pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60vivasportshop.ro 1 468x60
Nu-mi place Nu-mi place:  0
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 10 din 10 PrimulPrimul ... 8910
Rezultate 136 la 138 din 138

Subiect: "Cupa AmaTur a comunei Corund", Corund - 11.08.2018

  1. #136
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    41
    Postări
    6.010
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    131 z 1 h 45 m
    Timp online pe zi
    1 h 34 m
    Reputație
    12825
    via fb Gered Feri 3:












    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  2. Îmi place Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  3. #137
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    41
    Postări
    6.010
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    131 z 1 h 45 m
    Timp online pe zi
    1 h 34 m
    Reputație
    12825
    Repetitio est mater filmibus turneurorum:

    Inscrieri finale A+O - on 8/14/2018 at 09:00:00 AM

    1. Farkas Gabor, Targu Mures, 7 - 42.82 - EW
    2. Zidar Victor, Reghin, 40 - 36.28 - E
    3. Bardocz Szilard, Capeni, 104 - 33.8 - E
    4. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 176 - 33.25 - E
    5. Boeriu Cezara, Targu Mures, 190 - 32.17 - EJF
    6. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 56 - 31.47 - E
    7. Biro Attila, Miercurea Ciuc, 1921 - 30.7 - E
    8. Farkas Bence, Targu Mures, 136 - 29.84 - O
    9. Cocean Valer, Baraolt, 506 - 28.87 - O
    10. Denes Ferenc, Praid, 170 - 28.74 - OW
    11. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 184 - 28.61 - O
    12. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 90 - 27.71 - OW
    13. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 78 - 27.68 - O
    14. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 1140 - 27.4 - OJ
    15. Demeny Zoltan, Brasov, 101 - 26.76 - O
    16. Antal Denes, Brasov, 95 - 26.73 - OW
    17. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 286 - 26.72 - O
    18. Padurariu Costel, Brasov, 100 - 25.84 - O
    19. Dospinescu George, Bucuresti, 242 - 23.82 - OW
    20. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 342 - 23.02 - OW
    21. Popa Mircea, Brasov, 229 - 23 - OW
    22. Babics Tamas, Gheorgheni, 1018 - 22.7 - O
    23. Gecse Alpar, Chibed, 249 - 21.41 - O
    24. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc, 1657 - 21 - O
    25. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 334 - 19.83 - A
    26. Kincses Jozsef, Praid, 420 - 19.5 - A
    27. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 281 - 18.24 - A
    28. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 392 - 18.07 - A
    29. Ilie Octavian Marius, Brasov, 335 - 18.02 - A
    30. Moldovan Laszlo, Praid, 2005 - 18 - A
    31. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 1593 - 17.55 - A
    32. Vajda Erno, Reghin, 357 - 17.23 - AW
    33. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc, 1395 - 17.15 - AJ
    34. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 427 - 16.38 - A
    35. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 478 - 16.36 - A
    36. Heja Zoltan, Ditrau, 338 - 15.94 - A
    37. Campian Zoltan, Toplita, 756 - 15.93 - A
    38. Marin Floricel, Brasov, 952 - 15.43 - AW
    39. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 595 - 13.95 - A
    40. Lupescu Nicolae, Reghin, 515 - 13.89 - A
    41. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 994 - 13.33 - A
    42. Sterczer Sandor, Sanzieni, 599 - 10.69 - A
    43. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 672 - 10.59 - A
    44. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 1503 - 10.33 - A
    45. Boariu Timofte Danut, Borsec, 975 - 9.8 - I
    46. Suciu Andrei, Borsec, 1057 - 7.92 - I
    47. Sterczer Zalan, Sanzieni, 1179 - 6.56 - I
    48. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 2061 - 6 - I
    49. Kezdi Janos, Corund, 3121 - 0 - O
    50. Balazs Jozsef, Corund, 4014 - 0 - I
    51. Todor Jozsef, Corund, 4081 - 0 - I
    52. Pall Lajos, Corund, 5003 - 0 - A
    53. Jakab Arnold, Sovata, 5004 - 0 - A
    54. Maksai Ferenc, Sovata, 5005 - 0 - A

    Retrageri dupa termen - R2:
    Szabó Szilárd din Odorheiu Secuiesc
    Fazakas Gergely din M-Ciuc

    Grupe inferioare A+O
    1 Farkas Gabor Padurariu Costel Dospinescu George Heja Zoltan Demeter Arpad Maksai Ferenc
    2 Zidar Victor Kriszta Arpad Lorand Popa Mircea Gered Ferenc Campian Zoltan Jakab Arnold
    3 Bardocz Szilard Antal Denes Kantor Imre Zoltan Canea Kocsis Andras Vaszi Denes Pall Lajos
    4 Molnar Tihamer Demeny Zoltan Kelemen Laszlo Canea Kocsis Andras Jr Lupescu Nicolae Todor Jozsef
    5 Boeriu Cezara Chelmus Ionut Nistor Iosif Vajda Erno Marin Floricel Balazs Jozsef
    6 Miklos Imre Laszlo Levente Babics Tamas Bartha Zsolt Attila Sterczer Sandor Kezdi Janos
    7 Biro Attila Fancsali Kalman Gecse Alpar Moldovan Laszlo Boariu Timofte Danut Sterczer Zalan
    8 Farkas Bence Petho Mihaly Kincses Jozsef Ilie Octavian Marius Beke Hunor Bartos Csongor
    9 Cocean Valer Denes Ferenc Szanto Lajos Bartha Istvan Zsolt Lorincz Zoltan Suciu Andrei

    Grupe inferioare A+O

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FARKAS GABOR TARGU MURES
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 PADURARIU COSTEL BRASOV
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    3
    3 DOSPINESCU GEORGE BUCURESTI
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    4 HEJA ZOLTAN DITRAU
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 DEMETER ARPAD MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    6 MAKSAI FERENC SOVATA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ZIDAR VICTOR REGHIN
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 KRISZTA ARPAD LORAND SANPAUL
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 POPA MIRCEA BRASOV
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    2
    4 GERED FERENC MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5 CAMPIAN ZOLTAN TOPLITA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    6 JAKAB ARNOLD SOVATA
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 ANTAL DENES BRASOV
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
    3 KANTOR IMRE ZOLTAN REGHIN
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 CANEA KOCSIS ANDRAS TARGU SECUIESC
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 VASZI DENES MIERCUREA CIUC
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    6 PALL LAJOS CORUND
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOLNAR TIHAMER TARNAVENI
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 DEMENY ZOLTAN BRASOV
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 KELEMEN LASZLO MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    2
    4 CANEA KOCSIS ANDRAS JR TARGU SECUIESC
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    5 LUPESCU NICOLAE REGHIN
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    6 TODOR JOZSEF CORUND
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOERIU CEZARA TARGU MURES
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 CHELMUS IONUT TARGU SECUIESC
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 NISTOR IOSIF MIERCUREA CIUC
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    4 VAJDA ERNO REGHIN
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 MARIN FLORICEL BRASOV
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    6 BALAZS JOZSEF CORUND
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MIKLOS IMRE MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    5
    1
    3 BABICS TAMAS GHEORGHENI
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    4
    4 BARTHA ZSOLT ATTILA AITA MARE
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    5 STERCZER SANDOR SANZIENI
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    6 KEZDI JANOS CORUND
    0-3
    2-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BIRO ATTILA MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 FANCSALI KALMAN MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 GECSE ALPAR CHIBED
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 MOLDOVAN LASZLO PRAID
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5 BOARIU TIMOFTE DANUT BORSEC
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    6 STERCZER ZALAN SANZIENI
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FARKAS BENCE TARGU MURES
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 KINCSES JOZSEF PRAID
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    5 BEKE HUNOR MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    6 BARTOS CSONGOR MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 9
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 COCEAN VALER BARAOLT
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 DENES FERENC PRAID
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 SZANTO LAJOS MIERCUREA CIUC
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    5 LORINCZ ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    6 SUCIU ANDREI BORSEC
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0

    Calificati in eliminatorii - A+O
    1 Farkas Gabor Dospinescu George Padurariu Costel Heja Zoltan
    2 Zidar Victor Popa Mircea Kriszta Arpad Lorand Campian Zoltan
    3 Bardocz Szilard Kantor Imre Zoltan Antal Denes Canea Kocsis Andras
    4 Molnar Tihamer Kelemen Laszlo Demeny Zoltan Canea Kocsis Andras Jr
    5 Boeriu Cezara Chelmus Ionut Nistor Iosif Vajda Erno
    6 Laszlo Levente Miklos Imre Kezdi Janos Babics Tamas
    7 Biro Attila Fancsali Kalman Gecse Alpar Boariu Timofte Danut
    8 Farkas Bence Petho Mihaly Ilie Octavian Marius Kincses Jozsef
    9 Denes Ferenc Cocean Valer Szanto Lajos Bartha Istvan Zsolt

    Eliminatorii A+O
    1. Farkas Gabor
    --------------- Farkas Gabor 3-0
    64. Bye
    ------------------------------ Farkas Gabor 3-1
    33. Canea Kocsis Andras Jr
    --------------- Canea Kocsis Andras Jr 3-0
    32. Vajda Erno
    --------------------------------------------- Farkas Gabor 3-1
    17. Popa Mircea
    --------------- Popa Mircea 3-0
    48. Bye
    ------------------------------ Kantor Imre Zoltan 3-2
    49. Bye
    --------------- Kantor Imre Zoltan 3-0
    16. Kantor Imre Zoltan
    A------------------------------------------------------------ Farkas Gabor 3-2
    9. Denes Ferenc
    --------------- Denes Ferenc 3-0
    56. Bye
    ------------------------------ Denes Ferenc 3-0
    41. Bye
    --------------- Kezdi Janos 3-0
    24. Kezdi Janos
    --------------------------------------------- Farkas Bence 3-0
    25. Gecse Alpar
    --------------- Gecse Alpar 3-0
    40. Bye
    ------------------------------ Farkas Bence 3-1
    57. Bye
    --------------- Farkas Bence 3-0
    8. Farkas Bence
    ---------------------------------------------------------------------- Farkas Gabor 3-2
    5. Boeriu Cezara
    --------------- Boeriu Cezara 3-0
    60. Bye
    ------------------------------ Boeriu Cezara 3-0
    37. Bye
    --------------- Bartha Istvan Zsolt 3-0
    28. Bartha Istvan Zsolt
    --------------------------------------------- Boeriu Cezara 3-0
    21. Antal Denes
    --------------- Antal Denes 3-0
    44. Bye
    ------------------------------ Fancsali Kalman 3-1
    53. Bye
    --------------- Fancsali Kalman 3-0
    12. Fancsali Kalman
    B------------------------------------------------------------ Molnar Tihamer 3-1
    13. Miklos Imre
    --------------- Miklos Imre 3-0
    52. Bye
    ------------------------------ Miklos Imre 3-0
    45. Bye
    --------------- Kriszta Arpad Lorand 3-0
    20. Kriszta Arpad Lorand
    --------------------------------------------- Molnar Tihamer 3-0
    29. Kincses Jozsef
    --------------- Kincses Jozsef 3-1
    36. Heja Zoltan
    ------------------------------ Molnar Tihamer 3-1
    61. Bye
    --------------- Molnar Tihamer 3-0
    4. Molnar Tihamer
    -------------------------------------------------------------------------------- -
    3. Bardocz Szilard
    --------------- Bardocz Szilard 3-0
    62. Bye
    ------------------------------ Bardocz Szilard 3-0
    35. Campian Zoltan
    --------------- Campian Zoltan 3-0
    30. Boariu Timofte Danut
    --------------------------------------------- Bardocz Szilard 3-1
    19. Padurariu Costel
    --------------- Padurariu Costel 3-0
    46. Bye
    ------------------------------ Chelmus Ionut 3-1
    51. Bye
    --------------- Chelmus Ionut 3-0
    14. Chelmus Ionut
    C------------------------------------------------------------ Bardocz Szilard 3-1
    11. Petho Mihaly
    --------------- Petho Mihaly 3-0
    54. Bye
    ------------------------------ Petho Mihaly 3-0
    43. Bye
    --------------- Demeny Zoltan 3-0
    22. Demeny Zoltan
    --------------------------------------------- Laszlo Levente 3-2
    27. Szanto Lajos
    --------------- Szanto Lajos 3-0
    38. Bye
    ------------------------------ Laszlo Levente 3-2
    59. Bye
    --------------- Laszlo Levente 3-0
    6. Laszlo Levente
    ---------------------------------------------------------------------- Bardocz Szilard 3-2
    7. Biro Attila
    --------------- Biro Attila 3-0
    58. Bye
    ------------------------------ Biro Attila 3-0
    39. Bye
    --------------- Ilie Octavian Marius 3-0
    26. Ilie Octavian Marius
    --------------------------------------------- Cocean Valer 3-2
    23. Nistor Iosif
    --------------- Nistor Iosif 3-0
    42. Bye
    ------------------------------ Cocean Valer 3-0
    55. Bye
    --------------- Cocean Valer 3-0
    10. Cocean Valer
    D------------------------------------------------------------ Cocean Valer 3-0
    15. Kelemen Laszlo
    --------------- Kelemen Laszlo 3-0
    50. Bye
    ------------------------------ Kelemen Laszlo 3-0
    47. Bye
    --------------- Dospinescu George 3-0
    18. Dospinescu George
    --------------------------------------------- Kelemen Laszlo 3-0
    31. Babics Tamas
    --------------- Babics Tamas 3-2
    34. Canea Kocsis Andras
    ------------------------------ Babics Tamas 3-0
    63. Bye
    --------------- Zidar Victor 3-0
    2. Zidar Victor

    Finala - A+O

    Farkas Gabor
    -------------------- Farkas Gabor 3-0
    Bardocz Szilard

    Clasament A+O

    1. Farkas Gabor - Targu Mures
    2. Bardocz Szilard - Capeni
    3 -- 4
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Cocean Valer - Baraolt
    5 -- 8
    Farkas Bence - Targu Mures
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Boeriu Cezara - Targu Mures
    Kelemen Laszlo - Miercurea Ciuc
    9 -- 16
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Chelmus Ionut - Targu Secuiesc
    Miklos Imre - Miercurea Ciuc
    Biro Attila - Miercurea Ciuc
    Denes Ferenc - Praid
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Babics Tamas - Gheorgheni
    17 -- 32
    Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc
    Campian Zoltan - Toplita
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Kincses Jozsef - Praid
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    Gecse Alpar - Chibed
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Dospinescu George - Bucuresti
    Popa Mircea - Brasov
    Padurariu Costel - Brasov
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Kezdi Janos - Corund
    Demeny Zoltan - Brasov
    Antal Denes - Brasov
    Zidar Victor - Reghin
    33 -- 36
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Vajda Erno - Reghin
    Boariu Timofte Danut - Borsec
    Heja Zoltan - Ditrau
    37 -- 46 1v gr.inf.
    Moldovan Laszlo - Praid
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Marin Floricel - Brasov
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    Beke Hunor - Miercurea Ciuc
    Jakab Arnold - Sovata
    47 -- 54 0v gr.inf.
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Suciu Andrei - Borsec
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
    Balazs Jozsef - Corund
    Todor Jozsef - Corund
    Pall Lajos - Corund
    Maksai Ferenc - Sovata
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  4. Îmi place Kantor Imre-Zoltan, miklosimre le-a plăcut acest mesaj
  5. #138
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    41
    Postări
    6.010
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    131 z 1 h 45 m
    Timp online pe zi
    1 h 34 m
    Reputație
    12825
    Situatie retrageri si inscrieri:

    54 de participanti, 34 de retrasi (proportie retrageri: 38,63%)

    Lista participantilor - on 8/11/2018 at 09:00:00 PM

    1. Farkas Gabor, Targu Mures, 7 - 42.82 - EW
    2. Zidar Victor, Reghin, 40 - 36.28 - E
    3. Bardocz Szilard, Capeni, 104 - 33.8 - E
    4. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 176 - 33.25 - E
    5. Boeriu Cezara, Targu Mures, 190 - 32.17 - EJF
    6. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 56 - 31.47 - E
    7. Biro Attila, Miercurea Ciuc, 1921 - 30.7 - E
    8. Farkas Bence, Targu Mures, 136 - 29.84 - O
    9. Cocean Valer, Baraolt, 506 - 28.87 - O
    10. Denes Ferenc, Praid, 170 - 28.74 - OW
    11. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 184 - 28.61 - O
    12. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 90 - 27.71 - OW
    13. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 78 - 27.68 - O
    14. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 1140 - 27.4 - OJ
    15. Demeny Zoltan, Brasov, 101 - 26.76 - O
    16. Antal Denes, Brasov, 95 - 26.73 - OW
    17. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 286 - 26.72 - O
    18. Padurariu Costel, Brasov, 100 - 25.84 - O
    19. Dospinescu George, Bucuresti, 242 - 23.82 - OW
    20. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 342 - 23.02 - OW
    21. Popa Mircea, Brasov, 229 - 23 - OW
    22. Babics Tamas, Gheorgheni, 1018 - 22.7 - O
    23. Gecse Alpar, Chibed, 249 - 21.41 - O
    24. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc, 1657 - 21 - O
    25. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 334 - 19.83 - A
    26. Kincses Jozsef, Praid, 420 - 19.5 - A
    27. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 281 - 18.24 - A
    28. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 392 - 18.07 - A
    29. Ilie Octavian Marius, Brasov, 335 - 18.02 - A
    30. Moldovan Laszlo, Praid, 2005 - 18 - A
    31. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 1593 - 17.55 - A
    32. Vajda Erno, Reghin, 357 - 17.23 - AW
    33. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc, 1395 - 17.15 - AJ
    34. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 427 - 16.38 - A
    35. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 478 - 16.36 - A
    36. Heja Zoltan, Ditrau, 338 - 15.94 - A
    37. Campian Zoltan, Toplita, 756 - 15.93 - A
    38. Marin Floricel, Brasov, 952 - 15.43 - AW
    39. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 595 - 13.95 - A
    40. Lupescu Nicolae, Reghin, 515 - 13.89 - A
    41. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 994 - 13.33 - A
    42. Sterczer Sandor, Sanzieni, 599 - 10.69 - A
    43. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 672 - 10.59 - A
    44. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 1503 - 10.33 - A
    45. Boariu Timofte Danut, Borsec, 975 - 9.8 - I
    46. Suciu Andrei, Borsec, 1057 - 7.92 - I
    47. Sterczer Zalan, Sanzieni, 1179 - 6.56 - I
    48. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 2061 - 6 - I
    49. Kezdi Janos, Corund, 3121 - 0 - O
    50. Balazs Jozsef, Corund, 4014 - 0 - I
    51. Todor Jozsef, Corund, 4081 - 0 - I
    52. Pall Lajos, Corund, 5003 - 0 - A
    53. Jakab Arnold, Sovata, 5004 - 0 - A
    54. Maksai Ferenc, Sovata, 5005 - 0 - A
    Lista retragerilor - on 8/11/2018 at 09:00:00 PM

    1. Teglas Andreea, Ludus, 202 - 37.83 - EJF
    2. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 44 - 35.62 - E
    3. Carpaci Alexandru, Ludus, 168 - 35.23 - ELW
    4. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 18 - 35.06 - E
    5. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 722 - 34.35 - E
    6. Oprea Adrian, Lugoj, 65 - 33.4 - E
    7. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 293 - 32.22 - E
    8. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 210 - 32.08 - E
    9. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 133 - 30.63 - EW
    10. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 686 - 29.15 - O
    11. Marian Florin, Reghin, 429 - 27.68 - O
    12. Cuesdean Rares, Reghin, 373 - 27.3 - OJ
    13. Ambrus Szilard, Ludus, 408 - 27.12 - OJ
    14. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 144 - 24.14 - O
    15. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 233 - 23.93 - OW
    16. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 235 - 23.12 - O
    17. Fulop Attila, Aiud, 203 - 20.59 - OW
    18. Balla Peter, Toplita, 237 - 20.57 - O
    19. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc, 1473 - 20.4 - O
    20. Ciurca Sorin, Tarnaveni, 1031 - 19.75 - A
    21. Gatea Marius, Piatra Neamt, 1097 - 18 - AW
    22. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 537 - 17.72 - A
    23. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 938 - 17.53 - AW
    24. Bucur Delia, Ludus, 579 - 17.48 - AJF
    25. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 547 - 16.43 - A
    26. Kis Istvan, Brasov, 438 - 16.17 - AW
    27. Todor Csaba, Gheorgheni, 475 - 14.78 - AH
    28. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 820 - 12.38 - AJ
    29. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 697 - 10.89 - A
    30. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1414 - 9.3 - I
    31. Moise Viorel, Braila, 781 - 8.03 - IW
    32. Bartha Ferenc, Baraolt, 2130 - 7.5 - I
    33. Angi Zoltan, Gheorgheni, 1022 - 6.76 - I
    34. Korodi Csaba, Aita Mare, 3112 - 4.85 - I
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa AmaTur a comunei Corund", Corund - 02.12.2017
    De PaliHR în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 124
    Ultimul post: 03.12.2017, 22:55
  2. Răspunsuri: 109
    Ultimul post: 17.08.2016, 16:41
  3. Răspunsuri: 199
    Ultimul post: 14.08.2015, 22:41
  4. Răspunsuri: 161
    Ultimul post: 18.08.2014, 18:24
  5. Răspunsuri: 263
    Ultimul post: 16.08.2013, 06:46

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •