - 0 - A
    82. Dragoste Dorin, Cluj Napoca, 3294 - 0 - A
    83. Preda Giani, Cluj Napoca, 4295 - 0 - A
    84. Tarasescu Victor, Cluj Napoca, 4315 - 0 - A
    85. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 5001 - 0 - A
    86. Vladescu Adrian, Cluj Napoca, 5002 - 0 - A
    87. Muresanu Marian, Cluj Napoca, 5003 - 0 - A
    88. Csipkes Attila, Cluj Napoca, 5005 - 0 - A
    89. Cristi Costin, Cluj Napoca, 5007 - 0 - A
    90. Cir Florin, Razboieni, 5008 - 0 - A
    91. Coldea David, Cluj Napoca, 5010 - 0 - A
    92. Halasz Levente, Cluj Napoca, 5011 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de hjz70; 12.08.2018 la 12:08.

  3. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    junior Avatarul lui Floryyyn
    Data înscrierii
    25.08.2017
    Locație
    Clujnapoca
    Vârstă
    45
    Postări
    75
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 19 h 16 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    32
    Țigăroi Florin cluj Napoca
    Avansați

    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

  5. #4
    junior
    Data înscrierii
    13.11.2017
    Locație
    Cluj_Napoca
    Vârstă
    42
    Postări
    160
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 12 h 22 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    28
    Se inscriu :
    Badescu Tudor - amatori
    Asteleanu Lucian - amatori
    Agopcsa Sandor - amatori
    Fodor Iosif - amatori
    Preda Giani - amatori

  6. #5
    senior

    Data înscrierii
    10.06.2011
    Locație
    cluj
    Vârstă
    57
    Postări
    279
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 20 h 1 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    157
    Rus Traian,-elite,
    Korabian Tamas,-elite,
    Peta Octavian,-open
    Pirjol Rares-elite,
    Cluj Napoca

    Moldovan Ovidiu,elite-Sighetu Marmatiei

  7. #6
    cadet Avatarul lui danmrd
    Data înscrierii
    26.01.2010
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    49
    Postări
    102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 21 h 5 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    6
    Dan Manzat Cluj Napoca

  8. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.492
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 22 h N/A
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15223
    Elite/Open: Daneliuc Gabi, Sufletel Radu, Tokos Pali (Selimbar, Alba, Odorhei).
    Amatori: Bozosan Petre, Radu Serban (Sibiu, Cluj).
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  9. #8
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    359
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 12 h 19 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    282
    Damian Mircea -Bistrita Dirlea Ioan -Aiud si Bumbu Pavel-Razboieni open Cristea Samuel ,Cristea Daniel -Bistrita Fulop Attila -Aiud amatori

  10. #9
    junior Avatarul lui hell_sukar66
    Data înscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Cluj Napoca
    Vârstă
    33
    Postări
    159
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 19 h 23 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    25
    Rosoga Liviu - amatori


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. Îmi place Mircea Neagu le-a plăcut acest mesaj
  12. #10
    junior Avatarul lui hell_sukar66
    Data înscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Cluj Napoca
    Vârstă
    33
    Postări
    159
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 19 h 23 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    25
    Varvari Dan și Horvath Carol ,Cluj Napoca


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #11
    senior

    Data înscrierii
    11.06.2017
    Locație
    aiud
    Vârstă
    55
    Postări
    167
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 23 h 27 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    251
    Ciobanu Daniel Blaj open

  14. #12
    cadet
    Data înscrierii
    04.06.2016
    Locație
    Cluj
    Vârstă
    37
    Postări
    78
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 9 h 30 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    6
    Vecian Marius, Solyom Sandor - amatori Cluj - Napoca

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  15. Îmi place Floryyyn le-a plăcut acest mesaj
  16. #13
    junior Avatarul lui hell_sukar66
    Data înscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Cluj Napoca
    Vârstă
    33
    Postări
    159
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 19 h 23 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    25
    Diana Panainte -Cluj Napoca


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #14
    cadet
    Data înscrierii
    09.03.2015
    Locație
    floresti
    Vârstă
    40
    Postări
    41
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 6 h 57 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    11
    Cherhat dumitru , elit ,cj napoca

  18. #15
    senior

    Data înscrierii
    18.11.2014
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    43
    Postări
    185
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 7 h 46 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    102
    Cămărăşiu Tiberiu / Cluj-Napoca / open
    Pálfi Ferencz / Cluj-Napoca / amatori.

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 53
    Ultimul post: 16.04.2018, 14:36
  2. Răspunsuri: 77
    Ultimul post: 14.04.2018, 00:38
  3. Turneu A "Cupa Bamboo Table Tennis", Cluj Napoca - 17.02.2018
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 209
    Ultimul post: 21.02.2018, 17:54
  4. Răspunsuri: 74
    Ultimul post: 30.12.2012, 19:20
  5. Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 04.01.2012, 09:56

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •