Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Conditii tehnice de desfasurare,analize,discutii si solutii

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de Cornel 67
    Daca turneele B ar fi incluse in calendar sunt sigur ca multi organizatori le-ar anunta cu cateva saptamani inainte. Cred ca trebuie si o limitare, de exemplu maxim o luna inainte, pentru a da posibilitatea organizatorilor sa propuna un eventual turneu A, care sa aiba prioritate.
    Este peste mana sa se prepare un calendar. Un calendar se intocmeste cand ai toate datele, vorba lui Florin, altfel ramane retrospectiva. Turneele B nu le putem anticipa, se fac dupa cum avem disponibilitate. Asa cum este acum este destul de comod, anunti turneul in zona organizatorilor si imediat, dar nu mai repede de 3 saptamani (nici nu se merita!) daca nu se opune nimeni poti sa-l postezi.


    Cunosc discutiile de la inceput, stiu ce vrei, probabil ca mai comod ar fi sa trecem sectiunea "anunt intentia turneu B" de la organizatori la liber.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #27
      In urma discutiilor de la turneul final,s-a ales vb. domnului MARCEL "graul de neghina".Vreti sa ne prezentati "boabele de grau",care au "incoltit"?
      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

      Comentariu


      • #28
        Domnule Doctor, eu abia ce-am ajuns la Galați.
        Despachetăm, citim ce se scrie la Turneul Campionilor, tragem niște concluzii și apoi vorbim și de viitor.
        Nu arde nicăieri! Nu schimbăm nimic din temelii!

        Mai lasați-ne o zi două să ne bucurăm de Turneul Campionilor.
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X