tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60
Pagina 12 din 12 PrimulPrimul ... 2101112
Rezultate 166 la 171 din 171

Subiect: "Cupa Prieteniei", Ditrău - 29.09.2018

  1. #166
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    02.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    5.778
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    137 z 4 h 5 m
    Timp online pe zi
    1 h 7 m
    Reputație
    4856
    Pali daca tinem seama ca a fost la concureta cu un A+ unde multi din participanti erau eligibili pentru a participa la A+ si totusi au ales acea locatie inseamna ceva !
    Multi ar spune ca distanta ar fi determinatoare, dar nu este chiar asa.
    Omul sfinteste locul !
    Stima organizatorilor si participantilor.

  2. Îmi place PaliHR, Bubucrys, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  3. #167
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    41
    Postări
    6.411
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    143 z 1 h 5 m
    Timp online pe zi
    1 h 40 m
    Reputație
    13495
    Filmul turneului incepatorilor:

    Inscrieri Incepatori

    1. Boariu Timofte Danut, Borsec, 932 - 9.8 - I
    2. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 989 - 9.7 - I
    3. Csiki Szabolcs, Suseni, 1405 - 8.75 - I
    4. Orza Gabor, Miercurea Ciuc, 1115 - 8.15 - I
    5. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 1856 - 8 - I
    6. Suciu Andrei, Borsec, 1124 - 7.92 - I
    7. Szabo Zoltan, Suseni, 1530 - 7.7 - I
    8. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 1531 - 7.63 - I
    9. Angi Zoltan, Gheorgheni, 995 - 7.24 - I
    10. Antal Daszkel Jozsef, Miercurea Ciuc, 1723 - 7 - I
    11. Nagy Arpad, Suseni, 1560 - 6.5 - I
    12. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 1146 - 6.28 - I
    13. Weisz Sandor, Targu Mures, 2839 - 6.25 - I
    14. Szabo Aron, Gheorgheni, 2034 - 6 - I
    15. Pop Mihai, Dej, 2116 - 6 - I
    16. Olaru Dragomir, Suseni, 2181 - 6 - I
    17. Ungureanu Adrian, Piatra Neamt, 1710 - 5.7 - I
    18. Kopacz Andras, Miercurea Ciuc, 1765 - 5.35 - I
    19. Savina Dan, Piatra Neamt, 1188 - 5.33 - I
    20. Heja Zsolt, Ditrau, 2109 - 5 - I
    21. Tamas Alex, Dej, 3815 - 5 - I
    22. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 2120 - 4.5 - I
    23. Petra Ioan, Balan, 2290 - 4 - I
    24. Mikk Aurelian Victor, Borsec, 2693 - 4 - I
    25. Csata Sebestyen, Gheorgheni, 3053 - 4 - I
    26. Zsigmond Tamas, Gheorgheni, 3059 - 4 - I
    27. Andras Peter, Miercurea Ciuc, 2342 - 0 - A
    28. Kovacs Eduard, Balan, 2469 - 0 - A
    29. Szabo Robert, Suseni, 2572 - 0 - I
    30. Simo Jozsef Tibor, Miercurea Ciuc, 2726 - 0 - A
    31. Raduly Marius, Sfantu Gheorghe, 2916 - 0 - A
    32. Beno Katalin, Miercurea Ciuc, 3413 - 0 - AF
    33. Miklos Adel, Miercurea Ciuc, 5001 - 0 - A
    34. Pasca Lucian, Targu Mures, 5002 - 0 - A
    35. Cucu Poenariu Claudius, Borsec, 5003 - 0 - A
    36. Tamas Csaba Karoly, Targu Mures, 5004 - 0 - A
    37. Pop Daniel Valentin, Dej, 5005 - 0 - A
    38. Mikk Gheorghe, Borsec, 5006 - 0 - A
    39. Csiki Ioan, Targu Mures, 5007 - 0 - A
    40. Bernad Csaba, Gheorgheni, 5008 - 0 - A

    Gr.inferioara nr. 1 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOARIU TIMOFTE DANUT BORSEC
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 HEJA ZSOLT DITRAU
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 TAMAS ALEX DEJ
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    4 MIKLOS ADEL MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GITA DAN SFANTU GHEORGHE
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    2
    2 SAVINA DAN PIATRA NEAMT
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    3
    3 VASS PETER MIERCUREA CIUC
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4
    4 CSIKI IOAN TARGU MURES
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    Gr.inferioara nr. 3 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CSIKI SZABOLCS SUSENI
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3
    2 KOPACZ ANDRAS MIERCUREA CIUC
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    3 PETRA IOAN BALAN
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    1
    4 MIKK GHEORGHE BORSEC
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 4 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ORZA GABOR MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 UNGUREANU ADRIAN PIATRA NEAMT
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    4
    3 MIKK AURELIAN VICTOR BORSEC
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    4 POP DANIEL VALENTIN DEJ
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    3
    Gr.inferioara nr. 5 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 AMBRUS ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 OLARU DRAGOMIR SUSENI
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 CSATA SEBESTYEN GHEORGHENI
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    4 CUCU POENARIU CLAUDIUS BORSEC
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 6 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SUCIU ANDREI BORSEC
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    4
    2 POP MIHAI DEJ
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    3
    3 SIMO JOZSEF TIBOR MIERCUREA CIUC
    3-2
    3-0
    0-3
    2
    2
    4 TAMAS CSABA KAROLY TARGU MURES
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    Gr.inferioara nr. 7 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SZABO ZOLTAN SUSENI
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    2 SZABO ARON GHEORGHENI
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    2
    3 ANDRAS PETER MIERCUREA CIUC
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    3
    4 PASCA LUCIAN TARGU MURES
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    1
    Gr.inferioara nr. 8 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARTOS CSONGOR MIERCUREA CIUC
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    2 WEISZ SANDOR TARGU MURES
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    3 KOVACS EDUARD BALAN
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 BERNAD CSABA GHEORGHENI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 9 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ANGI ZOLTAN GHEORGHENI
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    3 SZABO ROBERT SUSENI
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    4 BENO KATALIN MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 10 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ANTAL DASZKEL JOZSEF MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 NAGY ARPAD SUSENI
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    3
    3 ZSIGMOND TAMAS GHEORGHENI
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    4 RADULY MARIUS SFANTU GHEORGHE
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2

    Grupe superioare Incepatori
    1 Boariu Timofte Danut Mikk Aurelian Victor Csiki Szabolcs Vass Peter
    2 Csiki Ioan Olaru Dragomir Pop Daniel Valentin Mikk Gheorghe
    3 Petra Ioan Simo Jozsef Tibor Csata Sebestyen Ungureanu Adrian
    4 Orza Gabor Szabo Aron Pop Mihai Cucu Poenariu Claudius
    5 Ambrus Zoltan Bartos Csongor Andras Peter Suciu Andrei
    6 Tamas Csaba Karoly Bobu Stefan Minodor Weisz Sandor Szabo Zoltan
    7 Pasca Lucian Raduly Marius Szabo Robert Bernad Csaba
    8 Kovacs Eduard Heja Zsolt Nagy Arpad Beno Katalin
    9 Angi Zoltan Gita Dan Tamas Alex Zsigmond Tamas
    10 Antal Daszkel Jozsef Kopacz Andras Savina Dan Miklos Adel

