tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 1 468x60ttmall.ro 468x60
Nu-mi place Nu-mi place:  0
R1 R1:  0
N N:  0
Pagina 22 din 22 PrimulPrimul ... 12202122
Rezultate 316 la 328 din 328

Subiect: "Tel George Junior", Ploiești - 25.08.2018

  1. #316
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    35
    Postări
    687
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    93 z 17 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 20 m
    Reputație
    2962
    Grupe superioare OPEN

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CORBU MIHAI COSMIN PITESTI
    3-2
    2-3
    1
    2
    2 VOICU IONUT PLOIESTI
    2-3
    3-0
    1
    1
    3 SORESCU MIRCEA PAULESTI
    3-2
    0-3
    1
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PASCU RAZVAN MAGURENI
    2-3
    1-3
    0
    2 CAPUS GIANI GALATI
    3-2
    1-3
    1
    2
    3 DENA CORNELIU GIURGIU
    3-1
    3-1
    2
    1
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BABUS LIVIU PLOIESTI
    2-3
    0-3
    0
    2 BRUCHIU DORU PLOIESTI
    3-2
    2-3
    1
    2
    3 BUCUROIU ALIN PITESTI
    3-0
    3-2
    2
    1
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PERSA FLORIN SFANTU GHEORGHE
    3-2
    1-3
    1
    2
    2 STEFAN PATRICK BRASOV
    2-3
    2-3
    0
    3 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
    3-1
    3-2
    2
    1
    4
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MATEI MIREL BRASOV
    3-1
    1-3
    1
    2
    2 GHEORGHE NICOLAE CALARASI
    1-3
    1-3
    0
    3 BOCANIALA NOROCEL BUCURESTI
    3-1
    3-1
    2
    1
    4
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VLADOIU GELU BRASOV
    1-3
    3-0
    1
    2
    2 STOLEARENCO IGOR GALATI
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 DARMAZ ION TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DOBRIN ADRIAN TARGOVISTE
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 PETROV DAN BUCURESTI
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IVAN SORIN IOAN TARGOVISTE
    1-3
    1-3
    0
    2 MICUDA MIHAI BUCURESTI
    3-1
    3-2
    2
    1
    3 MOSTOVOI ANDREI CAMPINA
    3-1
    2-3
    1
    2
    4
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  2. Îmi place Cornel 67, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  3. #317
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    35
    Postări
    687
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    93 z 17 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 20 m
    Reputație
    2962
    Eliminatorii OPEN
    1. Voicu Ionut
    --------------- Capus Giani 3-1
    16. Capus Giani
    ------------------------------ Micuda Mihai 3-1
    9. Petrov Dan
    --------------- Micuda Mihai 3-1
    8. Micuda Mihai
    --------------------------------------------- Micuda Mihai 3-2
    5. Bocaniala Norocel
    --------------- Vladoiu Gelu 3-1
    12. Vladoiu Gelu
    ------------------------------ Vladoiu Gelu 3-0
    13. Bruchiu Doru
    --------------- Bruchiu Doru 3-0
    4. Craciun David Mihai
    ------------------------------------------------------------ Dobrin Adrian 3-0
    3. Bucuroiu Alin
    --------------- Persa Florin 3-0
    14. Persa Florin
    ------------------------------ Persa Florin 3-0
    11. Matei Mirel
    --------------- Stolearenco Igor 3-0
    6. Stolearenco Igor
    --------------------------------------------- Dobrin Adrian 3-2
    7. Dobrin Adrian
    --------------- Dobrin Adrian 3-1
    10. Mostovoi Andrei
    ------------------------------ Dobrin Adrian 3-2
    15. Corbu Mihai Cosmin
    --------------- Dena Corneliu 3-0
    2. Dena Corneliu
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  4. Îmi place Cornel 67, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  5. #318
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    35
    Postări
    687
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    93 z 17 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 20 m
    Reputație
    2962
    Clasament OPEN

    1. Dobrin Adrian - Targoviste
    2. Micuda Mihai - Bucuresti
    3 -- 4
    Persa Florin - Sfantu Gheorghe
    Vladoiu Gelu - Brasov
    5 -- 8
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Capus Giani - Galati
    Stolearenco Igor - Galati
    Bruchiu Doru - Ploiesti
    9 -- 16
    Mostovoi Andrei - Campina
    Petrov Dan - Bucuresti
    Bucuroiu Alin - Pitesti
    Bocaniala Norocel - Bucuresti
    Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    Voicu Ionut - Ploiesti
    Matei Mirel - Brasov
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    17 -- 1v gr.sup.
    Sorescu Mircea - Paulesti
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Pascu Razvan - Magureni
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Darmaz Ion - Targoviste
    Stefan Patrick - Brasov
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Babus Liviu - Ploiesti
    25 -- 28 2v gr.inf.
    Avram Nicolae - Nedelea
    Ivan Valentin - Campina
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Ishan Bairoliya - Marea Britanie
    29 -- 33 1v gr.inf.
    Stancalie Doru - Craiova
    Brulea Petre - Paulesti
    Dospinescu George - Bucuresti
    Tuta Radu Ionut - Pitesti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    34 -- 36 0v gr.inf.
    Miron Liviu - Campina
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Cuna Gheorghe - Buzau
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  6. Îmi place Cornel 67, GeluBv, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  7. #319
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    35
    Postări
    687
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    93 z 17 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 20 m
    Reputație
    2962
    Grupe inferioare AMATORI
    1 Plaiasu Ion Botoc Ovidiu Darjan Daniel Dumitru George Eparu Leontin Minea Robert Adrian
    2 Trocan Nicolae Sursilov Constantin Mihu Florin Marinescu Nelu Eparu Matei Georgescu Alexandru
    3 Mocanu Adrian Lazar Dumitru Ene Florin Constantin Eduard Podlovschi Bogdan Bobeica David
    4 Ilie Octavian Marius Constantin Cristina Dinu Adrian Bucur Mario Irimia Marian Carpinis Danut Petre
    5 Alexandru Marius Balanescu Boby Pascu Cristian Cotet Nicolae Caranfilian Migo Ciocan Denisa
    6 Barca George Cristescu Cristian Movileanu Neculae Bistreanu Armand Neagu Costin Dascalescu Edi
    7 Stoica Mihai Coman Emil Acriva Marian Stoica Daniel Bardas Viorel Apostol Maria
    8 Tobosaru Gheorghe Panait Adrian Delimart Alexiana Craciunas Bogdan Radulescu Catalin Rizoiu Claudiu
    9 Loghin Florin Nitu Serban Banuta Dumitru Grumeza Lucian Lungu Mihai Danila Albert
    10 Guluta Florin Kis Istvan Gheorghe Daniel Matei Mircea Cudalbu Tiberiu Plesa Marius
    11 Docan Cristian Bivolaru Stelian Stefan Mihaela Sterczer Sandor Dinuta Alexandru Mocanu Luca
    12 Vlasceanu Valentin Anescu Andu Fratila Tiberiu Vilcu Dragos Mihailescu Costel Stoian Rares
    13 Cristofor Razvan Bejan Alexandru Dumitrescu Sorin Corbu Ionut Marias Robert Mocanu Stefan
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  8. #320
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    35
    Postări
    687
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    93 z 17 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 20 m
    Reputație
    2962
    Grupe inferioare AMATORI

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PLAIASU ION PLOPENI
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BOTOC OVIDIU PLOIESTI
    1-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    3 DARJAN DANIEL BRASOV
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    4 DUMITRU GEORGE TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 EPARU LEONTIN PLOIESTI
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    6 MINEA ROBERT ADRIAN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TROCAN NICOLAE MIOVENI
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
    2-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
    3 MIHU FLORIN PITESTI
    2-3
    3-2
    3-2
    0-3
    3-0
    3
    2
    4 MARINESCU NELU TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    5 EPARU MATEI PLOIESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1-3
    1
    6 GEORGESCU ALEXANDRU IZVOARELE
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOCANU ADRIAN TARGOVISTE
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 LAZAR DUMITRU MIZIL
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 ENE FLORIN PLOIESTI
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    5
    1
    4 CONSTANTIN EDUARD BUCURESTI
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 PODLOVSCHI BOGDAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 BOBEICA DAVID PLOIESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 DINU ADRIAN DARMANESTI
    3-2
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    4
    1
    4 BUCUR MARIO BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    4
    5 IRIMIA MARIAN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 CARPINIS DANUT PETRE TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
    3-0
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 BALANESCU BOBY PLOIESTI
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    3
    3 PASCU CRISTIAN PLOIESTI
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    4 COTET NICOLAE BRAILA
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 CARANFILIAN MIGO BUCURESTI
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    6 CIOCAN DENISA FILIPESTII DE TARG
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARCA GEORGE PITESTI
    1-3
    3-2
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    3
    2 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI
    3-1
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    3 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    4 BISTREANU ARMAND BUCURESTI
    1-3
    3-0
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    5 NEAGU COSTIN TARGOVISTE
    3-0
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    2
    6 DASCALESCU EDI FILIPESTII DE TARG
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STOICA MIHAI MIOVENI
    3-1
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    2 COMAN EMIL BREAZA
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 ACRIVA MARIAN MIZIL
    3-2
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 STOICA DANIEL BUCURESTI
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 BARDAS VIOREL PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    6 APOSTOL MARIA FILIPESTII DE TARG
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    1
    2 PANAIT ADRIAN BRAILA
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
    3 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 CRACIUNAS BOGDAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    5 RADULESCU CATALIN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 RIZOIU CLAUDIU FILIPESTII DE TARG
    2-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 9
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 NITU SERBAN PAULESTI
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 BANUTA DUMITRU PLOIESTI
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    3
    4 GRUMEZA LUCIAN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 LUNGU MIHAI TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    6 DANILA ALBERT FILIPESTII DE TARG
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 10
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GULUTA FLORIN BUCURESTI
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    2-3
    3
    4
    2 KIS ISTVAN BRASOV
    3-0
    1-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3
    2
    3 GHEORGHE DANIEL BRAILA
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    4 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
    2-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2-3
    2
    5 CUDALBU TIBERIU PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 PLESA MARIUS PAULESTI
    3-2
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 11
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
    3-2
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    3 STEFAN MIHAELA BUCURESTI
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 STERCZER SANDOR SANZIENI
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    4
    5 DINUTA ALEXANDRU PLOIESTI
    0-3
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    3
    6 MOCANU LUCA FILIPESTII DE TARG
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 12
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VLASCEANU VALENTIN DARMANESTI
    3-0
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 ANESCU ANDU DRAGASANI
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 FRATILA TIBERIU BUCURESTI
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    4 VILCU DRAGOS BUCURESTI
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    5 MIHAILESCU COSTEL PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    6 STOIAN RARES FILIPESTII DE TARG
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 13
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 BEJAN ALEXANDRU TECUCI
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 DUMITRESCU SORIN BRASOV
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 CORBU IONUT PITESTI
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    5 MARIAS ROBERT PLOIESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 MOCANU STEFAN TARGOVISTE
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  9. #321
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    35
    Postări
    687
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    93 z 17 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 20 m
    Reputație
    2962
    Calificati in superioare - AMATORI
    1 Plaiasu Ion Darjan Daniel Botoc Ovidiu Dumitru George
    2 Trocan Nicolae Mihu Florin Sursilov Constantin Marinescu Nelu
    3 Ene Florin Mocanu Adrian Lazar Dumitru Constantin Eduard
    4 Dinu Adrian Ilie Octavian Marius Constantin Cristina Bucur Mario
    5 Alexandru Marius Cotet Nicolae Balanescu Boby Pascu Cristian
    6 Movileanu Neculae Bistreanu Armand Barca George Cristescu Cristian
    7 Coman Emil Stoica Daniel Acriva Marian Stoica Mihai
    8 Tobosaru Gheorghe Delimart Alexiana Panait Adrian Craciunas Bogdan
    9 Nitu Serban Loghin Florin Banuta Dumitru Grumeza Lucian
    10 Gheorghe Daniel Kis Istvan Plesa Marius Guluta Florin
    11 Bivolaru Stelian Docan Cristian Dinuta Alexandru Sterczer Sandor
    12 Fratila Tiberiu Vlasceanu Valentin Anescu Andu Stoian Rares
    13 Cristofor Razvan Bejan Alexandru Dumitrescu Sorin Mocanu Stefan
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  10. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  11. #322
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    35
    Postări
    687
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    93 z 17 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 20 m
    Reputație
    2962
    Grupe superioare AMATORI
    1 Plaiasu Ion Ilie Octavian Marius Sursilov Constantin Constantin Eduard
    2 Trocan Nicolae Cotet Nicolae Lazar Dumitru Bucur Mario
    3 Ene Florin Bistreanu Armand Constantin Cristina Pascu Cristian
    4 Dinu Adrian Stoica Daniel Balanescu Boby Cristescu Cristian
    5 Alexandru Marius Delimart Alexiana Barca George Stoica Mihai
    6 Movileanu Neculae Loghin Florin Acriva Marian Craciunas Bogdan
    7 Coman Emil Kis Istvan Panait Adrian Grumeza Lucian
    8 Tobosaru Gheorghe Docan Cristian Banuta Dumitru Guluta Florin
    9 Nitu Serban Vlasceanu Valentin Plesa Marius Sterczer Sandor
    10 Gheorghe Daniel Bejan Alexandru Dinuta Alexandru Stoian Rares
    11 Bivolaru Stelian Darjan Daniel Anescu Andu Mocanu Stefan
    12 Fratila Tiberiu Mihu Florin Dumitrescu Sorin Dumitru George
    13 Cristofor Razvan Mocanu Adrian Botoc Ovidiu Marinescu Nelu
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  12. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  13. #323
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    35
    Postări
    687
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    93 z 17 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 20 m
    Reputație
    2962
    Grupe superioare AMATORI

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PLAIASU ION PLOPENI
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4 CONSTANTIN EDUARD BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TROCAN NICOLAE MIOVENI
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 COTET NICOLAE BRAILA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3 LAZAR DUMITRU MIZIL
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    4 BUCUR MARIO BUCURESTI
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ENE FLORIN PLOIESTI
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    2 BISTREANU ARMAND BUCURESTI
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    3 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 PASCU CRISTIAN PLOIESTI
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DINU ADRIAN DARMANESTI
    3-2
    3-0
    1-3
    2
    1
    2 STOICA DANIEL BUCURESTI
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3 BALANESCU BOBY PLOIESTI
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    2 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 BARCA GEORGE PITESTI
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    2
    4 STOICA MIHAI MIOVENI
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    2 LOGHIN FLORIN BRASOV
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 ACRIVA MARIAN MIZIL
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    2
    4 CRACIUNAS BOGDAN BUCURESTI
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 COMAN EMIL BREAZA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 KIS ISTVAN BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    3 PANAIT ADRIAN BRAILA
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    4 GRUMEZA LUCIAN BUCURESTI
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
    3-1
    3-2
    0-3
    2
    3 BANUTA DUMITRU PLOIESTI
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    4 GULUTA FLORIN BUCURESTI
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    Gr.superioara nr. 9
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NITU SERBAN PAULESTI
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 VLASCEANU VALENTIN DARMANESTI
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    3 PLESA MARIUS PAULESTI
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    4 STERCZER SANDOR SANZIENI
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    Gr.superioara nr. 10
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GHEORGHE DANIEL BRAILA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    2 BEJAN ALEXANDRU TECUCI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 DINUTA ALEXANDRU PLOIESTI
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    4 STOIAN RARES FILIPESTII DE TARG
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 11
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
    3-1
    2-3
    1-3
    1
    2 DARJAN DANIEL BRASOV
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 ANESCU ANDU DRAGASANI
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    2
    4 MOCANU STEFAN TARGOVISTE
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 12
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FRATILA TIBERIU BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MIHU FLORIN PITESTI
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 DUMITRESCU SORIN BRASOV
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4 DUMITRU GEORGE TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 13
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    2 MOCANU ADRIAN TARGOVISTE
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 BOTOC OVIDIU PLOIESTI
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4 MARINESCU NELU TARGOVISTE
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  14. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  15. #324
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    35
    Postări
    687
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    93 z 17 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 20 m
    Reputație
    2962
    Eliminatorii AMATORI
    1. Ilie Octavian Marius
    --------------- Ilie Octavian Marius 3-0
    32. Bye
    ------------------------------ Lazar Dumitru 3-2
    17. Lazar Dumitru
    --------------- Lazar Dumitru 3-2
    16. Panait Adrian
    --------------------------------------------- Tobosaru Gheorghe 3-1
    9. Nitu Serban
    --------------- Nitu Serban 3-1
    24. Acriva Marian
    ------------------------------ Tobosaru Gheorghe 3-0
    25. Dinuta Alexandru
    --------------- Tobosaru Gheorghe 3-2
    8. Tobosaru Gheorghe
    A------------------------------------------------------------ Mocanu Adrian 3-0
    5. Delimart Alexiana
    --------------- Delimart Alexiana 3-0
    28. Bye
    ------------------------------ Fratila Tiberiu 3-2
    21. Anescu Andu
    --------------- Fratila Tiberiu 3-2
    12. Fratila Tiberiu
    --------------------------------------------- Mocanu Adrian 3-0
    13. Mocanu Adrian
    --------------- Mocanu Adrian 3-2
    20. Ene Florin
    ------------------------------ Mocanu Adrian 3-0
    29. Bye
    --------------- Dinu Adrian 3-0
    4. Dinu Adrian
    ---------------------------------------------------------------------- Trocan Nicolae 3-2
    3. Constantin Cristina
    --------------- Constantin Cristina 3-0
    30. Bye
    ------------------------------ Plaiasu Ion 3-1
    19. Plaiasu Ion
    --------------- Plaiasu Ion 3-0
    14. Sterczer Sandor
    --------------------------------------------- Loghin Florin 3-0
    11. Darjan Daniel
    --------------- Balanescu Boby 3-1
    22. Balanescu Boby
    ------------------------------ Loghin Florin 3-2
    27. Bye
    --------------- Loghin Florin 3-0
    6. Loghin Florin
    B------------------------------------------------------------ Trocan Nicolae 3-1
    7. Coman Emil
    --------------- Coman Emil 3-1
    26. Barca George
    ------------------------------ Coman Emil 3-0
    23. Guluta Florin
    --------------- Guluta Florin 3-1
    10. Bejan Alexandru
    --------------------------------------------- Trocan Nicolae 3-0
    15. Cristofor Razvan
    --------------- Cristofor Razvan 3-0
    18. Mihu Florin
    ------------------------------ Trocan Nicolae 3-0
    31. Bye
    --------------- Trocan Nicolae 3-0
    2. Trocan Nicolae
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  16. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  17. #325
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    35
    Postări
    687
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    93 z 17 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 20 m
    Reputație
    2962
    Clasament AMATORI

    1. Trocan Nicolae - Mioveni
    2. Mocanu Adrian - Targoviste
    3 -- 4
    Loghin Florin - Brasov
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    5 -- 8
    Coman Emil - Breaza
    Fratila Tiberiu - Bucuresti
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Lazar Dumitru - Mizil
    9 -- 16
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Balanescu Boby - Ploiesti
    Nitu Serban - Paulesti
    Guluta Florin - Bucuresti
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    17 -- 26
    Ene Florin - Ploiesti
    Dinuta Alexandru - Ploiesti
    Barca George - Pitesti
    Anescu Andu - Dragasani
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Panait Adrian - Braila
    Mihu Florin - Pitesti
    Darjan Daniel - Brasov
    Acriva Marian - Mizil
    Bejan Alexandru - Tecuci
    27 -- 2v gr.sup.
    Docan Cristian - Bucuresti
    28 -- 41 1v gr.sup.
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Botoc Ovidiu - Ploiesti
    Pascu Cristian - Ploiesti
    Gheorghe Daniel - Braila
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    Stoica Daniel - Bucuresti
    Cotet Nicolae - Braila
    Mocanu Stefan - Targoviste
    Plesa Marius - Paulesti
    42 -- 52 0v gr.sup.
    Stoica Mihai - Mioveni
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Kis Istvan - Brasov
    Movileanu Neculae - Brasov
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Bucur Mario - Bucuresti
    Constantin Eduard - Bucuresti
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Dumitru George - Targoviste
    Stoian Rares - Filipestii de Targ
    53 -- 55 2v gr.inf.
    Corbu Ionut - Pitesti
    Matei Mircea - Targoviste
    Neagu Costin - Targoviste
    56 -- 66 1v gr.inf.
    Stefan Mihaela - Bucuresti
    Eparu Leontin - Ploiesti
    Eparu Matei - Ploiesti
    Podlovschi Bogdan - Bucuresti
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Bardas Viorel - Ploiesti
    Lungu Mihai - Targoviste
    Mihailescu Costel - Ploiesti
    Rizoiu Claudiu - Filipestii de Targ
    Carpinis Danut Petre - Targoviste
    Georgescu Alexandru - Izvoarele
    67 -- 78 0v gr.inf.
    Irimia Marian - Ploiesti
    Radulescu Catalin - Ploiesti
    Cudalbu Tiberiu - Ploiesti
    Marias Robert - Ploiesti
    Mocanu Luca - Filipestii de Targ
    Danila Albert - Filipestii de Targ
    Apostol Maria - Filipestii de Targ
    Dascalescu Edi - Filipestii de Targ
    Ciocan Denisa - Filipestii de Targ
    Vilcu Dragos - Bucuresti
    Bobeica David - Ploiesti
    Minea Robert Adrian - Ploiesti
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  18. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  19. #326
    senior
    Avatarul lui mihais mioveni
    Data înscrierii
    17.06.2011
    Locație
    Mioveni
    Vârstă
    62
    Postări
    946
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 21 h 51 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    3326
    Pentru cine vrea sa-si calculeze punctajul corespunzator pozitiei in clasament ar fi util ca pe langa clasament sa se afiseze si lista FINALA a inscrierilor.

  20. Îmi place GeluBv, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  21. #327
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    35
    Postări
    687
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    93 z 17 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 20 m
    Reputație
    2962
    Citat Postat în original de mihais mioveni Vezi post
    Pentru cine vrea sa-si calculeze punctajul corespunzator pozitiei in clasament ar fi util ca pe langa clasament sa se afiseze si lista FINALA a inscrierilor.
    Pe viitor asa o sa facem,la acest turneu punctajul a fost calculat deja de domnul Apian caruia trebuie sa i fim cu totii recunoscatori pentru efortul depus.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  22. Mulțumesc patrickstefan125 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place GeluBv, INDISPONIBIL, B.Liviu, Johnny Plaiasu, Dan2, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  23. #328
    senior

    Data înscrierii
    12.01.2013
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    58
    Postări
    454
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 10 h 13 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    1380
    osanale sau proiect de metrou?

  24. Îmi place Bogdan V, mihais mioveni le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Tel George Jr.", Ploiești - 17.10.2018
    De ADN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 61
    Ultimul post: 18.10.2018, 07:30
  2. Turneu A "Cupa Tel George Jr.", Ploiești - 19.05.2018
    De Dan2 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 370
    Ultimul post: 24.05.2018, 15:27
  3. Răspunsuri: 201
    Ultimul post: 19.04.2018, 18:14
  4. Răspunsuri: 628
    Ultimul post: 10.02.2018, 01:31
  5. Răspunsuri: 294
    Ultimul post: 25.07.2017, 15:15

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •