tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 23 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 342

Subiect: "Cupa FIT.FEEL", Odorheiu Secuiesc - 08.09.2018

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    04.01.2010
    Locație
    Odorhei
    Vârstă
    45
    Postări
    150
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 5 h 56 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    66

    "Cupa FIT.FEEL", Odorheiu Secuiesc - 08.09.2018

    LOCALITATEA: Odorheiu Secuiesc
    DATA: 8 septembrie 2018
    CATEGORII: ELITE + OPEN + AVANSAȚI + ÎNCEPĂTORI
    ORA DE ÎNCEPERE:
    AMATORI + ÎNCEPĂTORI - 08.00-08.45 – validare înscrieri, la 09.01 încep meciurile;
    OPEN + ELITE - 12.30-13.00 – validare înscrieri, maxim la 13.30 încep meciurile;
    LOCUL DE DESFĂȘURARE: Fit.Feel Sport & Wellness Club, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 7.
    INDICAȚII DE ACCES:


    LOGISTICĂ: 17 mese ITTF, mingi***
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă
    TAXA DE PARTICIPARE:
    30 ron (adulți),
    20 ron (copii sub 14 ani, doamne și domnișoare, persoane cu dizabilități),
    din care 1 leu/participant vor fi donați în contul AmaTur.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - cupe si diplome (locurile 1-4.), medalii si diplome (locurile 5-8.)

    ÎNSCRIEREA ȘI RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit
    - ultima retragere joi, 6.09.2018, ora 21,00
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N

    SISTEMUL DE JOC:

    CATEGORII: Începători, Avansați, Open și Elite
    La turneu poate participa orice amator de tenis de masă care nu evoluează în divizia A sau superliga României.

    La începători poate participa orice jucător cu media între 0 și 9,99.
    La avansați poate participa orice jucător cu media între 10 și 19,99, precum și începătorii care își manifestă dorința la înscriere.
    La open poate participa orice jucător cu media între 20 și 29,99, precum și avansații care își manifestă dorința la înscriere.
    La elite poate participa orice jucător cu media peste 30 , precum și openișții care își manifestă dorința la înscriere.
    (Jucătorii cu media 0, dar care sunt retinuti in clasament cu literele O sau E nu pot participa la o categorie inferioară.)

    Număr maxim de jucători: 18 (începători)
    Număr maxim de jucători: 54 (avansaţi)
    Număr maxim de jucători: 60 (open + elite probabil 36+24)

    La toate categoriile - grupe inferioare de câte 5-6 jucători în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4;
    La începători și avansați - grupe superioare de 3 jucători, după regula șarpelui; se califică primii 2;
    La toate categoriile - tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; iar plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare de la începători şi avansaţi, respectiv a locurilor 2, 3 și 4 din inferioare de la open şi elite se generează automat de calculator.

    In cadrul turneelor din cadrul circuitului AmaTur se pot folosi doar fețe omologate de pe lista ITTF.


    ORGANIZATOR:
    - Fit.Feel, reprezentat prin Gorgenyi Levente
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Tokos Pal: 0742.257.995

  2. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    04.01.2010
    Locație
    Odorhei
    Vârstă
    45
    Postări
    150
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 5 h 56 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    66
    Rezervat organizare:

    Clasament Elite

    1. Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    2. Zidar Victor - Reghin
    3 -- 4
    Roman Bogdan - Arad
    Temelie Dragos - Selimbar
    5 -- 8
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Corcoz Costin - Focsani
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    9 -- 11 1v gr.inf.
    Bardocz Szilard - Capeni
    Daniel Zsombor - Targu Mures
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    12 -- 0v gr.inf.
    Iancu Sorin - Sibiu

    Clasament Open

    1. Dumbrava Daniel - Focsani
    2. Stefan Patrick - Brasov
    3 -- 4
    Boznea Daniel - Deva
    Negrean Ioan - Sibiu
    5 -- 8
    Parcalab Mihai - Bistrita
    Cuesdean Rares - Reghin
    Beches Andrei - Sibiu
    Vida Attila - Cristuru Secuiesc
    9 -- 16
    Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
    Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Veres Janos - Targu Mures
    Bozosan Petre - Sibiu
    Padurariu Costel - Brasov
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Denes Ferenc - Praid
    17 -- 24
    Dirlea Ioan - Aiud
    Popa Mircea - Brasov
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Neiconi Sabin - Hateg
    Janosi Attila - Targu Mures
    25 -- 27 2v gr.inf.
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Kelemen Laszlo - Miercurea Ciuc
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    28 -- 31 1v gr.inf.
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Zedler Csaba - Agnita
    Istrate Cristian - Bucuresti
    32 -- 34 0v gr.inf.
    Antal Denes - Brasov
    Radu Constantin - Sibiu
    Benyovski Bela - Sibiu

    Clasament Avansaţi

    1. Dinu Cristian - Mizil
    2. Kincses Jozsef - Praid
    3 -- 4
    Loghin Florin - Brasov
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    5 -- 8
    Vajda Erno - Reghin
    Moldovan Laszlo - Praid
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    9 -- 16
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Caraus Sorin - Deva
    Docan Cristian - Bucuresti
    Zsok Arcadie - Deva
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Piper Petru - Luna CJ
    Cristea Andrei Cosmin - Aiud
    Ene Florin - Ploiesti
    17 -- 22
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    Imecs F Attila - Miercurea Ciuc
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Lazar Dumitru - Mizil
    Feher Robert - Turda
    Bedo Jozsef - Suseni
    23 -- 1v gr.sup.
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    24 -- 33 0v gr.sup.
    Ciurca Sorin - Tarnaveni
    Heja Zoltan - Ditrau
    Balaj Roland - Arad
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Acriva Marian - Mizil
    Pop Sabin - Targu Mures
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Gherman Romulus - Arad
    Kiss Sandor - Cristuru Secuiesc
    Balint Gabor - Odorheiu Secuiesc
    34 -- 35 2v gr.inf.
    Iepure Teodor Calin - Aiud
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    36 -- 41 1v gr.inf.
    Pap Sandor - Cristuru Secuiesc
    Movileanu Neculae - Brasov
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    Faraian Alexandru - Aiud
    Makszem Szabolcs - Gheorgheni
    Adorjan Zoltan - Miercurea Ciuc
    42 -- 47 0v gr.inf.
    Marin Floricel - Brasov
    Veress Arpad - Miercurea Ciuc
    Strugar Ioan - Deda
    Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
    Jozsa Peter - Odorheiu Secuiesc
    Mag Jozsef - Odorheiu Secuiesc

    Clasament Începători

    1. Sinpetrean Comsa Gheorghe - Cluj Napoca
    2. Vancsa Zoltan - Miercurea Ciuc
    3 -- 4
    Antal Daszkel Jozsef - Miercurea Ciuc
    Sirbu Vlad - Aiud
    5 -- 8
    Orza Gabor - Miercurea Ciuc
    Creta Petru - Luna CJ
    Andras Peter - Miercurea Ciuc
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    9 -- 12
    Raduly Marius - Sfantu Gheorghe
    Kopacz Andras - Miercurea Ciuc
    Mathe Sandor - Varghis
    Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
    13 -- 14 2v gr.sup.
    Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
    Korodi Csaba - Aita Mare
    15 -- 18 1v gr.sup.
    Movileanu Adrian - Brasov
    Demian Veronica - Targu Mures
    Raduly Eduard - Sfantu Gheorghe
    Zaharia Adnana - Targu Mures
    19 -- 0v gr.sup.
    Miklos Adel - Miercurea Ciuc
    20 -- 24 0v gr.inf.
    Canea Kocsis Abigel - Targu Secuiesc
    Heja Zsolt - Ditrau
    Albut Ioan - Reghin
    Vass Peter - Miercurea Ciuc
    Beno Katalin - Miercurea Ciuc


    *********


    Modificare probabila a sistemului de joc la Incepatori:
    Numar maxim de participanti: 28, cu 7 grupe inferioare de 4 jucatori, se califica toti 4, urmat de superioare de 3 sau 4 jucatori si eliminatorii.
    De asemenea, numarul ridicat de retrageri de la Avansati foarte probabil va permite alcatuirea a 8 grupe inferioare, in loc de 9, acest lucru probabil impunand ca la aceasta categorie superioarele sa fie de 4 jucatori, si nu de 3.

    Echipamente de TDM:

    Echipa Viva Sport Shop va fi prezenta la turneu, cu standul lor cu echipamente furnizate de Stiga, Donic, Yasaka si Tibhar, si cu mingea oficiala a turneului, Stiga Perform *** 40+



    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...658#post433658

    Info cazare:

    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...223#post431223

    21 de turnee in Odorheiu Secuiesc, 2010-2018:

    http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Tur...rheiu+Secuiesc

    Info turistic:

    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...714#post431714


    Inscrieri Avansaţi - on 9/7/2018 at 6:51:12 PM

    1. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 545 - 19.75 - AW
    2. Ciurca Sorin, Tarnaveni, 1060 - 19.75 - A
    3. Dinu Cristian, Mizil, 657 - 18.38 - A
    4. Feher Robert, Turda, 834 - 18.3 - A
    5. Moldovan Laszlo, Praid, 1757 - 18 - A
    6. Zsok Arcadie, Deva, 1808 - 18 - A
    7. Vajda Erno, Reghin, 359 - 17.77 - AW
    8. Loghin Florin, Brasov, 350 - 17.33 - A
    9. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 621 - 17.08 - AF
    10. Piper Petru, Luna CJ, 394 - 17 - AH
    11. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 383 - 16.9 - A
    12. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 470 - 16.69 - A
    13. Docan Cristian, Bucuresti, 317 - 16.63 - A
    14. Heja Zoltan, Ditrau, 344 - 16.51 - A
    15. Bedo Jozsef, Suseni, 380 - 16.38 - A
    16. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 542 - 16.18 - A
    17. Lazar Dumitru, Mizil, 400 - 16.04 - A
    18. Imecs F Attila, Miercurea Ciuc, 1493 - 16 - A
    19. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 538 - 15.99 - AJ
    20. Ene Florin, Ploiesti, 561 - 15.87 - A
    21. Sursilov Constantin, Bucuresti, 382 - 15.7 - A
    22. Balaj Roland, Arad, 690 - 15.6 - A
    23. Todor Csaba, Gheorgheni, 469 - 15.32 - AH
    24. Marin Floricel, Brasov, 835 - 15.03 - AW
    25. Veress Arpad, Miercurea Ciuc, 931 - 14.98 - A
    26. Acriva Marian, Mizil, 645 - 14.97 - A
    27. Pop Sabin, Targu Mures, 456 - 14.8 - A
    28. Pap Sandor, Cristuru Secuiesc, 1696 - 14.7 - A
    29. Caraus Sorin, Deva, 706 - 13.9 - A
    30. Movileanu Neculae, Brasov, 650 - 12.94 - A
    31. Lupescu Nicolae, Reghin, 548 - 12.84 - A
    32. Strugar Ioan, Deda, 1881 - 12.8 - A
    33. Iepure Teodor Calin, Aiud, 709 - 12.79 - AJ
    34. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 1201 - 12 - A
    35. Faraian Alexandru, Aiud, 870 - 11.78 - AJ
    36. Sterczer Sandor, Sanzieni, 588 - 11.4 - A
    37. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 678 - 11.24 - A
    38. Pralea Constantin, Alba Iulia, 618 - 11.16 - AW
    39. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 670 - 11.16 - A
    40. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 918 - 11.05 - A
    41. Gherman Romulus, Arad, 1032 - 10.74 - A
    42. Adorjan Zoltan, Miercurea Ciuc, 2879 - 0 - A
    43. Benedek Arpad Csaba, Odorheiu Secuiesc, 5001 - 0 - A
    44. Kiss Sandor, Cristuru Secuiesc, 5003 - 0 - A
    45. Jozsa Peter, Odorheiu Secuiesc, 5004 - 0 - A
    Inscrieri Open - on 9/7/2018 at 6:51:54 PM

    1. Motorga Dorin, Targu Mures, 116 - 29.53 - O
    2. Dumbrava Daniel, Focsani, 124 - 29.43 - OW
    3. Beches Andrei, Sibiu, 172 - 28.86 - O
    4. Denes Ferenc, Praid, 166 - 28.74 - OW
    5. Cuesdean Rares, Reghin, 329 - 28.7 - OJ
    6. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 160 - 28.61 - O
    7. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 595 - 28.5 - O
    8. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 197 - 28.34 - O
    9. Dirlea Ioan, Aiud, 119 - 27.96 - OH
    10. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 74 - 27.74 - O
    11. Boznea Daniel, Deva, 465 - 27.62 - O
    12. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 90 - 27.48 - OW
    13. Neiconi Sabin, Hateg, 1155 - 27.2 - OW
    14. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 403 - 27 - OJ
    15. Parcalab Mihai, Bistrita, 655 - 27 - O
    16. Antal Denes, Brasov, 101 - 26.73 - OW
    17. Istrate Cristian, Bucuresti, 87 - 26.61 - OW
    18. Stefan Patrick, Brasov, 207 - 26.27 - O
    19. Veres Janos, Targu Mures, 265 - 25.7 - OW
    20. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 218 - 25.68 - OW
    21. Negrean Ioan, Sibiu, 130 - 25.67 - O
    22. Pralea Marius Dan, Botosani, 131 - 24.73 - O
    23. Padurariu Costel, Brasov, 115 - 24.69 - O
    24. Janosi Attila, Targu Mures, 229 - 23.9 - O
    25. Barbulescu Dan, Sibiu, 521 - 23.26 - O
    26. Popa Mircea, Brasov, 236 - 23.07 - OW
    27. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 480 - 22.3 - O
    28. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc, 1242 - 21 - O
    29. Radu Constantin, Sibiu, 343 - 20.71 - OW
    30. Bozosan Petre, Sibiu, 284 - 18.81 - A
    31. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 239 - 18.74 - AW
    32. Benyovski Bela, Sibiu, 559 - 18.22 - AW
    33. Vida Attila, Cristuru Secuiesc, 1767 - 18 - A
    Inscrieri Începători - on 9/7/2018 at 6:57:02 PM

    1. Creta Petru, Luna CJ, 850 - 9.49 - I
    2. Sirbu Vlad, Aiud, 1104 - 9.3 - I
    3. Orza Gabor, Miercurea Ciuc, 1115 - 8.15 - I
    4. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 1856 - 8 - I
    5. Canea Kocsis Abigel, Targu Secuiesc, 2575 - 7.85 - IF
    6. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 1531 - 7.63 - I
    7. Angi Zoltan, Gheorgheni, 995 - 7.24 - I
    8. Antal Daszkel Jozsef, Miercurea Ciuc, 1723 - 7 - I
    9. Zaharia Adnana, Targu Mures, 2739 - 5.7 - IF
    10. Korodi Csaba, Aita Mare, 2740 - 5.7 - I
    11. Kopacz Andras, Miercurea Ciuc, 1765 - 5.35 - I
    12. Movileanu Adrian, Brasov, 1461 - 5.18 - I
    13. Heja Zsolt, Ditrau, 2109 - 5 - I
    14. Albut Ioan, Reghin, 2117 - 4.85 - I
    15. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 2120 - 4.5 - I
    16. Demian Veronica, Targu Mures, 3281 - 4 - IF
    17. Mathe Sandor, Varghis, 3976 - 4 - I
    18. Vancsa Zoltan, Miercurea Ciuc, 1678 - 0 - A
    19. Andras Peter, Miercurea Ciuc, 2342 - 0 - A
    20. Raduly Marius, Sfantu Gheorghe, 2916 - 0 - A
    21. Beno Katalin, Miercurea Ciuc, 3413 - 0 - AF
    22. Balint Gabor, Odorheiu Secuiesc, 5001 - 0 - A
    23. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 5002 - 0 - A
    24. Miklos Adel, Miercurea Ciuc, 5003 - 0 - A
    25. Gyorgydeak Alpar, Odorheiu Secuiesc, 5004 - 0 - A
    26. Mag Jozsef, Odorheiu Secuiesc, 5005 - 0 - A
    27. Raduly Eduard, Sfantu Gheorghe, 5006 - 0 - A
    Inscrieri Elite - on 06.09.2018 at 22:58:06

    1. Corcoz Costin, Focsani, 10 - 41,11 - EL
    2. Roman Bogdan, Arad, 62 - 39,6 - E
    3. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 525 - 38,27 - E
    4. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 60 - 38,04 - E
    5. Temelie Dragos, Selimbar, 212 - 37,44 - E
    6. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 39 - 36,85 - E
    7. Zidar Victor, Reghin, 42 - 36,28 - E
    8. Daneliuc Gabi, Selimbar, 21 - 35,57 - EW
    9. Bardocz Szilard, Capeni, 75 - 34,77 - E
    10. Daniel Zsombor, Targu Mures, 1885 - 33 - EL
    11. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 168 - 32,13 - E
    12. Iancu Sorin, Sibiu, 192 - 32,07 - E
    Ultima modificare făcută de Gorgenyi Levente; 08.09.2018 la 22:12.

  3. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  4. #3
    senior
    Avatarul lui neluturap
    Data înscrierii
    01.03.2015
    Locație
    Dumbraveni-Sighisoara
    Vârstă
    42
    Postări
    284
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 8 h 49 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    205
    Onet Nicolae Sighisoara amatori
    Tipser Gabriel Sighisoara open
    Bărdaș Patrick Dumbraveni amatori
    Bărdaș Ioan Dumbraveni amatori.

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  5. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    senior

    Data înscrierii
    29.03.2016
    Locație
    Cernica
    Vârstă
    52
    Postări
    894
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 5 h 11 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    3678
    Salutare tuturor, Cristian Istrate open Bucuresti.

  7. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy, Tamas Vivien, BOARIU TIMOFTE DANUT le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    senior

    Data înscrierii
    12.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    37
    Postări
    199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 1 h 27 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    500
    Loghin Florin ...Brasov ...avansati

  9. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  10. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.490
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 20 h 57 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15221
    La Elite: Daneliuc Gabriel, Selimbar, Sufletel Radu, Alba Iulia.
    La Open: Tokos Pal, Odorhei.
    La Avansati: Bozosan Petre, Sibiu.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  11. #7
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    49
    Postări
    723
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 7 h 16 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    836
    Heja Zoltŕn avansati Ditrau
    Todor Csaba avansati Gheorgheni
    Makszem Szabolcs avansati Gheorgheni
    Angi Zoltŕn incepatori Gheorgheni
    Bedo Jozsef avansati Suseni.

  12. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui CKA
    Data înscrierii
    26.09.2015
    Locație
    Targu Secuiesc
    Vârstă
    40
    Postări
    368
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 7 h 1 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    587
    Se inscrie Canea-Kocsis Andras Targu Secuiesc - Avansati

  14. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien, BOARIU TIMOFTE DANUT le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui denesferi
    Data înscrierii
    21.03.2011
    Locație
    Praid, Romania
    Vârstă
    54
    Postări
    608
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    36 z 17 h 52 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    804
    Se inscrie Kincses Jozsef la amatori si Denes Ferenc la open.

  16. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    senior

    Data înscrierii
    14.05.2013
    Locație
    Aita Mare
    Vârstă
    50
    Postări
    328
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 15 h 30 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    411
    Petho Mihaly - Racosul de Sus - open
    Bardocz Szilard - Capeni - elite
    Korodi Csaba - Aita Mare - incepatori
    Bartha Ferenc - Baraolt - incepatori

  18. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  19. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui laky
    Data înscrierii
    31.03.2006
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    58
    Postări
    2.240
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    47 z 9 h 51 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    1962
    Fancsali Kálmán din Lunca de Sus, László Levente, Lakatos Zsolt, Imecs Attila, Szakáli Csaba din Miercurea Ciuc, acolo unde ne-o fi locul dupa 1 septembrie.
    Lemn Levi SIC Defender Carbo DEF ; Fete - FH: Tibhar Evolution Mxp 1,9mm black + BH Tibhar Grass Dtecs OX red
    Lemn Red+Black Kazak DEF; Fețe - FH: Tibhar Evolution Mxp max black + Pimplepark Cluster OX red
    Lemn Levi Meranti Double Soul DEF+: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

  20. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  21. #12
    senior

    Data înscrierii
    10.10.2017
    Locație
    sanzieni jud covasna
    Vârstă
    39
    Postări
    164
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 23 h 16 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    298
    Se inscrie Sterczer Sandor si Sterczer Zalan din Sanzieni la avansati respectiv incepatori

  22. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien, BOARIU TIMOFTE DANUT le-a plăcut acest mesaj
  23. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.490
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 20 h 57 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15221
    Ene Florin, Ploiesti, Avansati.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  24. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  25. #14
    Banned

    Data înscrierii
    12.08.2012
    Locație
    brasov
    Vârstă
    47
    Postări
    142
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 22 h 2 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    381
    Din Brasov la open : Popa Mircea , Antal Denes, Padurariu Costel si la elite Stanciulescu Bogdan

  26. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
  27. #15
    senior

    Data înscrierii
    26.08.2017
    Locație
    Miercurea-Ciuc
    Vârstă
    11
    Postări
    322
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 6 h 28 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    486
    Se inscrie Tamas Vivien,din Miercurea-Ciuc,la Incepatori.
    Se inscrie Tamas Szilard,din Miercurea-Ciuc,la Avansati.
    Se inscrie Incze Levente,din Miercurea-Ciuc,la Elit.

  28. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa FIT.FEEL", Odorheiu Secuiesc - 13.01.2018, O+A+I
    De hjz70 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 248
    Ultimul post: 21.01.2018, 14:01
  2. Răspunsuri: 375
    Ultimul post: 23.01.2017, 22:30
  3. Răspunsuri: 215
    Ultimul post: 02.02.2016, 13:14
  4. Turneul "B" Odorheiu Secuiesc 27 Aprilie 2013 "Cupa FIT FEEL"
    De Gorgenyi Levente în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 28
    Ultimul post: 29.04.2013, 18:47
  5. Răspunsuri: 115
    Ultimul post: 21.01.2013, 12:28

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •