tt-shop.ro 468x60 3ttmall.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Nu-mi place Nu-mi place:  0
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 12 din 12 PrimulPrimul ... 2101112
Rezultate 166 la 175 din 175

Subiect: "Cupa Aradului", Arad - 22.09.2018

  1. #166
    cadet
    Data înscrierii
    05.12.2016
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    34
    Postări
    15
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 h 15 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    11
    Kumher Robert - Timisoara, avansati, meniul 3

  2. Mulțumesc ghitza au mulțumit pentru mesaj
  3. #167
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    4.060
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    331 z 16 h 32 m
    Timp online pe zi
    2 h 49 m
    Reputație
    6687
    Se retrage Dehelean Octavian, avansati.

  4. #168
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    4.060
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    331 z 16 h 32 m
    Timp online pe zi
    2 h 49 m
    Reputație
    6687
    Mitrache Simion, Timisoara, elite

  5. #169
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    4.060
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    331 z 16 h 32 m
    Timp online pe zi
    2 h 49 m
    Reputație
    6687
    Se retrage Szekeres Zoltan, avansati.

  6. #170
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    4.060
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    331 z 16 h 32 m
    Timp online pe zi
    2 h 49 m
    Reputație
    6687
    Inscrieri Elite - on 9/21/2018 at 11:58:10 AM

    1. Gajta Jonel, Varset, 195 - 44.6 - E
    2. Sorescu Deian, Resita, 165 - 43.8 - EL
    3. Mutrescu Eugen, Timisoara, 13 - 42.28 - E
    4. Iana Remus, Timisoara, 211 - 41.62 - E
    5. Put Gabriel, Oravita, 28 - 41 - E
    6. Roman Bogdan, Arad, 62 - 39.6 - E
    7. Beca Iliesen, Timisoara, 210 - 38.96 - EL
    8. Verdet Adrian, Oravita, 59 - 38.86 - E
    9. Parvu Nicolae, Resita, 339 - 38.3 - E
    10. Ardeljan Marinel, Varset, 985 - 36.7 - E
    11. Savu Cristian, Oradea, 22 - 36.54 - E
    12. Mihalescu Dinu, Timisoara, 38 - 35.64 - EW
    13. Mitrache Simion, Timisoara, 371 - 35.33 - E
    14. Struna Ionut, Arad, 1064 - 34 - E
    15. Curut Gabriel, Timisoara, 43 - 33.99 - E
    16. Oprea Adrian, Lugoj, 69 - 33.4 - E
    17. Spatariu Daniel, Arad, 220 - 33.05 - E
    18. Popet Doru, Timisoara, 355 - 32.76 - EW
    19. Popa Bogdan, Timisoara, 540 - 32.5 - EL
    20. Vaida Sorin, Oradea, 50 - 32.29 - EW
    21. Kaposta Victor, Arad, 54 - 30.66 - E
    22. Petersi Nuri, Varset, 587 - 30.63 - E
    23. Tanc Florin, Oradea, 418 - 25.54 - O


    Inscrieri Open - on 9/21/2018 at 11:58:18 AM

    1. Szakacs Raul, Deva, 1241 - 28 - O
    2. Schiopulescu Ion, Lugoj, 437 - 27.8 - O
    3. Catricicau Adrian, Baia Mare, 796 - 27.8 - O
    4. Ciublea Vichente, Oravita, 320 - 27.77 - O
    5. Ticu Sorin, Lugoj, 366 - 27.76 - O
    6. Turburan Ion, Resita, 323 - 27.48 - O
    7. Nagy Iosif, Arad, 158 - 27.32 - OW
    8. Fieraru George, Timisoara, 798 - 27 - O
    9. Grubacichi Marius, Timisoara, 959 - 26.65 - O
    10. Degianschi Obrad, Resita, 378 - 26.45 - O
    11. Csaky Tiberiu, Resita, 336 - 26.4 - O
    12. Kramarsic Milos, Belgrad, 613 - 25.78 - O
    13. Birtalan Laszlo, Oradea, 135 - 25.71 - O
    14. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 446 - 25.36 - O
    15. Lungu Marius, Oravita, 325 - 25.13 - O
    16. Curpas Ioan, Oradea, 222 - 25.1 - OW
    17. Frunza Alexandru, Timisoara, 436 - 25.02 - O
    18. Vuca Adrian, Berzovia, 477 - 24.93 - O
    19. Demian Daniel, Arad, 453 - 24.46 - O
    20. Bradea Lucian, Arad, 1947 - 24 - O
    21. Cecan Vasile, Timisoara, 248 - 23.9 - O
    22. Deak Valentin, Sebis, 440 - 23.8 - O
    23. Jichici Svetozar, Timisoara, 176 - 23.03 - OW
    24. Veres Adrian, Timisoara, 360 - 22.25 - O
    25. Matei Dumitru, Deva, 295 - 21.17 - OW
    26. Munteanu Constantin, Resita, 659 - 20.56 - O
    27. Borcsi Jozsef, Timisoara, 423 - 19.97 - A
    28. Jurescu Sorin, Timisoara, 488 - 19.67 - A
    29. Ciochina Gabriel, Arad, 1906 - 18 - A
    30. Olah Remus, Arad, 522 - 17.33 - A
    31. Simion Dan, Resita, 1488 - 10.38 - A
    32. Istrate Samir, Arad, 4219 - 0 - O


    Inscrieri Avansati - on 9/21/2018 at 11:58:29 AM

    1. Hancig Mircea, Dumbravita, 551 - 18.56 - A
    2. Stoica Ioan Florin, Lugoj, 750 - 18.35 - A
    3. Putnik Tiberiu, Varset, 997 - 18.03 - A
    4. Ankar Wasim, Timisoara, 666 - 17.22 - A
    5. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 515 - 17.05 - A
    6. Piper Petru, Luna CJ, 394 - 17 - AH
    7. Avasilcai Marcel, Arad, 729 - 16.7 - A
    8. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 554 - 15.95 - A
    9. Balaj Roland, Arad, 690 - 15.6 - A
    10. Craiovan Victor, Resita, 839 - 15.36 - A
    11. Szivery Adrian, Arad, 830 - 14.78 - A
    12. Lascu Marius, Timisoara, 962 - 14.7 - A
    13. Dumitru Florin, Arad, 840 - 14.44 - A
    14. Cioveie Marian, Oravita, 869 - 14.42 - A
    15. Caraus Sorin, Deva, 706 - 13.9 - A
    16. Clisic Iosif, Sannicolau Mare, 752 - 13.52 - A
    17. Glavan Radu, Timisoara, 1068 - 12.42 - A
    18. Deme Dan, Arad, 1366 - 12.4 - A
    19. Berchi Ioan, Arad, 837 - 12.38 - A
    20. Totin Tosa, Timisoara, 1431 - 11.98 - A
    21. Cioveie Bogdan, Oravita, 1777 - 11.8 - A
    22. Ciocani Rafael, Sannicolau Mare, 2078 - 11.8 - A
    23. Iusco Ionut, Arad, 1106 - 11.55 - A
    24. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 622 - 11.37 - A
    25. Pralea Constantin, Alba Iulia, 618 - 11.16 - AW
    26. Chiscan Bogdan, Arad, 942 - 11.14 - A
    27. Kaszta Harrald, Arad, 1182 - 10.92 - A
    28. Gherman Romulus, Arad, 1032 - 10.74 - A
    29. Bartha Attila, Arad, 1584 - 10.7 - A
    30. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 1825 - 10.3 - A
    31. Faur Lucian, Jimbolia, 1236 - 10.26 - AW
    32. Ipate Constantin, Arad, 1741 - 10.05 - A
    33. Kumher Robert, Timisoara, 1176 - 9.47 - I
    34. Mihet Alexandru, Arad, 5003 - 0 - A


    Inscrieri Incepatori - on 9/21/2018 at 11:58:35 AM

    1. Daroti Florin, Lipova, 1932 - 9.85 - I
    2. Creta Petru, Luna CJ, 850 - 9.49 - I
    3. Dobanda Alexandru, Arad, 1001 - 9.42 - IW
    4. Gligor Paul, Arad, 1097 - 8.22 - I
    5. Effler Stefan, Arad, 1805 - 8.1 - I
    6. Schiau Dan, Hunedoara, 1903 - 7.6 - I
    7. Bulzan Claudiu, Arad, 2079 - 7.4 - I
    8. Voicu Florin, Arad, 2305 - 7 - I
    9. Ternauciuc Adrian, Lugoj, 1332 - 6.98 - I
    10. Beldean Octavian, Arad, 1572 - 6.45 - I
    11. Coiov Nicolae, Arad, 1573 - 6.45 - I
    12. Simion Razvan, Arad, 1872 - 6.2 - I
    13. Herteg Doru, Arad, 1621 - 6.18 - IW
    14. Caltia Miron, Arad, 3466 - 6 - I
    15. Achim Paul, Arad, 1323 - 5.88 - I
    16. Dobanda Dinu, Arad, 1358 - 5.88 - I
    17. Popa Cosmin, Arad, 2287 - 5.85 - I
    18. Schiau Teodora, Hunedoara, 2044 - 5.5 - IJF
    19. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 3701 - 5.5 - I
    20. Simion Dani, Arad, 1960 - 5.35 - I
    21. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 2227 - 5.35 - I
    22. Buie Laurentiu, Arad, 1965 - 5.25 - I
    23. Albu Alexandru, Arad, 2050 - 5.25 - I
    24. Tarcan Mihai, Arad, 3742 - 5.2 - I
    25. Nastase Laurentiu, Arad, 2045 - 5.1 - I
    26. Popovici Dumitru, Arad, 3805 - 5 - I
    27. Kovacs Iosif, Arad, 2268 - 4.5 - I
    28. Baltat Sebastian, Arad, 2606 - 4 - I
    29. Bayusz Zoltan, Arad, 3052 - 4 - I
    30. Crisan Abel, Arad, 2149 - 0 - A
    31. Goldis Marinel, Arad, 2388 - 0 - A
    32. Pascu Mihai, Arad, 2911 - 0 - A
    33. Rus Nicolae, Oradea, 4610 - 0 - I
    34. Dusan Marcel, Arad, 5002 - 0 - A
    35. Avram Adelin, Arad, 5003 - 0 - A
    36. Chivari Sebastian, Arad, 5004 - 0 - A
    37. Klep Lucas, Lipova, 5005 - 0 - A
    38. Klep Mario, Lipova, 5006 - 0 - A
    39. Jicarean David, Lipova, 5008 - 0 - A
    40. Naltu Alex, Lipova, 5009 - 0 - A
    41. Buda Emanuele, Lipova, 5012 - 0 - A
    42. Purda Raul, Lipova, 5013 - 0 - A
    43. Lazarev Daniel, Arad, 5016 - 0 - A
    44. Precup Ioan, Arad, 5018 - 0 - A
    45. Orban Alexandru Andrei, Lugoj, 5019 - 0 - A
    46. Rujan Alexandru, Arad, 5020 - 0 - A
    47. Popa Abel, Arad, 5021 - 0 - A

  7. #171
    organizator turnee
    Avatarul lui Johnny Erasure
    Data înscrierii
    06.03.2012
    Locație
    Resita
    Vârstă
    45
    Postări
    1.125
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    67 z 15 h 21 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    714
    Cu scuzele de rigoare pentru intarziere se retrage Vuca Adrian de la open.
    Blade: ZJK SZLC, Viscaria Old Tag
    Rubbers: FH Tenergy 05
    BH Tenergy 05

  8. #172
    organizator turnee

    Data înscrierii
    26.04.2012
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    46
    Postări
    399
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 14 h N/A
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    648
    Szalay Liviu Oradea la elite. Meniu 1.
    Ultima modificare făcută de liviut12; Ieri la 17:00.

  9. Îmi place Kralizec le-a plăcut acest mesaj
  10. #173
    organizator turnee

    Data înscrierii
    25.03.2015
    Locație
    Resita
    Vârstă
    50
    Postări
    78
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 5 h 42 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    76
    Se retrage din Reșița de la Open Munteanu Constantin.

  11. #174
    organizator turnee
    Avatarul lui ghitza
    Data înscrierii
    31.12.2013
    Locație
    Arad, Arad, Romania
    Vârstă
    30
    Postări
    382
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 14 h 8 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    632
    Misaras Marius
    Arad-Incepatori

  12. #175
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    4.060
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    331 z 16 h 32 m
    Timp online pe zi
    2 h 49 m
    Reputație
    6687
    INCEPATORI - 48 inscrisi
    - inferioare (8 mese, 1 grupa/masa): 8 grupe x 6 participanti => 8x4=32 calificati;
    - superioare (4 mese, 2 grupe/masa): 8 grupe x 4 participanti => 8x2=16 calificati;
    - tablou complet de 16;

    AVANSATI - 34 inscrisi
    - inferioare (8 mese, 2 grupe la 3 mese): 6 grupe x 6 participanti => 6x4=24 calificati;
    - superioare (8 mese, 1 grupa/masa): 8 grupe x 3 participanti => 8x2=16 calificati;
    - tablou complet de 16;


    OPEN - 30 inscrisi
    - inferioare (5 mese): 5 grupe x 6 participanti => 5x4=20 calificati+cel mai bun loc 5;
    - superioare (7 mese): 7 grupe x 3 participanti => 7x2=14 calificati;
    - tablou de 16 (14 calificati+2 bye-uri);

    ELITE - 24 inscrisi
    - inferioare (4 mese): 4 grupe x 6 participanti => 4x4=16 calificati;
    - superioare (4 mese): 4 grupe x 4 participanti => 4x2=8 calificati;
    - tablou complet de 8;

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 184
    Ultimul post: 03.09.2018, 12:36
  2. Turneu A Arad - 23.06.2018
    De Pitzi în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 146
    Ultimul post: 24.06.2018, 20:12
  3. Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Arad (E/O+A/Î) - 11.04.2018 - ok
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 43
    Ultimul post: 12.04.2018, 00:47
  4. Turneu B "Cupa Ziridava", Arad - 10.03.2018
    De Pitzi în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 41
    Ultimul post: 11.03.2018, 16:40
  5. Turneu A "Cupa Aradului", Arad - 23.09.2017
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 246
    Ultimul post: 04.10.2017, 14:51

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •