Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

București (Chiajna) - 29/30.09.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Dodu Costica - Focșani - Avansati

    Comentariu


    • Osman Metin - Tulcea - Open
      ARTICOLE TENIS DE MASĂ



      Comentariu


      • "Da, doamna, inscrierile la acest turneu se fac, conform regulmentului Amatur, in ordinea clasamentului. Va rog sa urmariti putin listele de inscrieri si veti observa ca punctajele jucatorilor inscrisi sunt in ordine descrescatoare. Pentru ca Mihai sa intre in lista participantilor, ar fi avut nevoie de mai multe puncte, care puteau fi obtinute prin participari mai multe. Joi seara vom afla daca vor ramane locuri disponibile la OPEN. "


        Multumesc pentru raspuns! O zi buna!

        Comentariu


        • Se retrage Suciu Dragos - Constanța

          Comentariu


          • Corburean Ioana, Elitte, Mediaș

            Comentariu


            • Toboșaru Gheorghe din Brașov
              Avansați
              Blade: Nittaku Acoustic;
              FH: Butterfly Tenergy 05;
              BH: Victas Stiff.

              Comentariu


              • Se înscriu Nitu Victor Slobozia Elite
                Rasnoveanu Daniel București Elite

                Later edit: Rasnoveanu Daniel are Mp=22. A fost înscris la Open.
                Ultima editare de marcelgiosan; 25.sep.2018, 13:25.

                Comentariu


                • Istrate Andrei București Elite.Multumesc.

                  Comentariu


                  • Salut

                    se retrage Radu Buta Elite si Dan Niculae Open din București

                    Multumesc
                    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                    Comentariu


                    • Doba Vasile si Dinicescu Ion/Pitesti/Open
                      Liviu Petrescu

                      Comentariu


                      • Negria Mihai din București la Elite. Mulțumesc.

                        Later edit: Negria Mihai are Mp=22,92. A fost înscris la Open.
                        Ultima editare de marcelgiosan; 26.sep.2018, 04:44.

                        Comentariu


                        • Staicu Dan - Constanța - Open
                          Pentru ca raul sa triumfe, trebuie doar ca oamenii buni sa nu faca nimic.

                          Comentariu


                          • Ispas Victor , Turnu Magurele , Avansati .

                            Comentariu


                            • Bran Florin - Tulcea - avansați
                              ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                              Comentariu


                              • Cibotariu Bogdan - Piatra Neamț - Avansati
                                BLADE: Yasaka Galaxya/FH: ANDRO Rasanter 42/BH: ANDRO Rasanter 37

                                Comentariu


                                • Mamma mia! Ce turneu va fi la Chiajna! Aș fi vrut foarte mult să particip din mai multe motive, de exemplu: 1). Așa cum există ''Elite'' pentru AmaTur, tot așa există orașul lui Bucur ca etalon pentru România; 2). Joc mai bine în deplasare [la Sun Plaza - Piața Sudului pe 18 august am fost la un singur pas de ce mi-am propus: am stat destul între ''superioare'' și ''eliminatorii'', după un meci de ''totul sau nimic'' cu Marcel Enciu (2-0 eu, 2-3 eu!!!LOL)]; 3). Nu știu exact cât e de bun Bistreanu Armand, dar m-a ''luat'' gata terminat după zeci de minute de pauză... Am și cedat la 0-1 la seturi... ''Am pierdut ultimul tren'' de la 20.30 din Gara de Nord spre Constanța, deși aveam bilet rezervat, dar m-am revanșat cu ăla micu' Tofan Marius care a câștigat locul I la Open și m-a readus cu picioarele pe pământ teafăr și sănătos la Constanța; 4). Sunt mîndru că sunt român și pentru ce a realizat Ovidiu Ionescu - medalie de argint la C.E. după 1-4 cu Timo Boll!; 5). Nu-i bai! Nu beneficiez de Wild Card? Nici nu merit! Sunt 4-5 din București cu MP mai mare decât mine!; 6). O să mă înscriu la turneele din București până voi câștiga unul. începători, avansați, impresioniști, scriitori englezi din sec. al XIV-lea... Nu contează nivelul. )
                                  DONIC Waldner Senso Carbon
                                  fețe FH - DONIC Acuda Blue P1
                                  BH - DONIC Acuda Blue P2

                                  Comentariu


                                  • Rasnoveanu Daniel-Elite, Nu este o greseala de inscriere, desi am medie de open daca am loc la Elite prefer sa joc la Elite, multumesc!
                                    Blade-Darker speed 90
                                    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                                    Bh- Testing

                                    Comentariu


                                    • DONIC Waldner Senso Carbon
                                      fețe FH - DONIC Acuda Blue P1
                                      BH - DONIC Acuda Blue P2

                                      Comentariu


                                      • Daca dupa Joi(27-Sep) mai sunt locuri disponibile, va rog: Andrei Virtopeanu / București / Elite, multumesc!

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de dado_daniel Vezi post
                                          Rasnoveanu Daniel-Elite, Nu este o greseala de inscriere, desi am medie de open daca am loc la Elite prefer sa joc la Elite, multumesc!
                                          Postat în original de Dan2
                                          Participa jucatorii cu media turneelor MINIM 30p.,jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii OPEN-isti cu MP<30 care SE VOR PUTEA INSCRIE NUMAI PE LOCURILE RAMASE LIBERE JOI 27 SEPTEMBRIE ORA 21,00
                                          Dacă Joi seara la ora 21.00 rămân locuri libere la Elite si la Open, acestea vor putea fi ocupate și de către jucătorii de la categoria imediat inferioară, în ordinea înscrierii.

                                          Prin urmare, vă rog să consultați listele de Joi seara, și, dacă veți constata că au rămas locuri libere la Elite, să solicitați transferul.
                                          Mulțumesc pentru înțelegere!
                                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                          Comentariu


                                          • Stoian Sorin Curtea de Argeș - Avansati

                                            Comentariu


                                            • Va rog sa ma retrageti. Ana Rosoga..Ms

                                              Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • Se retrage Jozsa Zoltan, elite, Odorheiu Sec.
                                                Multumesc.
                                                Blade: Butterfly Primorac Carbon OFF+
                                                FH: Andro Rasanter V47
                                                BH: Andro Rasanter V50

                                                Comentariu


                                                • Bodeanu Dan - București - OPEN

                                                  Comentariu


                                                  • Balaj Roland - din Arad - OPEN dacă vor mai rămâne locuri disponibile.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X