    Gr.superioara nr. 1 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BOARIU TIMOFTE DANUT BORSEC
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2 MIKK AURELIAN VICTOR BORSEC
    3-0
    3-2
    1-3
    2
    1
    3 CSIKI SZABOLCS SUSENI
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4 VASS PETER MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    Gr.superioara nr. 2 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CSIKI IOAN TARGU MURES
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 OLARU DRAGOMIR SUSENI
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3 POP DANIEL VALENTIN DEJ
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 MIKK GHEORGHE BORSEC
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PETRA IOAN BALAN
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 SIMO JOZSEF TIBOR MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 CSATA SEBESTYEN GHEORGHENI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 UNGUREANU ADRIAN PIATRA NEAMT
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 4 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ORZA GABOR MIERCUREA CIUC
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 SZABO ARON GHEORGHENI
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 POP MIHAI DEJ
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 CUCU POENARIU CLAUDIUS BORSEC
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 AMBRUS ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    2
    2 BARTOS CSONGOR MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    3 ANDRAS PETER MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4 SUCIU ANDREI BORSEC
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    Gr.superioara nr. 6 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAMAS CSABA KAROLY TARGU MURES
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 WEISZ SANDOR TARGU MURES
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4 SZABO ZOLTAN SUSENI
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PASCA LUCIAN TARGU MURES
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 RADULY MARIUS SFANTU GHEORGHE
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 SZABO ROBERT SUSENI
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4 BERNAD CSABA GHEORGHENI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 KOVACS EDUARD BALAN
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 HEJA ZSOLT DITRAU
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    3 NAGY ARPAD SUSENI
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    2
    4 BENO KATALIN MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 9 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ANGI ZOLTAN GHEORGHENI
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 GITA DAN SFANTU GHEORGHE
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 TAMAS ALEX DEJ
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4 ZSIGMOND TAMAS GHEORGHENI
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 10 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ANTAL DASZKEL JOZSEF MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 KOPACZ ANDRAS MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    3 SAVINA DAN PIATRA NEAMT
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4 MIKLOS ADEL MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    1-3
    0

    Calificati in eliminatorii - Incepatori
    1 Mikk Aurelian Victor Vass Peter
    2 Csiki Ioan Pop Daniel Valentin
    3 Simo Jozsef Tibor Petra Ioan
    4 Szabo Aron Orza Gabor
    5 Suciu Andrei Ambrus Zoltan
    6 Tamas Csaba Karoly Bobu Stefan Minodor
    7 Pasca Lucian Raduly Marius
    8 Kovacs Eduard Nagy Arpad
    9 Gita Dan Angi Zoltan
    10 Kopacz Andras Antal Daszkel Jozsef

    Eliminatorii Incepatori

    1. Mikk Aurelian Victor
    -------------------- Mikk Aurelian Victor 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Bobu Stefan Minodor 3-0
    17. Petra Ioan
    -------------------- Bobu Stefan Minodor 3-1
    16. Bobu Stefan Minodor
    -------------------------------------------------- Kovacs Eduard 3-2
    9. Gita Dan
    -------------------- Gita Dan 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Kovacs Eduard 3-0
    25. Bye
    -------------------- Kovacs Eduard 3-0
    8. Kovacs Eduard

    ----------------------------------------------------------------- Kovacs Eduard 3-0

    5. Suciu Andrei
    -------------------- Suciu Andrei 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Suciu Andrei 3-1
    21. Bye
    -------------------- Antal Daszkel Jozsef 3-0
    12. Antal Daszkel Jozsef
    -------------------------------------------------- Raduly Marius 3-1
    13. Raduly Marius
    -------------------- Raduly Marius 3-0
    20. Pop Daniel Valentin
    ----------------------------------- Raduly Marius 3-2
    29. Bye
    -------------------- Szabo Aron 3-0
    4. Szabo Aron

    -------------------------------------------------------------------------------- Kovacs Eduard 3-0

    3. Simo Jozsef Tibor
    -------------------- Simo Jozsef Tibor 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Simo Jozsef Tibor 3-0
    19. Vass Peter
    -------------------- Vass Peter 3-2
    14. Nagy Arpad
    -------------------------------------------------- Tamas Csaba Karoly 3-1
    11. Angi Zoltan
    -------------------- Angi Zoltan 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Tamas Csaba Karoly 3-2
    27. Bye
    -------------------- Tamas Csaba Karoly 3-0
    6. Tamas Csaba Karoly

    ----------------------------------------------------------------- Tamas Csaba Karoly 3-0

    7. Pasca Lucian
    -------------------- Pasca Lucian 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Pasca Lucian 3-2
    23. Bye
    -------------------- Kopacz Andras 3-0
    10. Kopacz Andras
    -------------------------------------------------- Ambrus Zoltan 3-0
    15. Ambrus Zoltan
    -------------------- Ambrus Zoltan 3-2
    18. Orza Gabor
    ----------------------------------- Ambrus Zoltan 3-2
    31. Bye
    -------------------- Csiki Ioan 3-0
    2. Csiki Ioan

    Finala - Incepatori

    Kovacs Eduard
    -------------------- Kovacs Eduard 3-0
    Tamas Csaba Karoly

    Clasament Incepatori

    1. Kovacs Eduard - Balan
    2. Tamas Csaba Karoly - Targu Mures
    3 -- 4
    Raduly Marius - Sfantu Gheorghe
    Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
    5 -- 8
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    Simo Jozsef Tibor - Miercurea Ciuc
    Suciu Andrei - Borsec
    Pasca Lucian - Targu Mures
    9 -- 16
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    Szabo Aron - Gheorgheni
    Csiki Ioan - Targu Mures
    Mikk Aurelian Victor - Borsec
    Vass Peter - Miercurea Ciuc
    Antal Daszkel Jozsef - Miercurea Ciuc
    Kopacz Andras - Miercurea Ciuc
    17 -- 20
    Pop Daniel Valentin - Dej
    Orza Gabor - Miercurea Ciuc
    Petra Ioan - Balan
    Nagy Arpad - Suseni
    21 -- 2v gr.sup.
    Boariu Timofte Danut - Borsec
    22 -- 31 1v gr.sup.
    Weisz Sandor - Targu Mures
    Pop Mihai - Dej
    Olaru Dragomir - Suseni
    Ungureanu Adrian - Piatra Neamt
    Savina Dan - Piatra Neamt
    Heja Zsolt - Ditrau
    Tamas Alex - Dej
    Andras Peter - Miercurea Ciuc
    Szabo Robert - Suseni
    Beno Katalin - Miercurea Ciuc
    32 -- 34 0v gr.sup.
    Csiki Szabolcs - Suseni
    Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
    Csata Sebestyen - Gheorgheni
    35 -- 40 0v gr.inf.
    Szabo Zoltan - Suseni
    Zsigmond Tamas - Gheorgheni
    Miklos Adel - Miercurea Ciuc
    Cucu Poenariu Claudius - Borsec
    Mikk Gheorghe - Borsec
    Bernad Csaba - Gheorgheni
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  4. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  5. #168
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    41
    Postări
    6.411
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    143 z 1 h 5 m
    Timp online pe zi
    1 h 40 m
    Reputație
    13495
    Filmul turneului avansatilor:

    Inscrieri Avansati

    1. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 331 - 19.83 - A
    2. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 545 - 19.75 - AW
    3. Vajda Erno, Reghin, 359 - 17.77 - AW
    4. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 448 - 16.63 - AW
    5. Bedo Jozsef, Suseni, 380 - 16.38 - A
    6. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 771 - 16.3 - A
    7. Campian Zoltan, Toplita, 631 - 16 - A
    8. Imecs F Attila, Miercurea Ciuc, 1493 - 16 - A
    9. Raduly Ovidiu, Fantanele, 1414 - 15.8 - A
    10. Pop Sabin, Targu Mures, 456 - 14.8 - A
    11. Pap Sandor, Cristuru Secuiesc, 1696 - 14.7 - A
    12. Urzica Ioan, Toplita, 1800 - 14.4 - A
    13. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 598 - 13.78 - A
    14. Peter Laszlo, Ciumani, 1152 - 13.7 - A
    15. Todor Arpad, Cristuru Secuiesc, 2095 - 13.2 - A
    16. Mezei Mihai, Sarmas, 1287 - 13.15 - A
    17. Markos Sandor, Borsec, 1048 - 12.9 - A
    18. Lupescu Nicolae, Reghin, 548 - 12.84 - A
    19. Strugar Ioan, Deda, 1881 - 12.8 - A
    20. Szekely Zoltan, Gheorgheni, 1293 - 12.65 - A
    21. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 1201 - 12 - A
    22. Bajko Karoly, Hodosa, 1412 - 11.65 - A
    23. Mandru Aurel, Sarmas, 1149 - 11.47 - A
    24. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 678 - 11.24 - A
    25. Weisz Zsofia, Targu Mures, 1251 - 11.2 - AJF
    26. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 670 - 11.16 - A
    27. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1376 - 10.8 - A
    28. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1073 - 10.47 - A
    29. Cosarca Mihaita, Sarmas, 1292 - 10.25 - A
    30. Nagy Attila, Suseni, 1120 - 10.1 - A
    31. Mindru Marin, Sarmas, 1315 - 9.1 - I
    32. Simon Robert, Gheorgheni, 2330 - 0 - A

    Grupe inferioare Avansati
    1 Nistor Iosif Mezei Mihai Markos Sandor Simon Robert
    2 Szakali Csaba Todor Arpad Lupescu Nicolae Mindru Marin
    3 Vajda Erno Peter Laszlo Strugar Ioan Nagy Attila
    4 Losonczi Denes Vaszi Denes Szekely Zoltan Cosarca Mihaita
    5 Bedo Jozsef Urzica Ioan Demeter Arpad Bardocz Ferenc
    6 Lovasz Vilmos Pap Sandor Bajko Karoly Bordas Laszlo
    7 Campian Zoltan Pop Sabin Mandru Aurel Lorincz Zoltan
    8 Imecs F Attila Raduly Ovidiu Makszem Szabolcs Weisz Zsofia

    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 NISTOR IOSIF MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 MEZEI MIHAI SARMAS
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 MARKOS SANDOR BORSEC
    2-3
    3-2
    2-3
    1
    3
    4 SIMON ROBERT GHEORGHENI
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SZAKALI CSABA MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 TODOR ARPAD CRISTURU SECUIESC
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4
    3 LUPESCU NICOLAE REGHIN
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    4 MINDRU MARIN SARMAS
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    3
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAJDA ERNO REGHIN
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 PETER LASZLO CIUMANI
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    3
    3 STRUGAR IOAN DEDA
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    4
    4 NAGY ATTILA SUSENI
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LOSONCZI DENES SANGEORGIU DE PADURE
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 VASZI DENES MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 SZEKELY ZOLTAN GHEORGHENI
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    4 COSARCA MIHAITA SARMAS
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BEDO JOZSEF SUSENI
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 URZICA IOAN TOPLITA
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    1
    3 DEMETER ARPAD MIERCUREA CIUC
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3
    4 BARDOCZ FERENC DITRAU
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LOVASZ VILMOS GHEORGHENI
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 PAP SANDOR CRISTURU SECUIESC
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 BAJKO KAROLY HODOSA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    4 BORDAS LASZLO SANTIONLUNCA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CAMPIAN ZOLTAN TOPLITA
    2-3
    3-2
    2-3
    1
    3
    2 POP SABIN TARGU MURES
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    1
    3 MANDRU AUREL SARMAS
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    4
    4 LORINCZ ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    2
    Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IMECS F ATTILA MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 RADULY OVIDIU FANTANELE
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 MAKSZEM SZABOLCS GHEORGHENI
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    3
    4 WEISZ ZSOFIA TARGU MURES
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4

    Grupe superioare Avansati
    1 Nistor Iosif Vaszi Denes Peter Laszlo Todor Arpad
    2 Szakali Csaba Bedo Jozsef Szekely Zoltan Strugar Ioan
    3 Vajda Erno Pap Sandor Demeter Arpad Cosarca Mihaita
    4 Losonczi Denes Lorincz Zoltan Bordas Laszlo Bardocz Ferenc
    5 Urzica Ioan Imecs F Attila Campian Zoltan Bajko Karoly
    6 Lovasz Vilmos Mezei Mihai Makszem Szabolcs Mandru Aurel
    7 Pop Sabin Lupescu Nicolae Markos Sandor Weisz Zsofia
    8 Raduly Ovidiu Nagy Attila Mindru Marin Simon Robert

    Gr.superioara nr. 1 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NISTOR IOSIF MIERCUREA CIUC
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 VASZI DENES MIERCUREA CIUC
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    3 PETER LASZLO CIUMANI
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4 TODOR ARPAD CRISTURU SECUIESC
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SZAKALI CSABA MIERCUREA CIUC
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 BEDO JOZSEF SUSENI
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 SZEKELY ZOLTAN GHEORGHENI
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4 STRUGAR IOAN DEDA
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VAJDA ERNO REGHIN
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 PAP SANDOR CRISTURU SECUIESC
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 DEMETER ARPAD MIERCUREA CIUC
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4 COSARCA MIHAITA SARMAS
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LOSONCZI DENES SANGEORGIU DE PADURE
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 LORINCZ ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    3 BORDAS LASZLO SANTIONLUNCA
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    2
    4 BARDOCZ FERENC DITRAU
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 URZICA IOAN TOPLITA
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 IMECS F ATTILA MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 CAMPIAN ZOLTAN TOPLITA
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4 BAJKO KAROLY HODOSA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LOVASZ VILMOS GHEORGHENI
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    2
    2 MEZEI MIHAI SARMAS
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    3 MAKSZEM SZABOLCS GHEORGHENI
    3-2
    2-3
    3-2
    2
    1
    4 MANDRU AUREL SARMAS
    2-3
    3-2
    2-3
    1
    Gr.superioara nr. 7 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POP SABIN TARGU MURES
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    1
    2 LUPESCU NICOLAE REGHIN
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 MARKOS SANDOR BORSEC
    3-1
    1-3
    1-3
    1
    4 WEISZ ZSOFIA TARGU MURES
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 8 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 RADULY OVIDIU FANTANELE
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 NAGY ATTILA SUSENI
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 MINDRU MARIN SARMAS
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4 SIMON ROBERT GHEORGHENI
    1-3
    0-3
    3-1
    1

    Calificati in eliminatorii - Avansati
    1 Nistor Iosif Vaszi Denes
    2 Szakali Csaba Bedo Jozsef
    3 Vajda Erno Pap Sandor
    4 Losonczi Denes Bordas Laszlo
    5 Imecs F Attila Urzica Ioan
    6 Makszem Szabolcs Lovasz Vilmos
    7 Pop Sabin Lupescu Nicolae
    8 Nagy Attila Raduly Ovidiu

    Eliminatorii Avansati

    1. Nistor Iosif
    -------------------- Nistor Iosif 3-2
    16. Bedo Jozsef
    ----------------------------------- Nistor Iosif 3-0
    9. Lupescu Nicolae
    -------------------- Lupescu Nicolae 3-0
    8. Nagy Attila
    -------------------------------------------------- Nistor Iosif 3-1
    5. Imecs F Attila
    -------------------- Lovasz Vilmos 3-0
    12. Lovasz Vilmos
    ----------------------------------- Pap Sandor 3-1
    13. Pap Sandor
    -------------------- Pap Sandor 3-2
    4. Losonczi Denes

    ----------------------------------------------------------------- Nistor Iosif 3-0

    3. Vajda Erno
    -------------------- Vajda Erno 3-0
    14. Bordas Laszlo
    ----------------------------------- Vajda Erno 3-0
    11. Urzica Ioan
    -------------------- Makszem Szabolcs 3-1
    6. Makszem Szabolcs
    -------------------------------------------------- Vajda Erno 3-2
    7. Pop Sabin
    -------------------- Raduly Ovidiu 3-1
    10. Raduly Ovidiu
    ----------------------------------- Raduly Ovidiu 3-2
    15. Vaszi Denes
    -------------------- Vaszi Denes 3-2
    2. Szakali Csaba

    Finala - Avansati

    Nistor Iosif
    -------------------- Nistor Iosif 3-0
    Vajda Erno

    Clasament Avansati

    1. Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    2. Vajda Erno - Reghin
    3 -- 4
    Pap Sandor - Cristuru Secuiesc
    Raduly Ovidiu - Fantanele
    5 -- 8
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Makszem Szabolcs - Gheorgheni
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    9 -- 16
    Bedo Jozsef - Suseni
    Bordas Laszlo - Santionlunca
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Pop Sabin - Targu Mures
    Nagy Attila - Suseni
    Urzica Ioan - Toplita
    Imecs F Attila - Miercurea Ciuc
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    17 -- 27 1v gr.sup.
    Campian Zoltan - Toplita
    Peter Laszlo - Ciumani
    Mezei Mihai - Sarmas
    Markos Sandor - Borsec
    Szekely Zoltan - Gheorgheni
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    Mandru Aurel - Sarmas
    Weisz Zsofia - Targu Mures
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    Bardocz Ferenc - Ditrau
    Simon Robert - Gheorgheni
    28 -- 0v gr.sup.
    Mindru Marin - Sarmas
    29 -- 32 0v gr.inf.
    Todor Arpad - Cristuru Secuiesc
    Strugar Ioan - Deda
    Bajko Karoly - Hodosa
    Cosarca Mihaita - Sarmas
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  6. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  7. #169
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    41
    Postări
    6.411
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    143 z 1 h 5 m
    Timp online pe zi
    1 h 40 m
    Reputație
    13495
    Filmul turneului openistilor:

    Inscrieri Open+Elite

    1. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 525 - 38.27 - E
    2. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 39 - 36.85 - E
    3. Zidar Victor, Reghin, 42 - 36.28 - E
    4. Irsai Istvan, Targu Mures, 122 - 36.25 - EW
    5. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 99 - 32.64 - E
    6. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 126 - 30.8 - EW
    7. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 85 - 30.77 - E
    8. Farkas Bence, Targu Mures, 151 - 29.39 - O
    9. Fazakas Attila, Toplita, 255 - 28.97 - O
    10. Cuesdean Rares, Reghin, 329 - 28.7 - OJ
    11. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 160 - 28.61 - O
    12. Colcer Nicolae, Toplita, 107 - 28.02 - O
    13. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 157 - 27.78 - O
    14. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 74 - 27.74 - O
    15. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 90 - 27.48 - OW
    16. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 594 - 25.85 - OW
    17. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 218 - 25.68 - OW
    18. Dani Leo, Arad, 356 - 23.65 - OH
    19. Babics Tamas, Gheorgheni, 917 - 22.7 - O
    20. Gecse Alpar, Chibed, 221 - 22.37 - O
    21. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 480 - 22.3 - O
    22. Kincses Jozsef, Praid, 422 - 19.5 - A
    23. Heja Zoltan, Ditrau, 344 - 16.51 - A
    24. Todor Csaba, Gheorgheni, 469 - 15.32 - AH

    Grupe inferioare Open+Elite
    1 Moldovan Horvath Csaba Polotca Stefan Fazakas Attila Keresztes Zoltan Imecs Attila Kincses Jozsef
    2 Welker Ivan Farkas Bence Cuesdean Rares Fancsali Kalman Dani Leo Heja Zoltan
    3 Zidar Victor Lakatos Zsolt Petho Mihaly Laszlo Levente Babics Tamas Pelaghie Ioan
    4 Irsai Istvan Pal Zoltan Colcer Nicolae Bubulac Cristi Gecse Alpar Todor Csaba

    Gr.inferioara nr. 1 - Open+Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOLDOVAN HORVATH CSABA TARGU MURES
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    2-3
    3
    2
    3 FAZAKAS ATTILA TOPLITA
    1-3
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    3
    4 KERESZTES ZOLTAN GHEORGHENI
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 IMECS ATTILA MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    6 KINCSES JOZSEF PRAID
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    3-2
    2
    Gr.inferioara nr. 2 - Open+Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 FARKAS BENCE TARGU MURES
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
    3 CUESDEAN RARES REGHIN
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    1
    4 FANCSALI KALMAN MIERCUREA CIUC
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    5 DANI LEO ARAD
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 HEJA ZOLTAN DITRAU
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    Gr.inferioara nr. 3 - Open+Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ZIDAR VICTOR REGHIN
    3-1
    2-3
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    1
    2 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    3
    3 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    3-2
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
    4 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 BABICS TAMAS GHEORGHENI
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 PELAGHIE IOAN TARGU MURES
    1-3
    3-1
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    Gr.inferioara nr. 4 - Open+Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IRSAI ISTVAN TARGU MURES
    3-2
    3-0
    3-0
    2-3
    3-1
    4
    1
    2 PAL ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    2-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    2
    3 COLCER NICOLAE TOPLITA
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    5 GECSE ALPAR CHIBED
    3-2
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3
    4
    6 TODOR CSABA GHEORGHENI
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0

    Grupe superioare Open+Elite
    1 Moldovan Horvath Csaba Pal Zoltan Lakatos Zsolt Fancsali Kalman
    2 Cuesdean Rares Polotca Stefan Colcer Nicolae Laszlo Levente
    3 Zidar Victor Farkas Bence Fazakas Attila Gecse Alpar
    4 Irsai Istvan Petho Mihaly Welker Ivan Keresztes Zoltan

    Gr.superioara nr. 1 - Open+Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOLDOVAN HORVATH CSABA TARGU MURES
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
    2 PAL ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4 FANCSALI KALMAN MIERCUREA CIUC
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Open+Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CUESDEAN RARES REGHIN
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    1
    2 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 COLCER NICOLAE TOPLITA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 3 - Open+Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ZIDAR VICTOR REGHIN
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
    2 FARKAS BENCE TARGU MURES
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    3 FAZAKAS ATTILA TOPLITA
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    4 GECSE ALPAR CHIBED
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 4 - Open+Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IRSAI ISTVAN TARGU MURES
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    4 KERESZTES ZOLTAN GHEORGHENI
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Calificati in eliminatorii - Open+Elite
    1 Moldovan Horvath Csaba Pal Zoltan
    2 Cuesdean Rares Polotca Stefan
    3 Zidar Victor Fazakas Attila
    4 Welker Ivan Irsai Istvan

    Eliminatorii Open+Elite

    1. Moldovan Horvath Csaba
    -------------------- Moldovan Horvath Csaba 3-1
    8. Polotca Stefan
    ----------------------------------- Moldovan Horvath Csaba 3-2
    5. Fazakas Attila
    -------------------- Welker Ivan 3-1
    4. Welker Ivan
    -------------------------------------------------- Moldovan Horvath Csaba 3-0
    3. Zidar Victor
    -------------------- Irsai Istvan 3-1
    6. Irsai Istvan
    ----------------------------------- Irsai Istvan 3-2
    7. Pal Zoltan
    -------------------- Cuesdean Rares 3-0
    2. Cuesdean Rares

    Finala - Open+Elite

    Moldovan Horvath Csaba
    -------------------- Moldovan Horvath Csaba 3-0
    Irsai Istvan

    Clasament Open+Elite

    1. Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    2. Irsai Istvan - Targu Mures
    3 -- 4
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Cuesdean Rares - Reghin
    5 -- 8
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Zidar Victor - Reghin
    Fazakas Attila - Toplita
    Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Colcer Nicolae - Toplita
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Gecse Alpar - Chibed
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Farkas Bence - Targu Mures
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Kincses Jozsef - Praid
    19 -- 20 1v gr.inf.
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    Heja Zoltan - Ditrau
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Dani Leo - Arad
    Babics Tamas - Gheorgheni
    Todor Csaba - Gheorgheni
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  8. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  9. #170
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    41
    Postări
    6.411
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    143 z 1 h 5 m
    Timp online pe zi
    1 h 40 m
    Reputație
    13495
    Retrageri R2 - Open+Elite
    Vida Attila - Cristuru Secuiesc

    Retrageri R2 - Incepatori
    Illyes Elemer - Ditrau
    Elekes Levente - Miercurea Ciuc
    Benedek Alex - Gheorgheni
    Benedek Zoltan - Gheorgheni
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  10. #171
    înțelept
    Avatarul lui iuliu zedler
    Data înscrierii
    19.10.2010
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    61
    Postări
    5.201
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    92 z 10 h 14 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    10180
    Multumim Pali. Atent si pedant, ca intotdeauna.
    Remarc parcursul bun a lui Sabin Pop si a lui Stefan Polotca, pe care ii felicit.

  11. Mulțumesc PaliHR, Pop Sabin au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Prieteniei", Mediaș - 27.10.2018
    De Zosim1 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 66
    Ultimul post: 27.10.2018, 20:37
  2. Turneu B "Cupa Prieteniei", Aiud - 25.10.2018
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 21
    Ultimul post: 26.10.2018, 13:46
  3. Turneu A "Cupa Ditroit", Ditrău - 12.05.2018
    De hjz70 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 169
    Ultimul post: 14.05.2018, 15:50
  4. Turneu B "Cupa Prieteniei", Ditrău - 24.03.2018
    De hjz70 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 163
    Ultimul post: 27.03.2018, 00:13
  5. Turneu B "Cupa Prieteniei", Ditrău - 07.10.2017
    De PaliHR în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 83
    Ultimul post: 08.10.2017, 18:30

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •