vivasportshop.ro 2 468x60pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 19 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 284

Subiect: Regional "Ziua Națională AmaTur", Botoșani - 01.09.2018 (Zona 1)

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data nscrierii
    05.02.2011
    Locație
    botosani
    Vrstă
    50
    Postări
    2.208
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    74 z 4 m
    Timp online pe zi
    33 m
    Reputație
    4173

    Regional "Ziua Națională AmaTur", Botoșani - 01.09.2018 (Zona 1)




    Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", sambata 01.09.2018 - Zona 1, Botosani - Sala Polivalenta


    LOCALITATEA: Botosani, str. Vanatori, nr.15A;
    DATA: Sambata 01 septembrie 2018;
    CATEGORII: E+O+A+ - 4 categorii;
    ORA DE INCEPERE: 8.45 - 9.15 – validare inscrieri, 9.30 incep meciurile;
    SALA: Polivalenta “Elisabeta Lipa” Botosani. Accesul in sala incepand cu ora 8.00;
    INDICAȚII DE ACCES:


    LOGISTICA: 20 mese – omologate ITTF;
    MINGILE: Joola 3* 40+;
    TAXA: adultii 50 Lei, copiii sub 14 ani, doamnele si domnisoarele 15 Lei. Sunt scutite de taxa persoanele cu dizabilitati. 1 leu/participant vor fi transferați n contul AmaTur;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-4 – cupe + medalii + diplome; 5-8 – medalii + diplome;

    Se asigura apa minerala/plata, cafea, gustare...


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la nscriere: conform Clasament AmaTur la zi;
    - ultima nscriere in ordinea clasamentului Luni 27.08.2018, ora 21,00, ultima retragere fara penalizare joi 30.08.2018 ora 21,00.
    - retragerile nainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii și rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a mpiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    Elite+Open+Avansați+Incepatori – maxim 152 participanti;
    Elite – maxim 24 participanti;
    Open – maxim 40 participanti;
    Avansati – maxim 48 participanti;
    Incepatori – maxim 40 participanti;
    Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);

    Pentru categoriile incepatori, avansati si open:
    Grupe inferioare de cate 4 jucatori – se califica toti 4;
    Grupe superioare de cate 4 jucători – se califica primii 2;
    Eliminatorii.

    Pentru categoria elite:
    Grupe inferioare de cate 6 jucatori – se califica primii 4;
    Grupe superioare de cate 4 jucători – se califica primii 2;
    Eliminatorii.
    In functie de dinamica inscrierilor, numarul de locuri alocate unei categorii pot fi modificate.



    Eveniment organizat cu sprijinul:

    S.C. MAXIM SPECIAL CONSTRUCT S.R.L.
    www.msconstructii.ro





    ORGANIZATOR:

    AJTM Botosani cu multumiri "Primariei Botosani" pentru sprijinul acordat
    Ing.Volodea Ivan, tel. 0753 079 966

    ORGANIZATORI TEHNICI:
    Cozma Catalin, tel. 0744 544 610;
    Colesniuc Romeo, tel. 0745 983 082.
    Balauca Cornel, tel. 0756 337 103;
    Corneanu Sorin, tel. 0744 544 024;


    Va asteptam cu drag !
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 14.08.2019 la 19:59.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data nscrierii
    05.02.2011
    Locație
    botosani
    Vrstă
    50
    Postări
    2.208
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    74 z 4 m
    Timp online pe zi
    33 m
    Reputație
    4173
    Rezervat inscrieri:


    Inscrieri Elite - on 9/1/2018 at 3:52:13 PM

    1. Brinza Natalina, Moldova, 1357 - 43 - EF
    2. Albu Vlad, Iasi, 487 - 40.85 - E
    3. Sumanaru Catalin, Iasi, 7 - 40.16 - E
    4. Aga Alexandru, Botosani, 1011 - 39.85 - E
    5. Valeanu Cosmin, Bacau, 219 - 39.3 - EJ
    6. Onufrei Ciprian, Botosani, 96 - 38.9 - E
    7. Cozma Catalin, Falticeni, 30 - 38.7 - EW
    8. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 36 - 37.8 - E
    9. Albu Catalin, Pascani, 189 - 37.5 - E
    10. Tiganas Mihai, Radauti, 632 - 37.35 - E
    11. Marola Mihai, Bacau, 17 - 37.01 - E
    12. Valcu Alin, Botosani, 282 - 36.95 - E
    13. Morosanu Vasile, Suceava, 150 - 36.01 - EW
    14. Firu Marian, Vatra Dornei, 66 - 35.77 - E
    15. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 31 - 35.11 - E
    16. Ilies Ioan, Radauti, 298 - 34.9 - E
    17. Tipu Vlad, Iasi, 278 - 34.68 - E
    18. Cojocaru Stefan, Suceava, 241 - 33.55 - EJ
    19. Valeanu Vlad, Bacau, 306 - 33.27 - E
    20. Ursulean Florin, Straja, 898 - 33.2 - E
    21. Brinza Vitalina, Moldova, 1519 - 31.7 - EF
    22. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 458 - 30.3 - EW
    23. Corneanu Sorin, Botosani, 145 - 28.57 - O
    24. Dubrovin Veniamin, Moldova, 5001 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Rojnita Sebastian, Bacau, 81 - 32.85 - E



    Inscrieri Open - on 9/1/2018 at 3:54:08 PM

    1. Calenciuc Dumitru, Radauti, 1456 - 29.05 - O
    2. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 322 - 28.52 - OW
    3. Ciortescu Cristi, Iasi, 82 - 28.31 - O
    4. Braniste George, Bacau, 169 - 28.13 - O
    5. Dragan Petru Ioan, Iasi, 77 - 27.95 - O
    6. Ursulean Vasile, Straja, 132 - 27.87 - O
    7. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 157 - 27.78 - O
    8. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 83 - 27.74 - OW
    9. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 139 - 27.57 - O
    10. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 170 - 27.38 - O
    11. Polocoser Cristian, Suceava, 342 - 27.28 - O
    12. Marola Dan, Bacau, 79 - 27.05 - O
    13. Nicu Constantin, Iasi, 411 - 26.16 - O
    14. Covalciuc Luca, Iasi, 581 - 25.88 - O
    15. Havris Rares, Botosani, 597 - 25.58 - OJ
    16. Nistor Florin, Comanesti, 179 - 25.53 - O
    17. Ticu Dorin, Bacau, 193 - 25.52 - OW
    18. Macovei Cristi, Iasi, 159 - 25.05 - O
    19. Morosan Marian, Suceava, 232 - 24.91 - O
    20. Pralea Marius Dan, Botosani, 131 - 24.73 - O
    21. Mihai Alex, Botosani, 1158 - 24.5 - O
    22. Pinzar Alin, Suceava, 271 - 23.99 - O
    23. Baisan Paul, Roman, 396 - 23.96 - O
    24. Colesniuc Romeo, Botosani, 147 - 23.1 - OW
    25. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 249 - 22.83 - OW
    26. Barbalata Lorin, Suceava, 656 - 22.66 - O
    27. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 463 - 22.35 - OF
    28. Ursan Viorel, Radauti, 1659 - 22 - O
    29. Grosu Alexandru, Botosani, 483 - 21.96 - OJ
    30. Serban Liviu, Onesti, 267 - 21.43 - O
    31. Leteanu Marius, Bacau, 431 - 21.22 - O
    32. Macovei Bogdan, Suceava, 913 - 20.83 - O
    33. Mahu Bogdan, Pascani, 409 - 20.55 - O
    34. Vieru Valeria, Moldova, 2293 - 20.4 - OF
    35. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 518 - 20.22 - OJF
    36. Mosneagu Mihnea, Falticeni, 451 - 19.5 - A
    37. Oancea Marian, Bacau, 368 - 18.59 - A
    38. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 332 - 17.25 - AW
    39. Iacubenco Arsenii, Moldova, 5001 - 0 - A



    Inscrieri Avansati - on 9/1/2018 at 3:55:15 PM

    1. Vieru Costica, Botosani, 260 - 19.53 - AW
    2. Iacob Gabriel, Iasi, 270 - 19.53 - AW
    3. Volostiuc Catalin, Suceava, 1499 - 19.35 - A
    4. Puscasu Calin, Botosani, 608 - 19.22 - AJ
    5. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 843 - 19.22 - A
    6. Pascu Marius, Campulung Mold, 639 - 18.98 - A
    7. Varzar Pavel, Moldova, 2374 - 18.9 - A
    8. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret, 457 - 18.7 - A
    9. Fotia Iulian, Bacau, 283 - 18.44 - A
    10. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 352 - 18 - A
    11. Gatea Marius, Piatra Neamt, 1329 - 18 - AW
    12. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 319 - 17.77 - A
    13. Lucic Corneliu, Suceava, 328 - 17.26 - AWH
    14. Aldea Nelu, Falticeni, 742 - 17.18 - A
    15. Petrescu Claudel, Putna, 580 - 17.16 - A
    16. Maftei Catalin Doru, Comanesti, 576 - 16.48 - AW
    17. Cristofor Razvan, Moinesti, 347 - 16.36 - AW
    18. Morosan Ionel, Granicesti, 773 - 16.28 - A
    19. Kurennoi Andrei, Moldova, 876 - 16.25 - A
    20. Chiriac Marius, Botosani, 511 - 16.23 - A
    21. Salavastru Petru, Botosani, 438 - 16.2 - AW
    22. Mihailova Victoria, Moldova, 2501 - 16.1 - AF
    23. Aanei Cristian, Putna, 887 - 15.26 - A
    24. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 1062 - 14.84 - A
    25. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 609 - 14.73 - AW
    26. Andrei Radu Alexandru, Iasi, 638 - 14.08 - A
    27. Constantinica Silviu, Botosani, 654 - 14.07 - AJ
    28. Ilie Aurelian, Botosani, 892 - 13.94 - A
    29. Robu Valentin, Botosani, 713 - 13.22 - AW
    30. Anastasiu Constantin, Comanesti, 704 - 12.7 - AW
    31. Simionese Ovidiu, Granicesti, 964 - 12.38 - AJ
    32. Spircu Alexandru, Botosani, 1434 - 12.1 - A
    33. Gagea Marian, Botosani, 970 - 12.05 - A
    34. Isaic Radu, Bacau, 2085 - 12 - A
    35. Pintescu Teodora, Vatra Dornei, 859 - 11.92 - AJF
    36. Arseniuc Alexandru, Campulung Mold, 1350 - 11.6 - A
    37. Mita Augustin, Dorohoi, 819 - 11.24 - A
    38. Calancea Dragos, Siret, 1065 - 10.02 - A
    39. Pohaci Claudiu, Dorohoi, 1494 - 10 - A
    40. Calmatui Ivan, Moldova, 3038 - 10 - A
    41. Buzila Ioan, Botosani, 1109 - 9 - IW
    42. Caragut Artiom, Moldova, 5001 - 0 - A
    43. Iacubenco Artemii, Moldova, 5003 - 0 - A
    44. Pavel Paul, Botosani, 5005 - 0 - A



    Inscrieri Incepatori - on 9/1/2018 at 3:56:40 PM

    1. Ghitu Liviu, Onesti, 763 - 9.98 - I
    2. Plamada Aurelian, Botosani, 993 - 9.94 - I
    3. Ursulean Daniel, Straja, 1004 - 9.36 - IJ
    4. Sisca Nicusor, Comanesti, 791 - 9.27 - IW
    5. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 1213 - 9.23 - IJF
    6. Dascalu Marian, Roman, 1893 - 9 - I
    7. Tronciu Gabriel, Roman, 977 - 8.88 - I
    8. Nistor Andreea, Botosani, 1296 - 8.6 - IF
    9. Darie Gabriel, Comanesti, 861 - 8.57 - I
    10. Olaru Miruna Andreea, Comanesti, 842 - 8.49 - IF
    11. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 1007 - 8.01 - I
    12. Grusca Narcis, Gura Humorului, 893 - 8 - I
    13. Marin Doru, Iasi, 1134 - 8 - I
    14. Daraba Gabriel, Botosani, 1521 - 8 - I
    15. Caragut Igori, Moldova, 3263 - 8 - I
    16. Gavrilei Constantin, Pascani, 2086 - 7.95 - I
    17. Havris Marius, Botosani, 2063 - 7.5 - I
    18. Lungu Lucian, Onesti, 1101 - 7.44 - I
    19. Buzila Robert, Vatra Dornei, 1595 - 6.44 - IJ
    20. Turcoman Maria, Botosani, 3420 - 6.4 - IF
    21. Ursulescu Ioan Stanga, Bacau, 1326 - 6.25 - I
    22. Panzariu Teodor, Botosani, 1554 - 6.07 - I
    23. Luca Ioan, Piatra Neamt, 2858 - 6.05 - I
    24. Andronic Ioan, Suceava, 2251 - 6 - IW
    25. Portariuc Gheorghe, Botosani, 1252 - 5.9 - I
    26. Tocariu Sebastian, Botosani, 1905 - 5.8 - I
    27. Barabancea Lili, Iasi, 1316 - 5.77 - IF
    28. Buzila Tamara, Botosani, 2141 - 5.5 - IF
    29. Savina Dan, Piatra Neamt, 1188 - 5.33 - I
    30. Pauca Cosmin, Botosani, 2384 - 5.25 - I
    31. Apetroaei Mircea, Suceava, 1739 - 5.04 - I
    32. Titiliuc Alesia, Dersca, 3752 - 5 - IF
    33. Macovei Daniel, Botosani, 3785 - 5 - I
    34. Pintescu Emilia, Vatra Dornei, 1899 - 4.97 - IF
    35. Meliceanu Denis, Vatra Dornei, 2436 - 4.6 - I
    36. Nica Alexandru, Iasi, 3186 - 4.5 - I
    37. Cervicescu Laurentiu, Botosani, 2966 - 0 - A
    38. Saric Leonid, Moldova, 5003 - 0 - A
    39. Lecinscaia Ina, Moldova, 5004 - 0 - A
    40. Pavel Antonio, Botosani, 5005 - 0 - A



    Absenti:
    Schita Ecaterina - Moldova
    Pohaci Claudiu - Dorohoi
    Volostiuc Catalin - Suceava
    Ultima modificare făcută de sorin_client; 01.09.2018 la 15:59.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  3. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data nscrierii
    05.02.2011
    Locație
    botosani
    Vrstă
    50
    Postări
    2.208
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    74 z 4 m
    Timp online pe zi
    33 m
    Reputație
    4173
    Rezervat clasament:


    Clasament Elite

    1. Dubrovin Veniamin - Moldova
    2. Albu Vlad - Iasi
    3 -- 4
    Albu Catalin - Pascani
    Cozma Catalin - Falticeni
    5 -- 8
    Cojocaru Stefan - Suceava
    Brinza Natalina - Moldova
    Ilies Ioan - Radauti
    Valcu Alin - Botosani
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Tiganas Mihai - Radauti
    Marola Mihai - Bacau
    Valeanu Vlad - Bacau
    Ursulean Florin - Straja
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Aga Alexandru - Botosani
    Onufrei Ciprian - Botosani
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    17 -- 22 1v gr.inf.
    Valeanu Cosmin - Bacau
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Morosanu Vasile - Suceava
    Firu Marian - Vatra Dornei
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Tipu Vlad - Iasi
    23 -- 24 0v gr.inf.
    Brinza Vitalina - Moldova
    Corneanu Sorin - Botosani




    Clasament Open

    1. Iacubenco Arsenii - Moldova
    2. Calenciuc Dumitru - Radauti
    3 -- 4
    Ursulean Vasile - Straja
    Vieru Valeria - Moldova
    5 -- 8
    Polocoser Cristian - Suceava
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    Morosan Marian - Suceava
    Nicu Constantin - Iasi
    9 -- 16
    Covalciuc Luca - Iasi
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    Pinzar Alin - Suceava
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Havris Rares - Botosani
    Ticu Dorin - Bacau
    17 -- 20
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Muraru Ioana - Vatra Dornei
    Mosneagu Mihnea - Falticeni
    Macovei Bogdan - Suceava
    21 -- 2v gr.sup.
    Mahu Bogdan - Pascani
    22 -- 31 1v gr.sup.
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Braniste George - Bacau
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Macovei Cristi - Iasi
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Barbalata Lorin - Suceava
    Ursan Viorel - Radauti
    Leteanu Marius - Bacau
    32 -- 37 0v gr.sup.
    Marola Dan - Bacau
    Mihai Alex - Botosani
    Baisan Paul - Roman
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Serban Liviu - Onesti
    Oancea Marian - Bacau
    38 -- 39 0v gr.inf.
    Nistor Florin - Comanesti
    Grosu Alexandru - Botosani



    Clasament Avansati

    1. Varzar Pavel - Moldova
    2. Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
    3 -- 4
    Caragut Artiom - Moldova
    Petrescu Claudel - Putna
    5 -- 8
    Fotia Iulian - Bacau
    Pascu Marius - Campulung Mold
    Chiriac Marius - Botosani
    Puscasu Calin - Botosani
    9 -- 16
    Burghelea Florin - Piatra Neamt
    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
    Gatea Marius - Piatra Neamt
    Vieru Costica - Botosani
    Salavastru Petru - Botosani
    Iacob Gabriel - Iasi
    Kurennoi Andrei - Moldova
    Lucic Corneliu - Suceava
    17 -- 22
    Ilie Aurelian - Botosani
    Andrei Radu Alexandru - Iasi
    Mihailova Victoria - Moldova
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Aldea Nelu - Falticeni
    Arseniuc Alexandru - Campulung Mold
    23 -- 34 1v gr.sup.
    Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Maftei Catalin Doru - Comanesti
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Constantinica Silviu - Botosani
    Anastasiu Constantin - Comanesti
    Simionese Ovidiu - Granicesti
    Spircu Alexandru - Botosani
    Isaic Radu - Bacau
    Pintescu Teodora - Vatra Dornei
    Calancea Dragos - Siret
    Iacubenco Artemii - Moldova
    35 -- 39 0v gr.sup.
    Morosan Ionel - Granicesti
    Aanei Cristian - Putna
    Gagea Marian - Botosani
    Mita Augustin - Dorohoi
    Calmatui Ivan - Moldova
    40 -- 42 0v gr.inf.
    Robu Valentin - Botosani
    Buzila Ioan - Botosani
    Pavel Paul - Botosani



    Clasament Incepatori

    1. Ghitu Liviu - Onesti
    2. Vieru Teodora - Vatra Dornei
    3 -- 4
    Barabancea Lili - Iasi
    Caragut Igori - Moldova
    5 -- 8
    Darie Gabriel - Comanesti
    Daraba Gabriel - Botosani
    Tronciu Gabriel - Roman
    Panzariu Teodor - Botosani
    9 -- 16
    Dascalu Marian - Roman
    Gavrilei Constantin - Pascani
    Lungu Lucian - Onesti
    Marin Doru - Iasi
    Ursulean Daniel - Straja
    Buzila Robert - Vatra Dornei
    Grusca Narcis - Gura Humorului
    Cervicescu Laurentiu - Botosani
    17 -- 20
    Andronic Ioan - Suceava
    Marin Bogdan Mihail - Bacau
    Luca Ioan - Piatra Neamt
    Turcoman Maria - Botosani
    21 -- 2v gr.sup.
    Olaru Miruna Andreea - Comanesti
    22 -- 30 1v gr.sup.
    Plamada Aurelian - Botosani
    Nistor Andreea - Botosani
    Havris Marius - Botosani
    Ursulescu Ioan Stanga - Bacau
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    Buzila Tamara - Botosani
    Savina Dan - Piatra Neamt
    Apetroaei Mircea - Suceava
    Meliceanu Denis - Vatra Dornei
    31 -- 32 0v gr.sup.
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Tocariu Sebastian - Botosani
    33 -- 40 0v gr.inf.
    Pauca Cosmin - Botosani
    Titiliuc Alesia - Dersca
    Macovei Daniel - Botosani
    Pintescu Emilia - Vatra Dornei
    Nica Alexandru - Iasi
    Saric Leonid - Moldova
    Lecinscaia Ina - Moldova
    Pavel Antonio - Botosani
    Ultima modificare făcută de sorin_client; 02.09.2018 la 11:55.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  4. #4
    senior
    Avatarul lui ovidiuu
    Data nscrierii
    07.04.2011
    Locație
    Suceava
    Vrstă
    48
    Postări
    327
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    25 z 2 h 32 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    338
    Polocoser Cristian-- Suceava --open

  5. mi place remy, sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  6. #5
    junior
    Avatarul lui Nistor Andreea Bianca
    Data nscrierii
    05.02.2018
    Locație
    Botosani
    Vrstă
    16
    Postări
    74
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    4 z 6 h 26 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    101
    Nistor Andreea, Botosani-incepatori

  7. mi place sorin_client, Catalin Sumanaru, Ma Rola, Tipuvlad22 le-a plăcut acest mesaj
  8. #6
    senior
    Avatarul lui Ma Rola
    Data nscrierii
    08.05.2014
    Locație
    Bacau, Romania, Romania
    Vrstă
    16
    Postări
    829
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    82 z 14 h 44 m
    Timp online pe zi
    1 h N/A
    Reputație
    879
    Marola Dan - Bacău - Open

  9. #7
    maestru
    Avatarul lui ursuleanvasile
    Data nscrierii
    23.10.2007
    Locație
    Straja, Suceava, Romania, Romania
    Vrstă
    46
    Postări
    1.802
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    48 z 2 h 49 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    1306
    Ursulean Vasile-open
    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
    FH: Tenergy 05 FX
    BH: Tenergy 05 FX

  10. mi place sorin_client, Catalin Sumanaru le-a plăcut acest mesaj
  11. #8
    senior
    Avatarul lui Ovidiu Nicolaiciuc
    Data nscrierii
    15.12.2015
    Locație
    Iasi
    Vrstă
    31
    Postări
    189
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    9 z 33 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    387
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Open

  12. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data nscrierii
    05.02.2011
    Locație
    botosani
    Vrstă
    50
    Postări
    2.208
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    74 z 4 m
    Timp online pe zi
    33 m
    Reputație
    4173
    Din Vatra Dornei:

    Hagatis Andrei - elite
    Marcu Vasile - elite

    Butnaru Madalina - open
    Muraru Ioana - open

    Pintescu Teodora - avansati
    Vieru Teodora - avansati

    Pintescu Emilia - incepatori
    Enea Andreea - incepatori
    Melinceanu Denis - incepatori
    Vaideanu Fabiana - incepatori
    Buzila Robert - incepatori
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  13. mi place Catalin Sumanaru le-a plăcut acest mesaj
  14. #10
    junior
    Data nscrierii
    04.08.2017
    Locație
    Falticeni
    Vrstă
    58
    Postări
    55
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    4 z 2 h 25 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    56
    Harmanescu Petrus, Braila, avansati
    Multumesc

  15. mi place sorin_client, RaduAndrei le-a plăcut acest mesaj
  16. #11
    junior

    Data nscrierii
    08.10.2016
    Locație
    Corlateni
    Vrstă
    48
    Postări
    84
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 h 57 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    87
    Mita Augustin la incepatori si Pohaci Claudiu la avansati , ambii din Dorohoi.

  17. mi place sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  18. #12
    senior
    Avatarul lui rcolesniuc
    Data nscrierii
    25.06.2012
    Locație
    Botosani, Romania
    Vrstă
    60
    Postări
    306
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    26 z 10 h 26 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    564
    Din Botosani, Colesniuc Romeo -open, Robu Valentin -avansati.


    Trimis de pe al meu LG-H815 folosind Tapatalk

  19. mi place sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  20. #13
    junior
    Avatarul lui AurelianPlamada
    Data nscrierii
    27.07.2017
    Locație
    botosani
    Vrstă
    35
    Postări
    84
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    3 z 7 h 50 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    78
    Plamada Aurelian din Botosani la incepatori

  21. mi place sorin_client, RaduAndrei le-a plăcut acest mesaj
  22. #14
    senior
    Avatarul lui Catalin Albu
    Data nscrierii
    13.07.2013
    Locație
    Pascani, Romania
    Vrstă
    27
    Postări
    318
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    15 z 12 h 29 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    497
    Albu Cătălin din Pascani la elite

  23. mi place Oblio, sorin_client, Catalin Sumanaru le-a plăcut acest mesaj
  24. #15
    senior
    Avatarul lui Oblio
    Data nscrierii
    15.02.2013
    Locație
    Pascani
    Vrstă
    41
    Postări
    703
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    33 z 22 h 25 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    1407
    Donisan Costel,Pascani,avansați,Mahu Bogdan,Pascani,open

  25. mi place sorin_client, marian oancea le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 259
    Ultimul post: 03.09.2018, 20:54
  2. Răspunsuri: 213
    Ultimul post: 03.09.2018, 20:06
  3. Răspunsuri: 248
    Ultimul post: 03.09.2018, 16:47
  4. Răspunsuri: 184
    Ultimul post: 03.09.2018, 12:36
  5. Răspunsuri: 206
    Ultimul post: 02.09.2018, 22:22

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •