tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60vivasportshop.ro 1 468x60
Nu-mi place Nu-mi place:  0
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 31 la 44 din 44

Subiect: Comănești - 20.09.2018

  1. #31
    organizator turnee
    Avatarul lui rogerpustiu
    Data nscrierii
    05.10.2007
    Locație
    Comanesti
    Vrstă
    42
    Postări
    1.330
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    16 z 9 h 13 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1688
    Se retrage Pui Daniel

    Trimis de pe al meu VKY-L29 folosind Tapatalk
    Blade: Xiom Strato
    FH: Tenergy 05
    BH: Tenergy 05

  2. #32
    senior

    Data nscrierii
    25.02.2015
    Locație
    Comanesti
    Vrstă
    50
    Postări
    221
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    12 z 21 h 7 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    306
    Se retrage Fridl Marian

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

  3. #33
    organizator turnee
    Avatarul lui rogerpustiu
    Data nscrierii
    05.10.2007
    Locație
    Comanesti
    Vrstă
    42
    Postări
    1.330
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    16 z 9 h 13 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1688
    Se mai pot face retrageri sau inscrieri și la sală (50)

    Trimis de pe al meu VKY-L29 folosind Tapatalk
    Blade: Xiom Strato
    FH: Tenergy 05
    BH: Tenergy 05

  4. #34
    senior
    Avatarul lui Bubucrys
    Data nscrierii
    28.02.2016
    Locație
    Piatra Neamț
    Vrstă
    43
    Postări
    391
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    23 z 13 h 48 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    481
    Baftă tuturor cine-i mai bun să cștige!!! Să aveti poftă la grade si papa
    Nittaku Acoustic
    FH Tenergy 05
    BH Rakza 7 soft

  5. mi place rogerpustiu le-a plăcut acest mesaj
  6. #35
    organizator turnee
    Avatarul lui rogerpustiu
    Data nscrierii
    05.10.2007
    Locație
    Comanesti
    Vrstă
    42
    Postări
    1.330
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    16 z 9 h 13 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1688
    Grupe inferioare E/O/A/
    1 Parnica Leonid Ailioaie Gheorghe Teris Valeriu Dolis Narcis Lungu Lucian
    2 Barsa Ioan Cazanel Gheorghe Marian Ioan Chivoiu Adrian Milea Severin
    3 Bulubasa Nicusor Maftei Catalin Doru Subtirelu Marius Olaru Miruna Andreea Portariuc Gheorghe
    4 Fancsali Kalman Negrea Petrut Ionica Marius Darie Gabriel Parvu Patrik Emanuel
    5 Rosu Gabriel Iordachi Adrian Bucurel Claudiu Parvu Cornel Irimia Viorel
    6 Munteanu Ion Fotia Iulian Anastasiu Constantin Albu Iulian Aldea Sandrino
    7 Nistor Florin Campean Adrian Bucurel Ion Sisca Nicusor Colceru Paul
    8 Filip Dan Lovin Eusebiu Ghitu Liviu Popescu Apreotesei Mihai Ciocan Nicolaie
    9 Serban Liviu Martz Sebastian Zamfirache Ioan Filip Cristi Parvu Robert
    Blade: Xiom Strato
    FH: Tenergy 05
    BH: Tenergy 05

  7. Mulțumesc marcelgiosan, PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  8. #36
    organizator turnee
    Avatarul lui rogerpustiu
    Data nscrierii
    05.10.2007
    Locație
    Comanesti
    Vrstă
    42
    Postări
    1.330
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    16 z 9 h 13 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1688
    Grupe inferioare E/O/A/

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PARNICA LEONID MOINESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 AILIOAIE GHEORGHE COMANESTI
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 TERIS VALERIU COMANESTI
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    4 DOLIS NARCIS COMANESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    5 LUNGU LUCIAN ONESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARSA IOAN MOINESTI
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 CAZANEL GHEORGHE COMANESTI
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 MARIAN IOAN ALBA IULIA
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    4 CHIVOIU ADRIAN COMANESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    5 MILEA SEVERIN PANCIU
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BULUBASA NICUSOR COMANESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 MAFTEI CATALIN DORU COMANESTI
    0-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    2
    3 SUBTIRELU MARIUS ONESTI
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    4 OLARU MIRUNA ANDREEA COMANESTI
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    5 PORTARIUC GHEORGHE BOTOSANI
    1-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FANCSALI KALMAN MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 NEGREA PETRUT COMANESTI
    1-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    3 IONICA MARIUS COMANESTI
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 DARIE GABRIEL COMANESTI
    0-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    3
    5 PARVU PATRIK EMANUEL MOINESTI
    0-3
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROSU GABRIEL COMANESTI
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    2 IORDACHI ADRIAN ADJUD
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    3 BUCUREL CLAUDIU COMANESTI
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 PARVU CORNEL MOINESTI
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    5 IRIMIA VIOREL COMANESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MUNTEANU ION COMANESTI
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 FOTIA IULIAN BACAU
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 ANASTASIU CONSTANTIN COMANESTI
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4 ALBU IULIAN COMANESTI
    2-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    5 ALDEA SANDRINO COMANESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 NISTOR FLORIN COMANESTI
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 CAMPEAN ADRIAN BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 BUCUREL ION COMANESTI
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 SISCA NICUSOR COMANESTI
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    5 COLCERU PAUL COMANESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FILIP DAN COMANESTI
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 LOVIN EUSEBIU COMANESTI
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 GHITU LIVIU ONESTI
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 POPESCU APREOTESEI MIHAI STRAOANE
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    5 CIOCAN NICOLAIE COMANESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 9
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SERBAN LIVIU ONESTI
    2-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 MARTZ SEBASTIAN COMANESTI
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 FILIP CRISTI COMANESTI
    3-2
    0-3
    1-3
    3-0
    2
    5 PARVU ROBERT MOINESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Blade: Xiom Strato
    FH: Tenergy 05
    BH: Tenergy 05

  9. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    mi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  10. #37
    organizator turnee
    Avatarul lui rogerpustiu
    Data nscrierii
    05.10.2007
    Locație
    Comanesti
    Vrstă
    42
    Postări
    1.330
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    16 z 9 h 13 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1688
    Eliminatorii E/O/A/

    1. Parnica Leonid
    -------------------- Parnica Leonid 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- -
    17. Cazanel Gheorghe
    -------------------- -
    16. Maftei Catalin Doru
    -------------------------------------------------- -
    9. Martz Sebastian
    -------------------- -
    24. Albu Iulian
    ----------------------------------- -
    25. Bucurel Ion
    -------------------- -
    8. Filip Dan

    ----------------------------------------------------------------- -

    5. Iordachi Adrian
    -------------------- Iordachi Adrian 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- -
    21. Olaru Miruna Andreea
    -------------------- -
    12. Campean Adrian
    -------------------------------------------------- -
    13. Fotia Iulian
    -------------------- -
    20. Marian Ioan
    ----------------------------------- -
    29. Bye
    -------------------- Fancsali Kalman 3-0
    4. Fancsali Kalman

    -------------------------------------------------------------------------------- -

    3. Bulubasa Nicusor
    -------------------- Bulubasa Nicusor 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- -
    19. Teris Valeriu
    -------------------- -
    14. Bucurel Claudiu
    -------------------------------------------------- -
    11. Lovin Eusebiu
    -------------------- -
    22. Darie Gabriel
    ----------------------------------- -
    27. Zamfirache Ioan
    -------------------- -
    6. Munteanu Ion

    ----------------------------------------------------------------- -

    7. Nistor Florin
    -------------------- -
    26. Ghitu Liviu
    ----------------------------------- -
    23. Rosu Gabriel
    -------------------- -
    10. Serban Liviu
    -------------------------------------------------- -
    15. Ionica Marius
    -------------------- -
    18. Ailioaie Gheorghe
    ----------------------------------- -
    31. Bye
    -------------------- Barsa Ioan 3-0
    2. Barsa Ioan
    Blade: Xiom Strato
    FH: Tenergy 05
    BH: Tenergy 05

  11. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  12. #38
    organizator turnee
    Avatarul lui rogerpustiu
    Data nscrierii
    05.10.2007
    Locație
    Comanesti
    Vrstă
    42
    Postări
    1.330
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    16 z 9 h 13 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1688
    Eliminatorii E/O/A/

    1. Parnica Leonid
    -------------------- Parnica Leonid 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Parnica Leonid 3-0
    17. Cazanel Gheorghe
    -------------------- Cazanel Gheorghe 3-2
    16. Maftei Catalin Doru
    -------------------------------------------------- Parnica Leonid 3-0
    9. Martz Sebastian
    -------------------- Martz Sebastian 3-2
    24. Albu Iulian
    ----------------------------------- Martz Sebastian 3-1
    25. Bucurel Ion
    -------------------- Filip Dan 3-0
    8. Filip Dan

    ----------------------------------------------------------------- Parnica Leonid 3-2

    5. Iordachi Adrian
    -------------------- Iordachi Adrian 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Campean Adrian 3-0
    21. Olaru Miruna Andreea
    -------------------- Campean Adrian 3-0
    12. Campean Adrian
    -------------------------------------------------- Campean Adrian 3-1
    13. Fotia Iulian
    -------------------- Fotia Iulian 3-1
    20. Marian Ioan
    ----------------------------------- Fancsali Kalman 3-0
    29. Bye
    -------------------- Fancsali Kalman 3-0
    4. Fancsali Kalman

    -------------------------------------------------------------------------------- Parnica Leonid 3-1

    3. Bulubasa Nicusor
    -------------------- Bulubasa Nicusor 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Bulubasa Nicusor 3-2
    19. Teris Valeriu
    -------------------- Teris Valeriu 3-0
    14. Bucurel Claudiu
    -------------------------------------------------- Bulubasa Nicusor 3-1
    11. Lovin Eusebiu
    -------------------- Lovin Eusebiu 3-1
    22. Darie Gabriel
    ----------------------------------- Munteanu Ion 3-1
    27. Zamfirache Ioan
    -------------------- Munteanu Ion 3-0
    6. Munteanu Ion

    ----------------------------------------------------------------- Bulubasa Nicusor 3-1

    7. Nistor Florin
    -------------------- Nistor Florin 3-1
    26. Ghitu Liviu
    ----------------------------------- Serban Liviu 3-1
    23. Rosu Gabriel
    -------------------- Serban Liviu 3-0
    10. Serban Liviu
    -------------------------------------------------- Barsa Ioan 3-2
    15. Ionica Marius
    -------------------- Ailioaie Gheorghe 3-0
    18. Ailioaie Gheorghe
    ----------------------------------- Barsa Ioan 3-0
    31. Bye
    -------------------- Barsa Ioan 3-0
    2. Barsa Ioan
    Ultima modificare făcută de rogerpustiu; 20.09.2018 la 23:05.
    Blade: Xiom Strato
    FH: Tenergy 05
    BH: Tenergy 05

  13. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  14. #39
    organizator turnee
    Avatarul lui rogerpustiu
    Data nscrierii
    05.10.2007
    Locație
    Comanesti
    Vrstă
    42
    Postări
    1.330
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    16 z 9 h 13 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1688
    Clasament E/O/A/

    1. Parnica Leonid - Moinesti
    2. Bulubasa Nicusor - Comanesti
    3 -- 4
    Campean Adrian - Bucuresti
    Barsa Ioan - Moinesti
    5 -- 8
    Martz Sebastian - Comanesti
    Munteanu Ion - Comanesti
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Serban Liviu - Onesti
    9 -- 16
    Cazanel Gheorghe - Comanesti
    Teris Valeriu - Comanesti
    Iordachi Adrian - Adjud
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Filip Dan - Comanesti
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Fotia Iulian - Bacau
    Nistor Florin - Comanesti
    17 -- 27
    Olaru Miruna Andreea - Comanesti
    Albu Iulian - Comanesti
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Rosu Gabriel - Comanesti
    Maftei Catalin Doru - Comanesti
    Bucurel Claudiu - Comanesti
    Ionica Marius - Comanesti
    Bucurel Ion - Comanesti
    Darie Gabriel - Comanesti
    Marian Ioan - Alba Iulia
    Ghitu Liviu - Onesti
    28 -- 2v gr.inf.
    Filip Cristi - Comanesti
    29 -- 37 1v gr.inf.
    Subtirelu Marius - Onesti
    Anastasiu Constantin - Comanesti
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Parvu Cornel - Moinesti
    Dolis Narcis - Comanesti
    Lungu Lucian - Onesti
    Milea Severin - Panciu
    Parvu Patrik Emanuel - Moinesti
    38 -- 45 0v gr.inf.
    Negrea Petrut - Comanesti
    Chivoiu Adrian - Comanesti
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    Irimia Viorel - Comanesti
    Aldea Sandrino - Comanesti
    Colceru Paul - Comanesti
    Ciocan Nicolaie - Comanesti
    Parvu Robert - Moinesti
    Blade: Xiom Strato
    FH: Tenergy 05
    BH: Tenergy 05

  15. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  16. #40
    senior

    Data nscrierii
    18.05.2015
    Locație
    Străoane, Vrancea
    Vrstă
    36
    Postări
    359
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    11 z 20 h 53 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    250
    Am gasit la Comanesti oameni primitori si o atmosfera foarte placuta. Felicitari organizatorilor, castigatorilor si tuturor participantilor. Ne vedem pe 13 octombrie cand aveti A-ul.
    Lemn: Butterfly Viscaria
    FH: Butterfly Tenergy 05
    BH: Butterfly Tenergy 05

  17. mi place marian oancea, rogerpustiu le-a plăcut acest mesaj
  18. #41
    junior

    Data nscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Onesti
    Vrstă
    57
    Postări
    114
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    2 z 15 h 11 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    105
    super baieti ,poti sa iesi cu ei la o cafea dar sa nu i iei cu tine la c..rve MULTUMESC PT.SUSTINERE.

  19. mi place rogerpustiu le-a plăcut acest mesaj
  20. #42
    junior
    Avatarul lui CAMPEAN ADRIAN
    Data nscrierii
    14.03.2018
    Locație
    BUCURESTI
    Vrstă
    60
    Postări
    51
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    3 z 2 h 48 m
    Timp online pe zi
    23 m
    Reputație
    84
    felicitari pentru atmosfera super si organizare. M-am simtit foarte bine si voi mai veni la turnee organizate de dumneavoastra. Multumesc

  21. mi place siscanicu, rogerpustiu le-a plăcut acest mesaj
  22. #43
    organizator turnee
    Avatarul lui rogerpustiu
    Data nscrierii
    05.10.2007
    Locație
    Comanesti
    Vrstă
    42
    Postări
    1.330
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    16 z 9 h 13 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1688
    Citat Postat n original de CAMPEAN ADRIAN Vezi post
    felicitari pentru atmosfera super si organizare. M-am simtit foarte bine si voi mai veni la turnee organizate de dumneavoastra. Multumesc
    Avem o diplomă pentru dumneavoastră felicitări și mulțumim.

    Trimis de pe al meu VKY-L29 folosind Tapatalk
    Blade: Xiom Strato
    FH: Tenergy 05
    BH: Tenergy 05

  23. #44
    senior
    Avatarul lui ticu dorin
    Data nscrierii
    18.10.2016
    Locație
    Bacau
    Vrstă
    53
    Postări
    156
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    476
    Echipa din Bacau regretă că nu a participat la festinul de la voi toti membri ECHIPEI fiind accidentati. SA NE VEDEM SANATOSI

  24. mi place gabidarie, rogerpustiu le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. World Table Tennis Day 2018 - WTTD 2018
    De marcelgiosan n forumul Turnee B+ WTTD
    Răspunsuri: 105
    Ultimul post: Ieri, 11:42
  2. Turneu B "Cupa Septembrie 2018", Ploiești - 09.09.2018
    De george60 n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 55
    Ultimul post: 09.09.2018, 15:03
  3. Turneu B "Cupa August 2018", Ploiești - 11.08.2018
    De george60 n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 86
    Ultimul post: 12.08.2018, 08:21
  4. Turneu B "Cupa Iulie 2018", Ploiești - 22.07.2018
    De george60 n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 50
    Ultimul post: 23.07.2018, 22:13
  5. Turneu B "Cupa Martie 2018", Ploiesti - 17.03.2018
    De george60 n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 83
    Ultimul post: 18.03.2018, 20:40

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •