tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 185

Subiect: Regional "Ziua Națională AmaTur", Arad - 01.09.2018 (Zona 7)

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.005
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 17 h 14 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1628

    Regional "Ziua Națională AmaTur", Arad - 01.09.2018 (Zona 7)



    Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", Arad - Sâmbătă 01.09.2018 (Zona 7 )

    - se pot inscrie doar jucatorii din zona 7 adica din judetele : Arad,Bihor,Caras-Severin,Hunedoara si Timis si cei din Ungaria sau Serbia


    LOCALITATEA: Arad;
    DATA: Sâmbătă 1 Septembrie 2018;
    CATEGORII: Elite + Open + Avansați + Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Incepatori + Avansați : 08.45 - 09.15 – înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    Elite + Open : 13.15 - 13.45 – înscrieri, la 14.30 încep meciurile;
    SALA:
    - Sala Sporturilor - Universitatea Aurel Vlaicu, Arad, Romania - Str. Dragoi Elena, 2, Arad, Arad, 310330;

    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 16 mese , mingi plastic ***;
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri etc.;

    TAXA:
    - Adulți - 40 Lei,
    - Copii sub 14 ani - 20 lei,
    - persoane cu dizabilităţi - fără taxă
    - un leu de participant se va dona către AmaTur;


    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷3 – cupa + medalie + diploma + premiu surpriza;
    Locul 4 – medalie + diploma ;
    Locurile 5÷8 – diploma ;
    Se asigură apă plată – 2 litri, cafea,vin,tuica;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    -- pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: conform Clasament AmaTur pana joi 30.08.2018, ora 21,00 ,dupa acesta data primul venit , primul servit, desigur si in functie de locurile ramase disponibile;
    - ultima retragere Joi 30.08.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite – maxim 24 participanți;
    - Open – maxim 36 participanți;
    - Avansați – maxim 36 participanți;
    - Începători – maxim 36 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4 cel putin;
    (criterii in caz ca necesita calificarea de pe locul 5 pentru completarea grupelor superioare de trei: numar victorii,diferenta seturi , urmat de locul in clasament);
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători cu exceptia elite unde vor fi 4 ,schema 1432– se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16,32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Repartizare automată pe tabloul eliminatoriu.
    În funcție de dinamica înscrierilor sistemul de joc și numărul maxim de jucători de categorie pot suferi modificări, care vor fi anunțate în timp util pe forum, dar nu mai târziu de miercuri 29.08.2018 .

    ORGANIZATOR:
    Roman Bogdan: 0746.056.622
    Suport tehnic: Fekete Istvan 0721.907.017

    VA ASTEPTAM CU DRAG!

    FACEBOOK:
    - www.facebook.AmaTurRomania
    Ultima modificare făcută de Pitzi; 29.08.2018 la 17:18.

  2. Mulțumesc marcelgiosan, roman bogdan, PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Adrian Veres, andreyutzu, mandelafree, alex.pop le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.005
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 17 h 14 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1628

    Inscrieri finale

    Inscrieri Elite - on 9/2/2018 at 11:55:06 AM

    1. Mandru Bogdan - Hunedoara, 693 - 44 - E
    2. Mutrescu Eugen - Timisoara, 13 - 42.28 - E
    3. Iana Remus - Timisoara, 211 - 41.62 - E
    4. Gergely Anton - Oradea, 261 - 41.5 - E
    5. Avram Victor - Arad, 16 - 41.3 - E
    6. Put Gabriel - Oravita, 28 - 41 - E
    7. Verdet Adrian - Oravita, 59 - 38.86 - E
    8. Pavel Calin - Hunedoara, 71 - 38.36 - E
    9. Zbancu Leo - Deva, 202 - 37.3 - E
    10. Savu Cristian - Oradea, 22 - 36.54 - E
    11. Mihalescu Dinu - Timisoara, 38 - 35.64 - EW
    12. Boru Lucian - Timisoara, 240 - 35.62 - E
    13. Tic Ioan - Oradea, 25 - 34.46 - E
    14. Curut Gabriel - Timisoara, 43 - 33.99 - E
    15. Oprea Adrian - Lugoj, 69 - 33.4 - E
    16. Spatariu Daniel - Arad, 220 - 33.05 - E
    17. Vaida Sorin - Oradea, 50 - 32.29 - EW
    18. Balogh Attila - Oradea, 272 - 32.16 - E
    19. Craciun Calin - Oradea, 194 - 32.03 - E
    20. Cotca Dacian - Oradea, 205 - 31.88 - E
    21. Szalay Liviu - Oradea, 80 - 31.48 - E
    22. Kaposta Victor - Arad, 54 - 30.66 - E
    23. Petersi Nuri - Varset, 587 - 30.63 - E
    24. Ciucioiu Dorin - Timisoara, 417 - 28.34 - O


    Inscrieri Open - on 9/2/2018 at 11:53:46 AM

    1. Drinceanu Lilian - Oravita, 182 - 28.29 - O
    2. Ciublea Vichente - Oravita, 320 - 27.77 - O
    3. Ticu Sorin - Lugoj, 366 - 27.76 - O
    4. Boznea Daniel - Deva, 465 - 27.62 - O
    5. Veres Francisc - Oravita, 146 - 27.56 - O
    6. Turburan Ion - Resita, 323 - 27.48 - O
    7. Nagy Iosif - Arad, 158 - 27.32 - OW
    8. Grubacichi Marius - Timisoara, 959 - 26.65 - O
    9. Degianschi Obrad - Resita, 378 - 26.45 - O
    10. Csaky Tiberiu - Resita, 336 - 26.4 - O
    11. Balmez Dorel - Oravita, 523 - 26.36 - O
    12. Venter Liviu - Resita, 586 - 26.28 - O
    13. Ilia Ionicut - Oravita, 552 - 26.06 - O
    14. Lulciuc Dumitru - Timisoara, 676 - 26 - O
    15. Kramarsic Milos - Belgrad, 613 - 25.78 - O
    16. Birtalan Laszlo - Oradea, 135 - 25.71 - O
    17. Tanc Florin - Oradea, 418 - 25.54 - O
    18. Murgu Ioan - Oravita, 377 - 25.37 - O
    19. Costache Rosioru Cristian - Timisoara, 446 - 25.36 - O
    20. Lacatis Ghita - Arad, 301 - 25.33 - O
    21. Ardelean Raul - Arad, 427 - 25.2 - O
    22. Lungu Marius - Oravita, 325 - 25.13 - O
    23. Curpas Ioan - Oradea, 222 - 25.1 - OW
    24. Frunza Alexandru - Timisoara, 436 - 25.02 - O
    25. Demian Daniel - Arad, 453 - 24.46 - O
    26. Cecan Vasile - Timisoara, 248 - 23.9 - O
    27. Postelnicu Mihai - Deva, 315 - 23.4 - O
    28. Jichici Svetozar - Timisoara, 176 - 23.03 - OW
    29. Veres Adrian - Timisoara, 360 - 22.25 - O
    30. Manu Nicolae - Resita, 1284 - 21.9 - O
    31. Popovici Ciprian - Hunedoara, 939 - 21.4 - O
    32. Neamt Doru - Arad, 1085 - 21.2 - OW
    33. Matei Dumitru - Deva, 295 - 21.17 - OW
    34. Munteanu Constantin - Resita, 659 - 20.56 - O
    35. Ciochina Gabriel - Arad, 1906 - 18 - A

    Inscrieri Avansati - on 9/2/2018 at 11:53:59 AM

    1. Borcsi Jozsef - Timisoara, 423 - 19.97 - A
    2. Jurescu Sorin - Timisoara, 488 - 19.67 - A
    3. Ignuta Sebastian - Voiteg, 960 - 19 - A
    4. Hancig Mircea - Dumbravita, 551 - 18.56 - A
    5. Stoica Ioan Florin - Lugoj, 750 - 18.35 - A
    6. Bulibasa Tiberiu - Arad, 1230 - 18.3 - A
    7. Fekete Istvan - Arad, 490 - 18.19 - A
    8. Putnik Tiberiu - Varset, 997 - 18.03 - A
    9. Zsok Arcadie - Deva, 1808 - 18 - A
    10. Olah Remus - Arad, 522 - 17.33 - A
    11. Ankar Wasim - Timisoara, 666 - 17.22 - A
    12. Botas Constantin - Sannicolau Mare, 515 - 17.05 - A
    13. Avasilcai Marcel - Arad, 729 - 16.7 - A
    14. Iliuta Adrian - Sannicolau Mare, 554 - 15.95 - A
    15. Balaj Roland - Arad, 690 - 15.6 - A
    16. Craiovan Victor - Resita, 839 - 15.36 - A
    17. Lascu Marius - Timisoara, 962 - 14.7 - A
    18. Dumitru Florin - Arad, 840 - 14.44 - A
    19. Cioveie Marian - Oravita, 869 - 14.42 - A
    20. Caraus Sorin - Deva, 706 - 13.9 - A
    21. Dehelean Octavian - Timisoara, 1963 - 13.6 - A
    22. Clisic Iosif - Sannicolau Mare, 752 - 13.52 - A
    23. Barbu Tiberiu - Simeria, 1375 - 12.87 - A
    24. Glavan Radu - Timisoara, 1068 - 12.42 - A
    25. Berchi Ioan - Arad, 837 - 12.38 - A
    26. Cioveie Bogdan - Oravita, 1777 - 11.8 - A
    27. Iusco Ionut - Arad, 1106 - 11.55 - A
    28. Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare, 622 - 11.37 - A
    29. Chiscan Bogdan - Arad, 942 - 11.14 - A
    30. Kaszta Harrald - Arad, 1182 - 10.92 - A
    31. Gherman Romulus - Arad, 1032 - 10.74 - A
    32. Sabau Victor - Arad, 865 - 10.68 - A
    33. Faur Lucian - Jimbolia, 1236 - 10.26 - AW
    34. Stoica Mihai - Hateg, 1238 - 10.22 - A
    35. Oprean Andrei - Deva, 955 - 10.1 - A
    36. Koromi Carol - Arad, 2073 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 9/2/2018 at 11:54:11 AM

    1. Daroti Florin - Lipova, 1932 - 9.85 - I
    2. Midvichi Alexandru - Deva, 1212 - 9.75 - IJ
    3. Dobanda Alexandru - Arad, 1001 - 9.42 - IW
    4. Gligor Paul - Arad, 1097 - 8.22 - I
    5. Sirbu Florin - Sannicolau Mare, 1303 - 8.17 - I
    6. Oproi Eugen - Sannicolau Mare, 1879 - 8.15 - I
    7. Vela Gabriel - Timisoara, 1128 - 7.98 - I
    8. Midvichi Daniel - Deva, 1491 - 7.2 - I
    9. Ternauciuc Adrian - Lugoj, 1332 - 6.98 - I
    10. Beldean Octavian - Arad, 1572 - 6.45 - I
    11. Coiov Nicolae - Arad, 1573 - 6.45 - I
    12. Budihala Raul - Hunedoara, 1955 - 6.43 - I
    13. Tanasie Radu - Lipova, 2831 - 6.4 - I
    14. Herteg Doru - Arad, 1621 - 6.18 - IW
    15. Lebada Doru - Arad, 2448 - 6 - I
    16. Achim Paul - Arad, 1323 - 5.88 - I
    17. Dobanda Dinu - Arad, 1358 - 5.88 - I
    18. Popa Cosmin - Arad, 2287 - 5.85 - I
    19. Peter Stefan - Arad, 2587 - 5.6 - I
    20. Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare, 3701 - 5.5 - I
    21. Postelnicu Eric - Deva, 2758 - 5.3 - IJ
    22. Albu Alexandru - Arad, 2050 - 5.25 - I
    23. Tarcan Mihai - Arad, 3742 - 5.2 - I
    24. Kovacs Iosif - Arad, 2268 - 4.5 - I
    25. Baltat Sebastian - Arad, 2606 - 4 - I
    26. Bayusz Zoltan - Arad, 3052 - 4 - I
    27. Pascu Mihai - Arad, 2911 - 0 - A
    28. Csokany Gheorghe - Sannicolau Mare, 5001 - 0 - A
    29. Cotrau Andrei - Oradea, 5002 - 0 - A
    30. Buda Emanuele - Lipova, 5004 - 0 - A
    31. Klep Lucas - Lipova, 5005 - 0 - A
    32. Klep Mario - Lipova, 5006 - 0 - A
    33. Naltu Alex - Lipova, 5007 - 0 - A
    34. Chivari Sebastian - Arad, 5008 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de Pitzi; 02.09.2018 la 11:55.

  4. Îmi place andreyutzu, PaliHR, mandelafree le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.005
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 17 h 14 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1628

    Clasamente finale

    Clasament Elite

    1. Mandru Bogdan - Hunedoara
    2. Mutrescu Eugen - Timisoara
    3. Verdet Adrian - Oravita
    4. Pavel Calin - Hunedoara
    5 -- 8
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    Gergely Anton - Oradea
    Put Gabriel - Oravita
    Avram Victor - Arad
    9 -- 14 1v gr.sup.
    Iana Remus - Timisoara
    Zbancu Leo - Deva
    Boru Lucian - Timisoara
    Spatariu Daniel - Arad
    Kaposta Victor - Arad
    Savu Cristian - Oradea
    15 -- 16 0v gr.sup.
    Vaida Sorin - Oradea
    Craciun Calin - Oradea
    17 -- 2v gr.inf.
    Oprea Adrian - Lugoj
    18 -- 21 1v gr.inf.
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Tic Ioan - Oradea
    Curut Gabriel - Timisoara
    Balogh Attila - Oradea
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Cotca Dacian - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Petersi Nuri - Varset

    Clasament Open

    1. Ilia Ionicut - Oravita
    2. Veres Francisc - Oravita
    3. Ciublea Vichente - Oravita
    4. Grubacichi Marius - Timisoara
    5 -- 8
    Balmez Dorel - Oravita
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Lulciuc Dumitru - Timisoara
    Popovici Ciprian - Hunedoara
    9 -- 16
    Murgu Ioan - Oravita
    Kramarsic Milos - Belgrad
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Cecan Vasile - Timisoara
    Boznea Daniel - Deva
    Ciochina Gabriel - Arad
    Ardelean Raul - Arad
    Demian Daniel - Arad
    17 -- 18 1v gr.sup.
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Frunza Alexandru - Timisoara
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Ticu Sorin - Lugoj
    Turburan Ion - Resita
    Nagy Iosif - Arad
    Tanc Florin - Oradea
    Veres Adrian - Timisoara
    Manu Nicolae - Resita
    25 -- 27 2v gr.inf.
    Venter Liviu - Resita
    Costache Rosioru Cristian - Timisoara
    Curpas Ioan - Oradea
    28 -- 31 1v gr.inf.
    Csaky Tiberiu - Resita
    Lacatis Ghita - Arad
    Postelnicu Mihai - Deva
    Munteanu Constantin - Resita
    32 -- 35 0v gr.inf.
    Degianschi Obrad - Resita
    Lungu Marius - Oravita
    Neamt Doru - Arad
    Matei Dumitru - Deva

    Clasament Avansati

    1. Jurescu Sorin - Timisoara
    2. Dehelean Octavian - Timisoara
    3. Zsok Arcadie - Deva
    4. Avasilcai Marcel - Arad
    5 -- 8
    Hancig Mircea - Dumbravita
    Koromi Carol - Arad
    Stoica Ioan Florin - Lugoj
    Fekete Istvan - Arad
    9 -- 16
    Ignuta Sebastian - Voiteg
    Lascu Marius - Timisoara
    Ankar Wasim - Timisoara
    Oprean Andrei - Deva
    Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
    Craiovan Victor - Resita
    Balaj Roland - Arad
    Cioveie Marian - Oravita
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Bulibasa Tiberiu - Arad
    Putnik Tiberiu - Varset
    Olah Remus - Arad
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Dumitru Florin - Arad
    Chiscan Bogdan - Arad
    Gherman Romulus - Arad
    Stoica Mihai - Hateg
    25 -- 28 2v gr.inf.
    Borcsi Jozsef - Timisoara
    Caraus Sorin - Deva
    Clisic Iosif - Sannicolau Mare
    Cioveie Bogdan - Oravita
    29 -- 31 1v gr.inf.
    Barbu Tiberiu - Simeria
    Glavan Radu - Timisoara
    Faur Lucian - Jimbolia
    32 -- 36 0v gr.inf.
    Berchi Ioan - Arad
    Iusco Ionut - Arad
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Kaszta Harrald - Arad
    Sabau Victor - Arad

    Clasament Incepatori

    1. Midvichi Alexandru - Deva
    2. Gligor Paul - Arad
    3. Daroti Florin - Lipova
    4. Chivari Sebastian - Arad
    5 -- 8
    Beldean Octavian - Arad
    Cotrau Andrei - Oradea
    Oproi Eugen - Sannicolau Mare
    Dobanda Alexandru - Arad
    9 -- 16
    Sirbu Florin - Sannicolau Mare
    Popa Cosmin - Arad
    Peter Stefan - Arad
    Herteg Doru - Arad
    Dobanda Dinu - Arad
    Pascu Mihai - Arad
    Csokany Gheorghe - Sannicolau Mare
    Albu Alexandru - Arad
    17 -- 1v gr.sup.
    Achim Paul - Arad
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Ternauciuc Adrian - Lugoj
    Coiov Nicolae - Arad
    Budihala Raul - Hunedoara
    Lebada Doru - Arad
    Tarcan Mihai - Arad
    Baltat Sebastian - Arad
    Bayusz Zoltan - Arad
    25 -- 2v gr.inf.
    Vela Gabriel - Timisoara
    26 -- 28 1v gr.inf.
    Midvichi Daniel - Deva
    Klep Lucas - Lipova
    Naltu Alex - Lipova
    29 -- 34 0v gr.inf.
    Tanasie Radu - Lipova
    Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare
    Postelnicu Eric - Deva
    Kovacs Iosif - Arad
    Buda Emanuele - Lipova
    Klep Mario - Lipova
    Ultima modificare făcută de Pitzi; 02.09.2018 la 11:52.

  6. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  7. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.005
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 17 h 14 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1628

    Sala de joc









    Ultima modificare făcută de Pitzi; 15.08.2018 la 12:35.

  8. Îmi place xyz1992, sorin1218, roman bogdan le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    cadet

    Data înscrierii
    05.10.2016
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    35
    Postări
    48
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 22 h 44 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    168
    Borcsi Jozsef din Timisoara-avansati

  10. Mulțumesc Pitzi, roman bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Adrian Veres, andreyutzu, lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    603
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 5 h 9 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    851
    Salutare, Veres Adrian - Timisoara / Open multumesc.
    Dr. Neubauer Bloodhound
    Yasaka Rakza 7 2.0
    SpinLord Dornenglanz ox

  12. Mulțumesc Pitzi, roman bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Ioji, andreyutzu, lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    senior

    Data înscrierii
    29.12.2017
    Locație
    Arad
    Vârstă
    26
    Postări
    158
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 32 m
    Timp online pe zi
    49 m
    Reputație
    217
    Salut,

    Din Arad la incepatori:
    - Gligor Paul
    - Achim Paul
    - Kovacs Iosif
    - Albu Alexandru

    Mersi

  14. Mulțumesc Pitzi, roman bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    senior

    Data înscrierii
    11.06.2010
    Locație
    Lugojel, Timis, Romania, Romania
    Vârstă
    46
    Postări
    729
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 22 h 58 m
    Timp online pe zi
    23 m
    Reputație
    272
    Ticu Sorin,Lugoj-open

  16. Mulțumesc Pitzi, roman bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sorin1218 le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    senior

    Data înscrierii
    10.05.2016
    Locație
    timisoara
    Vârstă
    58
    Postări
    242
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 38 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    292
    Popet Doru Timisoara-elite,,Oprea Adrian-Lugoj-elite,Ankar Wasim -Timisoara-avansati,,Putnik Tiberiu -Varset-Avansati..Petersi Nuri-Varset -elite

  18. Mulțumesc Pitzi, roman bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sorin1218, Dinu le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    junior

    Data înscrierii
    01.08.2018
    Locație
    Arad
    Postări
    99
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 15 h 52 m
    Timp online pe zi
    50 m
    Reputație
    122
    Dumitru Florin -Arad, avansati

  20. Mulțumesc Pitzi, roman bogdan au mulțumit pentru mesaj
  21. #11
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui roman bogdan
    Data înscrierii
    29.10.2009
    Locație
    Arad
    Vârstă
    38
    Postări
    3.528
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 17 h 44 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    2007
    Din Arad:

    Avasilcai Marcel - avansati
    Bulibasa Tiberiu - avansati
    Berchi Ioan - avansati
    Ardelean Raul - open
    Caltia Miron - incepatori
    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

  22. Mulțumesc Pitzi au mulțumit pentru mesaj
  23. #12
    senior
    Avatarul lui andreyutzu
    Data înscrierii
    15.07.2014
    Locație
    Deva
    Vârstă
    46
    Postări
    218
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 8 h 25 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    373
    Salut.
    Oprean Andrei, Deva, avansati.
    Multumesc.
    Lemn: Gold Cup
    Forehand: Butterfly Tenergy 05FX
    Backhand: Butterfly Tenergy 05FX

  24. Mulțumesc Pitzi, roman bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Adrian Veres, xyz1992, Ioji le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    senior

    Data înscrierii
    27.07.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    51
    Postări
    309
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 7 h 39 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    539
    Curpas Ioan - Oradea - Open
    Savu Cristian - Oradea - Elite
    Vaida Sorin - Oradea - Elite
    In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
    Dalai Lama

  26. Mulțumesc Pitzi, roman bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  27. #14
    organizator turnee

    Data înscrierii
    10.04.2013
    Locație
    Oravita
    Vârstă
    45
    Postări
    645
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 17 h 7 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    1233
    Verdet Adrian,Oravita,Elite
    Put Gabriel,Oravita,Elite
    Creinicean Liviu,Oravita,Elite
    Drinceanu Lilian.Oravita,Open
    Murgu Ioan,Oravita,Open
    Lungu Marius,Oravita,Open
    Veres Francisc,Oravita,Open
    Ciublea Vichente,Oravita,Open
    Cioveie Marian,Oravita,Avansati.

  28. Mulțumesc Pitzi, roman bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place kvictors, sorin1218 le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    organizator turnee

    Data înscrierii
    10.04.2013
    Locație
    Oravita
    Vârstă
    45
    Postări
    645
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 17 h 7 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    1233
    Kaposta Victor,Arad,Elite.

  30. Mulțumesc Pitzi, roman bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place kvictors, sorin1218 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", Botoșani - 01.09.2018 (Zona 1)
    De sorin_client în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 283
    Ultimul post: 04.09.2018, 09:01
  2. Răspunsuri: 213
    Ultimul post: 03.09.2018, 20:06
  3. Răspunsuri: 248
    Ultimul post: 03.09.2018, 16:47
  4. Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", Aiud - 01.09.2018 (Zona 8)
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 206
    Ultimul post: 02.09.2018, 22:22
  5. Răspunsuri: 133
    Ultimul post: 05.09.2016, 23:30

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •