pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 26 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 384

Subiect: "Cupa Table Tennis Team", București - 18.08.2018

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    60
    Postări
    5.728
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    184 z 22 h 36 m
    Timp online pe zi
    1 h 21 m
    Reputație
    10677

    "Cupa Table Tennis Team", București - 18.08.2018

    LOCALITATEA: BUCURESTI - SALA DE SPORT din incinta MALL - SUN PLAZA - Piata Sudului
    DATA
    :
    18 august 2018
    ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Piata Sudului, în incinta Sun Plaza(langa Leroy Merlin);Cei care vin cu masina personala pot folosi gratuit parcarea de la Mall-ul Sun Plaza. Recomand utilizarea parcarii de afara din fata Leroy Merlin pentru ca e foarte aproape de sala sau parcarea subterana de sub Leroy Merlin, la fel de aproape;






    Sala spatioasa, racoroasa si luminata

    Parcare subsol rezervata pentru turneu



    Vestiare superdotate, dulapuri cu cheie si organizatori pusi pe treaba


    TIMPUL PROBABIL ALOCAT:Sambata: 9,30 - 21,30 ;
    NUMAR PARTICIPANTI:Incepatori 22+2 - Avansati 64+2 - OPEN 52+2 - ELITE 34+2, in ordinea inscrierii pe site.
    NR MESE: 20 mese ANDRO, DONIC WALDNER 25, Joola, aprobate ITTF .
    SPATIU DE JOC:EXCELENT; suprafata de joc: PARCHET
    MINGI: : Andro Speedball 3* plastic.
    FACILITATI:Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome pentru primii 4 la fiecare categorie;
    ÎNSCRIERI: Pe forum; telefonic; ultima înscriere vineri 17 AUGUST ora 21,00; la sala, in limita locurilor disponibile; ultima retragere joi 16 AUGUST ora 21;
    Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului.
    TAXA PARTICIPARE:35 Lei . Doamnele, domnisoarele si copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori: 20 lei. Persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant se vireaza/doneaza catre AmaTur.


    În funcție de dinamica înscrierilor, sistemul de joc și numărul maxim de jucători pe categorii pot suferi modificări, care vor fi anunțate în timp util pe forum, dar nu mai târziu de Luni 13.08.2018.

    - AVANSATI+OPEN: ora 9,30; confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - INCEPATORI+ELITE: ora 13,30 ; confirmarea inscrierii pana la ora 13,15

    TURNEUL PENTRU INCEPATORI ora 13,30-20,00

    Participa jucatori amatori cu MP<10.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 4 , se califica TOTI patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.


    TURNEUL PENTRU AVANSATI ora 9,30-19,00

    Participa jucatorii amatori cu MP<20.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6, se califica primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL OPEN ora 9,30- 19,30

    Participa jucatorii categoria OPEN cu 20<=MP<30 p., precum si jucatorii amatori cu 10<MP<20, care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN;
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti;


    TURNEUL ELITE ora 14,00 - 21,30

    Participa jucatorii cu media turneelor MINIM 30p.,jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii OPEN-isti cu MP<30 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la ELITE.
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti;

    Se asigura: minge oficiala ,apa; plata;/minerala;
    MASA: contra cost, in incinta SUN PLAZA se gasesc nenumarate posibilitati pentru orice gust si orice buzunar.

    ORGANIZATORI:
    Organizator principal: Ion Macarenco, tel. 0744.528.592; & George DURDUN, tel. 0765.777.747
    Coordonarea tehnica: Dan Bodeanu tel 0745 340 668

    ATENTIE!
    - Repartizarea numarului de locuri intre categorii va fi definitivata pana joi 16 august, ora 21.00, in functie de inscrieri;
    - Jucatorii inscrisi se pot retrage fara penalizari pana la termenul limita
    joi 16 august ora 21.00;

    Jucatorii retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului!



    ATENTI
    E LA ORELE DE INCEPERE ALE CATEGORIILOR:
    OPEN ora 9,30 si INCEPATORI ora 13,30!



    FACEBOOK:
    - www.facebook.AmaTurRomania

    ECHIPAMENT SPORTIV:
    George Durdun va fi alături de noi cu un stand de echipamente profesionale pentru tenis de masă, cu sfaturi competente, atât pentru achiziția acestora cât și cu sugestii pentru îmbunătățirea jocului dumneavoastră.

    Dealer oficial andro, der-Materialspezialst și DHS în Romania
    Mingea oficială a turneului: andro SPEEDBALL 3S *** 40+

    www.pingpongshop.ro

    Vă așteptăm cu drag !








    .



    Am facut o imagine cu harta cu indicatii de acces. Parcarea de la subsol este langa usa de acces catre sala. Este gratuita primele 3 ore de la intrare. Ulterior se platesc 3 lei pentru fiecare ora depasita. Ca "smecherie" , soferul trebuie sa se asigure ca nu a stat masina in parcare un interval mai mare de 3 ore, de exemplu la 2 ore jumatate poate sa iasa si sa intre din nou, asta ca sa nu plateasca.
    Ultima modificare făcută de Dan2; 14.08.2018 la 14:24.

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    60
    Postări
    5.728
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    184 z 22 h 36 m
    Timp online pe zi
    1 h 21 m
    Reputație
    10677
    Clasament INCEPATORI

    1. Tanase Claudiu - Giurgiu
    2. Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    3 -- 4
    Popa Bogdan - Bucuresti
    Fusca Georgian - Targoviste
    5 -- 8
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Popa Vlad - Bucuresti
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    9 -- 10
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Asmarandei Petru - Constanta
    11 -- 2v gr.sup.
    Sima Beniamin - Giurgiu
    12 -- 16 1v gr.sup.
    Lambru Iustinian - Ploiesti
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Mitu Nicolae - Pitesti
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    Neagu Costin - Targoviste
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Bica Bogdan - Bucuresti
    Virtopeanu Daniel - Bucuresti
    21 -- 1v gr.inf.
    Nicolescu Adrian - Bucuresti
    22 -- 26 0v gr.inf.
    Banuta Silvia - Ploiesti
    Manolache Razvan - Bucuresti
    Manolache Sebastian - Bucuresti
    Popa Grigore - Bucuresti
    Mocanu Sorin - Bucuresti

    Clasament AVANSATI

    1. Sima Vlad - Giurgiu
    2. Nitu Serban - Paulesti
    3 -- 4
    Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
    Mocanu Adrian - Targoviste
    5 -- 8
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Campean Adrian - Bucuresti
    Badulescu Rafael - Giurgiu
    9 -- 16
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Panait Adrian - Braila
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Stan Andrei - Bucuresti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Moraru Constantin - Bucuresti
    Paraschiv Claudiu - Bucuresti
    Stanescu Maria - Giurgiu
    17 -- 32
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    Stoica Daniel - Bucuresti
    Matei Mircea - Targoviste
    Sandu Mihai - Bucuresti
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Paul Cosmin Sebastian - Bucuresti
    Oancea Vasile - Buzau
    Milea Alexandru - Bucuresti
    Ene Florin - Ploiesti
    Barca George - Pitesti
    Acu Paul - Bucuresti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    Docan Cristian - Bucuresti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Alexandru Marius - Bucuresti
    33 -- 34 1v gr.sup.
    Cocala Claudia - Bucuresti
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    35 -- 47 0v gr.sup.
    Serban Marius - Bucuresti
    Georgescu Vlad - Bucuresti
    Ipate Virgil - Valenii de Munte
    Dina Alexandru - Bucuresti
    Palangeanu Iris - Giurgiu
    Gheorghe Daniel - Braila
    Stefan Mihaela - Bucuresti
    Rapan Mihai - Bucuresti
    Suciu Dragos - Constanta
    Baiasu Andreea - Bucuresti
    Petraru Ionut - Bucuresti
    Serban Leonard - Bucuresti
    Prodan Cataliin - Baia Mare
    48 -- 49 2v gr.inf.
    Movileanu Neculae - Brasov
    Moraru Bogdan - Bucuresti
    50 -- 58 1v gr.inf.
    Salavastru Petru - Botosani
    Acriva Marian - Mizil
    Constantin Sandu - Bucuresti
    Moraru Marius - Bucuresti
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Huica Petre - Bucuresti
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    Bocioanca Adrian - Bucuresti
    Popocea Vlad - Bucuresti
    59 -- 66 0v gr.inf.
    Moiceanu Madalin - Bucuresti
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Bucur Mario - Bucuresti
    Tihon Serghei - Bucuresti
    Chelmec Adrian - Bucuresti
    Chivu Nicolae - Bucuresti
    Teodorescu Gabriel - Bucuresti

    Clasament OPEN

    1. Tofan Marius - Constanta
    2. Retegan Cosmin - Plopeni
    3 -- 4
    Dima Cristi - Bucuresti
    Nicolae Alin - Bucuresti
    5 -- 8
    Virtopeanu Andrei - Bucuresti
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Musat Catalin - Bucuresti
    Jimmy Lu - Bucuresti
    9 -- 16
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Valcea Daniel - Pitesti
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Stefan Patrick - Brasov
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    17 -- 24
    Gaitan Tiberiu - Braila
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Darmaz Ion - Targoviste
    Viciu Dragos - Pitesti
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Rosioara Razvan - Alexandria
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Brulea Petre - Paulesti
    25 -- 26 1v gr.sup.
    Pascu Razvan - Magureni
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    27 -- 36 0v gr.sup.
    Petrov Dan - Bucuresti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Moise Mihai - Alexandria
    Bolea Catalin - Bucuresti
    Luca Octavian - Tulcea
    Bucuroiu Alin - Pitesti
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    Tuta Radu Ionut - Pitesti
    Achitei Nicolae - Bucuresti
    Curelea Petre - Lehliu Gara
    37 -- 39 2v gr.inf.
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Tomica Silviu - Bucuresti
    Sabin Cristian - Bucuresti
    40 -- 46 1v gr.inf.
    Visan Bogdan - Targoviste
    Babus Liviu - Ploiesti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Poenaru Adrian - Bucuresti
    Dinca Raducu - Bucuresti
    Baiasu Ioana - Bucuresti
    Makszin Dacian - Cluj Napoca
    47 -- 51 0v gr.inf.
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Macelaru Eugen - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Acsinte Oana - Bucuresti
    Pasoveanu Silvian - Bucuresti

    Clasament ELITE

    1. Panea Ovidiu - Bucuresti
    2. Boraciu Claudiu - Urziceni
    3 -- 4
    Voiculescu Alexandru - Bucuresti
    Toma Florin - Pitesti
    5 -- 8
    Iancu George - Ploiesti
    Banescu Dragos - Pitesti
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Tepelea Ioana - Bucuresti
    9 -- 16
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Constantin Teodor - Bucuresti
    ON HO - Bucuresti
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Frasineanu Adrian - Bucuresti
    Motoroi Costin - Bucuresti
    Tigau Dan - Bucuresti
    Cristache George - Bucuresti
    17 -- 18 1v gr.sup.
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Badulescu Mario - Giurgiu
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Buzatu Vasile - Buftea
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Alexandru Constantin - Bucuresti
    Rada Florin - Pitesti
    Salariu Adrian - Buftea
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    Ciuca Dan - Pitesti
    27 -- 1v gr.inf.
    Grigore Alexandru - Campina
    28 -- 32 0v gr.inf.
    Sultana Denis - Mioveni
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    Bocaniala Norocel - Bucuresti
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti


    Absenti nemotivat

    OPEN
    Radu Nelu

    Avansati

    Boroica Ionut
    Florea Daniel
    Mihaila George
    -------------------------------------------------
    Bucur Mario - se afla pe lista de asteptare;
    Dragos Marin - se afla pe lista de asteptare;
    Logoj Ionut - se afla pe lista de asteptare;

    Gavrila Aurel - S-a retras inainte de data si ora limita.
    Ultima modificare făcută de Dan2; 21.08.2018 la 10:31.

  3. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate, MARIUS67, PaliHR, - Marcel -, macocco le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    senior
    Avatarul lui Unchiul Mortimar
    Data înscrierii
    14.02.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Postări
    196
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 2 h 5 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    290
    Serban Marius-Avansați-București

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Xiom Feel HX
    FH- Tenergy 05FX
    BH- Nittaku Fastarc G1

  5. Mulțumesc Durdun Gheorghe au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui Adi Panait
    Data înscrierii
    20.06.2013
    Locație
    Braila, Romania
    Vârstă
    63
    Postări
    323
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    43 z 14 h 8 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    690
    Panait Adrian și Gheorghe Daniel,Brăila-avansaţi

    Trimis de pe al meu HTC U Play folosind Tapatalk

  7. Mulțumesc Durdun Gheorghe au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place spintactic, tavy, Cristian Istrate, meme6513, shogun, ADN, Sili le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    senior
    Avatarul lui spintactic
    Data înscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    249
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 18 h 51 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    945
    Buna seara,

    Alexandru Marius, avansati - Bucuresti.

    Multumesc.

  9. #6
    senior
    Avatarul lui MrTed
    Data înscrierii
    31.01.2011
    Locație
    Slobozia
    Vârstă
    45
    Postări
    213
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    24 z 7 h 19 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    321
    Orac Teodor, Rm.Valcea, open

  10. Mulțumesc Durdun Gheorghe au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Marian Bogdan, B.Liviu, Brulea Petre, MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    senior

    Data înscrierii
    21.02.2011
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    41
    Postări
    648
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 19 h 13 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    1933
    Se inscriu Ivan Sorin Ioan, Darmaz Ion si Bratescu Adrian la Open, Bivolaru Stelian, Matei Micea și Delimart Alexiana la Avansati, Fusca Georgian la Incepatori. Toti din Targoviste.

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
    Blade:Butterfly Innerforce ZLC
    FH: Donic Bluefire JP 01 max
    BH:Yasaka Rakza X max

  12. Mulțumesc Durdun Gheorghe au mulțumit pentru mesaj
  13. #8
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    595
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 2 h 32 m
    Timp online pe zi
    27 m
    Reputație
    1953
    Sursilov Constantin - Bucuresti - Avansati

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  14. #9
    senior

    Data înscrierii
    21.02.2011
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    41
    Postări
    648
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 19 h 13 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    1933
    se retrage Delimart Alexiana... va fi la mare

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
    Blade:Butterfly Innerforce ZLC
    FH: Donic Bluefire JP 01 max
    BH:Yasaka Rakza X max

  15. Mulțumesc Durdun Gheorghe au mulțumit pentru mesaj
  16. #10
    senior
    Avatarul lui - Marcel -
    Data înscrierii
    25.08.2015
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    56
    Postări
    316
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 7 h 55 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    1252
    ENCIU MARCEL, Bucuresti - Începatori

  17. #11
    senior
    Avatarul lui Ana Anna
    Data înscrierii
    17.10.2015
    Locație
    Constanța
    Vârstă
    40
    Postări
    411
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 23 h 12 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    1071
    Buma seara, Ana Rosoga. Cta. I.multumesc.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  18. #12
    junior
    Avatarul lui Pascu Razvan
    Data înscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Magureni
    Vârstă
    32
    Postări
    131
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 12 h 56 m
    Timp online pe zi
    41 m
    Reputație
    553
    Pascu Răzvan la Open din Magureni

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  19. #13
    senior

    Data înscrierii
    18.01.2014
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    50
    Postări
    169
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    32 z 5 h 2 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    419
    Crăciun David Mihai din București la Open.

  20. Mulțumesc Durdun Gheorghe au mulțumit pentru mesaj
  21. #14
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.02.2012
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    66
    Postări
    1.019
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 5 h 7 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3259
    Pralea Constantin-Alba Iulia-avansați

  22. Mulțumesc Durdun Gheorghe au mulțumit pentru mesaj
  23. #15
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    3.130
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    79 z 23 h 26 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    7326
    Babus Liviu si Visan Bogdan, Open.

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 471
    Ultimul post: 02.10.2019, 09:42
  2. "BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup 2019", Bistrița - 31.08.2019
    De FlorinBN în forumul Liga AmaTur - campionat pe echipe
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 02.08.2019, 16:51
  3. Turneu A "Cupa Bamboo Table Tennis", Cluj Napoca - 17.02.2018
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 209
    Ultimul post: 21.02.2018, 18:54
  4. Turneu B "Cupa INDOOR Table Tennis", Ploiești - 25.11.2017
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 99
    Ultimul post: 29.11.2017, 22:39
  5. Turneu B "Cupa Bamboo Table Tennis", Cluj Napoca - 28.10.2017
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 31
    Ultimul post: 28.10.2017, 16:33

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •