Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand fata rosie Yasaka Rakza 7 Soft Noua 100 ron

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand fata rosie Yasaka Rakza 7 Soft Noua 100 ron

    Fata este noua , testata si taiata pe un lemn Petr Korbel old tag nu mai mult de jumatate de ora. Am dorit o fata de control pe Bh insa mi se pare prea moale combinatia , desi controlul este bun . Asa ca o vand , probabil voi posta si lemnul la vanzare in curand








    - - - Actualizat - - -

    După scurt timp de la postare am fost informat de catre d-l Leo si ii multumesc cu aceasta ocazie ca aceasta fata pare a fi 100% clona Eu am cumparat-o de pe eBay cu 25 euro și se pare ca mi-am luat o mare teapa, așa se explica și dezamăgirea mea pentru cât de moale putea fi . Așadar , nu am nici cea mai mică intenție de a păcăli pe cineva și topicul va fi închis. Guma va fi aruncată sau o voi pune pe paleta copilului . Mulțumesc pentru intelegere !
    Ultima editare de brennekke; 02.aug.2018, 17:36.

  • #2
    Dar de ce s-o puneți pe paleta copilului, el nu are nici o vina.
    Puneți-o pe paleta dv. iar lui luați-i una originala.[emoji6]
    T05-ALC-T05
    Adrian Gorum

    Comentariu


    • #3
      ) el are doar 3 ani jumate . Prima lovitura dacă e cu noroc da in minge următoarea e in masa , așa ca va fi făcută probabil franjuri într-un timp relativ scurt .. dacă este un fake își merita soarta

      Comentariu


      • #4
        Dacă doriți să ne arătați și nouă detaliile care arata că e fake?
        *** T05/JWM/GD 612

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de phill Vezi post
          Dacă doriți să ne arătați și nouă detaliile care arata că e fake?

          in primul rand are un miros ciudat si urat, dupa care buretele este lins si are alta culoare, nu are pori cum este normal, si acolo unde scrie Yasaka este mai sus, la originale este mai jos, o clona are folie, ce sa mai spun care sare ca melcul,,,,

          ,,,Original

          ,,, clona, este poza de mai sus


          ,,,Clona

          ,,, Original...


          nu spun din teorie , cineva mi a adus asa ceva sa i fac o paleta,,,,,

          Nu mai cumparati de pe eBay majoritatea sunt clone,,, va recomand de pe forum sau de la VivaSportShop.ro sunt de incredere si au materiale orginale, sau de la celelalte magazine de tenis de masă de pe Forum!,,,
          Ultima editare de leo33; 03.aug.2018, 11:18.

          Comentariu


          • #6
            Mulțumesc
            *** T05/JWM/GD 612

            Comentariu


            • #7
              Confirm și eu acele semne cum ar fi mirosul foarte strident , folia pe fata, buretele ciudat care de la început mi s-au părut un pic dubioase , însă eu neavând niciodată vreodată fata Yasaka am crezut ca asta o fi calitatea lor . Dar cel mai ?ngrijorător a fost viteza , abia treceam câteva mingi peste fileu însă am crezut ca poate o fi și de la lemnul Korbel care e numai lemn . Asta e , ?nvățare de minte pentru mine , veci nu o sa mai cumpăr fete de la oameni pe care nu ii știu. Intr-un fel mi-a prins bine experiența asta , eram gata sa postez și lemnul la vânzare , așa o sa ma gîndesc de doua ori înainte și il voi testa și cu alte fete . Cred ca pot inchide topicul cu mesajul de a avea mare grija ce și de unde cumpărăm materiale . Toate cele bune !

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X