pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 23 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 344

Subiect: "Cupa Prieteniei", Mediaș - 18.08.2018

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 14 h 54 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046

    "Cupa Prieteniei", Mediaș - 18.08.2018

    "Cupa Prieteniei", Mediaș - 18.08.2018
    Turneu A "Cupa Prieteniei", Mediaș - 18.08.2018

    Localitatea: MEDIAS, jud. Sibiu

    Categoria turneului:
    TOTAL Locuri 174 locuri
    ELITE 5x6 din care 2 Wildcard -30 participanti
    OPEN 8x6 din care 2 Wildcard -48 participanti
    AVANSATI 10x6 din care 2 Wildcard -60 participanti
    ÎNCEPATORI 6x6 din care 2 Wildcard -36 participanti


    SAMBATA 18.08.2018

    Locația: Sala Polivalenta Medias
    Ora de începere:
    2 Categorii - 08.30-08.45 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile; AVANSATI si ELITE
    1 Categorie - 11.00-11.15 – validare înscrieri, la 11.30-11.45 încep meciurile; OPEN
    1 Categorie -13.45-14.00 validarea inscrierilor 14.00-14.45 inceperea meciurilor INCEPATORI

    Cine nu valideaza inscrierea in orele destinate, fizic sau telefonic la 0747630959 EMI este ABSENT NEMOTIVAT.





    Data: Sâmbătă 18 Aug 2018
    Logistică: 20 mese, mingi 3 Stele
    Spațiu de joc: Parchet

    Taxa de participare: adulți 30 lei (Echipaj Asistenta Medicala), copii 20 lei, din care 1 leu/participant vor fi donați în contul AmaTur.
    Se asigură:
    -Apă minerală plata si carbogazoasa,si cafea. (La inscriere se va primi un bon pt apa si se va ridica de la bar apa dorita de fiecare. Pt. cafea se va primi un Bon ).Gustare de dimineata fara bon (pe prinselea)
    -Tot la bar va exista lista cu meniuri si pizza ce se pot comanda la firmele de catering contra cost.

    Material de premiere:
    - Locul 1 – cupă + diplomă, medalii
    - Locul 2 – cupă + diplomă, medalii
    - Locul 3 – cupă + diplomă, medalii
    - Locurile 4–8 - diplomă, la cei care doresc.Am acasa un teanc de cel putin 100 de diplome ne ridicate.

    Si cateva premi surpriza din partea EMI-TT.Pentru diferite lucruri.
    1.Un set de 3 mingi 3 Stele pt .cei 4 calificati din primele 2 grupe inferioare de la cat.Avansati si Elite.La Open explic la sala
    2.Trei Huse de paleta pt.cei implicati si care isi dau concursul in buna gestionare a turneului.
    3.Si inca cateva premii la care ma gandesc pe parcurs.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - cate 2 Wild carduri pt. fiecare categorie.
    - pe forum,
    - prioritatea la înscriere: primul venit ,primul servit;
    -INCHIDEREA INSCRIERILOR Vineri SEARA ora 21.00:
    - ultima retragere Joi 16.08.2018, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC:


    AVANSAȚI

    -Poate participa orice jucator cu media intre 10.00 si 19.99

    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Tablou eliminatoriu ;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;


    OPEN

    - poate participa orice jucător cu media intre 20,00 si 29,99;


    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Tablou eliminatoriu


    INCEPATORI

    -poate participa orice jucator cu media pina la 9.99

    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Tablou eliminatoriu ;


    ELITE

    - poate participa orice jucător cu media peste 29,99;


    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Tablou eliminatoriu



    ORGANIZATORI:
    -Emi-TT
    Club Romgaz Medias Tenis de masa
    CSM Medias Tenis de masa
    - Beltechi Dumitru tel. 0747 630 959;
    - Suciu Adi, tel.0740092077


    Parteneri:
    Primăria Municipiului Medias,


    Posibilități pentru cazare:
    Vila Flora Media ( se afla la cateva sute de metri fata de sala Romgaz si 1.2 km fata de Sala Sporturilor)
    Adresa:
    Herman Oberth nr.43 ( Soseaua Sibiului)
    Media
    Sibiu
    Romania

    Email: office@vila-flora.ro
    Telefon: 004 (0) 269 835665
    Numărul de fax: 004 (0) 269 838437
    http://www.vila-flora.ro

    Hotel BinderBubi Medias
    Str. Plopului, nr. 30
    Medias, Jud. Sibiu, Romania
    Tel/Fax (+4) 0 269.843.089
    Tel (+4) 0 269.834.144
    Tel (+4) 0 369.802.062

    Hotel Traube Medias
    P-ta Regele Ferdinand I, nr. 16
    Medias, Jud. Sibiu, Romania
    Tel (+4) 0 269.844.898



    EMI-TT va fi prezenta cu un stand cu materiale sportive,si bineinteles cu mari reduceri .Pt precomenzi va rog contactati-ma direct EMI -0747959630
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 06.08.2018 la 11:28.

  2. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 14 h 54 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Rezervat Inscrieri


    Citat Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Inscrieri Incepatori - on 8/17/2018 at 9:38:53 AM

    1. Mija Gheorghe, Fagaras, 967 - 9.8 - I
    2. Mita Augustin, Dorohoi, 840 - 9.6 - I
    3. Creta Petru, Luna CJ, 827 - 9.4 - I
    4. Sandu Andrei, Sibiu, 1718 - 9.35 - I
    5. Decuseara Adrian, Medias, 1760 - 9.3 - I
    6. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 2328 - 8.5 - I
    7. Govoreanu Cendana, Cisnadie, 948 - 8.13 - IF
    8. Marginean Mihai, Luna CJ, 3230 - 8 - I
    9. Parv Calin, Cluj Napoca, 3246 - 8 - I
    10. Kondort Dan, Sibiu, 1526 - 7.8 - I
    11. Prodan Iosif Lucian, Tarnaveni, 1386 - 6.94 - I
    12. Sirbu Vlad, Aiud, 1283 - 6.65 - I
    13. Dragomir Mircea, Medias, 2717 - 6.6 - I
    14. Budihala Raul, Hunedoara, 2118 - 6.25 - I
    15. Ilie Victor, Medias, 2011 - 6.2 - I
    16. Durca Vasile, Medias, 3401 - 6.2 - I
    17. Crisan Casian, Agnita, 1940 - 6 - I
    18. David Zoltan, Cluj Napoca, 3443 - 6 - I
    19. Pop Mihai, Dej, 2201 - 5.85 - I
    20. Savina Dan, Piatra Neamt, 1142 - 5.4 - I
    21. Popa Gheorghe, Medias, 3705 - 5.3 - I
    22. Restea Lucian Constantin, Fagaras, 4088 - 0 - I
    23. Prodan Daniel, Tarnaveni, 5006 - 0 - A
    24. Buta Denisa Florentina, Tarnaveni, 5007 - 0 - A
    25. Sandu Cristian, Sibiu, 5008 - 0 - A
    26. Forgacs Razvan, Tarnaveni, 5009 - 0 - A
    27. Pinto Ricardo, Tarnaveni, 5013 - 0 - A
    28. Halasz Levente, Cluj Napoca, 5014 - 0 - A
    29. Taran Cristian, Cisnadie, 5015 - 0 - A


    Inscrieri Avansati - on 8/17/2018 at 9:57:07 AM

    1. Mihalca Bogdan, Bistrita, 1441 - 19.75 - A
    2. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 453 - 19.5 - AH
    3. Oneasa Silviu, Hateg, 1286 - 19.4 - A
    4. Toader George, Agnita, 1687 - 19.4 - A
    5. Olaru Aurel, Medias, 1066 - 19.13 - A
    6. Jurescu Sorin, Timisoara, 500 - 18.53 - A
    7. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 432 - 17.87 - A
    8. Ferencz Valentin, Tarnaveni, 759 - 17.72 - A
    9. Cristea Virgil, Cugir, 689 - 17.7 - A
    10. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 533 - 17.41 - A
    11. Joldes Adrian, Bistrita, 899 - 17.35 - A
    12. Manitiu Florin, Sibiu, 1038 - 17.25 - A
    13. Morariu Marius, Sibiu, 530 - 17.2 - A
    14. Puia Darius, Stremt, 565 - 17.07 - A
    15. Fulop Laszlo, Targu Mures, 351 - 17.01 - A
    16. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 457 - 16.99 - A
    17. Vass Sandor, Beclean, 458 - 16.99 - AW
    18. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 412 - 16.82 - A
    19. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 585 - 16.81 - A
    20. Piper Petru, Luna CJ, 398 - 16.76 - AH
    21. Barabas Claudiu, Bistrita, 403 - 16.68 - A
    22. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 614 - 16.45 - AF
    23. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 547 - 16.43 - A
    24. Ciky Cornel, Fagaras, 539 - 16.22 - AW
    25. Toader Valentin, Agnita, 1565 - 16 - A
    26. Zalar Marian, Tarnaveni, 1606 - 16 - A
    27. Sabau Mircea, Tarnaveni, 647 - 15.84 - A
    28. Vera Esteban, Sibiu, 665 - 15.72 - A
    29. Ileanu Bogdan, Bucuresti, 591 - 15.22 - A
    30. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 601 - 14.93 - AJ
    31. Pop Sabin, Targu Mures, 467 - 14.73 - A
    32. Cioca Raul, Agnita, 1544 - 14.7 - A
    33. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 680 - 14.52 - A
    34. Mitrofan Petrica, Brasov, 693 - 14.4 - AW
    35. Cinebuji Attila, Tarnaveni, 1067 - 14.3 - A
    36. Onet Nicolae, Sighisoara, 1487 - 14.23 - A
    37. Orha Andrei, Targu Mures, 2699 - 13.6 - A
    38. Caraus Sorin, Deva, 714 - 13.4 - A
    39. Pica Horia, Fagaras, 725 - 13.28 - A
    40. Anton Calin, Sibiu, 1003 - 13.13 - AW
    41. Dumitru Florin, Arad, 872 - 13.12 - A
    42. Fratila Dan, Ocna Sibiului, 1549 - 13.1 - A
    43. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 820 - 12.38 - AJ
    44. Frintu Marius, Sibiu, 1277 - 12.33 - A
    45. Tanase Stefan, Fagaras, 798 - 12.08 - AJ
    46. Balaj Roland, Arad, 792 - 11.86 - A
    47. Iepure Teodor Calin, Aiud, 705 - 11.81 - AJ
    48. Prodan Tiberiu, Tarnaveni, 963 - 11.68 - A
    49. Petrache Radu, Blaj, 1157 - 11.5 - A
    50. Barbu Tiberiu, Simeria, 1571 - 11.35 - A
    51. Zedler Iuliu, Blaj, 1490 - 11.3 - AW
    52. Prodan Cristian, Tarnaveni, 2918 - 11 - A
    53. Oprean Andrei, Deva, 853 - 10.73 - A
    54. Sterczer Sandor, Sanzieni, 599 - 10.69 - A
    55. Faraian Alexandru, Aiud, 1043 - 10.48 - AJ
    56. Midvichi Alexandru, Deva, 1295 - 10.33 - AJ
    57. Stoica Mihai, Hateg, 1203 - 10.22 - A
    58. Neagu Viorel, Medias, 1829 - 9.45 - I
    59. Midvichi Daniel, Deva, 1581 - 6.8 - I
    60. Varga Petru, Medias, 5005 - 0 - A


    Inscrieri Open - on 8/17/2018 at 10:21:13 AM

    1. Farkas Bence, Targu Mures, 136 - 29.84 - O
    2. Iancu Sorin, Sibiu, 273 - 29.62 - O
    3. Motorga Dorin, Targu Mures, 116 - 28.98 - O
    4. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 1188 - 28.85 - O
    5. Cindea Cristian, Medias, 780 - 28.2 - OJ
    6. Mitzea Alexandru, Sibiu, 252 - 28.08 - O
    7. Colcer Nicolae, Toplita, 109 - 27.7 - O
    8. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 78 - 27.68 - O
    9. Beches Andrei, Sibiu, 198 - 27.44 - O
    10. Cuesdean Rares, Reghin, 373 - 27.3 - OJ
    11. Trandafir Vasile, Targu Mures, 140 - 27.28 - O
    12. Ciobanu Daniel, Blaj, 110 - 27.26 - OW
    13. Ticu Sorin, Lugoj, 379 - 27 - O
    14. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 286 - 26.72 - O
    15. Nastase Florin, Ramnicu Valcea, 1485 - 26.45 - O
    16. Dirlea Ioan, Aiud, 142 - 25.96 - OH
    17. Nagy Iosif, Arad, 173 - 25.63 - OW
    18. Curpas Ioan, Oradea, 212 - 24.7 - OW
    19. Janosi Attila, Targu Mures, 213 - 24.37 - O
    20. Lacatis Ghita, Arad, 308 - 24.1 - O
    21. Cecan Vasile, Timisoara, 222 - 24.07 - O
    22. Hila Beatrice, Medias, 1113 - 24 - OJF
    23. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 1397 - 24 - O
    24. Moca Mara, Medias, 2126 - 24 - O
    25. Dospinescu George, Bucuresti, 242 - 23.82 - OW
    26. Decean Darian, Sibiu, 369 - 23.7 - O
    27. Kovaci Richard, Tarnaveni, 470 - 23.2 - O
    28. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 456 - 23.1 - O
    29. Veres Janos, Targu Mures, 302 - 23.04 - OW
    30. Jichici Svetozar, Timisoara, 161 - 23.03 - OW
    31. Kromek Iulian, Cugir, 397 - 22.88 - O
    32. Dordea Lucian, Medias, 812 - 22.67 - OW
    33. Veres Adrian, Timisoara, 366 - 21.48 - O
    34. Seceta Andreas, Medias, 743 - 21.37 - O
    35. Matei Dumitru, Deva, 296 - 20.45 - OW
    36. Radu Constantin, Sibiu, 341 - 20.33 - OW
    37. Beltechi Dumitru, Victoria, 1704 - 19.7 - A
    38. Benyovski Bela, Sibiu, 536 - 19.04 - AW
    39. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 284 - 18.24 - A
    40. Bozosan Petre, Sibiu, 311 - 16.19 - A
    41. Moga Madalina, Medias, 4132 - 0 - OF
    42. Herciu Gabriela, Medias, 5006 - 0 - A
    43. Moca Alina, Medias, 5007 - 0 - A

    Inscrieri Elite - on 8/17/2018 at 10:28:54 AM

    1. Nistor Dorel, Bistrita, 10 - 43.02 - E
    2. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 68 - 39.3 - E
    3. Govoreanu Florin, Cisnadie, 8 - 38.61 - EW
    4. Corburean Ioana, Medias, 121 - 38.29 - EF
    5. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 60 - 37.99 - E
    6. Apian Florin, Bistrita, 42 - 37.37 - E
    7. Pavel Calin, Hunedoara, 76 - 37.07 - E
    8. Savu Cristian, Oradea, 38 - 36.27 - E
    9. Pinzar Andrei, Medias, 1238 - 36 - EJ
    10. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 44 - 35.62 - E
    11. Mican Nicolae, Dej, 219 - 35.37 - E
    12. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 250 - 34.37 - E
    13. Andone Claudiu, Cugir, 137 - 34.3 - E
    14. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 257 - 34.27 - E
    15. Bleoca Marius, Tarnaveni, 117 - 33.23 - E
    16. Tira Viorel, Bistrita, 279 - 32.43 - EW
    17. Vaida Sorin, Oradea, 49 - 32.21 - EW
    18. Boeriu Cezara, Targu Mures, 190 - 32.17 - EJF
    19. Lunca Razvan, Tarnaveni, 189 - 32.09 - E
    20. Dezso Lorand, Dej, 301 - 31.15 - E
    21. Blaga Marius, Cluj Napoca, 126 - 30.56 - EH
    22. Iancu Sorin, Sibiu, 273 - 29.62 - O
    23. Dumitrescu Cristina, Medias, 4548 - 0 - F
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 17.08.2018 la 10:32.

  4. Mulțumesc piki au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, Tamas Vivien, FlorinBN le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 14 h 54 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Rezervat clasament

    Clasament Avansati

    1. Mihalca Bogdan - Bistrita
    2. Morariu Marius - Sibiu
    3. Toader George - Agnita
    4. Jurescu Sorin - Timisoara
    5 -- 8
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    Cristea Virgil - Cugir
    Vera Esteban - Sibiu
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    9 -- 16
    Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Piper Petru - Luna CJ
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    Toader Valentin - Agnita
    Joldes Adrian - Bistrita
    Balaj Roland - Arad
    Palfi Ferencz - Cluj Napoca
    17 -- 32
    Pop Sabin - Targu Mures
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    Manitiu Florin - Sibiu
    Dumitru Florin - Arad
    Vass Sandor - Beclean
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Barbu Tiberiu - Simeria
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Zalar Marian - Tarnaveni
    Ileanu Bogdan - Bucuresti
    Cioca Raul - Agnita
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Ciky Cornel - Fagaras
    Cristea Andrei Cosmin - Aiud
    Olaru Aurel - Medias
    33 -- 40
    Puia Darius - Stremt
    Prodan Tiberiu - Tarnaveni
    Orha Andrei - Targu Mures
    Onet Nicolae - Sighisoara
    Caraus Sorin - Deva
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    41 -- 2v gr.inf.
    Varga Petru - Medias
    42 -- 47 1v gr.inf.
    Pica Horia - Fagaras
    Oprean Andrei - Deva
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Faraian Alexandru - Aiud
    Midvichi Alexandru - Deva
    Midvichi Daniel - Deva
    48 -- 55 0v gr.inf.
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Fratila Dan - Ocna Sibiului
    Frintu Marius - Sibiu
    Iepure Teodor Calin - Aiud
    Petrache Radu - Blaj
    Zedler Iuliu - Blaj
    Stoica Mihai - Hateg
    Neagu Viorel - Medias


    Clasament Open

    1. Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    2. Nastase Florin - Ramnicu Valcea
    3. Moca Alina - Medias
    4. Hila Beatrice - Medias
    5 -- 8
    Nagy Iosif - Arad
    Colcer Nicolae - Toplita
    Moca Mara - Medias
    Ticu Sorin - Lugoj
    9 -- 16
    Farkas Bence - Targu Mures
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Veres Janos - Targu Mures
    Cuesdean Rares - Reghin
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Curpas Ioan - Oradea
    Kromek Iulian - Cugir
    Lacatis Ghita - Arad
    17 -- 28
    Beches Andrei - Sibiu
    Cindea Cristian - Medias
    Seceta Andreas - Medias
    Janosi Attila - Targu Mures
    Cecan Vasile - Timisoara
    Veres Adrian - Timisoara
    Benyovski Bela - Sibiu
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Moga Madalina - Medias
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Dirlea Ioan - Aiud
    29 -- 31 2v gr.inf.
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Matei Dumitru - Deva
    Bozosan Petre - Sibiu
    32 -- 37 1v gr.inf.
    Szabo Tamas - Miercurea Ciuc
    Dospinescu George - Bucuresti
    Decean Darian - Sibiu
    Radu Constantin - Sibiu
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Herciu Gabriela - Medias
    38 -- 41 0v gr.inf.
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Dordea Lucian - Medias
    Gritto Geza - Medias


    Clasament Incepatori

    1. David Zoltan - Cluj Napoca
    2. Prodan Iosif Lucian - Tarnaveni
    3. Taran Cristian - Cisnadie
    4. Mija Gheorghe - Fagaras
    5 -- 8
    Sirbu Vlad - Aiud
    Creta Petru - Luna CJ
    Restea Lucian Constantin - Fagaras
    Crisan Casian - Agnita
    9 -- 16
    Marginean Mihai - Luna CJ
    Budihala Raul - Hunedoara
    Govoreanu Cendana - Cisnadie
    Sandu Andrei - Sibiu
    Decuseara Adrian - Medias
    Ilie Victor - Medias
    Buta Denisa Florentina - Tarnaveni
    Mita Augustin - Dorohoi
    17 -- 20
    Kondort Dan - Sibiu
    Dragomir Mircea - Medias
    Pinto Ricardo - Tarnaveni
    Parv Calin - Cluj Napoca
    21 -- 22 1v gr.inf.
    Popa Gheorghe - Medias
    Halasz Levente - Cluj Napoca
    23 -- 27 0v gr.inf.
    Popa Cristian Vasile - Cluj Napoca
    Durca Vasile - Medias
    Savina Dan - Piatra Neamt
    Prodan Daniel - Tarnaveni
    Sandu Cristian - Sibiu


    Clasament Elite

    1. Dumitrescu Cristina - Medias
    2. Pavel Calin - Hunedoara
    3. Corburean Ioana - Medias
    4. Baciu Gabriel - Tarnaveni
    5 -- 8
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Savu Cristian - Oradea
    Apian Florin - Bistrita
    Mican Nicolae - Dej
    9 -- 16
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Pinzar Andrei - Medias
    Iancu Sorin - Sibiu
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    Nistor Dorel - Bistrita
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    Dezso Lorand - Dej
    Blaga Marius - Cluj Napoca
    17 -- 19 2v gr.inf.
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    20 -- 1v gr.inf.
    Vaida Sorin - Oradea
    21 -- 23 0v gr.inf.
    Andone Claudiu - Cugir
    Tira Viorel - Bistrita
    Boeriu Cezara - Targu Mures
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 19.08.2018 la 10:40.

  6. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 14 h 54 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Corburean Ioana Elite
    Dordea Lucian ,Seceta Andreas open
    Bardas Patrik,Bardas Nelutu ,Neagu Viorel ,Olaru Aurel amatori
    Durca Vasile,Ilie Victor ,Decuseara Adrian,Dragomir Mircea ,Popa Gheorghe Incepatori

  8. Îmi place piki, Bozosan Petre le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 14 h 54 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    deschis inscrieri

  10. #6
    junior

    Data înscrierii
    05.08.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    64
    Postări
    147
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 12 h 46 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    215
    Nagy Iosif din Arad Open

  11. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  12. #7
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    603
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 5 h 8 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    851
    Buna dimineata, se inscriu din Timisoara:

    Jurescu Sorin /avansati
    Veres Adrian / open

    Multumesc.
    Dr. Neubauer Bloodhound
    Yasaka Rakza 7 2.0
    SpinLord Dornenglanz ox

  13. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Toza, andreyutzu, Cristian Istrate, lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    junior

    Data înscrierii
    28.05.2017
    Locație
    Fagaras
    Vârstă
    19
    Postări
    80
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 4 h 52 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    85
    Se înscriu din Făgăraș la avansati
    Pica Horia
    Ciky Cornel
    Tanase Stefan
    La începători
    Restea Lucian Constantin

  15. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place danjan, CIKY le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    junior

    Data înscrierii
    09.07.2016
    Locație
    Bacau
    Vârstă
    44
    Postări
    83
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 19 h 46 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    96
    Pralea Marius Dan – Botosani-Open
    Chiriac Marius – Botosani – Avansati

  17. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place CIKY le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    senior
    Avatarul lui Toza
    Data înscrierii
    06.11.2011
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    50
    Postări
    211
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 4 h 15 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    458
    Cecan vasile , timisoara , open
    jichici svetozar , timisoara , open
    ticu sorin , lugoj , open
    Blade : Timo Boll ALC ST
    Fh : Tenergy 05 FX 2.1
    Bh : Tenergy 05 FX 2.1

  19. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  20. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui marius1964
    Data înscrierii
    19.02.2012
    Locație
    sibiu
    Vârstă
    55
    Postări
    388
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 3 h 39 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1275
    Barac Marius din Sibiu la open

  21. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place CIKY le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    512 z 16 h 21 m
    Timp online pe zi
    3 h 52 m
    Reputație
    17322
    Bistrita - elite

    Apian Florin
    Nistor Dorel
    Tira Viorel
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  23. Îmi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    senior

    Data înscrierii
    15.06.2012
    Locație
    Tirgu Mures
    Vârstă
    42
    Postări
    180
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 22 h 51 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    131
    Bucur Alin Adrian, TG.MURES, avansați

  25. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  26. #14
    junior

    Data înscrierii
    09.07.2016
    Locație
    Bacau
    Vârstă
    44
    Postări
    83
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 19 h 46 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    96
    Pralea Constantin – Alba Iulia – Avansati
    Marin Bogdan Mihail – Bacau - Incepatori

  27. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place CIKY le-a plăcut acest mesaj
  28. #15
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.02.2012
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    66
    Postări
    976
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 16 h 55 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3141
    Pralea Marius Dan-Botosani-open
    Pralea Constantin-Alba Iulia-avansati
    Marin Bogdan Mihail-Bacau -incepatori

  29. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Prieteniei", Mediaș - 27.10.2018
    De Zosim1 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 66
    Ultimul post: 27.10.2018, 19:37
  2. Turneu B "Cupa Prieteniei", Aiud - 25.10.2018
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 21
    Ultimul post: 26.10.2018, 12:46
  3. Turneu B "Cupa Prieteniei", Botoșani - 11.08.2018
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 25
    Ultimul post: 16.08.2018, 12:18
  4. Turneu B "Cupa Prieteniei", Ditrău - 24.03.2018
    De hjz70 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 160
    Ultimul post: 26.03.2018, 23:13
  5. Turneu A "Cupa Prieteniei", Mediaș - 21.10.2017
    De Zosim1 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 328
    Ultimul post: 24.10.2017, 01:02

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •